Úspěch měřím štěstím

image
otestováno
Počet recenzí
134
jak jste hodnotily
5
119x
4
13x
3
2x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 1. 1. 1970
do 30. 11. -0001

Stojíte na začátku své cesty a nevíte, kudy kam? Myslíte si, že pády prožíváte jenom vy? Nevíte, jak se posunout dále? Inspirujte se knihou, která je skvělá nejenom pro začínající podnikatelky a malé či velké podnikání.

Z citace spoluautorky Evy Čejkové Vaškové, zakladatelky ŽENY s.r.o. a patronky projektu PODNIKAVÁ ŽENA: "Mým cílem bylo nabídnout konkrétní příběh těm, kdo se chtějí pustit do života plného výzev, snů, hledání, učení se a nikdy nekončící podnikatelské cesty. Ve své knize přiznávám i spoustu chybných rozhodnutí, kterým jsem se mohla vyhnout, ale na druhou stranu je to přínos do budoucna a žádná rada nepředčí vlastní zkušenost. Každopádně budu ráda, když budu moci být ženám vzorem nikoliv v tom, jak to mají dělat, ale aby se poučily z mých neúspěchů." ...

Budete-li číst poctivě, najdete i kapitolu, která popisuje první nápad a start založit projekt ŽENY s.r.o. a jak to všechno ve skutečnosti bylo, než to celé začalo! :-{}

Chcete-li knihu koupit na dobírku a nebo připsat věnování, napište na irena.holcakova@zenysro.cz nebo objednávejte ZDE.

 

ÚVODNÍ SLOVO Z KNIHY: 

Každý z nás dělá nějaké chyby. Ovšem ne každý si je připustí a málokdo o nich mluví. Ti chytří se z nich poučí a ti ještě chytřejší se snaží rozpoznat zavčas nezdary druhých, aby se jich pak sami vyvarovali. Reálný příběh, do nějž prostřednictvím této knihy nahlížíte, je určen těm, kteří se chtějí inspirovat zkušenostmi i chybami jiných. Začátky bývají vždy kostrbaté, tak proč nevyužít každé příležitosti se dozvědět, jakých nástrah se vyvarovat. Tím spíš, pokud se jedná o rady ze skutečného života…

Nápad napsat tento příběh se zrodil při diskuzích s mladými lidmi, ať již to byli vysokoškolští studenti nebo přátelé z mého okolí. Debaty byly často plné naivních představ, že podnikání znamená mít spoustu peněz, kariéru a slávu. Reálný život po škole a první zklamání z nezdarů pak mnohdy žene mladé do nechvalně známých multilevelů, ve kterých se proklamovaný „zaručený“ úspěch obvykle nedostaví a podnikání často končí s ještě větším mínusem a ztrátou iluzí o růžovém světě kolem nás.  Pokud stojíte na začátku a přemýšlíte, jakou cestou se v životě vydat, věnuji tuto knížku právě vám. Toužíte-li po vlastním podnikání, dozvíte se v ní rozhodně mnoho užitečného. 

Nepamatuji euforii devadesátých let, kdy bylo podnikání snadné a firmy rostly jako houby po dešti. Bylo mi sedm, když se cinkalo klíči na Václavském náměstí. O to větší školou bylo startovat podnikání na přelomu tisíciletí, které znamenalo nejen velkou konkurenci, ale i přicházející a opakující se krize, dynamický rozvoj technologií a expanzi podnikání na internetu. Můj příběh podnikání nebyl o nic jednodušší ani těžší, než by byl dnes ten váš. Firma se ocitla blízko nejedné katastrofě a nejednou naopak vyhrávala na plné čáře. Situace z každodenního života firmy, reálné příběhy a okamžiky, které jsem prožívala dnes a denně, mohou potkat kohokoli z vás, když se pustíte do podnikání v mladém věku. Proto věřím, že vám mé postřehy pomohou tyto chvíle zvládat s nonšalancí těch, kteří vědí víc.

Není toho málo, co je třeba se naučit – řízení lidí, finance, marketing, management... Nemůžete vědět všechno, ale vždy můžete vědět víc. Uděláte jistě řadu chyb, zmýlíte se, občas budete měnit názory. To vše je správné a lidské. Vyvíjíte se, rostete, vzděláváte se a inspirace zkušenostmi a příběhy jiných vám pomohou na vaší vlastní úspěšné cestě ve světě podnikání.

Každé podnikání má „své“. Jeden nabízí služby a potýká se s cash-flow, jiný prodává produkty a řeší skladové zásoby, další obchoduje s komoditami a denně riskuje velké peníze. Všichni se ale pustí do stejné debaty o cash-flow, zaměstnancích, daních a neustále se měnících zákonech. Právě ty zákony tak často zbytečně komplikují život a radost z práce těm, kteří mohou ekonomice naší malé země pomoci, tj. malým i středním podnikatelům.

Podnikání je běh na dlouhou trať, tedy ani můj příběh touto knihou určitě nekončí, naopak pevně věřím, že mne čeká ještě spousta napínavých kapitol…Tato kniha samozřejmě není – a nemá být – zaručeným návodem, „jak na to“. Ani v sebelepší literatuře nenajdeme přesné návody s garancí úspěchu v podnikání. Co však nalézt můžeme, jsou znalosti a zkušenosti druhých. Mým cílem proto bylo nabídnout konkrétní příběh těm z vás, kdo se chcete pustit do života plného výzev, snů, hledání, učení se, nikdy nekončící cesty. Do života, který budete mít plně ve svých rukou – jen vy sami. 

A já vám na tu vaši cestu držím palce!

Vaše EVA

 

Vydala Mladá fronta v roce 2013, Autorky: Jitka Skalická a Eva Čejková Vašková 

Recenze knihy ÚSPĚCH MĚŘÍM ŠTĚSTÍM najdete v kategorii hodnocení níže. 

Hodnocení
134
avatar
Eva
avatar
Ivona
klad Přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji nejenom pro inspiraci, jak to v podnikání chodí, ale i jako příjemné oddechové čtení.
avatar
Helena
klad Knížku čtu na přeskáčku:) Vždycky někde jen tak otevřu, zhltnu pár odstavců a hned mám chuť se vrhnout do všeho, co přijde. Je to lidské, pravdivé a praktické. Ohromně inspirativní. Energetická bomba:)
avatar
avatar
Lenka
klad Kniha je napsaná velmi lidsky a nedá se od ní jen tak odejít. Půjčuji ji svým kamarádkám a vracejí mi ji s nadšením za pár dnů. Za každou kapitolou jsou inspirující desatera.
avatar
Jana
klad Velice prijemne napsany pribeh ze zivota. Inspirativni a prinosne
avatar
Jana
klad Pěkná ukázka toho, že pokud něco chci dokázat, tak pro to musím taky něco udělat.
avatar
Hana
příloha
klad Mám ji z MUŽe a jsem nadšená
avatar
Michaela
klad Kniha by se měla stát povinnou literaturou nejen žen a nejen těch, kterých se podnikání přímo týká.
avatar
Jana
klad Poutavá knížka, od které se nedá odejít :-) Doporučuji!
avatar
Renata
klad psáno od srdce pro normální lidi nic strojeného ,žádné formality ,bomba
avatar
Kateřina
klad Kniha je velice inspirativní a obsahuje praktické rady k nezaplacení! Přečetla jsem ji jedním dechem.
avatar
Dita
klad Jsem nadšená už jen z obálky. Otevřeně sdílené zkušenosti jsou k nezaplacení. Je krásná. Díky.
avatar
Jitka
klad I já již podnikám několik let, ale knihu jsem si ráda prečetla. Je psaná velice srozumitelnou formou, krásně popsaný životní příběh a k tomu ohromné množství informací, jak podnikat v práci i doma. Každý se učíme a posouváme především díky svým chybám. Kdyby každý z nás sdílel ve svém okolí právě své neúspěchy, učili bychom se od sebe rychleji a celá naše společnost by vypadala jinak. Je krásné, že už začínáme! Děkuji za knihu plnou ženské energie! Určitě budu doporučovat dál!
avatar
Irina
avatar
Jana
příloha
klad Skvělá knížka pro ty, co si chtějí přečíst reální příběh ženy, podnikatelky. Vysvětlení pojmů, rady do začátku podnikání, úspěchy i pády.
klad Líbí se mi,že knížka není teoretická, ale praktická a věřím, že řadě žen pomůže rozjet svou kariéru tím správným směrem
avatar
Jana
klad Uzasna, pozitivni, ale i plna lasky! Tesim se na dalsi! :)
avatar
Jitka
avatar
Jana
klad Mám doma - výborná. :) Neškodí poučit se, než se pustíte do díla.
avatar
Lenka
klad Knihu jsem zhltla :) Moc se mi líbí shrnování na závěr každé kapitoly. Díky za sdílení velmi cenných zkušeností!
avatar
Kamila
klad Normálně čtu knížky velmi rychle a i tuto jsem přelouskala během pár večerů. Některé rady jsou opravdu inspriativní !
avatar
Irena
příloha příloha
klad Skvělá knížka, plná zajímavých postřehů, zkušeností a rad :) Přečetla jsem ji jedním dechem :)
avatar
Veronika
avatar
Bc. Zuzana
avatar
Šárka
avatar
Dana
avatar
Lenka
klad tohle si ráda přečtu !
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Iva
příloha
klad Kniha je psána velmi citlivě, ženskou rukou. Je inspirující, motivující a odráží sílu a charisma autorky.
klad Velkým přínosem je, že čtivě a srozumitelně provede plusy a mínusy od začátku podnikání až k realizaci skutečně existující společnosti s.r.o. v českém prostředí. Kniha kromě podnikání nám nastiňuje i životní styl autorky.
klad Kniha je výborná, velmi dobře odvedený popis úspěchů a úskalí se souhrnem co by si čtenář měl z ní odnést. Bohužel takových knih je dnes mnoho a málokterá dokáže překvapit. I tady mi chyběla nadstavba, něco navíc (humor?, zákulísí?,..) Ale tuto knihu si budu pamatovat, vždyť velmi sympatickou autorku jsem viděla osobně.
avatar
Dorota
avatar
Lenka
klad Určitě a vřele, už ji mám doma. Je čtivá, úpřimná, otevřená a zároveň zajímavá.
avatar
Denisa
příloha
klad Své místečko v mé knihovně najde.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Ivana
avatar
avatar
Martina
klad Kniha je celkově pozitivní a i úskalí jsou zaznamenaná s určitým nadhledem a snahou najít řešení, bez negativních podtónů a to se mi líbí, ten přístup k věci, postoj. Od akcí MUŽe, kterých jsem se několikrát účastnila až ke knize...
avatar
Christina
klad Je mnoho těch , kteří se pyšní svým úspěchem, ale málo je nás co umějí přiznat chyby a ještě je zveřejnit. Gratuluji, báječná kniha.
avatar
Monika
avatar
Jana
klad jednoznačně motivující kniha
avatar
Monika
příloha
klad Knihu jsem si přivezla z konference MUŽ a hned se tenkrát pustila do čtení ... a proto jsem pak v jedné recenzi na ní napsala: ... Kniha nastiňuje velmi hezkou vypravěčskou formou, jak se poprat s podnikáním v Čechách. Ukáže Vám jak se postavit neúspěchu čelem, vytrvat a jít si za svou cestou ke štěstí. Protože pokud jste šťastní, tak teprve potom jste opravdu úspěšní ;-)
avatar
Andrea
klad Podnikam 5 rokov a pri mnohych pasazach som sa musela v duchu usmievat..vystupy a pady, radosti a starosti....doporucujem..
avatar
Monika
klad Velmi hodnote skusenosti a informacie:-)
avatar
Karolína
klad Báječná kniha, už jsem ji přečetla dvakrát :)
avatar
Helena
příloha
klad Pozitivní komentáře mne nutí šetřit hodně bodů :-)
avatar
renata
klad vyzera dobra kniha
avatar
Monika
klad dobrý tip na darček pre sestru
avatar
Marianna
klad skvelé,že sa niekto v knižnej publikácii snaží pomáhať-ako byť úspešný...
avatar
Mariana
klad Knihu jsem přečetla jedním dechem.....některé části jsem si i označila...dobré rady nejen pro podnikání....vřele doporučuji :-)
avatar
Michaela
klad Hned na začátek musím říct, že jsem po dlouhé "čtecí abstinenci" vzala do ruky právě tuto knihu a moc jsem se na ni těšila. Byť jsem ji získala v testování už před mnoha měsíci, tak jsem se k ní dostala až nyní. Myslím si, že já osobně se do podnikání asi nikdy (schválně píšu asi, protože člověk někdy míní a život mění) nepustím, ale i přesto se mi kniha velice líbila! Moc oceňuji to, že v knize Eva popisuje i špatné zkušenosti, poukazuje na to, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat a vše dokládá svými zkušenostmi. MOC Evu obdivuju za to, čím vším si prošla, ale že stále věřila a věří své intuici a že si jde za svým, i když jsou někdy chvíle, které jsou velice náročné a člověk má chuť s tím vším seknout. Klobouk dolů před Vámi, Evo! Jste opravdu obdivuhodná!
klad Taktéž se mi líbí doplnění o fotky, kdy si člověk může některé postavy lépe spojit s tím, co si o nich přečetl.
klad A co je naprosto super je detail záložky a vnitřní barvy obálky a první a poslední stránky - úžasná fialová barva, kterou mám tak spojenou s Ženami s.r.o. :) Pro někoho možná hloupost, ale já mám takové maličké detaily velice ráda. A jak již Eva o sobě sama řekla v knize, že je detailistka, tak věřím tomu, že to byl její nápad. Ale možná se pletu. Třeba na to přišla Jitka... Ať už to byl kdokoliv, mně tahle drobnost přijde velice roztomilá.
klad Já osobně tuhle knihu určitě doporučuji všemi deseti a to nejen těm, kteří se chystají podnikat (i když těm je určena podle mě primárně), ale také těm, kteří se chtějí něco dozvědět, jak to chodí i v oblastech, které jsou pro ně cizí.
avatar
Petra
klad Přečteno a mohu doporučit. Knížka je čtivá a přestože obsahuje i negativní zkušenosti autorky, vždy je popsáno řešení a celá vyznívá velmi pozitivním a motivujícím dojmem. Rozhodně se k ní vrátím. Díky, Evi.
avatar
Hana
klad hmmm Ježíšku nechceš se inspirovat?
avatar
Zdeňka
avatar
Mirka
klad Mám ji doma, výborná :-))
avatar
Eva
příloha
klad Moc se těším, až si knihu přečtu.
avatar
Marcela
avatar
Vlaďka
avatar
guest
avatar
Hana
příloha
klad skvělá kniha! málokterou jsem dokázala číst tak rychle a tak aktivně! Skvělá skvělá skvělá! A "tkaničková" záložka je pro mě velký bonus, protože vždy všechny záložky poztrácím. Obsahově je kniha příjemně překvapivá a velmi se liší od všch business knížek, které jsem kdy četla. Jsem moc ráda, že jsem za ni utratila bodíky, bylo to pro mě přínosné a maličko mi to změnilo pohled na ledasco ;-)
avatar
Jaroslava
klad tak to může být zajímavé čtení a určitě inspirující, ráda zvážím pořízení tohoto počtšníčka..
avatar
Zdeňka
klad Spoustu užitečných a nepostradatelných rad a tipů než začněte podnikat... nebo prostě jen zajímavý životní příběh!
avatar
Petra
klad Už se těším:-)
avatar
Soňa
avatar
Adéla
klad Knihu jsem přečetla za jeden večer, kniha je velmi čtivá, příběh paní Evy je moc zajímavý a určitě dokáže motivovat další ženy k rozjezdu vlastního podnikání. Vše je napsáno srozumitelně a přehledně, takže i člověk bez ekonomického vzdělání porozumí, o čem je řeč :). Rozhodně mohu všem doporučit, kniha je velmi motivující a optimisticky laděna.
avatar
Lucie
příloha
klad Kniha Úspěch měřím štěstím je napsána velmi poutavě a popisuje životní příběh úžasné ženy. Text je srozumitelný a obohacený o rozhovory se zajímavými lidmi. Každá kapitola má na závěr uvedeno Desatero poučení pomůže vám při učení - v něm se skrývají různá shrnutá moudra a rady (které člověk třeba už i někdy slyšel, ale tady to má přehledně na jednom místě). Věnování Evy bylo jen pomyslnou "třešničkou na dortu". Děkuji za napsání této knihy a za možnost si ji přečíst. Určitě mohu knihu všem upřímně doporučit.
avatar
Agnes
klad Knížka se moc hezky čte s tím jsem ani nepočítala, že mě bude tak bavit.Zajímavé si přečíst zkušennosti druhých jak negativní, tak pozitivní. Velmi doporučuji na čtení, kniha se opravdu povedla a mě moc bavila :-)
avatar
Dagmar
klad inspirativní kniha
avatar
Michaela
avatar
Alena
klad I když tento žánr není mým šálkem kávy,tak musím říct,že mě kniha mile překvapila a já jsem se do ní rychle začetla.Je srozumitelně napsaná,čtivá,pro začínající podnikatelky jako dělaná a určitě inspirativní-takové užitečné rady se jen tak na ulici nenajdou :-).Za sebe určitě knihu doporučuji.
avatar
Anka
avatar
Alena
klad Kniha mě zaujala hned svým obalem. Krásná žena na obalu, hned jsem se pustila do čtení. Krásně a čtivě napsané kapitoly popisují úspěch i neúspěch podnikání. Srozumitelně napsaná kniha pro všechny začínající podnikatele a podnikatelky doplněná fotkami. Určitě doporučuji. Lehkou formou napsaná kniha. Děkuji za možnost si ji přečíst.
avatar
Alena
příloha
klad Knížka má krásně zpracovaný přebal a i se pěkně čtení.Ráda jsme trošku nakoukla pod pokličku podnikání jinak než ve škole
avatar
Lena
avatar
Dominika
klad I já děkuji za možnost otestování této knihy. Knihu jsem přečetla jedním dechem, je poutavá. Jsou v ní hezky popsány základy startu podnikání i úskalí, která podnikání obnáší. Knihu bych doporučila všem, co se chtějí pustit do podnikání i těm, kteří už podnikají.
avatar
Markéta
klad Dnes mi kniha ráno přišla a hned jsem neodolala a začala číst. Kniha je opravdu poutavá a hned zaujme a nutí Vás to ji dočíst. Jsem teprve v půlce ale myslím že do zítra bude přečtená. Jako první mě hned zaujali autorky fotografie, což jsem oceni¨la, alespoň si nemusím jen předtavovat jak asi vypadá celá její rodinka. Mimochodem krásná rodinka. Sice knihu ještě nemám dočtenou celou ale mohu ji už nyní s jistotou doporučit. Opravdu zajímavé čtení a sympatická autorka. Našla jsem v knize spoustu inspirace a ráda se k ní budu vracet. Děkuji moc za možnost testování a vřele ji všem doporučuji, opravdu zaujme hned v úvodu.
avatar
Zuzka
avatar
Jana
klad Tuto knihu si ráda přečtu
avatar
Šárka
avatar
Marika
klad Nejsem vášnivou čtenářkou motivačních knih a dokonce nemám ani potřebu rozvíjet svá plus ve prospěch vlastního businessu. Přesto a nebo snad právě proto jsem se velmi těšila na knihu "první Ženy s.r.o." Kniha na mě působí především dojmem životopisu, pro někoho obyčejné podnikající ženy...pro nás závisláky na portálu zenysro.cz ženy inspirativní, která v profesním životě dosáhla "vyšší" mety. Kniha nás seznamuje s řadou situací, z kterých se zde zároveň vyvozují i obecné rady pro ty, co chtějí naslouchat a vstřebat tyto rady pro vlastní zájem a třeba i podobnou cestu životem. Skutečnost, že cena úspěchu není dávána výhradně do rovnosti s výdělkem, je příjemným zjištěním a zároveň doménou autorčina díla a života!
avatar
Kateřina
klad Opět bych v první řadě chtěla strašně moc poděkovat za možnost testovat tuto knížku uspěch měřím štěstím.Hned jak přišla tak sem musela kousek přečíst ,ale jelikož mám malou dcerku která nedá chvilinku pokoj tak jsem musela číst jen při jejím odpoledním a večerním spánku , ale knížka je dočtená .Je opravdu poutavá a velice zajímavá paní Eva je užasná autorka .Knížku všem doporučuji
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Lucie
klad Knihu jsem četla s velkým zaujetím a musím říci, že jsem vůbec netušila jaká relativně dlouhá cesta vedla k projektu ŽENY s.r.o.
klad Kniha je velmi inspirativní, poučná (v dobrém slova smyslu), naučná a bez rádoby vtipných poznámek. Psaná srozumitelným jazykem a vhodná pro širokou veřejnost. Své si zde najdou budoucí podnikatelé, ale i zaměstnanci. Označila bych ji jako &#8217kuchařku pro úspěšného člověka&#8217, neboť jen z těch nejkvalitnějších surovin a lásky k práci může vzniknout jedinečný produkt.
avatar
Libuše
avatar
Martina
klad Kniha byla zajímavá. Bylo poučné sledovat příběh člověka, který se dokázal již v mladémm věku postavit na vlastní nohy. Moc fajn mi přišla závěrečná poučení, čtenář se tak může snadno vrátit k těm nejdůležitějším bodům, aniž by musel knihu znovu pročítat nebo určité informace dohledávat. Dozvěděla jsem se tam mnoho zajímavého, např. existence konferencí TED. Takže celkově mi přišla kniha užitečná!
avatar
Rut
klad knihu jsem přečetla nejen já ale i můj partner a je velmi inspirativní.Jsou tam popsané problémy o kterých se normálně člověk ani nedozví.Jenom už si na podnikání ve svém věku netroufnu.Ale každopádně ted poputuje k mé dceři která se o něco pokusit chce.Velmi mě potěšilo věnování.Kniha je napsaná velmi srozumitelným jazykem.Můžu doporučit
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
guest
klad Moc moc děkuji za možnost této knihy. Knihu jsem přečetla během dvou dnů, je velice inspirativní a skvělá příručka pro začínající podnikatelky. On ani pojem ,,příručka" se nehodí, protože to není klasická příručka, ale spíše životní příběh, který vám nenásilně popisuje všechny klady i úskalí začínajícího podnikání. Já doporučuji!
avatar
Miloslava
klad Děkuji za možnost otestovat knihu Úspěch měřím štěstím. Je psaná srozumitelným jazykem, žádné složité formulace, je prostě vhodná pro širokou veřejnost, pro uvažující, začínající i současné podnikatele. Moc ráda jsem si o všech kladech, ale i úskalích přečetla. Je také fajn si přečíst o tom, jak vlastně projekt ŽENY s.r.o. vznikl. Já doporučuji!
avatar
Lenka
avatar
Kristýna
klad Kniha je velice inspirativní a popisuje životní příběh podnikave zeny. Doporučuji ji komukoliv kdo se boji začít, kdo uz podniká ale i všem ostatním pro pozitivni nadhled nad jakékoliv pracovní cinnosti. Jsou zde popsány i jak funguji jednotlive oddělení firmy, ve kterých lze najít tipy pro vlastní zlepšení vlastního přístupu k praci. Hlavně jde o to zjistit ze to jde, ale je potřeba odvádět kvalitni praci a neusnout na vavřínech.
avatar
Anna
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Michala
avatar
Jana
klad Zajímavá a velmi osobní knížka.Vhodná k přečtení pro podnikatele i nepodnikatele :) :)V každé kapitole poučné desatero,co dělat a nedělat,což se mi moc líbilo :) Knížka je doplněná i fotografiemi.Určitě doporučuji! :) :)
avatar
Jitka
avatar
Kateřina
klad Kniha je velmi pozitivně napsaná, a to se mi na knížkách líbí, udává přehled o rozjetí vlastního podnikání a je velmi srozumitelně napsaná. Určitě ji doporučuji všem ženám, které by se chtěly živit jakýmkoliv podnikáním
avatar
Lucie
avatar
Petra
klad Byla jsem moc ráda, že jsem tuto knihu mohla otestovat. O podnikatelské dráze sice neuvažuji, ale autorka Eva byla v dětství má kamarádka, takže mě velice lákalo si její knížku přečíst. Kniha je čtivě a srozumitelně napsaná, za přečtení každopádně stojí.
avatar
Renata
avatar
Lucie
klad Jsem velice ráda za možnost přečíst si knihu od paní Evy. Přiznám se, že v knize bych si ji asi sama od sebe nezakoupila. A po jejím přečtení musím říct, že by to byla veliká škoda. Kniha je velice inspirativní, pozitivní. Četla jsem ji téměř jedním dechem a vždy jsem se těšila na další kapitolu. Je psána velmi osobně a osobitě. Doporučila bych ji všem lidem, kteří studují v oblasti managementu, marketingu, ekonomie, podnikání, ale nejen jim. Z knihy jsem si odnesla především to, že je nutné nebát se začít, ale je důležité předem vše promyslet a zvážit, nejít do všeho rychle "po hlavě". Kniha obsahuje velmi detailně popsaný příběh, který vás opravdu provede všemi úskalími podnikání. Moc ráda jsem si četla také názory kolegů, kamarádů, dalších podnikatelů, které jsou na konci každé kapitoly. Na konci každé kapitoly je také krásné shrnutí, doporučení. Je psána přehledně, zajímavě. Musím přiznat, že ke konci knihy jsem byla chvílemi i dojatá. Myslím si, že spousta zaměstnanců by byla velice vděčná za takovéhoto zaměstnavatele - pozitivní přístup k věci, rozhodnost, neustálá snaha o spokojenost zaměstnanců, klientů... Knihu budu půjčovat dále a věřím, že všichni, kdo si ji budou číst, budou stejně nadšeni, jako já. Je mi až líto, že jsem knihu dočetla a budu nad ní ještě spoustu dní přemýšlet. Však jsem si také spousty důležitostí v knize podtrhla a budu se k ní vracet. Děkuji také velice autorce za ručně napsané věnování na začátku knihy.
avatar
Jana
avatar
Barbora
příloha
klad Kniha “Úspěch měřím štěstím” je zaměřena na podnikání a formování celého procesu, který k tomu patří. Je psána jasně a vystížně, na můj vkus až možná příliš ploše. Podnikání je opravdu o tom být ve správný okamžik na správném místě a se správnými lidmy. Paní Evičce její úspěch velmi přeji a třeba se někdy znovu odvážím vykorčit na tenký led. Děkuji
avatar
Olga
avatar
Jaroslava
klad Také jsme zkusili podnikat, ale bohužel jsme po roce skončili, nějaké chyby jsme udělali my (nezjistili jsme si všechny podrobnosti) a jiné zase protistrana. Kdybych měla možnost si tuto knihu přečíst v té době, určitě by nám pomohla se v podnikání se lépe orientovat. Kniha je dobře napsaná je v ní "zdravý selský rozum", určitě doporučuji si ji přečíst všem, kteří o podnikání uvažují.
avatar
Věra
avatar
Lucie
klad Velmi inspirativní knížka pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o podnikání, ať už v pozitivním či negativním smyslu. Jedná se o podnikatelský životopis jedné ženy, který se čte velmi dobře a snadno. Přišlo mi, že vše co dělala, bylo až neuvěřitelné na jeden příběh jedné mladé podnikatelky. Jsem velmi ráda, že jsem si knížku mohla přečíst a doporučuji i všem ostatním. Rozhodně stojí za to.
avatar
Petra
avatar
Věra
klad kniha " úspěch měřím štěstím" je pěkná, srozumitelná . Jen si myslím že mohla býti obsáhlejší. Nevím jestli by mě jako budoucí podnikatelce pomohla. Stojí za to si ji přečíst když jste úplně na začátku a o podnikání nevíte vůbec nic. Proto bych knihu doporučila úplným začátečníkům v podnikání. Děkuji za některé zajímavé postřehy.
avatar
Lucie
klad Kniha se mi líbila, je čtivá. Autorka popisuje cestu svým podnikáním, výzvy, kterým musela čelit, a jak se z nich ponaučila. Tuto knihu by si povinně měli přečíst všichni podnikáníchtiví lidé, protože obsahuje životní zkušenost. Právě tu vás ve škole nenaučí a z učebnic ji nevyčtete. Ženy s.r.o. jako "malá firma na mateřské" mě opravdu pobavilo. :)
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super :) nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Kamila
klad kniha " úspěch měřím štěstím" je pěkná - je skvělá. mluvíte mi z duše. já za sebe mohu říct, že jsem toho spoustu dokázala, ale podnikavá sama za sebe nejsem, nechci podnikat, vím, že to nedokážu - dokázala bych psát články na jakékoliv témata - posílat je přes email. nejsem nějak mobilní. auto neřídím. jsem sama na dvě děti, tak je toho spousta, dokážete si představit!!!!
avatar
Kamila
klad kniha " úspěch měřím štěstím" je pěkná - je skvělá. mluvíte mi z duše. já za sebe mohu říct, že jsem toho spoustu dokázala, ale podnikavá sama za sebe nejsem, nechci podnikat, vím, že to nedokážu - dokázala bych psát články na jakékoliv témata - posílat je přes email. nejsem nějak mobilní. auto neřídím. jsem sama na dvě děti, tak je toho spousta, dokážete si představit!!!!