Trojitý efekt pro zdraví testerů díky doplňku stravy Vitamín K2 Complex. Jak jsou spokojeni?

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
21x
4
17x
3
7x
2
1
doporučuje
84 %
Testováno v období
od 4. 7. 2022
do 24. 8. 2022

Vitamín K2 Complex

Vitamín K2 je důležitý pro naše kosti a cévy. Tím, že pomáhá ukládat vápník z krve do kostí, nám prospívá hned dvakrát. Vápník je totiž v cévních stěnách nežádoucí a naopak tvoří stavební hmotu kostí, kam by se ale bez vitamínu K2 nedostal. To je důležité s přibývajícím věkem, kdy kostní hmota ztrácí kvalitu. Správná hladina vápníku v krvi zabezpečená vitamínem K tak hraje roli pro celý srdečně-cévní systém. A protože se vitamín K2 v běžné stravě téměř nenachází, je dobré ho doplňovat v kapslích.

 

  • Obsahuje vitamín K2 a B1, které mají zdokumentovaný efekt na krevní srážlivost, zdravé srdce a zdravé kosti
  • V kombinaci s vitamínem D se stará o využití vápníku v těle

  • Přispívá k normálnímu stavu kostí díky vitamínu K2

  • Vitamín K2 přispívá k normálnímu srážení krve

  • Obohaceno o vitamíny B1 a D3


Více informací o produktu najdete ZDE.


Hodnocení
45
avatar
Ivana
Na pohled pěkné balení, avšak nepraktické do kabelky. Vitamín K2 jsem užívala společně s vitamínem D (což je doporučováno) pro lepší efekt, ale ten jsem zatím žádný nepocítila. Zaskočila mě tmavá barva pilulek, které se však dobře polykají a nemají žádnou pachuť.
klad snadné polykání
klad Barva tablet
klad zatím žádný efekt
avatar
Jaroslav
Vitamíny K2 Complex, je žádoucí doplněk stravy. Obsahující vitamíny K, B1 a D. Vitamín je na kosti, srdce a na cévní a krevní oběh.K užívání stačí jedna kapsle denně. Kapsle je malá, dobře se polyká. Kapsle K2 Complex doporučuji všem i Vám lidičky !!!
klad Kapsle
klad Komplexní
klad Srazlivost
příloha
avatar
Nikola
S doručeným produktem jsem byla mimořádně spokojená. Vyhovovala mi forma balení, velikost i barevné provedení. Účinek byl téměř okamžitý. Návod na užívání byl naprosto srozumitelný, jednoduchý, vyhovující a dostačující. Tento produkt mohu všem doporučit.
klad Obal, krabička
klad Nic takového neni
avatar
Lenka
U vitamínu K2 mne mile překvapila velikost tobolky, od doby co jej užívám, se necítím unavená, nebolí mne záda, cítím se aktivnější. Věřím, že pozitivně ovlivňuje činnost mého srdce a cévy. Určitě doporučuji všem. Líbí se mi i balení tobolek jednotlivě.
klad Velikost tobolek
klad Cena pokud si budu chtít koupit další balení
avatar
Jitka
Jsem hodně aktivní člověk a poslední rok mám problémy s koleny, která mě při větší námaze vždy začala bolet. Po pár dnech (týden +) užívání K2 jsem si najednou uvědomila, že kolena se přestala tolik ozývat, takže za mě už po pár dnech pocititelný výsledek. Určitě dokoupím k užívání dále.
klad účinné
klad černá barva tabletek :-D
avatar
ZDENKA
Složení Vitamínu K2 Complex znělo moc zajímavě, proto jsem jej chtěla vyzkoušet i k vzhledem k jeho účinkům. Ale prozatím jsem na sobě žádnou změnu nepocitˇovala, možná je to jen krátká doba. A možná jsou mé problémy většího zdravotního rázu. Kapsle mají barvu černou jako živočišné uhlí a užití je jednoduché nebotˇ stačí jedna kapsle denně.
klad užívání
klad nic
příloha
avatar
František
Velmi praktické balení tobolky se dobře pojídaji žádný problém s polknutím. Pro kvalifikovanější hodnocení by bylo potřeba dlouhodobější užívání. První výsledky se jeví velice slibně a mají blahodárný vliv na moje zdraví. Cítím se rozhodně svěžejší a v lepší kondici.
klad snadné polknutí
klad praktické balení
klad cena
avatar
Sandra
Líbí se mi složení produktu, vitamin K2 obohacený o vitamíny B1 a D3. Budu užívat i nadále pro udržení zdravých kostí a srdce. Tabletky jdou snadno polykat, nejsou moc velké, nemají žádný zápach a nejsou po nich trávící potíže. Také mi vyhovuje, že se berou pouze jednou denně.
klad velikost kapslí
klad jednoduchost užívání
klad složení
avatar
Alice Pekařová
Vitamín K2 Complex je pohodlný na užívání, ideální velikost tablety. Co se týče balení, vytkla bych příliš velká plata, která jsou nepraktická, takže jsem si je půlila. Co se týče účinků, zhodnotila bych je pozitivně. Vzhledem k vyšší sportovní aktivitě v posledním měsíci mi Vitamín K2 Complex pomohl zabránit úrazu a to díky zpevnění kostí. Podle mě je to ideální doplněk stravy pro ty, kteří mají po operaci pohybového aparátu, nebo právě vyšší sportovní aktivitu.
klad dávkování
klad velikost tablet
klad zdravé kosti
klad vzhled a velikost balení
klad velikost platíček
příloha
avatar
Blanka
Líbí se mi složení vitamínu, prozatím žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala, malá kapsle, která se dobře polyká. Pociťuji snížení únavy a křečí. Komplex podporuje zdraví srdce a kostí a zasluhuje se o lepší srážlivost krve, určitě do budoucna znovu pořídím.
klad Dobrá velikost kapslí
klad Složení
klad nic špatného jsem neshledala
avatar
Eliška
Balení je super a atraktivní, krásný červenobílý obal, takže když mi leží na lince ani si je nezapomínám brát jako u ostatních doplňků. Tabletky se krásně polykají, není s tím žádný problém. Tabletky na první pohled překvapí protože jsou tmavé ale to samozřejmě ničemu nevadí
klad Balení
avatar
Věra
Zatím jsem velmi spokojená ale myslím že výsledky na které čekám se dostaví snad později Mám pocit že polezu na K2 Uvidíme Jinak jste skvělá banda Tak dobrá už jsem doporučila celé své rodiněVšichni jsou na tom podobně jako já Tak mi snad poděkují Buď to pomůže ale pokazit se nic nedá Přeji všem krásný den u nás bohužel deštivý
klad ANO
avatar
Kamila
Již od značky NaturaMed užívám Vitamin D3 a jsem s nim maximálně spokojena, proto vyzkoušet Vitamin K2 Complex mě lákalo. Jeho výhody jsou hlavně v tom, že se díky němu lépe vstřebává vápník do kostí. Mám za sebou měsíc užívání a zásadní změny ještě nepocituji, ale mám lepší pocit, ze svému tělu dávám to správné.
klad velikost tobolek
klad snadné užívání
klad 1 tobolka denně
avatar
Miroslava
Výhody vitamínu K2 vidím v tom, že pomáhá udržovat zdravý stav kostí a srdce. Také přispívá k normální srážlivosti krve v žilách. Oceňuji, že tobolky jsou měkké a snadno se polykají. Vitamín K je důležitý pro naše tělo a proto doporučuji jeho užívání i ostatním.
klad snadno se polykají
klad nezatěžují travicí trakt
klad stačí 1 tobolka denně
avatar
Jana
Vitamín K2 Complex se užívá velmi pohodlně. Kapsle se dobře polykají. Očekávala jsem viditelnější účinek na hojení modřin a jejich menší výskyt. Účinek na kosti bych jako laik asi nepoznala, možná po dlouhodobém užívání. Kapsle stále užívám, lepší účinky se možná dostaví později.
klad Velikost kapsle
klad Tvar super na spolknutí
klad Slabý účinek
avatar
Petr
Balení patří k těm lepším v porovnání s konkurencí. Přední i zadní strana je v češtine, na zadní straně je krásně rozepsáno, jak se přípravek užívá i co obsahuje. Výrobek má pozitivní vliv na to, co slibuje. Díky kontrole u doktrora před a na konci využívání výrobku mám potvrzené pozitivní účinky na srážlivoswt krve i činnost srdce. Mám problkém s častým krvácením z nosu a užíváním výrobku se sem tam dostaví, ale rychle přestane. Užíval jsem kvůli testování pouze tento doplněk stravy, žádný další a proto mohu vřele doporučit. Nemohu soudit dopad na kosti, to by ukázal až delší čas řekl bych.
klad Balení v češtině
klad Pozitivní účinek na srdce
klad Pozitivní účinnek na srážlivost krve
příloha příloha
avatar
eva
S produktem jsem spokojená, mile mne překvapila velikost tabletek- jsou malé a krásně se polykají a jejich užití je tudíž bez problémů. V balení jich je dostatečně množství a krabička je na rozdíl od jinych produktů tenká a dobře se skladuje a nezabírá zbytečně místo.
klad Tabletky jsou male
avatar
Petra
Vitamin K2 Complex se dobře užívá. Preferuji tuto fromu tvrdých tobolek před rozpustnými či šumivými tabletami. V kombinaci s vitamínem D a B mi pomáhá i snížit výskyt oparu, na které trpím. Po měsíci užívání jsem absolutně spokojená. Produkt jednoznačně doporučuji.
klad Forma tablet
avatar
Martina
Kapsle vitaminu se dobře polykají, oceňuji jejich velikost v porovnání s jinými vitamíny. Taktéž mi vyhovuje dávkování - postačí brát 1x denně. Nevím, zda je to možné, ale za krátkou dobu, co jsem měla možnost testovat mě přestalo bolet koleno. Žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala. Chuť je neutrální.
klad Složení přípravku
klad Funguje
klad Kapsle nejsou nijak velké
avatar
Alena
Vitamín K2 Complex je báječný doplněk stravy. Má skvělé účinky, prospívá kostem, srdci i cévnímu a krevnímu systému. Jedinečné složení obsahující velice prospěšné vitamíny K, B1 a D. Kapsle se užívá pouze 1 denně. Je malá, takže se krásně polyká. Vitamín K2 Complex určitě doporučuji, protože je velice prospěšný celému organismu.
klad složení
klad velikost kapslí
klad prospěšnost výrobku
klad nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel