Vonné svíčky z OGIVI

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
32x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 6. 2015
do 30. 11. -0001

Hledáme 10 testerek, které se s námi podělí o hodnocení vonných svíček LAP. Testovací výzva padne ve středu 10. června.

Jak zní soutěžní otázka, se dozvíte až v testovací výzvě, která padne ve středu 10. června mezi 20 a 20:30 hodin.

Celkem je pro vás připraveno 10 svíček LAP Intérieur Figuier - jedna z nejoblíbenějších vůní značky L´Artisan Parfumeur, která připomíná atmosféru jižní Francie. [[*]] [[*]] [[*]]

OGIVI svíčky krásně voní a obsahují esenciální vonné oleje. Nádherně vypadají a jsou ozdobou pro každý interiér. Svíčky OGIVI jsou vyráběny v souladu s přírodou, z vysoce kvalitních přírodních vosků.

Nevíte si rady s výběrem té správně vůně? OGIVI vám poradí s výběrem ideální svíčky!

V černých elegantních obalech se skrývá 175g vonné esence, která vám vydrží hořet až 70 hodin.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
34
avatar
Anna
avatar
Jana
klad Oceňuji elegantní černou barvu, která se hodí snad do každého bytu. Vůně je opravdu příjemná, i když intenzivní. Oceňuji, že je svíčka vyrobena z přírodního vosku a obsahuje esenciální oleje. Určitě příště zkusím jinou vůni.
avatar
renata
avatar
Hana
klad Luxusní balení nezklamalo. Krásný černý obal a nádherná vůně. Nevěřila bych, že jedna zapálená svíčka může tak nádherně provonět celý byt. Vůně je přírodní, není cítit nic chemického a hlavně neubývá příliš rychle. Lipová vůně má na mě pohodové a relaxační účinky, vytváří příjemnou atmosféru. Cena je dost vysoká, ale je adekvátní kvalitě. Děkuji za voňavé zážitky.
avatar
Alena
avatar
Helena
avatar
Jana
klad Svíčka mě velmi překvapila svým moderním designem. Určitě si svou elegancí najde své místo v každé domácnosti. Svíčka opravdu neubývá příliš rychle, velmi příjemně a svěže voní. Cena je pro mě poměrně vysoká, domů bych si ji asi nekoupila, ale jako dárek možná využiju. Děkuji.
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Zdeňka
klad Už jsem ani nevěřila, že vonná svíčka může opravdu dokonale provonět byt. Až tato mě přesvědčila, že investice se skutečně vyplatí. I po relativně krátké době hoření byt neuvěřitelně provoní. Pokud vám jde o vůni, může hořet jen chvilku a výsledek je vynikající. Počáteční cena je sice vyšší, ale na rozdíl od levných konkurentů splňuje účel, navíc vše v souladu s přírodou a ne chemií. Za mě určitě ano, ano, ano!
avatar
Jitka
avatar
Petra
klad Předem moc děkuji za výhru a omlouvám se za opožděné hodnocení. Svíčku musím víc než kladně pochválit, je úžasná silná vůně co mi zpříjemnuje den a náladu doma, slouží i jako krásná dekorace na mé pličce.Jsem milovnice vůní a tato svíčka splnila mé očekávání já jsem naprosto spokojená.Ještě jenou moc DĚKUJU :)
avatar
Lucie
avatar
Lucie
klad Svíčka je v luxusní designu a překvapivě velká. Dodržela jsem pokyn, že napoprvé musí hořet min. 2 hodiny a celou tu dobu jsem si mohla užívat příjemné vůně a klidného plamene. Je dobré, že vosk je konzistentní, takže při sfouknutí a zatuhnutí vypadá stejně hezky jako před prvním použití.
avatar
Vítek
klad Na svíčce Ogivi jsem nenašel chybu, Krásný design, velikost tak akorát- ani malá ani příliš velká, příjemná,nevtíravá,ale intenzivní vůně. Černá barva se hodí do každého interiéru. Hoří nám již několik večerů a vypadá to,že výdrž odpovídá uvedeným 0 hodinám.
avatar
Věra
klad Svíčka Ogivi mě překvapila svým na první pohled luxusním designem. Černá se hodí vždy a všude. Vůně svíčky je příjemná a nevtíravá, byt je krásně provoněn. Svíčka skoro neubývá, velikost svíčky je optimální. Za mě doporučuji.
avatar
Michaela
avatar
Martina
klad Toto testování mi udělalo opravdu radost, jelikož jsem milovnicí svíček. Svíčka voní opravdu nádherně a má krásný design. Vůně je příjemná nevtíravá a během chvilky provoní celý byt. Rozhodně doporučuji.
avatar
Renata
avatar
Petra
Zobrazit více recenzí