Testovaly jste dámské vložky značky Kotex

image
otestováno
Počet recenzí
432
jak jste hodnotily
5
253x
4
126x
3
41x
2
11x
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 21. 4. 2019
do 30. 6. 2019

Značka Kotex přináší na trh nové menstruační vložky. Mezi přednosti bezesporu patří rychle absorbující jádro, které pojme  tekutinu ve vteřině a chrání před protečením. Hygienické vložky jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a díky svému tvaru poskytují během periody neuvěřitelné pohodlí.

Přednosti nových vložek Kotex jsou: 

 • Umožňují vnímat  periodu méně
 • Vstřebávají tekutinu lépe
 • Poskytují pocit okamžité suchosti
 • Poskytují větší pocit sucha, dokonce i při zcela nasáté vložce
 • Nabízejí celkově lepší pocit při kontaktu s pokožkou

Nové vložky Kotex Night jsou nejdelší a nejširší Kotex vložky. Vložka je o 8,5 cm delší ve srovnání s vložkou Kotex normal.

Varianty vložek Kotex jsou: normal, super, night.

vložky kotex

Jak se do testování zapojit? 

 1. Přihlaste se do testování.
 2. Nominujte své TŘI kamarádky, které budou testovat s vámi. 
 3. Nominované kamarádky musí přijmout vaši výzvu ve svém e-mailu, který jim přijde automaticky z našeho systému (pokud ještě nemají účet na Ženy s.r.o., systém je navede na jednoduchou registraci). 
 4. Produkty pro sebe i své kamarádky si vyzvednete v Pracovně ŽENY s.r.o., kterou si vyberete při přihlášení do testování. U tohoto testování můžete vybírat z měst: Praha, Brno, Plzeň, Olomouc a Teplice.
 5. Sdílejte svou recenzi, jak jste byla s produktem spokojená. 
 6. Jako hlavní testerka (ambasadorka) máte na starosti i své kamarádky, proto je důležité, aby i ony vložily svou recenzi.
Hodnocení
432
avatar
Daniela
Vložky od Firmy Kotex pro mě byly naprostou novinkou. Ani jsem nevěděla, že vyrábí vložky. Doposud jsem znala pouze tampony. Tyto vložky jsou podle mě skvělé. Mají dost velká křidélka, která krásně lepí, proto drží na správném místě i v noci. Cítím se s nimi opravdu komfortně.
klad velká křidélka
klad krásně lepí a drží
klad -
avatar
Věnceslava
Vložky Kotex normal mě zaujaly už v obchodě. Jsou tenké, ale natolik savé, aby vše zachytily a nic nepropustily. Krásně drží, a přilepené zůstávají na svém místě, dokonce i celou noc. Jsem s nimi spokojena a mohu doporučit dále. Není co vytknout. Topka!
klad tenké
klad nepropouští
klad drží, neodlepují se
klad -
avatar
Martina
Na vložkách kotex normal se mi líbí hlavně jejich množství v balíčku a jejich reálná cena v obchodech. Opravdu zde neplatí, že za kvalitu se musí připlatit. Na to jak jsou skvělé, je jejich cena velmi příjemná. Jsem s nimi spokojena a to hlavně se savostí, která není standartem u jiných značek. Doporučuji.
klad množství a cena
klad savost
klad -
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat nové vložky firmy Kotex, Kotex normal. Jsou na dotyk příjemné, měkké a hebké. Balení je také dostačující a je možno zakoupit za velmi příznivou cenu. Už jsem je i viděla v obchodech v akci. Za mě mohu 100% doporučit. Určitě budu kupovat.
klad měkké a hebké
klad cena
klad -
avatar
Kamila
Vložky Kotex normal mě příjemně překvapily. Jelikož nesnesu tampony, tyto vložky jsou pro mě volbou číslo jedna. Mají velmi absorpční jádro, které nepropustí opravdu nic. Na povrchu jsou jemné a příjemně heboučké. S kvalitou i kvantitou jsem zcela spokojená.
klad savé jádro
klad hebký povrch
klad kvalitní
klad ...
avatar
Veronika
Děkuji za možnost testovat. Tyto vložky Kotex normal jsou pro mě novinkou. Potěšilo mě, že mají křidélka, které drží vložku na správné místě a to i celou noc, takové vložky já preferuji. Jsou i dokonalé savé, a nepropustí tekutinu opravdu dlouho. Skvělé.
klad skvěle drží
klad savost
klad nepropustí tekutinu
klad nic
avatar
Antonie
Vložky Kotex normal jsou velmi příjemné na denní i noční použití. Krásně drží na svém místě, jsou dostatečně fixovány křidélky. Dokonale absorbují tekutinu a nic nepropustí. V balení je jich dostatečné množství a cena je také výborná. Jsem s nimi spokojená.
klad cena
klad drží na místě
klad savost
klad nic
avatar
Soňa
Vložky od firmy Kotex jsou dokonale vyrobeny i pro nejsilnější dny.. Zrovna vložky normal, které jsem testovala mě zaujaly svou jemností a savostí. Nic nepropustily ani přes noc. Příjemná je i cena versus množství v balení. Kotex je pro mě top. Mohu doporučit.
klad jemnost, savost
klad cena a množství
klad nic
avatar
Eva
Děkuji za možnost testovat nové vložky firmy Kotex normal comfort. Komfotrné opravdu jsou. Mají příjemný jemný a hladký materiál, který je napřen lepidlem, které opravdu drží, a neodlepuje se jako u konkurenčních firem. Množství kusů v balení je tak akorát, takže to vychází i cenově...
klad cena
klad materiál
klad množství v balení
klad nic
avatar
Soňa
Děkuji za vybrání do testování. Jsem z vložek nadšená. Zdají se být velice kvalitní, jsou tenké a prodyšné. Balení je tak akorát, a navíc cena je také přiměřená. V obchodě jsem je zatím neviděla prodávat, ale až je uvidím, určitě budu kupovat i nadále.
klad kvalitní, tenké
klad prodyšné
klad cena
klad ..
avatar
Marta
Dobrý den, testovala jsem vložky Kotex normal comfort, a jsem z nich opravdu nadšená. Nejen , že neprotékají a skvěle drží, ale jsou i cenově dostupné, což je výhoda. Jsou k dostání v několika velikostech, každý upřednostní, co zrovna potřebuje. Velmi mě vyhovují a budu určitě kupovat i nadále.
klad cena
klad neprotékají
klad možnost několika velkostí
klad nic
avatar
Jana
Vložky Kotex normal mohu hodnotit jen a jen kladně. Jsou dle mého názoru prodyšné a příjemné na dotek. Nejsou tak umělé, jako u jiných značek. Jsou na českém trhu cenově dostupné, což je také velké plus. Zatím jsem neozkoušela všechny varianty vložek Kotex, ale postupně dokoupím.
klad příjemné na dotek
klad nejsou umělé
klad výhodná cena
klad nic
avatar
Marie
Tyhle vložky kotex mohu s klidným svědomím doporučit každé ženě. Jsou naprosto skvělé. Křidélka jsou poměrně velká, takže plní svůj účel dostatečně. Nejsou potaženy ničím umělým, ale jsou dokonale prodyšné a jemné na dotyk. Mohu jen a jen doporučit.!
klad jemné na dotyk
klad prodyšné
klad nic
avatar
Tereza
Děkuji za možnost otestovat vložky Kotex. Vložky jsou pěkně tenké, ale savé, tak jak žena očekává. Na to jak jsou tenké, jejich savý efekt mě překvapil. Musím ocenit množství kusů v balení, a poměr i ceny. Určitě mě přesvědčily o kvalitě, takže budu stálým zákazníkem.
klad tenké a savé
klad množství v balení
klad nic
avatar
Iveta
Vložky Kotex duopack je skvělou volbou pro každou ženu. Oceňuji množství vložek v balení a také skvělé je to, že balení je malé, protože tyto vložky jsou dokonale tenké. Přesně to, co ocení snad každá žena. Jsou savé, drží na svém místěa jsou prodyšné.
klad množství v balení
klad duopack
klad dokonale prodyšné
klad nic
avatar
Soňa
Vložky Kotex normal jsou skvělou volbou. Příjemně mě překvapily. Balení obsahuje dostatečné množství, je skvělé, že je možnost koupit duopacka také velikost vložek je různorodá. Tyto vložky comfort normal jsou tenké a přesto udrží tekutinu na svém místě. Doporučuji
klad tenké
klad množství
klad savost
klad nic
avatar
Alena
Děkuji za možnost testovat. Vložky Kotex jsem doteď neznala, a jsem ráda, že jsem mohla otestovat. Doporučuji pro jejich kvalitní zpracování. Výborně sají, jsou jemné a drží díky křidélkům. Rozhodně budu kupovat i nadále, nebylo nic, co bych mohla vytknout.
klad kvalitní zpracování
klad savost
klad nic
avatar
Antonie
Vložky Kotex Duopack jsou ve velmi výhodném balení. Je jich dost a stále za skvělou cenu. Jejich kvalita je jistě vidět už podle povrchu každé vložky. Příjemně tvarovaná a heboučká na dotek. Zdají se být i prodyšné, což je základ kvalitních vložek. Doporučuji
klad cena
klad kvalita
klad tvar a hebkost
klad nic
avatar
Eva
Vložky Kotex musí rozhodně ocenit snad každá žena. Jsou navrženy naprosto dokonale. Jejich tvar i rýsování, jejich hebkost a jemnost. Vše co každá žena od kvaliních vložek očkává, tyto vložky kotex mají. Cenově jsou dostupné snad všem a navíc je v lákavým Duopack balení!
klad tvar, rýsování
klad kvalita, hebkost
klad nic
avatar
Soňa
Vložky Kotex jsou na českém trhu dostupné v mnoha velikostech a variantách. Každý si může vybrat podle aktuální potřeby. Otestovala jsem Kotex normal Duopack. Jsou tenké a přesto absorbují skvěle. Na dotek jsou jemné a příjemné. Rozhodně mohu doporučit.
klad mnoho variant
klad savé, hebké a jemné
klad nic
avatar
Magdalena
Vložky Kotex normal nyní testuji ve fázi končící menstruace. Myslím, že jsou fajn. Necítím žádný nepohodlný pocit, ani o nich nevím. Běžně vložky nepoužívám, mám raději menstruační kalíšek, ale jako volbu pro lehčí menstruaci mi to přijde dobrá volba.
klad lehké
klad lepší je bez nich
avatar
Veronika
Jsem velice ráda že jsem se stala testerkou menstruačních vložek Kotex normal... Ale bohužel nemůžu napsat kladné hodnocení produktu jelikož vložky mi nevyhovují... Jsou silné, shrnují se a trhají... Jediné pozitivní je příjemný materiál při rozbalení
klad Příjemný materiál při rozbalení
klad Nevyhovují mi, nesedí materiál a jsou krátké
avatar
Nikola
Tyto vložky jsou super, jelikož se nikam neposouvají, drží tam kde mají a nic nepropustí. Takže určitě doporučuji. Na denní nošení, na to noční bych řekla, že jsou příliš krátké, ale záleží jak komu co vyhovuje. Každopádně určitě zakoupím znovu, pokud budou za nějakou příznivou cenu :)
klad nepropustnost
klad drží
klad nic
avatar
Iva
Vložky jsem obdržela od své kamarádky, a protože jsem měla své dny, ihned jsem se pustila do testování. Při menstruaci dost trpím, protože ji mám hodně silnou, a tyto vložky byly dobré. Obal vložky- ten se dá využít k zabalení. Vyhovuje mi, že nejsou silně parfemované a navíc jsou tenké, tak se v obale dají použít i do kabelky.
klad spokojenost
klad snadné použití
klad saje při silné menstruaci
klad v pořádku
avatar
Erika
Jsem naprosto unešná, jak jsem se cítila stále v suchu a už tedko vim jakou značku a které vložky budu kupovat .Ani při pohybu jsem necítala , že mám své dny , jsem moc ráda že jsem mohla testovata že splnili moje očekávání, takže budu i dále doporučovat svým kamarádkám.
klad lehke
klad pocit čistoty
klad pocit suchosti
klad neni nic co bych vytkla
avatar
Ester
Dneska jsem svůj testovaci podil od kamarádky dostala a hned takeé vyzkoušela a mohu říci, že jsem mela pocit sucha bezpečí i v těchto dnech , kdy mívám hodně silné krvácení.Kdy se obávám , aby se nestala nějaká nehoda a neprotekla jsem .Hodne mě překvapilo kolik toho dokáží absorvovat a přitom jsem stále v suchu.
klad byla jsem stale sucha
klad připadal jsem si stále čista
klad neni nic co bych vytkla
avatar
Vendula
Předem bych vám chtěla moc poděkovat, že jsem byla mezi vybrannými a ted co se týče vyrobku, který jsme dneska od kamaradky získala, vyzvedla nam hromade na pobočče.Vzhledem , že mám ted periodu tak jsem hned dneska vyzkoušela a jsem mile překvapena , abych se přiznala kotex jsem jeste nikdy nemela.Oproti ria jsou i levnejsi , ale musim uznat že pohodne a stale pocit sucha a čista.Nerada to píi veřejne , ale ted již vím že těmto zlstanu věrná.
klad cenove levnejsi oproti nez používam
klad lepší pocit
klad pocit čistoty
klad pocit stáleho sucha
klad že jsem je nezkusila dříve
avatar
Michaela
Za testování vložek Kotex jsem byla ráda, protože mi je předtím už doporučila kamarádka, která je používá. Při slabší menstruaci proběhlo vše v pořádku, jen první den jsem si nestihla vložku vyměnit a trochu mi protekla. Další dny jsem s ní již sportovala, tak jsem byla spokojena.
klad spokojenost
klad dobrá savost
klad složení
klad vše v pořádku
avatar
hela
děkuji ženám sro za možnost testování : nové dámské vložky značky Kotex. Vložky jsem chtěla hlavně vyzkoušet a testovat na noční menstruaci, zda neprotečou a budou držet na místě a lepítko se nebude posouvat. Hodnotila bych jako lepší průměr. Takže OK.
klad manipulace
klad vše ok
avatar
Petra
Včera jsem vyzkoušela vložky kotex normal. Musim říct že mě velice příjemně překvapily.:) Jsou hodně tenoučke žena ani o ni neví, že jí má na sobě. Neni to vůbec nepříjemné jako jiné vložky. Neodlepuje se drží na svém místě což o některých se říct neda boužel. Má výborně udělané jádro, které toho hodně dokáže vsaknout. Za mě super výrobek a určitě si pořidim na své dny, které ted budou komfortnější diky této zkušenosti. :)
klad Ze jsou prijemne na dotek
klad Tenke
klad Krásně a hodně saji tekutinu
klad Vůbec o ni žena neví
klad Nemam žadnou výtku
avatar
Markéta
Vyzkoušela jsem vložky Kotex, které jsem ještě nezkoušela. Tuto značku jsem vídala v sortimentu,ale nekoupila jsem je. Oceňuji hlavně savé jádro, které vstřebávají tekutinu lépe. Pocit sucha je také důležitý, zvlášť, když se člověk pohybuje v práci mezi lidmi. Vložky jsou tenké, vejdou se do kabelky. Jsem spokojena.
klad savost
klad dobrá cena
klad nic
avatar
Petra
děkuji za možnost otestovat dámské hygienické potřeby "KOTEX Ultra Normal vložky double 16ks". velice u nich oceňuji, že jsou ultratenké a s rychle absorbujícím jádrem i povrchem a jsou speciálně navržené proti protečení. doporučuji, jsem spokojená..
klad ultratenké
klad jemné
klad vysoká savost
klad příjemná cena za balení 16ks
klad nic
avatar
martina
dámské hygienické potřeby KOTEX Ultra mě mile překvapily svou kvalitou, o které jsem měla pochybnosti, jako zarytá zastánkyně Always. jsou opravdu kvalitní, jemné a velice rychle zachycují tekutinu a zabraňují jejímu zpětnému uvolnění. cena za dvoubalení (16ksú je velice příznivá. doporučuji!
klad příjemná cena
klad jemné a prodyšné
klad rychle odvádí tekutinu
klad nic
avatar
Michal
Váš vytestovaný produkt vložky kotex jsem již otestovala,naprosto boží,přilnavé,savé.za mě supééééééééér a palec nahoru.Všem mým známým kamarádkám budu tuto značku jen doporučovat a já sama již nebudu jinou kupovat....................................
klad voní chrání proti vlhkosti
klad nic
avatar
zdenka
Již jsem měla možnost otestovat váš produkt vložky kotex,jsou příjemné,voní a chrání proti vlhkosti,přispůsobivé.Tuto značku budu velice ráda jen doporučovat všem mým známým kamarádkám i já již nebudu jinou značku kupovat.Děkuji že jsem mohla tento produkt otestovat
klad voní chrání proti vlhkosti
klad nic
avatar
Ladka
velice moc dekuji, že jsem se mohla stat součásti testování.Abych pravdu priznala vložky kotex jsem nikdy nepoužívala jen tampony, ale jsem mile překvapena jak jsem se citila v sucha a bez obav protečení.již tedko vím, že budu kombinovat tuto značku se stejnou značkou jako jsou tampony.
klad že jsem mile překvapena
klad pocit bezpečí
klad stále sucho
klad neni nic co by se mi nelíbilo
avatar
Lenka
Jsem moc ráda, že jsem se mohla ucastnit testovani.celkove jsem s temito vložky spokojená hlavne kvuli tomu, že dokazi toho hodne absorvovat a stale se cítím v suchu.je zde malá pravdepodobnost protečení, což veloce ocenuji a budu nadale tyto vložky používat a doporučovat.
klad uplně vše
klad neni co bych vytkla
avatar
Jita
myslím, že mohu hodnotit ty vložky Kotex normal, jako celkem v pohodě, povedené a takové, které mohu nosit stále v kabelce pro případ tzv. první pomoci. Nezkoušela jsem na noc a myslím, že ani na noc nejsou prvoplánovaně myšlené. Takže takový dobrý průměr.
klad balení
klad vše ok
avatar
Ladka Tom
Předem moc děkuji za možnost učastnit se testování.Testerkám pod moji ochranou jsem testovací balíčky rozdala a sama jsem již stihla otestovat a nemohu jinak než doporučit a jsem velice spokojená.A vím že budu nadále tyto vložky používat.překvapilo mě, jak jsou prodyšné a i co dokáží absorvovat bez jediného protečení.
příloha
klad ve, složení prodyšnost a savost
klad neni nic co bych vytla
avatar
Vendula
jsem ráda, že jsem se mohla stát součístí testovacího týmu.velice mě nadchla absorpce těchto vložek, které hlavně dodáváji pocit sucha a bezpečí, což je v těchto dnech pro každou ženu důležita.A především že vložky neprotečou , což je pro každou ženu důležité.
příloha
klad prodyšnost
klad vysoká absorpce
klad pocit sucha
klad vše se mi líbilo
avatar
Lenka
Vložky Kotex jsou poměrně velké, hrubé a dlouhé. Oceňuji jejich zabalení v jiném nežli plastovém obalu, ale preferuji vložky tenčí (jak jejich samotné balení, tak i vložka jako taková). Takový produkt bych si zřejmě nekoupila, je pro mě příliš velký, těžký, hrubý.
klad Způsob balení vložky
klad Dlouhé vložky
klad Hrubé vložky
klad Těžké vložky
avatar
Zuzana
Velmi pohodlné, hezky tvarované, dokonale vstřebávají tekutinu, díky čemuž jsem si užívala opravdového pocitu suchosti. Líbí se mi také jednotlivé hygienické balení. Produkt doporučuji všem bez rozdílu věku, já sama za sebe určitě budu používat i v budoucnu.
klad pohodlí
klad cítim se bezpečně
klad pocit suchosti
klad nic
avatar
Mária
Tyto vložky jsem doposud neznala, takže jsem k nim neměla moc důvěru. Jakmile jsem je otestovala, tak jsem zjistila, že naplňují všechny požadavky, které od vložek očekávám. Během používání nenastal žádný problém a plně se vyrovnají známějším značkám, které jsem používala doposud.
klad Diskrétní
klad Pocit sucha
klad Počáteční nedůvěra k neznámé značce
avatar
Fefková
velimo moc bych chtela podekovat, že jsem mohla testovat a stat se členem testovacího týmu.Jsem mile nadšena jak jsou vložky prodyšné , a kolik toho absorbují a přesto se stále cítím v suchu.S temito vložky mohu i sportovat a nebojim se protečení , krasne prilnou k tělu.
klad výborna prodyšnost
klad pocit sucha
klad krasne prilnuly
klad neni nic co bych vytkla
avatar
Galovcova
PŘEDEM CHCI PODĚKOVAT ZA UČAST V PROGRAMU TESTOVÁNÍ.ráda jsem testovala tadytu značku, jelikož od ní používám tampony, vždy jsem měla strach z protečení , ale po vyzkoušení těchto vložek se opravdu nebojím.A velice mě překvapila jejich prodyšnost a stále pocit sucha.takže od této chvíle vím co budu při mých dnech používat.
klad že jsou hodné při sportu
klad hodne savé
klad stále pocit sucha
klad dobře prodyšné
klad neni nic co by se mi nelíbilo
avatar
Nikola
Kotex vložky normal, které jsem měla možnost testovat mohu a chci doporučit dalším! Byla jsem spokojená od hebkosti materálu, ze kterého jsou vyrobeny až po tvar, který mají. Vložky rychle absorbují tekutinu a je tedy pohodné jejich používání. Byla jsem příjemně překvapena obalem, ve kterých jsou vložky jednotlivě zabaleny- ne v plastovém ale perlanovém! Ocenuji balení, které je jednoduché, čisté a přitom hezké. Je super, že na trhu je možnost výběru z více variant (já jsem testovala: normal).
příloha
klad obal- jednoduchý, čistý přesto ženský
klad více variant na trhu
klad rychlost absorbce
klad velikost balení- duopack (praktičnost + ekologie)
klad příjemný- hebký materiál
klad žádné
avatar
Katka
Vložky spňují veškeré mé požadavky. Jsou diskrétní, pohodlné i dostatečně savé. Určitě si je budu nadále pořizovat. Balení je sympatické a hygienické. Neshledala jsem žádná negativa. Kotex zůstávají nadále mou preferovanou značkou v období menstruace.
klad Pohodlí
klad Savost
klad Velikost
klad Žádné
avatar
Ifča
Velice moc dekuji za možnost stát se testerkou právě těchto vložek.Abych řekla pravdu velice mě překvapila , protože jsem si myslela že se kotex věnuje převážne tamponum, které take používam, ale po testovaní přidám i tuto značku vložek.jsou vhodne i při sportu, a hlavně se stále cítím v suchu.
příloha
klad dobrá savoist
klad stále pocit sucha
klad vše se mi líbilo
avatar
Kateřina
Po porodu mi vadi pouzivat tampony. Jelikoz jsem vlozky nikdy nepouzivala, hledam ty nejlepsi ktere mi sednou. Nemam rada prilis velke vlozky, to Kottex celkem splnuje. Absorbuji dostatecne. Pouze lepitka drzi velmi malo, po chvilce se vlozka pohne z mista.
klad Dostacujici i na noc
klad spatne lepitka
avatar
Karla
Vlozky Kotex jsou velmi prijemne, jak na kuzi tak i svou savosti. I pri silnejsi periode nemaji problem tekutinu pohltit. Pekne sedi a neprotekaj. Lepitko na vnejsi strane drzi, bocni uz tak dobre nejsou. Hure lepi. Za me jsem ale s vlozky kotex spokojena.
klad pekne saji
klad prijemne na kuzi
klad nic
avatar
Hana
Jsem uzivatelem pouze vlozek. Vlozky Kotex jsem ale osobne jeste nemela moznost vyzkouset az nyni. Prijdou mi celůkem velke, ale to je pouze muj pohled. Jsem hubena a vlozky potrebuji male. Absorbuji pekne. Je prijemna na dotek. Pouze lepici pasky dlouho nevydrzi.
klad dobre absorbuji
klad Spatne lepici pasky
klad velka vlozka
avatar
Elisabeta
Jsem velice ráda, že jsem se mohla stat testerkou těchto vložek, abych se přiznala, ješte jsem nikdy neměla čest je zkusit.Díky tomuto programu testovaní moji značku změním , právě za tuhletu.Byla jsem mile překvapena , jak jsou hebke a co dokáží absorvovat i přesto že jsem stale v suchu.
příloha
klad super savost
klad prodyšnost
klad a hebkost
klad neni nic co by se mi nelíbilo.
avatar
Hana
Vlozka tvarove pekne sedi. Pouzivam pouze na noc jako pojistku, bohuzel se po par otoceni hnula ze sveho mista. Lepici plosky velmi spatne lepi. Ale dobre saje tekutiny, neproteka. Nema zadnou parfemaci jak nektere jine vlozky. A je velmi lehka a prijemna na kuzi.
klad tvar
klad Spatne lepi
avatar
Marta
Včera jsem obdržela od kamaradky baliček k testovaní a jsem mile nadšena.Krásny vzhle a hlavně dobra savost, že ani nepocituji že vložku vůbec mám, stále pocit v suchu a hlavně mě překvapilo jaké množství dokáže tato vložka absorvovat.TED JIŽ VÍM, ŽE BUDU POUŽÍVAT DÁLE TYTO.
příloha
klad krasny desain
klad super prodyšnost
klad dobra savost
klad pocit bezpečí
klad žádne zapory nemám
avatar
Iveta
Moc bych vám chtěla poděkovat, že jste mě vybrali na projekt testovaní těchto vložek.Jako první mě hned zaujmul květinový obal a jak jsou jemnoučké.Svoji jemností si mě získaly a pak v další ředě svoji savostí a absorství.A měla jsem pocit táleho sucha , i když byla vložka již hodně nasáklá.Mohu jen doporučit dále.
příloha
klad jsou jemnoučke
klad dobře savé
klad jsou slabé
klad hodně absorbují
klad udržují ženu stále suchu
klad žádne špatné hodnocení dát nemohu
avatar
Gita
JE TO POPRVE CO MÁM MOŽNOST NĚCO TESTOVAT A ZROVNA VĚC CO POUŽÍVÁM KAŽDY MESIC, ALE ABYCH SE PŘIZNALA KUPUJI TEDA KUPOVALA JSEM JINOU ZNAČKU, PROTOŽE TOTO TESTOVANI ME UJISTILO ŽE TYTO VLOŽKY JSOU NEJLEPÍ, KTERÉ JSEM ZATIM MĚLA.JSOU LEHOUČKÉ, JEMNÉ, DOBŘE SAVÉ A VELICE PRODYŠNÉ.
klad ŽE JSOU JEMNE
klad PRODYŠNÉ
klad DOBŘE SAVÉ
klad A PEKNY VZHLED MAJÍ
klad NENÍ CO BYCH VYTKLA
avatar
Hanka
předem bych moc chtěla poděkovat za výběr mé osubky k testování.Moc si této možnosti vážím.A ted k testování akorad se mi zrovna hodily, a mohla jsem hned vyzkoušet - zaujalo mě jak jsou jemne a slaboučké.A přesto jak jsou slabé, že i po nasáknutí udržují člověka v suchu a čistotě.určitě budu nadále jim věrná a budu je doporučovat dále.
klad že jsou slabé
klad velka savost
klad vše bylo v pořádku
avatar
Efka
předem bych chtěla poděkovat za možnost testování.Jsem mile překvapena z těchto vložek jak jsou jemne a ucine.kolik toho dokáží absorvovat a atále je pocit such a bezpečí, takže už je ted jasna volba, které vložky budu nadále používat.A SAMOZŘEJMĚ JEW DOPORUČÍM DALŠÍM KAMARÁDKÁM.
klad super savost
klad prodysnost
klad jsou jmene
klad neni nic co bych vytkla
avatar
Dagmar
Jsou velice hebké, velmi dobře absorbují tekutinu, mám s nimi opravdu pocit jistoty, že neprosáknou. Kamarádkám je určitě doporučím. V obchodě už vždy budu kupovat jen Kotex, který mne opravdu velmi mile překvapil. Za mne dávám tomuto produktu velkou jedničku.
klad hebkost
klad absorbce
klad pocit jistoty
klad nic
avatar
Eva
Vložky splnily mé očekávání. Jejich velikost je tak "akorát", mají pevný lepící proužek, takže se nepohnout ani při větším pohybu. Jsou tenké a přesto mají kvalitní absorbční jádro, které toho pojme dost. Určitě projdou i u těch náročnějších zákaznic. Doporučuji
klad absorbční schopnosti, velikost
klad nic
avatar
Ivana
Vyzkoušela jsem vložky Kotex, jednalo se o variantu normal, 2x 8ks. Vložky jsou ultratenké a prodyšné, mají savé jádro. Nestalo se, že by mi protekly, i když vždy první den mám menstruaci silnější. Navíc jsou tenké, vhodné do kabelky a líbí se mi i obal.
klad Tenké
klad Savost
klad Balení
klad Nic
avatar
IVETA
Vložky Kotex jsem doposud neznala jen tampóny. Po první zkušenosti musím uznat že nejsou špatné. Hodně saji a jsou velice jemne a příjemné na pokožce. Nedošlo k žádnému protečení což je dobré pro používání i v noci. Určitě budu pravidelná zákaznice této značky
příloha
klad Savost
klad Jemné
klad Nic
avatar
Barbora
Vložky mě velice zaujaly. Decentní obal, při rozbalení mě velice překvapilo, jak jsou jednotlivě zabalené.To mě velmi mile překvapilo. Skvělý komfort, nepropustné, bez zápachu,dobrá savost. Cítím se velmi pohodlně, jako kdybych nic neměla a stále pociťuji pocit sucha. Za mě super, že jsou s křidélky. Vložky budu doporučovat dále.
příloha
klad vzhled
klad jednotlivé balení - top
klad příjemný materiá
klad bez záporu
avatar
Andrea
Délka vložek je akorát, materiál je měkký (hedvábný) příjemný a jemný. Tenká a dobře a rychle savá vložka. Spolehlivá ochrana při středně silné menstruaci. Díky křidélkům dobře drží a dává pohodlný pocit ochrany před protečením. Líbí se mi výhodný duopack.
klad Výhodné balení
klad Délka vložky
klad Materiál
klad Nic
avatar
Klára
V první řadě mě celkem překvapilo, že vložky nejsou balené v plastu. Jen je škoda, že na tom materiálu moc nedrží ten lepící proužek, a proto se do toho hůř balí použité.. Jinak jsem byla opravdu spokojená, rychlá absorbace a neměla jsem pocit, že bych si měla zašpinit oblečení, protože vložky jsou i dost velké.
klad balení
klad nic
avatar
Lenka
Vložky Kotex normal jsem vyzkoušela a jsem velice spokojená. V podstatě jsem o vložce téměř nevěděla. Je velice příjemná na nošení. Velice rychle absorbovala krev, která nestékala, ale rovnou se vsakovala dovnitř vložky. Zaujal mě i jejich veselý design. Určitě je doporučuji!!
klad povrch vložky
klad velikost vložky
klad design
klad nic
avatar
Sara
Děkuji mé tetičce za možnost testovat vložky Kotex,které mi vyhovují po všech směrech. Dobře sají,neprotékají,což je plus,i délka vložek vyhovuje. Mají dokonce krásný design,což je moc příjemný pocit pro holky i ženy. Určitě jim zlszanu věrná,jelikož Kotex je moc dobrá značka,léty ověřená.
klad super
klad vše ok
avatar
Pavlína
děkuji za testování této novinky. značku Kotex znám, ale vložky jsem nikdy nevyzkoušela. oceňuji velké balení i to, že nejsou přehnaně parfemované a na dotek jsou hebké a jemné a příjemné. určitě jim dám ještě někdy v budoucnu šanci, neměla jsem s nimi problémy.
klad balení
klad příjemné na dotek
klad hebký povrch
klad nic
avatar
ingrid
vložky Kotex jsem porovnala s vložkami, které běžně používám a zcela jistě zůstanu u staré značky. Mě osobně nevyhovují, ačkoliv mám "normální" periodu, vložka nepohltila tolik tekutiny, jako jiné a protekla. na noc bych se neodvážila si jí vůbec vzít. co se mi na nich líbí, je její jemný povrch a že není naparfemovaná, což je super pro ženy s gynekologickými problémy.
klad bez parfemace
klad počet ks v balení
klad povrch vložky
klad nevyhovují mi
avatar
Monika
Vložky mají hezký desing, je vidět, že výrobce myslí ekologicky, protože vložka není zabalená v igelitu, ale v nějakém papírovém obalu. Jsou spokojena s velikostí i savostí. Kupuji si tento typ vložek často a tyhle nové Kotex patří k lepšímu nadprůměru, pro mne jsou i lepší než Always.
klad savost
klad hezký design
klad nic
avatar
Táňa
Ač vložky zas tak nepoužívám, jelikož některé mají pro mě nepříjemný povrch, s těmito jsem spokojená. Hezky jemné, dobře sají. Dobře drží na prádle. Po použití se sbalí do balíčku. Tenké, při nošení není nic vidět. Jsou spíše na denní nošení, na noc určitě ne, krátké.
klad příjemné na dotek
klad tenké
klad dobře drží na prádle
klad nic, jen jsou na denní nošení, na noc krátké
avatar
Adela
Vložky kotex jsou příjemné a pohodlné. Žena ani nepozná, že má své dny. Vložka perfektně drží na spodním prádle. Já osobně vložky nepoužívám jelikož mi nejsou moc pohodlné, ale vložky kotex změnily můj názor. Když vložky tak jedině kotex. Vřele doporučuji.
klad Lehkost a měkkost
klad Nevydrží celou noc
avatar
Anna
V pátek jsem dostala vložky k otestování a o víkendu to přišlo a mohla jsem začít s testem. Vložky se osvědčily, vyzkoušela jsem je jak přes den tak i v noci a byla jsem spokojená. Nikde neprotekly, pěkně seděly a jsou na dotek měkké a hebké, takže jsem se cítila dobře. I když každá žena vnímá svou periodu, takže i když má cokoliv, tak moc dobře ví, že ji má. Oceňuji praktické velké balení.
klad měkké
klad hebké
klad neprotekly
klad praktické balení
klad mohu doporučit
avatar
Ivana
Tyto menstruační vložky jsou skvělé. Poskytují dokonalý pocit sucha během celé periody a to nepatřím k ženám, která ji mají nejslabší. Velice mi vyhovuje, že jsou s křidélky, své prádlo mám tedy perfektně ochráněno. Vložka je tenčí než je běžné, takže opravdu umožňujě vnímat peridu méně. Moc doporučuji!
klad Pocit sucha
klad S křidélky
klad Tenčí
klad -
avatar
Nikola
Jsou velice pohodlné a skoro nejdou ani cítit, jsem moc ráda že jsem je mohla vyzkoušet a určitě bych je doporučila ostatním. Moje kamarádky taky říkaly že jim moc vyhovují a že si je určitě budou kupovat. Mají i praktické balení a hlavně nemají plastový obal takže neškodí tolik prostředí
klad příjemné
klad eko
klad nic
avatar
Dominika
Tyto menstruační vložky mi velice vyhovují. Balení je po 16 kusech, jednotlivě vložky jsou zabaleny do pytlíku, tudíž je možné si je vzít do batohu či kabelky i jednotlivě, což je skvělé. Nevím, jestli jsem měla vadné kusy, ale na vložkách bylo málo lepidla, takže kdyby neměly křidélka, tak bych se obávala, že by nedržely na místě. Což však křidélka zachránila a vložka se ani nehla :) Doporučuji všem k vyzkoušení.
klad Velké balení
klad Jednotlivě balené
klad S křidélky
klad Málo lepidla
avatar
Denisa
Znacku Kotex pouzivam, od dob, co menstruuji. Nikoli vlozky, ale tampony. Vim, ze to neni priliz zdrave, takze prvni dny prejdu na vlozky. Jine znacky mi nesedi. Tyto ale ano. V noci zadne proteceni, pres den jsem cely den citila pocit sucha, jako bych ji ani nemela.
klad Pocit sucha
klad Zadny zapach
klad Nemam co vytknout
avatar
Iveta
Po dlouhé době jsem se těšila na menstruaci, abych mohla vyzkoušet nové vložky Kotex. Vložky mají jemný povrch a tak jsou příjemné na kůži. Také dobře vsakují tekutinu a díky lepícímu proužku bezpečně drží na místě. Mají křidélka chránící spodní prádlo proti zašpinění. Vložky jsou zabaleny do jednotlivých obalů, které se využijí k zabalení použité vložky, takže se již nemusí používat igelitový nebo papírový sáček, který je k dispozici na toaletách. Líbí se mi, že nejsou parfémované.
příloha
klad Jemný povrch
klad Lepící proužky
klad Nenašla jsem nějaký zápor
avatar
Dominika
Kotex menstruační vložky jsou skvělé. Jsou tenké, takže během dne jsem je téměř necítila. Zároveň jsou dostatečně dlouhé a široké, takže nehrozí, že se při pohybu pohne a hrozí protečení. Bohužel jsem je zatím neviděla v drogerii, ale až se tam objeví, tak určitě koupím zásoby.
klad Tenčí než běžné vložky
klad Dostatečně dlouhé a široké
klad Zatím jsem je neviděla v drogerii
avatar
Martina
Tyto menstruační vložky jsou prostě skvělé. Ani jsem nevěděla, že je mám, jsou tenčí než ty, které jsem používala doposud. Zároveň jsou vhodné i na středně silnou menstruaci. Vyhovuje mi, že jsou s křidélky. Používám je i na noc, kdy u věžných vložek mám obavy z protečení. Doporučuji!
klad Jsou tenčí než běžné vložky
klad S křidélky
klad nic
avatar
irena
Vyzkoušela jsem si hned váš vytestovaný výrobek jsem s nim spokojená,vložky přijemně voni jsou savé,přilehnou k tělu.Citim se velice spokojená.Tento produkt této značky již i nadále budu kupovat.Svým kamarádkám jsem o této značce vyprávěla a doporuila maji již koupeno
klad Líbí se mi moc
klad žadné nemám
avatar
Ondřej
Testovala přítelkyně a byla nadmíru spokojená. Veliké balení, super cena, vložky plní funkci, jakou měly a přežily zátěžový test v noci. Děkuji za projevenou důvěru možnosti testovat, přítelkyně byla nadšená, stále hledá vhodné pomůcky pro ty nehezké dny.
klad vše
klad nic jsem nenašel
avatar
Marie
Bohužel musím sdělit, že mi vůbec nesedí, nejsou mi pohodlné. Přijdou mi hodně,, umělé,,. Vůně je taková zvláštní, savost mi nepřijde nijak velká. Třeba se mýlím, ale již jsem vyzkoušela řadu značek a tyto si opravdu kupovat nebudu. Děkuji za možnost testování
klad velikost balení
klad Vůně
klad materiál
klad savost
klad nejsou mi pohodlné
avatar
lucie
značka Kotex mi není neznámá, ale žádné jejich výrobky jsem nikdy nezkusila. proto jsem byla za toto testování moc ráda, protože jsem měla možnost zkusit něco nového. bohužel mi velikost Normal vůbec nevyhovuje, ačkoliv u jiných značek nemám problémy, tady jsem se potýkala s únikem tekutiny a neustále jsem byla ve stresu a z obav z protečení. vzhledem k tomu, že povrch je opravdu jemný a hebký a nejsou parfemované, zaměřím se na řadu Night, o kterých si myslí, že mi sednou lépe.
klad povrch vložky jemný a hebký
klad neparfemované, veliká výhoda pro ženy s intimními problémy
klad cena
klad pro mě příliš malé
klad stres z protečení
klad několik nehod
avatar
Tereza
Jedny z nejlepších menstruačních vložek, které jsem vyzkoušela. Jsou tenké, ale zároveň vhodné i na střední krvácení bez obav z protečení. Jsou baleny jednotlivě, takže je možné si vzít do zásoby např. do kabelky. Velikost je tak akorát, co mi vyhovuje, jsou křidélka, takže spodní prádlo je dokonale ochráněno. Doporučuji!
klad Tenké, ale přesto vhodné i pro střední krvácení
klad Vložky baleny jednotlivě
klad S křidélky
klad -
avatar
Lucie
S vložkami Kotex jsem nesmírně spokojená, stejně jako s kotex tampony. Neprotékají, drží tekutiny jak mají. Nikde nic nezašpiňuji, mohu v klidu nosit při menstruaci i bílé obečení. Má maminka je spokojená taktéž jako já ba dokonce i více. Budu je užívat i nadále.
klad neprotékají
klad nic
avatar
Michaela
Děkuji, že jsem byla vybraná do tohoto skvělého testování a mohla jsem vyzkoušet nové dámské vložky značky Kotex. Byla jsem překvapená, jak rychle absorbující jádro pojme veškerou tekutinu ve vteřině a poskytuje ochranu před protečením. Vložky jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a celkově jsem je vůbec nevnímala. Kladně hodnotím také cenu výrobku a jeho dostupnost ve většině obchodů.
klad kvality
klad obal
klad cena
klad nic mně nenapadá
avatar
Petra
Vložky jsem použila teď, takže mohu předat čerstvé hodnocení! Pro mě asi jedny z nejlepších na trhu. Líbí se mi, že jsou tenké, ty já preferuji. Nikde mě neomezovaly, netlačily, neodlepovaly se. Sají také velice dobře. Pro mě jsou naprosto dostačující na celou menstruaci.
příloha
klad tenké
klad savé
klad nenalezla jsem nic
avatar
Jana
Tyto vložky jsem dříve nepoužila, takže pro mě byly nové. Moc se mi líbí. Balení vystačí na dlouho. Použití je také v pořádku. Nikam necestují a neprotekly. Na noc by ale nestačily, takže spíš doporučuji na den. Ještě mi jich pár zbylo, takže snad se osvědčí i příští měsíc. Doporučuji.
klad funkční
klad na noc jsou tenké
avatar
Lucie
dámské vložky Kotex jsem měla díky Ženám možnost vyzkoušet a za to děkuji. ačkoliv mám normální periodu, tento druh hygienických potřeb byl pro mě nedostatečný. zakoupila jsem jiné, noční, a ty mi vyhovovaly více pro své rozměry. povrch je opravdu krásně jemný pro pokožku, savé a já jsem byla s druhými velice spokojená.
klad cena
klad velikost balení
klad normal jsou pro mě příliš malé
avatar
ANNA
Nevím jak jsou dlouhé vložky normal, od kotex používám spíše tampony. ALE ve srovnání s jinou značkou nejsou tak dlouhé jak bych čekala dle popisu. To ale nevadí jsem spíš ráda že v ní nejsem jako v plíně. Lepí dobře - na kalhotky. Je dobré že nemá takový ren silk touch povrch takže se na povrchu vložky nic nelepí.
klad povrch
klad nic
avatar
Dana
S těmito vložkami jsem maximálně spokojená. Velikost je akorát, na dotek jsou příjemné a nedráždí pokožku. Velice mi vyhovuje, že mají křidélka a vložky jsou baleny jednotlivě. Značka Kotex je zárukou kvality. Určitě doporučuji a koupím další balení.
klad Kvalitní
klad S křidélky
klad -
avatar
Zdenka
Vložky Kotex ještě neznám, o to více mě překvapily. Velice pohodlně se nosí, jejich tvar a velikost je tak akorát a musím konstatovat, že savost je více než dobrá. Balení po 16 je praktické a cena není ani nijak vysoká v porovnání s konkurencí. Vedle tamponu budu tedy využívat i tento produkt.
klad praktický a pohodlný tvar
klad savost
klad cena
klad žádné
avatar
Tereza
Vložky Kotex jsou fajn. Líbí se mi jejich absorbce, kdy zabraňují protečení a podobně. Což vnímám jako velké plus. Materiál je příjemný a nepůsobí uměle jako například jiné značky. Osobně střídám tampon (častěji) a vložku, ale tato značka mě přesvědčila, že ani vložka není tak špatná, jak mi v poslední době přišlo.
klad absorbce
klad -
avatar
Žaneta
Moje sestra mi dala možnost testovat vložky Kotex,za což ji moc děkuji a které jsou i fajn. Nemám s nini sebemenší problém,vyhovují mi,perfektně sají,neprotékají,nedraždí. Určitě můžu doporučit všem ženám i dívkám a jsem si jistá,že Kotex budu i nadále používat. Vřele doporučuji.
klad fajn
klad ok
avatar
Iva
Čekala jsem, že si vyzvednu klasické, tlusté vložky, které budu při každém kroku cítit a budou mi nepohodlné. Opak je ale pravdou! O vložce vůbec nevím, je s křidélky, takže chrání vaše prádlo. Jako další plus beru to, že jsou jednotlivě balené a je možné si je vzít s sebou do kabelky. Doporučuji a budu kupovat.
klad vše super
klad nic
avatar
Barbora
Vložky Kotex mě velmi mile překvapily. Každá je jednotlivě balená, obal připomíná látku :-) Samotná vložka, zdobeny kytičkami, je opět pocitově látková, neuvěřitelně měkká, přizpůsobí se tak tvaru spodního prádla. Po odlepení lepících pásek dobře drží. Jedinou nevýhodou bylo, že se při nošení občas shrnula, nakrčila, pak bylo nutné ji vyměnit.
klad příjemný materiál
klad dobře drží
klad skvěle absorbuje
klad občas se shrnula
avatar
Markéta
Velmi mile jsem byla prekvapena kdyz jsem vyzkousela vlozky kotex. Pouzivam spise tampony a vlozkam se spise vyhybam. Vlozky jsou tenke a nejdou ani videt ve spodnim pradle, jsou pohodlne a krasne vse sedi. S dobre absorbujícím jádrem. Urcite bych doporucila.
klad tenke
klad vse v poradku
avatar
Miluše
Jsem ráda, že jsem mohla produkt testovat. Vložky Kotex se mi zamlouvají. Krásně absorbují a cítím se v pohodě, což je velmi důležité. Do této doby jsem od Kotex měla jen tampony, až nyní jsem měla možnost vyzkoušet i vložky. Myslím si, že tyto dva produkty budu "střídat"
klad apsorpce
klad -
avatar
Lily
Díky za tak skvělé vložky. Velice mě překvapilo balení jednotlivých vložek. Nyní mám názor, že už momentálně jiné používat nebudu. Při nošení nepocituji, že něco nosím. Doporučuji kde mohu. Hlavně nejsou na povrchu drsné plastové, ale jemné a příjemné. Je to prostě za mě top
příloha
klad příjemný materiá
klad skvělý povrch
klad jednotlivé balení
klad nic sem nenašla
avatar
Veronika
Vložky Kotex mne docela překvapily. I přes to, že nejsou úplně tenké, moc o nich nevíte. Savost dobrá, materiál příjemný. Zaujala mne snaha o ekologické balení, ale ekologicky balit něco neekologického nemá moc velký význam. Ale jinak u mne budou mít místo, kdyby mi došla ekologičtější a hlavně zdravější varianta těchto hygienických pomůcek. Děkuji za možnost testování
klad Snaha o ekologičtejší balení
klad Silnější
avatar
Pavlína
Od těchto vložek jsem neměla velké očekávání, jelikož mi vyhovujovaly mé dosavadní. To se ale rychle změnilo. Vložky Kotex jsou ultra tenké, ale zároveň vhodné i pro mou silnější menstruaci. Používám je i na noc, protože jsou dostatečně dlouhé, široké a s křidélky, což mi moc vyhovuje. Moc doporučuji!
klad Ultra tenké
klad Dostatečné dlouhé a ěiroké
klad S křidélky
klad -
avatar
Ivana
Tyto menstruační vložky mi moc vyhovují. Na dotek jsou hebké, jsou tenčí než běžné vložky, ale i tak vhodné pro silnější menstruaci. Po celou dobu poskytují pocit sucha. Vyhovuje mi také, že mají křidélka a chrání prádlo. Moc doporučuji a koupím si další balení.
klad Hebké
klad Tenké
klad Pocit sucha
klad -
avatar
Tereza
Vyzkoušela jsem z nabídky Kotex hygienické vložky s křidélky. Díky antikoncepčním prostředkům již nemenstruuji, ale i tak občas je třeba vložky použít. Kotex hygienická vložka je na dotek sametově hebká, jemná k pokožce a díky jejímu tvaru jsme se cítila pohodlně. Bohužel savost jsem nemohla plně vyzkoušet, ale k mým potřebám mi vyhovovala.
klad hebká a jemná
klad nemám žádný zápor
avatar
Petra
Vložky sedí moc pěkně, vůbec nejsou cítit a neomezují mě v pohybu. Jsou savé, takže jen tak neprotečou. Zároveň jsou tenké. Tento produkt mohu s klidným svědomím doporučit pro běžnou sílu menstruace (pro silnou je to možná málo). Ráda si je zakoupím!
klad savost
klad jsou tenké
klad -
avatar
Marie
Vložky Kotex normál mají dle mého velmi příjemný povrch, dobře sají a mají ideální velikost. Vyhovuje mi dvojité balení, které mi dlouho vydrží. Cena tohoto výrobku je víc jak příjemná. Určitě budu kupovat dále a doporučovat všem kamarádkám a známým.
klad c
klad n
avatar
Sandra
Vložky KOtex jsou moc fajn, jejich tvar plně odpovídá velikosti, naprosto dostačující přes den, příjemný materiál a skvělá savost. Mohu vřele doporučit svým kamarádkám a známým. Budu kupovat nadále. Moc děkuji za možnost testování. KOtex udělal super věc, že začal vyrábět i vložky.
klad balení
klad nic
avatar
Tereza
Vložky používám pravidelně, tampony mi po porodu jž nevyhovují. Takže zkouším nové a nové. Tahle novinka od kotex je skvělá, jsou krásně jemné, prodyšné, dobře drží na prádle. Při nošení není nic vidět. Mohu doporučit a určitě si je koupím. Vyzkouším i variantu na noc.
klad příjemný materiál
klad savost
klad tenké
klad nic
avatar
Šárka
Vložky kotex normal normálně nepoužívám díky testování jsem ale možnost měla. Prvně mě zaujal eko obal samotné vložky vždy sem se setkala jen s plastovým. Dále se mi líbí barevné provedení a savost. Jediné mínus je na můj vkus divna parfemace. Určitě si je ještě někdy koupím
klad Cena
klad Vune
avatar
Olga
Předně chci poděkovat za možnost testování. Bohužel mě však testování přesvědčilo v tom, že v tomhle směru měnit nebudu. Kotex je moje nejoblíbenější značka tamponů (už jen kvůli originálním a veselým :-) obalům), ale s vložkami (které používám jen na noc) zůstanu stále u Allways. Nelíbil se mi obal z netkané textilie, navíc vložka byla připevněná páskou, takže se špatně sundavala, díky materiálu obalu se použitá pak špatně balila a bohužel ani materiálově mi nebyla příjemná. Omlouvám se. :-(
klad značka Kotex
klad obal z netkané textilie
klad nepříjemný materiál vložky
klad ne moc savá (v noci protekla)
avatar
Lucie
Vložky Kotex jsou z velice příjemného materiálu, který jsem při nošení vložek ocenila a který bych podtrhla. Působí jako nějaká tkanina, takže vložka se zdá jako silnější bavlněné kalhotky. Rozhodně lepší materiál než většina ostatních vložek na trhu, které používají folie.
klad Materiál
klad Design vložek
klad Mohly by být s vůní
avatar
Barbora
Vložky Kotex jsem zkoušela poprvé. Doposud jsem měla zkušenost jen s tampony, se kterými jsem od teto značky velmi spokojena. Nicméně ani blízkém nelze nic vytknout. Nezapachaji, velmi dobre sají a drží na spodním prádle. Vřele doporučuji vsem, co ještě nevyzkouseli.
klad Savost
klad Vzhled
klad Nzapachaji
klad Nic
avatar
Monika
dekuji, ze jsem diky Vam mohla vyzkouset dámské vložky značky Kotex, protoze jsem verna pouze znacce Always. z testovani mam smisene pocity,nektere vlastnosti jsou lepsi nez Always,ale jine v porovnani s nimi podprumerne. top je prijemna bavlnena vrstva, ale minus je celkova savost
klad jemny a hebky povrch
klad bez parfemace
klad kratke
klad nepojmnou tolik tekutiny, jako konkurence
avatar
MVDr. Lucie
rada jsem vyzkousela neco noveho, protoze bezne bych si tyto potreby nekoupila a obcas se k nim vratim, ale jen pri slabe periode, na silnou menstruaci (moji) vubec nestacily. doporucim ale kamaradkam s gynekoligickymi problemy, protoze nejsou parfemovane.
klad bez parfemace
klad nestaci silnejsi periode
avatar
Daniela
Ač jsem vložky vždy nesnášela, tak jsem konečně objevila nějaké které mi absolutně nevadí, nepřekáží, drží jak mají a jsou absolutně prispusobivé,nikde se nelepí a opravdu o nich vůbec nevím. Další věc co mě překvapila je to, že každá vložka není zabalená v igelitu ale v rozkladatelnem obale což je moc příjemný bonus. Moc děkuji ze jsem měla možnost je poznat! Od teď nekupuji jiné.
klad Prispusobivost
klad Drží jak mají
klad Bez igelitových obalů
klad Vůbec o nich nevím
klad Není nic co by mi vadilo
avatar
zdeňka
vložky Kotex jsou ultratenké a dobře sají. Jsou nenápadné a tak nikdo nepozná, kdy mám své dny. Vložky jsou jednotlivě balené a na omak příjemné. Při použití ani necítím, že ji mám. Mohu jen doporučit. Použití vložek zaručuje komfort ve dnech menstruace.
klad měkké a příjemné
klad není nic
avatar
františek
děkuji za vybrání do testování a následující hodnocení již patří mé ženě, kterou výběr potěšil. výrobky značky Kotex znám a několik let je pravidelně používám ve formě tampónů. Vyzkoušet vložky byla příjemná změna, protože tekutinu opravdu nasají během okamžiku a svrchní vrstva je velice příjemná na pohmat a v kontaktu s pokožkou je příjemná.
klad savost
klad povrch je příjemný na dotek a nedráždivý pro pokožku
klad cena
klad nic
avatar
petra
byla jsem nadšená, že jsem byla vybraná a mohla vyzkoušet nové dámské vložky značky Kotex. vložky opravdu tekutinu vstřebají rychle, ale velikost mi nevyhovuje,protože se několikrát za sebou stalo,že jsem měla "nehodu" a to se mi u jiných potřeb nestává.
klad cena a velikost balení
klad pro mě krátké
avatar
jarmila
děkuji,dámské vložky značky Kotex jsem vyzkoušela poprvé a určitě ne naposledy. cena za balení je velice příznivá a ve spojení s kvalitou skvělá. určitě vyzkouším i řadu Kotex night, protože u normal jsem si byla taková nejistá. rozhodně ale doporučuji.
klad cena
klad počet kusů v balení
klad nic
avatar
Jana
Musím říci, že tyto vložky mě velice příjemně potešily. Používám běžně tampony Kotex, s vložkami zkušenost nemám. Každopádně jsou příjemné, pohodlné na nošení, tvar vložky je tak akorát a dobře drží na kalhotkách. Vložka také velice slušně absorbuje. Za mě spokojenost.
klad tvar a příjemné na nošení
klad absorbuje
klad žádné
avatar
Hana
děkuji za vybrání do testování a že jsem si mohla vyzkoušet nové menstruační vložky značky KOTEX. tekutinu opravdu odvádí rychle a asi poskytují lepší pocit sucha, ale měla jsem několikrát obavu z nehody a to nemám nijak silnou menstruaci. u jiné značky se mi to nikdy nestalo.
klad velké balení o 16ks
klad cena
klad neměla jsem takový pocit jistoty
avatar
Jaroslava
S vložkami Kotex jsem velice spokojená. Nemám sice menstruaci, ale používám je při lehkém úniku moči. Řekla bych, že mi vyhovují daleko lépe než vložky k tomu určené. Vložky Kotex jsou tenké, dlouhé a výborně sají. Jsou velice příjemné na tělo a necítím se s nimi " v mokru", ani když zakašlu nebo kýchnu a únik moči je větší.
klad jejich savost
klad délka
klad nic mě nenapadá
avatar
Eva
Vložky Kotex jsme před testování osobně vyzkoušné neměla. Prot jsame testování skutečně ocenila. Líbí se mi na nich jejich jemnost, člověk skoro ani necítí,že je má. Jsou příjemné a dobře sají. Nejvíc oceňuji hebkost materiálu - žádný nepříjemný igelit. Určitě doporučuji!
klad j
klad nic
avatar
Martina
Tyto vložky mi naprosto vyhovují. Jsou velice komfortní a ultra tenké, vůbec je necítíte. Zároveň jsou však dostatečně dlouhé a široké a navíc mají křidélka, takže ochrání prádlo. Značka Kotex je navíc zároukou kvality. Moc doporučuji a koupím do zásoby.
klad Tenké
klad S křidélky
klad -
avatar
Radka
Tyto menstruační vložky značky Kotex mi velice vyhovují. Jsou rychle absorbční, nehrozí tedy protečení. Velikost je standardní, takže vhodné především na den. Na cesty je ideální, že jsou baleny jednotlivě, takže je možné si je vzít do kabelky. Moc doporučuji.
klad Rychle absorbují tekutinu
klad Křidélka
klad Jednotlivě balené
klad -
avatar
Veronika
Jelikož vložky jsem nikdy moc nemusela, kdyz mám své dny tak mám raději tampony, tak jsem na tuhle výzvu byla velmi zvědavá. Vložky mě mile překvapili. Jsou krásně tenké, z příjemného materiálu. Nikde netlačí, jakoby jsem tam nic neměla :) zvladli bez problémů i celou noc. Vyjeli jsme i na kole a žádný nepříjemný pocit jsem z nich neměla.
klad Příjemný materiál
klad Málo lepí
avatar
Miroslava
Při menses používám vložky i tampony, tak nějak střídám, vložky spíše na noc.Takže jsem byla na nové kotex zvědavá, vložky s třídám různé značky. Tyhle mají příjemný povrch. Jemné, prodyšné, dobře sají. Na noc musím ozkoušet prodlouženou variantu. S testováním jsem byla spokojená.
klad povrch
klad dobře sají tekutinu
klad nic
avatar
Nikola
Balení každé vložky není z plastu, což v dnešní době velice chválím. Nejsou parfemované, jako jiné značky, když se pak smichaji pachy, je to opravdu hrozně. Krásně sají, jsou příjemné na dotek. Vidím jen samá pozitiva, během nošení ani nevím, že ji mám. Barevný vzorek je jednoduchý, ale na tom moc nesejde
klad Zabalení každé vložky bez plastu
klad Neparfemované
klad Příjemný materiál
klad Nic
avatar
Pavla
Značku Kotex jsem do teď znala u tampónů a ráda jsem si je kupovala. Vložky stejné značky jsem si rovněž oblíbila. DOstatečně veliké, perfektní duo balení, sama takové upřednostňuji, jsou super savé, nestala se mi zádná nehoda, perfektní struktura a příjemná jemná vůně.
klad vše ok
klad nic jsem nenašla
avatar
Dominika
Tyto vložky jsou prostě skvělé. Jsou jednotlivě balené, což mi moc vyhovuje, protože je můžu dát do kabelky nebo batohu na cesty. Jsou tenčí než běžné vložky, takže vás v ničme neomezují. Díky jejich délce a také, že jsou s křidélk, je používám i na noc. Moc doporučuji.
klad Jednotlivě balené
klad Tenčí než běžné vložky
klad Pro mě vhodné i na noc
klad -
avatar
Šárka
Dlouho jsem hledala nějaké kvalitní vložky n mé dny, kdy opravdu trpím silnou menstruací a kolikrát jsem v noci musela vstávat a jít n toaletu, stejně jsem měla ráno na prostěradle flek, s novými vložkami Kotex je to super, vložka je krásně dlouhá, dostatečně široká, na dotek je jemná a příjemná, absorbuje vse tak, že opravdu nejde cítit divný pocit vlhkosti a nepříjemného pocitu, vydržela celou noc. Určitě si opět pořídím.
klad Dvojité balení
klad Cena
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Lenka
S těmito menstruačními vložkami jsem velice spokojená. Jsou skvěle absorbční, takže nehrozí žádné nepříjemné pocity, pouze pocit sucha. Tvar i materiál mi přijde klasický, jako u ostatních vložek. Vyhovuje mi, že jsou s křidélky, chrání tedy dokonale a nehrozí nechtěné posunutí. Doporučuji.
klad Vysoce absorbční
klad S křidélky
klad -
avatar
Jakub
Vyhovuje mi výhodné mnohakusové balení. Vložky dobře lepí, nehrozí tedy posunutí vložky a tím odpadá i obava z protečení. Vyhovuje mi i to, že jsou s křidélky, takže ochrana spodního prádla je ještě větší. Vložky jsou z příjemného materiálu a velikost je tak akorát. Doporučuji a určitě budu nadále kupovat.
klad Dobře lepí
klad S křidélky
klad -
avatar
Petra
Testované vložky Kotex mi zcela vyhovovaly. Jsou nesmírně pohodlné, protože materiál, ze kterého jsou vyrobeny je velmi příjemný a savost vložky je taktéž naprosto uspokojivá. Ani jednou během periody jsem neměla pocit mokrosti nebo strach z protečení po stranách.
klad velikost
klad savost
klad materiál
klad ocenila bych vůni
avatar
Milena
vložky Kotex Normal mi velice vyhovují. Balení je velké, takže není potřeba kupovat pořád nové. Vložky jsou baleny jednotlivě, je tedy možné si je vzít samostatně do kabelky. Lepící pásek a křidélka zaručují to, že se vložky ani nehne a ochrání vás tak před protečením. Moc doporučuji.
klad Jednolivě balené
klad S křidélky
klad -
avatar
Markéta
Značku KoteKotex jsem znala už z dřívějška,ale vložky Kotex normal jsem doposud nevyzkousela. Ocenila jsem velikost balení za naprosto super cenu. Vlozky mají fajn povrch,me pokožce vyhovují, nedráždí ji Dobre sají a dlouho vydrží.Pro mě ideální produkt.
klad Cena
klad Kvalita
klad Nic
avatar
Šárka
Vložky Kotex normal mě příjemně překvapily a jsem s nimi velice spokojená. Velice dobře a rychle vstřebávají tekutinu a to i v noci. Vložky jsou heboučké, pohodlné a bez zápachu. Doporučuji všem dámám a dívkách tyto skvělé vložky Kotex normal vyzkoušet.
klad pohodlné
klad nic jsem nezaznamenala
avatar
Marie
dekuji za tuto moznost testovaní diky me ambasadorce, musim rict ze tuto znacku normalne nepouzivam vzdy mi prisla moc napustena nedobrymi vecmi. tyto vlozky me ale prekvalily krasny design, dobre sani a cena jak jsem videla v drogerii taky suprova, urcite koupim i nadale
klad cena
klad design
klad ..
avatar
Jana
Vložky kotex normal mi vyhovují z hlediska délky a že jsou tenké. Mohu je nosit i pod tenké prádlo a nejsou pod oblečením viditelné. Jsou dostatečně savé, takže mi vydrží delší dobu. Jsou přívětivé k tělu, protože jsou hebké. Pouze se špatně oddělují od obalu. Mají totiž ještě lepení mimo lepící pásku.
klad dobře sají
klad jsou dostatečně dlouhé
klad lepení k obalu
avatar
Monika
Děkuji za zkušenost otestovat vložky Kotex. Jsem s nimi velice spokojená a určitě si je do budoucna koupím. Jsou tenké a proto docela příjemné. Pojmou velké množství tekutiny a nedovolí zašpinění oblečení. Materiál ze kterého jsou vložky vyrobeny je moc příjemný a člověk ani neví že na sobě něco má.
klad příjemné
klad zatím jsem nezjistila
avatar
Kristýna
Produkt je mi příjemný, nestalo by se, že bych po něm měla vyrážku nebo mi neseděli. Cena je přijatelná a tak ráda doporučím svým přátelům. Nemám ráda na vložkách křidýlka,ale zde mi tolik nevadili. Děkuji za možnost vyzkoušení, rda budu vložky této znaky využívat i nadále.
klad Cena
klad Materiál
klad Křidélka
avatar
Veronika
Libi se mi baleni, neni zbytecne plytvano dalsim obalovym materialem na jednotlive vlozky. Prijemny material. Cena je prijatelna. Jen moc nerozumim poctu vlozek, standartne byva vlozek 10, takze kdyz se jedna o duo pack baleni, ocekavala bych 10ks, clovek musi byt neustale ostrazity.
příloha příloha
klad neplytvani obalovym materialem
klad material
klad cena
klad pocet ks v baleni
avatar
Barbara
Jsem ráda, že jsem mohla testovat, po porodu už mám konečně normální cyklus a můžu zatím jen vložky, takže se hodili. Jsou super savé, příjemné a tenké, ale i presto, že jsou ultratenoučké, mi vadí a připadnou mi neprodyšné. Kdo je zvyklý na vložky, tak doporučuji, ale já už se moc těším, až se budu moct vrátit k jiným alternativám.
klad balení
klad savost
klad hebký materiál
klad neprodyšné
avatar
David
vložky Kotex testovala moje manželka. S výrobkem nebyla moc spokojená, protože je zvyklá na jinou značku a jiné provedení výrobku, tento druh dámských potřeb jí nevyhovoval. jsou krátké a nepojímají tolik tekutiny, jako jiné i méně kvalitní výrobky. měla s nimi problémy
klad velké balení
klad nižší kvalita, než jsem zvyklá
avatar
Petra
děkuji, nové menstruační vložky Kotex jsem vyzkoušela poprvé. zaujalo mě rychle absorbující jádro, které pojme tekutinu ve vteřině a chrání před protečením. dále mě překvapilo, že jsou na dotek sametově hebké a jemné k pokožce. ráda jsem otestovala a líbí se mi.
klad absorbující jádro
klad cena
klad nic
avatar
josef
testovala jsem díky manželovi vložky Kotex a v porovnání s vložkami Always nemohou příliš konkurovat. jediným velkým plusem je to, že jsou narozdíl od Always neparfemované, což mi velice vyjovuje a mají bavlnějou vrstvu. což je ale u tohoto výrobku sice důležitá věc, ale ne nejdůležitější. několikrát jsem měla nehodu.
klad počet kusů v balení a cena
klad popsáno
avatar
petra
testovala jsem dámské vložky Kotex a bylo to moje první setkání s touto značkou. oceňuji na nich svrchní bavlněnou vrstvu , která je příjemná k pokožce a že pojmou díky absorbčnímu jádru v okamžiku tekutinu. děkuji za vybrání do testování. určitě zase zkusím.
klad bavlněná vrstva
klad nic
avatar
Jarmila
značku Kotex kupuji jež několik let, ale vždy jen tampony. vložky jsem nikdy nezkoušela, proto mě toto testování mile potěšilo a zároveň i přesvědčilo, že jsou kvalitní nejen tampony , ale také dámské vložky. cena za tyto potřeby je opravdu nízká a porovnání počtu kusů v balení.
klad cena
klad nic
avatar
veronika
Za mě tedy naprosto super! Jsou velmi příjemné na omak a komfortní při každodenním nošení. Líbí se mi i obal,je krásně měkký a lze do něj použitou vložku fajn zabalit.Jen bych možná uvítala trošku větší rozměr co se týče délky, ale je to o zvyku.Za mě první zlušenost s touto značku a jsem velmi potěšena.
klad Mekkost
klad Obal
klad Delka
avatar
Petra
Věřím, že tyhle vložky pochválí každá žena. Veliké balení, super osvědčená značka, mimo jiné kupuji tampóny stejné značky, funkční, savé, příznivá cena. Co víc si přát ve dnech, kdy se žena cítí citlivěji, než kdy jindy. Děkuji za toto skvělé testování.
klad účinek
klad dostačující balení
klad nic jsem nenašla
avatar
Jaroslava
Vložky Kotex normal, které jsem testovala mohu ostatním kamarádkám a ženám doporučit. Líbí se mi minimalistický vzhled balení, který i přesto vypadá žensky. Oceňuji pohodlný a praktický tvar produktu. Jeho rychlou absorbci a především pocit sucha, který je vždy velmi O.K. Super!
klad ekonomické balení
klad vlžky jsou jednotlivě balené
klad tvar
klad rychlost absorbce
klad žádné
avatar
Markéta
Vložky totex normal mají velmi příjemný obal. Na první pohled vypadají úplně stejně, jako ostatní vložky. Při rozbalení mě potěšila síla lepivosti křidýlek. Jsou velmi příjemné, jak na omak, tak i na tělo. I při větší síle krvácivosti neprotekly. Za mě můžu doporučit.
klad jsou příjemné
klad nic
avatar
Markéta
Nikdy jsem vložky Kotex neměla a jsem velmi ráda, že jsem je mohla vyzkoušet a jsem nadmíru spokojená. Hned jsem si v krámu koupila zásobu, protože mě opravdu nadchly. Jsou velmi příjemné a zabraňují protečení a to je pro mě veliké plus. Velmi se mi líbí, že jednotlivé obaly vložek nejsou úplně "plastové", to mě velmi mile překvapilo.
klad balení
klad pocit čistoty
klad pocit sucha
klad nic takového není
avatar
Barbora
Vložky značky kotex jsem upřímně za poslední domu nekupovala a musím říci, že je to škoda. Velké praktické balení s 16 kousky a z třídy normál mě mile překvapilo. Jsou samostatně balené, bez zbytečného plastu, příjemné na dotek, pohodlné, praktické a přesto nenápadné. Dobrý a spolehlivý společník do nekonfortních dnů. Děkuji
příloha
klad příjemně hebké
klad dobře sedí
klad spolehlivé
klad nic jsem nenašla
avatar
Nikola
Vložky Kotex jsou pro mě výhrou i zklamáním. Jsem tak trochu na rozpacích. Absorbují skvěle, ale strašně špatně drží na spodním prádle. Mají hrozné malé množství, kterým se dají přilepit, takže jsou zlehka nepraktické, a člověk se musí docela hlídat.
klad dobře absorbují
klad velké množství kusů v jednom balíčku
klad špatně drží
avatar
Petra
Vložky jsou super savé, nezapáchají, parádně drží díky křidélkům, v noci zvládly vše, co měly. Líbí se mi praktické dvojbalení. Nevím zatím cenu, v obchodě jsem je ještě neviděla,ale až je uvidím, ta si je koupím. děkuji mé kamarádce, že mi vložky umožnila testovat
klad vložky
klad -
avatar
Irena
Vložky jsou příjemné na dotek, mají pěkné balení, každá je zvlášť balená, takže skvělé na cesty. Krev absorbují velmi dobře, netrahjí se a dobře lepí. Kotex jsem znala jen tampony, ted jsem spokojená i s vložkami. Doporučím je kamarádkám, at si rozšíří obzory.
klad balení
klad množství
klad mohly by být delší
avatar
Marie
Vložky jsou povedené, mají praktické balení, každá je balená zvlášť, což mi vyhovuje, jsou tak vhodné do kabelky a použité vložka s emůže do obalu zase opět zamotat. Jediné, co mi nelíbí je délka, preferuji delší, ať nedochází k průniku menstruace tam, kde ji mít nechci
klad balení
klad délka vložky
avatar
Alena
Tento produkt musim hodnotit nadprumerně.Vlozky jsou velice komfortni, pohodlné a maji savost tak akorat.LepiciLepicí pas je take vyhovujici.Vyhovovalo mi, ze nebyl az tak moc lepivy, nebot vlozka sla hezky odendat ze spodniho pradla.Takze tento produk doporucuji.
příloha
klad Vost
klad Savost
klad Lepivost
klad Vnejsi obal na omak
avatar
Zlata
Nové vložky Kotex ultra normal mně překvapily svojí neuvěřitelnou hebkostí a jemností.Vůbec jsem necítila,že vložku mám.Jsou opravdu hebké a příjemné.Dobře absorbují.Za mně velká spokojenost.Určitě budu používat i nadále,protože splnily moje očekávání.
příloha
klad jsou hebké
klad balení 16ks
klad dobře absorbují
klad nic negativního nemám
avatar
Monika
Hrozně ráda jsem vyzkoušela vložky, které jsem si jestě nikdy nekoupila a jsem ráda za tuhle možnost. Zaujala mě kvalita a i výdrž. Skvěle drží a nic nevyteče z nich ven. Určitě si je znovu v budoucnu pořídím. Žádné nepříjemné pachy jsem z nich necítila, udržely vsechno.
klad kvalita
klad výdrž
klad nic
avatar
Dana
Vložky kotex normal, jsou fajn. Vyzkoušela jsem ale upřednostňuji tampóny, takže jsem obdarovala kamarádky a myslím že účel plní na maximum. Jsou tenké, ale mě už sympatická nejsou. Ale děkuji za možnost vyzkoušet kotex vložky normal. Vložek a tampónu není nikdy dost.
klad Velikost
klad Mě vložky už nevyhovují, ale to je můj problém
avatar
Dana
Jsem ráda, že jste mě vybrali do testování vložek kotex. Vložky jsem vyzkoušela, splňují účel na maximum, ale za mě top tampóny kotex. Ale balíčky jsem věnovala kamarádce a je spojená. Vyhovuje velikost i absorpční vlastnosti vložek kotex , děkujeme moc
klad Spolehlivost
klad Nic
avatar
Lucie
Vložky kotex normal mě neuchvátily. Vzhledem k mému věku a poněkud silnému krvácení v počátku menstruace jsem je nemohla použít. Použila jsem je ke konci, kdy krvácení nebylo tak silné. Nevyhovovala mi velikost, ani tvar. Také jednotlivé zabalení vložek je nevyhovující. Při rozbalení se obal potrhá.
klad nic
klad velikost
klad savost
klad obal
avatar
Petra
Hygienické vložky této značky jsem vyzkoušela úplně poprvé a musím říct, že mě překvapily kvalitou. Jsou tenké, z příjemného měkkého materiálu, savé a neparfémované. Oproti konkurenčním výrobkům je i příznivější cena. Celkově jsem tedy velmi spokojená a doporučuji!
příloha
klad dobře absorbují
klad tenké
klad měkké
klad nic
avatar
Jana
V balení je dostatek vložek. Balení zaujme v regálu svojí výraznou barvou. Vložky jsou příjemné, snadno se nasazují a při nošení poskytují dobrý komfort. Jen tak neprotečou, přesto na ty nejsilnější dny to není. Balení je velikostně praktické, krásně se vejde do kabelky.
klad balení zaujme
klad neabsorbují tolik, jako Always
avatar
Tereza
Konečně jsem mohla otestovat vložky Kotex. Vložky používám jen na noc, přes den používám tampony, jsou pro mě příjemnější, ale vložky se osvědčily .jsou příjemné na nošení a hebké a zároveň prodyšné a i v noci udržely vše co měly. Tloušťka také vyhovovala. Mohu doporučit
klad Prijemne
klad Hebke
klad Spolehlive
klad Nic
avatar
Hela
Menstruační vložky od značky Kotex jsem zkoušela poprvé, většinou volím konkurenční značky. Zaujalo mě decentní balení a příjemné balení jednotlivých vložek. Jednoduché, praktické a účelové, tak jak má být. Skvěle sedí, jsou jemnější než jsem zvyklá, lepící pásky také pevně drží. Absorbce v pořádku. Testování bylo bezproblémové.
příloha
klad ekologické balení
klad jemnost
klad design
klad -
avatar
Lucie
Jsem zvykla kupovat tampony Kotex se kterymi jsem velmi spokojena.Proto jsem byla velmi zvedava na testovani vlozek Kotex. A jsou paradni, tak jako tampony. Jsou krasne prodysne, paradne lepi.. Jsem s nimi moc spokojena a vrele doporucuji vlozky Kotex
klad prodysnost
klad savost
klad na nic jsem neprisla
avatar
Gabriela
Jsem ráda, že jsem mohla výrobek testovat. Vložky mají decentní obal, jsou úžasně tenké, jednotlivě zabalené pro mě v zajímavém obalu. Opravdu nepropustné, vydrží celou noc a dávají pocit sucha. Výrobek mohu jen doporučit, určitě budu používat i nadále.
klad vše
klad nic
avatar
Dana
Vložky mají praktické velké balení a na omak velmi příjemný povrch s moderním designem. Absorbce je opravdu extra rychlá. Jen i když byl povrch na první dotyk příjemný, při dlouhém sezení stejně pokožka lehce zčervenala. Mám ji ale velmi citlivou. Vyhovovala mi i délka křidélek. Krásně se navíc přilepí ke kalhotkám, drží, ale jsou sundat bez problémů. Možná bych jen lepicí pásek trochu zmenšila.
klad Balení
klad Povrch
klad Design
klad Křidélka
klad Povrch
avatar
Zlatka
Testovala jsem vložky Kotex ultra normal .Balení obsahuje 16ks jemných hebkých vložek,které vás překvapí svojí savostí .Díky savému jádru udrží tekutinu uvnitř a vy se cítíte skvěle.Od této firmy používám už nějaký čas tampony a jsem také velmi spokojená.
klad jemné a hebké
klad balení 16ks je super
klad nedráždí pokožku
klad negativního nic
avatar
Kamila
Měla jsem možnost vyzkoušet tento výrobek od Kotexu, které mi dodaly pocit dostatečného pohodlí v období periody. Velmi dobře vstřebávají tekutinu, a tím pádem jsem měla pocit sucha. Jsou celkově šetrné k pokožce. Určitě zakoupím i další varianty těchto vložek.
klad dobrá savost
klad pohodlné
klad šetrné k pokožce
klad nic
avatar
Zuzana
Tento výrobek vložky Kotex - normal, které jsem dostala na vyzkoušení, jsem testovala osobně a byla jsem s nimi spokojena. Jak po stránce kvality , velmi dobrá savost a odvádí dobře tekutinu jak je potřeba. Dále jsou uživatelsky komfortní a příjemné při nošení. Dodávají celkově pocit většího sucha, než tomu bývá u ostatních podobných výrobků. Praktická velikost i balení. V budoucnu plánuji zakoupit další balení.
klad savost
klad šetrné k pokožce
klad nic
avatar
Jaroslava
Testováním tohoto výrobku vložky Kotex jsem pověřila svoji dceru, která s nimi byla spokojená , celkově pociťovala lepší pocit při nošení. Velikost zcela vyhovující, máme v plánu zakoupit tyto vložky i v dalším provedení - Night. Tato značka je dosti kvalitní , umožňuje tyto dny prožít bez problémů a pocitu okamžitého sucha .
klad savost
klad šetrné k pokožce
klad kvalitní
klad praktické
klad nic
avatar
Růžena
Vložky Kotex jsou naprosto perfektní. Velmi jsem ocenila jejich jemnost a vysokou savost, což je v mých dnech dost důležité. Každá žena se chce cítit příjemně každý den. Také si myslím, že je dobře zvolené balení, které je dostačující a praktické. Také jsem ráda, že drží bez problémů na místě a nemusím se bát protečení čí ušpinění svého prádla ;)
klad savé
klad jemné
klad perfektně sedí
klad nic
avatar
Jarča
Vložky mi šly hůře odlepovat z obalu, často se mi roztrhal obal než se mi podařilo odlepit. Ale jinak musím vyzdvihnout, že po celou dobu menstruace jsem se s Kotex vložkami cítila naprosto v suchu. Po porodu mám velmi silnou menstruaci a vložky mi naprosto vyhovovali. Jsem si jista, že je budu nadále používat.
příloha
klad savost
klad pocit čistoty
klad špatně se odlepovali
avatar
Iveta
Vložky konkrétně od této značky jsem nikdy před tím nepoužívala, takže toto pro mě byla novinka a byla jsem zvědavá jak se osvědčí. Osvědčily se nakonec velmi dobře, nedokážu asi srovnat pro a proti vůči jiným značkám, ale rozhodně jsem byla spokojená a až je zase najdu v obchodě určitě si je v budoucnu koupím.
klad dobře drží
klad savost
klad žádný zápach
klad nic mě nenapadá
avatar
Monika Machálková
Děkuji za možnost testování. Vložky Kotex jsou příjemné na dotek, nejsou nijak tlusté, při nošení jsem je téměř necítila, že by protekly to se mi nestalo a držely na svém místě. Dostala jsem je v dvojtém balení. Ač nejsem zvyklá vložky nosit, tak na tyhle bych si zvykla.
klad příjemný materiál
klad nic
avatar
Olga
Značku Kotex mám moc ráda, ale tyto vložky jsem zkoušela poprvé. Moc se mi líbí vzhled balíčků a také jednotlivě balené vložky jsou praktické, rychle se dají vybalit a na kalhotkách dobře drží. Povrch je hebký až sametový a velice rychle v sobě uzavře tekutinu, kterou nepustí ven. Jsou pohodlné, nikde vás nic netlačí, neškrábe a vždy se cítíte příjemně. Velmi je oceňuji a budu používat i nadále.
klad hebkost
klad praktické balení
klad pocit sucha
klad rychle vstřebávají tekutinu
klad ----
avatar
anna
Tyto tenké vložky jsou opravdu skvělé na každodenní použití při periodě. Vyznačující se jemností a hebkostí povrchu, nedráždí pokožku a díky křidélkům pevně drží na svém místě. Tekutina se do nich rychle vstřebá, takže máte stále pocit sucha a navíc nikde nic neproteče kam nemá. Oceňuji i balení a možnost výběru na noc a den. Využívám pravidelně a jsem moc spokojená. Skvělý společník pro naše nepříjemné dny.
klad velikost a tlouška
klad dobrá savost
klad jemnost povrchu
klad křidélka
klad nic
avatar
Jitka
Testovaný vzorek jsem si vyzvedla v kanceláři Zeny s.r.o. jsem s ním moc spokojena. Krasne sají, sedí.Tebto výrobek budu určitě do budoucna pouzivat. doporucim je všem svým kamaradkam.Pokud uvidím tento výrobek na prodejně,určitě ho koupim. Jsem s ním moc spokojená.
klad Saje,
klad Prijemny na pokozku
klad Sedi
klad Nic
avatar
Ivana
nové dámské vložky značky Kotex jsou zbožím, které na našem dostupném trhu chybělo, vynikají skvělou savostí, jsou vyrobeny z příjemného materiálu, vzhledem k vysoké funkčnosti jsou i cenově příjemně dostupné, značka Kotex opět nezklamala, určitě je budu preferovat
klad vysoká funkčnost
klad nic
avatar
Alena
Vložky se mi líbí vzhledově, určitě mě v drogerii zaujmou,a to nejen mě, mají hezký překryv jako kdyby měly dvě balení v jednom, což taky upoutá, cena není až tak vysoká, řekla bych odpovídající kvalita za dobrou cenu, vložky hezky sají, při sportu bohužel nezkoušeno, hodně plavu, ale celkově rozhodně spokojenost.
klad ochrana
klad nevím jestli je balení eko
avatar
Michaela
Vyzkoušela jsem vložky Kotex a byla jsem nadšená. Cítila jsem se při nošení, jako bych ani vložku neměla což je pro mě velmi důležité. Výborná je savost, protože se člověk nemusí neustále bát a běhat kontrolovat na záchod. Vložky jsou opravdu tenké a křidélka opravdu drží. Takže od teď už jen tyto vložky, protože v nich se každá žena musí cítit pohodlně.
klad savost
klad vzhled
klad nic
avatar
Jana
Vložky jsem si vyzvedla k testování na recepci VIVAjump v Teplicích. Vložky jsem měla možnost si hned doma vyzkoušet. I když převážně využívám tampony tak vložky používám na noc. Kotex vložky jsem měla poprvé a spokojena jsem byla jen Škoda že nebyly k vyzkoušení i s méňe kapičkami. Pro mě byly moc silné
klad Hezké balení
klad Potrebovala bych méňe kapiček pro slabší menstruaci
avatar
Krisztina
DObrý den, Dekuji za moznost ze som mohla vyskusat vlozky Kotex. Bola som velmi spokojna při pouzívání. Mala som dobrý pocit a cítila som sa komfortne při nosení. Rada by som doporučila aj svojim kamarátkam. Este raz dakujem za moznost vyskusat Kriststína
klad absorpční jádro
klad hedvábný povrch
klad pohodlí
klad nic
avatar
Lada
Vložky jsou měkoučké, pohodlné a zadrží hodně tekutiny. Mají krásný design, který lahodí oku. Když jsem je ukázala kamarádce hned si je běžela koupit. Díky křidélkům se můžu volně pohybovat a nemusím se bát, že se stane nehoda. Jsou super, díky za možnost vyzkoušet.
klad velikost
klad tvar
klad absorbce
klad balení
klad ,
avatar
Inna
Pri noseni vlozek Kotex Ultra Normal citim se komfortne, jsou prilehave a drzi pevne, z proteceni nemam obavy, pro pokozku jsou prijemne a hebke, maji dobrou savost, tekutinu absorbuji rychle. Maji prakticke baleni. Vlozky Kotex Ultra Normal doporucuji.
klad baleni
klad komfort
klad tloustka
avatar
Simona
Vždycky jsem dávala přednost raději tampónům od této značky, ale musím říct, že tyhle vložky jsou super. Jsu velmi příjemné, hezky drží a mají super tvar. Byla jsem překvapena skvělou savostí. Určitě je doporučuji a i já znovu vložky Kotex zakoupím..
klad Příjemné
klad Drží
klad Hezky sají
klad Nic
avatar
Lenka
Ačkoli již roky nedám dopustit na svou oblíbenou značku, nové vložky Kotex mne velmi mile překvapily. Nedráždí pokožku, nejsou nijak nepohodlné a opravdu skvěle absorbují, řekla bych že až nadprůměrně. Líbí se mi i jejich cena - nejsou zbytečně předražené. Musím říci, že zvažuji přechod na tuto značku, jsem opravdu velmi mile překvapena.
klad maximální komfort
klad neobtěžují
klad nedráždí pokožku
klad -
avatar
Ilona
Vložky kotel používm již delšídobu a jsem s nimi velice spokojena.Jsou krásnĕ savé a příjemné jakokdybych nic necítila používám je strašně rádá hlavně kdyź někam jedu nebo jdu na plovárnu vydrží mi docela dlouho a jsou higijenickéa hlavně praktické jsem velice spokojena
klad Savé
klad nezjistila jsem nic co by se mi nelíbylo
avatar
Katka
Málokteré vložky mi sednou - většina z nich mi překáží, a o to více mne překvapilo, že se tyto od Kotexu hezky přizpůsobily mému tělu. Dobře absorbují, nestalo se, že by mi protekly. Nezaznamenala jsem žádné nepříjemné pocity spojené s jejich používáním, čehož si cením. Jsem ráda i za přívětivou cenu, které je o něco nižší než u konkurence.
klad přizpůsobí se vašemu tělu
klad dobře sají
klad -
avatar
eva
Produkt je prima, vložka je hebká, příjemná a dobře saje. Jsem velmi citlivá na materiály, ale použitý materiál v této hygienické potřebě jsem snášela velmi dobře. Balení je také bezproblémové, šířka vložky je dostačující a je velmi nenápadná, téměř diskrétní. S klidným svědomím tento produkt doporučím ostatním ženám.
klad hezké balení
klad příjemný materiál
klad dobře drží na místě
klad nic
avatar
Petra
Já jsem testovala vložky kotex normal. Vyhovují mi zejména svým tvarem a velikostí (jsou akorát). Jsou pohodlné, příjemné a jemné. Ideální i na nošení během cvičení. Jsou srovnatelné se značkou always. Vhodné na noc i během dne. Vhodné pro všechny ženy.
klad balení
klad tvar
klad velikost
klad jeden druh
avatar
Kateřina
Myslím, že dámské vložky Kotex mohou konkurovat na trhu velice úspěšně. Roky používám od této značky tampony, se kterými jsem nad míru spokojena. Vložky jsem zkoušela poprvé a jsem také moc spokojena. Určitě je budu doporučovat i svým přátelům. Jen bych vytkla balení, stále jsou oproti jiným balením silnější. To je ale jen malý detail.
klad Spolehlivost
klad velikost balení
avatar
Marinka
Tyto vložky od firmy Kotex se mi zalíbili na první pohled. Mají poutavý obal, kerý mě hned zaujal. Jednotlivé balení vložek je prakticky řešené a i množství v pylíčku bohatě stačí. Díky lepícím páskům a křidélkům skvěle drží na spodním prádle a protože velice rychle nasajou tekutinu, nemusím se bát protečení a nepříjemných chvil. Jsou měkké a jemné a jejich nošení je příjemné. Určitě doporučuji i osatním ženám.
klad savost
klad bezpečné uchycení
klad jemnost
klad nic
avatar
Jana
Vložky KOTEX jsou super a za mě dostávají velkou pochvalu. Skvěle sají a zadržují tekutinu, dobře drží, dá se s nimi bez problému sportovat a vždy je vše v pořádku a člověk ani nemá pocit, že nějakou vložku má. Jejich povrch je příjemný, hebký, neškrábe, nedráždí. Celkově velice povedený výrobek.
klad praktičnost balení
klad hebkost povrchu
klad jemnost
klad vysoká savost
klad -
avatar
Anička
Dobrý den, design oc hezký, podobný tampónům této značky, které rada používám. Praktičnost co se týká balení super, ale používání (savost, komfort) nic moc
klad Kvalita
klad Design
klad Material
klad Savost
klad Pohodlí
klad Nenapadnost
avatar
Miroslava
Vložky Kotex považuju za kvalitní výrobek, s vlastnostmi jsem velmi spokojená, také je sama dlouhodobě používám. Oceňuji rozumnou cena, za kterou lze výrobek pořídit. Výrobek je srovnatelný s jinými výrobky ve své třídě, takže nikterak nezaostává v kvalitě ani designu. Doporučuji.
klad cena
klad funkčnost
klad není co vytknout
avatar
Libuše
Vložky kotex normál, jsou balená po jednotlivých kusech, kdy toto je velice praktické balení jak do kabelky, tak do ruky, na cesty atp. Jsou poměrně tenké a i přes to mají dobré sací schopnosti. Při jejich použití se cítím poměrně dobře, vnímám pocit sucha.
klad praktické balení
klad dobrá savost
klad nic
avatar
Žaneta
Značka Kotex nám na trhu představuje jejich nový výrobek - vložky ultra comfort,které mají rychle absorbující jádro.Vložky jsou na dotek příjemné,jsou hebké a nedráždí pokožku.Jsem ráda,že jsem mohla vyzkoušet tuto novinku,protože mně tedy určitě oslovily a budu je i nadále používat.
příloha
klad rychle sají
klad líbí se mně velikost balení
klad na dotek příjemné
klad negativního nic
avatar
Michaela
Moc děkuji za možnost testování hygienických vložek Kotex ultra. Vložky kotex mi plně vyhovují, jsou tenké, dobře sají a jsou mým dobrým pomocníkem při mé středně silné menstruaci, tento produkt všem vřele doporučuji. A určitě budu kupovat i nadále. :)
příloha
klad Tenké
klad Dobře sají
klad Nic
avatar
jana
možností vyzkoušet vložky jsem nasla to co dlouho hledám,jsou velmi prijemce,delka je maximalni spokojenosti,krasne vstrebavajici se a neprotečou,vstrebaji velke množství tekutiny,ne jak nektere levnejsi vlozky.cenove velmi dostupne-doporucuji i svým kamaradkam
klad delka a velke pojmuti tekutiny
klad neni co
avatar
Verush
Po dlouhé době jsem vyzkoušela vložky ,a na to že používám spíše tamponytampony tam mi nijak nevadili a byli pohodlnepohodlné . Jen jsem občas měla strach pro zvýšené aktivite. Ale jinak uurčité si je domu do zásoby pořídim. Byli velice příjemné A praktické. Díky za možnost vyzkoušet.. ❤
klad Krásný design ,dobrá savost, praktičnost
klad Bála jsem se asi se nepohli jinak nez by meli
avatar
Jana
Firma Kotex nám představuje nové vložky Comfort,které jistě každou ženu překvapí svojí úžasnou jemností a hebkostí.Vložky dobře absorbují tekutinu a poskytují větší pocit sucha.Balení po 16 kusech mně osobně vyhovuje.Vložky Kotex Comfort doporučuji určitě vyzkoušet.
klad hebkost
klad nedráždí pokožku
klad nevím
avatar
Alena
Děkuji za možnost otestovat nové vložky Kotex normal. Testované vložky mají přijatelnou velikost. Tyto vložky mě překvapily velmi dobře absorbujícím jádrem a velmi příjemným povrchem. Jejich další výhodou je přítomnost křidélek, které velmi dobře drží na prádle. Mohu 100 % doporučit.
klad absorpce
klad jemný povrch
klad křidélka
klad velikost
klad nic
avatar
Zdenka
Vložky jsou super.Krásně tenké. Při nošení jsou pohodlné. Měla jsem plno druhů , ale tyto mě naprosto dostali. Jiné snad uz ani nebudu chtít. Doporučím je i mým kamarádkám. A hlavně mi vyhovují i na noc. Takže vložky kotex jsou pro mne ty pravé. Děkuji
klad tenké
klad nic
avatar
Lenka
Velmi pěkně zabalená každá jednotlivá vložka, malý balíček, který se vejde i do malé kabelky. Vložka je jemná a dobře drží přilepená na spodním prádle. Délka i šířka mi vyhovovala na denní nošení. Na noc jsem použila vložku silnější a delší. Vložka má dobrou savost a ve dnech menzes, kdy je krvácení nejsilnější, jsem nemusela řešit "nehodu" s protečením a pod. Byla jsem spokojená.
klad dobře drží přilepená na spodním prádle
klad dobrá savost
klad nic
avatar
Petr
Tyto vložky jsou prostě perfektní. Během dne ani necítíte, že ji máte, protože je tenčí než běžně dostupné vložky na trhu. Vyhovuje mi, že mají křidélka a ochrání tedy prádlo. Tekutino pojmou skvěle, necítila jsem žádný nepříjemný pocit mokra. Moc doporučuji.
klad Tenké
klad nic
avatar
Lenka
Vložky Kotex mě přiliš neoslovili, vložka se mi zdá celkem silná, několikrát se mi stalo, že se mi špatně odlepily ochranné pásky, a ne vždy vložka dobře držela na spodním prádle. Savost vložky je dobrá. Balení odpovídá standardu. Obal má líbivý design.
klad hezký obal
klad dobrá savost
klad dobrá délka
klad celkem silná
klad špatně se odlepují ochranné pásky
klad ne vždy drží na místě
avatar
Kateřina
Produkty značky Kotex mám ráda a ráda jsem slyšela novinku o novém produktu vložek. Vložky jsou savé a příjemné na nošení. Balení je zpracováno hezky a příjemně na pohled. Není nic, co bych k produktu vytkla. S přiměřenou cenovou relací kvalitě si je ráda znovu pořídím.
klad savost
klad pohodlnost
klad nic
avatar
Gabriela
Tyto vložky od výrobce Kotex jsou velice příjemné při nošení, pohodlné, nikde neškrábou a dobře drží na oděvu. Také se s nimi nemusím bát žádné nehody, protože všechnu tekutinu absolutně pohltí a vy máte pocit sucha a bezpečí. Balení je také zajímavé a určitě mezi ostatními výrobky v regále vynikne. Určitě si budu kupovat i nadále, za mě má výrobek velkou jedničku a doporučuji ho i ostatním ženám.
klad savost
klad pohodlnost při nošení
klad jemnost
klad nic
avatar
Zdenka
Tak značka Kotex mně opravdu zase příjemně a mile překvapila.Tyto vložky jsou opravdu moc příjemné a hebké,nedráždí vůbec pokožku.Navíc moc dobře a rychle absorbují tekutinu.Konečně jsem našla něco,co mně plně vyhovuje.Určitě vyzkouším i vložky Kotex Night.
příloha
klad hebké
klad nedráždí pokožku
klad balení
klad negativního nemám nic
avatar
Jan
Tento produkt jsem samozřejmě nemohl otestovat osobně, ale nechal jsem testovat ve svém okolí a byla s ním spokojenost. Vložky vsákly tekutinu, žádný problém se nevyskytl a celkově byly z příjemného a savého materiálu jemného k pokožce. Takže lze doporučit.
příloha
klad příjemný materiál
klad savé
klad nic
avatar
Andrea
Vložky kotec jsem měla v ruce poprvé a co se mi na nich líbí je ze jsou zabalené ve více eko obalu. Po prilepeni nedrží tak jak by měla. Na konci se odlepi a slepí k sobě což je po chvilkce dost nepříjemné. Design hezky, a kolem kridelek bych nechala více na prehyb i okolo.
klad Eko obal
klad Malo funkci lepící plocha.
avatar
Marcela
Tyto vlozky značky Kotex bych hodnotila průměrně.Savost je tak akorat - ani nadprumerna a ani podprumerna.Na omak jsou velmi příjemné, coz velmi ocenuji, nebot pri svych dnech jsem hodně precitlivela.pBaleni po jednotlivych kusech take hodne ocenuji.je to prakticke.
příloha
klad Savost
klad Jemny povrch
klad Baleni po kusech
klad Nic
avatar
Katka
vložky kotex mají pro mě dobrou velikost(dobře mi sedí) a savost(neměla jsem žádný problém s jakýmkoliv únikem mimo vložku). nejsou nijak parfémované. jsou příjemně tenké. řekla bych že je mohu doporučit ostatním ženám, které nad jejich nákupem váhají.
klad sedí dobře
klad sají dobře
klad nic nemám
avatar
Petra
S vložkamy jsme byla velice spokojena. Mají krasný vzor a jsou krasne balené. Krásně pohltí veškerou tekutinu a proto jsem se nemusela bát protečení. Byla jsem velmi mile překvapena a určitě u nich zůstanu i nadále, jelikož mi jako jedny z mnoha velice vyhovovali . A vřele doporučuji všem vyzkoušet.
klad baleníni
klad nic
avatar
Eva
Kotex znám již dlouho, dříve jsem používala, ale mi přijde, že se úplně ztratily ze sortimentu všech obchodů. Jsem s nimi moc spokojená. Za mě nej značka, budu kupovat i nadále. Navíc toto dvojbalení vychází velmi dobře cenově. cena kolem 50Kč je super.
klad cena
klad vyhovují mě
klad dlouho jsem je neviděla v žádném obchodě
avatar
Dana
tak jsou to normální vložky, nevím co víc bych k tomu psala. nemám k nim žádné výhrady a žádné připomínky, svoji službu splnily dle očekávání. balení je tak akorát a cena se mi zdá celkem slušná. kotex klidně zvolím až pujdu příště na nákup svých potřeb
klad cena
klad vše v pořádku
avatar
Ivana
Po rozbaleni jsem byla mile prekvapena ze nebyli zabalene v “igelitu”. povrch prijemny na kuzi, pohledem se zdalo ze jsou nejake hrubsi ale pri pouziti to nebylo poznat. savost byla uspokojiva nepretekli. celkove bych rekla ze hodnotim pozitivne a znova opet ich vyhledam v obchode
klad obal
klad povrch
klad savost
klad nic
avatar
Lenka
Vložky Kotex jsem před testováním znala, ale nikdy jsem je nezkoušela. Obal mě velmi zaujal, je hezky barevný, lákavý a hodí se k vložkám kvůli červené barvě a rozhodně je nepřehlédnutelný. Vložky jsou příjemné na dotyk a nemám k nim výhradu, byla jsem s nimi spokojená.
příloha
klad příjemnost
klad -
avatar
IVANA
Byla jsem vybrána k testování vložek Normal. Já osobně jsem byla mile překvapena, jejich kvalitou. Tento výrobek splnil vše co očekávám od těchto hygienických pomůcek. Jsou prodyšné, velikost je také dostatečná. Při jejich používání jsem měla celkově dobrý pocit, dobře absorbují tekutinu a odvádí ji od pokožky do jádra vložky. Ráda zakoupím i další druhy od tohoto výrobce.
klad praktické
klad prodyšné
klad savé
klad žádné
avatar
Jaroslava
Tyto vložky mi vyhovovaly. Část jsem dala dceři a byla též spokojená. Líbila se mi struktura, že to není žádný plast, ale působí velmi lehce, svěže a environmentálně. Nepůsobí jako pus plastu, ale spíš jako hebká bavlna. Určitě bych doporučila i ostatním vyzkoušet.
klad lehkost
klad -
avatar
Barbora
Dostala jsem od kamarádky možnost otestovat vložky KOTEX normal. Jejich provedení splnilo veškeré mé nároky, z důvodu že jsou šetrné k mé pokožce, jsou na dotek hebké, jemné a také jejich tvar poskytuje během periody dostatečné pohodlí. Které je pro mě velmi důležité , abych se mohla bez obav věnovat všem svým aktivitám. Byla jsem s těmito vložkami celkově spokojená a doručím je i svým kamarádkám.
klad savost
klad tvar
klad balení
klad nic
avatar
Tereza
vložky moc nepoužívám, dávám přednost tamponum a ty mam právě kotex, takže vložky jsou pro mě dobrým doplňkem, k jiným přípravkům na vystřídání. překvapilo mě, že jednotlive vložky již nejsou baleny v igelitu, ale asi v něcem, co se bude lepé rozkládat.
klad balení
klad bez parfemace
klad nemám minusy
avatar
Kristýna
Kotex vložky jsem vyzkoušela poprvé. Velmi mě překvapil nejprve obal, působí na mě velmi ekologicky. Dále mě hodně překvapila tenkost vložky. Jsou velmi příjemné a pohodlné. Rozhodně si je teď díky testování budu kupovat. ZAtím mi nejvíce vyhovovaly.
příloha
klad Obal
klad Funkčnost
klad nic
avatar
Mária
Miluji, když můžu podpořit ČR i nákupem českých výrobků jakým vložky Kotex jsou. Mají hezké balení a vložky jsou baleny jednotlivě, co oceňuji při likvidaci. Savost je moc dobrá na střední intenzitu krvácení. Vložky mají jemný, savý povrch pro rychlou absorpci tekutiny. Vložky drží na místě i při jakékoliv aktivitě.
příloha
klad Savost
klad Balení
klad Nic
avatar
Markéta Augustová
Byla jsem s produktem spokojená. Nevyskytl se jediný problém, nestala se žádná nehoda. Moc se mi líbí, že obal není z plastu jako u ostatních vložek. Vložky jsou příjemné k pokožce,savé, spolehlivé. Mé hlavní použití je na noc, tak bych ocenila větší velikost.
klad nemá plastová obal
klad žádné
avatar
Jindřiška
Vložky kotex normal jsou příjemné, byla jsem s nimi spokojená, neměla jsem žádný rušivý pocit, nevadily při sportu, zejména při jízdě na kole, jsou pohodlné, pocit pohodlí a diskrétnost jsou důležité faktory zejména při sportovních aktivitách a cestování
klad jejich velikost
klad jejich přilnavost
klad jejich pocit pohodlí
klad nevadí i při sportování
klad jsou diskrétní
klad nemám připomínku
avatar
Šárka Kubínová
Vložky mi vyhovovali,jemné a prodyšné. Dobře na kalhotkách drží, nekrčí se. Balení pro mě stačilo akorát, každá vložka zabalená zvlášť-ideální do kabelky. Myslím že výrobek bude mít úspěch a bude konkurenceschopný. Já si vložky kotex určitě koupím. Děkuji
klad Dobře drží
klad Jemné
klad Podyšné
klad Nic
avatar
Zuzana
Vložky mají velmi dobré absorpční vlastnosti a to i při silnější menstruaci. Drží tvar a přizpůsobí se pohybu. Vyzkoušela jsem i při běhu a jiných sportovních aktivitách. Mají příjemnou vůni a materiál je také velmi příjemný. Byla jsem spokojena a mohu doporučit.
klad Tvar křidélek je větší, než u jiných vložek a tím umožňuje lepší držení.
klad Nejsou prodyšné a kůže se potí.
avatar
Marcela
Hygienické vložky Kotex mě velmi překvapily. Jsou velmi příjemné a během jejich nošení jsem měla pocit jako bych ji ani neměla. Vložky jsou hebké a pohodlné. Mají vynikající savost i při zvýšené aktivitě, jako jízda na kole či běh :-) Během nošení vložek jsem se cítila skvěle.
klad pevně drží
klad design
klad savost
klad praktické balení
klad nic
avatar
Jana
Jsou super. Líbí se mi možnost výběru z různých variant: normal, super a night. Vložky Kotec jsou velmi dobře savé a přitom moc příjemné na nošení - vlastně ji ani necítíte. Balení je praktické a má hezký design. Určitě budu kupovat i nadále jelikož jsem moc spokojená.
klad savé
klad praktické
klad design balení
klad pevně drží
klad vše v pořádku
avatar
Irena
Vložky Kotex jsou parádní, jemné, příjemné při nošení! Pevně drží, ani se nehne! Vložky s křidélky Kotex jsem si velmi oblíbila, jelikož drží na jednom místě a tím zabrání případnému nechtěnému ušpinění spodního prádla. Překvapily svou savostí při sportu :-) I při zvýšené aktivitě jsem měla pocit, jako bych ji ani neměla a cítila jsem se báječně. Oceňuji různé varianty vložek. Budu kupovat, jsem moc spokojená a doporučuji i ostatním. Jsou o hodně lepší než konkurenční :-)
příloha
klad příjemné na nošení
klad Různé varianty
klad Nic
avatar
Zdeňka
Vložky Kotex normal mají hezký bíločervený obal evokující čistotu a krev, pasuje k tematice produktu. Vložky dobře sedí v kalhotkách, příjemně voní a byla jsem s nimi spokojená. Je dobře, že se dělají v různých provedeních a každý si vybere dle své potřeby.
příloha
klad dobře sedí
klad příjemně voní
klad -
avatar
Jan
vložky již byly otestovány a výsledkem testu je spokojenost s výrobkem. Vložky byly příjemné na nošení, mají hebký a zároveň savý povrch, žádné protečení ani pocit mokra či vlhka se nekonal, takže spokojenost. Velikost balení je super, v tomto velkém balení jsou vložky ekonomické a většinou cenově výhodné.
klad příjemný materiál
klad spolehlivost
klad příjemný pocit
klad praktické balení
klad zápory nemáme
avatar
Kateřina
U vložek mě velmi mile překvapil materiál, který je příjemný a vzdušný. Vložky nejsou zbytečně parfémované jako produkty od jiných firem. Dobře drží na prádle, velikost je odpovídající. Během používání se nevyskytlo nic, co by mi na vložkách vadilo. Jsem spokojena.
klad Materiál
klad Velikost
klad Kvalita
klad nic
avatar
Zdena
Za svůj život jsem již vyzkoušela mnoho vložek. Jsou stále kvalitnější a tyto tedy doslova překvapují svou výbornou savostí a především pocitem sucha. Dá se pomalu říci, že nemáte ani problém s tím, že máte "své dny" ... Také jsou příjemně měkké a nedráždí pokožku.
klad Jemné
klad Savost
klad Pocit sucha
klad Nic
avatar
Lucie
Vložky Kotex normal jsou prijemne,líbí se mi obal, avsak pro me jsou nevyhovujiciz duvodu silne menstruace. Používám noční baleni vložek s póry , tím se cítím bezpecne,mám pocit jistoty.Vlozky bych si nekoupila,možná kdyby byly za výhodnou cenu ke konci menstruace,ale doporučila bych je ženě,která má slabou menstruaci.
klad Obal
klad Malé
klad Povzch bez pórů
avatar
Olga
Vložky kotex normal jsou super, jsou pohodlné a příjemné. Určitě bych je doporučila kamarádkám, i sestřenicím a všem holkám co znám :-) nemám problém kupovat si jen tuto značku, byla jsem s ní velmi spokojená. Balení je tenké tudíž i dobře skladné, vždy je nosí m sím s sebou, i- když je nepotřebuji
klad líbí se mi
klad žádný nemám
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat, má guru testerka mi balíček doručila a já s radostí testuji. Vložky jsou skvělé, jako tampony téže značky. Vydrží, mají pr mě důležitá křidélka, neprotečou, super tvar a design a pozitivně kvituji dvojbalení, bez kterého se já neobejdu. Díky!
klad velikost
klad NIC!!!
avatar
Veronika
Tak jsem vyzkoušela vložky kotex. Zaujal mě obal každé vložky, jelikož to již není takový ten plast, takže ještě nahradit plastový obal celého produktu a bude to super. mě vložky překvapili, jsou savé, mají dobrý tvar a hlavně nejsou tlusté, což je pro mě důležité.
klad balení jednotlivých vložek
klad tvar vložek
klad vyhovují mi
klad líbí se mi
avatar
Sylvie
Používám tampony kotex a tak jsem byla na jejich vložky zvědavá a naštěstí mě neprekvapily. Jsou super, krásně měkké, prodyšné,super lepí a jsou dostatečně velké. Nikde mi nezavazely a cítila se s nimi pohodlně což každá žena určitě ocení. Určitě zůstanu značce kotex věrná.
příloha
klad Balení
klad Prodyšné
klad Velikost
klad Měkkost
klad Nic
avatar
Daniela
Kotex vložky Ultra Normal jsou prakticky balené po jedné a snadno se používají - a to hygienicky i mimo domácí prostředí díky balení. Nezaznamenala jsem žádný problém. Obal mají také povedený v klasickém Kotex designu a i jejich cena je poměrně příznivá.
klad hygienické balení každé vložky zvlášť
klad -
avatar
Lucie
Vložky mají klasický tvar a příjemný povrch. Během používání dobře držely a savost byla také v pořádku a bez zápachu. S výrobkem jsem spokojená, protože je možné mít zabalenou vložku stále u sebe v kabelce (ať už pro sebe či kamarádku/kolegyni). Obal je decentní, pěkný. Mohu doporučit.
klad praktické balení
klad celkově design produktu
klad jedna vložka byla v balení "zmuchlaná", ale nemělo to příliš vliv na její funkčnost
avatar
Jana
S vložkami kotex normal jsem byla spokojená. Líbilo se mi, že jsou balené jednotlivě. Ocenila jsem, že mají křidélka, díky kterým vložka zůstala na místě a neposunovala se. Také jsem byla spokojená s jejich savostí při silnější menstruaci i při používání v noci. Vložky kotex normal si v budoucnu určitě koupím.
klad jednotlivé balení vložek
klad křidélka
klad savost
klad nic
avatar
Kateřina
Vložky Litex normal jsou velice příjemné, není vůbec cítit jejich nošení. Jsou velmi jemné a měkké. Drží tvar, nehne se z místa ani při aktivním pohybu. Oceňuji obal jednotlivých vložek, které nejsou dělané přímo z plastu ale z jakési látky, která bude dobře rozložitelná.
klad Struktura
klad Obal jednotlivých vložek
klad Neni nic, co bych vytkla
avatar
Tereza
Balení mě nějak neupoutalo, v regálu s ostatními značkami, bych ho automaticky přešla. Na obalu mi schází přehled vložek, které firma kotex vyrábí. Název vložek které používám si nepamatuji a orientuji se dle přehledu uvedeného na obalu. Pokud tam přehled není musím se dívat do balení (otevřít balení v obchodě pokud to není které chci, nechávám otevřené balení v regálu). Jednotlivě zabalené vložky nosím v kabelce pro případ nouze. U ostatních značek mohu jednotlivě zabalené vložky nosit v kabelce x měsíců a obal zůstane neporušený, obal vložky kotex se již po pár dnech rozlepil a vložka je již nepoužitelná. Sice obal má zbudit dojem, že je ekologický ale v tomto případě to není úplně na místě. Celkový pocit z vložky je rozporuplný, povrch působí ekologicky a přitom spodní část působí až moc igelitově. Vím, že by jsem si tyto vložky určitě nekoupila.
klad snaha o ekologičnost
klad balení
klad materiál
avatar
Tomáš
dámské vložky značky Kotex mě mile prekvapily, jejich plocha je velmi prijemna na dotek, jsou dobre svae, dobre drzi na svem miste, neprekazi a nerusi,pro me super volba, daji se i dobre sehnat v beznem hypermarketu takze se daji lehce a kdekoliv zakoupit
klad obal
klad cena
avatar
Iveta
Vlozky Kotex maji prijemne baleni, jak cely balicek tak jednotliva vlozka. Vlozka je zabalena do ,,buniciny,, a je to moc prijemny material. Strasne me toto prekvapilo. Vlozka dobre drzi na kalhotkach a i dobre saje. Jen bych uvitala, kdyby byla moznost zkusit i vetsi vlozky, na noc atd. Vetsinou pouzivam tento typ vlozek i pres den, kvuli dobremu pocitu, ze neprotecu. Jinak spokojenost, myslim ze mile rada tyto vlozky koupim a budu pouzivat. Diky za moznost vyzkouseni.
příloha
klad Design
klad Baleni
klad Velikost
avatar
Romana
na vlozkach se mi libilo jak krasne sajou a i dlouho vydrzely i kdyz jsou jen ,,normal,,maji suprovy tvar,coz jsem take ocenila..je take dobre ze kazda vlozka je zabalena zvlast takze si ji klidne muzete sbalit na vylet a podobne akce.Jedine co bych zmenila ze bych dala nejakou svezest..parfem..vuni..
klad savost
klad tvar
klad pridala bych vuni
avatar
Pavla
Vložky Kotex jsem si ráda otestovala. Velice se mi líbil obal. Jsou to takové středně pohodlné vložky. Problematické pro mě bylo vůbec vložky odlepit. Myslím si, že je tam zbytečný ten papírový proužek, mohlo by to být nalepené přímo na obal každé jednotlivé vložky.
klad pěkný obal
klad jsou tenké
klad špatně se odlepují
avatar
Petra
Dosud jsem od této značky znala pouze tampóny, nicméně i vložky splnily mé očekávání, které jsem měla na poholnost a dobrou savost. Jsou na dotek velmi hebké, daleko příjemnější než jiné značky. Osobně preferuji tenčí vložky, nicméně mi po vyzkoušení byly milým překvapením, protože dobře sály co měly. Mohu tuto značku doporučit.
klad pohodlí
klad dobrá savost
klad hebký povrch
klad tloušťka
avatar
Lenka
Testované dámské vložky mi vyhovovaly, jelikož mám silnější menstruaci a s větším rozměrem jsem byla spokojená. Rozměry a síla vložky tedy ideální i pro silnou menstruaci, křidýlka jsou už dnes samozřejmostí, dobrý pocit, že je vše na správném místě a v suchu :)
klad optimální rozměry
klad nic
avatar
Gabriela
vložky kotex byly na tělo příjemné, ale na můj vkus docela silné/tlusté, takové vložkové retro. Zvláštně se vybalovaly z ochranného obalu-trhavě, nicméně ten se i přesto dal dobře použít na již použítou vložku-stále dobře lepil. Lepící pásek i křidýlka byla OK.
klad možnost použití obalu
klad tloušťka vložky
avatar
Silvie
Testovaný vzorek od značky Kotex určitě splňuje popisované výhody u výrobku. Jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a poskytují během periody pohodlí. Já bych určitě pro svou potřebu, pohodlí a klid volila delší vložku, tedy Kotex Night. Komu vyhovuje velikost Normal tak určitě bude spokojen.
klad pohodlí
klad nic
avatar
Zuzana
S vlozkami kotex.som bola spokojna.povrch je prijemny nie je umely ako u inych znaciek.takze som aj v tomto teple mala z nich dobry pocit a nepotila sa.hrubka vlozky bola vyhovujuca a nebolo ju vidno.aspon som mala ten pocit.vadilo mi,ze na vlozkach bol zly lep a casto sa stavalo,ze poriadne nedrzala na svojom mieste.toto jedine mi zneprijemnilo pocit z vloziek kotex.
klad Povrch
klad Hrubka
klad Absorbcia
klad Lep
avatar
Lucie
Tenké a příjemné hygienické vložky. Jsou tak pohodlné, že o ní téměř nevíte. Skvělá absorpční schopnost. Vložky vydržely i přes noc, nikde ani kapka. Moc se mi líbil tvar, jak samotné vložky, tak křidélek. Skvěle sedí, nikde nepřekáží, nešustí :) Povrch je příjemný k pokožce. Obal, do kterého je vložka zabalená, se trhá a není moc příjemný na omak. Je, ale určitě šetrnější k přírodě než jiné plastové obaly. Proto palec nahoru za kompletní produkt.
klad tvar
klad materiál
klad absorpční schopnost
klad jednoduchá aplikace
klad pohodlí
klad hygienický obal - nepříjemný na omak
avatar
Tereza
Vložky kotex jsou pro mě velké překvapení, nikdy předtím jsme je nezkoušela. Tak jako jsem spokojená s jejich tampony, tak budu nadále kupovat i vložky stejné značky. Sedí, jsou jako druhá kůže, savost je taky dostatečná. Velmi milé překvapení a věřím že spokojených žen bude víc.
klad Balení
klad Savost
klad Příjemný materiál
klad Nemám žádnou výtku
avatar
Aneta
Vložky jsem používala cca před 15-ti lety a potom jsem přešla na tampony. Když jsem měla možnost vyzkoušet vložky Kotex, tak jsem neváhala a přihlásila jsem.. byla jsem sama zvědavá, jak "vložková doba" pokročila. :-) Jsem mile překvapená, že povrch je příjemný a dobře saje. Také velmi vítám, že každá vložka je ekologicky zabalená a působí tak velmi bio dojmem. Líbí se mi barevný design a také rozvržení modré barvy přímo na vložce (takové to, že potom zkoumáte, jestli jste se trefili do těch prostor pro krev určených) :-) Určitě nejsem sama, která je taková zvědavá :-) Samozřejmě, že jsem si po celou dobu byla vědoma toho, že mám vložku a snad si nikdo nevšimne. Ale celkově hodnotím velmi pozitivně už i proto, že se krev nerozkládá uvnitř těla. Takže jsem začala kombinovat s tampony. Tampon jen na nejnutnější aby nic nebylo vidět a jinak na free time vždy vložku, aby si i tělo odpočinulo.
příloha příloha
klad tenká
klad dobře saje
klad hezký design
klad působí bio dojmem
klad taková ta obava, že mám vložku a snad to v upnutých materiálech nepůjde vidět
avatar
Kateřina
Kotex jsem znala dříve, pak uplně vymyzeli z obchodů a zustaly jen tampony a to byla škoda. Kotex jsem dobré vložky, je vidět, že prošly inovací - obal jednotlivych vložek již není igelit. A tak celkově mi přijdou přírodnější :) nosí se dobře, žádný problém s protečením atd.. jsem neměla
příloha
klad hezké balení
klad fajn velikost
klad dlouho nikde nebyly k dostání
avatar
Denisa
Děkuji za možnost testovat tyto úžasné savé a prodyšné vložky KOTEX,které mi naprosto vyhovují. Cítíla jsem se bezpečně,což je super pocit. Určitě můžu doporučit všem ženám,dívkám,ať vyzkouší. I balení vložek je designově hezky propraciované,absorpce taky fajn,za mě jednička.
klad vse super
klad vse ok
avatar
Šárka
Vložky Kotex jsou příjemné na dotek a nedráždí pokožku. Jsou savé a dostatečně "velké" dlouhé a silné tak akorát. Cenu jsem nezjišťovala ale dokázala bych si je představit je používat. jako benewfit vidím tu jejich prodlouženou chvilku, protože v prnich dnech to opravdu ocením.
klad savost
klad nic
avatar
Enny
Celkový dojem je pro mě průměrný, mohu srovnávat s Always, Camilla i no name z Lidlu. Vše podobný styl. Způsob balení (netkanka nebo co to je tragický), jediný důvod proč si kupuji ty balené zvlášť je, že do nich zabalím tu požitou. Rozbalení a nalepený krycí proužek přímo na netkance mě štval při každém rozbalování. Ovšem při slabší menstruaci super. Lepí, neposouvají se, neprotečou. Na normální menzes bych si je nevzala.
klad design
klad na slabší menstruaci dobré
klad příjemné na kůži
klad rozbalování jednotlivých kusů
klad lepící proužek na stěně netkané textilie
klad průsvitnost a bílá barva obalu
klad materiál obalu
avatar
Jarka
Měla jsem možnost testovat nové vložky Kotex Night. jsem ráda za tuto zkušenost. Velkou předností je její rychlá absorbce, můžu se spolehnout na netprotečení. Na dotek s pokožkou jsou sametově jemné a hebké. A její tvar je pohodlný.Měla jsem větší pocit suchosti a lepší kontakt s pokožkou. Známým bych vřele doporučila, je to už konfort.
klad rychlá absorbce
klad neproteče
klad na dotek jemné a sametové
klad pohodlné
klad větší pocit suchosti
klad lepší kontakt s pokožkou
klad neznám jejich dostupnost na trhu
klad nevím cennovou dostupnost
avatar
Eva Busolínová
Nové dámské vložky Kotex mne naprosto nadchly. Ne pro každou ženu jsou její dny příjemné a proto jsem velmi uvítala možnost vyzkoušet tyto nové vložky. Co se týče materiálu , jsou povrchově velmi příjemné a měkké, s výtečnou savostí. Nikde nekloužou, k prádlu krásně přilnou, perfektně drží na svém místě. Savost je také vyhovující. Hodnotím velmi kladně, atˇjiž jde o použití při běžných činnostech, či při sportu, jízdě na kole nebo sezení v kanceláři. Dávám jedničku s hvězdičkou
klad příjemný materiál a stálost
klad není co
avatar
Monika
Balení vložek působí eco-friendly (druhou otázkou je, jak moc to odpovídá realitě), vložky samotné jsou hebké, příjemné na pokožku, savé, nezanechávají pocit vlhka. Velmi oceňuji užší křidélka, která se vzájemně neslepí, a lze tak vložky snadno odstranit. Problém mám však s lepivou částí těla vložky, která u některých kusů nepokrývala rovnoměrně její celou část, ale byla posunuta výš/níž. To způsobovalo, že se vložka v té dané části odlepovala, což rozhodně nepůsobilo komfortně (nutno však podotknout, že jako celek vždy zůstala na svém místě). Tento konkrétní druh vložek je delší, než na jaké jsem zvyklá a při běžném nošení bych upřednostnila kratší variantu, ale to už je otázka subjektivního pocitu.
klad Balení
klad Povrch, savost
klad Užší křidélka
klad Nerovnoměrně umístěné lepivé proužky
klad Délka
avatar
Jana
Vložky testovala moje snacha. Byla s nimi velmi spokojená. Vložky kotex normal vykazují všechny vlastnosti uváděné v popisu. Byla trochu obava z protečení, ale ani ta se bohudík nenaplnila. Také balení je velmi praktické a estetické, v regálu nelze přehlédnout.
klad účinnost
klad nic mě nenapadá
avatar
Iva
vložky kotex majú ideálnu hrúbku a aj napriek tomu,že nemajú gélovú vrstvu,ktorá zabezpečuje savosť produktu, ich savosť je porovnateľná s inými druhmi vložiek. čo by som však mohla vytknuť, bolo,že sa zle odlepovali od vrchného obalu, niekedy boli tak silno,že sa tento obal potrhal
klad savosť
klad hrúbka
klad zle sa odlepovali od obalu
avatar
Katerina
Vložky Kotex jsem vyzkoušela poprvé a jsem za to ráda. Poskytují obrovský komfort, protože jsou lehlé, jemné a skvěle absorbují, při jejich používání o nich ani nevíte. Pevně drží na svém místě a neodlepují se. Mohu je vřele všem ženám i dívkám doporučit.
klad velmi jemné
klad lehké jako pírko
klad výborná absorbce
klad skvělý vzhled
klad nejsou balené v igelitu
klad výborně drží na místě
klad nic mne nenapadá
avatar
Petra
Děkuji za možnost otestovat vložky Kotex. Vložky od této značky jsem zkoušela poprvé, a proto mě velmi mile překvapily. Vložky mají velmi příjemný povrch a velmi dobře savé jádro. Další výhodou byla jejich velmi slabá parfemace a samozřejmě křidélka. Mohu je vřele doporučit !
klad příjemný povrch
klad savost jádra
klad nic
avatar
Renata
Menstruaci beru jako né moc příjemné období, ale důležité je pro mě se v tuto dobu cítit bezpečně, aby nenastala "nehoda" Vložky Kotex to splňují, jsou příjemné, savé, oceňuji křidélka. Jsou jednotlivě balené, zaujal mě obal, nejprve jsem si říkala, že je to až moc obyčejný obal, ale pak jsem si uvědomila, že splňuje vše co je potřeba a je i vlastně nenápadný, takže vložky Kotex bych doporučila.
klad příjemné, savé
klad nic
avatar
Michaela
Mekke, prodysne a velmi pohodlne. Zaroven dostatecne save. Nikdy se mi nestalo, ze by protekly. Vyhodou je i velmi tenle provedeni. Jsou diskretni. Neposouvaji se. Prakticke baleni treba i na cesty. Dobre lepeni. Kvalitni provedeni kridelek. Bohuzel chemicky belene.
klad Pakticke baleni
klad Dobre drzi na svem miste
klad Savost
klad Chemicke beleni
avatar
Hana
Vložky mi moc nevyhovovaly. Měla jsem na testování velikost normal, takže jsem je použila až ke konci cyklu. Jsou silnější, takové "nadýchané", moc jsem nedůvěřovala tomu, že by zvládly silnější krvácení. Ale možná, že nějaké super plus by pro mne byly vhodnější.
klad nic
klad jsou silnější než ty, které jsem zvyklá používat
avatar
Alena
Děkuji za možnost testovat vložky Kotex normal , naprosto mi vyhovovaly, jsou srovnatelné s jinými prémiovými značkami, pocit sucha a bezpečí opravdu byl, žádné "nehody" vyhovují mi. Kamarádka také má podobné zkušenosti.Jen se nechtěla zaregistrovat.
klad opravdu kvalitní vložky srovnatelné s jinými prémiovými značkami "pocit sucha a bezpečí" opravdu fungoval
klad nejsou
avatar
Barbora
Vložky Kotex normal mě velmi mile překvapily. Jsou tenoučké, přizpůsobivé a krásně prodyšné. Ve většině dosud zkoušených vložek jsem se necítila úplně komfortně, ale o vložkách Kotex jsem při nošení skoro nevěděla.. Což jsem ocenila hlavně v létě při vysokých teplotách, kdy se člověk opravdu snadno zapaří.
klad prodyšnost
klad jsou tenké
klad savost
klad nic mě nenapadá
avatar
Kamila
Vložky obvykle používám v noci, jsou pohodlné pro tělo, příjemné na dotek a dobře absorbují tekutinu. Mají příjemný tvar, který se přizpůsobí tělu a téměř o nich nevím. Mám pocit, že jsem opravdu dobře chráněná před nežadoucími nehodami. Jsem s nimi spokojená a ráda si je zase koupím.
klad Dobře absorbují
klad příjemné na dotek
klad nic mě nenapadá
avatar
Kateřina
Vložky kotex jsem momentálně netestovala - jsem v 7měsíci těhotenství :-) , testovala jsem pouze produkty od vileda. Nic méně kotex znám a používám jejich tampony a jsem velice spokojená . A co se týče vložek tento tip bych asi nekoupila , neboť používám slipové vložky a ty mi od kotexu tedy chybí , měli by je začít vyrábět , protože značka jako taková je dobrá a já jsem s ní velice spokojená .
klad ano
klad ne
avatar
Eva
Překvapilo mě, že firma Kotex dělá vložky, celý život jsem je měla zafixované jako tampony, a po této zkušenosti si myslím, že u nich měli zůstat. Balení zvenku je designově v pořádku, co mě zarazilo byl obal jednotlivých vložek v netkané textilii či co to je. Kvůli tomu musí být další voskovaný papírek na ní nalepený, aby se vložka nepřilepila k netkance. Co mě úplně rozbilo byly dva voskované papírky místo jednoho - připadala jsem si, jako kdybych otevírala náplast. Balení tedy vypadá "rádoby ekologicky", ale je krajně nepraktické. Jediné, co od obalu očekáváte, je to, že do něj zabalíte použitou vložku - ale to určitě neuděláte do průhledné netkané textilie. Z tohoto hlediska s always nesrovnatelné. Design samotné vložky působí velmi přívětivě, materiál vložky je příjemný. Savost pokulhává a kdybych měla silnější menzes, tak bych se vložku bála použít.
klad příjemné na dotyk
klad sedí dobře
klad obal z netkané textilie
klad slabá savost
klad rádoby ekologičnost
avatar
Petra
Vložky kotex jsou velmi příjemné, měkké, prodyšné a velikostně i tvarově vyhovující. Jádro vložky je tenké,ale odolné proti protečení tekutiny. Při normální menstruaci vydrží celou noc. Křidélka jsou dobře tvarovaná, drží na prádle pevně, neodlepují se. Výborný produkt, určitě ještě vyzkouším tampony.
klad tvar
klad prodyšnost
klad odolnost
klad uchycení s křidélky
klad dobrá cena
klad nemám co vytknout
avatar
Maky
Vložky Litex jsou velice příjemné a dobře se přizpůsobí, nikde netlačí a při pohybu nejsou cítit. Snadno se aplikují a dobře drží i při zvýšeném pohybu. Líbí se mi, že obal není zcela plastový ale je z jemného zvláštně látkového materiálu. Velice se mi líbí obal a velikost jednoho balíčku.
klad Obal
klad Mam co k vytknutí
avatar
Dana
Tyto vložky mne velice překvapily . Jsou tenounké a přesto zachytí vše jak má. Jsem s nima velmi spokojená a mohu je jen doporučit. Zkoušela je i moje dcera a také si nestěžovala. Pokud je seženu v našem nákupním středisku určitě si je koupím . Děkuji ,že jsem mohla testovat.
klad +
klad 0
avatar
Miroslava
Vložky KOTEX normal maji hezky design, jsou skladné, hebké, prijemne na noseni, s kridelkami. Obal je prusvitny, co trochu nuze vadit pri odhozeni vlozky do otevreneho verejneho odpadkoveho kose. Dany typ dostacuje na mirne krvaceni. Pri silnejsim bych volila jiny typ vlozek.
klad Hebkost
klad Prusvitny obal
avatar
Lucia
Ďakujem za možnosť vyskúšať nový proukt. Výrobok je podľa môjho názoru bohužiaľ priemernej kvality. Mne osobne nevyhovuje povrchová vrstva a nízka savosť. Na bielizni dobre nedržia. Ďalej by som bohužiaľ neodporúčala. oceňujem dizajn a veľkosť balenia.
klad Balenie, veľkosť
klad Nízka savosť
klad Nedržia
klad Povrchová vrstva
avatar
Lenka
Vložky kotec já použila já a půlku balíka použila má sestra.Obe sme max.spokojene.Ja jako středního veku a matka 2deti oceňuji, pohodlnost a fukcnost.Ovsem nevýhoda byla u běhání/cvičení tam teda doporučuji i nadále tampón. Sestřa ma 20 a ju zaujal obal a kedze je to mladá holka co chodí na disco každý pátek byla spokojená jak dlouho vydrží. Obě ocenujeme prijemni dotek na pokožku.Vlozky plně doporučujeme a rozhodně jim budeme věrné
klad Material
klad Savost
klad Neparfémovane
klad Nevhodne na sport ale to každá vložka
avatar
Petra
Vložky Kotex jsou skvělé, cítím se během svých dnů 100% chráněná, jsou velmi diskrétní, velmi savé, ultratenké, což je velká výhoda, mají pěkné balení. Určitě je doporučím svým kamarádkám a známým. Vložky Kotex (jak jsem se již dívala v obchodě) jsou i cenově velmi přijatelné, takže moje volba je jasná - jedině Kotex :-)
klad super savost
klad velmi tenké
klad nejsou
avatar
luci
měla jsem možnost testovat Vložky kotex normal. Co jsem na první pohled kladně hodnotila, bylo balení vložky, do ekologického látkového balení. Je skvělé, když se na výrobku a jeho obalu objevuje co nejméně plastu.Vložky sami o sobě jsou fajn a dobře savé.
klad balení
klad vše ok
avatar
Denisa
Jsou to velmi příjemné,lehounké a dobře savé menstruační vložky,které bych doporučila každé ženě během menstruace.Mají vynikající savé schopnosti a navíc jsou za dobrou cenu.Určitě u nich zůstanu do budoucna,protože jsou na rozdíl od jiných značek příjemnější k pokožce.
klad materiál
klad ekonomické balení
klad cena
klad velikost
klad vše bylo v pořádku
avatar
Jana
Vložky se mi moc líbí obalem, vypadá velmi zajímavě. Balení je hned pryč, ale to u každých vložek, s tym se nedá nic dělat. Absorbují tekutinu celkem dobře, nevidím žádný problém, vůně ok. Nemám žádné výhrady, jsou to normální vložky jako jiné. Bíločervené balení zaujme.
klad balení
klad jsou hned pryč
avatar
Renata
Vložky jsou pohodlné a dobře sají a jsou i praktické,cítila jsem pocit such a také i lepší pocit při nošení na pokožce ,prostě jsou super a mohu doporučit a určitě si je někdy zase ráda koupím prostě spokojenost na de vše jinak i balení se mě líbilo a jsou praktické i do kabelky
klad celkově vše ok
klad nemám co dodat
avatar
Zdeňka
Vložky Kotex dobře sajou, jsou příjemné na dotyk, velikostně jsou akorát, cítím se s nimi v bezpečí a nemám strach,že protečou. Nejsou zbytečně přeparfemované. Balení by mohlo být větší, vložky jsou za chvíli pryč, a tak se bohužel musí koupit více balení.
příloha
klad cítím se v bezpečí
klad balení by mohlo být větší
avatar
Denisa
Vložky Kotex jsou jedním slovem perfektní a věřím, že zůstanou mojí jednočkou. Dokonce jsem je i vyzkoušela při jízdě na koni a nebyla žádná nehoda. Vložky hezky sají, jsou měkké a nikde netlačí. Jsou také dostatečně dlouhé a perfektně drží na kalhotkách.
klad drží pevně na místě
klad sají vlhkost
klad měkké
klad nic
avatar
Edita
Vložky kotex normal dobře přilnou k tělu. Moc se mi ale z praktického hlediska nelíbí jejich balení, protože obal, ve kterém je vložka zabalena se pak hůř použije na zabalení použité vložky. Jinak na nošeni stejně příjemně jako například vložky Always.
klad Absorbce
klad Balení
avatar
Stáňa
Podle mého jsou vložky Kotex kvalitní a určitě se příště obrátím opět na tuto značku, stejně jako u tamponů. Jen jako u všech vložek, ať už menstručních, nebo denních, bych uvítala větší lepivost, kvůli shrnování se stranou, a nebo blbě chodím, ale to už záleží j na materiálu spodního prádla.
klad Savost
klad Povrch
klad Přilnavost ke spodnímu prádlu
avatar
Ivana
S vložkami Kotex jsem byla moc spokojená, jsou spolehlivé, pohodlné, materiál je příjemný, neměla jsem strach z protečení, líbí se mi design, naprosto mi vyhovují. Určitě si je ráda ve své drogerii najdu a koupím, s ohledem na krásný obal je určitě nepřehlédnu. :)
klad vzhled
klad materiál
klad savost
klad obal
klad nevím
avatar
Veronika
Vložky jsou na nošení příjemné, problém je trochu při jejich aplikaci, těžko se oddělují od ochranné folie, která je také nevodně přilepená k ochrannému obalu vložky. Vložky ale drží na místě, savost vložky je dostačující, v zásadě jsem byla spokojená.
klad saje dobře
klad těžko se odděluje od ochranné folie
avatar
Veronika
Vložky jsem používala v noci, přes den nesnesu vložky žádné (používám kalíšek). Velké plus je, že výborně sají, vložka mi v pohodě vydržela celou noc i při opravdu silné menstruaci. Jsou příjemné na pokožce a mají hezký design. Značka Kotex byla vždy má oblíbená. Píši byla, protože s postupem času přecházím pomalu na ekologičtější varianty, a to na kalíšek a látkové vložky. Kdybych se náhodou někdy dostala do situace, kdy bych byla nucena koupit si jednorázové vložky, určitě koupím tyto.
klad dobře sají
klad příjemné na pokožce
klad pěkný design
klad nejsou ekologické
avatar
Bára
Vložky Kotex jsou velmi příjemné, dobře savé, i v horkém počasí se dobře nosí. Hodně sportuji a vydržely na svém místě i při náročném cvičení. Až je uvidím v obchodě, určitě si je koupím. Již jsem je doporučila všem svým kamarádkám. Vřele doporučuji všem náročným ženám.
klad příjemné,savé, spolehlivé
klad nic
avatar
Lenka
Vložky byly při pouziti komfortni, jednoducha manipulace, dobre držely, neprotekaly. Obal vložek vypadal zajmave, v obchodě by me balení zaujalo. Po tomto testovani jsem zcela jistě presvedcena o dalsim nakupu tohoto zboží. Urcite doporučuji ostatnim nakupujicim.
klad obal
klad -
avatar
Markéta
diky zenam sro jsem mela moznost vyzkoušet vlozky-savost,prilnavost,tloustka-vse super.jedine co mne bohužel nezaujalo,a v obchode bych si asi nekoupila je obal...ale o obale to urcite není,jde o funkcnost a prakticnost,ktera se osvědčila a vrele diporucuji dale
klad savost,prilnavost
klad obal
avatar
Iveta
Dámské vložky Kotex Comfort jsou v jednom lepší, než jiné od jiných značek, a to v savosti, díky které mám pocit sucha. I u těchto vložek (jako u všech ostaních na trhu) bych ocenila delší křidélka (!), která by i při silné menstruaci lépe ochránila spodní prádlo před ušpiněním. Dobře vám radím...prodlužte křidélka, budete jediní na trhu a zákaznice to ocení. Jiné vložky už chtít nebudou. Není zač :-)
klad Savost
klad Krátká křidélka
avatar
zuzana
jsou super a jsou velice pohodlné. Neprotekli mi a byla jsem spokojená-skoro jsem nevěděla, že je mám. Takže je mohu doporučit. Určitě si je koupím a velikost balení je dostačující.Jsou i skladné. Jsou fakt super pro mne. Jsou stejně pohodlne, jak kotex tampony.
klad Jsou super
klad xx
avatar
Vlasta
Vložky jsou příjemné na dotyk, dobře sají tekutinu, neprotékají. Jsem příjemně překvapena, v pohodě mi umožňují přečkat dobu mé periody, kdy chvílemi i zapomínám, že nějakou vložku mám. Při sportu jsem vložku zatím nezkoušela, tak nemohu porovnat - to raději používám tampony Kotex. Celkově mám z vložek dobrý pocit a v obchodě si je koupím.
klad dobrá savost
klad příjemné na dotyk
klad nic
avatar
Šárka
Hygienické vložky Kotex jsou hebké, jemné k pokožce, bez přílišné parfemace. Vložky mají dobře navržený tvar, který při menstruaci poskytují pohodlý. Dobře sají, avšak nejsem si jistá, zda by vydržely bez protečení při sportu při začátku silné menstruace.
klad tvar
klad savost
avatar
Barbora
Pěkný obal, dobré vložky, skvělá savost, v balíčku by jich mohlo být více, bylo by to více ekologické. Jinak nemám s ničím problém, vložky nezapáchají umělou parfemací a člověk se cítí skvěle a svěže. Vložky jsou pěkně savé a bezproblémové. Určitě bych je doporučila.
klad Prodyšnost
klad Tloušťka
klad Nic
avatar
Iveta
Rozhodně největší výhodouje dámských menstruačních vložek Kotex je délka, na noc myslím ideální. Výhodou je také rychlá absorbace a stálý pocit suchosti . Určitě nelze opomenout dobrý pocit při kontaktu s pokožkou. Pro mě velice dobré vložky na noc. Cena vložek je srovnatelná s konkurencí.
klad délka
klad nic
avatar
Lenka
Vložky kotex mě zaujmuly svojí super prilehavostí. Jsou velmi tenké a oproti vložkam always maji kratší křidélka a ty lépe sednou na kalhotky. Jinak dobrě sají a jsou velice pohodlné. Vhodnější spíše pro slabší menstruaci. Určitě bych vložky kotex doporučila svým kamarádkám
příloha
klad Perfektně padnoucí křidélka
klad Diskrétnost
klad Nic
avatar
Denisa
Dekuji za moznost testovat vlozky Kotex, ktere se staly mou doucasti v obdobi menstruace. Nejen, ze krasne saji, zajistuji mi pohodli, dokonce i maji hezky design. Jsem s nimi spokojena a urcite muzu doporucit dal. Jsou prijemne a vyhovuji mi. Urcite vyzkousejte.
klad Vse ok
klad Vse ok
avatar
Eliska
Z vložek jsem byla nejdříve rozpačitá, jelikož tampony mi vůbec nevyhovují ale tohle je pecka! Za mě momentálně asi nejlepší vložky, sajou a mají krásný design. Oceňuji i ecobalení. Vydrží dlouho a především pevně. Vřele doporučuji a v regálu je rozhodně nepřehlédnete :)
klad Balení
klad Design
klad Savost
klad Nic
avatar
Nikola
Vlozky Kotex jsou prijemne na noseni, ale moc dobre nedrzi na spodnim pradle. Takze je jejich noseni celkem nepohodlne. Clovek ma strach, ze nebudou drzet tak, jak maji, a dojde k nehode. Jejich savost je ale dobra. Prijdou mi take zbytecne dlouhe, mohly by byt klidne i kratsi, jejich delka je celkem nepohodlna.
klad celkem dobra savost
klad spatne drzi
avatar
Petra
Vložky používám spíše přes noc, přes den podle sportovních aktivit (spíše tampony), zejména kvůli pohodlí. Tyto vložky jsou na můj vkus "tlusté", i při silnější menstruaci používám menší tloušťku a vždy bez problémů. Vložky Kotex jsou baleny jednotlivě, což je výhoda. Lepící "systém" bez problémů, drží dobře, neodlepují se samovolně.
klad jednotlivě balené vložky
klad tloušťka
avatar
Veronika
Vlozky kotex normal jsou extra save,velmi pohodlne se nosi.Vlozky jsou v peknem a zajmavem baleni.Vlozky kotex normal jsou vyrobene z velice prijemneho materialu.Vlozky kotex normal bych urcite doporucila.Nemam co bych vlozkam kotex normal mohla vytknout.
klad Phodlne
klad Absorbcni
klad Hezke baleni
klad Nic
avatar
Růža
Vložky kotex prošly dle mého názoru změnou, jednotlivé vložky jsou baleny již né do igelitu, ale do materiálu, který je určitě šetrnější k přírodě. Vložky dobře sedí a dobře drží na kalhotkách. Velikostně jsou tak akorát, vhodné pro kteroukoliv část menstruace. Dobře sají. Neměla jsem s nimi žádnou "nehodu". Nejsou parfémované, což mi vyhovuje. Za mě veliká spokojenost.
příloha
klad Baleny zvlášť
klad Ekologicky šetrněji balené
klad Dobře sají
klad Neparfémované
klad Dobře drží na kalhotkách
klad Dobře sedí
klad nic jsem nenašla
avatar
Eva
Mohu říci, že vývoj jde kupředu a i u takhle běžných věcí jako jsou vložky je vidět pokrok. Vyzkoušela jsem a jsem spokojená. Jde o běžnou věc a spokojenost je důležitá. Jsem ráda, že se objevila možnost vyzkoušení. Doporučuji i všem svým kamarádkám. Každé vylepšení potěší.
klad obal, vůně, účinky i použití
klad 0
avatar
Petra
Vložky jsou opravdu měkke,rasne save,rzi tvar a netlaci,neprijemne skrabani nepociuji amam v nich dobry a bezpecny pocit,jedine,o mi vadilo,je nedostatecne barevne rozliseni lepitek a jejich nadmerne mnozstvi u prilepovani kridelek jenutno odstranit krytky coz by mohlo byt vyreseno jednim odlepenim vsech
klad Mekkost a savost
klad Spatne barevne odliseni odlepovaci casti
avatar
Hana
Měla jsem možnost testovat vložky normal. Překvapil mě příjemný hebký materiál, díky kterému jsem se cítila komfortně a pohodlně, nic netlačí. Také savost je vynikající a pro pocit bezpečí určitě důležitá vlastnost. Jsou dostačující i na noc. Celkově na mě zapůsobily příjemně a zdravě. Určitě doporučuji jako spolehlivou ochranu pro naše dny.
klad ano
klad žádná připomínka
avatar
Anna
U vložek mě překvapil "sáček" ve kterém je vložka zabalena. Na můj vkus je moc tenký a průhledný. Samotná vložka je celkem vpořádku, docela dobře saje i lepí. Nedoporučila bych však výrobek pro ženy s opravdu silnou menstruací kvůli velikosti vložky, na délku např. v noci by nemusela stačit.
klad -
klad -
avatar
Denisa
Vložky kotex normal jsou velmi příjemné na dotek k pokožce,pohodlně se přizpůsobí tělu a mají vynikající adsorpční vlastnosti.Mají pro mě příjemný rozměr a v počátcích menstruace neprotékají,V budoucnu si tyto vložky koupím a budu je užívat nadále.Doporučuji všem.
klad savost
klad hebkost
klad adsorpční vlastnosti
klad design obalu
avatar
Jarmila
Byla jsem ráda, že jsem mohla testovat vložky Kotex normal. Přineslo mi to hodně srovnání s výrobkem, který jsem doposud používala. Předností je rychlá absorbce, neproteče. Na dotek je sametově hebká, pocit je velký a pohodlná. Tvarově vyhovující.Měla jsem pocit větší suchosti, což je velká přednost u dannéhovýrobku. Cítila jsem lepší kontakt s pokožkou. Vřele bych doporučila známým.
klad lepší kontakt s pokožkou
klad pocit suchosti
klad větší a lepší pocit v danném období
klad pohodlnost
klad jemnost
klad tvarově přizpůsobivost
klad sametově hebké
klad rychlá absorbce, neproteče
klad dostupnost na trhu
klad cennová dostupnost
avatar
andrea
Vložky mě opravdu milé překvapily, ačkoliv spíše preferují jinou značku. Krásné drží a splňují svůj účel.. Určitě i nadále Budu kupovat tuto značku a vyzkouším i jiné výrobky od značky kotex, byla jsem milé prekvapena. Za mě mohu doporučit i ostatním
klad Balení
klad Barevné provedení
klad Nic s čím bych byla nespokojený
klad Nic
klad Nic
klad Cena
avatar
Daniel
Vložky kotex normal, perfektně splňují svůj účel, jsou pohodlné. Velice dobrá savost, vydrží bez problému i přes noc. Dále ženě vyhovovala délka i lepcí části, které na prádle dobře drží a neodlepují se. Nebyl problém ani při sportu. Určitě budeme kupovat i nadále.
klad Savost
klad Pohodlné
klad *
avatar
Kája
dobrý den, těšila jsem se na testování Vložky kotex normal, protože jsem tuto značku znala. Používám od Kotexu tampony. Přesto jsem k využití přistupovala dosti rezervovaně a raději měla pro případné protečení ještě u sebe i vložky,které běžně používám.Za mne Kotex vložky doporučuji a díky látkovému a ne plastovému balení dávám plný počet.
klad ekologie
klad vše ok
avatar
Dominika
Moc se mi líbí ten obal, že není plastový, ale alespoň trochu eko. Jinak celkově mi moc nevyhovují, jsou moc tlusté a nepříjemné. Testovaly jsme společně se spolubydlící a ta má také stejný názor. Alwayskám se asi bohužel nevyrovná... shrnuto: nepříjemné.
klad materiál
klad tlouštka
klad tvar
avatar
renata
:):) : byla jsem velice spokojená. výrobek přesně splňuje to co slibuje. myslím, že když porovnám cenu a službu, je vše adekvátní. pro mě velká spokojenost!!! navíc se mě líbí i balení. vtipný a i hezky udělaný obal prodává!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)
klad p
klad n
avatar
Jana
Nikdy předtím jsem od značky Kotex nepožívala žádné výrobky. Byla jsem moc ráda, že jsem mohla vložky vyzkoušet a byla jsem velmi mile překvapena. Vložky mi seděly a vyhovovaly. Mají dobrou savost a splňují svůj účel jak mají. Určitě do budoucna se po vložkách poohlédnu v obchodě.
klad dobrá savost
klad nic
avatar
Adéla
Jsem opravdu moc ráda, že díky kamarádce jsem mohla testovat tyto vložky. Od Kotex používám tampony a byla jsem s nimi vždy moc spokojená a to teď platí i o vložkách. Mají velmi dobrou savost a jsou pohodlné (nikde neškrábou) :) Konečně jsou naše dny trochu příjemnější.
klad sají
klad obal
klad nic
avatar
Jana
V první řadě chci poděkovat za možnost testování. Značka Kotex nepatřila mezi moje oblíbené,ale po vyzkoušení těchto vložek své rozhodnutí přehodnotím. Vložky velmi dobře plní svůj účel a hodně dobře sají. Jsou velmi příjemné a to na vložkách opravdu oceňuji.
klad savost
klad hebkost
klad nic
avatar
Jana
Vložky od značky Kotex mě opravdu mile překvapily. Jak svojí skvělou absorbcí tak i svojí hebkostí. Jsem s nimi naprosto spokojená a předčily moje očekávání. Věřím,že i nadále je budu používat se svými nejoblíbenějšími vložkami. Děkuji za možnost testování.
klad absorbce
klad jemnost
klad nic
avatar
Alena
Celkový vzhled balení vložek hodnotím pozitivně. Délka vložek je optimální. Na noc však vložka neobstojí, je potřeba minimálně dvou kusů, jelikož se jedná o denní vložku je velice dostačující. Pozitivně hodnotím lepivost ke spodnímu prádlu stejně tak i tvar vložky a samotných křidélek. Vložky jsou z příjemného materiálu, nijak nedráždí pokožku. Při delším užívání se obsah vložky nedrolí a zůstává v jednom kuse. Vložky jsou dobře savé a na počet uvedených kapek savosti i velice tenké. Určitě bych je doporučila kamarádkám a sama si je pořídím.
klad v pořádku
klad nic závažného
avatar
Simona
Vlozky me prijemne prekvapily. Jsou jemne,zaroven dobre saji,proti jinym znackam jsou trosku tlustsi,ale na komfort to nema vliv. Jsou prodysne, i pri noseni cely den muze pokožka volne dychat, nezanechavaji zadny zapach. Urcite je vrele doporucuji vsem.
klad Prodysnost
klad Savost
klad Povrch
klad Komfort
klad Trosku tlustsi
avatar
Ivet
Velice mile mě překvapil papírový obal každé vlozky. Jsou velmi příjemne, velkým plusem je nepřítomnost parfemace. Odted vím, ze po nich sahnu, až budu kupovat další. Velmi dobře se vyndavaji z obalu, prostřední papírek, který je prilepen na kridelkach, je tak pevný, ze se při oddelani neroztrhne.
klad Savost
klad Bez přítomnosti parfému
klad Papírový obal
klad Cena
avatar
Iveta
Báječné se nosí, dodávají vám takový pocit, ze o nich během jejich noseni opravdu skoro ani nevíte. Hlavní přednosti je i papírový obal, ve kterém jsou vlozky jednotlivě zabaleny. Nikterak ani nevoní po parfému, což je uplne super. Určitě je všem doporučuji.
klad Příjemne se nosí
klad Ničím nevoní
klad Doporučuji je všem!
klad Vystacila jsem si s nimi i při docela silné menstruaci
klad Není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Veronika
S tampony jsem byla velice spokojená. Snadno se zavádí. Mají praktický obal a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu. Jsem ráda, že jsem měla možnost tyto tampony testovat. Určitě je doporučím dál a zvážím i sama jejich koupi. Těším se na další produkty k testování.
klad snadné zavádění
klad nic
avatar
Eva
S vložkami jsem byla velmi spokojena, nijak se nekrčily (což se mi stává u většiny vložek :( a to je fakt nepříjemnost...Často u vložek pociťuju pocit jako by vložka protekla (pocit mokra) to se mi po dobu testování nestalo ani jednou, ale ani bych neřekla že pocituju okamžitý pocit sucha jako deklaruje obal :) Nicméně co se pocitu sucha/mokra týče hodnotím kladně a shrnula bych to jako příjemný pocit...
klad obal
klad tvar vložky
klad poddajnost vložky
klad nekrčivost vložky
klad příznivá cena
klad velikost balení ( a to nehodnotím skrze testování, ale obecně raději si koupím větší balení a mám na více period vystaráno)
avatar
Lucia
Testovala som dámske hygienické vložky kotex ultra duo pack 2x8ks. Vložky sú oproti tiež velmi známemu inému výrobcovi tenšie. Povrch je jemný a velmi príjemný. Savosť je dosť dobrá. Majú krídielka,spodná časť vložky má dosť široký lepiac pruh.Každá vložka je samostatne zabalená.
klad Jemný povrch
klad nič
avatar
Lenka
Celkově jsem s výrobkem spokojená, splnil má očekávání. Vložky mají poměrně dobrou schopnost absorpce, přičemž poskytují dobrý pocit a pohodlí. Myslím si, že stojí za vyzkoušení, ale samozřejmě je nelze automaticky doporučit všem, protože toto je dle mého názoru velice individuální.
klad super pohodlné
klad drží na místě
klad přeci jen nejsou tak komfortní, jako má stávající značka, ale mají k tomu slušně nakročeno ;)
avatar
Daniela
Překvapilo mě, že opravdu neprotečou a jsou přitom jak z přírodních matriálů. Opravdu jsou spolehlivé a příjemné. Určitě je dám vyzkoušet i dceři, která nemá ještě moc zkušeností. Příště si koupím i variantu na noc. Jsou srovnatelné se značkou kterou používám.
klad překvapení v dobrém slova smyslu
klad jen trošku mění tvar
avatar
Jana
Tak na Kotex jsem byla velmi zvědavá, protože běžně vložky nepoužívám. Bohužel si mě úplně nezískaly - přestože jsem naposledy zkoušela jinou značku, ani tyto mi nepřišly pohodlnější než tampony. Ovšem nezavrhuji je, je to čistě o preferencích. Myslím si tedy, že je to takový průměr a za těch pár korun si je může zkusit každý :)
klad cena
klad relativně kvalitní
klad nezaujaly mne
avatar
Anna
Vložky jsem teď delší dobu nepoužívala, a o to milejší bylo mé překvapení když jsem zjistila, že tyto od Kotexu jsou vlastně pohodlnější než jsem čekala. Docela držely na místě a tekutinu sály asi tak, jak sem zvyklá, takže za mě super! Annie jednoznačně doporučuje! <3
klad pohodlné
klad svěží pocit
klad drží na místě
klad -
avatar
Žanet
Vložky Kotex jsou opravdu skvělé. Mají jednoduchý a nepřeplácaný design obalu. Velikost balení mi vyhovuje a cena okolo 50Kč za 16 kusů vložek je super. Každá vložka v balení je ještě jednotlivě zabalena. Vložky kotex velikost normal jsou akorát, používala jsem i na noc a vše v pořádku. Povrch je příjemný, lepítka fungují dobře a vložky pěkně drží. Celkově bych tedy hodnotila jako nejlepší, rozhodně budu používat i nadále.
příloha
klad Savost
klad Balení
klad Cena
klad Žádné -
avatar
Michaela
Vložky Kotex jsou pro mě novinkou, nezaznamenala jsem ani žádnou reklamu, nenapadlo by mě je v obchodě hledat - znám od této značky jen tampóny. Vložky Kotex podle mého patří k těm kvalitnějším, splňují co slibují, mají příjemný povrch a dobrou absorpci.
klad příjemný povrch
klad žádná negativa
avatar
Marie
za me super mohu jen doporučit, nečekala jsem ze budou tak fajn, kamarádka co je testovala taky, tak si na nic nestěžovala stejně jako ja, jsou pohodlné, příjemné, kvalitní materiál, nikde nic neskrtilo, baleni je taky hezké, shrnuto podtrzeno, budu kupovat jen tyhle
klad Příjemné pohodlné
klad A zadne
avatar
Jarmila
Vložky Kotex normal jsou příjemné a pohodlné. neomezují pohyb a nemáte starosti s tím že by tekutina protekla. Všechno je v pořádku Určitě si je koupím znovu jsou daleko lepší než ostatní vložky. Můžu všem jenom doporučit .takébalení je vyhovující:-):-)
klad Pohodlné a měkké
klad Nic
avatar
Jana Martínková
Dámské vložky značky Kotex jsou tenké, velmi příjemné na dotek a jemné, prodyšné, dobře drží na místě, dobře absorbují, tak akorát velké, pohodlné a spolehlivé během spaní, cenově slušné. Dámské vložky Kotex mohu doporučit a určitě je budu používat...
klad jemné
klad prodyšné
klad spolehlivé
klad dobře absorbují
klad pohodlné
klad ...
avatar
Alena
Příjemné na nošení, jelikož jsou velmi tenké, velmi dobrý a příjemný materiál, přitom velmi dobře absorbují, vyhovující velikost a provedení s křidýlky, dobře drží, určitě můžu doporučit. Příjemné na nošení, jelikož jsou velmi tenké, velmi dobrý a příjemný materiál, přitom velmi dobře absorbují, vyhovující velikost a provedení s křidýlky, dobře drží, určitě můžu doporučit
klad materiál
klad tenké
klad nic
avatar
Miloslava
Vložky Kotex ultra duo pack - jsem vyzkoušela s dcerou .Jsou velmi příjemné na tělo ,výhodou je že jsou delší o 8,5 cm ,než jiné vložky . Tak nemáte strach v noci že se protečou a můžete spát v klidu a suchu celou noc .Což je výhodné i přez den ,že se cítíte stále v suchu protože vstřebávají tekutinu lépe. Jsme nad míru spokojené a jsem ráda že jste mě vybrali a mohla je posoudit i dcera .
klad ano
klad nic
avatar
Magdaléna
Jsem velmi ráda, že jsem mohla otestovat. Vložky jsou již na první dojem velmi sympatické a mají poutavý obal. Na nošení jsou velmi příjemné, krásně tenké, vydrží i celou noc, takže se člověk s nimi nemusí bát žádné nehody. Za mě rozhodně dopuručuji, budu používat i nadále.
klad design
klad nic
avatar
Lenka
Produkt mně velmi překvapil svojí hebkostí. Pocit jako kdybych jí neměla. Materiál je příjemný k pokožce, velmi hebký a prodyšný. Velmi vysoká absorce, dalo se nosit delší dobu než jiné značky, neprotékala a dobře držela na jakémkoliv materiálu spodního prádla.
klad Příjemný pocit při nošení
klad Velmi savé
klad Obalový materiál je nevzhledný
avatar
Blanka
Jejich povrch je hladký jako peříčko a nedráždí pokožku. Oceňuji dobrou absorpci. Jsou pohodlné, skvěle padnou a cítím se s nimi jistě, protože jsou téměř neviditelné, dobře se přizpůsobí . Vrchní bavlněná vrstva je nedráždivá pro pokožku a plní svojí funkci na jedničku. Vložky naprosto předčily má očekávání. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, stojí to za to
klad jemný povrch
klad dobrá absorpce
klad pohodlnost při nošení
klad nic
avatar
Pavla
Vložky jsou velmi pohodlné na každodenní nošení, jsou takové tenké , přizpůsobivé, ani o nich nevím, nijak nepřekáží a nešustí a přitom velmi dobře sají. Oproti jiným vložkám drží tvar a neposouvají se na prádle. Jsou opravdu super. Materiál je jemný a lehoučký. Ve srovnání s ostatními slipovými vložkami jsou tyto mnohem pohodlnější. Cítila jsem se s nimi dobře. Mohu jen doporučit.
klad dobře drží
klad dobře sají
klad neni nic
avatar
Pavla
Tyto vložky jsou perfektní, skutečně vstřebávají dobře, dodávají pocit sucha, zvládnou i noc nebo extrémní podmínky, dlouhou procházku, horko. Zaujalo mne jak jsou lehké, absorpční. Já jsem s nimi velice spokojena. A vážně nejsou ani trochu nápadné a viditelné. Navíc mají pěkné balení. Dobře drží, nešustí, přizpůsobí se. Vložka je téměř neviditelná. Balení po jednotlivých kusech v praktickém obalu je skvělé do kabelky.
klad praktické balení
klad neni nic
avatar
Jana
Vložka je diskrétní a je velmi příjemná při nošení, ani se nepozná, že vložku máte.. Velmi mi vyhovuje jejich tenkost a jemnost, velká výhoda je to, že opravdu drží na místě a neodlepují se. Designově jsou v jemném a nenápadném balení, díky jednotlivému zabalení mám vložku v obalu i v kabelce. Především design je velmi povedený a barevně vydařený , přitom jednoduchý.
klad diskrétní vložka
klad savost
klad příjemný materiál
klad drží
klad nic
avatar
Pavlína
Vložky jsou příjemně hebké, tenké, dobře sají a neprotékají. Pohodlně se nosí a skvěle drží. Lze se na ně naprosto spolehnout. Všem ráda doporučuji, protože samotná vložka je tenká a nenápadná a hlavně prodyšná a velmi pohodlná. Cítím se v nich sebejistá. Zjistila jsem, že jsou vhodné také i večer a především spolehlivé i při cestovaní . Doporučuji.
klad spolehlivost
klad lehkost
klad nenápadnost
klad nic
avatar
Kivanca
Oceňuji, že mají perfektně střižený tvar, takže se i příjemně nosí, bez nepříjemného pocitu. Tedy velmi diskrétní, při nošení nekloužou, dobře drží na místě, takže jsem klidnější. Tím že jsou slabé a poměrně malé nejsou vidět ani v upnutých kalhotách. Takže za mě velká jednička, jsem spokojená, je to skvělý výrobek! Vždy svoji funkci splnili. Obal i celkové balení je velmi hezké, už na první pohled nenápadné a přitom líbivé. Velmi oceňuji, že jsou hezky balené i jednotlivě.
klad perfektní tvar
klad savost
klad tenkost
klad jednotlivá balení
klad vzdušnost
klad nic
avatar
Anna
Já jsem byla velice spokojena. Jsou hezky tenké a nijak neškrábavé na dotek. Jejich povrch je hebký a cítíte se jak v bavlnce. Jednoduše se rozbalují a bez problémově připevní, nikde netlačí ani se neposunují. A pevně drží na spodním prádle. Výborně absorbují tekutiny a pohlcují pachy a neprotékají. Jsou naprosto komfortní. Doporučuji je ženám k vyzkoušení.
klad tenkost
klad hebkost
klad komfortnost
klad neni nic
avatar
Dominika
Vložky jsou tenké, takže nejsou vidět ani nijak nepřekáží. přizpůsobí se tak akorát ,cítím se v nich příjemně jelikož nejsou nápadné. Také se mi líbí, jak jsou balené, mohu je bez problémů dát do kabelky a nejsou vidět. Nenašla jsem žádná negativa a určitě doporučuji.
klad tenké
klad příjemné
klad neni nic
avatar
Eva
Dopřejí ženě opravdu komfort. Člověk o nich ani neví, diskrétní velikost, příjemné, určitě bych je všem doporučila, Jsou jemné a dobře savé. Hladký, jemný, nedráždivý povrch a dokonalé absorpční vlastnosti, to jsou hlavní klady tohoto výrobku. Decentně zabalené, vždy jsem s nimi měla jistotou, že nedojde k žádnému nežádoucímu prosáknutí . Doporučuji.
klad komfort
klad příjemnost
klad nedráždivost
klad neni nic
avatar
Daniela
Za mě spokojenost. Děkuji za možnost testování tohoto produktu . Vložky jsou příjemné na nošení a svůj účel plně splňují. Vyhovují mi, že jsou tenké, skoro je ani nepostřehnete a přesto ochrání. Mají pěkné a skladné balení, hezký moderní nijak nápadně barevný obal a samotná vložka je opravdu hebká. Je tenká, přesto dobře ochrání . Vyhovují mi jak v noci, tak přes den. Dobře drží na místě. Jsem spokojená a můžu doporučit!
klad jsou tenké
klad moderní balení
klad neni nic
avatar
Dobromila
Vložky jsou naprosto neviditelné a příjemně se nosí. Na dotek jsou také příjemná a savost je opravdu dobrá. Velmi dobře se přizpůsobí, jsou velmi spolehlivé, nepropustí a hlavně křidélka drží na svém místě. Jejich absorbování i tloušťka přesně vyhovují mým požadavkům. Balení je vhodné i na cesty a menší balíček do kabelky. Samotné zabalené vložky vypadají elegantně
klad neviditelnost vložky při nošení
klad neni nic
avatar
Adéla
Vložky kotex normal jsou hodně pohodlné, měkké a také příjemné. Skvěle mi padnou a tím pádem se cítím bezpečně a tak si můžu užít den naplno :) . vložky se mi osvědčily a proto je budu dále kupovat a určitě je doporučím všem mým kamarádkám. :) jsou super :)
klad pohodlné
klad nic :)
avatar
Olivie
Nedávno jsem poprvé vyzkoušela vložky Kottex a musím přiznat, že jsem s nimi opravdu spokojena. Jsou velmi příjemné na dotek už jen kvůli přírodním prvkům (jež jsou nahrazené těmi chemickými). Také je mi příjemný pocit sucha, což považuji za vyšší standard. A i když samostatně nevydávají žádnou vůni, tak snadno cizí pachy absorbuje.
klad materiál
klad absorbce
klad pohodlný pocit
klad žádná vůně
avatar
Sára
Už dlouho jsem používala tampony od značky Kotex a tak jsem byla velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet i vložky. Vložky jsou příjemné, dobře sají, nijak nedráždili, byli dobře tvarovatelné. Jediné co mi nevyhovovalo byl vnější obal (netkaná textílie) , který když jsem neotvírala až u povoskovaného papíru trhal se.
klad savost
klad vzhled
klad vnější obal
avatar
Lucie Kollertová
Celkově jsem byla spíše zklamaná. Ocenila jsem balení, které se tváří jako více papírové a méně plastové. Na druhou stranu hned první noc "protekly" a to se nejednalo ani o příliš silnou menstruaci. Tekutina zůstává spíše na povrchu, rychle jsme měla pocit, že je třeba vložku vyměnit. Standardně používám Allways a prozatím u nich také zůstanu.
klad Obal, který působí ekologičtěji
klad Horší savost
avatar
Martina
Ss vložkami kotex jsem byla spokojená. Křidélka drželi a nijak se neodlepovali jak se mi občas stává u jiných vložek. Takže nikde neprotekli. Obstáli i přes noc nebo v práci, kde se nazastavim. Byli prijemnena dotek. Určitě si je příště koupím a vyzkouším i noční.
klad Drží, neodlepuji se
klad Nic záporného jsem nenašla
avatar
Pája
Vložky Kotex Normal mě zaujaly svým obalem. o něco horší už to bylo s praktickým používáním. Docela špatně se mi sundávali z obalu Docela špatně se mi sundávali z obalu. A lepily se na kalhotky i tam kde jsem nechtěla. Po zkušenostech, které mám bych se bála protečení. Hlavně druhý a třetí den menstruace.
klad Design
klad Způsob lepení
avatar
Jana
Vložky kotex mají na první pohled pěkně balení,jak vizuálně tak objemově.Jednotlive vložky se dobre rozbalují.Nevyhovuje mi ale materiál vložek, ráda mám hladké povrchy,u těchto vložek mi přijde material takový syntetický,pro mne nepříjemný na kůži. když má člověk vložku delší dobu,začne se osupovat a kraje u sebe tolik nedrží
klad Vhled baleni
klad Material vložky
avatar
Petra
Super velké balení v případě duo packu, jsem s nimi moc spokojená, jen by mohly být kratší, přijdou mi zbytečné velké. Jsou pohodlné, tenké, dobře sají. Jednotlivě balené v novém obalu. Určitě ráda doporučím kamarádkám. Vložky této značky kupuji ráda
klad Tenké a pohodlné
klad Mohli by být kratší
avatar
Marie
Dříve jsem vložky nepoužívala, ldyž jsem je zkoušela přišly mi nepohodlné, ale tyto vložky kotex jsou mnohem příjemnější a člověk je skoro necítí. Nedokážu si tedy představit používat je celou menstruaci, ale na začátku a na konci je to super. Jinak v kombinaci s kalíškem
klad Savost
klad Příjemné
klad Nic
avatar
Jitka
Mekky povrch, save jadro, drzi na miste, co vic si prat ? Maxximalni ochrana a bezva komfort, pekne baleni. Cena primerena. KOTEX Ultra je znama znacka, hlavne mezi tampony, je dobre vedet, ze vyrabi i vlozky, at muzeme mit sladene baleni v koupelne.
klad jemny povrch
klad save jadro
klad -
avatar
Vladislava
Mezi přednosti bezesporu patří rychle absorbující jádro, které pojme tekutinu ve vteřině a chrání před protečením. Hygienické vložky jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a díky svému tvaru poskytují během periody neuvěřitelné pohodlí. Přijatelné rozměry.
klad pohodlí
klad cena
avatar
Marketa
KOTEX ultra je vynikajici pro dny, kdy se vetsina zen neciti ve sve kuzi. Diky nim se citim sveze, sebejiste a zensky. Ultra tenke hygienicke vlozky s kridelky jsou primarne urceny pro stredni menstruaci. Save jadro z absorpcniho materialu efektivne zachyti a drzi tekutinu uvnitr. Vlozka je na dotek sametove hebka, jemna k pokozce a diky svemu tvaru poskytuje maximalni pohodli. Umoznuje tak zenam citit se cely den svezi a v bezpeci.
klad jemnost
klad savost
klad baleni
klad nic
avatar
Gabriela
Vložky Kotex mne příjemně překvapily a jsem z nich nadšená. Mají skvělý tvar a výborně mi sedí. Jsou vyrobené z příjemného materiálu, který mne nijak nedráždí, narozdíl od jiných značek, u který jsem si někdy připadala jako by byly z igelitu. Vložky Kotex skvěle sají a jsou spolehlivé i v noci. Rozhodně je doporučuji.
klad tvar
klad savost
klad materiál
klad nenašla jsem nic negativního
avatar
Tereza
Vložky Kotex mohu určitě doporučit. Používám různé druhy, takže mohu srovnávat a tyto si určitě budu dál kupovat. Jednak jsou spolehlivé, příjemně sedí a také materiál je velmi příjemný. A také dobře sají a jsou spolehlivé i v noci. Vřele je doporučuji.
klad spolehlivost
klad příjemný materiál
klad příjemná velikost
klad dobrá savost
klad nic mne nenapadá
avatar
Naďa
Vložky Kotex jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, což oceňuji nejvíce. Jsem velmi citlivá a hodně materiálů mne dráždí. Tyto vložky jsou jemné a mohu je tedy doporučit i ženám stejně citlivým jako já. Jsou také spolehlivé a dobře sají a necítíte pocit vlhkosti. Budu je používat i nadále a jsem ráda, že jsem si je mohla vyzkoušet.
klad oceňuji materiál
klad velikost přesně akorát
klad savost
klad nenašla jsem
avatar
Jana
Dámské vložky značky Kotex jsou příjemné na dotek, vzdušné a při nošení je není skoro vůbec cítit. Při testování ani jednou neprotekli. Cítím se s nimi bezpečně. Byla jsem s nimi velmi spokojená a myslím, že je do budoucna budu používat dále. Značku Kotex mám ráda.
klad Příjemné
klad Vzdušné
klad Bezpečné
klad Za mě nemají chybu
avatar
Martina
Vložky Kotex mě zaujaly už jen svým balením které je zajímavé barevné a přitom nevtirave,vložky jsou tenké proton velmi jemsavostné a zvládnou běžný den, drží na svém místě a nic nepřekáží savost je skvělá, bohužel jsou vložky trošku dražší a v klasickém obchodě hypermarketu jsem je neviděla
klad Savost
klad Cena
avatar
Antonie
Maximalni spokojenost.Male a prakticke.Pohodlne a diskretni.Pouziti bez obav z proteceni. Mohu doporucit kazde zene. Urcite u nich zustanu a budu kazdemu doporucovat. Jsem moc rada, ze jsem je mohla otestovat, a ze jsem se s timto produktem seznamila.
klad +
klad Zadne
avatar
Pavli
Vlozky Kotex Ultra jsou ok, byla jsem s nima moc spokojena, budu kupovat i nadale, cena je primerena. Maji jemny porvch a dobre saji, dobre tez zustavaji na urcenem miste. Obal je vkusny, obal, co zbyde po odlepeni je snad mozne recyklovat. Jsem spokojena, diky za moznost testovani.
klad design
klad hebky povrch
klad save jadro
klad asi nic
avatar
Oldřiška
Tuto značku vložek jsem nikdy nevyzkoušela až teď při testování, velice mě překvapili. Za mě mohu jen doporučit. Jsou příjemné, povrch je krásné hebký a příjemný, hlavně neprosáknou, jsou tenké . U mě testování dopadlo na na jedničku a mohu všem doporučit. Od teď začínám kupovat tuto značku vložek
klad jsou super
klad nemám žádné výhrady
avatar
Lucie
VLOZKY kotex normal působí při nošení velmi příjemně a komfortne. Pri nošení necítím.pocit, že mám vložku.Skvela absorce. OBAL.vlozek na první pohled působí velmi elegantně aa jednoduše množství kusů v jednou baleni je přijatelné a vřele doporučuji koupit až teď vim, že to bude můj oblíbený výrobek.
klad Obal
klad Absorce
klad Cena
klad Nic
avatar
Alice
Vložky Kotex jsou velice příjemné, mají moc příjemný povrch! Jsou jemné a bezvadně absorbční, líbí se mi obal vložek. Jsem ráda, že jsem je vyzkoušela a učitě si je koupím! Jsou k dostání v mé oblíbené drogerii Oceňuji i ekologický obal!! Můžu jen doporučit!
klad Obal
klad Příjemný materiál
klad Nic
avatar
Jiřina
Pohodlné dámské menstruační vložky značky kotex. Žena se s nimi cítí opravdu jako v bavlnce. Jsou jemně na dotek, jejich povrch skvělé odvádí tekutinu do jádra, jsou pohodlné na noseni, jsou tenké a téměř neviditelné. Doporučuji k vyzkoušení a určitě si je zamilujete.
klad Savost, jemnost
klad Nic
avatar
Veronika
Vyzkoušela jsem menstruační vložky od značky Kotex a byla jsem příjemně překvapená. Super je balení jednotlivých vložek. Mám vždy aspoň jednu schovanou v kabelce, kdyby náhodou. Opravdu jsou na dotek jemné a hebké - nejsou tak "plastové" jako jiné vložky. Velikostně by mohly být o maličko delší. S čistým svědomím všem ženám doporučuji.
klad balení
klad hebkost
klad savost
klad velikost
avatar
Petra
Vložky používám hlavně v noci a přes den spíše dle situace. Při sportovních aktivitách volím raději tampony, které jsou z mého pohledu pohodlnější. Tyto vložky jsou na můj vkus tlusté, přičemž při použití jiné značky tenčí vložky plní stejnou funkci. Výhodou je jednotlivé balení vložek. Lepicí část drží dobře, neodlepují se.
klad Jednotlivě balené vložky
klad Tloušťka
avatar
Eva
Tento měsíc jsem testovala menstruační vložky Kotex ULTRA. Příjemné, savé, drží na svém místě. Cítila jsem se fajn, bez zápachu, bez pocitu vlhka. Super pro každou ženu, jsou heboučké a neviditelné. Praktické balení a křidélka jsou další velké plus. A navíc se vyrábějí v ČR ;)
klad příjemný pocit sucha
klad bez zápachu
klad tenké
klad .
avatar
Michala
Vložky Kotex normal mě mile překvapily. Délka vložek je tak akorát. Pevně drží a "nekloužou". Povrch je příjemný. Při delším nošení nedojde k porušení a stejně tak nedochází k nepříjemnému zápachu. Nejsem častý uživatel vložek ale tento produkt určitě využiji i v budounubudounu.
klad Délka, příjemný povrch
klad Velikost "křidélek"
avatar
Daniela
Vložky nemám ráda, nosím je pouze příležitostně. Nicméně jsem ráda, že jsem měla příležitost vyzkoušet zrovna tyto. Dobře sají, jsou pohodlné a příjemné na dotyk, ale cítíte že ji máte. Určitě jsou lepší než všechny ostatní, ale osobně zůstanu u tamponu.. Ale pokud budu potřebovat vložku, rozhodně sahnu po těchto.
klad Dobře sají
klad Jsou příjemné
klad Jsou pohodlné
klad Příliš obalů na jednu vložku
avatar
Ema
Velmi dekuji za moznost testovat tyto bajecne vlozky. Vzdy kupuji levnejsi druhy, nechci kupovar zbytecne drahe, kdyz nevim, jestli ty penize za to stoji, ale u techto vlozek ty penizr rada investuji. Jsou pohodlne, vytvarovane a save. Urcite koupim znovu.
klad Save
klad Pohodlne
klad Nic
avatar
Martina
Dámské vložky Kotex jsou příjemné na pokožce, nedeformují se při používání, lepící část dobře drží a tím i dobře drží tvar. Jsem spokojená i s designem, mají dobrou savost, tekutina je tam kde má být. Doporučila bych je svým kamarádkám i kolegyním v práci.
klad velmi
klad nic
avatar
Markéta
Dámské vložky Kotex jsou z příjemného materiálu. Křidélka a boční části zabraňují posunu a protečení. Zajímavé jsou také obrázky, které působí decentně, ale obzvláštní. Dámské vložky Kotex jsou dostatečně savé pro běžnou potřebu. Cítíte se pohodlně během dne.
klad design
klad nic
avatar
Jana
Dekuji za moznost testovani vlozek kotex. Cely zivot hledam vlozky, ktere by mi vyhovovaly anizbych se bala proteceni. Kazdopadne, jsem rada, ze uz jsem je nasla. Tyto vlozky jsou vazne bezvadne. Prekvapilo mne, ze dobre saji, jsou pohodlne a hebke..
klad Propracovanost
klad Moc obalu
avatar
Marie
Vložky kotex jsou z velice příjemného měkkého materiálu, perfektně sají. Je úžasné že jsou současně i ekologické. Mají hezký obal!! Při nošení jsou příjemné a máte pocit, že ani vložku nemáte. Určitě můžu jen doporučit a zahrnu je do svých oblíbených značek!
klad Materiál je velice příjemný
klad Savost
klad Nic nelze vytknout
avatar
Klára
Vložky kotex normál jsou velmi pohodlne. Mají příjemný materiál. Jsou velmi savé. Balení po kusech je praktické na cestování. Jsou vhodné i na používání přes noc. Líbí se mi i jejich tvar. Velké plus mají za to, že mají křidélka, která jsou pro mne nepostradatelná
klad materiál
klad velikost
avatar
Eva
Ultralehké menstruační vložky Kotex mají snadnou přilnavost a rychlou absorci.Poskytují jistotu a absolutní komformt to dokonce i při silné menstruaci a během noci. Mají originální nenápadné balení. Určitě tyto vložky zajistí během periody bezpečnost a pohodlí. Jsou vhodé také i při sprotu.
klad pohodlnost
klad balení
klad savost
klad nic
avatar
Denisa
Vlozky jsou super
klad Savost
klad Uzke provedeni
klad Nic
avatar
Andrea
Všeobecně v dnešní době ženy preferují spíše tampony. Protože je to zkratka mnohem praktičtějí a pohodlnější. Samozřejmě k těmto ženám také patřím. Přes to všechno jsem vložky vyzkošela. Řekla bych, e je to standartem mezi vložkami zkrátka neurazí ani nepřekvapí
klad Standarni vlozky
klad Moznost zaspineni
avatar
Vlasta
Nové vložky Kotex normal vřele doporučuji! Vložky jsou velice příjemné na dotek i k pokožce . Perfektně sají a nikdy nic neproteče.Jsou dobře tvarované a pohodlné. Zaručují pocit sucha. Oceňuji i obal , který mi připadá šetrnější k životnímu prostředí.
klad Obal
klad Hebké
klad Nic
avatar
Jitka
Diky ZENAmsro za moznost testovani kotex ultra. Jsou pekne slabe, suprove saji, neshrnuji se. Lepitka opravdu lepi. Je to proste idealni volba pro nase dny. Kombinuji s Kotex tampons a jsem naprosto spokojena. Libi se mi i kvetinovy design obalu, ktery tedy neni naprosto dulezity, ale potesi:)
příloha
klad save jadro
klad jemny provrch
klad design obalu
klad nic
avatar
Andrea
Jsem ráda, že jsem díky testování měla možnost poznat kvalitu těchto bvlozek. Jsem velmi spokojená a rozhodně si je opět koupím. Vložky perfektně sedí a opravdu při nich mám větší pocit sucha než u jiných doteď používaných. Mají dobrou savost a také dostatečně pečují o mou pokožku. Netlačí a jsou příjemně měkké.
klad Měkké
klad Výborná savost
klad Nic
avatar
Vendula
Vložky Kotex jsou velmi příjemné, dobře držely. Byla jsem spokojena se savostí. Vůbec jsem necítila, že je mám. Během svých dnů jsem se cítila moc dobře. Určitě budu i nadále využívat hygienické potřeby od této značky. Vřele Vám je mohu doporučit, podobně jako jsem je doporučila svým kamarádkám.
klad příjemné na dotek
klad savost
klad nic
avatar
Terezka
Novinku od kotex beru jako rozsireni sortimentu trhu menstruacnich vlozek. Za me maji dobre absorbujici jadro, ktere rychle pojme tekutinu a drzi ji uvnitr. Jsou opravdu sametove hebke k pokozce a poskytuji dostatecne pohodli a pocit suchosti. Kotex design se mi vzdy libil, takze za me velka jednicka !
příloha
klad Design
klad Povrch
klad Savost
klad Balení
klad Na nic jsem nepřišla
avatar
Sára
Musím říci, že mě nové vložky od Kotexu velmi mile pekvapily tedy předčily má očekávání .Na těle byly příjemné, nedrazdily pokožku a celkově jsem s nimi spokojená. Cena je vůči kvalitě také si myslím úměrná. Rozhodne stoji za koupi nebo alespon vyzkouseni
klad Doporucuji
klad -
avatar
Anna
Vložky kotex jsou v pěkné a praktickém balení. Jsou měkké a pohodlné. První den mé periody nestihaly příliš rychle vsakovat tekutinu a tehdy jsem se necítila bezpečně a dobře. Velikost a délka je vyhovující. Nezapachaly a mají jednoduché a příjemné rozbalování.
klad Nezapachaji
klad Rrychlost nasakovosti
avatar
Karolína
Na tohle testovani jsem se tesila, ale bohuzel me tyto vlozky od Kotexu trochu zklamaly. Neprizpusobi se memu telu tak dobre, jako ty od konkurencni znacky a jsou o neco silnejsi takze clovek o lozce celou dobu vi a znervoznuje ho to. Savost je ale v ramci moznosti ok, cena spise nizsi. Za me takovy prumer.
klad Savost
klad Neprizpusobily se
avatar
Adéla
Musím říci, že jsem vložky používala již před testováním, takže mě jejich kvalita ani nepřekvapila. Jsem s nimi celkově moc spokojená, možná je škoda, že nejsou tak známé a rozšířené, protože mé tělo je snáší mnohem lépe než ty konkurenční. Doporučuji.
klad jsem s nimi spokojena
klad -
avatar
Markéta
Tak musím říci, že Kotex jsem testovala opravdu poctivě a že mě nenechaly ve štychu. Ochrana před protečením se mi zdá lepší, než na kterou jsem zvyklá a dokonce i savost je o poznání jiná. Seděly docela dobře a nebyly ani tak silné, jak jsem původně čekala.
klad savost
klad ochrana před protečením
klad -
avatar
Aneta
Vložky byly celkem fajn, ale vyzkoušela jsem i lepší produkty. Na mě jsou poměrně silné a neforemné, narozdíl od ultratenké novinky od jiné značky, na kterou jsem zvyklá. Ostatní kritéria ale splnila a co se týká savosti a toho, co pojmou, řekla bych, že to odpovídá deklaraci na obalu. Takže za mě je prostě zkuste a uvidíte, tohle je individuální a záleží na doposud užívaných produktech.
klad skutečnost odpovídá tomu, co udává obal
klad silné, neforemné
avatar
Eliška
S Kotexkami jsem celkově spokojená, z hlediska jejich použití je vše tak, jak má být. Co bych ale vylepšila je jejich obal. Jednak by byla super papírová krabička, protože je člověk vytahuje po kusech a tento plastový obal je nepraktický a také bych obal udělala nepřehlédnutelnější, protože takto v obchodě vedle velkých známých značek nezaujme na první pohled, což je škoda...
klad vyhovují mi
klad obal
avatar
Lenka
S produktem jsem úplně spokojena nebyla, nesedl mi, ale zde to je mnou, ne kvalitou produktu. Jsem zvyklá používat kalíšek, takže jsem vložku prostě cítila a neměla jsem z ní úplně příjemný pocit. Abych ale Kotexy i pochválila, musím říci, že jako jedny z mála nedráždí mou pokožku a mají příjemný povrch.
klad příjemný povrch
klad nepohodlné
avatar
Bára
Děkuji za možnost testování. Vložky Kotex jsem si spojovala s tampony, které mi až tolik nevyhovují. Nicméně už zhruba rok používám menstruační kalíšek a vyhovuje mi. Tyto vložky jsem používala jako záchranu nebo i na noc. Citila jsem pocit svěžesti, necitila jsem, že bych vložku měla. Balení vyhovující, upřednostňuji s křidélky, což tyto jsou. Pokud bych se z kalíšku vracela na vložky, tak určitě sáhnu po těchto.
klad pocit svěžesti
klad křidélka
klad elegantní balení
klad cena
klad nic
avatar
Lucie
Vložky dobře sají, jsou delší a ergonomicky tvarované. Myslím si, že budou dobré i na sportovní aktivity. Co se mi ale nejvíce líbí a v čem vidím největší pokrok, je obal jednotlivých vlozek. Obal není plastový, je zřejmě z nějaké tkaniny, což je určitě ekologičtější.
klad Neplastový obal vložek
klad Savost
klad Velikost
klad Nic mě nenapadá
avatar
Jana
Ráda jsem testovala tyto vložky Kotex normal. Jsou velmi příjemné na nošení a pocit komfortu po celou dobu. Super je jak savost, tak ze vložka je opravdu tenká. Opravdu se při použitím cítím, jako bych ji ani nemela. Takže pro moje dny, už jedině tyto.
klad Savost
klad Vzhled
klad Křidélka
klad Nic
avatar
Daniela
Dobrý den, jelikož žádné vložky nepoužívám (pouze tampony), jsem moc ráda, že jsem mohla vložky kotex normal vyzkoušet. Ale byla jsem zklamaná - co se týká velikosti a také lepících pásků (hlavně křidélek, které se mi po pár minutách začaly odlepovat a nedržely). Naopak potěšená jsem byla příjemným a měkým materiálem.
klad materiál
klad velikost
avatar
Katka
S vložkami jsem spokojena. Již v minulosti jsem používala značku Kotex a po této zkušenosti se k této značce, a zejména tomuto typu vrátím. Mají dobrou savost, vydrží spolehlivě i přes noc. Ostatním je můžu jen doporučit. I ty méně oblíbené dny v měsíci si můžeme trochu vylepšit a to díky těmhle vložkám.
klad savost
klad přiměřená velikost
klad nic
avatar
Alena
Dámské vložky značky Kotex mě velmi potesili, moc se mi libil už jejich obal, který je takový svěží, jarní a moooc hezký barevny, povrch vlozek byl hezky prijemný na omak takže je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, já s nimi byla velmi spokojená, a take se mi libi jejich prodejni cena
klad cem
klad nic
avatar
Pavlína
Bylo příjemné testovat jinou značku vložek než jsem zvyklá. S vlozkama jsem byla spokojená. Velikost balení bylo ideální a stačilo. Velikost vložek je akorát a jsou hebke a pohodlné. Ani jednou se mi nestalo, ze by protekly. Byly komfortní i na noc. Doporučuji a jistě koupím zas.
klad Materiál
klad Hebkost
klad Není nic
avatar
Lucie
Značku Kotex jsem doposud znala pouze ze osobní zkušenosti používání tamponů, proto jsem byla ráda, že mohu otestovat i jejich nový výrobek. S vložkami jsem spokojena, jsou pohodlné, nejsou nijak silné a dobře absorbují tekutinu. Mají příjemný tvar a poskytují dostatečné pohodlí a bezpečnost.
příloha
klad cena
klad tvar
klad savost
klad spolehlivost
klad nic mě nenapadá
avatar
Tereza
Vlozky Kotex jsem mela moznos vyzkaouset a byla jsem velmi mile prekvapenaprekvapena Jsou velmi dobre save, navozuji pocit sucha, velmi dobreabsorbujo tekutinu. jsou pohodlné a komfortní, dobre sedi a prijdou mi bezpečné. Mam v planu vyzkouset i verziverzi na noc
klad Absorbuji, jsou prijemne
klad Nic
avatar
Margita
Vložky kotex normal sú veľmi príjemné na dotyk, žiadna umelina. Preto sa mi zdajú aj ekologické. Sú hebké, jemné a veľmi pohodlné. Pri ich používaní si človek ani neuvedomuje, že ich má. Dobre držia. Tekutinu absorbujú dostatočne, človek sa cíti príjemne. Určite odporúčam vyskúšať!
klad hebkosť
klad pocit prirodzenosti
klad nič
avatar
Jana
Z těchto nových vložek jsem opravdu nadšená, velikost je příjemná tak akorát, nijak nepřekáží, savost je velice dobrá a cena v obchodech taky. Dosud jsem kupovala jen kotex tampony ale ode teď vím, že se můžu spolehnout i na vložky této značky. Díky za testování
klad dobrá savost
klad dobrý tvar a velikost
klad cena
klad nic
avatar
Pavla
Těšila jsem se na testování těchto vložek, na první pohled se mi líbil jejich obal a měkkost. Vložky Kotex jsou ultra tenké, což se mi líbí, ale bohužel mi protekly. Na noc jsem si pak raději dávala dvě za sebe. Doporučuji je pro ženy se slabší menstruací!
klad obal
klad měkkost
klad protečení
avatar
Lidunka
Vložky Kotex jsou pěkné, mám ráda hezké a praktické balení. Vyhovuje mi, že je každá balená zvlášť, protože si dám dvě do kabelky. Do obalu pak mohu zase použitou vložku zase opět zabalit. Potřebovala bych, aby byla vložka pro mě o něco širší a delší.
klad pěkné provedení
klad praktické balení
klad zvlášť v obalu
klad krátké
klad úzké
avatar
Pavla
Vlozky Kotex mi doporucila kamaradka, zkusila jsem je a byla jsem mile prekvapena. Vlozky Kotex jsou velmi prjemne, mekke, prodysne, plne zachycuji tekutiu. Byla jsem kile prekvapena, jak vlozky Kotex zafungovali. MOhla bych je doporucit i ostatnim zenam.
klad Prodysnost
klad Tvar
klad Pevna kridelka
klad Vlozka se plne neprilepi k pradlu
avatar
Liliana
Vložky značky Kotex jsem vyzkoušela poprvé. Nepoužívala jsem je, jelikož mi přišly drahé a ne moc kvalitní. Testovala jsem je ze zvědavosti a musím říct, že mě hoodně překvapily. Cenově už patří do lepší kategorie, ale hlavně jsou pohodlné, sajou a opravdu se cítím, skoro jako bych ji neměla. Myslim, že si je nyní již kupovat budu také.
klad Opravdu pohodlné
klad Savost
klad Tenké
klad Obal
avatar
Kristýna
S vložkama Kotex jsem spokojena už dlouhodobě. Používám tuto značku společně ještě s jednou jinou. Příjemně mě překvapilo balení vložek a jejich tenkost. Jsou velmi savé a pohodlné. Vyzkoušela jsem je i na noc a bez problémů, nic neprosaklo. Za mě mohu jedině doporučit.
klad Balení
klad Pohodlnost
klad Savost
klad nic
avatar
Anet
Myslim si, ze máterial by měl byt pevnější pro lepsi pocit, ze se nestane žádná nehoda, což dle mého názoru je ta nejdůležitějši vec, aby se žena cítila pohodlně a bezpečně... za mě je v pořádku jak vypadají. Daleko více jsem spokojena s tampony od vaši značky.
klad VYpadaji ekologicky
klad Pevnost
klad Pocit bezpečí
avatar
Martina
Testovala jstem dámské vložky značky Kotex, velmi mě zaujalo už jen balení těchto vložek, jsou mco pěkně naskladané do úhledného balíčku, který zaujme na první pohled, dobře se rozbaluji, drží na svém místě, dobře sají, jsou hned suché, nemám nic co bych jim vytkla
klad suchost
klad nic
avatar
Terezie
Tak za mě určitě super, nemůžu si stěžovat a myslím, že jsou lepší než jakákoliv jiná značka. Určitě doporučuji všem, vyplatí se hlavně na noc, protože jsou opravdu dlouhé a neměly by protéct. Líbí se mi i balení, že nejsou balené v klasickém igelitu.
klad balení
klad vše
klad nic
avatar
Lucie
Naprostá spokijenost. Mám vždy silnou menstruaci a tyto vložky používám na noc. Jsem ráda, že nic nepropustí,nejsou zbytečně tlusté, takže jsou moc pohodlné.. Nedráždí pokožku a pohcují tekutinu rychle. Vložky jsou pohodlné i na denné nošení, osvědčily si mi i při cvičení. A ani v uplých džínách nejdou vidět.
klad Hodně absorbuje
klad tenčí
klad žádné
avatar
Marcela
Kotex Ultra Vám zajistí během Vašich dnů komfort, který každá žena jistě ocení. Tento produkt mě velice mile překvapil svou rychlou savostí a to i prvních dnech silné menstruace. Dále musím zmínit pohodlnost, dostatečnou délku, jemnost k pokožce, dobře drží , jsou tenké a přesto chrání před protečením. Velký výběr různých variant a to i možnost zakoupení vložek na noc night, dále pak vložky Kotex normal a super. Za tento komfort se vyplatí si připlatit.
příloha
klad tenké
klad zajistí komfort
klad rychlá savost
klad dobře drží
klad dostatečná délka
klad více variant
klad jemnost k pokožce
klad spolehlivost, účinnost
klad cena