Jaké jsou názory našich testerek na vylepšený set Vileda Turbo 3v1? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
5x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 4. 2022
do 8. 5. 2022

Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem 

Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Kombinace třech druhů třásní umožňuje lépe vyčistit a odstranit i tu nejodolnější špínu.Tento mop má nově navíc dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice).

Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40 % větší čisticí sílu a účinnost při odstranění odolných nečistot v porovnání s mopem Turbo ze 100% z mikrovláken. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid. Vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií

Kbelík

Lehký kbelík: pro lepší přenášení v domácnosti.

Čelní otvor: pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.

Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích

Rozměry kbelíku (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm. Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg."


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Lucie
Za mě maximální spokojenost ♥️ úžasné určitě méně namáhavé moc spokojená určitě doporučuji do každé domácnosti velké plus že nemusím Machát hadru což je úplně skvěle.Lehoulinke i děti moc baví takže z úklidu se stává konečně zábava kdo uvažuje o koupí určitě vás tento produkt nezklame
klad Nemusim Machát hadru
avatar
Hana
Vileda TURBO 3v1 mě mile překvapil. Trojúhelníková pracovní část je praktická, protože se s ní šikovně dostanu do všech koutů. Nastavitelná délka tyče je pro pohodlný úklid moc fajn a pro uložení mopu se dá zkrátit na minimum. Ždímání je snadné, rychlé a bez cákání vody okolo. Otvor na boku kbelíku je skvělá vychytávka na vylévání vody.
klad trojúhelníková pracovní část
klad při ždímání necáká voda okolo
klad nastavitelsná délka tyče
klad šikovný otvor v kbelíku na vylévání vody
klad vytírání jen vodou
příloha
avatar
Markéta
S mopem Vileda Turbo 3v1 jsem velice spokojená. Vyzkoušela jsem jej jak na lino, tak na dlažbu. Oceňuji, že je lehký, má dobře a snadno nastavitelnou výšku tyče a snadno a bezkontaktně se ždíme. Díky sklopné hlavici se dobře dostanu i pod sedačku. Jen bych uvítala snadnější vylévání vody z kýble.
klad snadné ždímání
klad nastavitelná výška
klad obtížné vylévání vody
avatar
Kateřina
Tento mop Vileda jsem si velmi oblíbila, zejména pro jeho tvar hlavice, kdy se dostanu snadno do všech rohů. Mop má husté třásně, které vždy přesně vytřou vše napoprvé. úklid je tak snadnější a rychlejší. Velmi se mi líbí také snadnost ždímání šlapacím pedálem, kdy nemusím na mop vůbec sahat.
klad tvar hlavice - do rohů
klad snadná manipulace
klad rychlost a přesnost úklidu
avatar
Veronika
Rychlý a velmi snadný úklid. Mop se ždímá bez vyložení větší námahy a dobře se s ním manipuluje. Při stírání není zapotřebí vyvíjet větší sílu. Díky tvaru hlavice není problém vytřít i rohy místnosti. Nevyhovuje mi boční výlevka, při přenášení kýble z ní voda občas vyšplouchne.
klad Snadná manipulace
klad Ždímání bez námahy
klad výlevka z boku
avatar
Alena
S Viledou Turbo 3v1 jsem velmi spokojená vytírat plovoucí podlahu nebo dlažbu je dnes pro mne rychlé a dokonalé nezanechává žádné šmouhy. Ždímací systém vyždímá téměř do sucha a tak podlaha nezůstává dlouho mokrá, mé ruce si libují, nemusí ždímat hadr.
klad ždímání
klad mohla by být náhradní hlavice
avatar
Lucie
Mop od Viledy se mi líbil vzhledově ale také kvůli dobře řešené výlevce vody a Má super tvar do trojúhelníku což se ocení hlavně při vytírání rohů. Určitě jsem ocenila proti mopu co mám doma od jiné značky lehkost ale zas se mi dost často skládala tyč na mopu :( a šlapací pedál při prudším šlápnutí dost jel přes kolečka, takže nejde vyždímat do skoro sucha. Ale i přes ty mínusy jsem s ním spokojená.
klad Vzhled
klad Tvar mopu do trojúhelníku
klad Držátko na mop v kýbli
klad Výlevka na špinavou vodu
klad Málo ždíme mop
klad Ždímací pedál při prudším šlápnutí proklouzává
příloha
avatar
Hana
Hned po vybalení z lehounké krabice jsem se dala do uklízení . Rychle se mi podařilo smontovat hlavici s teleskopickou tyčí . Byt jsem měla za chvíli uklizen. Nejvíce mně nadchlo , že jsem nemusela na kolena jako jindy a hlavně pod postelemi jsem bez problému vytřela. Nepotřebovala jsem ani moc vody a výsledek byl skvělý.
klad Jednoduchost
klad Lehkost
klad Suché ruce
klad Žádné mínusy
avatar
Petra
Vileda Turbo 3v1 je skvělý a praktický pomocník.Jsem vyšší postavy a proto jsem uvítala praktickou teleskopickou tyč.Skvělý šlapací systém vyždíme mop dle potřeby a voda nestříká ven z kbelíku.Díky trojúhelníkovému tvaru se mop dostane i do těžko přístupných míst,dobře se s ním vytírají rohy.Návlek dobře saje a zachytí všechny nečistoty.Celkově jsem s mopem velice spokojená a všem ho doporučuji.
klad Snadná manipulace.
klad Tvar hlavice,nášlapný systém.
příloha