Ulehčete si předvánoční úklid díky mopu Ultramat TURBO od Viledy 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
8
Přihlásit se můžete do
10. 12.
23:00
konec testování
12. 1. 2020

Koho hledáme

Hledáme 8 testerek, které by rády otestovaly mop Ultramat TURBO od Viledy a poté se s námi podělí o svou recenzi na tomto webu. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jaký je přesný rozměr kýblu Ultramat TURBO. Odpověď na otázku najdete na linku níže v textu. Redakce vybere 8 testerek se správnou odpovědí.


Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání.

Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá. Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše.

Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít.