Vybrané testerky si ulehčily předvánoční úklid díky mopu Ultramat TURBO od Viledy. Byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
2x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 12. 2019
do 12. 1. 2020


Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání.

Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá. Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše.

Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít. 
Hodnocení
5
avatar
Ivana
Jelikož mi byl doručen mop Turbo, místo Ultramat Turbo, tak budu hodnotit tento doručený. Hlavní výhodou je rotační šlapací ždímací systém, kdy po několika sešlápnutí je mop dostatečně vyždímaný. Trojúhelníkový tvar dobře vytře rohy, avšak na velké plochy není moc vhodný. Lehce vytře jak dlažbu, tak vinyl i plovoucí podlahu. Dobře vyřešený je i otvor pro vylévání vody.
klad Rotační systém
klad Vylévací otvor
klad Dobře stírá i zaschlé nečistoty
klad dobře vytírá rohy
klad Vhodný na malé plochy
klad krátká násada
klad Tvar
příloha
avatar
Lenka
Mop, který jsme měli možnost v naší domácnosti vyzkoušet nás všechny příjemně překvapil. Teď u nás v domácnosti rádi uklízí a stírají podlahu i naše 6-tiletá dvojčata, nejvíce je oslovilo, že můžou používat prakticky řešený pedál. Mně osobně se líbí mycí návlek, který dokonale saje a je pratelný v pračce. Podlaha je suchá během pár vteřin a mop si poradí i se staršími a odolnými skvrnami.
klad velmi praktický pedál
klad pratelný mycí návlek
klad praktický pomocník
klad velmi dobrá savost návleku
klad bez komentáře
příloha
avatar
Míša
Tento mop je skvělým pomocníkem do domácnosti. Je lehký, takže ani po delším úklidu mě nebolí ruce z jeho používání. Je praktický a dobře setře z podlahy veškeré nečistoty. Díky němu mám celý byt vytřený během chvilky a to bez větší námahy. Určitě ho doporučím svým kamarádkám.
klad je lehký
klad design
klad Praktičnost
klad Setře všechny nečistoty
klad nic
avatar
Jana
Tato sada velmi dobře odstraňuje prach a jiné nečistoty z podlah, především ty s tvrdým povrchem. Sada je složena z mopu, který je dvoubarevný a jeho vlákna velmi dobře pohlcují nečistoty. Je osazen na teleskopické tyči. Kbelík se ždímacím mechanismem na mop má podélné ucho na lepší vyvážení kbelíku při nošení s vodou. Mop po vyždímání je téměř suchý a podlaha po setření rychle uschne. Návlek mopu lez vyprat v pračce. Dobře se ždímá vlivem protáčející tyče. Mohu všem zájemcům o rychlé a kvalitní vytírání podlah jen doporučit.
klad Lehká manipulace s mopem
klad Nastavitelná teleskopická tyč
klad Vyždímání mopu bez použití rukou
klad Nenám co vytknout
avatar
Iveta
Nejprve než vyjádřím své poznatky a zkušenosti z testování výrobku, musím uvést důležitou skutečnost, a to, že mi nedorazil set Wileda Ultramat Turbo, který měl být testovaný, ale model Wileda Turbo (kulatý mop) a tudíž se moje hodnocení váže k tomuto modelu. Mám již zkušenosti při úklidu s mopem a rotačním ždímáním mopu konkurenční značky, proto jsem byla velice mile překvapena u setu Wileda Turbo tichým ždímáním a také, že odstřeďovaná voda z mopu absolutně nestříká mimo kbelík. Systém umožňuje poměrně důkladně vyždímat mop, a tak je podlaha takřka suchá. Trojúhelníkový mop, který není příliš mohutný, umožňuje vytírání i pod nízkým nábytkem a tudíž není nutné ho při úklidu pokaždé přemisťovat. Díky třásňovému mopu je velice snadné zachytávání nechtěných chlupů po domácích mazlíčcích. Samotný kbelík je překvapivě velmi lehký. Trochu jsem měla problém s teleskopickou tyčí, jelikož je poměrně krátká a vynucuje předklon.
klad Tiché ždímání
klad Možnost úklidu pod nízkým nábytkem
klad Důkladné vysušení mopu
klad Lehký kbelik
klad Krátká teleskopická tyč
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel