Jak dopadlo testování třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem v setu Vileda TURBO? 

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
5x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 10. 2021
do 31. 10. 2021

Set Vileda TURBO třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem  

Mop

  • Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
  •  Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu. Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
  • Odstraní více než 99% bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a virů a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.


Kbelík

  • Lehký kbelík: pro lepší přenášení v domácnosti.
  • Čelní otvor: pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.
  • Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích
  • Rozměry kbelíku (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm.
  • Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Anet
Co se týká komfortu při užíváni je rozhodně lepší než u předchozích verzí. Sympatické je ,že by měl odstraňovat některé mikroorganismy i čistou vodou. Všeobecně na každodenní setření běžné domácnosti se rozhodně řadí k těm lepším mopům.Manipulaci ulehčuje i teleskopická rukojeť,u předchozích modelů, při troše síly tyč praskla,a věčné ždímání silou,kvůli parketám často vedlo k převržení kýble. To u této varianty odpadá .
klad Systém ždímání
klad Teleskopická tyč
klad Úmyslně jsem před prvním užitím 2 dny nevytřela, výsledek nebyl dle mých představ
avatar
Léna
S přípravkem Vileda TURBO jsem velice spokojená. S přítelem jsme tento produkt vyzkoušeli dvakrát. Čistí skvěle jak s použitím saponátu, tak i bez něj. Líbí se nám, že velký byt je s tímto mopem vyčištěný velice rychle. Kyblík se šlapátkem je opravdu parádní. Skvěle se přenáší a nemáme zničené ruce a záda, protože nemusíme nic ručně ždímat. Stačí několikrát sešlápnout a mop je krásně vyždímaný. Násada s vlákny se dá použít opakovaně, hodnotím lehce záporně jen vyšší cenu, kdy se musí po pár použití koupit násada nová. Tento výrobek rozhodně doporučuji.
klad Rychlost vyčištění bytu
klad Snadné přenášení kyblíku
klad Snadné ždímání pomocí šlapacího pedálu
klad Čistí skvěle i bez saponátu
klad Násada s vlákny se dá opakovaně použít
klad Dokoupení násady s vlákny není zrovna levné
příloha
avatar
Michaela
Ve srovnání se starším typem mopu musím říct, že kvalita vláken je o mnoho lepší. Nečistoty se zachytí a odstraní z povrchu téměř vše, co tam nepatří. Design kýblu je super, je menší, lehčí a otvor na vylévání je super inovací. Co se týče ždímání, stalo se mi, že v prošlapu to zaskřípalo "přes zuby" což jsem mela strach, že se to rozbilo. Nicméně jsem po více použití zjistila, že nesmím tak zhurta a chce to pozvolně. S mopem se dostanu i na hůř přístupná místa a do rohů. Mop je lehký a nastavitelná výška je velkou výhodou. V každodenním životě, už si neumím představit lepšího pomocníka.
klad Lehkost
klad Design
klad Výlevka
klad Odolnost
klad Nastavitelná výška
příloha příloha
avatar
Dominika
Práce s mopem je velmi snadná a příjemná. Kyblík je lehký, tyč nastavitelná a mop dobře tvarovaný. Pedál na ždímaní je velmi šikovný a rychle vyždímá vodu. Otvor na vylití vody je fajn. Určitě doporučuji pořídit. Vhodný spíše do bytu, než na velké plochy.
klad Skvěle funguje.
klad Skvěle ždímá.
klad Je opravdu nutné před vytíráním vysát, pak se do třásní tolik nemotají vlasy.
klad Špatně se vyndavají z třásní vlasy.
avatar
Kateřina
Už při vybalování působí velmi lehce a skladně. Tyč je na můj vkus krátká, působí mírně nekvalitně a několikrát se mi při vytírání povolila. Při srovnání se zelenou nejmenovanou značkou, mop působí levněji. Na druhou stranu je opravdu velmi lehký i s kbelíkem plným vody a vytření je o něco kratší. Při vytírání bych ocenila vyšší počet vytíracích vláken. Jsem spokojená, určitě doporučuji.
klad Design
klad Váha
klad Manipulace
klad Krátká a nestabilní tyč
klad Menší množství vláken
příloha
avatar
Petra
Vileda Turbo mop je kvalitní výrobek. Pohodlné uklízení, snadná obsluha. Ušetří čas, námahu. Žádné ohýbání a máchaní rukou ve špinavé vodě , krásná práce doufám že dlouho vydrží. Perfektně umytá podlaha, mop jsem si měla koupit už dávno, krásně se s ním pracuje. Splnil mé očekávání.
klad praktický pedál na ždímání mopu
klad kbelík i rukojeť z pevného plastu
klad délka tyče a hmotnost kbelíku
klad možnost praní mopu v pračce
avatar
Eva
Dnes dorazil a jdeme zkoušet. Kbelík lehoučky i velikost akorát. Teleskopická rukojeť nastavitelná, tak super i pro vyšší postavu,.Třásně dlouhé jemňoučké a při ždímání si regulujete , musím říct že to je úplně super Tím že mám psíka , tak vytírání dvakrát denně, tak oceňuji že nemusím namáčet ruce ve vodě.Vhodne pro exematiky.Jedinou vadu vidím že třásně se hromadí k jedné straně a má menší záběr,ale to se časem vyladí. Podlaha je čistá a není příliš mokrá to oceňuji.
klad Lehky,dobře se manipuluje
klad Perfektne vyzdimano
klad Vhodne pro citlivou pokožku
klad Trasne se nahrnuji na stranu
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Mop je lehký, snadno se ovládá, ideálně dlouhá násada, do všech míst se vejde. Ždímání je snadné, nástavec s třásněmi jde lehce sundat a vyprat. Nasaje hodně vody a snadno se vyždímá. Na kyblíku super výlevka na vodu a na držák jde připevnit celý mop. Od teď mě bude vytírání bavit.
klad Násada se dá přichytit na držák kyblíku
klad Lehké ovládání
klad Snadné ždímání
klad Výlevka na kyblíku
klad Nic jsem nenašla
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel