Ohodnotily jste časopis Všechno, co mám ráda, který je plný inspirace a nápadů pro dům, domácnost i zahradu

image
otestováno
Počet recenzí
385
jak jste hodnotily
5
187x
4
131x
3
51x
2
10x
1
6x
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 7. 7. 2019
do 24. 9. 2019

 

VŠECHNO, CO MÁM RÁDA jedinečný projekt spojující v sobě populární televizní pořad (ČT1), časopis, knižní edici i web, vše pod stejným názvem a vše se stejnou redakcí.

V projektu najde každá žena i její celá rodina četné hobby nápady pro dům, domácnost i zahradu od tvorby dekorací, doplňků, pletení a šití přes výrobu nábytku a příslušenství až k tipům pro nové uspořádání bytu či domu, nechybí ani vaření a péče o zahradu a domácí mazlíčky.

Díky vysvětlení, popisu postupu i techniky tvorby získá divačka a čtenářka inspiraci a návod ke zkrášlení svého domu, bytu i zahrady. Myšlenky a nápady ve VŠECHNO, CO MÁM RÁDA zkrášlí každý bytový prostor, včetně např. balkonu nebo terasy a zahrady. 

Hodnocení
385
avatar
Františka
Časopis Všechno co mám ráda se mi líbí jeho jednoduchostí. Je rozdělen na 6 rubrik, ze které si vybere opravdu každá žena, jak ta co má chvíle tvoření jako chvilky sama pro sebe, tak maminka co ráda tvoří s dětmi. V časopise bych uvítala návody a střihy na jednoduché kousky oblečení pro začátečníky v šití na stroji nebo třeba recepty ze "zbytků" jídla. Ráda bych si pořídila časopis, kde by byly uveřejněné nejoblíbenější návody a recepty. Když jsem dostala časopis do ruky, zhostil se mě pocit, že při jeho čtení budu mít chvilku jen sama pro sebe a konečně budu relaxovat a zároveň načerpám inspiraci pro zkrášlení domova.
klad různé rubriky
klad tvoření či vaření z dostupných věcí
klad srozumitelné návody
klad nápady orientované na aktuální měsíc
klad návody na renovaci starších věcí
klad reklamy, bez kterých to bohužel nejde
avatar
Věra
Není k tomu co říct Je to prostě skvělý a určitě pro každého se něco zajímavého najde SUPER Není to jen pro ženy ale i muže ženy staré mladé v jakémkoli věku každý si tam najde to svoje co ho nejvíc zajímá a baví ať jsme mladí nebo staří všichni jsme pak kamarádi
klad hodně slušný
klad \těch jsem si ani nevšimla Snad nějaké super soutěže
avatar
Jitka
Krásný, přehledný. Spousta krásných nápadů, nemám co vytknout, moc se mi líbí-. Je barevný, plný užasných rad nejen k dekoraci pro dospělé, dětem se také moc líbí a uz jsme některé nápady vyzkouseli .
klad Nápady
klad Rady
klad Krásně přehledné
klad Není nic co bych vytkla
avatar
Irena
Myslím si,že je to dobrý časopis,plný nápadů a rad pro ženy.Oslovily mě recepty,ale hlavně šití.Ráda šiji,pokud mám čas.No a taky renovace nábytku se moc hodí.Vždy se snažíme vše vylepšit za pár kaček,což je super.Těšila jsem se i na křížovku,kterou zde postrádám.Třeba i o ceny,bylo by to prima.
klad šítí
klad recepty
klad renovace nábytku
klad Bohužel jsem si myslela,že zde bude i křížovka-žel není
avatar
Klára
Časopis mne na první chvíli velmi zaujal, obzvláště svou tloušťkou a grafikou. Zvládla jsem ho ale přečíst u jedné kávy. Některé nápady byly zajímavé, ale dost zbytečné nebo až moc kýčovité. Určitě kladně hodnotím nákresy v postupu, včetně vyobrazených rozměrů. Myslím si, že je obsah časopisu dost nastaven větším písmem a reklamou. Neuškodilo by písmo zmenšit a ušetřit tak listy papíru. Třeba by se i změnila jeho cena, která by po namátkovém prilistování v trafice mohla dost ovlivnit koupi potencielního zákazníka. Celkově hodnotím časopis spíše jako podprůměrný a nezakoupila bych si ho. Pořad v tv je fajn, ale časopis nic moc. Bohužel :-(
klad Rozměrové nákresy u postupů
klad Dostatek obrázků
klad Redakční tip
klad Roztaženost obsahu
klad Cena časopisu
klad Spíše dekorace než praktických tipů
avatar
Valentina
Časopis je úzce zaměřen na kreativní kutily. Čekala jsem, že zde bude více povídání a časopis nebude tak jednostranný. Ale musím pochválit grafickou stránku a materiální stránku. Časopis se příjemně drží v ruce a obrázky jsou krásně barevné. Vše je popsáno velmi jednoduše a kdybych byla alespoň trochu umělecky zaměřená, určitě bych zde inspiraci nalezla.
příloha
klad materiál časopisu
klad kvalitní fotografie
klad úzké zaměření
klad málo počtení
avatar
Jitka
Časopis mne velmi mile překvapil, je plný nápadů, které jsem dosud neznala. Uvítala bych o něco více inspirace na šití, rubrika mi ale žádná nechybí. Pokud by vyšel speciál na tvoření s dětmi, určitě bych si jej koupila. Tématická speciální vydání si myslím, že ani nejsou potřeba - v časopise je nápadů hodně. Trošku mi v něm překážejí reklamy na produkty, které s tvořením nemají mnoho společného.
klad velikost časopisu - akorát do kabelky
klad mnoho nápadů
klad přehledné členění do rubrik
klad stručné ale jasné návody
klad cena je příznivá
klad reklamy na produkty, které nemají nic společného s tvořením
avatar
Monika
Musím říct, že jsem se na časopis moc těšila, ale bohužel není to můj šálek kávy. Ač Jsem snažila, nenašla jsem nic co by mě zaujalo. Jinak vypadá časopis pěkně. Uvítala bych víc praktických věcí, jak do domácnosti tak i na zahradu. Trošku zbytecne mi přijdou recepty, které jsou v každém časopise pro ženu.
klad Obálka
klad Nápad
klad Cena
klad Celkové pojetí
klad Zaměření na starší věkovou skupinu
avatar
Danuše
Dnes mi do schranky dorazil uzasnej casopis, hned sem si uvarila kavu a zasadla ke cteni, krasne vsechno popsany, hlavne u vyrobku a super recepty, uz se tesim jak s malou zasednem a zkusime si nejaky vyrobek,.
klad Siti damskych kabelek
klad Vyrobky z papiru
klad Nemam co bych dala, ze se mi nelibi,
avatar
Kristýna
Časopis je naprosto úžasný. Našlajsem v něm mnoho tipů a inspirace jak si zvelebit bydlení a neutratit "majlant". Líbí se mi také barevné zpracování a hodně foteček, člověk si může udělat představuj, jak by konečný výtvor měl vypadat. Časopis si budu kupovat ted častěji. :-)
klad grafické zpracování
klad obrázky
klad nic
avatar
Kateřina
Parada, časopis plný napadu, inspirací, tak uklidňujici, za 100 procentni, a ty navody s rozměry bomba , gratuluji, aaa děkuji. Co vic dodat ja se začetla az nedychala uplne me to pohltilo. Ženy buďme štastne.
klad aano
klad nnic
avatar
Ladislava
Dobrý den, dnes jsem obdržela časopis Všechno co mám ráda. Hned jsem se do něj začetla a je opravdu suprový. Krásné návody na výrobu různých dekorací, recepty, které určitě vyzkouším. Nejvíce mě zaujal recept na makové řezy s citronovým podingem. Také se mě moc líbí polštářky se srdíčky, jejich výroba není tak n áročná a vypadají krásně. Časopis splnil moje očekávání a moc za něj děkuji.
klad všechno
klad není njic co by se mě nelíbilo
avatar
Vendula
Časopis je moc pěkně graficky zpracovaný, je zde spousta fotografií. Velice oceňuji velikost tak akorát do kabelky, to mi přijde fajn. Obsah je hodně o tvoření, možná až moc. Asi bych uvítala víc receptů nebo i více nápadů do zahrady. Vyšší cena časopisu, ktera mě spíš odradí od koupě.
příloha
klad Grafika
klad Velikost
klad Cena
avatar
Petr
Časopis, který mi udělal velkou radost, je plný zajímavých nápadů na tvoření z přírodních materiálů, nejvíce jsem ocenil fotografie a přesný postup práce při vyrábění dekorací.Recepty jsou jednoduché a připravená jídla mi chutnala.
příloha
klad jednoduchá příprava dekoraci
klad presne navody
klad uvital bych více stránek casopisu
avatar
Pavlína
Časopis jsem viděla poprvé a moc mě zaujal, nejlepší jsou rychlé a dobre recepty, taky navody na dekorace do bytu jsou moc praktické, přesný postup a k tomu fotografie, reklamy v časopise je málo a to je super.
příloha
klad prehlednost
klad presny postup na vyrábění dekorací
klad nic
avatar
Romana
Časopis Všechno, co mám ráda je plný inspirací všeho druhu. Jsou tu kreativní nápady z přírodních materiálů, šití, pletení háčkování, téma reciklace a využití, nápady, které můžeme realizovat i s dětmi a vnoučaty, aranžmá s květinami,a dekorace, vše, co nám přináší Jaro. Jsem nadšená i z rubriky receptů, aktuálních inspirací na téma Velikonoc. Mohu vřele doporučit, vybere si každá žena a nejen žena.
příloha
klad Kreativní inspirace
klad Recepty
klad Dekorace z kvetin
klad Tématické články
klad Netradiční vyšívání
klad Netradiční ozdoby Velikonočních vajíček
klad nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Marcela
musím říci, že mě časopis opravdu zaujal a hned jsem se podívala alespoň na jeden díl televizního pořadu. Časopis je pěkně poskládaný a zajímavý od počátku až do konce. Některé nápady jsou skutečně neotřelé, ale rozhodně velmi dobře využitelné. O některých "tradičních" velikonočních receptech jsem dosud neslyšela, ale určitě je zkusíme. Myslím si, že časopis je velmi dobře rozložen a zaujme širokou věkovou skupinu žen. V časopise bych uvítala rubriku o možných domácích přípravcích bez chemie (např. ekologické domácí repelenty, domácí mýdla, domácí čistící prostředky, atd.) A dál třeba část, kde by se představovali jednotlivé bylinky a jejich využití a vlastnosti, stejně jako informace o jejich pěstování. Co se týká rozšířeného vydání nemyslím si, že by mě zaujalo. Časopis je zvláštní právě tím, jak je různorodý, a proto je zajímavý a čtivý. Pokud by byl jednotvárný (tématický) nemělo by to pro mne takové "kouzlo".
klad rozsah a různodorost témat
klad tvoření z domácích věcí (není třeba se na tvoření předem dlouho připravovat a nakupovat na to mnoho materiálu
klad velmi zajímavé a praktické nápady na tvoření
klad časopis je zajímavý i jen na pohled, ihned zaujme barevností
klad velmi dobrý popis jednotlivých postupů
klad nic mě nenapadá
avatar
Veronika
Časopis je naprosto bezvadný . Líbí se mi nápady, tipy a kreativita, kterou články zahrnují v hojné míře. Jsem nadšená a přemýšlím o předplatném. Jen škoda, že ještě nevyšla kniha, kde by bylo těch super nápadů více, určitě bych si ji také pořídila.
klad Kreativita
klad Nápaditost
klad Funkčnost
klad Praktické rady a využití
klad Srozumitelné návody
klad Málo stránek
klad Poměrně dost stran s reklamou
avatar
Alena
Moc hezký a nápaditý časopis Krásný papír, hodně inspirací. Akorát je škoda, že je z dubna (velikonoční výzdoba)... Nevadí, uložím na další Velikonoce.  Zajímavé, jak lze recyklovat staré věci, rázem jsou nové a neokoukané
klad vše
klad pěkné popisy a náčrty
klad nápady a rady
klad recyklace
klad momentálně neaktuální téma
klad reklamy
klad málo stran
avatar
Eva
Jsem moc zklamaná, protože jsem předpokládala, že půjde spíše o časopis s radami. Udělat si betonového plyšáka - zajíčka mne nenadchlo. Chápu, že na velikonoční výzdobu uděláme spoustu zbytečností, které se pak vyhodí, ale myslela jsem, že když uvidím obrázek nové látkové tašky, tak také najdu návod na výrobu. Každý není vyučená švadlena nebo řemeslník. Také cena 60 Kč je příliš vysoká. Obsahem spíše pro školáky.
klad kvalitní papír
klad foto
klad obsah
Zobrazit více recenzí