Snadno a rychle namixováno, rozdrceno nebo našleháno! Otestovali jsme tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138!

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 22. 5. 2022
do 20. 6. 2022

Tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138 

Tyčový mixér Tefal InfinyForce nabízí přesné a snadné mixování, dlouhou životnost a okamžité výsledky. Nové recepty zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsu, pesto a mnohé další. Exkluzivní technologie nožů Powelix Life zajišťují výjimečně dlouhou životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji. Maximální přesnost je na dosah díky snadno použitelnému vícerychlostnímu startovacímu tlačítku, díky kterému dosáhnete libovolné struktury nebo výsledku. Výkon 1000 W poskytuje optimální mixování ve vteřině, dokonce i u tvrdších surovin. Objevte dokonalý ponorný – tyčový mixér s působivou řadou funkcí: ochrana proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelné části vhodné do myčky nádobí, odměrná nádoba o objemu 800 ml a všestranné nástavce včetně sekáčku s 500 ml nádobou, šlehací metly a nástavce na drcení ledu.

TYČOVÝ MIXÉR TEFAL INFINYFORCE: Poskytuje nespočet možností.

TECHNOLOGIE POWELIX LIFE: Ponorný mixér je vybaven exkluzivní technologií nožů, které nabízejí extrémní životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji*.

VÝKONNÝ MOTOR O PŘÍKONU 1000 W: Veškerý výkon, který kdy budete potřebovat, je teď na dosah ruky, pro rychlé výsledky tyčového mixéru bez potíží.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ: Ergonomické tlačítko pro regulaci rychlosti zajistí extrémní přesnost.

MOŽNOST OPRAVY: Servis výrobku po dobu 10 let .

ŽÁDNÝ NEPOŘÁDEK NEBO STŘÍKANCE: Ochrana proti rozstřiku surovin zamezuje stříkání a vzniku nepořádku pro čistější a radostnější zážitek.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Odnímatelné části, které lze mýt bez námahy v myčce.

VŠESTRANNÉ NÁSTAVCE: Nekonečné možnosti jsou na dosah ruky se sadou všestranných nástavců: odměrná nádoba o objemu 800 ml, mixovací nástavec, sekáček s 500 ml nádobou, šlehací metla a nástavec na drcení ledu.

*oproti Tefal modelům se 2 čepelemi


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Zuzanka
Tento mixér je skvělý pomocík do kuchyně. Oceňuji, že není příliš hlučný. Má skvělý výkon. Na první pohled je vidět, že je to kvalitní výrobek, má i moc pěkný design. Může a ním pracovat i moje dcera jelikož je opatřeny pojistkou. Velkou výhodou jsou i ostré nože.
klad Výkon
klad Ostré nože
klad Nízká hlučnost
klad Desing
klad Nenašla jsem žádné minus
příloha
avatar
Pavla
Produkt tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944 je dobrým pomocníkem v kuchyni a ocení ho každý, kdo rád vaří. Předností je jeho multifunkční využití, je dobře skladný, lehce omyvatelný. Má pěkný design, vysoký výkon, dostačující délku kabelu, nízkou hlučnost. Jsem s tímto produktem spokojená a doporučuji.
klad Vysoký výkon
klad Multifunkční využití
klad Desing
klad Bez výhrad
příloha příloha
avatar
Alena
Jedním slovem - super! Přesně takový mixér jsem hledala, až jsem ho našla. Je výkonný, lehký a multifunkční. Má ostří nože a i takové ledové kostky naseká během chvilinky. Na druhou stranu jím uděláte naprosto skvelé pyré. Za mě jednoznačně super stroj, který vám nesmí v kuchyni chybět.
klad Ostří nože
klad Multifunkční
klad Skladný
klad Má super pojistku
klad Nic
avatar
Eva
Tyčový mixér je každodenní pomocník v kuchyni. Nejvíc se mi na Tefalu Infiny Force, že má nastavitelnou rychlost dle toho, jak silně tisku tlačítko mixování. Jako rodič velmi oceňuji zámek tlačítka mixování. Tyčový nástavec má 4 ostré nože. Jediná maličkost, která je trochu nepodlná, je mytí nástavce okolo nožů. Mixování v nádobě zajišťují 2 ostré nože, tento nástavec je v balení i náhradní. Zatím jsem vždy krásně rozmixovala do potřebné konzistence. Stejně dobře funguje i šlehač, ke které mu je vyšší nádoba. Díky intuitivnímu nastavení rychlosti máte třeba šlehačku raz dva. Určitě tyčový mixér vřele doporučuji.
klad Zámek tlačítka mixování
klad Intuitivní nastavení rychlosti
klad Ostré nože
klad Náhradní díl do mixéru
klad Kvalitní provedení tyčového mixéru
klad Horší mytí tyčového mixéru pod noži
avatar
Lada
Na produktu Tefal Infiny Force 4 v 1 se mi líbí zejména jeho neotřelý design, krásné hladké zpracování detailů a bohaté příslušenství. Kombinace černé a bílé barvy je nadčasová a díky tomu se hodí do každé kuchyně. Jako první jsem zkoušela nástavec na pasírovaní, jelikož je u nás nejčastěji používaný, byla jsem zvědavá jak si poradí s oblíbeným hráškovým krémem. Oceňuji, že na rozdíl od konkurenčního přístroje se mixér nepřitlačil vlivem podtlaku ke dnu a díky postranním otvorům bylo možné plynule pohybovat a rovnoměrně mixovat. Výsledek byl opravdu krásně hladký krém. Šlehač fungoval na jedničku, tak, jak jsem předpokládala. Díky vysoké nádobě nikde nic nestříkalo a vše zůstalo, kde mělo. Jako nevýhodu zejména u tohoto nástavce považuji to, že se nedá regulovat rychlost.
klad Vzhled
klad funkčnost
klad snadné mytí
klad Nutnost držet tlačítko pro uzamknutí
klad Není možnost volit výkon
příloha
avatar
Lenka
S Tyčový mixérem Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138 se pohodlně pracuje. Je vícelúčelový -zvládá zeleninu, led i ořechy. Rychlý šlehačka i sníh pro mé překvapení velmi rychle hotové. Lehký a dobře se s ním pracuje, manipuluje. Najde si v kuchyni široké použití. Velká spokojenost.
klad lehký
klad rychlý
klad víceúčelový
klad nic
avatar
Stepanka
Mixér Tefal Infiny Force, mě oslnil ihned po vybalení. Má krásný nadčasový design, a padne skvěle do ruky. Veškeré příslušenství se jednoduše obsluhuje a je dobře omyvatelné. Komponenty se mohou dát do myčky. Po zapnutí mě ohromila síla mixéru, díky které je mixování velice rychle a efektivní. Určitě doporučuji. Má různé stupně mixování a pojistku proti nechtěnému zapnutí. Vyměnila jsem za můj starý mixér Bosch a jsem velice spokojená. Nože jsou neuvěřitelně ostré. Určitě doporučuji.
klad Desing
klad Silný výkon
klad Ostré nože
klad Snadná a bezpečná má manipulace
klad Velká citlivost regulačního tlačítka
příloha příloha příloha
avatar
Kristýna
Tento tyčový mixér mi maximálně vyhovuje. Konečně nemám při mixování strach, že mě popálí omáčka a navíc bude zaprskané vše okolo. Je lehký, výkonný, snadno ovladatelný a hezky se drží. Oceňuji i tlačítko pojistky. Vše je rychle hotové-omáčky, pyré, šlehačka i ledová drť.
klad Výkon
klad Hmotnost
klad Není hlučný
klad Snadná údržba
klad Pojistka
klad Nic
avatar
Martina
Zrovna jsem vybírala jaký si koupím mixér a jsem ráda, že jsem měla možnost zakoupit si tento mixér. Mixér se mi velmi líbí. Při použití mi trochu vadí, že se musí držet i pojistka, je to trochu nepraktické, ale mixovat umí perfektně, ostré nože jsou opravdu ostré. Líbí se mi, že v balení bylo více nástavců, lze mixovat, šlehat, drtit led, krájet zeleninu. Mixér mohu jedině doporučit.
klad Vzhled
klad Materiál
klad Kvalita
klad Údržba
klad Nic
příloha
avatar
Hana
Tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138 je kvalitní, výkonný mixér, i s nástavcem na ledovou tříšť. Praktický, skladný, zdá se, že materiál by mohl vydržet. Rychle a hladce rozmixuje. Plynulá regulace otáček, nože jsou dobře udělané a skvěle mixují. VŘELE DOPORUČUJI.
klad výkon
klad snadná údržba
klad praktický
klad Plynulá regulace otáček
klad skladný
klad výhrady nemám
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel