Testovaly jste dámské vložky značky Kotex

image
otestováno
Počet recenzí
434
jak jste hodnotily
5
254x
4
127x
3
41x
2
11x
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 21. 4. 2019
do 30. 6. 2019

Značka Kotex přináší na trh nové menstruační vložky. Mezi přednosti bezesporu patří rychle absorbující jádro, které pojme  tekutinu ve vteřině a chrání před protečením. Hygienické vložky jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a díky svému tvaru poskytují během periody neuvěřitelné pohodlí.

Přednosti nových vložek Kotex jsou: 

 • Umožňují vnímat  periodu méně
 • Vstřebávají tekutinu lépe
 • Poskytují pocit okamžité suchosti
 • Poskytují větší pocit sucha, dokonce i při zcela nasáté vložce
 • Nabízejí celkově lepší pocit při kontaktu s pokožkou

Nové vložky Kotex Night jsou nejdelší a nejširší Kotex vložky. Vložka je o 8,5 cm delší ve srovnání s vložkou Kotex normal.

Varianty vložek Kotex jsou: normal, super, night.

vložky kotex

Jak se do testování zapojit? 

 1. Přihlaste se do testování.
 2. Nominujte své TŘI kamarádky, které budou testovat s vámi. 
 3. Nominované kamarádky musí přijmout vaši výzvu ve svém e-mailu, který jim přijde automaticky z našeho systému (pokud ještě nemají účet na Ženy s.r.o., systém je navede na jednoduchou registraci). 
 4. Produkty pro sebe i své kamarádky si vyzvednete v Pracovně ŽENY s.r.o., kterou si vyberete při přihlášení do testování. U tohoto testování můžete vybírat z měst: Praha, Brno, Plzeň, Olomouc a Teplice.
 5. Sdílejte svou recenzi, jak jste byla s produktem spokojená. 
 6. Jako hlavní testerka (ambasadorka) máte na starosti i své kamarádky, proto je důležité, aby i ony vložily svou recenzi.
Hodnocení
434
avatar
Daniela
Vložky od Firmy Kotex pro mě byly naprostou novinkou. Ani jsem nevěděla, že vyrábí vložky. Doposud jsem znala pouze tampony. Tyto vložky jsou podle mě skvělé. Mají dost velká křidélka, která krásně lepí, proto drží na správném místě i v noci. Cítím se s nimi opravdu komfortně.
klad velká křidélka
klad krásně lepí a drží
klad -
avatar
Věnceslava
Vložky Kotex normal mě zaujaly už v obchodě. Jsou tenké, ale natolik savé, aby vše zachytily a nic nepropustily. Krásně drží, a přilepené zůstávají na svém místě, dokonce i celou noc. Jsem s nimi spokojena a mohu doporučit dále. Není co vytknout. Topka!
klad tenké
klad nepropouští
klad drží, neodlepují se
klad -
avatar
Martina
Na vložkách kotex normal se mi líbí hlavně jejich množství v balíčku a jejich reálná cena v obchodech. Opravdu zde neplatí, že za kvalitu se musí připlatit. Na to jak jsou skvělé, je jejich cena velmi příjemná. Jsem s nimi spokojena a to hlavně se savostí, která není standartem u jiných značek. Doporučuji.
klad množství a cena
klad savost
klad -
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat nové vložky firmy Kotex, Kotex normal. Jsou na dotyk příjemné, měkké a hebké. Balení je také dostačující a je možno zakoupit za velmi příznivou cenu. Už jsem je i viděla v obchodech v akci. Za mě mohu 100% doporučit. Určitě budu kupovat.
klad měkké a hebké
klad cena
klad -
avatar
Kamila
Vložky Kotex normal mě příjemně překvapily. Jelikož nesnesu tampony, tyto vložky jsou pro mě volbou číslo jedna. Mají velmi absorpční jádro, které nepropustí opravdu nic. Na povrchu jsou jemné a příjemně heboučké. S kvalitou i kvantitou jsem zcela spokojená.
klad savé jádro
klad hebký povrch
klad kvalitní
klad ...
avatar
Veronika
Děkuji za možnost testovat. Tyto vložky Kotex normal jsou pro mě novinkou. Potěšilo mě, že mají křidélka, které drží vložku na správné místě a to i celou noc, takové vložky já preferuji. Jsou i dokonalé savé, a nepropustí tekutinu opravdu dlouho. Skvělé.
klad skvěle drží
klad savost
klad nepropustí tekutinu
klad nic
avatar
Antonie
Vložky Kotex normal jsou velmi příjemné na denní i noční použití. Krásně drží na svém místě, jsou dostatečně fixovány křidélky. Dokonale absorbují tekutinu a nic nepropustí. V balení je jich dostatečné množství a cena je také výborná. Jsem s nimi spokojená.
klad cena
klad drží na místě
klad savost
klad nic
avatar
Soňa
Vložky od firmy Kotex jsou dokonale vyrobeny i pro nejsilnější dny.. Zrovna vložky normal, které jsem testovala mě zaujaly svou jemností a savostí. Nic nepropustily ani přes noc. Příjemná je i cena versus množství v balení. Kotex je pro mě top. Mohu doporučit.
klad jemnost, savost
klad cena a množství
klad nic
avatar
Eva
Děkuji za možnost testovat nové vložky firmy Kotex normal comfort. Komfotrné opravdu jsou. Mají příjemný jemný a hladký materiál, který je napřen lepidlem, které opravdu drží, a neodlepuje se jako u konkurenčních firem. Množství kusů v balení je tak akorát, takže to vychází i cenově...
klad cena
klad materiál
klad množství v balení
klad nic
avatar
Soňa
Děkuji za vybrání do testování. Jsem z vložek nadšená. Zdají se být velice kvalitní, jsou tenké a prodyšné. Balení je tak akorát, a navíc cena je také přiměřená. V obchodě jsem je zatím neviděla prodávat, ale až je uvidím, určitě budu kupovat i nadále.
klad kvalitní, tenké
klad prodyšné
klad cena
klad ..
avatar
Marta
Dobrý den, testovala jsem vložky Kotex normal comfort, a jsem z nich opravdu nadšená. Nejen , že neprotékají a skvěle drží, ale jsou i cenově dostupné, což je výhoda. Jsou k dostání v několika velikostech, každý upřednostní, co zrovna potřebuje. Velmi mě vyhovují a budu určitě kupovat i nadále.
klad cena
klad neprotékají
klad možnost několika velkostí
klad nic
avatar
Jana
Vložky Kotex normal mohu hodnotit jen a jen kladně. Jsou dle mého názoru prodyšné a příjemné na dotek. Nejsou tak umělé, jako u jiných značek. Jsou na českém trhu cenově dostupné, což je také velké plus. Zatím jsem neozkoušela všechny varianty vložek Kotex, ale postupně dokoupím.
klad příjemné na dotek
klad nejsou umělé
klad výhodná cena
klad nic
avatar
Marie
Tyhle vložky kotex mohu s klidným svědomím doporučit každé ženě. Jsou naprosto skvělé. Křidélka jsou poměrně velká, takže plní svůj účel dostatečně. Nejsou potaženy ničím umělým, ale jsou dokonale prodyšné a jemné na dotyk. Mohu jen a jen doporučit.!
klad jemné na dotyk
klad prodyšné
klad nic
avatar
Tereza
Děkuji za možnost otestovat vložky Kotex. Vložky jsou pěkně tenké, ale savé, tak jak žena očekává. Na to jak jsou tenké, jejich savý efekt mě překvapil. Musím ocenit množství kusů v balení, a poměr i ceny. Určitě mě přesvědčily o kvalitě, takže budu stálým zákazníkem.
klad tenké a savé
klad množství v balení
klad nic
avatar
Iveta
Vložky Kotex duopack je skvělou volbou pro každou ženu. Oceňuji množství vložek v balení a také skvělé je to, že balení je malé, protože tyto vložky jsou dokonale tenké. Přesně to, co ocení snad každá žena. Jsou savé, drží na svém místěa jsou prodyšné.
klad množství v balení
klad duopack
klad dokonale prodyšné
klad nic
avatar
Soňa
Vložky Kotex normal jsou skvělou volbou. Příjemně mě překvapily. Balení obsahuje dostatečné množství, je skvělé, že je možnost koupit duopacka také velikost vložek je různorodá. Tyto vložky comfort normal jsou tenké a přesto udrží tekutinu na svém místě. Doporučuji
klad tenké
klad množství
klad savost
klad nic
avatar
Alena
Děkuji za možnost testovat. Vložky Kotex jsem doteď neznala, a jsem ráda, že jsem mohla otestovat. Doporučuji pro jejich kvalitní zpracování. Výborně sají, jsou jemné a drží díky křidélkům. Rozhodně budu kupovat i nadále, nebylo nic, co bych mohla vytknout.
klad kvalitní zpracování
klad savost
klad nic
avatar
Antonie
Vložky Kotex Duopack jsou ve velmi výhodném balení. Je jich dost a stále za skvělou cenu. Jejich kvalita je jistě vidět už podle povrchu každé vložky. Příjemně tvarovaná a heboučká na dotek. Zdají se být i prodyšné, což je základ kvalitních vložek. Doporučuji
klad cena
klad kvalita
klad tvar a hebkost
klad nic
avatar
Eva
Vložky Kotex musí rozhodně ocenit snad každá žena. Jsou navrženy naprosto dokonale. Jejich tvar i rýsování, jejich hebkost a jemnost. Vše co každá žena od kvaliních vložek očkává, tyto vložky kotex mají. Cenově jsou dostupné snad všem a navíc je v lákavým Duopack balení!
klad tvar, rýsování
klad kvalita, hebkost
klad nic
avatar
Soňa
Vložky Kotex jsou na českém trhu dostupné v mnoha velikostech a variantách. Každý si může vybrat podle aktuální potřeby. Otestovala jsem Kotex normal Duopack. Jsou tenké a přesto absorbují skvěle. Na dotek jsou jemné a příjemné. Rozhodně mohu doporučit.
klad mnoho variant
klad savé, hebké a jemné
klad nic
Zobrazit více recenzí