Jak dopadlo testování vaginálních čípků GYNELLA® Balance pro podporu léčby vaginální suchosti? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
10x
4
2x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 4. 12. 2022
do 31. 12. 2022

Vaginální čípky GYNELLA® Balance

GYNELLA® Balance je zdravotnický prostředek založený na tyndalizovaných = neživých laktobacilech (Lactobacillus acidophilus), kyselině hyaluronové, izoflavonech ze sóji a kyselině mléčné.

Díky svému složení:

  • podporuje přirozené ochranné mechanizmy vaginální mikroflóry,
  • hydratuje vaginální sliznici u žen v menopauze,
  • udržuje vaginální mikrobiální rovnováhu,
  • pomáhá zvyšovat elasticitu poševní stěny.

GYNELLA® Balance je určena pro ženy:

  • v menopauze, kdy při poklesu hladiny estrogenu dochází k vaginální suchosti, pálení, svědění, podráždění,
  • trpící vaginální suchostí působenou chemickými nebo fyzikálními změnami v těle,
  • se změnou rovnováhy vaginální mikroflóry způsobenou různými faktory: menopauzou, hormonální změnou, stresem, ale i antibiotiky, antikoncepcí, tampony apod.)

Složení:

Tyndalizované = neživé laktobacily (Lactobacillus acidophilus) - podílejí se na tvorbě kyseliny mléčné, a tím udržují vaginální pH v rovnováze. Nezpůsobují rezistenci vůči antibiotikům – možnost podávat během i po užívání antibiotik.

Sojové isoflavony - pomáhají obnovit přirozenou hladinu estrogenu během menopauzy a podporují elasticitu poševní stěny, čímž zmírňují pocity napětí a suchosti.

Kyselina hyaluronová udržuje přirozenou hodnotu pH, hydratuje a regeneruje, doplňuje tak účinek sojových isoflavonů. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Michlíková
Vaginální čípky gynella balance. Velmi milé překvapení po zkušenosti s jinými přípravky. Po třetí aplikace jsou znát výsledky. Žádné páleni , svědění a nepříjemné pocity. Aplikace snadná , ale opravdu aplikovat před spaním . Doporučuji všem ženám , které trpí nepříjemnými pocity.
klad Zabírá
klad Rychlý účinek
klad Komfortni
klad Vše v pořádku
příloha
avatar
Zuzana
Naprosto úžasná záležitost! Nevěřila jsem, že pro mě bude mít nějaký významný efekt, protože netrpím na suchost ale naopak na silnější výroky. Ale jsem mile překvapena. Díky čípkům jsem se zbavila výtoků, se kterými bojuji již dlouho! Perfektní. Bezpochyby koupím další balení!
klad Zbavila jsem se dlouholetých potíží
klad Snadné používání
klad Hygienické balení
klad Diskrétní použití
klad Rychlý účinek
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Jana
Vzhledem k tomu, že mi za nějaký měsíc bude 50 let a potýkám se hlavně v období těsně po menstruaci vaginální suchostí, tak jsem velice uvítala možnost čípky GYNELLA Balance otestovat. Byla jsem mile překvapená malou velikostí a tím pádem i velmi snadným zaváděním čípků. Vždy jsem čípek zaváděla večer ažb těsně před spaním. Druhý den jsem byla také ráda, že spodní prádlo nijak neneslo známky toho, že jsem pozdě večer použila čípek. Po zavedení asi třetího čípku jsem neměla pocit, že bych ve svém intimním životě měla nepříjemný pocit sucha a byla jsem za to moc ráda. Čípky doporučuji všem ženám v období menopauzy, protože opravdu není nutné zbytečně ve svém intimním životě trpět v období, které potká každou ženu.
klad snadnost zavádění čípků
klad čípek se zcela vstřebal a na kalhotkách přes den nebylo zná, že jsem čípek večer použila
klad nenašla jsem žádné zápory čípků
příloha
avatar
Aneta
Čípky Gynella Balance mi pomohly na mé potíže s opakující se infekcí. Po zavedení se velmi rychle rozpouští. Jen doporučuji na noc použít vložku, jelikož konzistence je hodně mastná. Velmi vhodné jsou na vaginální suchost. Celkově jsem se cítila lépe po čtvrtém použití. Nyní nemám žádné potíže a určitě při navrácení problému zakoupím.
klad Snadné použití.
klad Mastná konzistence, nutné použití vložky na noc.
příloha
avatar
Václava
Přípravek GYNELLA Balance jsem si vybrala pouze kvůli podpoře léčby vaginální suchosti u žen v menopauze, kterou tento léčivý přípravek sliboval. (pálením jsem naštěstí netrpěla). Žádnou změnu jsem však nezaznamenala, navíc jsem měla problém s obtížným načínáním blistrů a po večerní aplikaci jsem měla na spodním prádle bílé pozůstatky přípravku.
klad žádný klad jsem nenašla :-(
klad velmi obtížný přístup k čípkům - musela jsem roztahovat hliníkovou fólii vší silou
klad žádný čípek "nepřežil" otevření obalu vcelku, ale rozpadl se na 2-3 kusy
příloha
avatar
Monika
Měla jsem možnost otestovat Vaginální čípky GYNELLA Balance a mohu vřele doporučit.Jelikoš jsem v přechodu trpím na suchost vaginální sliznice tak mám nepříjemné pálení.Po aplikaci prvního čípku druhý den jsem pocítila změny.Čípky se snadno a lehce zavádějí.
klad Účinek
klad Dizajn
klad Zavádění čípků
klad Nic
příloha
avatar
Kamila
Tento výrobek Vaginální čípky GYNELLA Balance, mě mile překvapil . Obsahuje neživé laktobacily, kyselinu hyaluronovou, izoflavonech ze sóji. Co hlavně oceňuji jeho snadnou aplikaci, a konzistence tohoto přípravku je také v pořádku. Mě pomohl zejména s problémy s vaginální suchostí a celkově došlo ke zlepšení pálením sliznic v intimních partiích po několika aplikacích, ráda zakoupím další balení pokud to bude potřeba
klad Praktické balení
klad Snadná aplikace
klad Složení výrobku
klad žádné
příloha
avatar
Irena
S vaginálními čípky GYNELLA Balance jsem byla spokojená. Po 5-ti dnech od používání jsem pocítila úlevu od nepříjemných pocitů. Nejprve jsem si pečlivě umyla imtimní partie .Poté jsem pravidelně večer před spaním zaváděla vleže na zádech čípek do pochvy. Blistr si mi hůře rozdělával. Do rána se čípek vstřebal. Již za 5 dnů se vytratila suchost děložní sliznice. Pálení, svědění byly pryč. Výrobek můžu doporučit.
klad ústup suchosti
klad ústup svědění
klad ústup pálení
klad lepší prožitek ze sexu
klad obtížné rozdělání z blistru
příloha
avatar
Alena
Značka Gynela je pro mě značkou kvality, je teda trošku dražší,ale na určené potíže účinná, a testováním jsem získala bezva věc na suchost zdarma. Líbí se mi nevtíravá krabička s obrázkem. 10 čípků--možná by byl vhodnější blistr po jednom čípku, takto se musí použít nejlépůe nůžky, ale není to tak velká překážka. Hlavně , že čípky pomáhají svým vhodným složením.
klad balení krabička
klad nic
příloha
avatar
Jarmila
Mám dlouhodobé problémy s vaginálními záněty, které jsou velmi nepříjemné a vedly u mě až k bolestem v podbřišku. Vyzkoušela jsem celou řadu přípravků, ale bez výrazných účinků. Při doporučeném užívání vaginálních čípků jsem se cítila subjektivně mnohem lépe. Zřejmě ale bude chtít dobrat celé balení, což jsem z časových důvodů nestačila. Oceňuji jejich snadné používání a obsah účinných látek.
klad snadná aplikace
klad znatelná úlevu již po krátkodobém užívání
klad praktické balení
klad zvyšují imunitu
klad obsah přírodních látek
klad vyšší cena
příloha
avatar
Dana
Vaginalni cipky Gynella Balance jsem zacala pouzivat uprostred cyklu, kdy trpim nejvice vaginalni suchosti a neprijemnymi pocity. Oproti jinym cipkum jsem nemela druhy den neustale pocit, ze ze me zbytky cipku vychazi a lecba je tak zbytecna. Po trech dnech jsem pocitila ulevu od neprijemnych pocitu. Doporucuji pro pocit komfortu a pro konec neprijemnych pocitu behem cyklu.
klad Ucinek
klad Komforni pouzivani
klad Zadne “prebytky” druhy den v kalhotkach
klad Nemam nic, co bych vytkla
příloha
avatar
Martina
Vaginální čípky GYNELLA® Balance me neurazily ,aleani nenadchly zadnych zmen jsme si nevsimla, tudiz nemohu potvrdit ci vyvratt ze funguji, u me to bylo asi placebo...nedokazu urcit jake zmeny se dely, protoze jsme si zadnych nevsimla, zase mohu na druhou stranu potvrdit ze mi neuskodily
klad nic
klad nic
příloha
avatar
Nicol
Zaujal mě především obsah kyseliny hyaluronové, který vidím v produktech málo. Je to úžasná zvlhčující látka, takže za to velké plus. Trápila mě především suchost, která se zlepšila už po třetím čípku. Tablety se snadno zavádí (lehko vklouznou), jsou balené po jednom, čili dobré i na cesty, že není potřeba brát celou krabičku.
klad Kys. hyaluronová
klad Jednoduché zavádění
klad Balení po 1
příloha
avatar
Helena
Jsem ráda, že jsem narazila na tyto čípky Gynella, už jsem ani nedoufala, že mi něco může pomoci se suchostí, pálení a svědění v menopauze. Vyzkoušela jsem vícero čípků, ale žádný mi nedokázal zbavit se všeho najednou a po tak krátké době, cca po třech dnech jsem si ani nevzpomněla na problémy, které mě trápili.
klad Rychlost účinku
klad Balení neobsahuje pomůcku na zavedení čípků.
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel