Testeři si doma pečou vafle jako profesionálové. S domácím vaflovačem s digitálním ovládáním DOMO to zvládne úplně každý

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 8. 2021
do 31. 8. 2021

Vaflovač s digitálním ovládáním DOMO   

Domácí vaflovač se kterým zvládne upéct vafle jako profesionál úplně každý. Díky digitálnímu ovládání s přehledným velkým LCD displejem vždy víte jaký program jste zvolili a za jak dlouho a jak hodně budou vafle opečené. Digitální vaflovač využívá vnitřního termostatu ke korekcím vhodné teploty právě dle zvoleného programu a stupně opečení, aby výsledek byl vždy dokonalý. Vlastní program pak umožňuje vlastní nastavení stupně opečení (teploty pečení) bez omezení doby pečení. Digitální hodiny vás pak neustále informují o uběhlém, nebo zbývajícím času.

Design vaflovače pak jde ještě dále a to jak ve smyslu vaší bezpečnosti při pečení vaflí: tepelně izolované tělo přístroje a zapuštěné pečící desky, tak i v pohodlí používání přístroje díky velkému nerezovému madlu, nebo širokému kanálku kolem pečící desky pro případ přetečení těsta. Výškově plovoucí pant víka pak umožní i více nakynutému těstu vytvořit perfektní vysokou vafli.Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Iveta
DOMO vaflovač se stal mým přítelem v kuchyni. Snadno se ovládá díky digitálnímu displeji. Má intuitivní programy. Povrch se nepřipaluje a jeho údržba je celkově velmi snadná. Vyhovuje mi odtokový kanálek na přebytečné těsto. Celkově mi provedení přístroje vyhovuje a lze s ním připravovat opravdové dobroty, jak sladké, tak slané. Doporučuji i ostatním milovníkům dobrých snídaní.
klad nepřilnavý povrch
klad odtokový kanálek
klad ovládání
klad programy nastavení
klad žádné
avatar
Hana
Vaflovač mě velmi mile překvapil. Ovládání je krásně srozumitelné.Oceňuji volitelelné programy ,dle toho jaký druh vaflí připravujete. Materiál je kvalitní a snadno se udržuje v čistotě. Deska je také z kvalitního nepřilnavého materiálu. Pokud těsto přeteče do kanálku na přebytečné těsto, tak to není žádný problém a snadno se odstraní. Ze začátku je potřeba vyzkoušet druh vaflí a jejich propečení, tak jak má člověk rád. Příprava je rychlá a jednoduchá.
klad kvalitní materiál
klad srozumitelné ovládání
klad rychlá příprava
klad snadná udržba
klad chut vaflí
klad možnost více programů
klad cena
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Lehounký, kvalitní, jednoduchý výrobek. Prostě mám chuť na wafle, nastavím a mám wafle, nic víc, nic míň. Má programy přímo na různé druhy vaflí, lze si nastavit na displeji čas, teplotu - jestli chcete vafle světlejší nebo tmavší, nalrjeze těsto a jakmile je hotovo, zapípe na vás. Kolik těsta dát jsem ještě pořádně nevychytala, ale má kanálek na přebytečné těsto, kam těsto nateče a vafle máte pořád krásné. A nepřilnavý povrch ušetří práci, vůbec se nepřilepuje, pěkně se odlepí a máte hotovo.
klad Lehký
klad Kvalitní
klad Nastavení teploty
klad Nastavení barvy
klad Nepřilnavý povrch
klad Recepty
klad Jednoduché ovládání
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Vaflovač DOMO není pouze užitečný pomocník, ale je to skvěle vypadající doplněk do moderní kuchyně. Vnitřní povrch je nepřilnavý a dobře se čistí. jediné, co bych vytkla je úchytka víka, která je z tenkého plastu a při manipulaci s ní během provozu se lze snadno popálit (naštěstí víko je dostečně robustí,takža při přípravě běžných vaflí není třeba víko jistit pojistkou. Samotná příprava je díky volitelným programům a digitálnímu ovládání velmi snadná. Vafle připravíte opravdu rychle a na 3 kliknutí (zvolit typ vaflí, úroveň opečení a tlačítko start). Doba pečení jedné dojice vaflí se pohybuje max do 2 minut, takže na přípravu rychlé svainky nebo snídaně je to ideální. Po vypršení času vás přístroj pípnutím upozorní, že skončil.
klad vzhled
klad digitální display
klad snadná a rychlá příprava
klad úchytka víka je plastová a příliš blízko pečících ploch
příloha
avatar
Zuzana
Skvělý vaflovač. Snadno čistitelný, stačí otřít kuchyňskou utěrkou. Není potřeba ničím omastit, vafle jde snadno a bez roztržení vyndat. Jako matka dvou dětí, která nemá čas stát v kuchyni oceňuji přednastavené programy na pečení a možnost nastavit si míru propečení + alarm konce programu. Vafle jsou rychle hotové a jsou zkrátka úžasné. Velké plus dávám za přiloženou knížku s recepty + připojením programu, při kterém je péct.
klad snadná údržba
klad přednastavené programy
klad možnost zvolit míru propečení
klad žádný
příloha příloha
avatar
Jitka
Digitální vaflovač DOMO mě velmi mile překvapil, snadné intuitivní ovládání, oceňuji kanálek na přebytečné těsto a nepřilnavý povrch, který usnadnil údržbu po použití. Díky tepelné izolaci nemusím mít strach o spálení nenechavých rukou. Vafle podle přiložených receptů jsou velmi chutné, jen se po nich zaprášilo.
klad Nepřilnavý povrch
klad Snadná příprava
klad Kanálek na přebytečné těsto
klad Těžší
avatar
Edita
Vaflovač s digitálním ovládáním DOMO je z kvalitního materiálu s dobrou tepelnou izolací a je velmi jednoduchý na použití. U prvního použití jsem se držela návodu, místo spínače on/off, který jsem hledala se zapíná spínačem POWER :-). Ovládání je úžasně jednoduché, můžu si regulovat jak chci vafle křupavé. Když jsou vafle hotové, pípne signál, vafle vyndám a naleji další těsto. Je to opravdu rychlá a snadná příprava. Po vychladnutí přístroje jsem se dala do čištění. Doporučuji dávat méně těsta, přebytečné těsto mi vyteklo mezi pečící plochy a tam se to hůře čistí, hlavně, když to děláte až po delší době. Těsto zatvrdne. Digitální vaflovač doporučuji všem milovníkům vaflí.
klad jednoduchost digitálního ovládání vaflovače
klad dobrý materiál
klad snadná příprava vaflí
klad nadýchané výborné vafle
klad čištění
avatar
Zuzana
Moc kvalitně zpracovaný přístroj, který v domácnosti s lidmi, kteří mají rádi sladké najde své místo. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Desky jsou velmi kvalitní, skvěle přenášejí teplo a rychle se nahřívají. Údržba je trošku složitější, protože desky z vaflovače nelze vyjmout, nicméně odtokový kanálek, kde padá přebytečné těsto zteče je velmi praktický. Těsto se na destičky nelepí a vafle u nás vždy zmizí rychleji než je jsem schopna vyfotit a to o něčem svědčí!
klad Kvalitní bytelný přístroj
klad Rychle se nahřívá
klad Nepřilnavé destičky
klad Brožurka s recepty
klad Nelze vyndat destičky přímo z přístroje a tak se hůře čistí
klad Kratší kabel do zásuvky
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Miloslava
Vaflovač má moc hezký desing. Při pečení vaflí je horká pouze vnitřní deska na vafle, takže se nelze popálit např. při přesouvání vaflovače. Ovládání je velmi jednoduché. Co se týče údržby, bylo by jednodušší, kdyby byly desky vyndavací, hůř se umývají. Skvělý je kanálek na přebytečné těsto. Jediné větší minus vidím v delší době nahrávání.
klad Kanálek na přebytečné těsto
klad Jednoduché ovládání
klad Desing
klad Hmotnost
klad Delší doba nahrávání
avatar
KATERINA Gabrielová
Velmi hezký design .. jen neslibuje popsané fce beze zbytku plní. Vafle jsou vynikající, pečící plocha dík materiálu zůstává bez připečení, hladká, čistá.. Dobře zpracované menu . Zklamala mě krátká elektrická šňůra, možná i cena by mohla být vzhledem k tomu ,že přes perfektní zpracování umí,,jen ,, vafle , trochu nižší.
klad Design,
klad Funkce
klad Materiál pečící plochy
klad Krátká elektrická šňůra
klad Cena přístroje, vzhledem k tomu, že je pouze na vafle