Otestovaly jsme tyčový vysavač Rowenta Dual Force 2v1. Jaké jsou recenze na tohoto pomocníka?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 6. 2021
do 9. 7. 2021

Tyčový vysavač Rowenta Dual Force RH6737WH 2v1

Bílý tyčový vysavač 2v1 s Li-Ion baterií, která zvládá až 45 min. úklidu. Je vybaven motorizovaným kartáčem s LED osvětlením, vylepšeným ergonomickým tvarem a skládací rukojetí. Má cyklonový systém pro optimální separaci prachu ze vzduchu a váží jen 2,5 kg. 

Bezdrátový vysavač s ručním vysavačem Dual Force 2v1 klade značný důraz na praktičnost, šetří čas a nabízí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí. Objevte nepřekonatelně praktického pomocníka při úklidu, se kterým máte po ruce vše, co potřebujete, takže snadno a účinně dosáhnete požadovaných výsledků. Osvětlení LED poskytuje lepší viditelnost pod nábytkem nebo ve špatně osvětlených prostorách a motorizovaná sací hlavice zajišťuje spolehlivý výkon. Skládací rukojeť usnadňuje skladování a další praktickou funkcí je možnost uložení ve vzpřímené poloze. Vysoce výkonný lithium-iontový akumulátor nabízí úctyhodnou dobu provozu až 45 minut s 5hodinovým dobíjecím cyklem. To vše získáte v extrémně lehkém provedení, které zajistí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí.

Nejdůležitější parametry

  • Motorizovaný kartáč s LED osvětlením
  • Lehká konstrukce s ergonomickým tvarem, váha jen 2,5 kg
  • Skládací rukojeť pro snadné skladování
  • Cyklonový systém pro separaci prachu a čistší vzduch
  • Maximální hlučnost 79 dB
  • Až 45 min. provozu na jedno nabití
  • Li-Ion baterie (18 V)


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Kateřina
S vysavačem jsem velmi spokojená. Oceňuji jeho snadnou skladovatelnost a překvapil mě i výkon - bez problému vysál i stelivo od kočičího záchodu. Potěšil mě také vyjímatelný kartáč, díky čemu už nemusím stále řešit zamotané vlasy v kartáči. Jediné, co bych vytkla, je trochu větší hlučnost oproti mému původnímu vysavači.
klad Snadné skladování
klad Poměr cena/výkon
klad Pěkný vzhled
klad Je lehký
klad Hlučnost
avatar
Květa
Vysavač mě již při doručení překvapil svoji "váhou". Opravdu lehký balíček. Po nabití naprosto jednoduchým ovládáním. Lze nabíjet kdekoliv, vleze se i do malých prostor, rukojeť, jde sklopit, sám stojí, nezavazí žádné šňůry a hadice. Dokonale uklidí jak rovné plochy, tak i koberec s nízkým chlupem s denodennim nánosem kamínků. Parádně v tmavších koutě h pomáhá led osvětlení. A malý výklopný vysavač vysaje i drobky v autě.jednoduché čištění filtru, stačí vysypat a funguje dál. Za mě skvělá investice do domocnosti. Avšak stará klasika je také třeba na rohy, pavučiny, co dětskou odsávačku nosu.
klad Nízká hmotsnot
klad Led osvětlení
klad Skladnost
klad Rotační kartáče
klad Jednoduché čištění
klad Ruční vysavač
klad Doba nabíjení
klad Špatná dostupnost rohů
příloha příloha
avatar
Tomáš
Vysavač jsme měli v plánu zakoupit již dříve klasicky nám už nevyhovoval vzhledem k kabelu, o který se děti stále přerážely. Nebyli jsme si jistí po jaké značce a jakém typu přesně sáhnout. Proto když jsme dostali možnost využít toto testování neváhali jsme a hned na druhý den jsme ho měli doma. První dojmy byly wau - design zapadal do našeho obýváku. Namontovali jsme držák na stěnu pro parkování kdy krásně jsme vysavač na jednu stranu schovali vedle knihovny avšak je stále po ruce. První vysávání koberce, kdy se po něm pohybují 2 děti okolo 3 let občask tomu 3 kočky. Takže první test byl test ohněm. Koberec po prvním asi 10 minutovém intenzivním vysávání zářil jak byl odchlupený bez chlupů a načechraný jak od zakoupení. Vysavač je prostě super. Délka nabíjení je akorát aby pak stihl na turbo mod vysát celý byt o podlahové ploše 90m2! Skladnost a možnost oplachu filtru je bezkonkurenční. Vysavač je lehký lehce ovladatelný jednou rukou. Rowenta 2v1 prostě něj!
klad možnosti složení
klad výdrž baterie
klad rotační kartáč na chlupy
klad velikost nádoby
klad nízky zvuk při vysávání
klad funkce dva v jednom
klad štěrbinový nádstavec
klad váha
klad přístup k nabíjecímu portu v uloženém stavu u stěny
příloha příloha
avatar
Marie
právě dnes dorazil, nedalo mi, než hned nabít a začít zkoušet. Lehký, skladný a vysává. Jsem překvapena. Dá se použít i jako ruční vysavač, třeba do auta na méně přístupná místa. Jsem nadmíru spokojena. jsem zvyklá používat tyto typy tyčových vysavačů, ale tento je první, který nemá přívodní kabel. doufám, že baterie dlouho vydrží a že se potom dá koupit náhradní. Osobně by se mi líbila jiná barva, ale bílá je také dobrá. Vysavač se dá krásně složit, zabírá málo místa. má pohyblivý kloub, takže vysávání je hračkou.
klad lehkost
klad nic
avatar
Lenka
Vysavač Rowenta Dual Force je rozhodně skvělá volba! Je skvělý jako takové každodenní robotické koště, které je neustále připraveno, nemusíte natahovat šňůru a během pár vteřin vysajete například rozsypanou mouku, nebo vlasy v koupelně. Výborně se skládá, takže ho můžete snadno uklidit do skříně, ale popravdě, díky jeho praktičnosti ho máme neustále postavený vedle linky a zapínáme několikrát za den. Esteticky je moc povedený, takže ostudu neudělá. Vysavač je opravdu lehoučký, ale má skvělý sací výkon! Obvykle stačí vysávat na nižší výkon, což šetří baterii, kterou se mi zatím při vysávání dvoupatrového domu ještě nepodařilo vyčerpat. Nabíječka je maličká a lze nabíjet kdekoliv. Naprosto úžasný je malý vysavač, kterým snadno vysajete drobky na stole, gauči, nebo třeba v autě. Rozhodně nákupu nelituji, vysavač je opravdu šikovný.
klad Dlouhá výdrž baterie a snadné nabíjení
klad Nízká váha
klad Skvělý sací výkon
klad Led diody na vysavači
klad Rotační kartáče se při zaparkování samy zastaví
klad Stačí vysávat na nižší sací výkon
klad Esteticky je opravdu vydařený
klad Dá se lehce složit
klad Na nejvyšší výkon je hodně hlučný
klad Špatně se dostane do rohů
příloha
avatar
Marcela
Tyčový vysavač Rowenta Dual Force RH6737WH 2v1 je praktický pomocník do domácnosti. Vyhovuje mi jeho skladnost, pokud je nabitý je snadno po ruce. Jeho čištění je jednoduché. Vysává dobře jak hladké plochy koberce či dlažbu tak i koberce. Velmi oceňuji i jeho osvětlení .Jsem s ním velmi spokojena. Máme doma kocoura, který se klasických vysavačů bojí a tento přímo zbožňuje. Jediná nevýhoda, že se déle nabíjí, ale zase nepřekáží nikde žádné kabely při úklidu. A doporučuji.
klad skladnost
klad čistění
klad osvětlení
klad výkon
klad žádný kabel
klad nic
příloha
avatar
Jana
Vysavač Roventa Dual Force 2v1 splňuje vše co slibuje. Dobře vysává, je lehký a přitom stabilní, dobře se dá i čistit. Vyluxuje úplně až u nábytku. A baterie má opravdu výdrž. Je dobře skladný, nabít ho mohu kdekoliv, protože nemá základnu, která se musí přišroubovat ke zdi.
klad Výdrž baterie
klad Jednoduché čištění
klad Skladný
klad Má poněkud pískavý zvuk
avatar
Veronika
Vysavač nás doma překvapil především svou nízkou váhou a lehkou manipulací v bytovém prostoru, především díky absenci přívodního kabelu. Díky bezdrátovému provedení nemusím myslet na délku přívodního kabelu a "nevytrhávám" tím zásuvky ze zdi. I přesto že má vysavač slušný výkon, hodí se spíše pro byty bez velkých kobercových ploch. Na holé podlahy stačí 1. stupeň sání, k vysátí podél stěn a rohů je lepší 2. stupeň. Tímto stylem bez problémů vysaju celý byt (65m2) 2x na jedno nabití. Na koberce s nízkým chlupem (vysavač má točící se kartáč-dá se sundat) je nutné použít 2. stupeň sání, což zkracuje délku vysávání téměř o polovinu. Skvělá je také možnost vysavač rozdělit na tyčový a ruční (skvělé na vysátí pohovky, křesla, sedaček v autě). Na videu vidíme, jak si vysavač poradí s hladkou moukou. Kvůli dopředu točícímu se kartáči je nutné vysavač občas nadzvednout a místo přejet "směrem od sebe". Hlučnost je zkreslená držením telefonu u motoru. Čištění je snadné a zvládne ho i dítě.
klad Bezdrátové provedeni (nabíjení jako mobil)
klad Nízká váha
klad Design
klad Možnost složení
klad Kartáč (skvěle sbírá vlasy)
klad Doba nabíjení
klad Ukazatel stavu nabití baterie
klad 2 v 1 provedení
klad Snadné čištění
klad Nízká výdrž na plný výkon (2.stupeň)
klad Špatně se dostává pod nižší velký nábytek (např. gauč, 12 cm a méně)
avatar
Lída
Vysavač splnil všechny má očekávání. Je výkonný a dobře vysaje různé povrchy, snadno se čistí a celkově používá. Má dlouhou výdrž na jedno nabití. Možnost praktického složení a má i "háček", přes který jde připevnit ke stěně. Na kartáči jsou světla, která při vysávání pomůžou. Dostanu se s ním všude, kde je třeba. Pokud luxuji malým vysavačem a mám tak motor blíže k uším, zdá se mi trochu hlučnější než jsem byla zvyklá.
klad výkon
klad vydrží dlouho
klad snadné čištění
klad možnost připevnit ke stěně
klad hlučnější
avatar
Valentina
S vysavačem jsem spokojená, ačkoliv mám menší výtky. Vzhledově se mi moc líbí, je praktický, lehký a jednoznačně vede to, že je bezdrátový. Ale má relativně krátkou výdrž. Mám doma pejska, tudíž hodně chlupů a musím používat maximální výkon, který ale trvá maximálně 45 min. Což není zrovna hodně, alespoň ta hodina by byla fajn. Ale když to shrnu, tak vysavač je skvělý praktický pomocník a dávám mu 9/10.
klad Vzhled vysavače
klad Vysypatelná nádoba
klad Lehkost vysavače
klad Bezdrátové nabíjení
klad Výdrž
příloha