Pomohla inovativní technologie URGO CRYOBEAUTY našim testerkám s pigmentovými skvrnami? Podívejte se na recenze a fotky

image
otestováno
Počet recenzí
83
jak jste hodnotily
5
33x
4
34x
3
9x
2
4x
1
3x
doporučuje
81 %
Testováno v období
od 31. 5. 2021
do 31. 7. 2021

URGO CRYOBEAUTY na pigmentové skvrny        

Trápí vás pigmentové skvrny? Pigmentové skrvny způsobuje příliš dlouhý pobyt na slunci (v minulosti opakované vystavení slunci), hormonální změny nebo věk. Zbavte se jich natrvalo pomocí URGO CRYOBEAUTY na pigmentové skvrny:

  • Trvalé odstranění pomocí cytoselektivní kryoterapie (terapie chladem) za 5-8 týdnů
  • Ošetření je bezbolestné
  • Nezanechává jizvy
  • Jediná aplikace stačí na ošteření jedné pigmentové skvrny
  • Klinicky testováno
  • Inovativní technologie k domácímu použití
  • Jednoduché a praktické použití

                

Více informací o produktu najdete TADY.

 Hodnocení
83
avatar
JARMILA
odstranovac pigmentovych skvrn jsem zkusila na zaklade recenzi. jedinym nedostatkem vyrobku je to, ze osetri jen velmi malou plochu. jelikoz mam pigmentovych skvrn vic a pomerne na velke plose, kdyz bych uvazila cenu a kolik by jich bylo potreba, tak by se jednalo o pomerne vysokou castku. male plochy ale osetruje dobre a skvrny mizi.
klad skvrny mizi
klad cena
avatar
Ella
Přístroj URGO CRYOBEAUTY na pigmentové skvrny mě velmi mile překvapil. Použití je snadné, nevíce se mi líbí, že je možné URGO CRYOBEAUTY použít v klidu doma. Přístroj jsem použila na pigmentové skvrny, které mám na rukou. Po pravidelném používání skvrny téměř zmizely. Jako největší výhodu vidím to, že použití je bezbolestné.
klad Bezbolestné použití
klad Domácí použití
klad Skvrny na rukou téměř neviditelné
klad Vhodné na ruce, paže i nohy
klad Nezanechává jizvy
klad vše v naprostém pořádku
avatar
Kristýna
Urgo Cryobeauty jsem nedávala příliš šancí, ale mile překvapil. Po použití na menší pigmentovou skvrnu došlo nejprve k vytvoření stroupku, ale následně skvrnka opravdu zmizela. Na větší pigmentaci by bylo nutné vícero použití. Celá aplikace je rychlá a snadná, ale je lepší ji provádět mimo letní období, neboť ošetřené místo se nesmí vystavovat slunci. Nedostatkem je, že přístroj nelze znovu naplnit.
klad snadná aplikace
klad domácí použití
klad velmi dobré výsledky
klad nelze doplňovat
avatar
Helena
Produkt je skvělým pomocníkem při zdokonalení své pokožky. V mém případě se jednalo o pigmentovou skvrnku na noze, která mi překáží nejvíc v létě. Díky Urgo cryobeauty jsem se skvrnky zbavila. Užívání produktu je snadné a pochopitelné díky polopatickému návodu. Skvrnka se vyvíjela přesně podle návodu. Nyní je zcela zahojená. Jen je škoda, že produkt po využití veškerého materiálu je v k vyhození a nelze doplnit.
klad aplikace
klad návod
klad design
klad užívání
klad výsledek
klad Možnost zakoupení doplnění
avatar
Silvie
Používání přístroje je jednoduché a bezproblémové. Ošetření probíhalo přesně podle návodu. Bezprostředně po použití se na skvrně udělal bílý povlak, který velmi rychle zmizel. Do druhého dne se udělal puchýřek, který se během týdne změnil na tmavý stroupek. Po cca dvou dalších týdnech stroupek zmizel a skvrnka byla viditelně světlejší. Nezmizela úplně, tak to asi bude chtít ošetřit dvakrát, ale je to pořád účinnější než bělící krémy.
klad snadné použití
klad jednoduché ovládání
klad příznivá cena
klad malý rozměr
klad dobře se drží
klad malá plocha záběru
klad pro větší skvrnky se musí aplikovat více vedle sebe
klad nelze doplnit dusík, musí se koupit nový přístroj
klad není na obličej
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Jako největší klad beru snadné použití. Zkoušela jsem na jednu větší skvrnu a jednu menší. Menší skvrna zmizela zcela, větší se podstatně zesvětlila. Uvidíme, jestli je tento stav dočasný. Bohužel načasování testování mi přijde jako nešťastné. Lepší by bylo testovat na podzim nebo v zimě.
klad jednoduché použití
klad vysoká cena
klad nutnost ochrany před sluncem
avatar
Klára
Výrobek teprve začínám testovat, vzhledem ke skutečnosti, že ošetřovaná místa nelze vystavovat slunci a my bohužel trávíme léto u rodiny u moře. Za mě tedy určitě použití na podzim, v zimě, kdy člověk nosí kalhoty nebo punčocháče. Pokusím se tím odstranit pigmentovou skvrnu na noze, zatím jsem aplikovala a uvidíme. Aplikace je jednoduchá a intuitivní, návod srozumitelný. Uvítala bych i možnost aplikace na obličej, zatím budu muset zůstat u zesvětlujících krémů. Co se balení a obsahu týče, překvapení se konalo při zjištění, že je jen na 10 použití a nedá se do přístroje dokoupit náhradní náplň.
klad intuitivní ovládání
klad jednoduchost aplikace
klad stručný a srozumitelný návod
klad vysoká cena
klad chybí možnost náhradní náplně
klad testovací období v létě
avatar
Dana
jednoduche pouziti dle navodu citlive damy muze misto ponekud palit po aplikaci strup je v lete nutne zakryt, co obmezuje pri aktivitach cast skvrn zmizela, ale v parnem lete se objevila znovu skvrna zmizela cca za 22 dnu vyhodou je aplikace v pohodli domova a jednoduche pouziti vhodne pouzivat na podzim a v zime casova uspora objem kryogenniho plynu je neumerny cene cena vysoka, maly pocet aplikaci u kozniho lekare je cena za odstraneni podstatne nizsi, ale zase zabere cas
klad rychla aplikace
klad jednoduche pouziti
klad vcelku dobry vysledek
klad nenarocne na cas
klad dobry navod na pouziti
klad vysoka cena
klad maly objem plynu
příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Produkt jsem testovala na skvrně na noze. Zprvu se udělá bílý povlak, poté skvrna tmavne, udělá se strup a po zahojení je skvrna opravdu méně viditelná, takže přípravek opravdu funguje. Aplikace je rychlá a jednoduchá. Nicméně ošetřené místo se nesmí vystavovat slunci, je možné chránit místo pouze náplastí, ale i přesto doporučuji aplikaci spíše v zimním období. Také bych vytkla, že se nedá dokoupit náhradní náplň a musíte tak zakoupit celé balení znovu.
klad Domácí použití
klad Rychlost aplikace
klad Účinnost
klad Nedá se použít na skvrny v obličeji
klad Neekologické balení
klad Nenašla jsem datum expirace
příloha příloha příloha
avatar
Irena
Musím říct, že toto je asi nejhorší věc, co jsem kdy testovala. Z čeho jsem byla v šoku je to, že je výrobek pouze na 10 použití. Tolik plastu kvůli 10 aplikacím? Raději si příště dojdu do nějakého salónu, než znečisťovat planetu. Dále jsem nepochopila, proč se testuje zrovna v nejslunečnějším počasí, když se pak ošetřená oblast rukou má před sluncem chránit. Také je na testování krátký čas. Zatím se mi místo pořádně nezahojilo, je stále růžové, takže ještě nemohu vyfotit výsledek. Skvrn mám na rukou spoustu, musela bych zakoupit minimálně 4 - 6 kusů přístroje, což je finančně nákladné a bolavé. Raději budu používat zesvětlující krémy.
klad Domácí použití
klad Pouze na 10 použití
klad Následné hojení není vůbec příjemné
klad Plast
příloha
avatar
Ladislava
Používání tohoto přístroje URGO CRYOBEAUTY na pigmentové skvrny mi velmi pomohl. Trápily mě pigmentové skvrny na rukou, které nyní nejsou vidět nebo jen lehce. Použití přístroje je snadné a rychlé. Zvládne to opravdu každý. Je dobré, že přístroj lze použít i v létě, protože přes místečko s ošetřenou skvrnkou stačí nalepit náplast. Doporučuji.
klad použití
klad aplikace
klad účinek
klad nic
příloha
avatar
Lucie
Produkt jsem použila na pigmentovou skvrnu na noze. Nejprve jsem se seznámila s návodem, který byl přehledný a po jeho přečtení jasně víte, jak používat. Během prvních aplikací se mi vytvořil jakoby puchýř, který měl bílou barvu. Následně kůže tmavla a tvořil se strup. Bylo by vhodné použít na podzim, v zimě. Léto nebylo úplně vhodné. Opravdu bych doporučila používat ochranný krém UV faktor 50. Po pigmentové skvrně mi zůstal světlejší flíček, ale je sotva viditelný. Určitě doporučuji, jen bych ocenila něco i na obličej, je škoda, že se na obličej nedá použít, ale chápu zase hledisko bezpečnosti.
klad přehledný návod
klad snadné použití
klad patrný výsledek při používání
klad použití nezpůsobuje bolest
klad možnost aplikovat doma, není nutné docházet na kožní
klad vyšší pořizovací cena
klad nevím, na kolik aplikací mi ještě vyjde, chybí indikátor
klad na větší skvrny malý aplikátor
příloha příloha
avatar
Jana
Když jsem dostala URGO Cryobeauty na pigmentové skvrny, překvapila mě velikost přístroje. Když jsem si přečetla návod, byla jsem ráda, že je srozumitelný a přehledný. Přístroj jsem vyzkoušela na ruce mé známé. Při použití to štíplo, pak se objevil puchýřek a posléze stroupek. Když stroupek slezl, byla pod ním světlá kůže. Přístroj je účinný. Jediné, co mi vadí, je neekologičnost přístroje, nelze naplnit a po vyprázdnění je to velký kus plastu.
klad Jednoduchost aplikace
klad Účinnost
klad Přístroj se nedá znovu naplnit
příloha příloha
avatar
Natálie
Produkt má velmi přehledný návod k použití. Po třetím použití produktu se mi na místě ošetření pigmentové skvrny objevil puchýřek a místo bylo citlivé. Po týdnu se pak místo změnilo na stroupek, který se v následujícím týdnu postupně sloupl a pigmentová skvrna mi zmizela.
klad Stručný návod
klad Rychlost léčby
klad Snadně použití
klad Nepoužívala bych v letních měsících
klad Není možnost doplnit náhradní náplní
příloha příloha
avatar
Zuzana
Lehká manipulace, ale co mě celkem zaskočilo, tak bylo, že po delším užívání skvrna jakoby víc ztmavla, místo aby světlala. Nakonec se teda ztratila úplně, ale měla jsem divný pocit z tmavnoucí skvrny. Hodně velký přístroj, na to, že je aplikace celkem malá, tak velké balení
klad snadné ovládání
klad tmavnutí skvrny
příloha příloha
avatar
Jitka
Přístroj Urgo Cryobeauty je, myslím, průlomový přístroj na odstraňování pigmentových skvrn a pokud bych nejela k moři, kde se slunci neubráníte, jistě by bylo vše tak, jako bylo měsíc po použití. Proto bych doporučila používat spíše v zimních a podzimních měsících, kdy není kůže tolik vystavovaná slunci. Chce to proces i zopakovat, protože se mi objevily skvrnky znovu, jak říkám, u moře a s dětmi se prostě slunci nevyhnete..Jinak při používání jsem necítila, žádné negativní projevy-pálení apod..
klad líbilo s tím, že se musí opakovat
klad uvidíme, zda po opakované kúře zmizí na déle
klad neshledala jsem žádné negativní účinky přístroje
příloha
avatar
Lydie
Aplikace je jednoduchá, návod je srozumitelný. Přístroj funguje přesně tak, jak je popsáno v návodu. Po aplikaci bylo místo chvíli trochu bolestivé. Skvrny mi asi po 4 týdnech zmizely. Výhodou je, že je možné skvrny odstranit doma a není potřeba nikam chodit. Nevýhodou je vyšší cena a také to, že balení není ekologické, bylo by výhodné, kdyby byly možnost si dokoupit náplně pro další použití.
klad jednoduché použití
klad účinnost
klad srozumitelný návod
klad použití doma
klad vyšší cena
klad není náhradní náplň
příloha příloha
avatar
Lenka
Jsem velice spokojená s jednoduchým použitím přístroje na odstranění pigmentových skvrn. Po sestavení přístroje jsem ošetřila nejvýraznější pigmetové skvrny na ruce mé maminky. Skvrna po ošetření ztmavla a ošetřená místa vůbec nebolela. Asi po dvou týdnech se na povrchu utvořil suchý stroupek, ktarý se časem odrolil. Po dalším týdnu se růžové skvrnky pomalu začinají slévat s okolím a jsou stále méně patrné. Výsledek mě příjemně překvapil.
klad Jednoduchost sestavení přístroje
klad Přesné zacílení na skvrnu
klad rychlé ošetření
klad bezbolestnost
klad kůže se rychle zahojila
klad růžové skvrny po zahojení rychle mizi
klad nic jsem nenašla
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jiřule
Mohu jen doporučit, opravdu jsem se přesvědčila, že to funguje. Ovládání velmi jednoduché, pigmentové skvrny pomalu vymizí, cca do 14 dní, jsem měla opravdu už jen malinko. Celkový dojem je na jedničku. Příbalový leták spolehlivě vše vysvětlí. Vývoj byl v naprostém pořádku. Velká spokojenost.
klad Snadná manipulace
klad Snadné zmizení pigmentové skvrny
klad Není co vytknout
příloha příloha
avatar
Sarka
Ošetření skvrny je velmi jednoduché, přístroj je lehounký a snadno se s ním manipuluje, dobře zaměříte místo, na které potřebujete zacílit. Ošetření není nijak nepříjemné, komu je nepříjemná fáze "strupu", může si jej přelepit, každopádně ale chránit před sluncem krémem s vysokým UV faktorem, případně počkat s kúrou na zimu. Snad brzy bude něco podobného i pro obličej, zde bylo striktně nedoporučeno.
klad snadná manipulace
klad lehoučký
klad složení
klad bezbolestné
klad není k použití v obličeji
Zobrazit více recenzí