Testovaly jste se svými dětmi lepidla UHU na výrobu domácího originálního slizu

image
otestováno
Počet recenzí
57
jak jste hodnotily
5
36x
4
10x
3
7x
2
2x
1
2x
doporučuje
81 %
Testováno v období
od 21. 8. 2018
do 30. 9. 2018

Lepidla UHU vám přináší jednoduchý recept, jak vyrobíte s vašimi dětmi originální sliz s glitrem v barvě, která se vám líbí a v pohodlí domova. Příprava je jednoduchá a velmi zábavná! Bez použití hnojiv a dalších zdravotně závadných látek. Základem jsou lepidla UHU! K výrobě potřebujtete lepidla UHU GLUE PEN a UHU GLITTER GLUE, které najdete v testovacím balíčku. 

*enzo* UHU GLUE PEN

Kancelářské lepidlo v tužce.

Kancelářské lepidlo v praktické “tužce”. Lepí rychle, čistě, trvale, možnost korektury spoje. Lepidlo je v měkké a ergonomické lahvičce s aplikátorem, který umožní plošné rovnoměrné rozetření.

*enzo* UHU Glitter Glue Original

Sada gelových lepidel pro kreativní práci.

Barevná kreativní sada UHU Glitter Glue Original přináší krásný třpytivý efekt! Lepidlo obsahuje třpytivé částečky, které po zaschnutí drží na aplikovaném místě a vytváří krásné efekty. Bez rozpouštědel.
 

Podívejte se na webové stránky www.uhu.cz, kde naleznete návod na výrobu dalších dvou druhů slizu.

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 30.9. Děkujeme! 

Hodnocení
57
avatar
Gabriela
příloha
klad Lepidla UHU s dětmi známe a jelikož sliz milují, samozřejmě jsem již pořídili. Sliz se vyráběl z lepidel UHU jednoduše, je to dobrý nápad a radost dětí je u toho nesmírná. Jen bohužel sliz nevydržel dlouho a roztekl se. Tyčinkové lepidlo lepí dobře, a musím zmínit krásné obrázky na lepidlech.
avatar
Jitka
příloha
klad Sliz jsme s našimi dětmi vyráběli společně v jednom obchodním centru, kde byla dětská akce a tvořením s těmito lepidly UHU. Děti toto tvoření slizu moc bavil a dokonce nadchlo tak, že jsme je tam rovnou pořídili domů. Je to dobrá kreativní zábava pro děti.
avatar
Zuzka
klad Super zábavná vec pre všetky deti. Deti si tento sliz veľmi zamilovali. Super určite zakúpime opäť.
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Lepidla Uhu je krásná kreativní hra, která zabaví nejen děti, ale i dospělé. Mě to moc baví a se synem si užijeme u toho hodně zábavy. Jsem ráda, že gumy nejsou škodlivé a toxické, ale jsou bezpečné, přesně tak, jak si přeji. Je to kvalitní materiál a navíc rozvíjí motoriku
avatar
Eva
příloha příloha
klad Moc děkujeme za možnost testování této sady. Moc mile nás překvapil kompletní obsah všech komponentů,které jsou třeba k výrobě slizu. Dcera se ihned pustila do práce a nadšení z výsledku bylo ohromné. Vyzkoušela už kde co a výsledek byl spíž zklamáním,ale toto je prý PECKA.
klad Nenapadá nás vůbec nic.
avatar
Irena
příloha příloha
klad Vse se povedlo na jednicku.. Pridavali jsme trosku vic roztoku na cocky jinak super.. Syn se vyradil.. Zkusili jsme 3 varianty slizu.. Klasicky a penovy dopadli dobre a koulicka teda zklamani.. Ale jinak vse super
klad Jako negativum hodnotim snad jen to ze po pridani barviva je opravdu vse zabarvene.. Dlouho jsme drhly modrou z rukou.. Jinak to chce pevnou ruku nez se sliz prestane lepit
avatar
Jana
příloha příloha
klad Syna velmi bavila výroba i hraní se slizem. Doteď ho to baví. Z testovací sady nám jedno lepidlo zbylo, takže už společně tvoříme podzimní výzdobu a lepidlo drží papír tam, kam patří :-) Chvíli jsem přemýšlela, zda to dát jako pozitivní nebo negativní hodnocení, ale otevřít lepidlo k použití chce nějakou tu zručnost a pomůcku. Avšak cením to dobře, neboť ho alespoň neotevřou menší děti sami tak, aby mohly lepidlo vylít. Když už víte, jak se do lepidla dostat, jde to.
klad Zkoušeli jsme vyrobit sliz a skákací kuličku, oboje dle návodu.
klad Sliz : přidává se tam barvivo na vajíčka nebo potravinářské barvivo. Jako největší mínus vidím to, že sliz pak barví a nepřestane barvit ani třetí den. No a samozřejmě to nejde jen tak umýt. Třpytivé lepidlo pouští třpytky, ale ty jdou z rukou dolů. Synovi to vůbec nevadí, má z toho zábavu, ale já, jako rodič, to hodnotím negativně.
klad Výroba kuličky byla zklamáním i pro syna. Postupovali jsme dle návodu (akorát jsme vynechali barvivo po zkušenosti se slizem) Netuším, co jsme udělali špatně, ale kulička nedržela tvar a vždy se zpět roztekla. Skákání vůbec nepřipadalo v úvahu.
avatar
Marie
klad Nejprve jsem byla trochu znepokojena, že si budu muset dokoupit zbytek surovin, ale to co přišlo mne velmi mile potěšilo. A zaroveň znepokojilo pro příště. Když si budu muset nakoupit vše na výrobu sama. ;). Ano, sliz doporučuji je to super zábava pro děti a vůbec se jej nechtějí vzdát. Vyrobili jsme zatím jen klasický, ale děti si úžasně vyhráli.
klad Sliz trochu barví, aby se zamezilo barvení je potřeba dle návodu si pomaza ruce roztokem na čočky!!
avatar
Iveta
příloha
klad Jsem moc ráda za to že přišlo vše a nemusela jsem nic dokupovat, teď před nástupem do školy :-) Samozřejmě když to přišlo, tak jsme hned museli vyzkoušet. Jelikož už mám trošku zkušenosti se slizem, tak jsme šli pěkně ven po pergolu a vzali jsme si starší oblečení. A pak už jsme mohli začít. Nejvíc nás oslovil klasický sliz. Postupovali jsme podle návodu a povedlo se. Trošku to barvilo, ale roztok na kontaktní čočky to zachránil. Děti byly nadšený a já jelikož jsem byla připravená na to že trošku barví, tak nám to nevadilo.
avatar
Kateřina
klad neteř slizy miluje a tak hned, jak jsem ji balíček dala, tak začala testovat, už ji z něj nezbylo nic :D vyzkoušela prý všechny tři postupy, co byly v návodu, jeden je přímo geniální! mám napsat, že sliz je úžasně FLUFFY, to je prý druh slizu, jsou prý různé druhy slizu a tento je fluffy :D
klad obarvené ruce...neteři to nějak moc nevadilo, ale mě ano, proto jsem si s ním já nehrála, nemůžu mít do práce modré ruce :D
avatar
Marie
příloha příloha
klad Děti milují vše co je jiné. A sliz je prostě jiná hračka. Hned ji museli vyzkoušet a je to opravdu super. Hráli si celý den. Výroba je velmi jednoduchá.
klad Jelikož sliz nechali ztuhnout udělali si nakonec ještě hopsací kousky . Takže i dnes je o zábavu postaráno.
avatar
IVETA
příloha příloha
klad Jsem moc ráda, že jsem měli možnost testovat. Syn byl nadšený už když jsem vybalila s krabice super taštičku Hotel Transilvanie. Hned jsme museli jit vyrábět. Podle navodu jsme vyzkoušeli modrý sliz s glitrem a na poprvé jsme dali moc roztoku, ale na druhy pokus super.
klad Vadilo mě modré barvivo, které zabarvilo ruce :-( chodili jsme cely den jak šmoulici
avatar
Jana
klad Výborné testování, které zabavilo nejen mě, ale především děti na jedno deštivé odpoledne. Se vším se hezky pracuje, návod je srozumitelný, Bez použití hnojiv a dalších zdravotně závadných látek. Hezké zakončení prázdnin.
klad Kancelářské lepidlo v tužce má dobrou konzistenci, neteče a nekape jako jiná lepidla.
avatar
Michaela
klad Moc děkuji za možnost lepidla testovat. Dcery byly nadšené a pomáhaly mi při tvoření hmoty. Užily jsme si legraci. Určitě zakoupíme další barvičky, když pršelo, bylo doma o zábavu postaráno. Návod je srozumitelný a skvělé, že s tím mohou pracovat i děti.
avatar
Kristina
příloha příloha
klad V první řadě chci moc poděkovat za možnost tohle otestovat :) se synem hrozně rádi něco vyrábíme a tohle nás zabavilo na celé odpoledne. Nakonec jsme vyrobili 3 slizy, jeden třpytivý a 2 na té bázi holící pěny, ta se nám líbila mnohem víc :) výroba je velice jednoduchá, i když sem synovi musela hodně pomáhat, jsou mu 3 a půl roku takže odměřování by nezvládl, ale užili jsme si to :) musím říct že i pro dospělého je to velká zábava a výsledný sliz mě hrozně baví mačkat a tvarovat působí to hodně antistresově :) rozhodně doporučuji
klad Lepidla jako taková žádné negativum nemají, ale použili jsme přiložené barvy na vajíčka na obarvení hmoty a vůbec nejdou yt z rukou, takže jsme oba, já i syn jako šmoulové :D
avatar
Radka
příloha příloha
klad Kreativní sada nás velmi bavila, dcera -6 let, potřebovala trochu moji dopomoc,ale vyrábět a čekat,co z toho bude bavilo i mě. Díky průvodnímu dopisu jsem nepanikařila a věděla, že to chce trpělivost a případně přidat roztok. Což jsem také musela. Pokud by to bylo uvedeno přímo v návodu, bylo by to jednodušší. Dělaly jsme sliz, pěnový sliz i kuličku ( ta jediná moc nevyšla). Děkuji za možnost testovat i seznámení se značkou UHU. Designově moc pěkné.
klad Barví ruce. Dětem to nevadí, já bych si příště na výrobu vzala rukavice. Nicméně sadu doporučuji k vyzkoušení.
avatar
Marta
klad Rozhodně doporučuji doma máme kreativního človíčka, který miluje sliz, zkoušela to z mýdla, kypřicího prášku atd., ale nikdy si je nechválila jako tuto sadu lepidla UHU. Nejdříve jsem byla nešťastná neboť barví ruce, ale náš mistryně na slizy bbyla velice šťastná tudíž vím co ji pořídit k narozeninám. :D
avatar
Eva
klad Nápad vytvořit si s dětmi domácí sliz se mi moc líbil.Nenapadlo by mě,co s "obyčejným" lepidlem můžeme vytvořit.Sliz se nám moc povedl a pobavili jsme se o jeho výroby celá rodina.Jwho proprava byka prehledna a jasna.Uhu můžu rozhodně všem vřele doporučit.
avatar
Blanka
klad Tyto lepidla UHU na vyrobu slizu mohu opravdu vrele doporucit.Vyroba je velice snadna,kvalitni material.Sliz je opravdu skvely,nelepi,dobra konzistence.Deti si s timto slizem opravdu uziji plno zabavy a moc dekzji za moznost otestovat tyto lepidla a rozhodne je budu kupovat i nadale a i jine vyrobky od teto znacky
klad Zadna negativa
avatar
Jitka
příloha příloha
klad Z tohoto testování jsme byly opravdu nadšené, jak já, tak obě dcery 3 a 4 roky. Ingredience jsem jim odměřovala, ale vše si jinak zvládly namíchat samy. U výroby byla spousta zábavy a legrace, opravdu jsme si čas s lepidly UHU užily. Práce byla snadná a návody skvělé. Díky za toto testování.
klad Chtělo by to ještě promyslet způsob barvení - barvy na vajíčka opravdu hodně barví ruce - mladší dcera byla malá Šmoulinka:).
Zobrazit více recenzí