Otestujte s námi tyčový vysavač Electrolux Well Q6, díky kterému uklidíte rychle a důkladně vše od drobečků až po větší nepořádek

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
8x
4
4x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 18. 7. 2021
do 31. 7. 2021

 Jak bude testování probíhat?

 • Vybraná testerka si v předem stanoveném termínu (vždy úterý) vysavač vyzvedne na adrese Doblogoo, Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3.
 • Po dobu jednoho týdne bude tyčový vysavač testovat ve své domácnosti.
 • Následující pondělí předá vysavač v původním stavu zpět (vždy v pondělí) na adresu Doblogoo, Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3.
 • Poté se s námi podělí o své dojmy z testování a hodnocení. Na vysavač testerka napíše 2 unikátní hodnocení a přiloží fotografie. 
 • Za vložení hodnocení získáte slevu 35 % na nákup kuchyňského nádobí a příslušenství na webshopu Electrolux.cz.


Akumulátorový vysavač Electrolux WELL Q6 WQ61-42GG  

Bezdrátový vysavač Well Q6 s odnímatelnou ruční jednotkou a zabudovaným příslušenstvím vám umožňuje plynule přecházet od úklidu podlahy k těžko přístupným místům a zase zpět, a to okamžitě.  

Hlavní benefity

 •       Ergonomický design pro pohodlné, rychlé a všestranné použití
 • Odnímatelná ruční jednotka
 • Příslušenství dostupné přímo na vysavači
 • Extra dlouhá štěrbinová hubice na vysávaní ve výškách
 • Výjimečné nízká hmotnost v ruce (0,5-0,9 kg)
 •       Úplně sklopitelný design = dostane se pod nábytek (až do 135 mm)


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
14
avatar
Jana
Vysavač jsme na testování měli sice týden, ale díky nemoci jsme jej ve finále testovali pouze 1x. Přesto nás nadchl svou skladností, relativně tichým provozem a hlavně možností použít jeho část jako ruční vysavač. To se v naší členité domácnosti s malým pejskem opravdu hodí. Navíc právě pejsek tento vysavač snesl v pohodě, na rozdíl od klasického hlučného vysavače, ze kterého má stres. Celkově tedy spokojenost. Děkujeme za možnost vyzkoušení.
klad tichý chod
klad možnost použít malý ruční vysavač
klad skladnost
klad nenacházím
avatar
Edgaris
Vysavač je praktický, protože nepotřebuje napájení ze sítě. Lehce se posunuje na různých površích, včetně koberce s delším chlupem. Díky nástavci se dostane i do velice úzkých prostorů. Praktický oddělitelný ruční vysavač, který je součástí tyčového. Nevýhoda je slabší výdrž baterie, ale na vysávání bytu stačí. Jen se musí po vysávání pokaždé dobíjet.
klad dobrý pojezd
klad lehké manévrování
klad dobře skladovatelný
klad nástavce
klad ruční vysavač
klad praktický
klad slabší výdrž baterie
klad menší objem na prach
avatar
Markéta
Tento vysavač je skvělý pro běžný, rychlý, každodenní úklid. Je lehký a dobře manipulovatelný. Dostane se dobře pod nábytek či postel na nožičkách. Baterie dlouho vydrží, hodně jsem používala ruční vysavač, který je součástí a je perfektní na čištění sedačky či čalounění postele. Vysavač je i moc pěkný na pohled, design do bytu.
klad lehkost
klad manipulovatelnost
klad vzhled
klad nic
avatar
Zuzana
Celkově jsem byla s vysavačem spokojena. Chtěla jsem jej vyzkoušet, protože i když máme doma kvalitní vysavač, unavuje mne tahat šňůru a to těžké tělo. Vysavač jsem používala 2 dny na běžný úklid celého bytu, pak se musel nabít. Nabíjení je celkem pomalé a musí se s ním počítat. Velmi jsem ocenila malý ruční vysavač, který lze použít mimo byt, např. na auto a také na lustr-máme proutěný a na elektrotechniku- to ocenil manžel. Bohužel se nevešel pod sedačku, ale tu máme dost nízkou. Ještě bych ocenila otáčivou hubici. Rozhodně bych jej doporučila i kamarádkám.
klad bez šňůry
klad malý ruční vysavač
klad pomalejší nabíjení
avatar
Dominika
S vysavačem jsem byla velmi spokojena. Je lehký, dobře se drží, dostane se úplně všude a hlavně vysaje úplně všechno. Nejvíce jsem byla spokojena s elektrickým kartáčem, který má svůj motor, proto vysává opravdu na 100% zejména na koberci je to hodně poznat. Skvělé je, že po vypnutí vysavače, vysavač zvednu a nečistoty nevypadnou zpět na zem jako u mého předchozího vysavače. Vysávám každý den, ale po vysátí koberce jsem byla velmi překvapena kolik nečistot zejména prachu a chlupů vysavač vysál. Baterie určitě stačí na vysátí celého bytu. Já jsem nabíjela jednou za 5 dní a máme 80m2. Výhodou je přídavná, nástavná hubice, která je dlouhá a dostane se i do malých a špatně přístupných míst. Jedinou nevýhodou je menší nádoba na nečistoty, musí se častěji vysypávat.
klad elektrický kartáč
klad nevypadávají ven vysáté nečistoty
klad dobře se drží
klad dostane se úplně všude
klad je lehký
klad vysaje úplně stejně jako velký lux možná i více
klad přídavná, dlouhá, nástavná hubice
klad menší nádoba na nečistoty musí se často vysypávat
příloha příloha
avatar
Jakub
Vysavač je při první manipulaci v ruce celkem těžký a jeho vzdálené těžiště od rukojeti celkem namáhá zápěstí ale po krátké dob si na jeho hmotnost člověk zvykne. Při ručním použití bez nástavce na koberce je dost nevýhodná pozice výstupu vzduchu z vysavače, při vysávání drobků ze stolu si polovinu drobku odfouknete proudem vzduchu z vysavače. Při připojení nástavce na koberce se situace mění, vysávací hlavice je mimořádně ohebná, vysávání i v stísněných prostorech kdy je potřeba vysavačem otáček na pětníku není problém. Rotační kartáč celkem dobře odstraňuje i psí chlupy z koberců. Sací výkon vysavače není na špičkové úrovni ale na běžný úklid je dostatečný, jen nesmíte používat eko režim s nízkým tahem, ten je asi jen na okrasu. Jako nedostatek beru chybějící dobíjecí stanici a nutnost nabíjení připojením adaptéru – držák na stěnu s automatickým nabíjením by byl rozhodně lepší.
klad Sací výkon
klad Nástavec na koberce
klad Rotační kartáč
klad Ohebná hlavice
klad Výdrž
klad Nemá dobíjecí stanici
klad Váha
avatar
Tereza
S vysavačem jsem byla velmi spokojena. Vysává super, jednoduše se s ním manipuluje. Využije ho i syn na svůj nepořádek. Další výhoda je ze nemusíte tahat žádný kabel tak se dostanete v klidu po celém baráku což je pro mě plus musela jsem vždy předávat kabel. Snad jediné minus je kratší výdrž baterie a delší nabíjení. Ale je to jen drobnost. Jinak je za mě super. Láska na první pohled
klad Skladný
klad Lehký
klad Delší doba nabíjení
klad Kratší výdrž
příloha příloha
avatar
Sylva
Zkusila jsem vysavač na koberce(krátký i delší vlas), parkety, plovoučku, ubrus, autosedačku i dlaždice.Vysavač je lehký(ale krátký-pro vysokého manžela byl nepohodlně nízký)a relativně snadno se ovládá, bezdrátovost je opravdu pohodlná, zajede dobře opravdu všude a ruční hlavice je praktická ALE výkonností je vhodný maximálně jako doplněk k jinému vysávání(robotický,klasický...). Baterie nevydržela ani na malé2kk, sotva 20min. Motor je slabý, a tak vysaje jen to,co přímo přejede, “nenatáhne”nic z okolí. Krásně vyluxoval koberec se středně vysokým vlasem,ale rohožky a nízké koberce nevyčistí-písek,nitě zůstaly na místě.Čistění je noční můra-filtry před odpadní nádobu nebyl dobrý nápad, vlasy zasekané v kartáči se musejí rozstříhat aby se dal vyčistit.
klad ohebnost hlavice
klad pročesání vyššího koberce
klad bezdrátový
klad slabá baterie
klad nízký výkon-nutno přejet několikrát a často i tak nic nenabral
klad čištění
příloha příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_0314.MOV
avatar
Alena
S vysavačem se velmi dobře pracovalo díky otočné hlavě, máme psa a skvěle vyluxoval všechny chlupy, díky tomu, že je neustále po ruce je možno vysávat bez problému i několikrát denně .Velká výhoda je i možnost využití ručního vysavače. Výdrž baterie je dostatečná na běžný úklid.
klad velký sací výkon, snadná manipulace
klad nic jsme neobjevila
avatar
Veronika
Asi největší nevýhodou vysavače je krátká doba, po kterou vydrží vysávat, která společně s nepoměrně dlouhou dobou nabíjení dělá vysavač srovnatelný s tyčovým vysavačem za dvě stovky. Nádoba na odpad je velmi malá, rozkládat vysavač jde ztuha a opravdu nepraktické je, že široký nástavec na podlahu nejde připojit pouze k ručnímu vysavači – vždy jen k dlouhé tyči u vysavače. Takže na vysání rozkládacího gauče v podstatě nejde použít – ačkoliv zrovna to, že vysaje i malé mikročástice je zrovna jedna z mála jeho výhod. Výhoda je i snadné ovládání díky otočné hlavici, vcelku hezký design a skladovatelnost. Já osobně bych si ho nekoupila – ale chápu, že za tu cenu asi nemohu očekávat nic víc.
klad Snadné manévrování
klad Docela dobrý výkon
klad Vysaje i mikročástice
klad Příslušenství k vysavači
klad Design
klad Skladovatelnost
klad Nízká výdrž baterie
klad Dlouhá doba nabíjení
klad Malá nádoba na odpad
klad Ztěžka rozložitelný
klad hlavice nejde připojit k ručnímu vysavači
klad Nevysaje větší kusy odpadu
klad Není náhradní filtr
klad Složité vyjmutí filtru
příloha
avatar
Yvona
Vysavač jsem použila u své 95 leté babičky, která špatně vidí a podle to ho u ní vypadá podlaha, ale ani s větším nepořádkem neměla vysavač problémy a a skvěle vše vyluxoval. Skvěle se sním manipuluje, úžasný je sklopitelný kartáč, se kterým se dostanete i pod nábytek. Také je super štěrbinová hubice, kterou vysajete všechny kouty. Je lehký, ergonomický, tak se s ním skvěle manipuluje. I hlučnost je v pořádku. Chybí mi dokovací stanice, když je vysavač v pohotovostním režimu, musí se opřít o stěnu, protože není úplně stabilní. Jinak jsem byla velice spokojena, určitě si ho koupím a doporučuji i ostatním.
klad design vysavače
klad ergonomické držadlo
klad snadná manipulace při vysávání
klad lehký
klad není moc hlučný
klad příslušenství (kartáče) přímo v rukojeti vysavače
klad sklopný design
klad pochopitelný návod k ppoužití
klad absence dokovací stanice
klad těší vyjmutí příslušenství
příloha příloha
avatar
Markéta
Měla jsem možnost otestovat vysavač na týden a musím říct, že jsem s ním byla naprosto spokojená. Jako plus vnímám lehkost ovládání a také to, že za sebou nemusím tahat kabel a těžký vysavač. Vysává dobře, jak tvrdé podlahy, tak i koberce. Máme psa, ale i v tomto ohledu si vysavač poradil bravurně a bylo strašně lehké udržovat byt čistý. Výdrž baterie hodnotím kladně, protože v našem 55m bytě se nikdy nestalo, že by se vybil. Jediné, co je takové trochu mínus, že přesně nevíte na kolik je baterie nabitá. Celkově jsem byla moc spokojená a oproti normálnímu vysavači je vysávání zábavou.
klad váha vysavače
klad přídavný vysavač na malé místa
klad skvělý na tvrdé podlahy i na koberce
klad lehce se čistí
klad neukazuje stav baterie
avatar
Laďka
Tyčový vysavač je super pomocník pro běžný, rychlý, každodenní úklid. Mám doma psa, chlupy vysávám každý den. Překvapilo mě, kolik toho dokáže vysát. Jednoduchá obsluha, manévrování, ovládání. Příslušenství ihned po ruce. Dva stupně rychlosti. Vysál dobře jak koberce, tak plovoucí podlahu. Nabití baterie vydrží tak na 3x vysátí celého bytu 3+1.Snadné vysypání vysátého obsahu, vymytí nádoby a možnost vyčištění filtrů pod vodou.
klad Ihned po ruce, netahám šňůru
klad snadné vysypání
klad lehký do ruky
klad barva černá a zlatá vypadá elegantně
klad lepší návod na sestavení filtrů po vyčištění vodou
příloha příloha
avatar
Hana
S vysavačem jsem byla nadmíru spokojená. Bylo velmi jednoduché jej složit a povedlo se mi to i bez návodu, což se mi příliš často nestává. Vysavač je velmi kompaktní a nezabírá moc prostoru. Cením si především velmi ohebné hlavice, která zajede do každého rohu. Na jedno nabití vydrží dostatečně dlouho na pořádný úklid. Jediným minusem je relativně dlouhá doba napájení. Máme doma mazlíčka a výkon vysavače bohatě stačil na jeho chlupy. Určitě bych vysavač doporučila do každé domácnosti, např. i ke starším lidem, protože je velmi lehký a dobře se s ním manipuluje.
klad Lehký
klad Výkonný
klad Kompaktní
klad Dlouho vydrží
klad Kvalitní
klad Lehce složitelný
klad Málo hlučný
klad Dlouho se nabíjí
příloha