Snadno a rychle namixováno, rozdrceno nebo našleháno? Testujeme tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
15. 6. 2022

Tyčový mixér Tefal Infiny Force 4 v 1 HB944138 

Tyčový mixér Tefal InfinyForce nabízí přesné a snadné mixování, dlouhou životnost a okamžité výsledky. Nové recepty zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsu, pesto a mnohé další. Exkluzivní technologie nožů Powelix Life zajišťují výjimečně dlouhou životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji. Maximální přesnost je na dosah díky snadno použitelnému vícerychlostnímu startovacímu tlačítku, díky kterému dosáhnete libovolné struktury nebo výsledku. Výkon 1000 W poskytuje optimální mixování ve vteřině, dokonce i u tvrdších surovin. Objevte dokonalý ponorný – tyčový mixér s působivou řadou funkcí: ochrana proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelné části vhodné do myčky nádobí, odměrná nádoba o objemu 800 ml a všestranné nástavce včetně sekáčku s 500 ml nádobou, šlehací metly a nástavce na drcení ledu.

TYČOVÝ MIXÉR TEFAL INFINYFORCE: Poskytuje nespočet možností.

TECHNOLOGIE POWELIX LIFE: Ponorný mixér je vybaven exkluzivní technologií nožů, které nabízejí extrémní životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji*.

VÝKONNÝ MOTOR O PŘÍKONU 1000 W: Veškerý výkon, který kdy budete potřebovat, je teď na dosah ruky, pro rychlé výsledky tyčového mixéru bez potíží.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ: Ergonomické tlačítko pro regulaci rychlosti zajistí extrémní přesnost.

MOŽNOST OPRAVY: Servis výrobku po dobu 10 let .

ŽÁDNÝ NEPOŘÁDEK NEBO STŘÍKANCE: Ochrana proti rozstřiku surovin zamezuje stříkání a vzniku nepořádku pro čistější a radostnější zážitek.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Odnímatelné části, které lze mýt bez námahy v myčce.

VŠESTRANNÉ NÁSTAVCE: Nekonečné možnosti jsou na dosah ruky se sadou všestranných nástavců: odměrná nádoba o objemu 800 ml, mixovací nástavec, sekáček s 500 ml nádobou, šlehací metla a nástavec na drcení ledu.

*oproti Tefal modelům se 2 čepelemi


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
LM
avatar
Ludmila S.
avatar
Hkohoutice
avatar
Stepanka Z.
avatar
Kristýna K.
avatar
Petra L.
avatar
Alena B.
avatar
Eva Š.
avatar
Martina V.
avatar
Pavla K.
zobrazit všechny přihlášené