Jak byly testerky spokojené se žehlicím prknem Vileda Total Reflect Plus? Mrkněte na recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 11. 2020
do 20. 12. 2020

Vileda Total Reflect Plus žehlicí prkno

Vyzkoušejte nové žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy, díky kterému ušetříte svůj čas i námahu. 

Žehlicí prkno Total Reflect Plus je vysoce stabilní a jeho povrch je potažen neprospustnou metalizovanou vrstou, která odráží 100% tepla zpět k prádlu, díky čemuž se celý proces žehlení výrazně urychluje. 

  • Extra velká žehlicí plocha 130 × 44 cm.
  • Variabilně nastavitelná výška: 74-97 cm.
  • Pohyblivý držák kabelu a elektrická zásuvka.
  • Součástí zásuvky je i přívodní kabel.
  • Nepropustná metalizovaná vrstva potahu odrážející 100% tepla a páry zpět na prádlo.
  • Dětská pojistka.
  • Maximální stabilita.
  • Multifunkční odkládací plocha i pro parní generátory.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Bibika
Já používám od viledy naprosto vše, včetně zehliciho prkna vileda total reflex a nemůžu si ho vynachválit. Super skladné, je fajn že jde nastavit podle vaší výšky . To že odpuzuje teplo uznávám, rychleji tak prádlo schne, když ho žehlim mokré. Další věc je že plocha je prostorna a dobře se na ní žehlí
klad Skladnost
klad Velká plocha
klad Nic
avatar
Lenka
Prkno je široké a výška se dá přizpůsobit výšce člověka, a tak pro mě největší výhodou je, že nebolí záda. Při přenosu je prkno lehce skladné a dobře se vejde vedle skříně a nebo do komory, protože nezabere moc místa. Povrch prkna je velice praktický, když mi z žehličky vytekla voda, hned se vsákla, a tak na prádle nezůstávaly fleky. Opět potvrzuji, že Vileda mě baví!
klad Skladnost
klad Možnost upravovat výšku
klad Povrch potahu
klad Váha
klad Vileda
klad Nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Prkno má velkou žehlicí plochu, takže odpadá problém s posouváním triček, protože se vám tam vejde celé. S prknem se dobře manipuluje, co mě oslovilo nejvíce je to, že si můžete nastavit výšku naprosto podle sebe, takže je vhodné pro všechny. Fajn vychytávka je zásuvka přímo na prkně a držák na kabel, díky tomu se vám s žehličkou lépe manipuluje a nemusíte kabel neustále přehazovat sem a tam. Já jsem s produktem velice spokojená a mohu doporučit do každé domácnosti.
klad Velikost žehlicí plochy
klad Materiál potahu
klad Snadná manipulace
klad Libovolné nastavení výšky
klad Zásuvka na prkně
klad Držák na kabel
klad Je potřeba počítat s tím, že na něj potřebujete větší prostor pro uskladnění
avatar
Lenka
Ráda bych poděkovala firmě za otestování žehlíciho prkna, musím říct, ze je opravdu skvělý, rychle je prádlo vyzehlene, žádné mokré stopy na prádle jako u ostatních žehlících prken ?... Velmi lehké .. Nemusím prádlo pořád posouvat, to je na tom to skvělé, protože se na tom velkým žehlícím plátně rozloží celé, protože má obrovskou žehlící plochu
klad Rychle vyžehlené prádlo
klad Krásný design
klad Dlouhý žehlící prostor
klad Pojistka pro děti
klad Rychlé rozložení žehlícího prkna
klad Dlouhý kabel
klad Velký prostor na žehličku
klad Nic jsem neobjevila
avatar
Marketa
Vileda total Reflect Plus žehlící prkno. První dojem wau opravdu obrovská žehlící plocha, krásný potah, ale co je velice praktické je stabilita tohoto prkna a jeho ovladatelnost výšky já osobně mám ráda prkno velmi vysoko ale i moji dceři které je osm let přizpůsobím velikost. Největší výhodu vidím ale v tom, že nemusím řešit zásuvku, žehlící prk no má svůj kabel a také svou zásuvku takže prakticky v létě můžu žehlit i na zahradě?, výborný je držák na kabel moc nevyužívá osobně ani při předchozích prknech jsem nevyužívala. Co je ale další výhodou je plocha na odkládání žehličky nebojím se že se tedy někde spali právě potah za mě perfektní výrobek a těším se na další takové praktické vychytávky pro vytížene hospodinky ?
klad Plocha potah a vlastní zásuvka stabilita prkna
klad Pro mě moc nevyužívám držák na kabel
příloha
avatar
Lucie
Už při rozbalování prkna mě překvapila jeho velikost. 130x44 plus odkladač na žehličku. Díky dostatečné šířce prkna jde žehlení rychle. Také se velmi dobře rozkládá a skládá. Konečně si nepřicvaknu prsty. Jde také mastavit různá výška na žehlení. Odkládací plocha na žehličku je přizpůsobená i parním generátorům. Příjemná je zásuvka přímo u žehlícího prkna a držák kabelu. Prkno je v rámci možností stabilní.
klad velikost žehlící plochy
klad zásuvka součástí prkna
klad držák kabelu
klad nevejde se mi do skříně
avatar
Kateřina
Celkový dojem byl velmi příjemný, prkno Vileda působí robustně a kvalitně. Ulehčí mi každodenní žehlení prádla. Výhodu spatřuji ve velikosti žehlící plochy, pohodlně rozprostřu a vyžehlím jakékoli prádlo. Žehlící prkno je stabilní a při mé výšce 173 cm se nemusím ohýbat. Benefitem je zabudovaná prodlužovačka, akorát bych uvítala trochu delší kabel. Žehlící prkno Vileda bych doporučila určitě každému, kdo pravidelně žehlí.
klad velikost
klad výška
klad snadná manipulace
klad kvalitní potah
klad délka kabelu
příloha příloha
avatar
Věra
Žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus je opravdu veliké. Když se ale složí nezabere moc místa. Má velký rozsah nastavení výšky pracovní plochy který vyhovuje mě se 150 cm i vnučce se 170 cm, sklápěcí držák kabelu, vlastní zásuvku. Žehlicí plocha působí velmi kvalitně, při žehlení jsou funkce materiálu znatelné.
klad kvalitní materiál žehlicí plochy s metalizovanou vrstvou
klad velká žehlicí plocha
klad velký rozsah výškového nastavení
klad sklápěcí a odnímací držák kabelu žehličky
klad velká plocha pro odkládání žehličky
klad stabilní konstrukce
klad prádlo se opravdu dobře žehlí
klad nehodí se příliš do malých bytů
klad kabel je originál zamotaný způsobem, kdy jsem se bála že ho zničím. Možná by stačilo stáhnout páskou.
avatar
Jaroslava
Vřele každému doporučuji tento výrobek od Viledy. Žehlicí prkno je stabilní, velikou výhodou je extra velká žehlicí plocha a dětská pojistka, kterou určitě ocení maminky s malými dětmi. Pohodlné je díky variabilní nastavitelné výšce a dětské pojistce i pro invalidní a starší osoby, které mohou žehlit v sedě.
klad stabilita
klad extra velká žehlicí plocha
klad dětská pojistka
klad variabilní nastavitelná výška
klad bezproblémová manipulace s prknem
klad nic mě nenapadá
avatar
Marika
Na první dobrou mě upoutala velikost prkna i šířka žehlící plochy. Přesto se prkno přenáší dobře a není vůbec těžké. Lze jej klasicky polohovat do různé výšky, takže žehlit můžete i v sedě. Je stabilní, nikde se nekýve. Rozměrná šířka žehlící plochy je geniální pro skládání prádla a urychlí i samotné žehlení tím, že nemusíte větší kusy neustále popotahovat. U starého prkna šla žehlička do zásuvky (na žehlícím prknu) zapojit jen s velkým úsilím. Zde tento problém nenastal a zapojení tak reálně "prodloužilo" délku kabelu u žehličky pro lepší manipulaci. Odkládací plocha na žehličku je velká. Určitě se na ni vejde i parní stanice. Moje napařovačka standardní velikosti si do ní úplně krásně a bezpečně sedla. A nechybí otvory na ramínka. Potah je v úpravě, která zjednodušuje žehlení. Člověk může i ubrat na teplotě, protože to jde skoro samo. Marně přemýšlím, co by se dalo vytknout ale nic mě nenapadá. Otázkou zůstává životnost konstrukce i potahu, ale to lze dobře zrecenzovat až po čase.
klad šířka žehlící plochy - usnadní skládání prádla a zkrátí dobu žehlení
klad povrch potahu z materiálu, který usnadňuje žehlení
klad stabilní konstrukce
klad i přes jeho velikost není těžké a dá se snadno přenášet
klad možnost nastavit výšku (lze žehlit i v sedě)
klad zásuvka na žehlícím prkně - aneb když kabel u žehličky nestačí
klad vypadá dobře
klad nic