Testerky, které testovaly sušák Vileda Infinity se sušící plochou až 27 metrů byly velmi spokojené. Přečtěte si jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 28. 5. 2020
do 28. 6. 2020


Vileda Infinity sušák na prádlo 

Roztahovací ocelový sušák s maximální sušící plochou 27 m.

Chytré a snadné použití: díky centrálním drátům, které lze prodloužit až na 189 cm, je vhodný pro každodenní prádlo nebo pro sušení velkých předmětů, jako jsou prostěradla a ubrusy.

S bočními křídly dosahuje maximální rozměr až 257 cm, což vám pomůže optimalizovat prostor pro sušení podle vašich potřeb. Velmi snadno vysušíte velké množství prádla, ale také spodní prádlo a ponožky díky držáku pro malé předměty.

Silné centrální dráty zabrání mačkání prádla, což následně zkracuje čas žehlení.

Rovnoběžné ocelové nohy sušáku zaručují větší stabilitu a robustnost výrobku a jejich speciální kloub zabrání jakémukoli náhodnému uzavření, i když sušák přesouváte.

  • Rozměr rozložený (š × h × v): 186-257 × 57 × 100 cm.
  • Rozměr složený (š × h × v): 57 × 12 × 117.5 cm.


Benefity sušáku Infinity: 

  • Sušící plocha: 27 m.
  • Ideální pro ubrusy a prostěradla, délku centrálních drátů lze nastavit podle potřeby a sušák dosahuje maximální rozměr až 257 cm.
  • Velmi komfortní pro velké a dlouhé prádlo díky 1 m výšce sušáku.
  • Silné centrální dráty, které zabrání mačkání prádla.
  • Robustní a stabilní, což zajišťují extra bezpečné a stabilní nohy.
  • S držákem pro malé předměty, kolečky pro snadné přemisťování a zámkem křídel pro bezpečné skladování.
  • Bezpečnostní zámek bočních křídel.
  • Při sušení prádla se smí používat venku, nicméně skladovat doporučujeme sušák uvnitř (v suchu a mimo slunečního záření).


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat nový sušák Infinity od Viledy. Hodně se mi líbi, že je veľký a snadno se dá roztáhnout. Je pevný a stabilný. Dobre se skladuje. Klidně můžu prát několiv dávek za den, bez toho, abych čekala, že prádlo se usuší. Určitě doporučují.
příloha
klad Veľkost
klad Pevnosť
klad Stabilita
klad Nic
avatar
Jana
Bohužel moje dojmy nebyly moc pozitivní. Sušák těžší, méně skladný a do prostřední části nemůžete použít kolíčky. Při přenášení se otevírá.Tyče jsou pevné a blízko k sobě, takže se prádlo hůř prostrčí a delší dobu schne. A je dost vysoký, jsem nižší postavy, takže mě z věšení bolely ruce. Postupem času jsem si zvykla. A super je, že zvětšování prostoru pro věšení a výška je super při věšení povlečení a osusek. Na svou velikost je stabilní,plný i prázdný .
klad Zvětšování plochy pro věšení
klad Stabilita
klad Vejdou se i dvě pračky plné
klad Nelze věšet s kolíčky
klad Prádlo se hůř věší a déle schne
avatar
Romana
Musím se přiznat že jsem byla ze sušáku velmi nadšená, po rozbalení jsem teda hned nevěřila že bude držet, ale je moc krásně provedený, ty kolečka?- velmi praktické hlavně v byte. Se synem jsme ho zkoumali a já najednou vidím nějaké spoje?tyčky i uprostřed??-a ejhle?- on šel roztáhnout na neskutečnou délku??-tak na to jsme oba s nadšením koukali a zkoumali. Prádlo po navěšení nepřeklopí sušák-takže fajn drží a teda vešly se mi tam min. 3 pračky. Jsem zase po dlouhé době nadšená- a sušák je u nás nyní využíván při každém praní.
příloha příloha
klad hezké provedení
klad kolečka na posouvání
klad rozložitelnost sušáku
klad snadné složení
klad cena
avatar
Jana
Sušák na prádlo Infinity od Viledy ocení snad každá domácnost. Maximální plocha sušení je 27 metrů a ten rozdíl je proti klasickým sušákům opravdu znát. Díky roztahovací části mi konečně krásně schlo i delší prádlo (ložní či ubrusy), které se mi dříve na sušák nevešlo tak, aby proschlo naráz. Obecně se na tento sušák vejde mnohem více prádla. Sušák je těžší, ale s manipulací pomáhají kolečka, která jsou na jedné straně a po kachličkách i plovoucí podlaze jezdí dobře. Působí robustním dojmem a díky tomu, že nemá „nohy“ do X, nepřekáží při sušení. Součástí Infinity je i sušák na drobné předměty, což je parádní věc na ponožky, jen bych toho prvku uvítala i 3x víc. Za mě super zlepšovák. Na závěr ještě musím kladně hodnotit výšku sušáku. Díky ní, se mi prádlo věší mnohem lépe.
klad Plocha sušení
klad Kolečka pro lepší manipulaci
klad Výška sušáku
klad Sušák na drobné prádlo
klad Nohy sušáku
klad Váha
klad Málo "sušáku" na drobné prádlo
avatar
Baru
Tento sušák od Viledy je naprosto super. Skládání byla sranda, ale zvládlo se :). Byla jsem překvapena jeho výškou - je vyšší než klasické sušáky, což ale ve výsledku velmi vítám, například když peru deky nebo povlečení, prádlo se země prostě nedotkne. Jeho plocha k sušení je bezkonkurenční - na pohodu pojme 2 pračky, super! V jeho "delší verzi" ale dost ztrácí na stabilitě. Kolečka pro snazší přemisťování jsou fajn, ale na koberci s tím nehnu, to spíš sušák nějak ohnu nebo zničím nebo je potřeba pomoc druhé osoby. Ale nic, co by mi vyloženě vadilo. Když je v "menší verzi", přijde mi pevnější a stabilnější, než sušáky, které mají nohy překřížené. Vítám věšáček na drobnější prádlo, dobrý nápad :). Po složení se krásně vejde do úzkého prostoru a celkový design je pěkný :). Obecně mám se značkou Vileda jen pozitivní zkušenost, jejich výrobky jsou vždy kvalitní a vydrží, stejně tak i poté cena odpovídá jejich kvalitě. Určitě doporučuji všem, kteří hodně perou nebo početnějším rodinám :)
klad Bezkonkurenční plocha k sušení
klad Je vyšší než klasické sušáky
klad V "menší" verzi je krásně pevný a stabilní
klad Háčky na sušení drobnějšího prádla
klad Jednoduchý, pěkný design
klad Kolečka pro snazší přemisťování jsou např. na koberci k ničemu
klad V "delší verzi" dost ztrácí na stabilitě
avatar
Radka
Manipulace se sušákem je opravdu snadná. Je velmi jednoduchý na rozložení. Sušák je vyšší, bez problémů pověsíte i velké kusy prádla tak, aby se Vám neválely po zemi, což je skvělé. Konstrukce je velmi stabilní. Dráty jsou silnější, nepřeklápí se. Za mě top.
příloha
klad výška sušáku
klad velikost sušáku
klad kolečka na posuv
klad malý držák na ponožky
avatar
Hana
Vileda Infinity sušák na prádlo je praktický a hlavně hodně místa na prádlo. Dobře se s ním manipuluje, je skladný. Také je kvalitní, bytelný, pevný, stabilní a nepřeváží se. Občas vypadávají černé patky. Jsem velice spokojená. Jinak VŘELE DOPORUČUJI.
příloha
klad prostorný
klad praktický
klad bytelný
klad pevný, stabilní
klad nepřeváží se
klad kvalitní
klad občas vypadávají černé patky
avatar
Kamila
s jeho stabilitou, hlavně na kluzkém povrchu jako jsou dlaždice. DopByla jsem mile překvapena kolik se na něj vejde prádla, opravdu až několik praček a to i opravdu velké kusy , jako ložní prádlo, velké ubrusy , záclony a podobně. Nemusíte zde opravdu řešit místo, tento sušák lze snadno rozložit, zde byl ale problém , doručuji používat spíše venku . Celkově manipulace se sušákem je jednoduchá, ale přenášení je lepší svěřit fyzicky zdatné osobě. Provedení tohoto výrobku jsou lakované dráty a dále ve výbavě je držák pro malé předměty a také kolečka pro snadné přemisťování . Doporučuji každému kdo potřebuje opravdu velkou sušící plochu.
příloha
klad opravdu velká plocha na sušení
klad silné centrální dráty
klad bezpečnostní zámek bočních křídel
klad mohl by být více stabilní
avatar
Jana
Manipulace se šusekame je ,trochu oddížnejši při zkladaní ale, díky kolečkům jednotuhé přemistění. Velmi se mi libí možnot sušení velkého množtví pradla na jednou . Lbí se mě možnost sušení ubrusů a prostěradel. Konstukče šuseku trochu vratká ale ne moc.
klad Možnost sušení velkeho množtví prádla
klad Možnost sušení velkych ubrusů a prostěradel
klad Žlozitejší manipulace při zkladaní
avatar
Renata
Náš oblíbený a léta používaný. Je naprosto stabilní, nikdy se nepřevrátil. Masivní konstrukce, silné dráty, které se neotlačují do prádla. Zároveň je ale skladný, lehký, snadno přenosný na místo, kde je ho právě třeba.. Díky jeho propracovanosti se na něj vejde poměrně velké množství prádla a to i větších kusů. Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost. Povedený kousek. Rozhodně doporučuji.
klad celý výrobek
klad nic