Vlasová voda s propolisem Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
36x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 10. 11. 2015
do 11. 12. 2015

Vypadávají vám vlasy? Trpíte na lupy? Máte suchou pokožku? Chcete mít husté a zdravé vlasy? Vyzkoušejte bezoplachovou péči o vlasy, díky které získáte krásné a zdravé vlasy bez lupů.

U této vody dosahuje skvělých výsledků propolis. Je to koktejl nejrůznějších prvků, aldehydů a aromatických kyselin. Při masáži vlasové, vody do pokožky dochází k prokrvení pokožky. Kořínky se posílí a vlasy získají mnoho důležitých prvků pro svou stavbu.

Kromě propolisu obsahuje tato voda speciální výtažek, který výrazně posiluje růst nových vlasů u mužů i žen již po 14 dnech.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení se dočtete ZDE.

Hodnocení
47
avatar
Zuzka
klad Chválim túto vlasovú vodu s propolisom Pleva, vlasy mám lesklejšie, znížilo sa mi výskyt lupín a mám hustejšie vlasy. Odporúčam
klad :-D
avatar
Lucie
klad Vlasová voda s propolisem Pleva tak o ní jsem donedávna slyšela fakt poprvé. Jakmile jsme se o ní dozvěděla zajímalo mě, jaký bude mít na mých poničených vlasech účinek. A opravdu mě to překvapilo! Vlasy mám lesklejší a navíc vlasová pokožka nesvědí a je krásně vyživená stejně tak jako vlasy :)
avatar
Kamila
klad Vlasová voda Pleva obsahuje propolis. Líbí se mi, že testerky píší, že je z ní cítit, že je napěchovaná přírodou. Někdy je potřeba se vrátit o krok zpět a být přírodě blíž - náš život je tak přemodernizovaný. Vlasová voda se neoplachuje, působí na lupy, po dlouhodobém používání vlasy posílí, jsou bohatší. Určitě značku Pleva zkusím!!!
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslav
klad Pleva je velmi kvalitní přírodní kosmetika. Používám více přípravku. Tato voda mi krásně voní. Jako starší člověk trpím už vypadáváním vlasů a tuto vodu začínám teď používat. Vím, že vše má svůj čas, takže uvidíme jaké budou výsledky při delší době používání :)
avatar
Marika
klad Vlasová voda obsahuje propolis, na který mám ve vyšší koncentraci alergii, proto doporučuji vyzkoušet nejprve v malém množství nebo na malé ploše, aby nedošlo k nepříjemnému podráždění. Vlasová voda se neoplachuje, působí na lupy, po dlouhodobém používání vlasy posílí, jsou bohatší.
avatar
Věra
klad Společnost Pleva mě dokonale přesvědčila několika produkty, které jsem již vyzkoušela, že je opravdu napěchovaná přírodou. Je to vysoce kvalitní kosmetika, která je doslova "cítit po včeličkách". Je to síla přírody a já s klidným srdcem doporučuji :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad kvalitní, skvělá, vlasy jsou jemné, vyživené, hezké.... doporučuji všem vyzkoušet :)
klad
avatar
eva
klad Vyzkoušela jsem několik výrobků firmy Pleva. Například krém s kašičkou a medem. Také vlasová voda s propolisem je zajímavý výrobek. S potěšením jsem zjistila, že po použití vodičky je pokožka hlavy nepodrážděná, zklidněná, Vlasy vypadají zdravěji. Jsou lesklé a také na omak příjemné. Vyhovuje mi, že je přípravek na čist přírodní bázi nezatěžující zdraví a životní prostředí. Kvalitní český výrobek.
avatar
Daniela
klad S vlasovou vodou Pleva jsem se setkala poprvé. Krásně medově voní a dobře se vmasírovává. Velké plus je, že se voda nemusí následně oplachovat, jen se vmasíruje a je hotovo. Aplikace vody je velmi jednoduchá. Teď už jen vyčkat jaké budou účinky. Vlasovou vodu s propolisem Pleva mohu všem jedině doporučit.
avatar
Iva
klad Vlasová voda s propolisem mi velice vyhovuje. Jako její první výbornou vlastnost oceňuji to, že se jedná o péči bezoplachovou. Vlasová voda s propolisem se mi velice osvědčila v boji proti lupům, na které jsem už dříve zkoušela různé přípravky s ne moc valnými výsledky. Takže pro mně je tento produkt plně vyhovující.
avatar
Markéta
klad Nejvíce se mi na produktu líbila jeho intenzivní propolisová vůně. Samotná aplikace vmasírování vlasové vody do vlhkých vlasů a pokožky byla příjemnou záležitostí. Protože se přípravek neoplachuje měla jsem obavu, aby vlasy nebyly mastné. Má obava byla zbytečná, vlasy byly krásně lesklé a svěží, lupy téměř vymizely.
příloha
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost otestovat vlasovou vodu s propolisem Pleva. Již po jednom týdnu používání této vody mi vymizely lupy. Pozitivně také hodnotím to, že vodu není třeba oplachovat a vlasy přitom nezůstávají mastné, voda se velmi dobře vstřebává. Nepříjemný je snad jenom způsob aplikace, vhodnější by byla "pumpička". Voda velmi příjemně voní po medu. Celkově mohu doporučit.
avatar
Petra
klad S testováním vlasové vody s Propolisem Pleva jsem byla velmi spokojená. Velmi mě potěšila její vůně, snadná aplikace a fakt, že mé vlasy po jejím použití dostaly zdravý nádech. Účinky vypadávání vlasů jsem v tak krátké době nezaznamenala ve velké míře, ale budu v testování i nadále pokračovat, věřím, že se nakonec slíbené účinky dostaví.
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost ozkoušet účinky této novinky, s kterou jsem se díky testování měla možnost setkat a seznám poprvé. Obsah lahvičky je dostačující na dlouhodobější aplikaci a tak i posouzení účinku. Nemohu posoudit účinek s plnou přesností, ale vlasy se mi zdají být pevnější, snad i při ranním česání už mi jich kartáč pobere méně. Voda velmi krásně voní, dobře se do pokožky vstřebává, nezanechává vlasy mastné.
avatar
Drahoslava
klad Při tomto testování se bohužel potvrdilo, že můj problém s padáním vlasů bude poněkud hlubší, přestože mi lékaři tvrdí opak. Mám předepsaný roztok na vlasy. Ukázalo se, že ten jediný u mě dokáže omezit padání vlasů a jakžtakž podpoří růst nových. Bohužel jsem musela po několika dnech testování vlasové vody přerušit právě z důvodu zvýšeného padání vlasů, to ale tomuto výrobku v žádném případě nedávám za zlé. Jinak příjemně voní. Nedráždí pokožku hlavy. Myslím si, že tato vlasová voda může pomoci na padání vlasů z důvodu zvýšené námahy vlasů nebo krátkodobého stresu.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testovat zajímavý produkt, který jsem dosud neznala. Bohužel nemohu úplně posoudit jeho účinky, protože doba testování na to nebyl dostatečně dlouhá. Přesto mne přípravek zaujal, a to zejména svou příjemnou medovou vůni, oceňuji i to, že se nemusí oplachovat. Možná v budoucnu vyzkouším i některé další výrobky společnosti, o kterých jsem se dočetla v přiloženém katalogu.
klad Bohužel, na výrobku mne nevyhovuje nanášení, při snaze vmasírovat si vodu do vlasů se mne přes veškerou snahu vlasy "cuchaly" a rozčesávaly mnohem hůře než obvykle. Podotýkám, že mám dlouhé husté vlasy, u krátkých je nanášení jistě mnohem snadnější.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel