Právě testujeme univerzální biostimulant Vermaktiv Stimul, díky kterému testeři dodávají rostlinám potřebné živiny a sílu a ve svém hodnocení se pochlubí svými výsledky

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
27. 9. 2020

Vermaktiv Stimul

Vermaktiv Stimul je nový produkt české výroby, je dílem spolupráce vědců z univerzit a výzkumných ústavů. Je to biostimulant, který pomáhá rostlinám lépe využít přijímané živiny z půdy, zkvalitňuje úrodu a posiluje imunitu rostlin. Je to čistě organický produkt vhodný také pro ekologické pěstování, je neškodný pro člověka a jakoukoliv živou bytost. Výrobek si klade za cíl mimo zvýšení úrody biologickou cestou také dlouhodobé ozdravění půdy a zlepšení její úrodnosti. Koncentrát se ředí dle návodu a poté aplikuje postřikem na nadzemní části rostlin. 

Jak Vermaktiv Stimul působí?

Přípravek aplikovaný ve formě postřiku se listy vstřebá během 2 hodin a začne působit. Účinné látky jako fytohormony, enzymy nebo aminokyseliny probudí v rostlinách metabolickou aktivitu, nejdříve se zmnoží kořenový systém a zvýší se tak plocha pro příjem živin. Rostlinám tak umožní rychleji a kvalitněji růst, být odolnější vůči nepříznivým vlivům, více kvést a plodit. Úroda tak bude bohatší a navíc se podpoří vyšší tvorba humusu v půdě, což pomůže dalším plodinám v příštích obdobích. Celou nabídku produktů najdete TADY.

Co budete testovat?

V tomto testování získáte univerzální biostimulant Vermaktiv Stimul, ve velikosti 20 ml, který je vhodný na všechny druhy rostlin kromě jehličnanů. 

Jak bude testování probíhat

  • Vyberete si různé rostliny k testování biostimulantu Vermaktiv Stimul
  • Pořídíte si běžný ruční rozprašovač
  • Výsledek svého testování vyfotíte 4x během 9 týdnů
  • Následně své hodnocení budete sdílet na webu a svých sociálních sítích (příspěvek/post na vašem profilu) 


Další informace o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Fanny
avatar
Gvagla
avatar
MonikaMas
avatar
Lýdia D.
avatar
Bronislava D.
avatar
Adéla K.
avatar
Luse
avatar
jaaniickaa
avatar
Mkrelo
avatar
javy
zobrazit všechny přihlášené