Velké vánoční testování hraček Carousel v Praze se zvrhlo ve velkou hernu plnou šťastných dětí

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
17x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 4. 12. 2017
do 21. 12. 2017

 

Testovaní dřevěných hraček Carousel udělalo obrouvskou radost všem malým zákazníkům. Pražská pracovna se změnila v jednu velkou hernu plnou zářících úsměvů. 

 
2.1.2018
Naprosto úžasná akce. Syn byl naprosto nadšený z hraček. Vybral si dřevěnou dráhu a pořád si s ní hraje. Není moc veliká, takže není ani problém vzít do auta a dráhu někam převést. Je také krásně barevná, takže pro děti opravdu krásná hračka Je ze dřeva, takže autodráha vydrží opravdu všechno
 

Děkujeme za hodnocení 90% 

Děti si u nás pohrály s:

Domečkem pro panenky, dřevěnou železnicihasičským autem a dalšími hračkami značky TESCO Carousel.

Největším překvapením bylo, že si děti po skončení zážitkového testování mohly domů odnést dáreček v podobě hračky, se kterou si hrály. :) 

 

Objevte se svými dětmi kouzelný svět dřevěných hraček Carousel

Návrat k tradici a přírodním materiálům vaše děti obohatí, zatímco si budou užívat legraci při hře.

Dřevěné hračky si děti jistě rychle oblíbí, protože jsou příjemné na dotek, nepůsobí chladně na rozdíl od jiných materiálů a nádherně voní.

Dejte vašim dětem hračky které vydrží a které si získaly i vás, když jste byli malí!

Vytvořte si kouzelné Vánoce

Kouzelná inspirace a fantastické nápady v Knize kouzel Vás ohromí. Navíc můžete vyhrát kouzelné vánoční nákupy! A to není všechno, nezapomeňte si prohlédnout všechny kapitoly v této Knize!
 
 Své hodnocení vložte do 21. 12. 2017

 

Hodnocení
23
avatar
Hana
klad TESCO Carousel dřevěný domeček pro panenky dostala dcera (4,5 roku) k Vánocům od babiček. Domeček ji od začátku baví a hraje si s ním pořád. Domeček je opravdu kvalitní, nikde žádné ostré hrany. Domeček vydrží i drsné zacházení mladšího brášky. Cena je také přijatelná.
avatar
Petra
klad TESCO Carousel dřevěný domeček pro panenky dostala dcera (4,5 roku) k Vánocům od babiček. Domeček ji od začátku baví a hraje si s ním pořád. Domeček je opravdu kvalitní, nikde žádné ostré hrany. Domeček vydrží i drsné zacházení mladšího brášky. Cena je také přijatelná.
avatar
Alena
klad Krásný zážitek pro moji dceru. Hračky od firmy Carousel jsou opravdu nádherné. Dřevěné hračky děti milují! Dřevo je teplé a příjemné na dotek.Hračky jsou krásně pestré a barevné.Syn si vybral dřevěnou auto dráhu a hraje si sní doteď! I ceny v obchodě se mi zdají přijatelné. Doporučuji
avatar
Žanet
klad Děkujeme za možnost příjemně strávit předvánoční odpoledne. Hračky Carousel známe, dřevěné hračky jsou krásně zpracované a dětem se líbí, stejně tak další hračky značky Carousel. Malou (2) nejvíce zaujal domeček pro panenky, panenky miminka a kočárek golfové hole.
klad Momentálně u nás nejvíce jede krabice plná aktivit carousel pro děti od dvou let - dřevěné skládačky, puzzle, kostky apod. Všechny hračky Carousel mohu doporučit - vydrží tvrdé zacházení, děti baví a vypadají opravdu i po delší době pěkně :-) (jen panenkám se dělají žmolky na šatičkách)
klad Žádná
avatar
Eva
klad Nejprve jsme se i trochu styděli - vlastně Domík, ale než vyzkoušel hasičské auto, pak už houkal a zkoušel a zkoušel. Určitě si i vzpomenul na den dětí, kdy vlezl do toho opravdového. Hračku má doma a rád si s autem hraje.
klad Složitě nám cosi vysvětloval, až jsme pochopili - to auto je hasičské, ale nestříká vodu. To ho sice překvapilo, ale nás potěšilo. Kdoví, co by se pak doma dělo!
avatar
Klara
klad Super vecer. Nase mala 3 roky si tento den naprosto uzila. Bylo hodne hracek ale nejvice se ji libil domecek, ktery hned Po prijezdu domu zaplnila svyma hrackama. Ani tu noc nechtela jit spat. Sedela a ubytovala vse co mohla v domecku. Hlavne cela Paw patrol dostala domecek. Krasne resene uvnitr domecku. Za nas macimalni spokojenost.
příloha
avatar
Mahulena
klad Krásný předvánoční večer od Zeny sro, byla jsem se synem a ten samozřejmě vyzkoušel jak hasiče, tak dráhu. Celé dvě hodiny testoval hračky a nakonec si vybral velký dřevěný stolek s vláčkem. Hračka je skvělá a kreativní. Líbí se mi hračky z dřeva a tato je opravdu vychytaná. Má dvě strany možný mapy, kde si může dítě hrát avybrat si. Most a dráhu si vždy postaví dle nálady. Musím říct, že si hračku oblíbila i mladší sestřenice, které jsou tři roky. Ještě jednou děkujeme za skvělý večer a hračku od Carousel z Tesca! Mahu
příloha
avatar
Martina
klad Krásna akcia pre deti. Testovania som sa zúčastnila s mojou 2,5 ročnou dcérkou. Výskúšala si skoro všetky hračky a musím povedať, že hlavne tie drevené boli krásne spracované a myslím, že hranie s nimi tak skoro neomrzí. Najviac nás zaujal domček pre panenky a vláčkodráha. Dcérka si nakoniec odniesla kočárek s panenkou, ktorý je kvalitný a vydrží aj jazdu vonku. Máme už odskúšane.
avatar
Kamila
klad Nádherná akcičky pro malé špuntíky. Samé dřevěné hračky... dětičky neví, jestli si pohrát v domečku, s panenkou, s vláčkem. Je to pro ně takový splněný sen. I hasičské auto je malý zážitek ... to se tak často nevidí a nestává. Krásná akce!!! Pro rodiče a malé špuntíky.
avatar
Marika
klad Dřevěnou hračku do každé domácnosti, aneb podpořme tradici výroby hraček z tohoto materiálu tak, jak jsme jej sami znali jako děti. Jsou nádherně zpracované, splňují všechny normy a dětem se moc líbí a vyhrají si s nimi. Cena je také více než příznivá.
avatar
Jana
klad Zážitkové testování hraček Carousel v pražské Pracovně jsme si moc užily. Holky, pětiletá dvojčátka, měla z hraček strašně velkou radost. ŽENY se postaraly o moc hezký úvod a překvapení na začátku, tolik štastných očí na jednom místě bylo super :-). Zaujal nás moc dřevěný domeček pro panenky, opravdu bytelný a krásný i vč. nábytku uvnitř. Holky si také hned vyhlídly krásné panenky v kočárku - ano s těmi jsme nakonec i odešly :-) Kluci se mohly radovat z moc krásných autíček a dřevěné železnice. Celé odpoledne nám strašně rychle uteklo, ale moc hezky na něj budeme vzpomínat. Ještě jednou moc děkujeme za možnost testovat, bylo to připraveno opravdu parádně. No a z holek se od té doby staly mámy na plný úvazek, panenky mají v postylce, u jídelního stolu nechybí, stále si s nimi hrají. Moc děkujeme :-)
avatar
Helena
klad Dekuji za moznost zucastnit se testovani. Moc se nam to libilo,obcerstveni i atmosfera byla skvela. Nejvic nas zaujal dreveny domecek,takovy bych si prala.i ted a jak bych si s nim vyhrala :-) Miluju drevene hracky a zpracovani hracek Carousel je vynikajici. Velmi mne zaujal i prenosny kufrik s ,,vlackodrahou,,,protoze si to muzete vzit na cesty. U nas nakonec zvitezilo hasicske auto,jelikoz domecky byly jen dva a panenky se take hned rozebraly :-/
klad Malo domecku :-D
avatar
Michaela
klad Testování hraček se nám s dcerkou moc líbilo, děkujeme že možnost zúčastnit se :-) Dřevěné hračky se nám moc líbily, jsou kvalitně zpracované a moc pěkné. Domeček pro panenky má hodně nábytku, je velkou zábavou i pro více dětí najednou na dlouhou dobu. U vlakové dráhy se mi líbí její variabilita a taky to, že je kompatibilní i s jinými značkami. Panenka je pěkná, mrkací, patří k ní lahvička a dečka na přikrytí.
klad Jediné, co vidím u panenky, je to, že má na ručičce zvednutý palec, což vzbuzuje pocit, že by měl jít zasunout do pusy jako dudlík. Ve skutečnosti je ruka příliš dlouhá, panenka tudíž palec do pusy nedostane.
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost zúčastnit se testování. Byla jsem si užít den s 3.letým chlapečkem. Miluje cokoliv, co se týká autíček, motorek, vláčků, prostě typický kluk. Od prvního okamžiku ho zaujalo velké hasičské auto, se kterým si hrál nejvíc. Auto je krásně propracované, dokonce se i dá částečně otevřít, má několik zvuků. Velmi se mu líbil vysouvací žebřík, po kterém mu neustále doma chodí panáčci. Ocenila bych i malé hasičské autíčko, ideální na cestování a zabavení po dobu cesty, při čekání například na úřadě, u lékaře. Na papír jde nakreslit rychlá dráha a děcko si může hrát na místě. Chvilku si hrál s vláčkodráhou, u které já osobně oceňuji její postavení na nožičkách, stabilní základnu, u které i když se střídalo více dětí, tak stále držela a nebortila se k zemi. Vláčkodráha má další možnosti rozšiřování, dokupování dalších komponentů, takže také velmi dobrá volba. Na chvilku mi přivezl ukázat i kočárek s panenkou, u něj bych viděla jako skvělé, že má pásy na upevnění panenky, takže malým maminkám a tatínkům panenka z kočárku nepadá. Domeček pro panenky také vyzkoušel, jako správný kluk začal přestavovat nábytek, schodiště a vše uvnitř organizovat. Domeček je dostatečně stabilní, velký, tím že je dřevěný tak krásně drží pohromadě a může si u něj hrát víc dětí. Jsem moc ráda, že jsme hračky otestovali, protože ještě pro příští rok bude mít Ježíšek jasnou volbu.
klad U velkého hasičského auta je problém s vysouváním žebříku, protože klička se kterou se žebřík vysouvá přestala fungovat ještě během hodinového testování. Ale žebřík jde vysouvat i bez této kličky, takže vlastně funkci autíčka to nebrání a dítě si určitě poradí.
avatar
Katka
klad Moc se synem dekujeme za hezke odpoledne, velice se nam u vas libilo. Hracek k vyzkouseni bylo hodne, deti zkousely a testovaly :) zrejme jsou kvalitne zpracovane - vse vydrzelo :-) u nas zabodovaly masinky, mame je i doma a radi si s nimi hrajeme. Pro holcicky je paradni dreveny domecek, u nehoz me mile prekvapila cena. Hasicske auto je ponekud hlucne, o to vice u kluku i holcicek zabodovalo ;-)
klad Rychle to uteklo.
příloha
avatar
Jarmila
klad Moc děkuji za možnost účastnit se testování hraček ! Byl to skvělý zážitek, děti měli možnost zkusit hračky, které neznají . Syn si odnesl krásnou vláčkodráhu a dcerka panenku . Ještě jednou moc děkujeme, jste skvělý tým ! Budu se těšit opět někdy na viděnou
klad Negativní hodnocení není ! Vše bylo skvěle zorganizováno, byla možnost občerstvení, čekala skvělá atmosféra a spousty, spousty hraček k vyzkoušení
avatar
Lenka
klad Už máme doma rok policejní stanici, a oba synové jsou nadšení. Dnes jsme byli na zážitkovém testování a u syna nejvíc zabodovalo hasičské auto a vláčkodráha. Obě hračky byly kvalitně zpracovány, Vláčkodráha je kompatibilní s dráhami jiných značek, velice se mi líbí, že je dřevěná.
příloha
avatar
Marta
klad sestra miluje dřevěné hračky, nejvíce se jí líbí dům pro panenky, jako každé dívce v jejím věku. Hlavní důvod proč si zamilovala dřevěné hračky byl ten, že vydrží dlouho, jsou hezčí a mají také svůj půvab, a stálou vůní. Sestra byla dosti překvapená, z toho, že se kdysi už vyráběli :D
avatar
Antonie
klad Carousel hasičskou stanici jsem vnučce kupovala k dnešním narozeninám. Zbožňuje hasiče. Velice ji nadchla a věřím, že bude její nejoblíbenější hračkou na dlouhou dobu. Je z pevného materiálu, kvalitního plastu. Hodí se i pro menší děti... hračky Carousel jsou dostupné v Tescu.
příloha
avatar
Jan
klad mame doma puzzle a auto od carousel. Auto je hodne bytelne, tezke, často si s nim dcera hraje. Puzzle jsou take oblibene, je na nich moc hezky motiv a na podložce je obrazek take vyobrazen, takze se ji logicky sklada, sou ji dva uz zvlada sama a bavi ji to.
klad Auto je dost tezke. Na Puzzle sice napsano drevene, ale drevo to není, dost se odiraji spoje a mizi z nich obrazek
příloha
Zobrazit více recenzí