Otestovaly jsme dárkový set Veselé střevo a klidná mysl z Levandulového údolí, který obsahuje unikátní BIO levanduli Chodouňskou

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
5x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 23. 11. 2021
do 20. 12. 2021

Veselé střevo a klidná mysl    

Náš „druhý mozek“ se nazývá enterický nervový systém a svůj název dostal podle místa, kde se nachází, tedy podle střev. Jedná se o samostatný nervový systém, který je propojený s mozkem a dává mu informace o stavu trávicí trubice. Tvoří ho přibližně 500 milionů neuronů, které se podobají mozkovým nervovým buňkám, což je číslo srovnatelné s počtem neuronů v míše. 

Abyste předešli kardiovaskulárním, autoimunním chorobám ale i poruchám nervového systému, případně chcete-li již takový vzniklý problém zlepšit, pečujte o své střevo a celý trávící i nervový systém bez chemie, pomocí z čisté přírody tak, aby došlo k pomoci dlouhodobé, trvalé bez vedlejších účinků a efektů, případně jakýchkoliv závislostí. Vybrali jsme to nejlepší s BIO Levandulí Chodouňskou, abychom opečovali celý trávící, nervový systém i duši a mysl. 

BIO konopný sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace nervového, pohybového a dýchacího systému

BIO zelený sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace trávícího systému, detoxikace

BIO - RAW - VEGAN - BEZ CUKRU - BEZ LEPKU tři tyčinky Jahodová, Divoká višeň, Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou -   pro veselé střevo s klidnou mysl s Levandulí Chodouňskou


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Veronika
Velmi mě překvapila příjemná chuť zeleného čaje, byl velmi dobrý za tepla i za studena. Čaj s kanabisem byl chuťově méně příjemný. Po požití čaje s kanabisem jsem se cítila uvolněně, krásně zahřál na duší i po těle. Zelený čaj jsem naopak pila ráno a dopoledne, když jsme potřebovala zvýšit soustředění a pozornost při práci, díky požití zeleného čaje jsem po ráno neměla potřebu dát si kávu. Účinek "nastartování" se dostavil zhruba za 30 minut.
klad chuť zeleného čaje
klad možnost přípravy studeného nápoje
klad stav uvolnění po čaji s kanabisem
klad nutnost přípravy se sítkem
příloha
avatar
Michaela
V první řadě mě překvapilo, jak byl čaj hořky. Čaje běžně nesladím, ale do tohoto jsem dala med. Zároveň však příjemně voní, je jemný a na konci cítíte levanduli. Při nachlazení pomohl ke zklidnění. Možná jsem přehledála, ale ocenila bych postup přípravy (čas louhování?)
klad Balení
klad Složení
klad Vůně
klad Hořkost
klad Návod?
avatar
Lucia
Vůni levandule mám moc ráda, takže mě těšilo, že ji budu moct i tímto způsobem ochutnat. Set byl zabalený v hezké krabičce. Chuťově mi víc vyhovoval zelený čaj. Konopný byl dobrý, ale na moje poměry mírně hořký. U obou byla jemně, tak akorát cítit levandule. Co se týče tyčinek, tak mi víc chutnala jahodová, višňová byla chuťově příliš sladká.
klad Hezké balení
klad Výborný zelený čaj
klad Účinky levandule
klad Bio kvalita
klad Skvělá svačina (tyčinka)
klad Na obalu chybí pokyny k přípravě čajů. Není to dohledatelné ani na webu, pouze teplota přípravy, bez doby louhování.
klad Tyčinka se dost těžce rozbaluje.
avatar
Martina
Jelikož miluju levanduly a tak jsem se rozhodla pro tento set je super a dobře nakombinovany . Je ideální i jako dárek. Jsou tam dva sypané čaje, které krásně voní a I na chuť jsou výborné. V jednom je levandule a cannabis, je dobrý spíše přes den má i povzbuzující účinky. Ke dobrý i na nervový a pohybový systém. Na chuť je takový energičtějši oproti druhému, který je zelený s levandulí chodouňskou . Ten je lepší na noc je spíše uklidňující a na trávení a detoxikaci. Dále rám byli 3 tyčinky Raw , které nejsou můj šálek kávy, ale chuť jahod, višně a levandule byla znát. Jsou veganske bez lepku a jedna byla i obalena čokoládou. Vhodné pro diabetiky, bez cukru takže lehká zdravá svačinka. Mají i přírodní antidepresiva.
klad Design
klad Chut
klad Kvalita
klad Slozeni
klad Nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Anežka
Dárkový set Veselé střevo a klidná mysl mě zaujal již od začátku svým zaměřením na čistě přírodní BIO ingredience. V BIO konopném čaji s BIO levandulí a organickém zeleném čaji s BIO levandulí chodouňskou nejsou žádné přidané chemické látky a navíc je vyrobený ekologicky a ručně. Nadchla mě především chuť těchto čajů. Chuť levandule je zážitkem sama o sobě, který navíc doprovází i její příjemná vůně, doslova pohladí po duši. Po konzumaci čaje jsem se cítila více uvolněná a navíc jsem spala tak dobře jak již dlouho ne. Na druhou stranu věřím, že právě především tato typická chuť ne vždy každému sedne. To by platilo především pro raw tyčinky s levandulovou příchutí, kde tato neobvyklá chuť může být po chvíli až moc silná.
klad Hezké balení
klad Přírodní vůně a chuť
klad BIO kvalita
klad ECO friendly
klad Příliš silná chuť levandule v raw tyčinkách
avatar
Štěpánka
Tento dárkový set Veselé střevo a klidná mysl je za prvé nádherně zabalen, krásně voní a vypadá hezky i jako dárek pro někoho dalšího. Čaje jsou jednoduché na přípravu, provoní nádherně i celý byt a navíc božsky chutnají, mají jemnou chuť s krásnou vůní levandule.
klad Vzhled
klad Chuť
klad Příprava
klad Menší balení
avatar
Dagmar
Darkovy set Vesele strevo a klidna mysl mi udelal obrovskou radost, protoze jsem milovnice caje a zaroven i levandule. Jsem schopna si behem jednoho dne udelat nekolik ruznych druhu caju. K mym nejoblibenejsim patri prave zeleny caj, takze varianta zeleneho caje s unikátní BIO levandulí Chodouňskou me oslovila vice. Chut je opravdu vynikajici. Jedinou vytku mam k baleni, ackoliv si myslim, ze caje sypane jsou proste kvalitnejsi, tak vetsinou radsi volim caje v saccich, prece jenom jejich priprava je jednodussi.
klad Chut
klad Vune
klad Davkovani caje
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Nela
Mám problémy se spaním, budím se v noci. Po vyzkoušení tohoto produktu jsem zaspala do práce. Tyčinky jsem využila hned na cestách a home off. První výrobek ve svacink.tycinkach co znám, co obsahuje levanduli. Většinou jsou to jen datle, čokoláda, sušené ovoce. Velmi krásné dárkové balení. Málokdo může jet do levandul. Údolí na výlet a přeci jen díky jejich eshopu je možnost vyzkoušet.
klad Balení
klad Přírodní produkt
klad Originalita
klad Doplnila bych popis obsahu v balení na krabičku
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel