Otestovali jsme, zda je s tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex RH9990WO 14.60 Aqua vysávání hračka i v těžko přístupných místech

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 22. 5. 2022
do 15. 6. 2022

Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex RH9990WO 14.60 Aqua 

Bezdrátový tyčový vysavač s mopem 3v1 Rowenta X-Force Flex 14.60 modernizuje způsob, jakým uklízíme: Spojení extrémního sacího výkonu a jedinečných řešení a nejnovějších technologií. Unikátní motor DigitalForce poskytuje extrémní sací výkon 200 air wattů pro dokonalý a hloubkový úklid jakéhokoli povrchu se špičkovými výsledky. Vysavač je nyní vybaven vyjímatelnou baterií s výdrží až 1 hodinu a 10 minut*, takže můžete vysát i opravdu velkou domácnost bez nutnosti dobíjení. Ovládání veškerého výkonu na dosah díky digitálnímu kontrolnímu displeji s 5 režimy výkonu a se zobrazením zbývající doby provozu v minutách pro snadné plánování. Dokonale uklidí i pod nízkým nábytkem díky patentované ohebné trubici Rowenta Flex, která vám umožní dosáhnout až 4krát hlouběji ** třeba pod sedačku, aniž byste se museli ohýbat. V balení má vytírací nástavec Aqua, který vysává a vytírá najednou a to oběma směry! Ten rozdíl musíte zažít! *Ve výkonné poloze Eco **V porovnání s neohebnou trubicí

  • PŮSOBIVÉ A VÝKONNÉ SÁNÍ: Bezdrátový tyčový vysavač s motorem DigitalForce pro maximální sání o síle až 200 air wattů umožňuje hloubkové čištění celého domu.
  • BEZDRÁTOVÝ VYSAVAČ S VYLEPŠENOU DOBOU PROVOZU: Zasunovací vyjmutelná baterie (9článková / 32,4 V) zajistí vysoký a nepřetržitý sací výkon po dobu až 1 hodiny a 10 minut při používání ručního vysavače ve výkonné poloze Eco
  • EFEKTIVITA NA DOSAH: Digitální kontrolní displej k zobrazení zbývající doby provozu v minutách a k přizpůsobení výkonu vašim potřebám pomocí 4 různých úrovní a tlačítka intenzivního výkonu. 
  • DOSÁHNĚTE NA NEDOSAŽITELNÁ MÍSTA, ZACHYŤTE I TO, CO NEVIDÍTE: Flexibilní design trubice dosáhne až 4krát hlouběji pod nízký nábytek pro kompletní úklid všude bez ohýbání se a díky funkci Deep Power LED zaznamená i skrytý prach. *V porovnání s neflexibilním přístrojem
  • OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let v 6 500 opravárenských centrech po celém světě. Toto je součást našeho úsilí pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
  • VYSÁVEJTE V VYTÍREJTE V POLOVIČNÍM ČASE: Součástí je technologie hubice Aqua, která šetří čas vysáváním a vytíráním současně jedním tahem, takže můžete snadno uklidit tam, kde to je potřeba.
  • VÝKONNOST NA KAŽDÉM POVRCHU: Díky nové unikátní hubici Deep Power Led Vision můžete uklízet cokoli, od tvrdých podlah po koberce a běhouny a velké prostory. Můžete vysávat i větší kousky, jako jsou kukuřičné lupínky nebo arašídy.
  • HEPA FILTRACE: Zachytí jemné částice a bude vypouštět vyčištěný vzduch
  • SNADNÁ ÚDRŽBA: XL nádoba na prach s objemem až 0,9 litru, navržená pro velké plochy a méně časté vysypávání. Je snadno dostupná a vyprazdnitelná bez nutnosti odstranit trubici a snadno se čistí, protože je 100% omyvatelná vodou.
  • PRAKTICKÉ DOPLŇKY: Dva mopy pro hubici Aqua Head, mini kartáč Electro k odstraňování hluboce zachycených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice Mini a Flex pro těžko dostupná místa, pohovkový kartáč, napájecí stanice pro snadné napájení a uložení vašeho přístroje, náhradní filtr a dva integrované jemné kartáče pro čištění všech povrchů ihned a beze skvrn


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Vendula
Vysavač mám již 3 týden a jsem s ním velmi spokojená. Mé kritérium bylo vytírání a vysávání najednou a nemohu si vynachválit. Vysávání během vytírání probíhá vepředu i vzadu a mop je uprostřed, takže nemusíte měnit zvyklosti vytíracích tahů :) Velmi mě překvapil tichý chod a přitom vysoká sací schopnost, kdy jsem opravdu zírala, co dokáže vysát z koberců, matrací či sedačky. Součástí balení je i široký sortiment příslušenství, které opravdu využívám. Jediné mínus, které vidím je trošku vyšší hmotnost, ale dá se to zvládnout.
klad LED osvětlení
klad snadná manipulace
klad vysoký výkon
klad tichý
klad flexibilní
klad bohaté příslušenství
klad snadná údržba
klad vyšší hmotnost
avatar
Týna
Všem co přemýšlí nad koupí tohoto vysavače, tak nevahejte - vřele doporučuji. Je výkony, snadno se ovládá a je s ním snadná manypulace. Má bohaté příslušenství. Hnedko jsem si ho oblíbila. Jsem s ním naprosto spokojená. Je to super pomocník do jakékoliv domácnosti.
klad Snadna manipulace
klad Lehka údržba
klad Bohete příslušenství
klad Je výkony
klad Nic jsem neshledala
příloha příloha
avatar
Gaabi
Vysavač má velmi vysoký sací výkon a přesto velmi tichý provoz. Prekvapilo me co vse dokaze dostat ze sedačky. Snadná manipuluce. Osvětlení na hlavním rotačním Deep power LED kartáči se, a to i za dne na prach, který dříve nebyl vidět. Jednoduché čištění filtru a odpadní nádoby. Je docela tichy a vubec neni potreba vyuzivat maximalniho vykonu. Praktické řešení jednotlivých částí (zalamování trubice, kartáčky na hlavní hubici i na sací hlavě...) - pohodlný úklid lišt i rohů místnosti, auta, apod. Součástí je i držák na zeď + nabíječka. Více stupňů výkonu. Ukazatel výdrže baterie (procenta i zbývající minuty do vybití - velmi praktické) Hezky oživí čalounění pohovky pomocí speciálního nástavce.
klad Dobře vysává
klad Praktický držák na uskladnění vysavače i nástavců
klad Pogumované hrany sací hubice
klad Snadné čištění všech dílů a filtru
klad Displej s ukazatelem síly sání a zbývajícího času výdrže baterie
klad Osvětlení Deep power LED hlavice
klad Jednoduchá výměna a manipulace při změně hlavic
klad Příslušenství
klad horší vytírání
avatar
Jana
Na Rowente X-Force Flex oceňuji jeho tichy provoz, flexibilitu a silný výkon. Slaba stránka je jeho váha. Praktická je délka přívodního kabelu a podsvícení. Vysavač patří do menších bytových prostor. Přivítali jsme variabilitu nástavců, ktera se hodi pokud mate doma psa.
klad tichý provoz
klad Váha vysavace
avatar
Jana
Po sáčkových vysavačích s kabelem jsem se dostala k bezsáčkovému bateriovému vysavači. Jeho výkon mě hodně překvapil, vysaje bez problémů vlasy z vysokého koberce a přitom je relativně tichý. Nejvíce na něm oceňuji vysát vše najednou bez nutnosti přepojovat kabel. Případně ho mohu využít i jako příruční vysavač na rychlé vysátí po vaření. Trochu se mi ale plete tlačítko vypnout/zapnout s tlačítkem přidání výkonu.
klad design
klad výkon
klad na jednu ruku trochu těžký
příloha
avatar
Štěpán
Se dvěma malými dětmi potřebujeme vysávat opravdu často a efektivně, tento vysavač se nám velmi osvědčil. Za největší plus považuji silný výkon a to, že je vysavač bezdrátový, není tak problém kdykoli vysát vše, co je třeba a rychle ho zase uklidit do nabíjecí stanice Výdrž baterie je skvělá, ještě se mi nestalo, že bych nezvládl vysát celý dům a vybil se, vydrží nabitý dlouho. Skvělá je i možnost mokrého vysávání s hlavicí Aqua, úklid je pak hračka. Výběr nástavců je široký, není problém vysát i úzké a malé prostory.
klad Výkon
klad výběr nástavců
klad displej s ukazatelem stavu baterie
klad podsvícení sací hlavice
klad síla sání
klad aqua hlavice
klad dobrá manipulace kolem nábytku
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel