Vysávejte bez námahy díky novému tyčovému vysavači Electrolux 800 Ultimate! Zapojte se do testování a získejte ho s exkluzivní slevou 50 %

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
15
Přihlásit se můžete do
25. 6.
23:59
konec testování
5. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 15 testerek či testerů, kteří si zakoupí tyčový vysavač Electrolux 800 Ultimate EP81U25ULT se slevou 50 %, tedy za 6 850 Kč. Poté budou svou recenzi sdílet s ostatními na tomto webu, na Heureka.cz, Mall.cz, Alza.cz a na Electrolux.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování vyplňte krátký dotazník.

Redakce ze všech odpovědí vybere 15 testerek či testerů, kteří získají slevu 50 % na nákup tyčového vysavače Electrolux.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením tyčového vysavače Electrolux 800 Ultimate EP81U25ULT se slevou 50 %.

Tyčový vysavač Electrolux 800 Ultimate EP81U25ULT  

Vyčistěte celý svůj domov na jeden dotyk nebo se postarejte o občasný nepořádek s neuvěřitelnou důkladností. Objevte výkonný a přizpůsobitelný vysavač navržený pro dnešní způsob života. Je jednoduše univerzální, aby zvládl všechny úkoly čištění bez kompromisů ve výkonu.

Příběh designu

Akumulátorový vysavač Electrolux 800 je navržen jako modulární systém, který umožňuje snadnou výměnu komponentů i jejich opravitelnost. Systémové myšlení umožňuje spotřebiteli snadno a efektivně přeměnit svůj produkt pro konkrétní úkoly – z čištění tvrdých podlah na mokré vytírání (dokoupitelná mopovací hubice), z hloubkového čištění postele na vysávání horní části skříně.    

Benefity

Výkonný a všestranný vysavač, který vám poskytne důkladný výkon bez ohledu na povrch.

Výkon

  • Vysokorychlostní motor poskytuje 6krát vyšší sací výkon pro důkladný výsledek čištění.
  • Úklid prováděn na jedno nabití, abyste s lehkostí mohli zvládnout všechny své úklidové úkoly najednou.

Přistroj je důležité mít trvale umístěn v nabíjecí stanici, aby kapacita baterie neztrácela na
svém výkonu.  

Snadnost použití

  • Roll-In Roll-out – Jednoduše vysuňte vysavač z nabíjecí stanice, není nutné jej zvedat.
  • Rychlá dostupnost pro více úklidových úkolů – Ruční jednotka se odpojuje jedním tlačítkem.
  • Vše zvládnete jednou rukou.    

Intuitivní & předvídavý

  • Automatický režim pro efektivnější čištění – Ať už jde o tvrdé podlahy nebo koberce, automatický režim přizpůsobuje sací výkon typu povrchu pro efektivní čištění.

Důkladná 5stupňová filtrace

  • Pětistupňový filtrační systém odstraní až 99,99% velikostí částic mikroprachu 0,3-10 µm. Pro hygienický, čistší a zdravější domov.

Balení obsahuje: nabíjecí stojan, prachový kartáč, štěrbinovou hubici, kartáč na jemné povrchy, úhlovou trubici a hubici PetPro+ a hubici PowerPro Multi Surface.

Tyčový vysavač Electrolux 800 Ultimate EP81U25ULT je
absolutní novinkou, na e-shopech k dostání od 1. 5. 2022.