Testerky vyzkoušely ústní sprej ViruProtect proti virům způsobujícím nachlazení. Jaké jsou jejich recenze? 

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
24x
4
14x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 2. 2021
do 21. 3. 2021

ViruProtect        ViruProtect

ViruProtect je zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje na nachlazení s obsahem účinných látek glycerin a trypsin. Ústní sprej působí v místě aplikace a bojuje proti příčině nachlazení – proti virům způsobujícím nachlazení.

Sprej s přírodními enzymy se aplikuje na sliznici v ústní dutině, kde vytváří ochrannou bariéru proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Ochranná vrstva tyto virové částice zachytí, deaktivuje a brání jejich šíření a množení.

ViruProtect STADA potlačuje a zmírňuje příznaky nachlazení

  • Chrání proti virům způsobujícím nachlazení
  • Pokud se použije v časné fázi infekce, může pomoci zkrátit dobu trvání nachlazení
  • Zmírňuje příznaky nachlazení a ulevuje od bolesti v krku
  • ViruProtect STADA je určen pro dospělé a děti starší 4 let
  • Může zkrátit dobu trvání nachlazení 
  • Může snížit počet virů nachlazení o více než 90 %
  • Může zastavit množení virů
  • Může zastavit viry vdechnuté jak ústy, tak nosem
  • Bez cukru, konzervantů, bez lepku, laktózy


Více informací o produktu najdete TADY.

Nezapomeňte také sledovat Facebookovou stránku ViruProtect.
Hodnocení
39
avatar
Karolína
Testovala jsem produkt Viruprotect a zoisob použití je jednoduchy. Chuť je v ústech prijemna, lehce sladka tajze urcite to ma plus pri uziti pro deti. Nachlazeni se mi zkratilo o nekolik dni,coz je skvele. Baleni je male tajze ideálně se vejde do kabelky. Za sebe doporucuji.
klad Snadna aplikace
klad Akorát do kabelky
klad Prijemna chut
klad Zkraceni doby nachlazeni
klad Cena
avatar
Ladislava
Ústní sprej ViruProtect se u nás doma osvědčil jako dobrý pomocník. Produkt jsem začala používat během průběhu onemocnění. Nestihla jsem sprej tedy otestovat jako prevenci, ale během průběhu mi sprej moc pomohl a to především se silnou rýmou a podrážděným krkem. Vždy po užití jsem měla příjemnější pocit. Manžel sprej neužíval a rýma trvala déle. Sprej budu určitě používat i během obyčejného nachlazení.
klad aplikace
klad chuť ok
klad Úleva
klad Zkrácení rýmy
klad malé balení
avatar
Ivana
Přípravek ViruProtect mne příjemně překvapil dobrou chutí bez jakéhokoliv dráždivého pocitu na sliznici. Velmi dobře se osvědčil při "škrábání" v krku, kdy jej rychle zklidnil. Pozorovala jsem to především při použití tzv. na noc. Mohu ViruProtect jen doporučit.
klad příjemná chuť + funguje
klad nemám připomínky
avatar
Eva
Podpůrný prostředek na běžné nachlazení. Velký zázrak v malé krabičce.Opravdu. Stačí jen vstříknout do úst a z velkého problému se stává malý. Jeho příjemná chuť se rozplyne v ústech a hned se lépe dýchá a polyká. Urychluje léčbu.Perfektní pomocník do kabelky k rychlému použití,buď při nachlazení nebo v této době kdy chrání před viry .
klad velmi chutné
klad snadná aplikace
klad okamžitá úleva při nachlazení
klad nic
příloha
avatar
Alena
Mám poměrně velkou rodinu a tak je dobré mít doma zvláště v dnešní covidové době něco na první pomoc při nachlazení. Dříve jsem používala Bioparox sprej,ten byl zakázán a tak jsem ráda , že se na trhu objevil Viru Protect sprej. Pomáhá k potlačení a zmírnění příznaků nachlazení. Použila jsem ho ihned, jakmile mě začalo “škrábat v krku”. Každé dvě hodiny (ale max. 6x) jsem si stříkala přípravek do úst a brala také vitaminy. Viróza rychle ustoupila. Je opravdu dobré mít tento přípravek ve své domácí lékárně.
klad Rychlé potlačení nemoci
klad Dobrá aplikovatelnost
klad Možnost použít i jako prevenci a ochranu
klad Nemám zatím nic negatívního
avatar
Jana
Sprej jsem používala preventivně, když syn trpěl silným nachlazením. Aplikace do krku je pro mě přijatelnější než do nosu, to bytostně nesnáším. Chuť je příjemná, nijak neobtěžující. Věřím tomu, že kdybych byla skutečně nachlazená, doba nemoci by se výrazně zkrátila.
klad Způsob aplikace
klad Příjemná chuť
klad Zabránění vzniku nemoci
klad -
avatar
Petra
Chuť spreje byla celkem příjemná, nebyla hořká. Pro mě teda byla hodně sladká. Sprej se vleze do kabelky i do kapsy Bohužel jsem v době testování nebyla nachlazena, takže nemůžu posoudit jestli opravdu funguje. Dávkování je velmi snadné, dá se opětovně zavřít
klad Velikost testovaného vyrobku
klad Moc sladká chuť
příloha
avatar
Tereza
Myslela jsem si, že bude mít sprej nepříjemnou chuť a bude v ústech/krku lehce pálit, ale mýlila jsem se. Sprej je příjemný, nezanechává žádnou nepříjemnou pachuť. K jeho účinkům se za tak krátkou dobu testování nemůžu úplně objektivně vyjádřit. Nasadila jsem jej, když mě začalo lehce škrábat v krku a druhý den už jsem byla zase ok, takže zřejmě opravdu funguje.
klad způsob aplikace
klad příjemná chuť
klad nepálí
klad cena by mohla být trochu nižší
avatar
Eva
Stačí pouze dva vstřiky do úst a malý zázrak začíná fungovat.Příjemná chuť snadná aplikace,bez cukru.Při návštěvě rehabilitací další vhodná ochrana před možnou nákazou.Při bolesti v krku ihned snižuje tento nepříjemný pocit .Za mě a mého manžela palec nahoru.
klad jednoduchá aplikace
klad malé balení
příloha
avatar
Zora
Aplikovala jsem při prvních příznacích nachlazení a přestože pracuji v nemocnici, byla jsem do dvou dnů bez potíží. Přípravek nedráždí, nepálí, má lehce nasládlou chuť, proto může vyhovovat i dětem. Na mne je až příliš sladký, ale to je tím, že obecně nemám sladkou chuť příliš v lásce.
klad balení do kabelky, snadná aplikace
klad sladká chuť
avatar
Martina
ViruProtect má příjemnou svěží chuť, použití velice jednoduché, možná ten modrý "čudlík" se špatně sundává a zase nasazuje. Nachlazení úplně nevím jestli posoudit, protože jsem v té době nemocná nebyla, necítila jsem žádné projevy nachlazení a nebo ViruProtect zabral :-)
klad Svěží chuť
klad Malé balení, vhodné do kabelky
klad Čudlík na oddělání mi příjde nepraktický
avatar
Jana
Testování produktu Viru Protect se mi víc než hodilo, protože mne poškrabávalo v krku a měla jsem strach z nachlazení. Po prvním použití mne překvapilo, že sprej neštípe ba naopak je příjemný, dobře se ovládá a vleze se i do kabelky. Po 2 dnech užívání škrábání přestalo a nechlazení se vůbec neprojevilo. Jsem velmi spokojená a doporučuji.
klad chuť
klad ovládání
klad malé balení
klad vyšší cena
příloha
avatar
Lenka
Produkt jsem začala testovat v době, kdy jsem byla nachlazená a měla velkou rýmu. Překvapila mě příjemná chuť a snadné použití, taky velikost balení je naprosto přiměřené. Onemocnění rychle ustupovalo, dokonce se mi i přes poměrně blízký kontakt nepodařilo nikoho v rodině nakazit.Byla jsem naprosto spokojená, určitě budu používat pro celou rodinu i nadále
klad příjemná chuť
klad snadné použití
klad přiměřená velikost balení
klad poměrně vysoká cena
příloha
avatar
Zdenka
ViruProtect má pro mě nasládlou chuť, ale určitě mi to nijak nevadilo. Velmi oceňuji velikost balení, a ochranu aplikátoru. V době testování jsem nijak výrazně nachlazená nebyla, takže nemůžu úplně přesně popsat účinky, pouze jsem jeden den šla běhat v zimě a trochu jsem to cítila v krku, ale nic u mě nepropuklo, nevím, zda to je přímo tímto výrobkem nebo to byl jen můj horší pocit z běhu.
klad velikost balení
klad aplikace
klad chuť
klad poměr cena k velikosti balení
avatar
Markéta
Sprej má příjemnou chuť. Manžel si při prvních příznacích nachlazení večer nastříkal do krku a ráno se probudil zcela v pořádku (při prvních symptomech tedy s největší pravděpodobností opravdu účinné). Trochu nešikovná je manipulace (příliš krátký náústek).
klad Sprej má příjemnou chuť. Manžel si při prvních příznacích nachlazení večer nastříkal do krku a ráno se probudil zcela v pořádku (při prvních symptomech tedy s největší pravděpodobností opravdu účinné)
klad Trochu nešikovná je manipulace (příliš krátký náústek).
příloha
avatar
Radka
Ústní spray ViruProtect stada má příjemně nasládlou chuť. V krku nepálí. Doporučuji spray použít několikrát denně hned při prvních známkách bolesti v krku a doba trvání nachlazení se velice zkrátí. I při chronickém ranním pokašlávání se mně stav zlepšil.
klad působí okamžitě
klad nic jsem neshledala
avatar
Katka
CHUŤ : Sladká , jemná , osvěžující velmi příjemná , dlouhotrvající . BALENÍ : Velmi praktické ,nezabere moc místa APLIKACE : Velmi jednoduchá a rychlá ÚČINKY : Užívám již 4 den, bez pocitu bolesti v krku nebo "lochtání" .Bolest v krku nepropukla i když jsem byla v kontaktu s lidmi kteří měli respirační onemocnění . Opravdu mohu doporučit vynikající produkt.
klad Skvělý produkt nemám co vytknout
klad nic
avatar
Markéta
Ústní spray jsem si aplikovala každé ráno a odpoledne v době nákupu. V testovací době jsem byla v kanceláři se 2 kolegyněmi, kterým se prokázal covid, já byla negativní. Věřím, že díky ViruPtotectu .Budu v této covidové době užívat dále. Musím zvýraznit, že uvedené množství 7ml je nejméně na měsíc pravidelného užívání.
klad Bezzápachová chuť
klad Bez cukru
klad Bez konzervačních látek
klad Bez palmového oleje
klad Nic
avatar
Blanka
Před započetím testování ústního spreje ViruProtect jsem byla zvědavá, jak bude fungovat. Jsem velice často v kontaktu s nemocnými lidmi, po obdržení spreje jsem ho začala pravidelně užívat. V této době jsem byla v kontaktu s pozitivně testovanou osobou na covid-19. Obávala jsem se nákazy, ale věřím, že i díky používání spreje ViruProtect u mě tato nemoc nepropukla. Jsem se sprejem spokojena a již jsem ho zakoupila i své mamince. Děkuji za možnost testovat tento výrobek.
klad že je opravdu účinný
klad velikost balení vhodná do kabelky
klad žádný
avatar
Soňa
Dobrý den, měla jsem tu čest otestovat produkt ViruProtect. V první chvíli mě velmi překvapila výrazně sladká chuť, která byla na mně velmi silná. Prodělávali jsme v tu dobu se synem virózu, kterou přinesl že školky. Sprej jsem začala užívat dle příbalového letáku každé dvě hodiny. Na konečné zhodnocení musím zkonstatovat, že výrobek u mě zafungoval dobře a z nemoci jsem se zotavila rychleji než syn, který má lepší imunitu dle předchozích onemocnění. Děkuji za možnost vyzkoušení a produkt doporučuji
klad aplikace
klad sladká chuť
příloha
Zobrazit více recenzí