Testerky testovaly univerzální biostimulant Vermaktiv Stimul, díky kterému dodávaly rostlinám potřebné živiny a sílu. Jejich výsledky najdete v hodnocení 

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
28x
4
4x
3
4x
2
1x
1
2x
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 9. 7. 2020
do 13. 10. 2020

Vermaktiv Stimul

Vermaktiv Stimul je nový produkt české výroby, je dílem spolupráce vědců z univerzit a výzkumných ústavů. Je to biostimulant, který pomáhá rostlinám lépe využít přijímané živiny z půdy, zkvalitňuje úrodu a posiluje imunitu rostlin. Je to čistě organický produkt vhodný také pro ekologické pěstování, je neškodný pro člověka a jakoukoliv živou bytost. Výrobek si klade za cíl mimo zvýšení úrody biologickou cestou také dlouhodobé ozdravění půdy a zlepšení její úrodnosti. Koncentrát se ředí dle návodu a poté aplikuje postřikem na nadzemní části rostlin. 

Jak Vermaktiv Stimul působí?

Přípravek aplikovaný ve formě postřiku se listy vstřebá během 2 hodin a začne působit. Účinné látky jako fytohormony, enzymy nebo aminokyseliny probudí v rostlinách metabolickou aktivitu, nejdříve se zmnoží kořenový systém a zvýší se tak plocha pro příjem živin. Rostlinám tak umožní rychleji a kvalitněji růst, být odolnější vůči nepříznivým vlivům, více kvést a plodit. Úroda tak bude bohatší a navíc se podpoří vyšší tvorba humusu v půdě, což pomůže dalším plodinám v příštích obdobích. Celou nabídku produktů najdete TADY.

Co budete testovat?

V tomto testování získáte univerzální biostimulant Vermaktiv Stimul, ve velikosti 20 ml, který je vhodný na všechny druhy rostlin kromě jehličnanů. 

Jak bude testování probíhat

  • Vyberete si různé rostliny k testování biostimulantu Vermaktiv Stimul
  • Pořídíte si běžný ruční rozprašovač
  • Výsledek svého testování vyfotíte 4x během 9 týdnů
  • Následně své hodnocení budete sdílet na webu a svých sociálních sítích (příspěvek/post na vašem profilu) 


Další informace o produktu najdete TADY.

Hodnocení
39
avatar
Pavlína
Tento přípravek jsem vyzkoušela snad na všem a na veškeré zeleni jsem se setkala s pozitivním vlivem.Díky tomuto přípravku nám přežil i trávník ,když byla veliká vedra a to jsme několik let měli právě s trávníkem veliké problémy.Hodně mi vyhovuje aplikace postřikem.
klad Aplikace
klad Přírodní produkt
klad Rychlá vstřebatelnost
klad Nic jsem nenašla
avatar
Kristýna
Aplikace pripravku byla jednoducha i kdyz pri nakupu bych ocenila i rozprasovac jako soucast baleni. Jinak vyrobek na nami vybrane kvetine moc nezabral, listy nepoporostly vice ani se nezlepsil stav kvetiny,.plody nemohu hodnotit nebot v tomto obdobi neplodi.
klad Aplikace
klad Bez ucinku
avatar
Eva
Bohuzel jsem si od výrobku slibovala vic, dosud se stav kvetin na ktere jsem ho pouzila nezlepsil, ani kvety se nezvetsily. Mozna to bude.chtit dlouhodobejsi aplikace. Ale ocenuji praktickou aplikaci a informace o produktu, vim s cim pravujipracuji a potesilo me ze neskodi prirode
klad Neskodi.prirode
klad Maly ucinek
avatar
Monika
Vybrala jsem si biostimulant na květiny, který jsem aplikovala na lobelky. Výsledky růstu jsem měla nafocené v mobilním telefonu, chyběl mi poslední snímek po 9. týdnu - bohužel se mi vymazal systém a fotky s ním. :( za celou dobu aplikace jsem zpozorovala rychlejší růst a sytější barvy oproti květináči s lobelkami, které jsem zalévala jen vodou..
klad kvalita
klad nic
avatar
Adéla
Aplikovala jsem na drobné ovoce / maliník. Aplikace byla rychlá a jednoduchá. Původně byla hnojená rostlina téměř na odpis. Malá, nevyživená, velmi slabá. Po první aplikaci se již po několika týdnech velice spravila a začala růst. Postupně vyhnala i další odnože.
příloha příloha
klad přírodní látka
klad jednoduchost aplikace
klad rychlost výsledku
klad cena
avatar
Daniela
S biostimulantem jsme byli nadmíru spokojeni. Rostliny kvetly a plodily celé léto, dokonce ještě i teď mají rostlinky nasazeno na květy a prospívají. Růže, kupované v květníčku z běžného obchodu a přesazené do truhlíku, odkvetly, dva měsíce měly pouze listy a nikdo mi doma moc nevěřil, že ještě pokvetou a světe div se - po aplikaci mají pět poupat :). Všechny rostliny znatelně zesílily, vyrostly a měly mnoho plodů, což dokládám i na fotografiích. Aplikace na listy a nadzemní části rostlin rozprašovačem byla velice snadná, přebytky jsme nalili k rostlinám jako běžnou zálivku. Určitě znovu pořídíme, jen je škoda, že budeme muset vybírat konkrétní stimulant, který možná nevyužijeme celý, tento univerzální je opravdu praktický. Suma sumárum palce nahoru a děkujeme za možnost jej vyzkoušet!
příloha příloha
klad Jedná se o český výrobek
klad Je přírodní, žádnou chemii k rostlinkám lít nechceme
klad Nijak nezapáchá
klad jednoduše se aplikuje
klad Množství akorát, zbytek je možné použít jako zálivku
klad Že byl stimulant univerzální a mohl se tak použít k různým druhům rostlinek
klad Nelze koupit univerzální stimulant, musí se vybírat pro konkrétní druhy rostlin
avatar
Gabriela
Univerzální biostimulant Vermaktiv Stimul určitě našim papričkám a rajčátkům dodal potřebné živiny a sílu, jak je v návodu avizováno. Ikdyž se letos muselo hodně bojovat se slimáky, nějaká úroda přece jen a doufám, že díky právě tomuto prostředku, přece jen byla.
příloha
klad funguje
klad x
avatar
IVETA
Vermaktiv stimul se mi velmi osvědčil na pokojových rostlinách. Snadná příprava roztoku a následný postřik mi vyhovuje. Opravdu po 5 týdnech byly vidět již první výsledky v podobě nových zelených lístečků. Tento biostimulant mě mile překvapil a určitě pořídím i na další rostliny. Líbí se mi, že není chemicky, ale obsahuje vitamíny a složky které podporují zdravý a přírodní rust
příloha příloha
klad Přírodní
klad Snadná aplikace
klad Nemám nic proti
avatar
Klára
Vermaktiv Stimul jsem použila na vysázené muškáty na chalupě. Tu máme u lesa a je tam poměrně stín, tudíž nikdy nemám bohaté květiny. Letos to však byla změna a muškáty stále krásně rostou a kvetou. Kvůli aplikaci rozprašování jsem si musela pořídit podtlakovou nádobu na postřik. Uvítala bych, kdyby se přípravek jen rozmíchal ve vodě a květina se tím zalila. Avšak výrobek ráda doporučuji, protože takový skvělý výsledek jsem nečekala.
příloha příloha
klad dobrý růst
klad květenství
klad dlouhodobá funkčnost
klad aplikace
avatar
Jana
U přípravku Vermaktiv oceňuji aplikaci postřikem přímo na rostlinu, neboť se zbytečně neplýtvá hnojivem, já osobně jsem postřik míchala s dešťovou vodou. Po aplikaci přípravku začaly růst papriky jako divé, jejich krásná zelená barva svědčila o dostatku všech živin a plody byly krásné velké, zdravé a bylo jich hodně. S účinkem přípravku jsem byla naprosto spokojena, určitě doporučuji ho vyzkoušet.
příloha příloha
klad snadná aplikace přímo na rostlinky
klad zdravé rostliny
klad velké a zdravé plody
klad nic
avatar
Jana
Keď som dostala Vermaktiv, potešila som sa, že konečne moje rastlinky dostanú potrebné vitamíny a výživu. Na testovanie som si určila - muškát - exteriér, a fialku - interiér. Po aplikovaní prvej flaštičky sa som teda poliala muškát, fialku a skúsila som aj nekvitnúce interiérové rastlinky. Po dvoch týždňoch sa fialka - zožltli lístky, opadali; muškát sa mi zdal byť v pohode. No po aplikovaní druhej flaštičky - fialka - opadali kvety, listy ostali žlté a fľakaté - nikdy pred tým sa nič podobné nestalo. Z takého krásneho balkónového muškátu sa mi stal opadanec, s vyschnutými koreňmi, pár kvietkami. Keď som prestala používať Vermaktiv - fialka sa dala dokopy a muškát neviem či sa mi už podarí vzkriesiť. Na tieto všetky skúsenosti hodnotím Vermaktiv ako super výživu na interiérové kvety, ktoré nekvitnú, nakoľko s tými sa zo dňa na deň robia zázraky - vyháňajú nové listy, sú pevnejšie, krajšie, (to som len skúsila 2x ich poliať Vermaktivom). Ďakujem za možnosť otestovať tento produkt.
příloha příloha
klad interiérové rastliny krajšie
klad jednoduchá aplikácia
klad ťažko povedať, nakoľko možno bol len zlý výber rastlín
avatar
Adéla
Dobrý den,měla jsem možnost vyzkoušet a musím říct,ze výsledky jsou opravdu vidět. Kytičky krásné rostou a celkové je vidět,ze se jim po přípravku dari mnohem lépe,takže já určitě tento produkt doporučuji a do budoucna si ho poridime domu znovu. Daňková
klad Růst
klad Nic
avatar
Ingrid
Pro aplikaci jsem zvolila ruční tlakový rozprašovač, díky kterému byla aplikace velice rychlá a jednoduchá. Již po týdnu byla na rostlině vidět změna a přípravek její růst opravdu výrazně podpořil. Plody se zvětšily a rostliny i více plodily díky tomuto biostimulantu. Zaručeně se jedná o skvělý přípravek pro každého zahrádkáře.
klad Jednoduchá aplikace
klad Podpora růst
klad Přírodní přípravek
klad Nic
avatar
Aneta
Přípravek Vermaktiv Stimul jsem použila na květiny i zeleninu na balkoně. Příprava i aplikace je jednoduchá. Květiny kvetou více, než je běžné. Z rajčete i okurky jsme měli plno plodů a dokonce i teď na konci září jsou nejen plody, ale dokonce i květy na obou rostlinách. Jediné co mi nevyhovovalo bylo spotřebování produktu do 12 hodin, což bych spíše prodloužila na 24. Jinak jsem doopravdy spokojená a doporučuji všem.
příloha příloha
klad Jednoduchost přípravy
klad Jednoduchost aplikace
klad Funkčnost
klad Čas spotřebování hotového roztoku
avatar
Markéta
Vyzkoušela jsem tento přípravek na zeleninu na zahrádce a poté na ibišky venkovní. Postupovala jsem podle návodu a musím říct, že výsledek je viditelný. Na ibišku se objevilo mnohem více květů než obvykle a také rostlina se mi zdála zelenější. Také zelenina jako papriky, rajčata měla větší výnosnost a plodů bylo více. Jsem nadšená a určitě vyzkouším i další druhy-např. na bobuloviny.
klad snadné použití
klad účinnost
klad viditelný výsledek
klad bez připomínek
avatar
Věra
Přípravek Vermaktiv Stimul jsem se rozhodla testovat na exotickém ovoci jménem Pepino. Toto ovoce jsem pěstovala již minulý rok a urodil se mi jeden malý plod. Takže dokážu dost dobře posoudit rozdíl. Po aplikaci Vermaktiv Stimul mi vyrostlo oproti loňsku několik obřích plodů. Musím říct, že účinek tohoto přípravku je značný, jak také doložím ve své fotodokumentaci zde :)
příloha příloha
klad snadné míchání přípravku
klad snadná aplikace
klad účinný
klad bez zápachu
klad nic
avatar
Lýdia
Hnojivo Vermaktiv Stimul som použila na už staršiu orchidejku a na novo vysadenú šalviu. Šalvia sa krásne rozrástla, je vidno, že je zdravá a zo dňa na deň má väčšie a väčšie lístky. Orchidejka sa po aplikácii hnojiva Vermaktiv Stimul rozrástla o listy a korene, kde vidieť, že nový list je zdravší, pestrejší, pevnejší a hladší. Aplikácia hnojiva Vermaktiv Stimul je jednoduchá, zvládne ju naozaj každý. Produkt odporúčam a som zvedavá ako sa bude ďalej dariť našim rastlinkám. :-D Ďakujem za túto možnosť otestovať Hnojivo Vermaktiv Stimul
příloha příloha
klad jednoduchá príprava a aplikácia
klad BIOstimulant
klad ekologický
klad nič
avatar
Bronislava
-postřik se použije ve dvou fázích na listy i celou rostlinu -vyzkoušela jsem na domácí i venkovní květiny,výsledky jsou opravdu znát,rostliny jsou ve viditelné kondici a květenství mě opravdu překvapilo -použila jsemVermaktiv Stimul i na Lewisii kdy na jednu jsem hnojivo aplikovala na druhou ne.První kvete letos už po 3 a bez hnojiva odkvetla hned z jara a od té doby nic.
příloha příloha
klad perfektní výsledky,lehká příprava postřiku ,přírodní hnojivo
klad nic
avatar
Šárka
Skvělá zkušenost.Děkuji za možnost testování. Aplikace výrobku byla snadná a návod byl opravdu jednoduchý. Postřik byl také bez problému. Použili jsme na rostliny okrasné i zeleninu,a stromy. Nejvíce jsme sledovali u aloe vera, snažili jsme zachránit pomrzlou rostlinu. Výsledky jsou super,aloe se vzpamatovala a také se nám podařilo podpořit růst nových řízků. Doporučila bych tento výrobek, hlavně proto,že je přírodní.
příloha příloha
klad snadná aplikace
klad lehká manipulace
klad skvělé výsledky
klad přírodní
klad velké množství
klad nic
avatar
Daniela
Prípravok je univerzálny na všetky rastliny. Tým si nemusíte namáhať hlavu kde čo a . Lahko ho zriedite s vodou a nalejete na podu, rastlinu a už len stačí sledovať ako sa Vaša polomrtva či nie moc dobre vyzerajúca rastlina mení v štastnú rastlinku. Prípravok som použila na izbovej rastline, ktorá mi "odumierala" a potrebovala som aby sa spamätala.
příloha příloha
klad Snadnosť aplikace
klad Zatial som na nič neprišla
Zobrazit více recenzí