Vybrané testerky otestovaly Vileda mikrohadřík z recyklovaných vláken. Jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
87
jak jste hodnotily
5
74x
4
12x
3
2
1
1x
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 28. 7. 2021
do 22. 8. 2021

Vileda mikrohadřík z recyklovaných vláken   

Recyklovaný hadřík má všechny vlastnosti jako běžné mikrovlákno. Mikrohadřík je vyrobený ze 100% recyklovaného materiálu z PET lahví. 

Vileda mikrohadřík z recyklovaných vláken je ideální pro úklid kuchyně, koupelny i celého bytu. Mikrovlákna bez námahy odstraňují nečistoty. Ani mastnota a drobky nejsou pro hadřík problém. Lze jej použít bez jakýchkoli čisticích prostředků a zajišťuje ideální čistotu i se samotnou vodou. Drobná mikrovlákna snadno zachytí nečistoty.

  • Mikrohadřík vyrobený ze 100% recyklovaného materiálu z PET lahví.
  • Recyklovaný hadřík má všechny vlastnosti jako běžné mikrovlákno.
  • Nejjemnější vlákna efektivně odstraní odolné a mastné nečistoty.
  • Nezanechává žádné kapky ani šmouhy, jen dokonale čisté povrchy.
  • Vhodný na všechny povrchy.
  • Balení je vyrobeno z 90% z recyklovaného materiálu.
  • Složení: 100% polyester.
  • V balení 3ks.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
87
avatar
Tereza Netuková
Čistící hadříky jsem zkusila použít na vše, sklokeramická deska, obývací stěna, dokonce i interiér automobilu. Pokud byl hadřík dokonale čistý šlo s ním krásně vyleštit i zrcadlo , pokud se předtím hadřík použil na něco jiného byly vbidět šmouhy, ale u nábytku i ostatního bylo vše super
klad účinek
klad nic
avatar
Tereza
Musím říci, že mě hadříky mile překvapili. Vyzkoušela jsem je na vše. Na vyleštění oken, kde jsem použila jen vodu bez saponátů, na vyleštění auta , na bílou koženou sedačku i na sklokeramickou desku .Vyleštili krásně a bez šmouh. Ušetřím i za saponáty.
klad Balení
klad účinek
klad nic
avatar
Jana Holáňová
Obdržela jsem 1 balení 3 hadříků z recyklovaných vláken. Byla jsem velmi zvědavá na účinnost. A účinnost předčila mé očekávání. Hadříky nejen že mají hezké barvy ale úklid s nimi je super. Využila jsem je na chatě, kde bylo potřeba pořádně uklidit na dovolenou. A další hadřík jsem využila při úklidu v autě, kde po umytí zářily plasty jako nové. Všem doporučuji a to že jsou r recyklovaných vláken je jen třešnička na dortu.
klad Udržitelnost
klad Účinnost
klad Barevnost
klad Využití
klad Nic
avatar
Olga
Hadříky se mi líbí jak materiálově, tak barevně. Můžu je použít na každý druh úklidu zvlášť a nikdy si je nespletu, takže je můj úklid maximálně hygienický. Hadříky jsou velmi příjemné, savé a měkké. Po úklidu je přepláchnu v mýdlové vodě a jsou zase čisté. Jsem velmi spokojená.
klad kvalita
klad měkkost
klad barevnost
klad recymateriál
klad -
avatar
Zuzana
Mikrovláknové utěrky ze 100% recyklovaného materiálu mě velice mile překvapily. Překvapila mě hlavně jemnost hadříků na dotek. Jsou hebké, jemné, ale přitom účinné. Člověk nepozná, že jsou z recyklovaného materiálu. Použila jsem je jak na indukční desku, tak na kuchyň celkově a plná spokojenost. Nejsou hrubé okraje, což je super, protože tím nezůstává nic na desce, jako u jiných hadříků, které mají "šité" okraje. Tím, že mají z jedné strany jiný "chlup" než z druhé strany, kde je jemnější, tak je použitelný a vhodný jak na málo špinavé povrchy, tak i na více špinavější.
klad Výhoda je, že šetří přírodu tím, že jsou z recyklovaného materiálu a přitom jemné a účinné.
klad hadříky mají jak stranu s delšími "chlupy", tak s kratšími
klad Jsou jemné, proto nepoškrábou ani indukční desku.
klad nic mě nyní nenapadá, nenašla jsem zatím nic.
příloha
avatar
Tereza
Hadříky Vileda mě velice nadchly. Už při vyndání z krabičky mě velice zaujalo jak jsou měkkoučké. Práce s nimi velice jednoduchá i na suché bázi. Nezanechávají žádné chlupy jako mám zkušenosti s jinými. Paráda je že jsou pratelné a dají se použít opakovatelně. Za mě velká spokojenost.
klad Měkké
klad Nezanechava chlupy
klad Super použití i bez chemie
klad Nic
avatar
Barbora
Utěrky jsou super, jak na mokrý, tak na suchý úklid. Oceňuji, že hadříky lze prát a znovu použít. Bylo by fajn, kdyby hadříky měli tři různé velikosti a ne všechny byly stejné. Při úklidu není potřeba používat chemii. Velkým plusem je, že jsou ekologické.
klad příjemný materiál
klad Z recyklovatelnych vláken
klad rychle schne
klad Velikost
avatar
Šárka
S mikro hadříkem Vileda jsem moc spokojená. Velikou výhodou tohoto hadříku je to, že není nutné používat čistící přípravky, ale k odstranění nečistot stačí hadřík pouze namočit. Je praktický, snadno se udržuje, manipulace je s ním tak jednoduchá, jak je to jen možné.
klad Praktické balení
klad Snadná manipulace
klad Nic
avatar
Martina
Vileda mikrohadřík je vhodný jak na suchý tak i mokrý úklid, tedy užitečný na úklid jakékoliv místnosti, nábytku nebo předmětu. Je příjemný na dotek, má super savost a uklízený povrch zůstane čistý beze skrvn. Hadřík po opláchnutí rychle uschne a může se znovu použít.
klad rychlost schnutí
klad lehký materiál
klad vhodný na jakýkoliv druh úklidu
klad vyrobeno z recyklovaných materiálů
klad nic
avatar
Drahomíra
Hadříky od Viledy mě překvapily. Nejsem příznivcem mikrohadříků a měla jsem obavu, že i tento vyrobený z recyklovaných PET lahví bude špatně sát a vlastně tím pádem k ničemu. Naopak mě tento velmi mile překvapil. Saje dobře. Je příjemně hustý a nezachytává se o kůži, což byla hlavní negativní vlastnost všech ostatních mikrohadříků. Skvěle se s ním utírá prach i umývají okna. Jako jeho obrovskou výhodu bydlím především v tom, že skvěle zachytává kočičí chlupy. Tohle zatím žádný z ostatních, které jsem měla, neuměl. Takže jsem s ním skvěle umyla okna, vytřela prach i s kočičími chlupy a nakonec i utřela vylité pití od vnoučat. Velikost je tak akorát, rychle schne, je příjemný na dotek. Barevně odlišení ráda kvituji, protože aspoň poznám, který jsem na co použila a nestane se mi, že hadříkem z kuchyně utřu okno v obýváku. Obal je recyklovatelný-papírový, proto nevznikají další zbytečné plasty. Až hadříky doslouží, ráda je koupím znovu a ráda je doporučím kamarádkám i rodině.
klad savý
klad nezachytává se za kůži
klad krásně bere kočičí chlupy
klad velikost
klad produkt šetrný k žp
klad obal
klad Do budoucna více velikostí
avatar
Jaroslava
Hadřík MICKOFIBRE od Viledy je úplně super.Opravdu funguje jak mokrý tak suchý. V kuchyni i v koupelně mě zbavil rychle nevzhledných kapek od vody.Zrcadlo i okna jsou bez šmouh a ještě ušetřím protože nemusím používat žádnou chemii. Jeden jsem si vzala i do práce, vyčistil mi skvěle obrazovku i plexiskla. Před tím jsem to čistila jakou dobu s teď s hadříkem to bylo ráz dva. A údržba hadříku vlastně žádná.Vezmu mýdlo vodu a je to.Za mě další 1* pro Viledu.❤️?
klad Je na vše
klad Bez šmouh
klad Rychle po ruce
klad Bez chemie
klad Snadná údržba
klad Ještě jsem neobjevila
avatar
Veronika
Hadřík se mi na čištění osvědčil nejlépe bez použití čistících přípravků. V případě jeho použití zůstávaly šmouhy. Hadřík je měkký a příjemně se s ním pracuje. Bohužel trpím na suché ruce a hadřík se mi o kůži zadrhával. Vyroben je z recyklovaného materiálu, což je veliké plus. Výborně saje. Možné využití na všechny povrchy.
klad Z recyklovaných vláken
klad Savost
klad Použití možné za mokra i za sucha
klad Příjemný materiál
klad Dobrá savost
klad V případě suchých rukou se zadrhává o kůži
avatar
Markéta
Perfektní pomocník při úklidu - přesně tato věta vystihuje moje pocity z mikrohadříků od značky Vileda. Neskutečně příjemný a jemný materiál, nikde nezanechává šmouhy a po chlupech nebo kouskách vlákna ani stopa. Vždy jsem měla problém, že s běžnými hadříky na úklid mi zůstávali na povrchu malé chloupky, které hadříky obsahovali. U hadříků od Viledy se nic takového neděje, krásně vše setřou a nenechají na povrchu nic víc než čistotu. Údržba těchto hadříků je jednoduchá, prostě je “hodím do pračky” když je potřeba, pověsím a znovu použiju. Máte tak zaručeně spolehlivého pomocníka do domácnosti na hodně dlouhou dobu.
klad Příjemný materiál - jemnost a měkkost
klad Lehká údržba
klad Perfektní výsledek při úklidu
klad Cena
klad Nic
avatar
Lenka
S Vileda mikrohadříky z recyklovaných vláken jsem moc spokojená. Nejen, že hadříky mají krásné barvy, jsou z příjemného materialu a mají hezký, neobvyklý lem. Jsou především i funční. Hadřík je ideální pomocník na úklid. Ať už na sucho nebo na mokro, se vším si hravě poradil. Především mně překvapil, jak dobře vyleštil indukci, se kterou vždy bojuji.A ještě navíc se mně moc líbí myšlenka recyklace, kdy hadříky jsou vyrobené z PET láhvi. Chraňme naši zemi, recyklujme. A na závěr bych snad už jen doplnila, že Vileda hadříky určitě moc doporučuji do každé domácnosti. Hadříky jsou takové ,,must have" každé moderní a ekologicky smýšlející rodiny.
klad materiál
klad funkčnost
klad lze je prát
klad barvy
klad lze použít na sucho/ na mokro
klad není nutný již žádny čistící prostředek
klad nic
příloha příloha
avatar
Veronika
Mikrovláknové hadříky používám pouze při mytí oken a zrcadel. Vileda mikrohadříky jsou silnější, než ty, na které jsem zvyklá a nemají šité okraje. Velmi příjemně mě překvapilo, že i po vyprání a znovu použití nezanechávají na čištěné ploše šmouhy, ani nepouští chlupy. Paráda, co víc si přát!
klad nepouští chlupy
klad nezanechá šmouhy
klad čistí bez použití chemie
klad silnější látka hadříku
klad příjemný materiál na omak
klad vše ok
avatar
Lucia
Hadříky jsou bezvadný. Jsou tak akorát velký. Využila jsem je jak na sucho, tak i na morko. Účinně zachytávají prach na nábytku. Obzvlášť se mi osvedčili při čištění zrcadel a skla. Nezanechávají žádné mikrovlákna na povrchu. Ráda se k nim budu vracet.
klad Je mi moc sympatické, že jsou vyrobené z recyklovaného materiálu.
klad Materiál příjemný na dotek.
klad Zatím jsem nic neobjevila.
avatar
Michaela
Několik lidí mi Vileda hadřík doporučovalo a musím potvrdit, že je to malý zázrak. Nyní se okna a zrcadla leští samy, nezůstávají na nich žádné šmouhy a chloupky, jako po jiných hadřících. Nezatrhává se v ruce, hezky se drží. Také kladně hodnotím, že ho mohu vyprat v pračce. Díky různým barvičkám mám hadříky rozdělené na různé činnosti a nepopletu je. Vyzkoušela jsem i místo houbičky na mytí koupelny a nyní už jedině Vileda hadřík. Všem doporučuji ho vyzkoušet, neuděláte chybu.
klad barvy
klad materiál
klad nezůstávají chloupky
klad příjemný v ruce
klad lze vyprat
klad nic
avatar
Lucie
Vůbec nejlepší super hadříky jaké jsem kdy používala, krásně sají dají se použít i bez přípravků na úklid a vše je krásně čisté odstraní i zaschlou špínu , jsou krásně jemné a hebké na dotek, krásné veselé barvy za mně mohu jen doporučit na 100%jiné už na úklid používat nebudu
klad Savost
klad Materiál
klad Barva
klad Nic vše naprosto v pořádku
příloha příloha příloha
avatar
Martina
Vileda mikrohadříky nejen, že skvěle vypadají, ale jsou hlavně super na úklid všeho druhu. Jeden putoval do koupelny, druhý do kuchyně a třetí jsem si nechala na prach. Úklid zvládne na sucho i na mokro bez šmouh. Uklizeno mám teď raz dva a ještě je to s těmito hadříky vyloženě radost.
klad Desing
klad Účinost
klad Šetrný k přírodě
klad Příjemný materiál
klad Savost
klad Univerzální
klad Žádné minusy jsem zatím nenašla
příloha
avatar
Jitka
Vileda mikrohadřík (3 ks), ktery je vyroben z PETek je vybornou volbou pro vsechny, kteri chteji univerzalni hadrik vhodny pro celou domacnost. Ja mam jeden v kuchyni, druhy v koupelne a treti jsem nechala suchy na lesteni oken a zrcadla. Skvele saje a nezanechava smouhy. A jeste dalsi vec- opravdu neni treba pouzivat nejake uklidove prostredky, staci jen namocit v ciste vode. A to je pro mne dulezite, rychlost, snadnost a univerzalnost :)
klad vyrobek ze 100% recyclovaneho materialu
klad lze opakovane prat / pozor na avivaz
klad mikrovlakno
klad ---
příloha
Zobrazit více recenzí