Testeři hledali pomocníka na každodenní úklid domácnosti. Pořídili si proto tyčový vysavač Rowenta Dual Force 2v1 se slevou 40 %

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
6. 6. 2021

Tyčový vysavač Rowenta Dual Force RH6737WH 2v1

Bílý tyčový vysavač 2v1 s Li-Ion baterií, která zvládá až 45 min. úklidu. Je vybaven motorizovaným kartáčem s LED osvětlením, vylepšeným ergonomickým tvarem a skládací rukojetí. Má cyklonový systém pro optimální separaci prachu ze vzduchu a váží jen 2,5 kg. 

Bezdrátový vysavač s ručním vysavačem Dual Force 2v1 klade značný důraz na praktičnost, šetří čas a nabízí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí. Objevte nepřekonatelně praktického pomocníka při úklidu, se kterým máte po ruce vše, co potřebujete, takže snadno a účinně dosáhnete požadovaných výsledků. Osvětlení LED poskytuje lepší viditelnost pod nábytkem nebo ve špatně osvětlených prostorách a motorizovaná sací hlavice zajišťuje spolehlivý výkon. Skládací rukojeť usnadňuje skladování a další praktickou funkcí je možnost uložení ve vzpřímené poloze. Vysoce výkonný lithium-iontový akumulátor nabízí úctyhodnou dobu provozu až 45 minut s 5hodinovým dobíjecím cyklem. To vše získáte v extrémně lehkém provedení, které zajistí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí.

Nejdůležitější parametry

  • Motorizovaný kartáč s LED osvětlením
  • Lehká konstrukce s ergonomickým tvarem, váha jen 2,5 kg
  • Skládací rukojeť pro snadné skladování
  • Cyklonový systém pro separaci prachu a čistší vzduch
  • Maximální hlučnost 79 dB
  • Až 45 min. provozu na jedno nabití
  • Li-Ion baterie (18 V)


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Kateřina B.
avatar
Marie N.
avatar
Jana M.
avatar
aasun
avatar
Lenka T.
avatar
Huberta64
avatar
Marcela6
avatar
Veronika M.
avatar
TomP
avatar
Valdyňu
zobrazit všechny přihlášené