Není papír jako papír. Toaletní papír Veltie u vás zabodoval na 98 %. Posuďte samy!

image
otestováno
Počet recenzí
66
jak jste hodnotily
5
60x
4
4x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 10. 5. 2017
do 11. 6. 2017

Když se řekne toaletní papír, mnozí z nás to příliš neřeší. Je však důležitější, než si možná myslíte. A protože my ženy máme spotřebu toaleťáku velkou, zařadily jsme do testování jemný a příjemný toaleťák Veltie. Hledaly jsme 20 žen, které si u nás v pražské Pracovně mohly vyzvednout toaletní papír Veltie (2 x 8 rolí – bílý a heřmánek). Testovaly jste s námi skutečně nadšeně, toaletní papír jste si vyzvedly a nemohly si jej vynachválit. Holt kvalita a jemnost se počítá.  

Existují dva typy překvapení: příjemná a nepříjemná. Pak existují dva typy toaletních papírů: ty, co si už nikdy nekoupíme a ten, který kupujeme – a kde nás žádné nepříjemné překvapení nečeká.

Jedním takovým je toaletní papír Veltie. Díky třem vrstvám je dokonalou kombinací sametové jemnosti a spolehlivé pevnosti, které vám dopřejí pocit hebké čistoty. Heřmánkový toaletní papír navíc krásně voní a dokonale osvěží toaletu.

Medvědí tlapku na to!

O značce Veltie ZDE. Informace o toaletním papíru ZDE a ZDE.

Jak jste byly spokojené?

Toaletní papír Veltie vás skutečně přesvědčil. To dokazují velmi pozitivní recenze, které jste nám zaslaly. Vybraly jsme některé z nich a ostatní si můžete přečíst pod článkem.

Testerka s nickem Mamapartner nám napsala: „Vřele doporučuji. Papír je velice jemný, voňavý, prostě funkční. Vůně je jemná. Každá rulička se lehce načítá, vrstvy se od sebe neoddělují. Velmi mi vyhovuje rodinné balení s uchem.“

„Kupuji si tento toaletní papír, protože je cenově dostupný a vyhovují mi počty vrstev. Oceňuji také praktické balení,“ chválí produkt Petra Opltová.

S pochvalou nešetří také LubosPavelka a zmiňuje především to, že u nich v rodině je spotřeba toaleťáku skutečně obrovská. „Ocenili jsme jeho 3 vrstvy, pevnost a hlavně a jemnost. Je vhodný také pro malé děti. Za nás velká spokojenost,“ dodává. 

Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud ještě nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.

PS: Byznys je o detailech. Přečtěte si, jaký toaletní papír používáme my v ŽENÁCH a proč záleží na barvě ZDE.*enzo*

Hodnocení
66
avatar
Zuzka
klad Zakúpený kvôli akcii v obchode, ale musím povedať že dobrá voľba. Spokojný sme boli všetci v domácnosti. Odporúčam.
klad :-D
avatar
Šárka
klad Toaletní papír jsem náhodně koupila v akci v supermarketu velké balení a jsem překvapená jak krásně voní a je pevný,u nás doma je velká spotřeba a tak je výhodné koupit velké balení, určitě zase kouknu po nějaké dobré akci a koupím.
klad Doporučuji všem s velkou rodinou.
klad Je komfortní.
avatar
Petra
klad Veltie - oblíbená značka toaletního papíru u nás doma. Papír je pevný, příjemný. Oceňuji, že se prodává ve velkém balení. Veltie mají téměř v každém obchodě, tak je dostupný. Cena je vyšší, ale přiměřená vysoké kvalitě. Navíc se dá často sehnat v dobré akci.
avatar
Lucie
klad Snad jenom cena.
klad Toaletní papír Veltie mě zklamal - možná je to jenom tím, že jsem měla velká očekávání... Koupila jsem, protože moje oblíbená značka v danou chvíli chyběla v regálu. Byla jsem zklamaná - vychvalovaná jemnost a pevnost mě nepřesvědčila. Ani design mi nepřijde rovnající se jiným "trendy" značkám.
avatar
Lenka
klad Toaletní papír Veltie, jsou ty nejlepší jaké jsem kdy poznala, jiné už nekupujeme :) Líbí se mi, že je jemný a zároveň pevný. Krásně voní to zase oceňuju já :) Je dostupný ve všech supermarketech i drogeriích a i cena je super. Za tu kvalitu to stojí :)
avatar
Marta
klad Toaletní papír od Veltie používáme celá rodina, protože je jemný, pevný, bez vůně, dvojvrstvý a nejvíce ocení malý děti, když si prohlížejí na toaletě toaletní papír s ledními medvídky :D, k pokožce je šetrný. Kvalitní toaletní papír, s přijatelnou cenou, která se odvíjí od kvality.
avatar
Petra
klad Toaletní papír značky Veltie kupujeme pravidelně a zatím jsme s ním spokojení. je voňavý, jemný a hlavně pevný. jednotlivé vrstvy se od sebe neoddělují a tak se nestává, že jedna vrstva je kratší a druhá delší, což je dost k vzteku. doporučuji vyzkoušet.
avatar
Michaela
klad Toaletní papír krásně provoněl místnost WC... Hezký design.
klad ...bohužel, vůně brzy zeslàbla a vyvětrala se vůně i z roliček v půvpdním sáčku. Můj inovativní návrh je: dát tam zavírání, takove to jako je nově na koření od Vitany nebo na granulích pro kočki proti vlhkosti. Tak tady proti úniku vůně. Také by se mohly dělat rozměry jednotlivých trhacích papírků XL( něco menního než kuchyňské utěrky, zato větší, než je standard, já s větší "kotelnou" bych ocenila větší rozměry. Dělá se takový velký, je třeba v obchoďácích, ale obyč bez vůně heřmánku a zjemnění aloe vera.
příloha příloha příloha
avatar
Marcela
klad Toaletní papír Veltie je pevný, příjemný na dotek, nedře pokožku, krásně bílý. Netrhá se. Má hezký motiv medvídků. Dostupný ve většině drogerií i supermarketech v Brně, dost často je možné balení po osmi rolích nebo maxi balení 18 roli koupit v akci za velice příznivou cenu. Vůně heřmánku/aloe vera příjemná. Tento toaletní papír doporučuji.
avatar
Kateřina
klad Většinou kupují konkurenční značku toaletního papíru, nyní ale byla veltie v akci, tak jsem vyzkoušela. Je to příjemný toaletní papír, útržky se dobře trhají. Papir je dostatečně pevný a Je jemný. Takže pokud bude opět v akci, tak opět koupím. Mohlo by se dělat v ještě větším rodinném balení.
avatar
Monika
klad Toaltní papír používá každý a tak je potřeba si vybírat. U nás kupujeme Toaletní papír Veltie často. Je jemný , ale zároveň pevný , takže velice kvalitní výrobek. Vybíráme z různých vůní . Praktické balení s uchem je také velké plus. Cenově není oproti ostatním drahý a koupím ho v každé drogerii. Za mě doporučuji.
avatar
Pavlína
klad Tento toaletní papír řadím mezi úzký výběr kupovaných do domácnosti. Je jemný a zároveň pevný, tudíž skvělý pro celou rodinu, včetně malých dětí. Velice oceňuji jemnou vůni, která jen potěší, stejně jako vzorek, který těší hlavně děti :-) Doporučuji
avatar
Iveta
klad Toaletní papír Veltie je ideálním každodenním pomocníkem. Mám ráda jeho jemnost a hebkost a oceňuji i jeho skvělou savost. Za pozornost stojí i krásný obal s roztomilým ledním medvědem, heřmánkem nebo levandulí. Naparfémované verze příjemně a nevtíravě voní a zpříjemní okamžiky na toaletě. Velmi se mi také líbí i reliéfní vzor toaletního papíru.
avatar
Věra
klad Toaletní papír Veltie řadím mezi vysoce kvalitní produkty. Toaletní papír Veltie je hebký a příjemný. Zároveň je díky třem vrstvám pevný. Voňavá varianta Vám nádherně provoní toaletu. Toaletní papír Veltie je parťák na kterého se můžem spolehnout :) :)
avatar
Antonín
klad Toaletní papír Veltie Pure a Soft white, vždy v obchodě zaujme naše děti už podle obalu. Krásných medvědů. Kvalita opravdu odpovídá na mě poněkud vyšší ceně, ale opravdu to stojí za to. Úržky se výborně oddělují od sebe, jsou krásně bílé, velice jemné na dotek, ale na druhou stranu i dostatečně pevné, aby se neprotrhly. Kupujeme je velmi často.
avatar
Martin
klad Toaletní papír Veltie kupujeme pravidelně. Podle mě je za přijatelnou cenu podtržena a vyzdvižena kvalita výrobku. U nás je jasným favoritem heřmánkový, protože příjemně provoní celou toaletu. Papír je jemný, ale pevný a netrhá se když to člověk zrovna nepotřebuje....
avatar
Renata
klad I na toaletě chceme mít příjemno a útulno. Veltie k tomu určitě napomáhá. Kvalitní, velmi pevný a přitom jemný, nedráždivý papír. Dostatečně velké útržky, které jdou snadno oddělovat. Varianta s vůní pro náročné zákazníky. Poměr cena a kvalita je přijatelný. Doporučuji.
avatar
Sylva
klad Veltie toaletní papír občas kupujeme, nejčastěji, když je v akci. Má příjemnou vůni, je jemný a vrstvený. Cena normálně je vyšší, ale je kvalitní a určitě odpovídá. Dobře se načíná oproti jiným. Má moc pěkný obal. Doporučuji určitě aspoň vyzkoušet. :)
avatar
Helena
klad Ano není papír jako papír, po velmi pozitivním hodnocení jsem se rozhodla tento kvalitní toaletní papír vyzkoušet. Musím konstatovat, že mě mile překvapil, je krásně jemný, příjemné parfémovaný a vrstvený. Také jsem si koupila pěkný dekor, že mi ladí s barvou WC. Vřele ho doporučuji, protože se jedná o kvalitu. Vybrala jsem si heřmánkový.
příloha
avatar
olivie
klad Toaletni papir je prijemny,Vůně je jemná, neobtěžuje. Každá rulička se lehce načíná, vrstvy se od sebe neoddělují a obrázky heřmánku jsou decentní. Není agresivně parfemovany jako třeba jiné toaletní papíry. .po kterých mivam nepříjemné intimni problémy*sad**sad**sad*
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel