Ohodnotily jste časopis Všechno, co mám ráda, který je plný inspirace a nápadů pro dům, domácnost i zahradu

image
otestováno
Počet recenzí
385
jak jste hodnotily
5
187x
4
131x
3
51x
2
10x
1
6x
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 7. 7. 2019
do 24. 9. 2019

 

VŠECHNO, CO MÁM RÁDA jedinečný projekt spojující v sobě populární televizní pořad (ČT1), časopis, knižní edici i web, vše pod stejným názvem a vše se stejnou redakcí.

V projektu najde každá žena i její celá rodina četné hobby nápady pro dům, domácnost i zahradu od tvorby dekorací, doplňků, pletení a šití přes výrobu nábytku a příslušenství až k tipům pro nové uspořádání bytu či domu, nechybí ani vaření a péče o zahradu a domácí mazlíčky.

Díky vysvětlení, popisu postupu i techniky tvorby získá divačka a čtenářka inspiraci a návod ke zkrášlení svého domu, bytu i zahrady. Myšlenky a nápady ve VŠECHNO, CO MÁM RÁDA zkrášlí každý bytový prostor, včetně např. balkonu nebo terasy a zahrady. 

Hodnocení
385
avatar
Františka
Časopis Všechno co mám ráda se mi líbí jeho jednoduchostí. Je rozdělen na 6 rubrik, ze které si vybere opravdu každá žena, jak ta co má chvíle tvoření jako chvilky sama pro sebe, tak maminka co ráda tvoří s dětmi. V časopise bych uvítala návody a střihy na jednoduché kousky oblečení pro začátečníky v šití na stroji nebo třeba recepty ze "zbytků" jídla. Ráda bych si pořídila časopis, kde by byly uveřejněné nejoblíbenější návody a recepty. Když jsem dostala časopis do ruky, zhostil se mě pocit, že při jeho čtení budu mít chvilku jen sama pro sebe a konečně budu relaxovat a zároveň načerpám inspiraci pro zkrášlení domova.
klad různé rubriky
klad tvoření či vaření z dostupných věcí
klad srozumitelné návody
klad nápady orientované na aktuální měsíc
klad návody na renovaci starších věcí
klad reklamy, bez kterých to bohužel nejde
avatar
Věra
Není k tomu co říct Je to prostě skvělý a určitě pro každého se něco zajímavého najde SUPER Není to jen pro ženy ale i muže ženy staré mladé v jakémkoli věku každý si tam najde to svoje co ho nejvíc zajímá a baví ať jsme mladí nebo staří všichni jsme pak kamarádi
klad hodně slušný
klad \těch jsem si ani nevšimla Snad nějaké super soutěže
avatar
Jitka
Krásný, přehledný. Spousta krásných nápadů, nemám co vytknout, moc se mi líbí-. Je barevný, plný užasných rad nejen k dekoraci pro dospělé, dětem se také moc líbí a uz jsme některé nápady vyzkouseli .
klad Nápady
klad Rady
klad Krásně přehledné
klad Není nic co bych vytkla
avatar
Irena
Myslím si,že je to dobrý časopis,plný nápadů a rad pro ženy.Oslovily mě recepty,ale hlavně šití.Ráda šiji,pokud mám čas.No a taky renovace nábytku se moc hodí.Vždy se snažíme vše vylepšit za pár kaček,což je super.Těšila jsem se i na křížovku,kterou zde postrádám.Třeba i o ceny,bylo by to prima.
klad šítí
klad recepty
klad renovace nábytku
klad Bohužel jsem si myslela,že zde bude i křížovka-žel není
avatar
Klára
Časopis mne na první chvíli velmi zaujal, obzvláště svou tloušťkou a grafikou. Zvládla jsem ho ale přečíst u jedné kávy. Některé nápady byly zajímavé, ale dost zbytečné nebo až moc kýčovité. Určitě kladně hodnotím nákresy v postupu, včetně vyobrazených rozměrů. Myslím si, že je obsah časopisu dost nastaven větším písmem a reklamou. Neuškodilo by písmo zmenšit a ušetřit tak listy papíru. Třeba by se i změnila jeho cena, která by po namátkovém prilistování v trafice mohla dost ovlivnit koupi potencielního zákazníka. Celkově hodnotím časopis spíše jako podprůměrný a nezakoupila bych si ho. Pořad v tv je fajn, ale časopis nic moc. Bohužel :-(
klad Rozměrové nákresy u postupů
klad Dostatek obrázků
klad Redakční tip
klad Roztaženost obsahu
klad Cena časopisu
klad Spíše dekorace než praktických tipů
avatar
Valentina
Časopis je úzce zaměřen na kreativní kutily. Čekala jsem, že zde bude více povídání a časopis nebude tak jednostranný. Ale musím pochválit grafickou stránku a materiální stránku. Časopis se příjemně drží v ruce a obrázky jsou krásně barevné. Vše je popsáno velmi jednoduše a kdybych byla alespoň trochu umělecky zaměřená, určitě bych zde inspiraci nalezla.
příloha
klad materiál časopisu
klad kvalitní fotografie
klad úzké zaměření
klad málo počtení
avatar
Jitka
Časopis mne velmi mile překvapil, je plný nápadů, které jsem dosud neznala. Uvítala bych o něco více inspirace na šití, rubrika mi ale žádná nechybí. Pokud by vyšel speciál na tvoření s dětmi, určitě bych si jej koupila. Tématická speciální vydání si myslím, že ani nejsou potřeba - v časopise je nápadů hodně. Trošku mi v něm překážejí reklamy na produkty, které s tvořením nemají mnoho společného.
klad velikost časopisu - akorát do kabelky
klad mnoho nápadů
klad přehledné členění do rubrik
klad stručné ale jasné návody
klad cena je příznivá
klad reklamy na produkty, které nemají nic společného s tvořením
avatar
Monika
Musím říct, že jsem se na časopis moc těšila, ale bohužel není to můj šálek kávy. Ač Jsem snažila, nenašla jsem nic co by mě zaujalo. Jinak vypadá časopis pěkně. Uvítala bych víc praktických věcí, jak do domácnosti tak i na zahradu. Trošku zbytecne mi přijdou recepty, které jsou v každém časopise pro ženu.
klad Obálka
klad Nápad
klad Cena
klad Celkové pojetí
klad Zaměření na starší věkovou skupinu
avatar
Danuše
Dnes mi do schranky dorazil uzasnej casopis, hned sem si uvarila kavu a zasadla ke cteni, krasne vsechno popsany, hlavne u vyrobku a super recepty, uz se tesim jak s malou zasednem a zkusime si nejaky vyrobek,.
klad Siti damskych kabelek
klad Vyrobky z papiru
klad Nemam co bych dala, ze se mi nelibi,
avatar
Kristýna
Časopis je naprosto úžasný. Našlajsem v něm mnoho tipů a inspirace jak si zvelebit bydlení a neutratit "majlant". Líbí se mi také barevné zpracování a hodně foteček, člověk si může udělat představuj, jak by konečný výtvor měl vypadat. Časopis si budu kupovat ted častěji. :-)
klad grafické zpracování
klad obrázky
klad nic
avatar
Kateřina
Parada, časopis plný napadu, inspirací, tak uklidňujici, za 100 procentni, a ty navody s rozměry bomba , gratuluji, aaa děkuji. Co vic dodat ja se začetla az nedychala uplne me to pohltilo. Ženy buďme štastne.
klad aano
klad nnic
avatar
Ladislava
Dobrý den, dnes jsem obdržela časopis Všechno co mám ráda. Hned jsem se do něj začetla a je opravdu suprový. Krásné návody na výrobu různých dekorací, recepty, které určitě vyzkouším. Nejvíce mě zaujal recept na makové řezy s citronovým podingem. Také se mě moc líbí polštářky se srdíčky, jejich výroba není tak n áročná a vypadají krásně. Časopis splnil moje očekávání a moc za něj děkuji.
klad všechno
klad není njic co by se mě nelíbilo
avatar
Vendula
Časopis je moc pěkně graficky zpracovaný, je zde spousta fotografií. Velice oceňuji velikost tak akorát do kabelky, to mi přijde fajn. Obsah je hodně o tvoření, možná až moc. Asi bych uvítala víc receptů nebo i více nápadů do zahrady. Vyšší cena časopisu, ktera mě spíš odradí od koupě.
příloha
klad Grafika
klad Velikost
klad Cena
avatar
Petr
Časopis, který mi udělal velkou radost, je plný zajímavých nápadů na tvoření z přírodních materiálů, nejvíce jsem ocenil fotografie a přesný postup práce při vyrábění dekorací.Recepty jsou jednoduché a připravená jídla mi chutnala.
příloha
klad jednoduchá příprava dekoraci
klad presne navody
klad uvital bych více stránek casopisu
avatar
Pavlína
Časopis jsem viděla poprvé a moc mě zaujal, nejlepší jsou rychlé a dobre recepty, taky navody na dekorace do bytu jsou moc praktické, přesný postup a k tomu fotografie, reklamy v časopise je málo a to je super.
příloha
klad prehlednost
klad presny postup na vyrábění dekorací
klad nic
avatar
Romana
Časopis Všechno, co mám ráda je plný inspirací všeho druhu. Jsou tu kreativní nápady z přírodních materiálů, šití, pletení háčkování, téma reciklace a využití, nápady, které můžeme realizovat i s dětmi a vnoučaty, aranžmá s květinami,a dekorace, vše, co nám přináší Jaro. Jsem nadšená i z rubriky receptů, aktuálních inspirací na téma Velikonoc. Mohu vřele doporučit, vybere si každá žena a nejen žena.
příloha
klad Kreativní inspirace
klad Recepty
klad Dekorace z kvetin
klad Tématické články
klad Netradiční vyšívání
klad Netradiční ozdoby Velikonočních vajíček
klad nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Marcela
musím říci, že mě časopis opravdu zaujal a hned jsem se podívala alespoň na jeden díl televizního pořadu. Časopis je pěkně poskládaný a zajímavý od počátku až do konce. Některé nápady jsou skutečně neotřelé, ale rozhodně velmi dobře využitelné. O některých "tradičních" velikonočních receptech jsem dosud neslyšela, ale určitě je zkusíme. Myslím si, že časopis je velmi dobře rozložen a zaujme širokou věkovou skupinu žen. V časopise bych uvítala rubriku o možných domácích přípravcích bez chemie (např. ekologické domácí repelenty, domácí mýdla, domácí čistící prostředky, atd.) A dál třeba část, kde by se představovali jednotlivé bylinky a jejich využití a vlastnosti, stejně jako informace o jejich pěstování. Co se týká rozšířeného vydání nemyslím si, že by mě zaujalo. Časopis je zvláštní právě tím, jak je různorodý, a proto je zajímavý a čtivý. Pokud by byl jednotvárný (tématický) nemělo by to pro mne takové "kouzlo".
klad rozsah a různodorost témat
klad tvoření z domácích věcí (není třeba se na tvoření předem dlouho připravovat a nakupovat na to mnoho materiálu
klad velmi zajímavé a praktické nápady na tvoření
klad časopis je zajímavý i jen na pohled, ihned zaujme barevností
klad velmi dobrý popis jednotlivých postupů
klad nic mě nenapadá
avatar
Veronika
Časopis je naprosto bezvadný . Líbí se mi nápady, tipy a kreativita, kterou články zahrnují v hojné míře. Jsem nadšená a přemýšlím o předplatném. Jen škoda, že ještě nevyšla kniha, kde by bylo těch super nápadů více, určitě bych si ji také pořídila.
klad Kreativita
klad Nápaditost
klad Funkčnost
klad Praktické rady a využití
klad Srozumitelné návody
klad Málo stránek
klad Poměrně dost stran s reklamou
avatar
Alena
Moc hezký a nápaditý časopis Krásný papír, hodně inspirací. Akorát je škoda, že je z dubna (velikonoční výzdoba)... Nevadí, uložím na další Velikonoce.  Zajímavé, jak lze recyklovat staré věci, rázem jsou nové a neokoukané
klad vše
klad pěkné popisy a náčrty
klad nápady a rady
klad recyklace
klad momentálně neaktuální téma
klad reklamy
klad málo stran
avatar
Eva
Jsem moc zklamaná, protože jsem předpokládala, že půjde spíše o časopis s radami. Udělat si betonového plyšáka - zajíčka mne nenadchlo. Chápu, že na velikonoční výzdobu uděláme spoustu zbytečností, které se pak vyhodí, ale myslela jsem, že když uvidím obrázek nové látkové tašky, tak také najdu návod na výrobu. Každý není vyučená švadlena nebo řemeslník. Také cena 60 Kč je příliš vysoká. Obsahem spíše pro školáky.
klad kvalitní papír
klad foto
klad obsah
avatar
Táňa
Dnes časopis dorazil a jsem zklamaná. Přišlo dubnové číslo, které mám doma. Čekala bych, že dorazí aktuální a ne staré, které leží někde ve skladu, co se neprodalo. Jinak je časák fajn, vždy tam najdu spoustu nápadů, jak si hezky vyzdobit domek, co dělat s dcerou, když je nemocná a nudí se.
klad skvělé nápady
klad barevnost stránek
klad nápady, co dělat s dětmi
klad zaměření třeba na jaro, co se hodí na výzdobu domu
klad časopisu nemám co vytknout, jen prostě poslat starý výtisk je špatně
avatar
Renata
Díky za možnost seznámit se s časopisem. Co bych uvítala, je určitě křížovka, třeba i výherní. Díky popularitě křížovek by časopis do ruky vzalo mnohem více lidí, u nás doma by se o ni poprali. Moc se mi líbí, že návody na výrobu jednotlivých ozdob či dalších výrobků jsou podrobně a srozumitelné sepsané, krok po kroku nafocené. Poradí si i méně zruční jedinci. Také se mi líbí formát časopisu a celkově jeho grafické uspořádání a barevné zpracování. Rozšířené číslo bych určitě uvítala a v rodině máme několik děté různého věku, takže za mě ano, i dětské číslo by se hodilo. Neshledala jsem nic, co by působilo rušivě. Časopis se mi moc líbil a hned jsem si našla několik inspirací. Děkuji.
klad vše
klad nic
avatar
Kateřina
Časopis mě zaujal. Je plný zajímavých nápadů. Některé nápady pro by pro mě bylo těžší realizovat, nevím, kde bych nakoupila věci, které bych k tomu potřebovala. Líbila se mi nejvíce sekce s recepty, chystám se, že s pomocí dětí upeču makové řezy s citronovým pudingem, které vypadají opravdu skvěle a jejich příprava mi nepřipadá tolik náročná. Jako matka malých dětí bych uvítala i nápady na jednodušší tvoření s dětmi nebo např. i nějaké recepty, kde se mohou děti více zapojit a jsou na ně více zaměřeny. Časopis jako takový mi připadá sestavený dobře, uvítala bych možná, kdyby zde pro čtenáře byla vždy i nějaká soutěž. Nevím, zda by mě zaujalo speciální, rozšířené vydání párkrát do roka, spíše asi ne.
klad Je tam zajímavá sekce s recepty.
klad Není tam velké množství reklam.
klad Některé nápady na tvoření mi přijdou příliš složité.
klad Chybí mi sekce pro děti.
avatar
Ivana
Magazín "Všechno, co mám ráda" obsahuje spoustu praktických tipů a návodů na to, jak si zhotovit různé výrobky, dekorativní předměty i recepty. Chybí v něm více tipů na konkrétní produkty k zakoupení či čtenářské postřehy. Časopis ocení především ti, kteří doma rádi vyrábí. Přináší neotřelé nápady. Určitě bych uvítala rozšířené vydání s nějakým konkrétním zaměřením. Například na vyrábění s dětmi či sezonní tvoření.
příloha
klad Přehledné uspořádání rubrik
klad Praktické tipy a návody
klad Menší formát časopisu
klad Málo tipů na pomůcky k zakoupení
klad Obecný obsah
avatar
Veronika
Myslím si, že v tomhle časopise najde každá žena to své. Ať přemýšlím jak přemýšlím nemůžu přijít na nic co by zde chybělo. Je tu jak tvoření s dětmi, vaření/pečení, květiny (možná by se hodilo pár tipů na aktulní sezonu co zrovna pěstovat, jak se o to starat apod., ale možná to zrovna nebylo jenom v tom čísle co jsem dostala k otestování), tipy do bytu i ruční práce. Za mě na jedničku s hvězdičkou.
klad sekce vaření/pečení, ráda se vždycky inspiruji
klad tvoření s dětmi, za každý tip jak děti zabavit a ještě něco hezkého vyrobit beru jako radu nad zlato
klad zamlouvá se mi i menší formát časopisu vejde se i do menší kabelky
klad nic mě nenapadá
avatar
Jita
Dobrý den, měla jsem možnost testovat časopis Všechno, co mám ráda, dubnové číslo. Časopis je plný jarním nápadů, jak na zahradu, tak do domácnosti. Hodně i zaměřen na ruční práci. Za mne palec nahoru.
klad obal
klad vše ok
avatar
Martina
Tento asopis je skvělý,jsem rada ze si ho muzu prohlednout,precetla jsem ho doslova jednim dechem,vsechny rubriky me zaujaly,je v nem spoustu užitečných rad a návodů, skvělé nápady, které urcite vyzkousim,recepty se mi libily vsechny,krasne dekorativni venecky,no zkratka jen tak dal,v poslední dobe nejvydarenejsi casopis i televizni porad.
klad Velmi,velmi vydařený casopis
klad Super
klad Inspirativni
klad Obohacujici
klad Casopis ke kterému se budu ráda vracet
klad Nemam žádné vyhrady
klad Vse se mi libi
avatar
Karolína
Časopis všechno co mám ráda je prostě skvělý! Najdete v něm spoustu užitečných rad a tipů pro krásný domov, mnoho skvělých receptů a obrázků. Bohužel mě mrzí, že mi bylo zasláno dubnové vydání, tedy plné velikonočních rad a tipů, nic méně, časopis je skvělý, až na tu cenu, ta mi příjde přehnaná.
klad Obrázky
klad DIY
klad Recepty
klad Cena
avatar
Eva
Děkuji za možnost testovat tento časopis velmi mile mě překvapil svým obsahem a už jsem si ho objednala jako předplatné mohu vřele doporučit všem co rádi mají ruční práce a vše kolem domu a bytů jak už renovaci nebo ruční práce je prostě celý super přečtu ho úplně celý ještě jednou díky budu se těšit každý měsíc až bude ve schrance
klad Celý obsah
klad Nic
avatar
Mária
Časopis mě osobně nijak zvlášť nenadchnul. V podstatě jsem si tam pro sebe nic nevybrala. Tvořím ráda, jen v tomto konkrétním číslene bylo nic pro mě. Ocenila bych rubriku zaměřenou na tvoření s malými dětmi a moc by se mi v časopise líbil vzoreček něčeho k vyrábění.
klad Design stránek
klad Barevnost
klad Hodně reklam
avatar
Věra
Časopis Všechno, co mám ráda mě moc zaujal. Předně chci zmínit, že má ideální velikost do mé kabelky, takže jsem si ho hned vzala do čekárny k lékařům, kde jsem si ho celý přečetla :) V časopise bych uvítala například rubriku o květinách, nejen pro interiér, ale taky pro exteriér. Celkově by mohl být časopis rozdělen na tvoření pro začátečníky a pokročilé :-) Speciální rozšířené vydání bych brala, stejně jako seriál - tvoření s dětmi . Líbí se mi, že jsou v časopise také recepty. Já osobně bych přidala ještě sezónní recepty na různé domácí sirupy, když zrovna kvete bez nebo na domácí džem z jahod, jitrocelový sirup apod. Časopis hodnotím jako naprosto boží! :)
klad super fotky
klad podrobné návody
klad recepty
klad nic
avatar
Iveta
V časopisu Všechno, co mám ráda jsem našla super nápady na krásné věci. Je v příjemné velikosti, perfektně zpracované návody a krásné fotografie. Z množství nápadů si vybere každý dle svého vkusu. Jediné, co mi v návodech chybí je, kde konkrétně sehnat daný materiál. Například dírkovanou desku nebo korkovou látku... Celkově se mi časopis moc líbí. Škoda, že jsem nevyhrála předplatné.
klad vše
klad Chybějící odkazy
avatar
Libuše
časopis se mi líbil moc, je plný rad, které vyzkouším, nemám takovou fantazii a inspirace se mi moc hodí, také jsem už vyzkoušela recept na Špenátové halušky, také postup na šití látkové tašky mě zaujal a šít umím, takže to bude další věc, kterou budu zkoušet. Chybí mi jen trochu zábavy, aspoň křížovka, nebo sudoku
klad hodně slušný
klad nejsou
avatar
Pavlína
Přišlo mi velikonoční vydání, což není zrovna aktuální téma, ale i tak jsem si ráda přečetla tento inspirativní a nápaditý časopis. Líbí se mi jeho grafické zpracování, praktické rady a návody. Časopis není přesycen reklamami, jak bývá u některých časopisů zvykem. Proto ho moc ráda doporučím. Možná bych přidala trochu víc čtení pro ty, kteří nejsou zrovna kreativní, nebo na tvoření nemají prostě čas, a rádi by si přečetli i nějaké to povídání.
klad Grafické zpracování
klad Jasné návody
klad Spousta inspirace
klad Praktické rady
klad Podměty ke kreativitě
klad Přidala bych více čtení ( např. články o zdraví, módě, praktické rady do života atd.)
avatar
eva
Časopis jsem dlouho očekávala ve schránce a vyplatilo se, přečetla jsem ho jedním dechem. Časopis je hezky uspořádaný, každou kapitolu doprovází "úvod" a je tištěný na příjemném papíru. Jednotlivé postupy jsou pěkně popsané, super je i seznam potřebných věcí na výrobu. Je prima, že dekorace zvládne vyrobit kdokoli i méně manuálně zručný :-) Jen v rámci využití by mohlo být více stránek věnováno "recyklaci" původních věcí a vdechnutí jim nového života. Těším se na další číslo.
klad spousta kapitol
klad zajímavý obsah
klad věci, které vyrobí i antitalent
klad uvítala bych více recyklace
avatar
Petra
Časopis všechno, co mám ráda je vhodný pro tvořivé ženy. Zahrnuje různá témata, které se týkají vyrábění různých dekorací, tvoření s dětmi, vaření či šití. Já bych uvítala články o cviční, zdravém životním stylu a nějaké rady, triky, které se týkají například domácnosti. A také více receptů. Speciální vydání mi přijde dobrý nápad.
klad zpracování
klad obsah
avatar
Bohumila
Na časopis jsem se hodně těšila, protože máme s dcerkami rádi všemožné vyrábění a inspirace. Nakonec jsem ale trošku zklamaná. Časopis není sice vysloveně špatný, ale tipy nejsou nějak světoborné. Nakonec se i nejvíce líbila sekce o vaření, což je mi opravdu líto vzhledem k tomu, že jsem se těšila hlavně na nápady vyrábění apod.
klad sekce vaření
klad není to vysloveně špatné, ale prostě jsem čekala víc
avatar
Jana
Ano chtěla bych časopis 2 nebo 1 rončně, chybí tam rubrika domácí radi jako jak se, zbavit skvrn od krve a o kreativní tvořenření s dětmi bych taky měla zájem . Časopis se mi velmi libí. Cena je přijatalná.
příloha příloha
klad Cena a irustrace
klad Kreativní tvoření s dětmi
klad Šití
klad Recepty
klad Šití
klad Vše
klad Chybí rublika rady jak se zbavit skvrn
avatar
Jitka
Děkuji za možnost seznámit se s časopisem Všechno, co mám ráda. Dříve jsem jej neznala a ani pořad (nemám TV). Líbí se mně jeho skromný formát a poměrně velké množství nápadů. Navíc jsou kreativní tipy většinou takové, kterých není plný internet a s mnohými jsem se setkala vůbec poprvé.
klad formát časopisu
klad jednoduchý přehledný design
klad množství nápadů
klad rozčlenění do kategorií
klad čeština - určitě by se vyplatilo investovat do korektora, našla jsem poměrně hodně hrubek (hlavně čárky), také stylistika poměrně trpí, některé věty jsou opravdu kostrbaté, bije to do očí
avatar
Alena
časopis včera dorazil a dnes už ho mám téměř celý přečtený, zajímavé nápady pro dům i zahradu, skvělé recepty, určitě některé vyzkouším, zkoukla jsem i některé pořady z ČT1 na PC, za mně opravdu přínosný časopis a další pořad mi příště určitě neunikne.
klad super nápady
klad perfektní vychytávky
klad vynikající recepty
klad není co vytknout
klad snad jen, že časopis byl dubnové vydání
avatar
Nikola
Časopis mě příjemně překvapil hlavně barevností, kvalitním papírem, ideálním rozměrem a minimálním množstvím reklam. Uvítala bych ještě více nápadů z přírodních materiálů, nápadů pro tvorbu s dětmi, Speciální čísla za mě určitě ano. Možná nějaké zajímavosti a recepty z regionů naší republiky či ze světa, pozvánky na workshopy, kurzy.
klad Příjemné překvapení
klad Nic takového jsem neobjevila
avatar
Pavla
časopis mě nezaujal množstvím reklam. Pokud mám testovat čtivo, ocenila bych aktuálnost, neboť v tuto dobu mi zdobení vajíček a tvorba kuřátek bude k ničemu. To samé platí o receptech, absolutně mě nezaujaly, mám ráda recepty, které se váží k sezónním potravinám. Ocenila bych i soutěže, křížovku.
klad pěkné obrázky
klad cena
klad reklamy
klad neaktuálnost
avatar
Věra
Časopis je v příjemné velikosti. Nabízí spoustu nápadů na domácí tvoření v různých tématech, jak vylepšit či zútulnit svůj domov. Časopis obsahuje krásné fotky, pochopitelné návody a ukázky. Uvítala bych více nápadů na tvoření s dětmi.
klad fotky
klad cena
avatar
Soňa
Tento časopis je naprosto úžasný! Konečně to, co tady mezi časopisy chybí. Je v podstatě plný nápadů a ne plný reklam. Ještě před testováním jsem se na něj ptala v trafikách, tam je ale bohužel nedostupný.
klad Vše, každá strana
klad Nedostupnost v trafikách
avatar
Zdeňka
Konečně jsem našla ve schránce dlouho očekávaný časopis Všechno co mám ráda. Hned na první pohled mě mile překvapil jeho formát. Vejde se do kabelky a je vždy po ruce. A co teprve když jsem ho otevřela. Spoustu neotřelých nápadů nebralo konce. Sledovala jsem všechny díly pořadu Všechno co mám ráda v televizi a nyní to mám všechno v tištěné formě a spoustu dalších nápadů navíc. Paráda! Vřele doporučuji všem kreativním lidem. Ráda bych v něm příště uvítala nějaké nové a zajímavé způsoby na zpracování ovoce, zeleniny, hub a bylinek.
klad formát i obsah
klad -
avatar
Lenka
Časopis se mi líbí, je tam hodně zajímavých rad pro manuálně zručné, není moc reklam jako v jiných časopisech, chybí mi tam křížovka. Taky by mohl být v časopise nějaký článek ze života. Přijde mi, že u některých vyráběných věcí není úplně popsaný celý popis.
klad papír
klad málo reklam v časopise
klad neúplně postupy vyráběných věcí
avatar
Lenka
Časopis se mi opravdu moc líbí, oceňuji, že obsahuje spoustu návodů různých stylů ze kterých si může vybrat opravdu každý. Líbí se mi, že u většiny návodů je napsaná úroveň obtížnosti, jsou doplněny fotografiemi a některé i šablonami, díky kterým je mnohem jednoduší daný postup napodobit. Uvítala bych ještě, kdyby u materiálů ze kterých jsou jednotlivé výrobky vytvořeny bylo napsané, kde se dají koupi a za jakou cenu. V časopise by se mi ještě líbila rubrika, kde by byli tipy na různé kreativní produkty, akce, výstavy, kurzy, knihy nebo inspirativní stránky. Speciální vydání 2x ročně by se mi určitě líbilo, ale jelikož nemám děti, tak časopis zaměřený na tvoření s dětmi by nebyl úplně pro mě.
příloha
klad spoustu návodů různých stylů
klad úroveň obtížnosti
klad šablony
klad fotografie
klad chybí ceny materiálů
klad chybí, kde byly materiály koupeny
avatar
Hana
časopis je na pohled pěkný, jsou zde zajimavé nápady , tento časopis se ale spíše hodí pro ženy které mají šikovné ruce a spoustu volného času. Mě osobně moc nezaujal protože nemám tak šikovné ruce které by se mohly zapojit
klad 3
klad 5
avatar
Tereza
Časopis se mi velmi líbil. Krásné obrázky, nepřevažují reklamy, zajímavý obsah. Velmi mi vyhovoval rozměr časopisu. Je akorát do tašky i příjemný na čtení. Jediné co mi vadilo byl obsah velmi blízko vazbě. Je mi příjemnější když je okraj stránky zhruba stejně daleko v pravo i vlevo. Co se týče případného speciálu, který by obsahoval to co už vyšlo ... je asi zbytečný. Uvítala bych i rubriku praktických rad a tipů do kuchyně, domácnosti i kosmetiky. Cena v dnešní době odpovídající.
příloha příloha
klad příjemný papír
klad hezké obrázky
klad šikovný rozměr časopisu
klad zajímavé nápady
klad nejsou to jen reklamy
klad dostatečně silný časopis
klad líbí se mi zvolené písmo
klad obsah stránky situovaný příliš k hřbetu časopisu
klad některé nápady by bylo vhodnější více popsat. Ne každý je může správně pochopit. Uvítala bych více nákresů a fotopostupů.
avatar
Dominika
* Co ještě byste v časopise uvítala? (rubriku, tematické články) Téma zam ěřené na domácí mazlíčky, například jaké jim vyrobit hračky, pelíšky, pamlsky... * Co je v časopise zbytečné? Nemám ráda v časopisech reklamy, ale tady mě to nějak nerušilo, nebylo jich moc. * Měla byste cca 2x ročně zájem o speciální rozšířené vydání? ano klidně * Měla byste zájem o variantu časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi? Aktuálně ne Celkově se mi časopis velice líbil, pěkný formát a vzhled. Zajímavé tipy na tvoření, inspirovala jsem se. Rozhodně doporučuji.
klad vzhled
klad inspirace
klad žádné
avatar
Lucie
Časopis se mi velice líbí :) je pestrý, jednoduchý a krásně přehledný. Nalezla jsem skvělé typy na velikonoční tvoření, jelikož se mi do ruky dostalo dubnové číslo, takže příští rok na velikonoce určitě využiji. Velikost časopisu mi také vyhovuje, ideální do kabelky :)
klad pestrý
klad jednoduchý
klad přehledný
klad všechno se mi líbilo
avatar
Zdenka
Tento časopis jsem neznala a mile mě překvapil. Je na kvalitním papíru a grafika je moc hezká, je moderní. Obsahuje různá témata kreativní činnosti včetně vaření, takže si vybere každý. Reklam je v něm přiměřené množství. Úplně největší plus vidím v tom, že se nezabývá bulvárem. To velice oceňuji!!! Uvítala bych nějaké soutěže v rámci reklamy nebo i křížovku o ceny. Časopis mě velice zaujal, podívám se v trafice po dalším čísle a pokud bude stejně kvalitní jako to, co jsem měla možnost vidět, budu uvažovat o předplatném.
klad různorodost témat
klad vyváženost reklam
klad nezasahuje do bulváru
klad vyšší cena
avatar
Hana
Časopis se mi líbí je velmi inspirativní, občas mi přijde že nejsem praktická a s tavnou pistolí kamarádka.-) Obdivuji, co ostatní dokážou vymyslet a co krásného z toho vyjde. Květinové výrobky jsou nádherné dekorace kamkoliv. Co je moje nejoblíbenejší zkoušet recepty, určitě se pokusím o Velikonoční hrubku, nikdy jsem o tom neslyšela. Děkuji za tolik nápadů a inspiraci.
příloha
klad Výrobky z květin
klad recepty
klad Občas mi vadí reklamy
avatar
Radka
Tak první,co se mi líbilo, než jsem časopis otevřela byla velikost. Není klasický A4, ale menší,proto se lépe nosí v kabelce. Po otevření můžu říct, že časopis hraje všemi barvami. Je přehledně členěný a nadupaný náměty. Líbí se mi že zde je u každého návodu napsáno, zda je určený pro začátečníky nebo pokročilé. Jako začátečník jsem si tam svoje náměty k tvoření určitě našla včetně šablon. Uvítala bych tipy, kde mám dané věci nakoupit- odkazy na obchody.
klad přehlednost
klad velikost
klad desing
klad nic
avatar
Libuše
V časopise bych uvítala článek - Skutečný příběh čtenářky ( např cestování a inspirace tamní kultury). Po pročtení jsem nenašla nic, co by bylo zbytečné. Zájem o speciální rozšířené vydání 2x ročně bych měla. O variantu časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi bych zájem neměla. Uvítala bych k časopisu malý dárek - např. vzorek vůně, krému, apod.
klad Barevnost
klad Mnoho nápadů a rad
klad Málo reklam
klad Praktická velikost
klad Přehlednost
klad Titulní strana
klad Cena magazínu
avatar
Petra
Moc děkuji za možnost testovat časopis Všechno co mám ráda. Pořad na ČT1 sleduji moc ráda a tak jsem se na časopis vrhla hned jak jsem ho našla ve stránce. Opravdu mě potěšil - krásně rozčleněné, skvělé nápady a recepty a i když už nejsou Velikonoce, udělali jsem s dcerkami kuřátka z vlny a upekly efektní chlebíček se zajíčkem - to je opravu geniální nápad. Časopis si budu pravidelně kupovat a jistě se k němu vracet.
klad Obsah
klad Nápady
klad Grafika
klad nic
avatar
Lenka
Časopis je ispirativní a plný kreativních nápadů. Stejnojmenný pořad, který běží na ČT 1 se mi ale líbí mnohem víc. Na to, že je ten časopis tak drahý, není to zase až taková pecka. Hodně jsem se na něj těšila a po pravdě mne moc nenadchnul, bohužel.... Znám lepší kreativní časopisy. Abych ale nebyla jen negativní, pokud se ale nepletu, je to na recyklovaném papíře a to se cení. Kdyby byl levnější, snad bych si koupila i další čísla, ale takto asi zůstanu u svých osvědčených.
klad zřejmě reckyklovaný papír
klad pěkné fotky
klad provedení
klad cena
klad zbytečně moc reklam přes celé stránky
klad střihy na šití ve zmenšené velikosti
avatar
Romana
V časopise bych uvítala více tvoření s dětmi a tvoření ze zbytkových materiálů, které běžně vyhazujeme, takové záchranářské tvoření, jako je např. Nový život pro staré pneumatiky. Tento nápad tvoření ze starých nepotřebných věcí se mi hodně líbí. Měla bych zájem o rozšířenou variantu časopisu a také o variantu časopisu zaměřenou pouze na tvoření s dětmi. Jiný poznatek. Některé návody nejsou dopracované - př. Polštář se srdíčky. 2... srdíčka přišijeme. Ale není zde uvedeno jak, stačí naspat prošijeme uprostřed celý sloupeček naráz. Nebo u Sezení z pneumatik - 2. obkreslete velikost, ale není zde uvedeno, kde mám pneumatiku změřit, zda sedák má zapadnout dovnitř, nebo jen sedět nehoře. Celkově nápady jsou super, ale propracovat podrobně návody a bude to "Boží"
klad rozličná témata
klad tvoření s dětmi
klad reklamy v časopise
avatar
Kamila
Časopis dorazil a hned jsem začala studovat nápady. Časopis je jich plný. Čtenářk můžou zkoušet tolik věcí. Každá si tam určitě nejde své. Články jsou doplněny ilustrujícími obrázky, které jsou krásně barevné. Časopis krásně oživí a inspirují k činnostem.
příloha
klad zajímnavé nápady - betonoví plyšáci
klad našla jsem si tam své
klad vše bylo hezké
avatar
Kateřina
Dobrý den, tento týden jsem obdržela časopis a s radostí ho otevřela, asi jsem čekala něco jiného, ale nevadí...myslím, že si své příznivkyně určitě najde a bude mít určitě někdo z něj větší nadšení, než já, proto ho i ráda pošlu kamarádce jiné. Neříkám, že zde nejsou skvělé nápady, ale ne pro mě..ovšem děkuji velmi za příležitost tento výrobek poznat a věřím, že v kamarádčiných rukou bude v lepší oblibě.
klad provedení časopisu
klad obsah
avatar
Šárka
Děkuji za možnost testování časopisu Všechno co mám ráda, časopis je pěkně barevný, má pevné listy, dobře se v něm listuje. Bohužel v dnešní době internetu, kde najde člověk spoustu rad a inspirace je tento časopis zbytečný, možná by to ocenili ti, kdo nemají internet a mají místo na uskladnění
příloha
klad Barevnost
klad Pevné listy
klad Recepty
klad Cena
klad Spousta reklamy
avatar
Barbora
Velice zajímavý časopis o tvoření a zkrášlování domova. Obsahuje i recepty. Vše doplňují krásné fotografie. Postup je jednoduchý, dobře popsaný. Není potřeba žádných složitých a drahých věcí a doplňků. Celkově je příjemný, barevný a dodává chuť vyzkoušet jiné věci. Na rozšířeném vydání bych si chtěla spíše přečíst nové věci, které se k tématu nevešly (např. Vánoce, Velikonoce atd.) a nikoli to, co jsem si už jednou přečetla předtím. Oddělení s recepty bych určitě již dále nerozšiřovala, na to jsou jiné časopisy. Pro tvoření s dětmi - záleží na věkovém rozdělení, co pro jaké děti. S rubrikami jsem spokojená. Ještě by u zveřejněných novinek, které se objeví na trhu, mohla být vždy aspoň přibližná cena. Dále by tam mohly být tipy na e-shopy, kde se dají koupit doplňky a ostatní věci k dekoraci. Jinak moc chválím a určitě si další číslo koupím :-)
klad Velikost časopisu.
klad Nápady na tvoření.
klad Jednoduchý popis a návod.
klad Barevné fotografie.
klad Zajímavé nápady.
klad Chutné recepty.
klad Málo stránek :-)
avatar
Zuzana
Casopis ma hodne tvorivych napadu. Nektere jsou veluce jednoduche, nektere jsou pro zkusenejsi a tvorivejsi zeny. Vse je zpracovane s krasnymi fotkami a jednoduchym popisem. V kazdem casopisu jsou ruzna temata na tvoreni, kazdy si v nem neco najde. Jen je skoda, ze treba z celeho casopisu vyuzijete zrovna jen 1 vyrobek na tvoreni, protoze se vam treba zrovna ostatni nehodi.
klad Fotky
klad Jednoduche navody
klad Nic
avatar
hela
bylo moc fajn listovat časopisem plným nápadů a inspirací. Už se těším,až něco vyrobíme. Dělá mně radost, stříhat, nalepovat, našívat, dělat radost jiným i sobě a útulnit zahradu i byteček. Inspirace jsou jarní.
klad nápady
klad líbí vše
avatar
Alena
Dostalo se mi do ruky dubnové, velikonoční číslo, pěkná forma, publikace, hezké tipy, ale nejsem asi tak tvořivá, pro mě nic moc přínosné, ale fotky moc pěkné a krásné nápady, přivítala bych článeček pro děti--tématické tvoření, speciální čísla by byly určitě super, a obdivuji šikovné kreativní ženy, předám babičce , ta je víc zručné--pěkná publikace pro mne na prohlídnutí
klad fotky
klad žádné
avatar
Alena
Myslím, že podobný časopis tu ještě nebyl. Ani TV pořad. Témata jsou podobná jako jinde, ale zpracování jiné, mně více vyhovující. Pokud si bude držet stejnou linii, jen dobře. Rubriky na tvoření z věcí, co jsou po ruce, i na náročnější výtvory, recepty na vaření, pečení, vše je dobře podané. Pokud by vycházelo i rozšířené vydání,nebylo by to naškodu. Alternativa časopisu na návody pro tvoření s dětmi by také mohla oslovit řadu žen/rodin.
klad jednoduchost popisu návodů
klad pestrá nabídka návodů/receptů
klad reklamy, ale vím, že z něčeho se musí peníze získávat
avatar
Markéta
Časopis Všechno, co mám ráda je časopis plný kreativních nápadů. K testování přišlo velikonoční číslo, kde byla spousta zajímavých nápadů. Zaujalo mě předělání starých pneumatik na pohodlné taburetky, hned jsem musela vyzkoušet, kamarádka potřebovala doplňky na terasu a opravdu, jak pro dospělé tak děti, paráda a celkově terasu oživilo. V domácnosti máme několik zvířátek, uvítala bych tedy i nějakou rubriku o zvířátkách. Speciální vydání bych uvítala právě zaměřené na péči o zvířátka či speciál zaměřený na kreativitu s dětmi. Nápady pro ně se rychle vyčerpají. Nebo potom speciály přímo na dané svátky, vánoce - ať už recepty, výzdoby atd., halloween, to vše by mohlo být formou speciálního čísla.
klad nejvíce se mi líbil nápad udělat ze starých pneumatik pohodlné taburetky
klad zajímavé velikonoční recepty
klad doplnila bych rubriku o zvířátkách
avatar
Karin
Časopis se mi líbil a inspiroval mě natolik, že hned druhý den po přečtení jsem vyrobila věnec na dveře, po kterém jsem delší dobu toužila, ale nevěděla, jak na něj a kupovat se mi nechtěl. Líbí se mi rubriky o květinách, tvoření s dětmi, kuchyni a místo pro kreativitu. Časopis je moc hezký na pohled - převládají obrázky nad textem. Prima jsou i okénka s redakčními tipy. Bylo by prima, kdyby v časopise ještě byla nějaká soutěž o ceny, vouchery. Taky bych uvítala třeba kalendář s workshopy a podobnými akcemi. O rozšířené vydání bych asi zájem neměla, leda by mě zaujalo tématem. Ale o tvoření s dětmi bych zájem určitě měla. Obzvlášť, pokud by tam byly nápady na tvoření i s malými dětmi a nějak tematicky zaměřené.
příloha
klad cena
klad nápady
klad fotky
klad rubriky
klad kreativita
klad inspirace
klad nic
avatar
Josefa
dostala jsem k testování časopis, líbila se mi obálka i recepty k ruční tvořivosti i na vaření, časopis je z kvalitního papíru. Pokud někde na něj narazím, tak si ho určitě zakoupím. Nic špatného jsem na něm nenašla.
klad recepty, návody
klad nic jsem nenašla
avatar
Lucie
Přišlo mi dubnové vydání, po pravdě jsem čekala, že dostání aktuální číslo. V časopise je spousta inspirace k jarnímu tvoření včetně šablon a receptů. Pokud bych měla hodnotit formát, ten mě příjemně překvapil, velikost ideální do dámské kabelky. Vytištěno na kvalitním papíře. Celkově se mi časopis jeví jako velmi zajímavý a ukázkový výtisk mě navnadil abych se ve stánku porozhlédla po srpnové vydání.
příloha
klad Formát
klad Široký záběr tvoření
klad Nic
avatar
Aneta
Časopis Všechno, co mám ráda má výbornou myšlenku a lze v něm nalézt zajímavé nápady. Jelikož jsou náměty z různého odvětví, každý si může nalézt to své. Chválím rovněž vhodný formát do kabelky a málo reklam. Uvítala bych rubriku tvořme s dětmi, tvorba i z materiálu, co najdeme doma a vyrábění dárků v každém čísle. Tematicky zaměřená čísla párkrát ročně by byla též zajímavá.
příloha
klad Formát časopisu
klad Málo reklam
klad Nápady z různého odvětví
klad V dubnovém čísle až příliš námětů s květinami
avatar
Hana
Časopis se mi moc líbí jsem kreativní typ takže jako stvořený pro mou inspiraci. Určitě se budu i dál ráda inspirovat různými typy a nápady na dekorace do bytu i na zahradu. Ukázala jsem časopis mým známým i rodině a všem se moc líbil takže budu časopis i nadále doporučovat. Děkuji za možnost si časopis v klidu domova prohlédnout a ukázat známým.
klad všechno co je v obsahu časopisu
klad dobré inspirace do domu i na zahradu
klad vše ok
avatar
Markéta
Časopis jako celek je velmi vydařený. Za zbytečné považuji úvodníky před jednotlivými sekcemi. V časopise mi chyběly orientační ceny, především u pomůcek pro kreativní tvoření. Jinak byly postupy napsané jednoduše, stručně a pochopitelně. Bez zbytečných řečí. Což oceňuji. Spoří to čas. O speciálním vydání složené z již zveřejněných článků bych zájem neměla. Pokud už někdo odebírá tento časopis, tak si myslím, že je zbytečné vydávat ještě jeden. Leda by byl úplně jiný - například na popud čtenářů - co by chtěli oni. O variantu na tvoření s dětmi svůj zájem zatím neprojevuji. Neměla bych kde uplatnit. Ale pro okolí s dětmi, to je určitě dobrý nápad. Pokud by se ovšem časopis vyjímal ve stejném stylu jako titul Všechno, co mám ráda. Z časopisu jde taková jiná energie, kterou jsem u jiných časopisů zaměřených na kreativní tvoření ještě necítila. Rozhodně si zaslouží pozornost, jednoduše už proto jak originální je.
klad Formát časopisu
klad neotřelá organizace časopisu
klad trochu vyšší cena, ale za kvalitu se musí platit
avatar
Barbora
Dnes konečně přišel do schránky dlouho očekávaný časopis ,,VŠECHNO, CO MÁM RÁD" na testování. Po rozbalení mě velmi zaujala titulní stránka. Jen mi trošku zamrzelo, že to je dubnové číslo, čekala jsem nějaké aktuální téma. Ale to nic nemění na tom, že se tento díl bude hodit na příští rok. Časopis je přehledný, srozumitelný. Nic není na sobě naházené, má to styl. Líbí se mi, jak jsou tam popsány jednotlivé kroky pro tvorbu podle autorky. Vše zvládne i začátečník. Je tam z každého soudku něco a to oceňuji. Moc děkuji za tuto možnost testovat tento časopis. Rozhodně vím, po čem v trafice koukat.
příloha
klad barevnost
klad uspořádanost
klad srozumitelnost
klad návody
klad nápady
klad rady
klad od všeho něco
klad nic
avatar
Jana
Časopis se mi moc líbí, po vzhledové stránce není co vytknout. Chybí mi tu ale část zaměřená pouze na nás ženy (zatím jsem neměla možnost vidět další číslo časopisu ani pořad v TV, možná je to součástí), v tomto směru bych uvítala malinkou rubriku zaměřenou pouze na nás, ať už třeba tipy na výrobu přírodní kosmetiky, péči o samu sebe, tipy na relax atd. Jinak opravdu super, není co vytknout.
klad vzhled, forma časopisu
klad velké reklamy
avatar
Dominika
Tento časopis se mi moc líbí a už teď vím, že si ho občas zakoupím. V časopise bych uvítala homemade drogerii a kosmetiku, ale je možné, že se to už objevilo v minulých číslech. Speciální rozšířené vydání by mě velice zajímalo a v takovém případě bych si časopis určitě koupila. O variantu zaměřenou na tvoření s dětmi bych zájem neměla, jelikož děti nemám.
klad Praktické nápady a tipy
klad -
avatar
Eva
Časopis je opravdu inspirující a plný nápadů na osobní zútulnění domova.Moc se mi líbí.A i to,že je k němu televizní pořad je dobrý nápad.Dostali jsme k prozkoumání dubnové číslo,kde je mnoho pěkných velikonočních nápadů.Každá žena si na velikonoce dělá výzdobu.Časopis má spoustu neotřelých nápadů,a záleží na každém, zda použije pouze nějaký prvek nebo se vrhne do celého návrhu,kde nechybí jeho popis přípravy.Pouze bych uvítala malou rubriku pro jednoduché výtvory pro děti.Protože ti jsou teprve pyšní,když něco sami nebo s pomocí maminek a babiček vyrobí.Zbytečné mi přijdou reklamy,ale ti jsou pomocníci ve financování výroby časopisu,tak svoje místo v časopise mají.Pouze bych vynechala kuchařské recepty,které bych spíše umístila do avizovaného rozšířeného vydání – velikonoce,letní dovolené,vánoce… jako doporučení bych při úpravě staršího nábytku dala do rohu stránky malou fotku,jak nábytek vypadal předtím.Také by mohli být krátké popisy velikonočních svátků - proč se slaví, tradice...
klad dobré nápady na dekorace z přírodních materiálů
klad že je i pořad v tv
klad reklamy, které jsou mimo témata časopisu
klad kuchařské recepty, jsou všude
avatar
Tereza
Právě jsem dočetla časopis "Všechno co mám ráda", občas sleduji i televizní pořad :-) Ráda něco doma tvořím, tak si občas časopisy takového tipu kupuji, nikoli však některý pravidelně. Časopis se mi velice líbil, našla jsem i tak nápady na domácí tvoření, které určitě zkusím. Uvítala bych však, kdyby u jednotlivých komponentů na tvoření bylo napsáno, kde je koupit. Občas nejsou všechny k dostání. Časopis si určitě zase někdy ráda zakoupím.
klad dobré nápady
klad dostupné věci k tvoření
klad doporučení, kde zakoupit komponenty k tvoření
avatar
Lenka
Zaujala mě obálka časopisu, jeho pestrý obsah, který je rozdělený tematicky do šesti okruhů a hlavně pak nápady jak pro kreativce, děti, kuchařky nebo šikovné ručičky. Určitě vyzkoušíme některý z jarních receptů a taky si s dcerkou něco vyrobíme. V tomto časopise si každý najde své. Líbí se mi, že neobsahuje bulvár.
příloha příloha
klad obsah
klad recyklovaný papír
klad spousta nápadů a tipů
klad recepty
klad nic
avatar
Jana
Časopis Všechno co mám ráda je fajn, ale dávám přednost televiznímu pořadu.je zde spousta tipů pro šikovné lidi i děti, pro svadlenky, kuchařky, zahradnické i interiérové specialisty. Stránek tak akorát, doplněno o hezké fotky a lákavé recepty.
klad Recepty
klad Tipy
klad Recyklovaný papir
avatar
Jana
Super nápady pro kreativce jako jsem já. Děkuji za možnost testovat tento časopis. Líbí se mi barevnost, krásné dekorace i netradiční recepty. Ten se zajíčkem se mi líbí tak, že ho určitě vyzkouším. Nástěnný organizér do pracovny se taky hodí. Teď si jenom najít čas a začít tvořit. Díky.
klad grafika
klad nápady pro každý den
klad slušná cena
klad nic
avatar
Jana
Díky za možnost testovat nový časopis.Líbí se mi, že tam najde každý něco co ho zaujme, kreativita, vaření, tipy a nápady pro každý den. Líbí se mi nápad na hezkou zástěru.Jarní číslo je super. Poohlédnu se po dalším čísle. Možná mi trochu vadí, že při předplatném nenabízíte i elektronickou verzi časopisu. Pořad v televizi je také pěkný.
příloha
klad barevnost
klad tématičnost
klad návaznost na televizní program
klad nic
avatar
Markéta
Děkuji za možnost testovat časopis s touto tematikou. Mam rada tvoření a starám se o zahrádku a také vyrábím sirupy z toho,co nám dává příroda. Jen mě překvapila vyšší cena. Je ale pravda, že se mi líbila tematika-i když je už léto. Také papír na kterém jsou tištěné stránky je kvalitní, není cítit tiskárnou. Barevné obrázky jsou pěkné. Určitě se se synem budeme věnovat stránce tvoření.
klad recepty
klad obrázky
klad návody na tvoření
klad vyšší cena
avatar
Naděžda
Časopis Všechno, co mám ráda jsem obdržela k testování, z čehož jsem měla velkou radost. Obsahuje výrobky zaměřené na různé druhy domácích prací - od šití, květinových dekorací, tvoření s dětmi, zahradničení, po recepty slané i sladké. Nejvíce mě zaujaly vyplétané židle, slunečné zrcadlo, zástěry, modní tašky, polštářky, květinový obraz a všechny skvělé recepty. Jsou to výborné inspirace pro všechny ženy, které si tu určitě vyberou svoje záliby. Určitě bych měla zájem o 2x ročně speciální rozšířené vydání. Doporučuji magazín všem ženám, určitě se jim bude líbit.
příloha příloha
klad zástěry, tašky, polštářky
klad vyplétané židle
klad zrcadlo
klad květinový obraz
klad nic
avatar
Tereza
Celkově se mi časopis moc líbí. Má menší formát a dobrou vazbu, takže se mi dobře vleze do kabelky. To se mi hodně líbí. Najdu v něm opravdu od každého trochu. Recepty i praktické návody na tvoření. Mezi stejně zaměřenými časopisy, které jsou v současnosti na trhu a které jsem měla možnost prolistovat, je podle mě Všechno, co mám ráda, TOP. Je to časopis, jehož výtisky si budete rádi schovávat a vracet se k nim. Cena by mohla být o pár korun níž. To je asi jediná, menší, vada na kráse.
příloha
klad Obsah časopisu
klad Menší formát casopisu
klad Různorodost témat, od tvoření po recepty
klad Možná trošku vyšší cena
avatar
Aneta
Velmi mě překvapil formát časopisu.. Čekala jsem velký, ale přišel příjemný malý, který se vejde i do kabelky. Hned při prvním listování časopisem mě zaujalo několik článků a výborných nápadů. Líbí se mi rozmanitost rad. Za mě úžasný časopis, který si na 100% předplatím. A dokonce uvažuji i nad pořízením šicího stroje :-) abych mohla nápady přímo doma udělat.
příloha
klad formát
klad rozmanitost článků a nápadů
klad škoda že to bylo číslo z dubna. Nápady nejsou aktuální téma
avatar
Veronika
Časopis se mi velmi líbí. Obsahuje přehledné popisky, plno rad a tipů. Nechybí ani recepty, které jsou napsané srozumitelně. Časopis je krásně ilustrovaný, ikdyž někdy bych těch ilustrací na stránce ubrala. Jinak se mi moc líbí, jak obsahově, tak vzhledově.
klad přehlednost
klad srozumitelnost
klad dobré tipy
klad někdy až příliš ilustrací
avatar
Soňa
Časopis "Všechno, co mám ráda" je velmi inspiritativní. Je zde spoustu zajímavých nápadů na ruční tvoření. Určitě některé nápady v budoucnu využiji. V časopise bych uvítala více nápadů všeho co se týká zahrady a pěstování, dekorace atp. Líbí se mi starodávný styl a ráda recykluji staré věci- i takových rad a nápadů bych v časopose uvítala více. V časopise mi chybělo tvoření pro děti. Uvítala bych i více receptů. Mám čtyřletou holčičku a rádi tvoříme z filcu, papíru nebo z čehokoliv z přírody ( šišky, větvičky, peříčka, listy...). Varianta časopisu na tvoření s dětmi by byl velmi dobrý nápad.
klad recepty
klad květinové dekorace
klad zdobení velikonočních vajíček
klad praktické organizéry
klad renovace a recyklace
klad nic
avatar
Jana
Hned při pohledu na obsah uvidíte, že každý si zde nějakou ze svých oblíbených činností najde. Ať už rády šijete, milujete květiny, tvoříte s dětmi či je Vaším nejmilejším místem kuchyně, inspirace je zde více než dost. Příjemné pro mne bylo, že je tvoření rozděleno právě do jednotlivých bloků, takže se prvně mohu zaměřit na to, co mne nejvíce zajímá a postupně čerpat nápady i v dalších částech. Většina projektů vypadá velmi efektně, ale mile mne překvapilo, že jejich realizace podle návodů není složitá. Uvítala jsem, že obsah časopisu byl uzpůsoben danému ročnímu období, takže člověk má hned větší motivaci některý z návodů vyzkoušet. Časopis Všechno, co mám ráda, určitě potěší všechny „tvořilky“, kutilky i kuchařky a cukrářky. A věřím, že se do mnoha projektů rádi zapojí i další členové rodiny. Věřím, že kdyby se redakce rozhodla realizovat například i speciální vydání zaměřené na tvoření s dětmi, rozhodně by si toto své příznivce také našlo.
klad rozdělení do mnoha rubrik
klad jednoduché návody na výrobu
klad Příliš mnoho použitých fontů na mne působí rušivým dojmem
klad Některé texty by potřebovaly trochu doladit (opakující se slova apod.)
avatar
marie
Především děkuji za možnost testovat časopis Všechno co mám ráda. Časopis má velmi příjemný formát, řekla bych tzv. do ruky, vleze se mi do kabelky a mohu si jej pročítat na cestách. Moc mne zaujal design a také výborné tipy na aranžování. Dokáže si jej pročíst a prolistovat celá rodina. Mohu jen doporučit, našla jsem tam množství zajímavých nápadů.
příloha
klad obsah i fotky
klad nejsou
avatar
Kvetoslava
Časopis mě velmi mile překvapil. Velikonoční Číslo nabízí spoustu inspirace k dekoraci a výzdobě. Také Velikonoční recepty mě zaujaly. Časopis je přínosný pro ty, kdo milují ruční práce , uvítají jej i ti kdo hledají rady, vychytávky a recepty. Testování mi údělalo radost a vytvořilo pohodu.
příloha
klad Pevné desky, kvalita materiálu, barevnost a obrázky. Inspirace na výzdobu o svátcích, recepty, nápady.
klad -
avatar
Jana
Časopis je opravdu velmi inspirativní a krásně provedený v příjemném formátu. Ráda bych si vyrobila téměř všechno, bohužel se mi nedostává času, abych si nejdříve posháněla všechen materiál a nářadí (králičí pletivo, stříbrné pletivo, nůžky na plech a pletivo , barvu na dřevo, umělé květiny, filc, plsť atd.) - a ani nevím kde, nehledě na finanční náročnost. Uvítala bych jednodušší návody na zkrášlení domu, které vycházejí ze surovin, které mám hned doma nebo na zahradě po ruce, když mám chvilku času na tuto činnost.
klad provedení časopisu
klad materiálová náročnost nápadů
avatar
Veronika
Časopis mě moc zaujal - na trhu je jen mlo takových, které by mě plně zajímaly. Nachází se v něm tipy na super recepty, ale i zahrádku a domácnost. Zkrátka vše, co mám ráda. Po obdržení časopisu jsem shlédla i stejnojmenný pořad a taktéž super!
klad kreativní časopis
klad krásné fotky
klad dobré tipy
klad málo reklam
klad testovala jsem starší vydání, v kterém se některé články nehodily k aktuálnímu ročnímu odobí
avatar
Anna
Všechno co mám ráda-testování. Časopis je 65 stran super návodů tipů a rad. V jarním dubnovém čísle jsou také recepty na vaření a pečení. Ráda jím a vařím. Moc dobré jsou Makové řezy s citronovým pudingem. U špenátových halušek je připsáno že jsou návykové a je to pravda! Jelikož jsem nevyhrála předplatné časopisu, budu ho kupovat a těšit se na každé nové číslo.
příloha příloha
klad Přírodní dekorace
klad Recepty
klad Šití
klad Vyšívání
klad nemám
avatar
veronika
časopis po prvotním shlédnutí fajn, spousta nápadů,receptů. Určitě rozšířené vydání dobrý nápad. Pro mě tedy v časopise v tomto čísle žádné praktické nápady neuspěly, asi tak recepty na vaření byly přínosem .-) . Možná nějaké články či nápady z webu ženy s.r.o. by mohly obohatit časopis.
klad pěkný popis na výrobu dekorací
klad není
avatar
Alena
k otestování jsem měla dubnové číslo, které bylo zaměřené na velikonoce a jaro. Některé nápady jsou zajímavé, některé mě neoslovily vůbec. Je prima, že v časopise jsou nápady a návody pro dům,zahradu i kuchyn. Speciální vydání pro tvoření z dětmi bych uvítala,stejně jako rozšířenou verzi časopisu se zaměřením. Jen škoda, že je časopis tak drahy
příloha
klad zajímavé nápady
klad cena
avatar
Dagmar
Časopis je nový a super, ráda koukám i na tv pořad. Vyzkouším některé nápady, inspirace je velká:-). Je fajn vidět pořad a pak mít časopis i s návody, jak na to. Recepty na vaření, výroba nábytku a doplňků do bytu, péče o mazlíčky.
klad líbil se mi celý
klad zápory nejsou
avatar
Veronika
Časopis jsem si přečetla na jedno volné posezení u kávy. Je opravdu milý a příjemný, líbí se mi desing a úprava. Články mne zaujaly a myslím, že si ho občas koupím. Jen škoda, že přišlo dubnové vydání. Super recept.
klad Recept
klad Počet stránek
klad desing obalu
klad nemám výhrady
avatar
Jana
Časopis mě velmi zaujal, jestě než došel tak jsem si říkala jestli mě překvapí, nebo to bude nějaký nudný časopis. Ale opak je pravdou, je super. Nala jsem v něm spoustu inspirace, plno návodů, velkou radost jsem měla ze šití, protoze sama šiji.Toto je snad první časopis, kterému nemohu vytknout ani jednu stránku. Je tam ode všeho něco, rcitě bych i uvítala voření s dětmi, to by bylo také super.
klad spousta informací
klad pno nápadů
klad spousta inspirace a nápadů
klad nemám co vytknout
avatar
Jana
Časopis na velmi slušné úrovni je plný nápadů, ze kterých si vybere opravdu každý. Dekorace i recepty jsou neotřelé. Je poznat inspirace zahraničím. Návody a postupy jsou detailní a zároveň dobře srozumitelné. Uvítala bych například stránku s nápady nebo recepty k vystřižení a možné archivaci. Časopis mohu doporučit všem tvořilkám a domácím kuchařkám.
klad přehlednost
klad srozumitelnost
klad šíře nápadů
klad nic jsem nezaznamenala
avatar
Iva
Naladit se v červenci na dubnové Velikonoční číslo se mě tedy nepodařilo. Příliš mnoho placených reklam, za celkem dost drahý časopis 60 Kč. 90 stran, ale nic tam zajímavého jsem nenašla. Očekávala jsem podobnost s TV pořadem, včetně moderátorky, ale to zde není. Krásné fotografie, kvalitní papír. Omlouvám se, ale jinak nic, co by mne zaujalo a nutilo koupit další vydání časopisu.
klad Fotografie
klad Kvalita papíru
klad Originální název
klad Příliš mnoho reklam
klad Na 90 stránek málo nápadů
klad Drahý
klad Dvoustránky na jeden nápad
avatar
Lenka
Časopis mě velmi inspiroval a nakopnul mě udělat po nějaké čase zase něco tvořivého a vykouzlit si tím pěknou dekoraci v domácnosti. Velice mě zaujaly sedací pneumatiky a organizéry do kanceláře. Recepty jsou jednoduché a snadno zvládnutelné. Zaujaly mě i věci na šití, ale bohužel šití není můj kamarád, ale možná se k tomu někdy odhodlám.
klad nápady
klad doplňky do domácnosti
klad recepty
klad návody
klad fotografie
klad spoustu věcí nejde vytvořit z věcí, které máte běžně doma
avatar
Klára
Časopis se mi do ruky dostal poprvé a musím říct, že jsem byla mila překvapená. Casopis je moc hezky udělaný a najdete tam opravdu mnoho a mnoho super nápadu. Najde si tam své snad každá. Dokonce tam najdete i kategorii tecept, ktera me zaujala snad nejvíc.
klad Ilustrace
klad Tvrdý papír
klad Málo receptů
avatar
Alena
Pořad na české televizi Všechno, co mám ráda naprosto zbožňuji, všechny typy těchto pořadů mám ráda, a proto mě velmi potěšil časopis, kde mám vše zaznamenané černé na bílým a ráda se k potřebnému tématu vracím pouhým nalistováním a nemusím na televizi pouštět zpětné sledování. Časopis je velice pěkně stylizovaný, má příjemný formát, a témata jsou vždy zajímavá. Fotografie se ke článkům hodí, a jsou pěkně nafocené. Není žádné téma, které by mi v časopise chybělo.
příloha
klad krásný formát a design
klad zajímavé články
klad krásné fotografie
klad skvělé rady a vychytávky
klad výborné moderátorky :-)
klad nic
avatar
Soňa
Časopis Všechno co mám ráda je velice inspirující novinkou na trhu. Líbí se mi styl, kterým jsou vychytávky a rady prezentovány. Články nejsou nudné, ale výstižné, u každého je moc pěkná fotografie. Vychytávky jsou jak do domácnosti, tak na zahradu, a já se vždy těším na nějaký ten receptík. Je menšího formátu, a to mi naprosto vyhovuje.
příloha
klad formát
klad vychytávky
klad spousta fotek
klad skvělé inspirace
klad nic
avatar
Magdaléna
Časopis plný zajímavé inspirace. Uvítají ho tvořiví jedinci, kteří rádi hledají inspiraci. Nejvíce mě oslovil návod pro nový život pro staré pneumatiky a návody, které se dají tvořit s dětmi. Osobně ráda tvořím a určitě několik z nich vyzkouším. Zároveň doporučím i mým kolegyním, které tvoří v rámci skupinových aktivit se seniory.
klad Nový život pro staré pneumatiky
klad Podrobné návody
klad Tématicky laděný i k právě probíhajícímu ročnímu období a svátků
klad Návody, které se dají tvořit s dětmi
klad Není nic, co bych vytkla
avatar
Pavlína
Uvítala bych nějaký příběh ze života, možná více o účincích bylin a v kterém čase jsou nejúčinnější, líbí se mi kreativita a inspirace k výzdobě, těším se na vánoční inspiraci a recepty. Také by tam mohla být inspirace módní a na nákup dárků, jak pro děti,tak i dospělé. Děkuji za pěkný časopis, který mě po dlouhé době zaujal.
klad Tvořivost
klad Vse ok
avatar
Alena
Časopis mi přišel krásně zabalen přímo do schránky, upoutala mě po rozbalení už samotná úvodní stránka a celkový dojem časopisu, který má velikost do kabelky mě velmi mile překvapil. Uvnitř jsem našla zajímavé typy, které potěšily a inspirovaly nejen mě ale celou moji rodinu.
klad design
klad fotky
klad tipy
klad cena
klad bohužel pro moje rodiče moc drahé
avatar
Kristina
Magazín se mi moc líbí, nápady jsou kreativní a neokoukané. Recepty na vaření potěší, jedná se o tradiční velikonoční jídla středně náročná na přípravu. Co mi v magazínu chybělo je téma zahrada. Tvoření s dětmi bych ponechala jako součást časopisu. Časopis bych obohatila o výrobu věcí pro děti, každý měsíc stačí jeden článek např. výroba domáci activity board, quiet book, originální výzdoba dětského pokoje apod. Dále bych časopis rozšířila o rozhovor se zajímavou osobou. Jednou za pololetí by mohl vycházet letní a zimní speciál.
klad Recepty
klad Přehledné členění časopisu
klad Reklamy - v kapitole tvoření s dětmi naprosto rozbíjeli text, doporučovala bych dávat reklamy na konec každé kapitoly
avatar
Markéta
S casopisu jsem byla nadsena jak a tam mamkaktera rada tvori. Zbytecneho mne neprislo nic. Je tam od kazdeho nec. Jak lehke tak tezsi veci na tvoreni. Ale urcite bych uvitala vce tvoreni pro deti a sem tam obcas neco na vystrihnuti. Napr. VAJICKO do kvetinace. Deti si sami vybarvi. Velikos casopisu urcite staci neni treba o vetsi vypadani i velikost casopisu je super. Akorat do tasky
příloha příloha
klad veikost casopisu. lehci tvoreni. napr vaza na kytky
klad vse ok
avatar
renata
Casopis je pekny kabelkoveho typu, mozno o vziat i do parku, pekne clanky o domacnosti, kuchyni, hlavne pecenia aj o tom ako pestovat kvety, ci ako si zariadit byt, tip ako si usit zasteru, casopis sa pacil aj malej dcerke, pacila sa mi renovacia srateho nabytku ci premena crepnika na novy, zaujal ma postup ako si ozdobit vankus srdiecami, vrelo mozem odporucit mladym ako aj starsim citatelkam , cena je primerana kvalite, je to prakticky casopis do domacnosti pre kazdeho, pre zenu pecenie a tvorenie dekoracii a pre muzov vyroba alebo premena nabytku, deticky sa dozvedia ako si vytvorit kuriatka z vlny, rada varim a nasla som tu recepty aj k vareniu alebo clanok na aktualnu temu ako vyzdobim krabicu na darcek pre maminu, ktora ma narodeniny ale pekne bolo aj srdce na dvere ci kvet zivota, nasla som aj typ na chlebicek so zajacikom dcerke do skoly alebo ako si upiect mazanec s jogurtom k ranajkam, potesil ma tip na vyrobu misky zo spagatu ci vyroba tasticky na pribor , je to fantazia....
příloha
klad Pekny casopis
klad Nevidim zapory
avatar
Jana
Časopis na slušné úrovni, vytištěn na dobrém papíru - super k archivaci, spíš než časopis každý měsíc bych uvítala nabídku 2x ročně speciálního výtisku (ideálně Velikonoce, Vánoce), tvoření s dětmi by nebylo špatné, ocenila bych elektronickou podobu časopisu.
klad Květinové kabelky
klad Módní tašky na nákupy
klad Chlebíček se zajíčkem
klad Špenátové halušky
klad Zástěra
klad chybí mi nápady pro menší prostor (byt v paneláku)
klad cena časopisu je poměrně vysoká
avatar
Petra
časopis mě neoslovil, myslela jsem si, že v něm nadju více rad do domácnosti, ale od základu nejsem tvořivý typ. Dále mě nezaujala jeho aktuálnost, přeci jen, posít v červenci dubnové číslo je tak trochu mimo mísu. Za 60kč bych si tento plátek nekoupila.
klad pěkné fotky
klad cena
klad obsah
avatar
Jarmila
Dostala jsem šanci vyzkoušet si časopis Všechno co mám ráda. Nechybí v něm zajímavé recepty na vaření, pečení či zavařování. Jsou zde rady o péči o zahradu a hlavně co jsem uvítala, jsou zde rady o domácí mazlíčky. Což jsem velmi uvítala a už se těším na další vydání tohoto skvělého časopisu :-)
klad návody jsou přehledné a graficky
klad Vychází jednou za dva měsíce - škoda
avatar
Šárka
Jarni cislo se mi libilo. V casopise je spousta tipu na dekorace, ktere jsou proveditelne doma. Recepty jsou s napadem a siti se strihem je taky fajn. Asi bych si nekupovala cele predpatne, ale pouze vybrana cisla.
klad Doma vyrobitelne dekorace
klad Recepty
klad Nenasla jsem
avatar
Petra
Časopis je moc pěkně zpracovaný. Má moc krásné fotografie a číst si v něm je vážně relax. Každá si v něm najde své, mě zaujaly hlavně recepty, ale je v něm spousta tvoření a inspirace, například i s dětmi.
klad Celkové zpracování časopisu
klad Nenašla jsem žádné
avatar
Marta
Časopis obsahuje poměrně hodně nápadů. Trochu mě zklamalo, že mi o prázdninách přišlo velikonoční tvoření, které teď opravdu nevyužiju. Hodně návodů je na různé vrtání a natírání, což v panelákovém bytě není tolik využitelné. Většinu nápadů už jsem navíc znala z různých webových stránek, takže nic moc nového. Cena časopisu je dost vysoká na to, že se dá skoro vše najít jinde a zdarma. Krásné byly drobné dekorace z filcu, ty se dají dělat i s dětmi. Časopis bych si určitě občas koupila, pokud by mě zaujalo měsíční téma, ale pravidelným odběratelem nebudu.
klad dekorace z filcu
klad kabelka z pletiva
klad většinu jsme už někde viděla
avatar
Veronika
Rozhodně dobrý časopis. Jsem rada ze jsem dostala tenhle časopis na recenzi. Je pěkně ilustrovaný. Má to hlavu a patu. Rozhodne jsem už par věci zkoušela a má to úspěch. Za me můžu jedině doporučit. Určitě si koupím další až ho někdy uvidím v prodeji.
příloha
klad Pěkně ilustrovaný
klad Hodně témat
klad Reklamy
avatar
Adéla
Časopis "všechno co mám ráda" je plný inspirativních nápadu, tipů na tvoření, receptů, které využije nejedna kreativní osoba. Vše je moc pěkně nafoceno, detailně popsáno a mně osobně se moc líbily tipy na vylepšení nábytku a obaly na květiny. Časopis beru sebou na dovolenou, kde ho celý detailně prozkoumám :)
klad Zpracování
klad Fotografie
klad Tipy a nápady
klad nic jsem nenašla
avatar
Lenka
Časopis jsem viděla poprvé a i přes hezké obrázky mne nijak neuchvátil. Jde o hobby magazín, kde je sice od každého trochu, ale dohromady vlastně nic. Čekala jsem asi více jednoduchých a praktičtějších návodů a ne jen návody na výrobu všemožných dekorací. Při studování tipů z magazínu, mi jich spoust přišla zbytečně náročná na materiální vybavení. Na druhou stranu pokud již někdo kreativní je, může pro něj být magazín inspirací, co ještě zkusit.
klad hezké fotky
klad návody jsou srozumitelné
klad složitost tipů
klad náročnost na materiál
avatar
Veronika
Na výtisk časopisu jsem se moc těšila. Po shlédnutí stejnojmeného pořadu v televizi o více. Velikost časopisu je moc fajn a stejně také vzhled stránek. Návody jsou velmi zajímavé, že opravdu lákají k vyzkoušení. Bohužel na stáncích jsem ho dosud nikde neviděla, takže zvažuji předplatné. Ale časopis určitě doporučuji, nejen tvořivým ženám.
klad Design casopisu
klad Návody
klad Recepty
klad Formát, do kabelky
klad Asi nic.
avatar
Darina
Časopis splňuje většinu očekávání. Co se týče obsahu, není většinou co vytknout. Co bych ale jako maminka na rodičovské dovolené uvítala je třeba rubrika tvoříme s dětmi i s návodem samozřejmě. Co se týče ilustrace super. Naberu inspiraci a při čtení relaxuji
klad Ilustrace a navody
klad Málo stran na hand made výrobky dle mého názoru
avatar
Renata
v časopise bych uvítala podrobnější popis např. v testovaném čísle bylo šití zástěrky krásně popsáno,ale jarní tvoření na začátku časopisu mi přišlo velmi povrchní a některé věci by podle mého nedržely( mech lepit tavnou pistolí na polyst. povrch.) Recepty byly zajímavé. Tématicky zaměřené speciály bych uvítala. Časopis je tištěn na kvalitním papíru. Pořad v TV mě zaujal a časopisu dám ještě šanci
klad velmi zadařile napsané návody na šití
klad nedotažené návody na tvoření
avatar
Petra
Časopis Všechno, co mám ráda je plný nápadů pro kreativní bytosti. Každý si tu něco najde (aranžování květin, kuchyně, šití, dílna, kreativní nápady s postupy). Časopis se mi líbí, ale bála bych se, že v množství vydávaných časopisů zapadne.
klad různorodost
klad srozumitelnost
klad dobrý formát
klad cena
avatar
Zdenka
Časopis Všechno, co mám ráda se mi moc líbil. Je přehledně rozdělen do kapitol, návody jsou srozumitelně napsány a popsány. Líbí se mi také, že obsahuje přiměřené množství reklam. Jsem ráda a možnost testování a časopis si určit občas koupím a ráda se nechám inspirovat.
klad řazení kapitol
klad srozumitelné návody
klad rozměr časopisu
klad nic
avatar
Miroslava
V časopise VŠECHNO, CO MÁM RÁDA si určitě každý najde inspiraci a návody pro to co ho baví. Zatím jsem podle tohoto časopisu vyzkoušela dva recepty a chystám se na další. Uvítala jsem i recepty na sladké pečení, návody na tvorbu dekorací, šití a vyrábění s dětmi. Návody jsou přehledně zpracované. Jen kdyby bylo více času na všechno to tvořeníčko.
klad recepty
klad návody na dekorace
klad šití a vyšívání
klad vyrábění s dětmi
klad reklamy
avatar
Ivana
Časopis je po grafické stránce velmi zdařilý. Hezké nápadité fotografie. Zapadá do ročního období, prima rady a vychytávky pro určitý čas. Cena je odpovídající pro tento typ časopisů. Určitě to pro mě není první číslo.
klad fografie
klad není žádný problém
avatar
Petra
Od začátku prázdnin sleduji pořad Všechno, co mám ráda - letní speciál, takže jsem se na časopis velmi těšila. Časopis je super. Nejraději bych všechny nápady a návody hned vyzkoušela:-) Líbí se mi, že je v časopise od každého něco - recepty, tvoření,... Jelikož pracuji s dětmi, tak bych variantu zaměřenou na tvoření s nimi určitě uvítala.
klad formát a počet stran časopisu
klad rozmanitost článků
klad Zklamalo mě, že k testování přišel časopis z dubna, kde njsou velikonoční a jarní nápady, které nejsou momentáln aktuální.
avatar
Karolina
Časopis všechno co mám ráda je pecka, zvláště pro mě takového domácího kutila. Mám ráda vše co je "home made" ať už se jedná o květináčky nebo rovnou zástěru do kuchyně. Ke každému článku byl i podrobný popis , což je opravdu potom jednoduché si něco podle toho vyrobit nebo složit. Za mně naprostá pecka , a jakmile bude další díl ihned vyhledám a budu pokračovat s tvořením.
klad podrobný popis
klad seznam co k tomu potřebuji pro výrobu
klad vzhled časopisu
klad různorodost témat
klad mohlo by být více tvoření s dětmi
avatar
Andrea
Děkuji za možnost testovat pro mě nový zajímavý časopis. Grafika se mi líbí, témata jsou zajímavá. Uvítala bych také tipy pro zahrádku, tvoření s dětmi či pro děti. Případně by byl i zajímavý časopis vyloženě pro tvoření s dětmi. Určitě by bylo i vhodné nějaké speciální číslo např. o perníčkách, patchworku, což jsou oblasti, které jsou moje srdcovky :-)
klad grafika
klad obsah
klad reklamy, ale bez nich to v dnešní době asi nejde :-(
avatar
Lenka
Časopis Všechno, co mám ráda je určitě vhodným časopisem pro domácí kutilku. Je plný zajímavých tipů a rad. Jako velmi zajímavé mi přišla sekce receptů s pěkně vyfocenými výslednými pokrmy. Také zajímavou je příloha šicí koutek, který již není v ostatních časopisech tak běžný. V časopise bych uvítala rubriku pro tvoření s dětmi. Myslím si, že není třeba samostatný časopis o tvoření pro děti. Speciální vydání také není špatný nápad, jen bych do něho nedávala články již zveřejněné, ale nové podněty. Časopis jako takový je ok, jen mi mrzí, že byl dubnový, a nemohla jsem vyzkoušet sezónní typy. Kladně hodnotím umístění reklam na samostatné stránky.
klad fotky
klad barevnost
klad obsah
klad starší vydání
avatar
Lucie
Velice se mi libi druh papiru, ktery je pouzit v casopise. Co se tyce uvedenych napadu, nektere se mi velmi zamlouvaly, nektere min. Je tam zbytecne moc veci zamerenych na jedno konkretni tema - v tomhle pripade umele kvetiny. Vice by se mi zamlouvalo kdyby clanky a napady byly vice rozmanitelnejsi. Pokud by se jednalo o specialni rozsirene vydani, rikam proc ne, kdo casopis odebira pravidelne, pro toho to bude sice zbytecne, ale pro prilezitostne ctenare by to mohlo byt uzitecne.
klad Duh papiru
klad Napady z brizy
klad Az moc clanku/tipu uvadenych na jedno temw
avatar
Monika
Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet časopis, jelikož pořád Všechno co mám ráda nepravidelně sleduji a moc se mi uvedené nápady líbí, tj. i v tomto časopise. Časopis tématicky mě vyhovuje, jen by mohl obsahovat tvoření s dětmi. V časopise je docela dost reklam, místo reklam by se mohlo uvádět více nápadů. Pravidelné měsíční vydání mě vyhovuje, ale když by se mi nepovedl sehnat časopis a nepřemýšlela bych o předplatném, tak bych určitě uvítala několikrát ročně speciální vydání s nejoblíbenějšími nápady, popř. články.
klad Vše se mi líbilo
klad Moc reklam
avatar
Anita
Časopis Vsechno, co mam rada, me velmi překvapil. Je velice Inspirativní s dobrými nápady.perfektni jsou nákresy u výrobku a presne popisy.Necekala jsem, ze az tolik se mi bude líbit a urcite si koupim i další.
klad Presne popisy
klad Nakresy
klad Recepty
klad Nic
avatar
Lucie
Časopis se mi celkově líbil, uvítala bych ale rubriku tvoření s dětmi. Ráda vyrábím různé věci, ale jelikož mám děti, tak bych dala přednost předplacení časopisu v dětské verzi. Něco jednoduchého, ale zároveň stejně tak kreativního, jak tomu bylo v tomto díle. Děkuji za příležitost objevit zase něco nového! :)
klad Kreativita
klad Nápady
klad Pozitivita
klad Chybělo mi tvoření s dětmi
avatar
Miroslava
Měla jsem možnost testovat dubnové číslo časopisu, kde byla spousta nápadů zaměřená na Velikonoce. Myslím, že nabídka rubrik je dostatečně pestrá, nápady na tvoření mohou realizovat i méně šikovné čtenářky, jako třeba já. Líbí se mi i speciální rubrika pro tvoření s dětmi, tyto nápady bych uvítala i v případném speciálu. Speciální rozšířené tematicky zaměřené vydání by mě zaujalo také.
klad pestrá nabídka nápadů
klad -
avatar
Barbora
Časopis Všechno, co mám ráda se mi moc zalíbil. Vidím, že ze všeho se dá opravdu s větší fantazií cokoli vyrobit. Uvítala bych, kdyby byl 4x do roka na každé období jiné inspirace. Rady a návody co se dá vyrobit ze zbytků nebo odpadů látkových, skleněných, keramických, papírových, plastových. Jak vyrobit netradiční dárek a zabalit ho. Měla bych zájem o variantu časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi, se starými lidmi a s nemocnými lidmi (duševní choroby, alzheimer, schizofrenii...). Speciální článek o malování a výrobky z plastelíny, hlíny, keramiky, kovu. Můžou být články i s recepty a rady jak ozdobit netradičně talíře, třeba jedlými bylinkami. Nápady a recepty co nám příroda dává, jak si vylepšit zahrádky, balkony, terasy, altánky, domov.
příloha příloha
klad Přední barevná stránka magazínu
klad Typ písma
klad Barevně sladěné obrázky
klad Netradiční papír
klad Obsah časopisu
klad Kabelky z mechu a květin
klad Velikonoční tvoření s dětmi
klad Kuchyně - recepty
klad Kreativita, šicí koutek a dílna
klad Návody jak vyrobit určitou věc
klad Upoutávka co bude příště
klad Zadní strana s reklamou na Subaru
klad Uvnitř firemní reklamy (str. 27, 43, 45, 46, 47, 59)
klad Místo reklam mohly být další nápady a rady
avatar
Dagmar
Časopis Všechno co mám ráda je krásný a plný inspirace, každý si v něm najde téma ke svému koníčku a vše co ho zajímá. Tvoření je krásně popsané od začátku až po hotový výrobek. V časopise však bohužel postrádám témata k tvoření s malými dětmi, aby bylo možné i je zapojit a užít si s nimi volný čas. O rozšířené speciální vydání časopisu bych určitě zájem měla. Časopis mne krásně zpříjemnil večer - viz přiložené foto.
příloha
klad témata
klad inspirace
klad krásně popsaný popis činností
klad chybí témata pro tvoření s dětmi
avatar
Zuzana
Krásný inspirativní časopis Všechno co mám ráda, zpříjemnil mne chvilky u pití čaje. Jen mne tam trošku chybělo zaměření se na děti, a to jak malé, tak i větší - inspirace pro činnosti s nimi. Rozšířené vydání časopisu bych určitě uvítala. Děkuji za možnost otestovat - přečíst si jej. Nyní se budu těšit na každé další číslo.
příloha
klad ispirace
klad zábava
klad zpříjemnění odpoledne při čtení časopisu
klad témata
klad uvítala bych nápady pro tvorbu s dětmi
avatar
Jaroslava
Na časopis jsem se velmi těšila, protože tvoření i vaření mám velmi ráda. Do schránky dorazilo dubnové (velikonoční) číslo. Formát je menší A4, takže si ho můžete přibalit s sebou do tramvaje. Cena 59,90 Kč je přijatelná, zhruba 10% stránek je inzerce a reklama. Je rozdělen do několika témat, jako například aranžování květin, šití, tvoření s dětmi, vaření... Toto konkrétní číslo mne zaujalo jen částečně. Líbilo se mi pár nápadů z kuchyně, také výšivky v sekci "dílna", ale třeba tvoření nebo aranžování květin mne popravdu zklamalo - často se používaly umělé květiny a hotové dekorace. Zdobení vajíček v sekci tvoření mi nepřišlo příliš vkusné ani inovativní. Některé nápady pěkné, ale z mého pohledu nezrealizovatelné. Například hezký košík z kombinace korkové látky a modré bavlny. Ale korkovou látku s děrováním jsem schválně zkusila najít v nějakém eshopu, nenašla. Navíc i obyč.korková látka bez děrování je drahý špás (cca 500Kč/m) Časopis celkově hodnotím 3 - 4 *, tedy lehce nadprůměrný.
klad menší formát
klad cena
klad popis je poměrně srozumitelný
klad používání velkého množství hotových dekorací
klad často vysoká cena za používaný materiál
klad pouze 30 % nápadů mne zaujalo
avatar
Hana
Časopis Všechno, co mám ráda je krásně graficky zpracovaný, šikovný menší formát. Líbí se mi především různé kreativní techniky. Zajímají mě především šití, malování na textil, ubrousková technika, renovace nábytku, nápady do bytu, vyrábění z drátků a korálků... Možná by mohl časopis obsahovat i rubriku o kytičkách - pěstovaných na zahrádce či balkónu. To má taky spousta žen ráda :) Vyšívané tvoření na nábytku, konvičce, květináčích mě moc nezaujalo, je to velmi pracné a přitom ani moc hezké, navíc nepraktické. Podobně je to s květinovými obrazy. Naopak asi nejvíce mě zaujal organizér na zeď. Hezký je také nápad se srdíčky na polštářích ♥ a ošatka z korkové látky :) Měla bych zájem o rozšířené vydání cca 2x ročně i o variantu zaměřenou na tvoření s dětmi.
příloha
klad nápady na módní tašky
klad plyšáček z betonu - originální
klad nápad ze starých pneumatik do dětského pokoje
klad organizéry na zeď
klad hodně reklam na nějaké zboží
avatar
Ivona
Časopis je velmi pěkně vypracovaný, opravdu v něm najdete velmi mnoho ispirací a jednoduchých návodů jak si zkrášlit domácnost nebo chalupu ataky pár receptů na nějaké to dobré jídlo.Reklam je tam taky velmi málo a to mě opravdu potěšilo.Možná bych ještě v každém čísle připomněla něco málo o bylinkách a jejich využití v kuchyni,výroby tinktur a na co je užívat,jak pěstovat na zahrádce.
klad Barevnost a inspirace
klad nic
avatar
Barbora
Časopis Všechno, co mám ráda je ve velikosti menší než A4, barevný, pestrý a plný kreativních nápadu. Dostala jsem dubnové číslo, s jarní tématikou. Různé tvůrčí nápadyobohatí každého, i když není na ruční práce, ale pár nápadů na zvelebení mého domova jsem určitě našla, nějaký ten praktický recept, ale hlavně pohodové čtení a inspiraci k odpolední kávě:) Co mi vadí jsem všede přítomné reklamy, ale bez těch to už asi dnes taky nejde.
příloha
klad velká písmena
klad pestrost
klad barevnost
klad nic jsem nenašla
avatar
Lenka
Časopis je vhodný pro všechny kutilky - má velký rozsah oborů, takže každá najde, co potřebuje (tvoření s dětmi, kreativita, kuchyně, dílna, šití, květiny, ...). Navíc si v časopisu vybere vhodné téma pro tvoření jak začátečník, tak i pokročilý kutil - vše je označené náročností. Formátem není časopis ani malý ani velký, takže může být vždy operativně po ruce. A vzhledem k 90 stranám plným nápadů je i cena odpovídající kvalitě.
klad přehledné rozdělení dle oborů
klad označení náročnosti práce
klad formát časopisu
klad přijatelná cena
klad nenašla jsem zápory
avatar
Emma
V jednoduchosti je krása. Nápady a návody v tomto časáku sú dôkazom. Čerešničkou na torte sú redakčné tipy k návodom. Jediné čo môžem vytknúť, reklamy by mali byť z druhej strany šablón - keď si vystrihneme šablónu, reklamy nám ľúto nebude, ale postupu áno. Trochu mi chýbajú aj nápady pre konkrétnu miestnosť v byte/dome. Zaujímavé by bolo vyrobiť si niečo malé do kabelky či cestovné, napríklad dať starému malému zrkadielku šmrnc. Aspoň v špeciáloch. A určite by som sa potešila tvoreniu zo starého oblečenia v Šicom kútiku. Tipy na produkty sú dobrý nápad, ale výber mohol byť oveľa lepší.
příloha příloha
klad rozmiestnenie fotiek a textu
klad farebný a svieži
klad matieriál (papier) je príjemný na dotyk - skvelo sa listuje
klad šablóny a videonávody
klad aktuálne trendy
klad tvorenie aj z lacných a ľahko dostupných materiálov
klad reklamy sú pokope
avatar
Lucie
Skvělý časopis pro ty, kteří rádi tvoří věci jak do interiéru, tak exteriéru. Myšlenka diy časopisu výborná. Nechybí zde ani recepty, což je super. Naprosto chvalím velikost časopisu, není to typická A4, skvěle padne ruky i do kabelky. Měla jsem v ruce velikonoční číslo a nějak mi tam chyběla pospolitost velikonočního tématu. Myslím, že tento rok byli "in" trochu jiné dekorace zdobení.
příloha
klad Rozměry časopisu, padne do ruky.
klad Oruh témat, pro každého něco.
klad Grafika
klad Chybí "trendy" věci, na můj vkus to nemá šmrnc.
klad Uvítala bych více prostoru pro události typu Velikonoce, den dětí, vánoce, apod.
avatar
Vlasta
Časopis je velmi pěkný v sympatickém formátu. Přebytečného jsem nenalezla nic. Uvítala bych např. "školu" vyšívání (pletení, háčkování,) od A-Z, informace o pěstování rostlin. Varianta časopisu s tvořením pro děti by byla super, zrovna tak rozšířené speciální vydání. Recepty, které jsou v televizním pořadu se nemusí pracně psát. Mnohem pohodlnější je nalézt je v časopisu i s fotkou. Velká výhoda.
klad nápady na vyšívání
klad kreativita
klad formát časopisu
klad žádné
avatar
Martina
Normálně bych si časopis asi nekoupila, takže moc děkuji za možnost prohlédnout si jej. Jsem velmi kreativní člověk a pro takové jako já je časpopis pěkný, pestrý a nápaditý, ale postrádala jsem více práce s papírem nebo s fotkami, typu scrapbooking apod. Dále pak mi velmi vadilo množství reklam, což je věc, která mě odrazuje časopis kupovat dále. Oceňuji recepty, které v čísle jsou.
klad nápaditost
klad pestrost
klad barevnost
klad recepty
klad ocenila bych více práce s papírem
klad velmi velké množství reklam
avatar
Tereza
Časopis je vhodný pro lidi co si rádi něco hezkého sami tvoří ať už se jedná o dekorace bydlení nebo pečení něčeho dobrého. Bohužel mi dorazilo číslo z období před Velikonocemi takže se tvoření zaměřilo na typickou velikonoční výzdobu a pečení nádivek a mazanců. Líbil se mi návod na polštřek se srdíčky a na bábovku s ornamentem uvnitř.
klad Návod na netradiční mazanec
klad recept na bábovku s ornamentem uvnitř respektive zajíčkem
klad návod na polštář se srdci
klad straší číslo
klad pneumatiky jako posezení do bytu natřít a dát dovnitř polštář
avatar
Klára
Dobrý den,časopis je plný pěkných nápadů, obrázků, receptů a návodů. Do schránky mi dorazil díl velikonoční. Je sice moc pěkně poskládán a graficky upraven, nicméně v dnešní době internetové mě nenadchl natolik, abych investovala do jeho koupě a nenašla bych si místo toho nějaké tipy na internetu. Něco tomu chybí, co by dodalo přidanou hodnotu a tím i chuť časopis koupit. Asi by mohl být víc komplexnější.
klad Krásně nafoceno. Pěkné nápady.
klad Něco tomu chybí.
avatar
Renata
Ténmaticky rozsáhlý časopis, přínosem je, že u jednotlivých postupů je dána obtížnost a také redakční tipy jsou OK. Také se mi líbí, že se časopis zabývá recyklací. Uvítala bych, abyste se zaměřili na různé techniky tvoření, nejen šití, ale i háčkování, pletení, drhání, tkaní, frivolitky apod. v moderním pojetí. U kuchyně příspěvky např. dárky z čerstvých surovin, zavařeniny, sirupy nebo bylinné směsi, apod. , speciální recepty, např. vegetariánské, pro děti, sportovce nebo na zaměřené na pikniky, výlety, cesty. Uvítala bych také příspěvky zaměřené na ekologii, apod.
klad prostírání
klad dekorace
klad květinové flísové obrazy
avatar
Hana
Uvítala bych soutěžní křížovku o ceny, rubriku o cestování, popř. střípky z cest, uvítala bych jednoduché tvoření s dětmi, sezónní recepty dle ročních období, líbí se mi rozměr časopisu, méně se mi už líbí cena magazínu
klad rozměr
klad cena
avatar
Nina
Časopis je plný jarních nápadů a inspirací na různé výrobky. Některé se mi líbily více a některé méně. V časopise najdeme i různé recepty. Na začátku časopisu je obsah členěný do různých kategorií. Nechybí ani nepřeberné množství obrázků pro inspiraci. Časopis působí velice pozitivně a barevně.
klad Nápady a inspirace
klad Barevnost
klad Obrázky
klad Recepty
klad Nic
avatar
Kateřina
časopis jsem nikdy předtím neměla v ruce, takže pro mě uplná novinka. Líbí se mi tvrdší papír a jeho struktura. obsahově velmi zajímavý, jen mě dost mrzí, že jsem dostala zcela neaktuální téma, které nyní nemůžu nijak využít a za 3/4 roku už na něj zapomenu.
příloha
klad tvrdší listy
klad dostali jsme hodně staré vydání
avatar
Veronika
Časopis se mi celkově líbí. Má širokou nabídku technik k tvoření. Určitě bych ocenila rubriku tvoření s malými dětmi. A tipy kde pořídit potřebné pomůcky. O speciální vydání bych měla zájem v případě nových článků. Nejlépe k novým a ne moc častým tématům. Třeba ke svatební tvoření nebo narozeninová oslava, apod.. Osobně bych uvítala nižší cenu, více by mě to i "motivovalo" ke koupi dalšího dílu. Jsem ráda za možnost časopis testovat, u nás jsem na něho ještě nenarazila.
příloha
klad celkový vzhled
klad široká nabídka
klad cena
avatar
Veronika
Velmi zajímavý magazín plný nejrůznějších nápadů na různé tvoření - dekorace, šití, květiny, recepty... od každého trochu, lehčí i složitější. Jenom bych si přála více volného času a snad i trochu šikovnosti, abych se do něčeho takového skutečně pustila :)
klad mnoho zajímavých nápadů
klad některé snadné i pro začátečníky
klad jiné složitější pro pokročilé
klad žádné
avatar
Alena
Časopis Všechno, co mám ráda, se mi svým provedením líbí. Uvítala bych rubriku moderních trendů v oblasti zahradnictví, kde by mohli být např. články o hydroponii. Za zbytečné považuji rubriku kuchyně, recepty jsou dnes v podstatě v každém časopise. Speciální rozšířené vydání by bylo fajn, ovšem ne ze složených již zveřejněných článků, to mi přijde naprosto zbytečné. Tvoření s dětmi je dobrý nápad, pokud by to ovšem bylo v jiném časopise.
klad provedení časopisu
klad velikost
klad kvalita papíru
klad nic
avatar
Šárka
Časopis "Všechno, co mám ráda" je velmi inspirativní zejména pro ty, kdo rádi tvoří. Zaujala mě například květinová kabelka a postup na její výrobu. Jsou tam i jiné zajímavé nápady. Ženy jistě ocení návody a přesné postupy na výrobu či šití.
příloha
klad Recyklace pneumatik super!
klad Kětinové výrobky.
klad Recepty.
klad Reklamy, ale jsou v každém časopise...
avatar
Nikola
měla jsem možnost vyzkoušet časopis Všechno co mám ráda. (magazín plný fantazie) Magazín je na první pohled velice zajímavý. po otevření najdete spoustu zajímavých nápadů s postupy což je super . široká škála nápadů .. od šití ,pečení ,všelijakého vyrábění . určitě doporučuji
klad zajímavý úvod
klad spoustu nápadů
klad nic
avatar
Bohuslava
Při rozbalení obálky s časopisem, jsem si pomyslela, že je celkem ,,tlustý" (spoustu stran). Při bližším ohledání jsem zjistila cenu 59,90,- což mě teda zaskočilo (nemile). Časopis je nabytý nápady od začátku až ke konci, líbí se mi, že je od každého trochu, pár receptů, pár dekorací a dokonce i pár střihů. Nápady jsou neokoukaná, některé méně některé více povedené.
klad Počet stran
klad spousta různorodých nápadů
klad cena
avatar
Barbora
Časopis Všechno co mám ráda mě moc mile překvapil. Zaujal mě zejména svou barevností, kvůli které bych ho určitě nepřehlédla ani u prodejců. Obsahově byl pestrý, nápady a jejich provedení srozumitelně popsány. Ráda si podobné inspirativní časopisy kupuji, tenhle rozhodně řadím k těm zdařilejším :-)
klad nápady
klad pestrost
klad ...
avatar
Petra
Časopis se mi líbí, myslím, že každá z nás v něm může najít inspiraci, neboť jsou v něm různé rubriky a spousta zajímavých témat. Já osobně mám nejradši rubriku Místo pro kreativitu, kde je mnoho zajímavých nápadů a tipů. Určitě doporučuji :)
klad rubrika Místo pro kreativitu a Dílna
klad málo stránek v rubrice Tvoření s dětmi
avatar
Adéla
Dokud se tato možnost testování neobjevila, tak jsem tenhle pořad a časopis vůbec neznala, a jaká to byla škoda! Je to úžasný rádce pro domácí kutilky, je plný úžasných kreativních nápadů na dekorace, výzdobu bytu/domu a i velmi zajímavých receptů. Určitě už tenhle časopis nenechám bez povšimnutí, je v něm spousta prima nápadů.
klad plno nápadů
klad skvělé recepty
klad spousta fotografií
klad pečlivé fotonávody
klad není zrovna levný
avatar
Alena
Moc zajímavý časopis plný rad, nápadů a zajímavostí. Velice mě zaujal nápad s renovací starého nábytku, kdy se přední dvířka komody nahradí překrásnou výšivkou. Líbily se mi mnohé další nápady, jen se na realizaci bohužel nedostává času.
klad množství nápadů
klad nic
avatar
Jaroslava
Výborný časopis, u kterého si člověk zarelaxuje. Příjemný vzhled (grafika, co pohladí na duši), užitečné rady a tipy na tvoření pro domácnost (užitečnost i na ozdobu, zajímavé a netradiční věci). Líbí se mi, že na výrobu jsou využívány věci, které by byly jinak nepotřebné, nebo i na vyhození. Mohl by být pořizován do knihoven, aby se k nápadům dostalo co nejvíce lidí (někoho může odradit cena).
klad Super nápady, ale i formát časopisu.
klad Trochu vyšší cena, ale investovat se vyplatí.
avatar
Olga
Časopis mne zklamal, některé nápady jsou dobré - zástěra, tašky, přírodní dekorace, ale většina mi přijde otřesná! Palec dolů určitě za betonové zajíce, pneumatiky v obýváku, nábytek s výšivkou - za mě: hrůza! Na můj vkus je v časopise i hodně stránek s reklamou... Časopis bych si určitě (za téměř 60 Kč!!!) nekoupila! A kuřátka pro koledníky? Ty bych se jim vážně styděla dát!
příloha
klad návody inspirované přírodními materiály
klad některé nápady mi přijdou hodně kýčovité
avatar
Petra
Časopis je velmi povedený, líbí se mi originální formát a kvalita papíru,  krásně se vejde do kabelky, aniž by se pokrčil, pomačkal a znehodnotil. Navazuje na populární televizní pořad se stejným názvem a výhodou je mít veškeré návody, tipy a recepty v této podobě. Jednak je možné se k návodu či receptu vrátit nebo jej sdílet s rodinou či kamarádkami. Časopis je velmi obsáhlý, pojme několikero odvětví  zájmů a směrů, kterými se převážně my ženy zabýváme, jako jsou dekorace a doplňky pro domov, zahradu, domácnost. Časopis doplňují různé zajímavé recepty na vaření, pečení, výrobu různých zdravých dobrůtek, dále pomáhá s tipy jak pečovat o zahradu v daném ročním období, či o domácí květiny a výrobu dekorace. Líbí se mi možnost získat důležité informace v péči o domácí mazlíčky, rady jak tipy jak s nimi zacházet a mnoho dalšího. Vychází jednou za dva měsíce a vždy se aktuálně věnuje danému ročnímu období, svátkům a tradicím. Doporučuji všem kreativním ženám pro inspiraci ve všech směrech.
příloha příloha
klad formát časopisu
klad kvalita papíru a potisku
klad rozsáhlý obsah časopisu
klad tématické informace
klad rozdělení záložkami - kuchyně, květiny, kreativita, dílna, redakční tipy....
klad méně reklam na produkty (nezasahuje tolik do obsahu a témat časopisu)
klad možnost předplatného s výběrem doby odběru
klad klasický hobby časopis, kterých je v oběhu mnoho
avatar
Jarka
Časopis Všechno ,co mám ráda je novinka pro nové čtenáře, shodou okolností sleduji i na ČT1 na tento populární pořad. Je podám jiným zvláštím odpočinkovým způsobem, aspoň tak působí. časopis radí a podává nápady pro dům,domácnost i zahradu. Tvoří dekorace, doplňky a návod na pletení a šití. Zde také výroba nábytku a příslušenství. Doporučila bych všem známým.
klad nápady pro dům
klad domácnost
klad zahradu
klad tvorba dekorací
klad pletení a šití
klad vaření a pečení
klad péče o zahradu
klad o mazlíčky
klad dostala jsem vydání velikonoce v létě
klad abych posoudila
klad nápady na léto chybělo
klad chyběla křížovka, sudoku, vědomostní kvíz
klad mé očekávání nesplnilo jsem tvůrčí typ
klad něco mi tam chybělo
avatar
Jarmila
Moc ráda jsem testovala časopis Všechno, co mám ráda a zároveň sleduji tento televizní pořad na ČT1. Jsem tvůrčí typ. Každý si vybere to své. Od nápadů pro dům,domácnost i zahradu. Líbí se mi tvorba dekorací, doplňků nebo pletení i šití. Také výroba nábytku a příslušenství je přínosem. Nechybí vaření i pečení nebo péče o zahradu nebo naše mazlíčky.Podává návod a inspiraci ke zkrášlení bytu, domu i zahrady. časopis bych doporučila svým známým nebo kamarádkám. Je určitě přínosem.
klad hobby pro dům,domácnost i zahradu
klad tvorba dekorací a příslušenství
klad tvorba doplňků
klad pletení a šití
klad výroba nábytku
klad vaření a pečení
klad péče o zahradu
klad péče o naše mazlíčky
klad návody a hlavně inspirace
klad reklama na Alzu ta tam snad nepatří
klad reklama na kávovar
klad reklama na doplňek stravy
klad reklamy.....vůbec
klad pořád je co zlepšovat
avatar
Jana
Dobrý den, začnu obalem, který se mi hodně líbí, je spíš jako kniha, než časopis. Moc se mi líbí zvolené písmo, pro tento časopis. Písmena jsou dobře čitelná, nevím...možná, že jsou větší a tmavší ale prostě se dobře čtou.Obsah je také povedený, ja sice neocením zrovna tento velikonoční díl, protože na velikonoce byt nezdobím, ale pro ty co ano, jsou tam dobré nápady. Mě se moc líbí část s recepty a šítí. Uvítala bych i rubriku o zvířatech, třeba šití pelíšků nebo obojků atd... Prostě pár stránek o psech nebo kočkách, jako je Dušan v pořadu:-) Tvoření s dětmi, by bylo také fajn, mám sice už děti starší, ale pořád něco tvoří.Nic co by v časopise bylo zbytečné jsem nenašla,možná reklamy. Bez reklam bych se obešla. Ale není jich tam zas tolik a jsou možná i k tématu časopisu, tak me tam tolik neruší. Protože ráda sleduji pořad všechno co mám ráda, tak bych uvítala v časopise to nejlepší z pořadu, ale je jasné, že každý má rád něco jiného, tak je to těžké vybrat co by tam mělo být.
klad Obal,písmo, obsah...takže vlastně vše je povedené :-)
klad žádné zápory jsem nenašla
avatar
Lenka
Časopis je plný zajímavých a přínosných článků a nápadů. Nejvíce mě zaujala rubrika věnovaná dětem, kde jsme našli tipy na společné domácí tvoření. Určitě by bylo super vydávat variantu časopisu zaměřenou právě jen na tvoření s dětmi, protože takových nápadů a inspirací není nikdy dost :-)
klad zajímavé nápady
klad uspořádání a velikost časopisu
klad žádné
avatar
Bohumila
Jsem ráda, že se mi do rukou dostal časopis Všechno, co mám ráda. Chválím formát, který je tak akorát do kabelky i pevnější listy obálky . Líbí se mi rozdělení tvoření do různých sekcí, takže si přehledně tipy najdou jak milovníci šití, tak pečení nebo tvoření s dětmi. Jako slabinu toho testování vnímám to, že bylo zasláno dubnové číslo, takže mne teď během léta až tak neinspiroval k tvoření, protože tipy v zaslaném číslu jspou většinou s velikonoční tématikou. Jinak ráda ukážu i dalším tvořivým ženám.
příloha
klad pevnější obálka
klad formát časopisu
klad obsah členěný dle typu tvoření
klad nevím, kde je v prodeji, dosud jsem ho nikde v prodeji neviděla
klad na testování přišlo dubnové číslo
avatar
Milena
Dobrý den, časopis mě velmi zaujal , hlavně kreativní tvoření , tvoření s dětmi a dílna . Myslím si , že v časopise není nic zbytečného. Je pěkně barevný , počet stránek tak akorát. Velikost se mi taky líbí , není moc velký . Měla bych zájem o rozšířené vydání i o dětské vydání.
klad barevnost
klad velikost
klad nic
avatar
Adéla
Testovala jsem dubnové číslo, pořad Čt neznám, časopis mi připomněl časopis Dekor, který jsem nějaký čas odebírala. Časopis jsem si vzala k přečtení na dovolenou. Chci si ho schovat, protože se mi několik nápadů moc líbilo (zdobení vajec ubrouskovou technikou, povlaky na polštáře se srdíčky, nápad na výrobu hyacintů...)Částečně jsem tvořivá duše, šiju, ale třeba nevyšívám, takže já osobně bych ubrala na vyšívání, nevím kolik žen vyšívá, osobně si myslím, že více se šije. Líbí se mi, že je pamatováno i na děti. Nenapadá mě, co by mi v časopise chybělo, časopis je pěkný a přeji mu mnoho spokojených čtenářek.
klad zajímavé nápady
klad dobrá inspirace
klad z mého pohledu mnoho stran o vyšívání
avatar
Daniela
Celý časopis se mi zdá "bez ladu a skladu". Hodně stejných druhů ručních prací se střídá ve více příspěvcích. Místo celostránek reklam bych přivítala odkazy na nákup použitého materiálu. Líbí se mi použití přírodních materiálů.
klad vaření
klad přírodní materiály
klad reklamy
avatar
Veronika
Časopis mi přijde hodně zajímavý. Je v něm spousta návodů na to, jak něco vyrobit, přitom nejsou zapotřebí extra drahé materiály, které člověk už nikdy nepoužije. Přidala bych více receptů o vaření a klidně bych se zaměřila na tvoření s dětmi, ale to spíše jako jiný časopis (spousta žen má už děti odrostlé a nevyužila by je). Vadilo mi pokaždé jinak veliké písmo, sjednotila bych stejnou velikost na recepty, stejnou na články... Speciální rozšířené vydání může být fajn, ale s novými články, již zveřejněné jsou dobré akorát pro někoho, kdo nemá předchozí vydání časopisu.
klad Spousta jednoduchých návodů na tvorbu
klad Různá velikost písma
klad Málo receptů
avatar
Petra
Časopis se mi líbil. Jsou v něm dobré nápady na tvoření, dobré typy na zahradu, něco co uvařit. Líbí se mi na něm, že je z pevného papíru. Vypadá, že každé číslo bude obsáhlé a najde se v něm od každého něco.
klad bohatý obsah
klad pevný papír
klad není plný reklam
klad nic
avatar
Klara
Pořad Všechno, co mám ráda, se mi líbí, a proto jsem ocenila možnost vyzkoušet i časopis. Líbí se mi jeho formát a i papír, na kterém je vytištěn, je příjemný. Na stránkách je spoustu nápadů, návodů, tipů i receptů. U většiny je i uvedeno zda je to vhodné pro začátečníky nebo se jedná o něco složitějšího. Co jsem velmi uvítala je, že časopis není přeplněn reklamami.
klad Formát
klad Grafika
klad Papír
klad Tipy, návody
klad Málo reklam
klad Nic mě nenapadá
avatar
Martina
Na testování časopisu Všechno, co mám ráda jsem se moc těšila. Nepatřím sice k úplně nejšikovnějším lidem, co se ručních prací týče, ale občas se ráda na nějaké tvoření vrhnu a v tomto časopise jsem našla spoustu zajímavých tipů, které zvládnu i já. Nejvíce jsem uvítala tipy na jarní květinový věnec a na "vázu" ze špalku, ale rozhodně toho vyzkouším víc. Třeba upéct mazanec. Zařadila bych do časopisu nějakou rubriku pro zahrádkáře. Ta mi tam malinko chyběla. Pro mě jako bezdětnou je naopak zbytečná rubrika Tvoříme s dětmi, ale chápu, že cílovou skupinou budou spíš maminky na mateřské. Tímto zároveň odpovím i na otázku, zda bych uvítala číslo zaměřené na tvoření s dětmi. Naopak rozšířená tématická vydání bych vítala s nadšením. Celkově časopis hodnotím velice kladně a určitě si ho zase někdy pořídím.
klad recepty
klad kreativita, dílna a šicí koutek
klad květiny
klad tvoření s dětmi
klad chybí mi rubrika o zahrádkaření
avatar
Denisa
Prvé, čo ma napadlo, keď som vzala časopis do rúk bolo, že formát je ideálny na čítanie. Ani veľký, ani malý. Prevedenie a grafická úprava je perfektná. Návody sú jednoduché, ľahko čitateľné, a aj úplný laik si dokáže čokoľvek vytvoriť podľa nich. Časopis sa zameriava skoro na všetky oblasti. Avšak uvítala by som viac háčkovania. A možno by bolo dobré menej receptov, a na miesto toho viac návodov na rekonštrukciu starého nábytku. Dve špeciálne vydania ročne by som určite privítala. Hlavne keby boli tematicky zamerané, ako nap. Vianoce atď.
příloha příloha
klad Pre mňa top nápad bol Zrkadlová sieň
klad a Poličky s kovovým leskom
klad Staré pneumatiky
avatar
Lenka
Časopis má kvalitní zpracovani a velikost,která mi vyhovuje. Srozumitelný i pro laika neboli hospodyňku domácí. Možná bych přidala křížovku soutěž...Speciální číslo Vánoce a Velikonoce bych uvítala. Pro děti zvlášť časopis. Jinak bych nic neměnila. Za mě 1 !!!
klad Vše
klad nic jsem nenašla
avatar
Olga
Tento časopis mě oslovil svými krásnými fotografiemi a podrobnými návody, které jsou skvělou inspirací pro každého. Každý si v něm najde co ho zajímá ať už se jedná o recepty, pěstování zahradních rostlin, šití dekoračních drobností do domácnosti, péče o zahradu a různé tvoření z přírodních materiálů. S tímto časopisem je radost trávit volný čas. Určitě každému doporučuji.
klad barevné fotografie
klad podrobné návody
klad inspirace
klad různá témata
klad -----
avatar
Soňa
Časopis se mi velmi líbí. Určitě jej doporučím všem ženám s šikovnýma ručičkama. Je zde plno inspirace z různých hobby oborů. Nejvíce se mi líbily kutilské tipy. Jediné, co mi zde chybí, je nějaká křížovka o nějaké milé ceny. Oceňuji také formát časopisu. Dá se dobře skladovat i v knihovně a nekrčí se přitom.
klad kreativní tipy
klad formát časopisu
klad nic mne nenapadá
avatar
Šárka
V časopisu Všechno co mám ráda jsem našla spoustu rad a zajímavých článků z různých oblastí. Velice mě zaujaly recepty, které jsem hned vyzkoušela. Další moje srdeční záležitost je rubrika Květiny, ale samozřejmě perfektní jsou i ostatní rubriky jako např. Tvoření s dětmi nebo Šicí koutek a Dílna. Velice zajímavý časopis, doporučuji všem maminkám a ženám.
klad kreativita
klad různorodost
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Martina
Časopis se mi na první pohled líbil. Má příjemný a přehledný obsah. Já koukám na různé nápady na Pinterest takže všechny tyto už znám. A myslím že 90 % lidí už kouká jen na internet, takže další časopis s nápady bych si já už nekoupila. A když ,tak do 40 kč. Možná by bylo lepší zaměřit se na děti a tvorbu s dětmi a pro děti: ) ten bych si určitě koupila.
klad Pěkné zpracování
klad Velikost
klad Cena
avatar
Tereza
Časopis obsahuje spoustu článků a rozsah je opravdu velký. Nejvíc se mi líbil článek o šití. Ocenila bych víc článků na tipy na venkovní dekorace. Články o vaření jsou velmi zajímavé, v časopise je plno fotek.
klad Rozsah
klad článek o šití
klad Méně dekorací ven
avatar
Zdeňka
Časopis „Všechno, co mám ráda“ se mě moc líbil. Je v něm všechno podrobně a přehledně popsáno, zobrazeno a moc se mi líbí, že je tam i informace, který postup se hodí i pro úplné začátečníky. Určitě jej doporučuji všem, kdo rádi něco tvoří vlastníma rukama. Buď si mohou vytvořit něco přesně podle skvělého návodu nebo se inspirovat pro nějaký svůj vlastní postup. Super je, že tam je i několik receptů na vaření či pečení. Takže tvoření a vaření 3x zdar!
příloha
klad přehlednost a skvělá inspirace
klad nemusela by tam být reklama nebo ji aspoň ještě omezit
avatar
Lucije
Časopis se mi líbil. Je plný zajímavých nápadů, které určitě vyzkoušim. Baví mmě různé tvoření, ale nemám velkou představivost, a nápověda a pomoc v podobě časopisu, se mi líbí. A má praktickou velikost, tak se vejde do každé tašky
klad Hezké nápady
klad Návody
klad Velikost
klad Cena
klad Jako všude, plno reklam
avatar
Zdenka
Děkuji za možnost seznámit se s tímto časopisem.Časopis mně trošku zklamal.Čekala jsem více nápadů,které se dají využít v běžném životě. V tomto čísle mně zaujaly akorát recepty na vaření,což je asi vzhledem k ceně časopisu dost málo.
příloha
klad recepty
klad reklamy
avatar
Alena
Zdravím, tak první dojem byl příjemný - hezké obrázky, nepřeplácaný. Když jsem se dovnitř podívala podruhé, uvědomila jsem si, že jsem všechno už někde viděla, protože jsem se o ruční práce vždy zajímala. Některé návody byly staré možná víc než deset let a taky tak jednoduché, že bych ani návod nepotřebovala. Kvůli hezkým obrázkům si časopis kupovat nepotřebuji. Pro mě škoda papíru, možná pro nějakého začátečníka.
klad grafika
klad zbytečné návody
avatar
Markéta
-v časopise bych uvítala rubriku zaměřenou na zahradu(např.pěstování bylinek a jejich využití) -speciální vydání z již zveřejněných článků mě přijde zbytečné -s časopisem jsem byla spokojena. jak s jeho obsahem tak i s velikostí časopisu(vejde se i do kabelky)
klad obsah časopisu
klad a
avatar
Jana
Časopis je velmi hezky zpracován. Je tištěn na příjemném papíře a má i dobrý formát. Patří mezi ty časopisy, ke kterým se vracíte během roku, neboť tu je hodně tipů a nápadů, které se dají využít v různých obdobích. Na své si tu přijdou ti, kteří rádi vaří,ale i ženy,které rády vyrábí a nechají se inspirovat zajímavými nápady. Myslím,že každý určitě zkusí z magazínu něco upéct nebo vytvořit dekoraci.
příloha příloha
klad Není tu tolik reklam
klad Foto návody
klad Jasné postupy
klad Řada nápadů- kutilství,květiny, dekor,recepty
klad Škoda , že jsem nedostala aktuální číslo,ale to velikonoční
klad Cena,upřednostňovala bych min. o 10 Kč méně vzhledem k počtu stran
avatar
Hana
Magazín Všechno,co mám ráda mě velice zaujal. Byla jsem překvapená, co různých typů se vejde do jednoho čísla. Protože ráda vařím, tak mě nejvíce zaujala rubrika Kuchyně. Ještě se mi líbila kombinace barev ve všech rubrikách tvoření. Uvítala bych typy na zahrádku.
klad přehledné zpracování
klad barevnost
klad dost složité
avatar
Mirka
Předně jsem vděčná za možnost nahlédnout do časopisu. Časopis je na velmi slušné úrovni. Mnoho zajímavých nápadů. Každý si najde své. Do kvality konkurenčních časopisů mu chybí ještě pár krůčků. Některé fotografie nejsou v příliš dobré kvalitě. Časopis si nedrží jednotný standard článků. Reklamy chápu, respektuji, ale měly by alespoň korespondovat s tématem časopisu. Mimořádná čísla např. tvoření s dětmi bych uvítala.
klad Mnoho nápadů
klad Rozměr časopisů
klad Barevnost
klad Nekvalitní fotografie
klad Reklamy nesouvisející s tématem časopisu
avatar
Markéta
Časopis Všechno, co mám ráda je skvělou inspirací, co doma či na zahradě, vyrobit, vymyslet, vylepšit. Krásné barevné lákavé recepty na hlavní jídla i prima dezetíky a hlavně úžasné dekorace, které by mě nikdy nenapadly a díky tomuto časopisu vím,jak na ně.
klad p
klad n
avatar
Marie
Děkuji za možnost nahlédnout do dubnového čísla Všechno, co mám ráda. Vážně uvažiji o tom, že si tento časopis předplatím. Je totiž skvělým rádcem a návodem na úchvatné dekorace i chutná jídla, týkající se konkrétní doby, události, oslavy, příležitosti.
klad o
klad n
avatar
Eva
Protože mám dvě malé děti, na čtení knížek mi nezvývá čas. Zato proslistovat časopisem je pro mě ideální zábava. Všechno, co mám ráda jsem ovšem listovala poměrně dlouho. Udivil mě celý obsah časopisu. Recepty už jsem stihla vyzkoušet a s výrobou dekorací také brzy začnu. Super!
klad s
klad n
avatar
Andrea
Hezký časopis s pěknými nápady na okrasné dekorace a super recepty na skvělé jídlo. Baví mě s jakou chutí a lehkostí paní pořad dělá. Ocenila bych více praktičtějších nápadů. Jinak jen tak dál. Moc mě bavíte.
klad Nápady
klad Nic
avatar
Alena
Časopis Všechno, co mám ráda má velmi dobrý rozměr, vejde se dobře do kabelky. Je vytištěn na dobrém papíře a graficky je též velmi dobře vydařený. Časopis pravděpodobně kopíruje díly v televizi (bohužel jsem neměla čas se na něj zatím podívat,ale chystám se na to). Je zde hodně zajímavých nápadů, ale bohužel pro hodně zručné čtenářky. V časopise bych uvítala rubriky o vaření, zahradě, a dále i inspiraci pro tvorbu pro děti. Rubrika renovace a recyklace by byla fajn, ale myslím, že málokdo se pustí do složité renovace komody s vyšíváním. Chtělo by to asi jednoduší nápady dostupné i pro méně zručné čtenářky.
klad rozměr časopisu
klad grafika
klad časopis jen pro hodně manuálně zručné
avatar
Markéta
časopis má malý formát, akorát do ruky, to se mi líbí, je hezky barevný. Nemá moc reklam, ale je poměrně drahý. Návody i recepty jsou příjemně popsané. Díky za možnost vyzkoušet a nahlédnout. Tv pořad neznám. resp. viděla jsem asi jednou
klad malý formát
klad vysoká cena
avatar
Jana
Časopis Všechno, co mám ráda se mi celkem líbil, je v něm plno nápadů, inspirace. Moc mě zaujaly květinové kabelky, je to opravdu výborný nápad , celkově ty dekorace z květin tam jsou velmi zajímavé, hezké, barevné a plno jiných zajímavostí, děkuji
klad spokojenost
klad mohl by být levnější
avatar
Jana
Jsem ráda, že jsem mohla testovat časopis Všechno, co mám ráda, ještě jsem ho nikdy nečetla, ale pořad v televizi znám, občas se na něj dívám a líbí se mi. V časopise mě nejvíc zajímaly recepty, moc ráda peču, takže už jsem upekla makové řezy s citronovým pudinkem a vynikající. Je v něm plno dobrých a celkem jednoduchých nápadů
klad hezký časopis
klad mohl by mít víc stran
avatar
Marcela
VŠECHNO, CO MÁM RÁDA je nejen úžasný pořad, ale také zajímavý časopis. Naleznete zde spoustu inspirace, zajímavé nápady, inovace, lahodné recepty, nové produkty, rozhovory. Rady pro Váš domov v podobě např. návodů na dekorace, ale i rady pro zahrádku, tvoření, rnávody pro šikovné ručičky, pletení , šití, inovace , výroba nábytku .... Tento časopis je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro muže, ženy, i děti.
příloha
klad tvoření
klad recepty
klad návody na dekorace
klad rady
klad návody na ruční práce
klad široké spektrum návrhů, nápadů, rad....
klad inspirativní časopis
klad přehledně zpracované
klad všestranný
klad každý zde nalezne co má rád
klad Vychází jednou za dva měsíce
klad pro někoho může být vysoká cena
avatar
Vlasta
Časopis je moc hezký, opravdu plný inspirace a nápadů, velmi se mi líbíly květináče v novém obalu, polštářky a zástěry taky krásné, taburetky z pneumatik nemají chybu, výborný nápad, nádherné vyšívané židle a recepty taky fajn, celkem jednoduché, prima časopis
klad Hezký barevný
klad Šikovná velikost časopisu
klad Vyšší cena
avatar
Jana
Časopis se mi líbí tak, jak je - nepřipadá mi nic v něm nic zbytečného. Navíc bych uvítala rubriku „Dotazy, poradna“ pro ty z nás, které si občas nevědí s nějakou činností rady. Měla bych určitě zájem o variantu časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi a speciální tématická rozšířená vydání. Závěr: velmi kvalitní obsah na kvalitním papíře.
klad floristika
klad grafika obsahu (str.4-5)
avatar
Jana
Dostala jsem možnost otestovat, resp. přečíst si jeden výtisk časopisu Všechno, co mám ráda. Časopis je přehledný a velmi pěkně zpracovaný. Je tam od každého odvětví něco a myslím, že si každá žena vybere to svoje. Nicméně některé nápady na tvoření byly pro mě až příliš "divné" a nelíbivé. Každopádně je to o vkusu a ten máme každý jiný. O speciální rozšířené vydání časopisu bych zájem neměla, co se mi líbí si uschovám rovnou. Ale o nějakou speciální verzi zaměřenou na tvoření s dětmi, to bych měla zájem velký. Člověk by rád někde bral inspiraci, co s dětmi stále dělat.
klad Grafika
klad Přehlednost
klad Zpracování
klad Formát
klad Některé nápady
klad Některé nápady
avatar
Eliška
Časopis Všechno, co mám ráda se zajímavým měsíčníkem pro tvořivé ženy i muže. Zaujalo mne moc hezké grafické zpracování. Od tvořivého časopisu bych si však představovala větší nabídku a variaci produktů, které si mohu doma zhotovit. Podle mého názoru by v magazínu mohlo být použito o trochu menší písmo, které by pomohlo snadnější orientaci v textu a klidně i vzorník šablon, které byly u jednotlivých nápadů použity a čtenář poté může doma zhotovit výrobek přesně tak, jak to vidí na fotografiích.
příloha
klad Grafické zpracování
klad Variace zajímavých a moderních nápadů
klad Odměřenost od čtenáře
avatar
Verča
Časopis Všechno, co mám ráda obsahuje krásné fotky, má zajímavý design a je čtivý. Za největší pozitivum této periodiky považuji, že každý návod, postup se vyznačuje srozumitelností, dopodrobna vysvětlený. Vzhledem k tomu si pak zvládne každý doma něco vyrobit či vylepšit, tedy kdo je alespoň trošku zručný a vynalézavý. Zároveň však podotýkám, že spoustu takových nápadů a tipů najdeme na internetu. Pro mně příliš tématický zaměřený téměř jen na domácnost a bydlení. Spíše bych uvítala příspěvky na téma výrobu šperků, vychytávky týkajících se oblečení a další podobné články. Speciální vydání by jiistě ocenili tací, kteří si během roku nestihli koupit všechna čísla, jinak mi přijde malinko zbytečné. I když ráda čtu články v tištěné podobě než elektronickou formou, jednoduše řečeno, za hodně peněz málo muziky. Což je opravdu škoda, nápad se cení.
klad podrobnost postupů a návodů
klad použité fotografie
klad formát časopisu
klad design časopisu
klad cena
klad zaměření (rubriky)
klad neoriginalita
avatar
Zlata
Časopis Všechno co mám ráda mně mile překvapil.Vůbec jsem netušila,že je takový časopis na trhu.Mně osobně se líbí formát tohoto časopisu.Všude vleze,nikde nepřekáží,zkrátka se mně vešel i do kabelky.Je dobře,že je časopis doplněn i recepty na vaření.Já bych ještě uvítala nějakou křížovku nebo luštění.A mohlo by být méně reklam nebo takové ,které jsou k tématu časopisu.
příloha
klad formát časopisu
klad dobře popsané návody
klad cena
avatar
Iveta
Ráda jsem otestovala časopis, Všechno, co mám ráda, který je plný inspirace a nápadů pro dům, domácnost i zahradu. Časopis jsem přečetla jedním dechem a inspiroval mne v mém životě ve všech směrech. Děkuji, že jste mne vybrali k testování tohoto časopisu.
klad Moc krásný a poučný časopis
klad Na časopisu nebyl shledán žádný nedostatek
avatar
Olivie
Tento časopis s názvem "Všechno, co mám ráda" mne opravdu zaujal, a to svým pestrým obsahem. Mohu v něm najít spoustu nápadů na dekorace, ale i užitečné věci a také vynikající recepty. :) Já upřímně na to hraní si s květinami a jehlou s nití nejsem, ale je to velmi zajímavé a na inspiraci třeba při balení dárků, taky dobré. :)
klad Pestrost
klad Recepty
klad Design
klad Obsah
klad Přebytečný obsah
avatar
Petra
Časopis má velmi krásné provedení! Je na krásném papíře, což už se u časopisůmoc nevidí :-) Nápady jsou vkusné a neokoukané. Líbilo se mi tvoření z břízy a chystám se na srdce na dveře z hortenzií. Oceňuji i tipy na tvoření s dětmi Je to moc pěkný časopis a určitě si ho někdy zakoupím!
příloha
klad vizuální stránka
klad vkusné tipy
klad tvoření s dětmi
klad Šicí koutek není pro mě :-)
avatar
Tereza
Moc se mi líbila velikost časopisu. Když jsem koukala na obsah, rozložené to bylo v celku vpohodě, ale asi bych zrušila sekci pro tvožení s dětmi a dala značku k jednotlivým nápadům. Je to součást pořadu Všechno, co mám ráda i věci které jsou uvnitř jsme v pořadu mohly vidět a tak mě zamrzelo že jsem nenašla moderátorku Evu Vrbkovou
příloha
klad nápad
klad tipy
klad řazení
klad postupy
klad Na stránce 77 - steh za stehem je ukázka vzoru a je tam čára ozačená 5 cm na přenesení ale 5cm neměří je to velká škoda
klad chybí mi tam občas tip kde seženu materiál (korkovou látku s děrováním sem nikde nenašla)
avatar
Ivana
Dobrý den měla jsem možnost testovat časopis.Moc mile mě překvapil a četla jsem ho celý,dokonce jsem i z něho vařila Špenátové halušky-moc dobré.Je to sice starší číslo,ale určitě si zakoupím a budu pravidelně kupovat nová vydaná čísla.Mám čtyři vnoučata s kterými stále něco vyrábíme a z časopisu si inspiraci vezmeme.Mohu jen doporučit,žádné bulvární hlouposti,ale jen praktické věci.Uvítám více tvoření pro šikovné babičky a maminky.Děkuji za možnost testovat.S pozdraven Ivana
klad recepty a nápady do domácnosti
klad nemám
avatar
Marcela
Časopis se nějak na poště zatoulal, ale nakonec do schránky doputoval. V časopise je spousty nápadů. Na mě až moc. Dala bych přednost několika podrobným návodům. Je to taková inspirace pro různé tvoření. Jsou tam pěkné fotky.
klad fotky
klad moc témat, málo detailů
avatar
anna
Tento časopis je skvělým společníkem pro trávení volného času a nabízí velkou dávku inspirace pro každého. Má krásné velké fotografie a podrobné postupy, takže je vhodný i pro začátečníky. Moc se mi líbili nápady na výrobky a dekorace do bytu, recepty, pěstování květin a práce na zahrádce, šití a tvoření z přírodních materiálů. Určitě nesmí chybět v žádné rodině.
klad krásné fotografie
klad spousta nápadů a inspirací
klad cena je vyšší
avatar
Denisa
Myslím si, že tento časopis je super a může si ho přečíst opravdu každý, kdo se chce inspirovat třeba dobrými nápady. Mnoho věcí mě zaujalo a některé jsem dokonce vyzkoušela. ???? určitě časopis budu kupovat dále a jsem moc ráda, že díky Vám jsem ho objevila.
klad Vzhled časopisu
klad Obsah
klad Zpracování
klad Nic jsem nenasla
avatar
Klára
Když se mi dubnové vydání časopisu dostalo do rukou, byla jsem orpavdu mile překvapena. Zaprvé - 90 stránek nadupaného čtení za 60 korun? Obvykle za tu cenu nemáte ani třetinu obsahu a zde dokonce skoro bez reklam! Další věc, kterou hodnotím pozitivně: obrovský záběr témat! Od tvoření s dětmi, přes květinové a bytové dekorace, přes vaření až po šití. Kdyby dvakrát ročně byla možnost mít k dispozici rozšířené vydání zaměřené na konkrétní téma nebo dokonce na tvoření s dětmi, sáhla bych po tom všema deseti. Co mi v časopisu chybí? Osobně bych se nebránila pár stránkám obsahující antistresové omalovánky, neboť to spousta tvořílků uvítá. Dále by nebylo špatné udělat seriál třeba o základech pletení, vyšívání, háčkování....spousta z nás s tím zkušenosti nemá a třeba by se to ráda naučila.
příloha příloha
klad 90 stránek čtení za 60 Kč!
klad Spousta nápadů ze všech kreativních oblastí: Květiny,Tvoření s dětmi, Vaření, Dílna ale i Šící koutek
klad Inspirace do bytu
klad Jednoduchost nápadů, které nezaberou hodiny
klad Srozumitelné návody
klad Celková grafická úrava časopisu
klad Žádné reklamy
klad Nenašla jsem ;)
avatar
Michaela
Na testování časopisu Všechno, co mám ráda jsem se těšila, protože ráda sleduji stejnojmenný televizní pořad a moc se mi líbí. Časopis je super, plný různých nápadů, jak si zkrášlit domov nebo vyrobit dárek, myslím, že každý si něco vybere. Vše je dobře a jednoduše popsáno a doplněno fotkami. Jelikož mám malé děti, uvítala bych více nápadů na tvoření společně s nimi.
příloha příloha
klad Spousta nápadů s návody a fotografiemi
klad Pestrost
klad Tvoření s dětmi
klad Nemám co bych vytkla
avatar
Markéta
časopis má velmi krásné barevné provedení-spousty nápadů,inspirací.trochu mi chybí více bydlení,zahrádka-rady.jediné co mě velmi zamrzelo,že došlo vydání pro letošní rok bohužel již nepoužitelné-velikonoce,takže budeme čekat rok,nez budeme moct rady a nápady s dcerou využít.
klad mnoho rad,inspiraci za málo korun,,,,hodne se zapoji aji deti
klad není co vytknout
avatar
martina
časopis velmi pěkný a čtivý,mohlo by být více pletení,háčkování a recyklace věcí.Zbytečné mi nepřipadá nic.Zároveň bych měla zájem o mimořádné vydání i variantu tvoření s dětmi.časopis by mohl být vícestránkový.
klad naprosto boží
klad žádné
avatar
Zuzana
Měla jsem možnost nahlédnout do časopisu s pořadovým číslem 4/2019. Časopis má velmi sympatický formát, doufám, že je vytištěn na recyklovaném papíře. Časopis je přehledný, plný spousty jednoduchých návodů z různých oblastí tvoření, do kterých se může pustit kdokoliv bez jakýchkoliv zkušeností. Část dekorací vnímám spíš jako kýčovitou, ale to je věc vkusu. Trochu postrádám rubriku "zahrada" a ocenila bych i např. sekci: "domácnost" - např. s informacemi o dnes často skloňovaným zero-waste přístupu, jak si např. doma vyrobit přírodní saponáty, mýdlo atd. Příliš mne nezaujala sekce "Dílna", ale může to být tím, že výrobky byly mimo můj vkus. Obecně myslím, že recyklace je zajímavé téma a do takového časopisu rozhodně patří. Děti mohou pomáhat s realizací téměř všeho, co je v časopise uvedeno, neboť jak jsem už uvedla, jedná se velmi snadné postupy. Tuto sekci bych tedy nerozšiřovala ani bych se nezaměřovala na samostatnou variantu časopisu tvoření s dětmi.
klad Jednoduché návody - možno zapojit děti prakticky na cokoliv
klad Sekce šití - dobré nápady, dobře zpracovaný návod
klad Sympatický formát časopisu
klad Spousta sezónních dekorací bez praktického využití
klad Dost kýčů
avatar
Jaroslava
Časopis VŠECHNO, CO MÁM RÁDA jsem s díky otestovala. Již jsem znala pořad vysílaný ČT- ale papírovou podobu jsem objevila až díky ženy s. r.o. ! Děkuji! V časopise jsou aktuální články a nápady na daný měsíc, kdy je v prodeji- i s předstihem což velmi oceňuji. Nemůžu napsat, že v časopise je něco zbytečné nebo nezajímavé- naopak byla jsem překvapena minimem reklam v obsahu. Za mě příjemné a vhodné množství. Jistě bych uvítala i zakoupila speciální vydání s více nápady, kterých nikdy není dost. Vánoční, velikonoční ale i podzimní- každé období si zaslouží nové nápady a chuť tvoření :) Vzhledm k tomu, že mám vnoučátka, které neposedí bych si s díky přečetla jak je tvořivě zabavit a přitom je postupně učit co zvládnou i vlastníma ručičkama.
příloha
klad formát časopisu
klad pevnost stránek (hl. titulní)
klad obsah
klad pestrost obsahu
klad krásné fotografie
klad nápady
klad fantazie, se kterou je časopis poskládán a tvořen
klad aktuální témata na tvorbu
klad sekce o vaření
klad počet reklam v celém obsahu
klad nic
avatar
Irena
Časopis je celkem fajn, jen by mohl být více zaměřený na jedno téma (ruční práce, vaření..), je zde od každého jeden kousek. Byl by hezký i v dětském vydání, dcera je velká tvořilka tak by jí určitě inspiroval.
klad určité věci vyzkouším
klad vzhled časopisu
klad cena 59,90
avatar
Petra
Zaujal mě formát časopisu, velikostně tak akorát i počet stránek je vyhovující. V časopise je minimum reklam ve srovnání s jinými. Obsahově bych řekla, že je časopis dostačující, je zde tvůrčí aktivita a to i s dětmi, vaření, zručnost. Ještě by tam mohlo být cestování, tipy kam v dané období vycestovat nebo čeho zajímavého se zúčastnit. Též jsem ocenila informační heslo v kolečku hlavně u tvoření. Jelikož nejsem moc zručná, do ničeho složitého bych se raději ani nepouštěla.
příloha
klad formát
klad různorodý obsah
klad minimum reklam
klad informující heslo v kolečku
klad uvítala bych ještě cestování
avatar
Renata
Časopis je opravdu velice povedený a zajímavý. Spoustu dobrých nápadů. Myslím si, že by tam mohly být nějaké rady na úklid, nebo úklidové prostředky. A taky něco na zkrášlování nás - žen. O speciální vydání bych zájem neměla. Určitě bych uvítala nějaké tvoření s dětmi, ale nemusela bych kvůli tomu mít další časopis. Spíš bych přidala 1-2 tvoření do tohoto časopisu.
klad originální nápady
klad reklamy, ale chápu, že tam musí být
avatar
Michaela
Časopis je opravdu krásný. Překvapilo mě, že je opravdu "nadupaný" návody na tvoření, obvykle jich bývá podstatně méně. Neumím si představit, že bych za měsíc stihla to co se mi líbí vyzkoušet. Také se mi líbilo, že většina z nich byly pro mě novinky, což také nebývá časté. Klidně by časopis mohl mít větší formát a tím pádem větší a detailnější fotky. Speciál z jich zveřejněných návodů by mě nezaujal a ani dětská verze, těch si myslím, že už je na trhu dost.
klad množství nápadů
klad malý formát
avatar
Nikola
Časopis VŠECHNO, CO MÁM RÁDA jsem velmi ráda otestovala- znala jsem TV pořad- ale časopis je jednoznačně velký pomocník, do kterého lze kdykoliv nahlédnout a čerpat inspirace! Jsem spokojená s pevností a formátu výtisku. V obsahu jsem si vždy vybrala nejeden nápad- aktuální témata i ta, která teprve přijdou. Nemohu nic vytknout. Jsem spokojená i s množstvím reklam, které je vhodné k obsahu. Jistě bych uvítala i speciální vydání- nápadů nikdy není dost! Se zvědavostí bych si i zakoupila vydání specializované pro děti- ráda pozoruji jak neteř či synovce vidí, co sami dokážou vyrobit a samotnou by mi bavilo přijít s nápadem, jak společně kreativně trávit čas :)
příloha
klad formát časopisu
klad pestrost obsahu
klad minimum reklam
klad stejnojmený TV pořad
klad nápaditost obsahu
klad aktuální témata na tvorbu
klad nic
avatar
Eva
Čaopis je velmi pěkný. Nejvíce mě zaujaly květinové "kabelky" úžasná dekorace na balkon nebo terasu. Také návod na výrobu filcových květin jsem uvítala. Za mě bych uvítala rubriku, která by se zabývala háčkováním a pletením. Speciál by byl dobrý asi vždy tematicky zaměřit třeba šití nebo tvoření s dětmi apod.. Možná bych volila formát A4. Každopádně mohu doporučit všem.
klad květinový obraz
klad malý formát
avatar
Olga
Časopis je zaměřený převážně na různé tvoření a vyrábění. Několik stránek obsahuje recepty. Je tedy určený především pro zručné čtenáře, kteří rádi tvoří a dekorují. Já bohužel do této skupiny nepatřím, a tak téměř všechny nápady byly nad mé schopnosti, případně mi přišly příliš časově náročné na to, abych se do nich pouštěla. Jediné, co mě zaujalo bylo tvoření s dětmi, ale tato rubrika nebyla moc obsáhlá. Představovala jsem si časopis pestřejší. Uvítala bych třeba stránky věnované zahradě, zdravému stravování... Varianta zaměřená na tvoření s dětmi by mě nejspíš zaujala více, jelikož to je jediné tvoření, do kterého se pouštím :-)
klad květinové dekorace
klad tvoření s dětmi by mohlo být více
klad příliš úzké zaměření časopisu
avatar
Jitka
Líbí se mi pestré zaměření časopisu (dekorace, šití, vaření...). Jen pro mě je tam příliš mnoho vázání květin (a jen jednoho vkusu), spíše bych uvítala ukázku, jak by vázali různí designéři, známé osobnosti atp. Něco podobného by se mi líbilo také jako rubrika (zajímavé nápady čtenářů, začínajících tvůrců, profíků... Líbil by se mi prostor pro vlastní tvorbu (navrhněte si vzorek k vyšívání + ctvereckova stránka..., soutěž, stránka s tipy, co se bude dít, kde co najít, koupit... O speciální tématické číslo bych zájem měla, ale buď s novými články nebo s min. 2 roky starými Myslím si, že časopisů zaměřených na tvorbu s dětmi je dost, nicméně asi bych si takový časopis koupila (mám malé dítě). A líbila by se mi cca 2-4 takové stránky i ve stávajícím časopise. Jinak se mi časopis moc líbí! Zvláště vítám přesné návody k šití (s délkami stran), originální recepty a označení obtížnosti. Přidala bych ještě pár informací, zajímavostí (v tomto čísle, že co je to "květ života", Velikonoce atp.)
klad Pestrost
klad Rozsah
klad Cena
klad Plyšáček z betonu :-)
klad Málo informací
avatar
Jana
K testování jsem obdržela dubnové číslo časopisu Všechno , co mám ráda. Časopis se mi celkově líbí, graficky i tématicky. Oceňuji, že časopis není zahlcen reklamou, nabízí jen praktické tipy k tématům. Obsahově mi vyhovuje, témata jsou vhodně zvolena (květiny, místo pro kreativitu, tvoření s dětmi, kuchyně, šicí koutek, dílna). Časopis bych zatím ponechala v této formě, navrhovaná varianta časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi by byla jistě zajímavá. Děkuji za možnost testovat tento časopis.
klad Časopis nabízí plno praktických návodů k tvoření.
klad -
avatar
Hana
Časopis má hezký námět a těším se na vánoční číslo, které doufám bude plné originální inspirace. Líbí se mi rubrika receptů a určitě bych uvítala články se ženami, které něco vyrábí. Sekce pro tvoření s dětmi mi příjde málo nápaditá, na internetu lze dohledat spoustu zajímavějších nápadů, takže takovou variantu časopisu bych neuvítala. Tématické vydání by mohlo být zajímavé např. již zmiňované vánoční. Některé návody, by mohly být více podrobně vysvětleny a nafoceny.
příloha
klad Námět časopisu
klad Recepty
klad Fotografie
klad Tvoření s dětmi
klad Málo podrobné návody
avatar
Martina
Velmi inspirativní časopis. Moc se mi líbí a oceňuji články o vlastní tvorbě a dekoracích. Co bych ale ještě uvítala, jsojsou rubriky O BYLINKÁCH, jejich využití a pro koho jsou vhodné, či nevhodné (děti, těhotné a kojící ženy) a O DOMÁCÍ KOSMETICE, tedy hlavně řady a recepty na např. domácí krémy, sprchové gely, šampony atd.
klad vše
klad Mohlo by být víc přírodních inspirací
avatar
Eva
časopis mi přišel zajímavý, sice tedy zrovna velikonoční číslo (což nejsou zrovna mé oblíbené svátky), ale nápady a některé vychytávky mě oslovily a zaujaly. Jen mi přišlo zbytečné vaření, kterého je plno všude jinde. Dcerka je tvořivec, takže nějaké tipy na tvoření s dětmi bych ocenila(nyní jedeme le videí na YT).
klad zajímavé nápady na tvoření
klad časopis jako celek hezky sladěný a vyvážený
klad příjemné čtení s inspirací
klad zbytečně vaření/pečení, které je prostě všude
avatar
Šárka
Tento časopis mě velice potěšil,jako první jsem viděla seriál na internetu.Byla jsem z něj úplně paf,moc se mi líbil.Paní v seriálu byla úžasná,bylo tam spoustu tipů pro domácnost,vaření a pečení.A proto jsem neváhala ani minutu a přihlásila k testování tohoto časopisu,zajímalo mě,zda je stejný jako seriál. Opravdu je tam vše,co jsem očekávala,od různých domácích vychytávek po tvoření na doma různých dekorací a vylepšení,také krásné recepty a i tvoření šití a renovací nábytku. Doporučuji,za mne je to skvělý časopis,který si ráda zakoupím.
klad přehlednost
klad krásné fotografie
klad tvoření s dětmi
klad výborné recepty
klad cenová dostupnost
klad jednoduché návody
klad praktické rady
klad veliká obsáhlost
klad reklamy
avatar
Miriam
Časopis pro kreativní ženy, které rády tvoří. Oceňuji rubriku Tvoření s dětmi, je to dobrý nápad. Do rubriky Kuchyně bych uvítala zařadit pro inspiraci i nízkosacharidové recepty, například pečení bez klasické mouky a cukru. Dále bych uvítala samostatnou rubriku Recyklace zaměřenou na nápady, jak tvořivě využít staré věci, které by jinak skončily jako odpad. Případně zařadit rubriku Zahrada. Měla bych zájem o variantu časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi. Měla bych cca 2x ročně zájem o speciální rozšířené vydání.
klad Rozměry časopisu akorát do kabelky
klad Zaměření časopisu- pro kreativní a tvořivé ženy
klad Ne všechny nápady mne zaujaly k realizaci
avatar
Veronika
Myslim, ze casopis obsahuje celkem dost napadu a receptu a nenapada me, co jineho bych pridala. Urcite bych mela zajem o rozsirene vydani a i o variantu casopisu zamerenou ma tvoreni s detmi. Myslim, ze vsem tvorivcum se casopis urcite bude libit. Me se libi predevsim recepty a urcite nejaky vyzkousim.
příloha
klad Recepty
klad Design
klad Nic
avatar
Božena
Magazín - Všechno co mám ráda se mě moc líbí. Každý si v něm najde spousty rad a inspirací. Obsahuje návody, jak zkrášlit svůj domov. Například, jak naaranžovat květiny a vyrobit různé dekorace. Nápady i pro šikovné švadlenky. Recepty do kuchyně a třeba, jak renovovat nábytek a spoustu dalších vychytávek.
klad celý magazín
klad nemám co bych vytkla.
avatar
Iva
Tento časopis je super. Dlouho jsem hledala časopis tohoto druhu. V časopise máme spousty úžasných článků od výrobků po dobroty. Já jako učitelka ho budu využívat i ve škole při pracovních činnostech. Uvažuji o předplatné, to se vyplatí.
příloha příloha
klad Formát
klad Papír
klad Obsah
klad Dostupnost
klad Myšlenka
klad Nápad
klad Cena
avatar
Jitka
Uvítala bych návrhy na procházky a výlety po Čechách,v časopisu je hodně vyrobených věcí,ale spousta jsou lapače prachu,zájem o rozšíření 2 x ročně myslím ne,je zde hodně reklamy,tvoření s dětmi už má spousta jiných časopisů,časopis je dost předražený
klad Steh za stehem
klad cena
avatar
Růžena
Časopis je skvel, jsou tam super napady. Nějaké vecivěci tam jsou třeba pro mě kycovite ale převažuje tam hodně věcí co je fakt super nápad. Škoda že trtřeba super nápad jak ozdobit tašku ale nebyl návod jak tašku ušít to mi tam chybělo
klad Ano líbilo
klad Super nápady
klad Nebyl třeba jak ušít tašku. Bylo tam jen jak si jí ozdobit.
klad ZŽádné jine zapory jsem nenasla
avatar
Věra
Velice se mi líbí provedení časopisu, jeho velikost a hlavně obsah. Jsou krásná téma předělávání starých věcí, vyšívání - to mne velice zaujalo. V časopise bych možná ještě uvítala nějaké nápady na háčkování a pletení a tvoření s dětmi (možno i z přírodních materiálů). Zbytečné v časopise není nic. Každý si tam najde svoje. Určitě bych měla zájem o speciální rozšířené vydání. Uvítala bych i variantu na tvoření s dětmi. S dcerkou rádi vyrábíme a sháníme inspiraci, kde se dá. Děkuji za užitečné provedení a mnoho dobrých nápadů a hlavně i inspirací s předlohami. Jedinečný časopis.
příloha příloha
klad Obsah časopisu
klad Velikost časopisu
klad Návody a nápady
klad Recepty
klad Tématické zaměření
klad Nic jsem nenašla
avatar
Petra
Časopis "Všechno, co mám ráda" vzhledově - na první dojem vypadá dobře. U různých výtvorů jsou dobře napsány postupy. Co mi tedy chybí v tomto časopisu, tak to, že nejsou např. jednotlivé postupy vyfoceny (jen někde, ne všude). V časopisu je dost stran s reklamami. Za cenu 59,90 Kč bych si rozhodně časopis nekoupila.
klad nápady na výtvory
klad nejsou všude fotky postupu
klad drahý časopis
avatar
Marika
Veľmi rada pozerám reláciu Všechno co mám ráda v televízii, aj v repríze na internete. Potešilo ma teda aj zistenie ,že nápady , ktoré ma zaujmú si môžem nájsť aj v časopise a mať ich teda vždy po ruke. Nielen vtedy keď ma chytí tvorivá nálada, ale aj vtedy keď potrebujem nejakú inšpiráciu, nápad, lebo tých je v časopise neúrekom. Krásne fotografie, dobrý popis /návod , som veľmi milo prekvapená. Ďakujem za možnosť testovať. Určite si zaobstarám aj ďaľšie vydania.
klad nápady/inšpirácie
klad dobrý popis
klad kvalitné fotografie
klad vyššia cena
avatar
Tereza
Časopis se mi moc líbí. Je tam spousta nápadů, jak si doma vylepšit a vyrobit něco pěkného do bytu. Ideální pro podnikavé ženy. Nachází se tam mimo jiné i recepty a kde jaké další tipy. Mohl by být i dobrým darkem jako předplatné.
klad Celkově
klad Nic
avatar
Žaneta
Děkuji za možnost seznámit se s tímto časopisem pro tvořivé ženy.Pořad znám z televize a jsem s ním moc spokojená.Časopis mně upoutal opravdu zajímavými nápady.Vše je doplněno o hezké fotografie a nechybí také recepty.
příloha
klad nápady
klad recepty
klad trošku vyšší cena
avatar
Hanka
Časopis Všechno co mám ráda, je skvělý, plný suprových nápadů, opravdu inspirující. Výborné recepty. Zltla jsem ho hned první den, a ráda bych ho doporučila jako zábavu ke kaficku, a pro ženy kterým dochází z běžného stereotypu inspirace. Určitě by mě nadchl takovýto časopis, který by byl zaměřený na děti, aby člověk věděl nějaké dobré triky pro děti. Určitě si časopis pořídím, mohl by být tématický pro jaro léto a zimu, např velikonoce, léto dovolená, vánoce, podzim. Celkem bych vypustila jakékoliv reklamy, nemůžu si pomoct, ale reklamy jsou prostě všude. Za mě super, určitě doporučuji všem ✔️????????
klad Přehlednost
klad Tématika Velikonoce - Jaro
klad Inspirace
klad Tvoření a dekorace
klad Recepty
klad Až na ty reklamy nic
avatar
Michaela
TV pořad neznám,takže časopis byl pro mě naprosto nový. K testování jsem dostala dubnové číslo plné jarních nápadů a inspirace k výrobě dekorací nejen do interiéru a receptů na jarní mňamky. Návody jsou stručné, srozumitelné a fotograficky znázorněné. Používaný materiál je běžně dostupný. Myslím, že většinu věcí lze dělat s dětmi. Líbilo se mi představení šikovných žen a jejich tématicky zaměřeného podnikání. Časopis obsahuje minimum textu, krásné fotografie a kupodivu málo celostránkových reklam. Možná by bylo hezké přidat rubriku pro tipy a fotky od čtenářek a zajímavé by bylo i extra číslo s výběrem toho nej.
klad KRÁSNÉ fotografie
klad Spousta inspirace
klad Neokoukané nápady
klad Lze tvořit i s dětmi
klad Jednoduché stručné obrazové návody
klad Nenapadají mě žádné výtky
avatar
Jana
Pořad Všechno, co mám ráda sleduji bdocela pravidelně, docela se mi líbí jsou tam občas velmi praktické rady. Proto jsem měla velké očekávání i ke stejnojmennému časopisu, ale jsem docela zklamaná. Čekala jsem, že budou reportáže obsažené v časopise plus další užitečné informace. Některé návody nemají zpracovány foto návody, což je velká škoda.
klad Recepty
klad Reportáže z pořadu
klad Velikost
klad Nejsou zpracované některé foto návody
klad Některé rady jsou okopírované z jiných pořadů
avatar
Eva
Do rukou se mi dostalo dubnové vydání, které bylo zaměřeno na jarní a velikonoční tématiku. Oceňuji recepty, rady a návody na domácí tvoření. Chybělo mi více návodů na tvoření s dětmi, které sice v časopise bylo, ale se zaměřením spíš pro ty starší. Rubriku určenou pro mladší děti bych uvítala. Protože jsem nevynechala jediný díl televizního pořadu Všechno co mám ráda, chyběla mi větší prováznost. Nakonec by se mi třeba líbila i nějaká soutěž. Časopis se mi ale moc líbil, děkuji za možnost testování.
příloha
klad ideální formát
klad minimum reklam
klad chybělo srovnání více vydání
avatar
Milena
Super časopis s ještě suprovnějšími kreativními nápady. Vyzkoušela jsem recepty, podle návodu ušila polštářek a tvořila s dětmi. Snad už jen chybí na závěr časopisu nějaká malá soutěž. Speciální rozšířené vydání bych velmi uvítala a jelikož mám doma tvořivé malé caparty a taky pracuju ve školce, měla bych velký zájem o variantu Tvoření s dětmi. Celkově časopis hodnotím na jedničku
klad Velké množství nápadů
klad Různá témata
klad Grafika
klad Barevnost
klad nenašla jsem
avatar
Zuzana
Děkuju za možnost testovat tento časopis. Je to taková letní oddychovka. Bohužel jsem čekala něco víc, magazín je takový nedotažený. Vypíchnu zde dvě zásadní věci, které mi vadí nejvíc. První je papír, časopis s nápady na tvoření si představuji na hezčím papíru, i když chápu náklady. Druhá věc mi vadí ale o mnoho víc. Jedná se o pravopisné a gramatické chyby. Téměř na každé stránce mě něco praštilo do očí, ať už to jsou chybějící či přebývající čárky ve větě, nesmyslně postavená věta, ale třeba i chyba ve shodě podmětu s přísudkem. Myslím, že zaplatit si korektora už v dnešní době není nic nemožného.
příloha
klad formát časopisu
klad použitý papír
klad pravopisné a gramatické chyby
klad občas chybějící logický krok v návodu, chtělo by to podrobnější popis
avatar
Eva
Časopis se mi moc líbí. Také ráda tvořím různé dekorace, věnce, háčkované věci a hledám inspiraci i různě na internetu. Všechno, co dělám, dělám ráda, je to zábava, relax, užívám si to a časopis i pořad VŠECHNO, CO MÁM RÁDA, mi v tom hodně pomáhá. Děkuji.
příloha příloha
klad recepty
klad dekorace
klad --
avatar
hana
dostala jsem na testování velikonoční číslo duben, v časopise bych nového neuvítala nic, takhle mi to stačilo, zbytečné mi přišly reklamy, 2x ročně bych uvítala speciální rozšířené vydání, o variantě časopisu pro děti bych velmi ráda měla zájem
příloha příloha
klad časopis se mi líbí
klad reklamy
klad
klad nic
avatar
Lucie
Z časopisu jsem opravdu nadšená. Líbí se mi zpracování a určitě něco vyzkouším. Ráda si ho koupím. Návody na tvoření jsou snadno pochopitelné, každý si v tom najde to co ho zaujme a určitě rád vyzkouší :-)
klad Krásné zpracování
klad Hodně krásných nápadů.
klad Není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Alena
Měla jsem možnost testovat časopis "všechno co mám ráda".Časopis jsem nejdříve zběžně prohlédla,ale jak jsem se začetla,všechno ostatní šlo stranou.Časopis se mi líbil,ale myslela jsem si že v portálu se testují nové věci a ono přišlo dubnové číslo.A co bych v časopise uvítala?Křížovku nebo sudoku ke kafíčku.
příloha příloha
klad je přehledný,každý si najde to své
klad cepty
klad staré číslo
avatar
Gabriela
Časopis má velmi pěkný desing, líbí se mi i pevnější obal. Určitě bych uvítala něco pro relax ke kávě, třeba nějakou křížovku a rozhodně by nebylo na škodu nějaké tvoření s dětmi, které by zvládli i sami. O speciální tematické zaměření bych určitě měla zájem, třeba patchwork nebo decoupage, ráda něco vyrábím. Některé výrobky v časopise mě přišli sice hezké, ale nepraktické nebo moc složité, zvlášť na shánění materiálu. Ale viděla jsem jen jeden časopis a za mě dobrý.
klad celkový dojem
klad nevím
avatar
Michaela
Časopis "Všechno, co mám ráda" se mi velmi líbil. Najdeme zde spoustu nápadů a inspirace pro naše tvoření. Pro všechny, kteří rádi něco vyrábí, je tento časopis ten pravý. Můžeme si vybrat jednoduché i složitější výrobky, podle toho, které zvládneme. Tyto výrobky jistě potěší i jako dárek pro naše blízké.
klad Formát (velikost) časopisu
klad materiál
klad nutnost zakoupit věci na přípravu (někdy dražší)
avatar
Helena
Časopis Všechno, co mám ráda se mi dostal do ruky poprvé a díky němu a Ženám s.r.o. jsem začala sledovat i televizní pořad stejného jména. Přečetly jsme si ho s maminkou, která ráda tvoří a pořad sleduje pravidelně. Uvítala bych také články o kosmetice a zdraví, např. co si můžeme vypěstovat doma nebo na zahrádce a následně využít pro výrobu domácích kosmetických produktů nebo bylinkových směsí.
klad praktický formát do kabelky
klad nemám připomínky
avatar
Marie
Časopis Všechno, co mám ráda je vhodný pro ženu a celou její rodinu, Jsou zde návody na tvorbu dekorací, doplňků, pletení i šití. Muže může zaujmout výroba nábytku a příslušenství nebo tipy pro uspořádání bytu a domu. Skvělé jsou recepty na vaření, pečení či zavařování, péče o zahradu a domácí mazlíčky. V časopise si najde každý něco pro sebe, co ho zaujme. Vždyť máme zlaté české ručičky !!!
klad ano
klad nevím
avatar
Petra
Pořad "Všechno, co mám ráda" jsem viděla pouze jednou a líbil se mi, proto jsem byla moc zvědavá na časopis. Ano, časopis je plný inspirace, některé tipy na výrobu byly snadné a jednoduché i pro začátečníka, některé pro šikovnější, ale i tak se mi moc líbil. Sice časopis, který jsem obdržela nebyl aktuální (jaro 2019), ale i tak mě oslovil a do budoucna si časopis občas koupím. Vyzkoušela jsem i pár tipů na dekoraci.
klad zajímavé tipy na dekoraci
klad nic
avatar
Mirka
Všechno co mám ráda považuji za nejpovedenější časopis tohoto typu na ČR trhu. Je plný inspirace, vyvážený, od každého něco. Každý si najde to svoje - ať jste více či méně šikovní. Neobsahuje moc reklam, za což jsem ráda. Určitě bych měla zájem i o speciální vydání, např. o Vánocích.
příloha
klad Spousta nápadů.
klad Málo reklam.
klad Krásné grafické zpracování.
klad Žádný zápor jsem tentokrát nenašla.
avatar
Veronika
Časopis Všechno, co mám ráda je velmi inspirativní. Určitě se v něm každý najde to své. Ať už tvoření s dětmi, sezonní tipy nebo plno zajímavých receptů. Třichu jsem byla zklamaná, že v létě přišlo velikonoční číslo, ale i tak to bylo zajímavé čtení a oceňuji nákresy střihů a kapitolu kuchyně. Doporučená prodejní cena odpovídá kvalitě časopisu a po této zkušenosti si určitě koupím další čísla. Hlavně se těším na Vánoční výtisk. Všem co mají rádi časopisy v tomto duchu, tento titul doporučuji.
příloha
klad Přehlednost
klad Kuchyně
klad Tvoření s dětmi
klad Zpracování
klad Chtělo by to kapitolu třeba o bylinkách a sezonní plodech.
avatar
Zdena
Časopis bych doporučila všem, kdo mají šikovné ruce a zvládají a baví výroba různých předmětů. Vhodné také pro maminky s dětmi, které s pomocí návodů mohou vyrábět doplňky. Já bych si pro sebe časopis nevybrala, chybí mi v něm např. móda a je pro mě moc rukodělný. Je to určitě i tím, že nejsem 100% šikovná.
klad Tipy na zpracování různých předmětů, které by skončily v odpadu.
klad Většině tipům chběl šmrnc.
avatar
Katerina
Nový časopis Všechno, co mám ráda mě zaujal neotřelými nápady a svým širokým záběrem. Moc se mi líbily rubriky tvoření s dětmi a nápady na aranžování květin, ale TOP je za mě plyšový králíček z betonu. Díky moc za spoustu super návodů a nápadů na dárky.
klad zajímavé, neokoukané nápady
klad floristika
klad tvoření s dětmi
klad recepty
klad spousta tipů na dárky
klad uvítala bych střihy místo nákresu
avatar
Tereza
V časopise všechno co mám ráda je spoustu skvělých nápadu na vyráběné ale i recepty. Přišel mi tedy velikonoční vydání. To se mi teď moc nehodí, ale začátkem jara využiji tyto skvělé nápady a budeme s dcerou vyrábět. Ocenila bych asi více stran s nápady.
klad Světlé napdy
klad Recepty, které jsem hned vyzkoušela
klad Vlikonoční vydání
avatar
Kamila
Byla jsem vybrána k testování časopisu "Všechno, co mám ráda". Který mě velmi zaujal, celkově svým obsahem, radami a tipy na různé ruční práce a nejen ty. Je zde hodně inspirací, jak si zvelebit a zkrášlit svůj domov. Vybere si zde opravdu každá, dle svých preferencí a zájmů. Vše je doplněno detailními popisem a také zachyceno na fotografiích. Tento časopis poslouží každému kdo čerpá inspiraci , pro nevšední a originální nápady. Vše je opravdu podrobně a přehledně zpracované. Za mě mohu určitě jen doporučit a těším se již velmi na chystaný pořad v televizi.
klad pěkné foto
klad podrobné návody
klad zajímavé inspirace
klad nic
avatar
Zdenča
Velmi hezký časopis. Sposta nápadů, hezky rozepsané tak víte jak co vytvořit. Recepty se mi velmi líbí. Za mě je to velmi hezký časopis. Do budoucna si ho určitě plánuji koupit. Možná i pořídit předplatné.
klad Hodně nápadů
klad Nic
avatar
Nikola
Děkuji za možnost testovat časopis Všechno, co mám ráda. Do rukou se mi dostalo dubnové číslo s tématem Velikonoc. Výtisk obsahuje tipy na Velikonoční tvoření, recepty, ale i návody na doplňky do domácnosti nebo nápady, jak využít a vylepšit věci staré, tzv. upcycling. Káždý nápad je doplněn fotografiemi, návodem a než se do něj pustíte i štítkem, do jakých vod se pouštíte, tedy zda jde o úkol pro začátečníky či pokročilé. Po vizuální stránce je časopis moc povedený a v trafice by mě zlákal k prolistování. V časopise bych uvítala rubriku, která by se zabývala výrobou domácí kosmetiky (např. mýdlo, pleťové masky) nebo drogerie (např. prací prášek, citronový octový čistič atd.).
klad nápady
klad vizuální stránka
klad rozmanitost (recepty, šití, upcycling)
klad ne vždy se vám tipy v časopise trefí do noty, ale od toho jsou další čísla :)
avatar
Marie
Zajímavý časopis, který je plný nápadů a inspirace, jak vytvořit spoustu zajímavých a nevšedních a zároveň velmi užitečných věcí a také, jak si oživit prostor, kde bydlíme. Mám radost, že jsem byla vybrána k testování, vůbec jsem netušila, že takový časopis vůbec existuje. Většina nápadů stojí za vyzkoušení.
klad Netradiční nápady
klad Časopis jako celek
klad Občas návod není určen pro úplného začátečníka
avatar
Lenka
V časopise je dost nápadů, ale může být i víc :-) . Možná by bylo dobré větší část časopisu věnovat nápadům, které zvládnou i menší děti. Specializované číslo pro děti bychom také uvítali. Dobrá by byla i občasná příloha pro děti, z které by rovnou něco vytvořili.
klad nápady
klad změnila bych grafické zpracovani
avatar
Kateřina
Časopis se mi velmi líbí. Spousta zajímavých nápadů, jen se mi zdá, že tam je většina nápadů chalupových, vesnických. Určitě je to v pořádku, ale něco do moderních bytů by se občas také mohlo objevit. Časopis si budu kupovat.
klad vše
klad nic
avatar
Ingrid
časopis je fantastický ,plný skvelých tipov a kreatívnych nápadov ,páči sa mi aj velkosť časopisu v pohode sa zmestí do kabelky, a je v ňom všetko .viem si predstaviť že by som ho odoberala pravidelne ,našla som tu množstvo zaujímavých vecí ktoré rada vyskúšam
klad miesto pre kreativitu, kvetiny,
klad redakčne tipy,kuchyna,tvoríme s detmi
klad nenašla som
avatar
Iveta
Velice inspirativní časopis s návody. Nechybí tam od všeho trochu. Kreativní a tvořivé věci mám ráda. Je tam spousta nápadů, které můžete využít doma i na zahradě. Myslím, že si tam každý najde svoje.
klad Přehledné a ucelené
klad Krásné fotografie
klad Podrobné návody
klad Šířka témat
klad nic
avatar
Sandra
Měla jsem možnost testovat časopis podle stenojmenného pořadu na ČT1 Všechno, co mám ráda. Časopis nabízí spoustu skvělých kreativních nápadů za pár kaček. Hezky jsou popsané kroky, jak postupovat. Navíc časopis je obohacen o recepty. Určitě si ho koupím znovu! Doporučuji :-)
klad praktické tipy a rady
klad recepty
klad ukázkový postup
klad nic
avatar
Drahuše
Super časopis, spoustu dobrých nápadů. Hlavně televizní pořad "Všechno co mám ráda" včetně letního speciálu sledujeme skoro všechny ženy v práci - recepty hodně zkoušíme, akorát škoda, že mohl být delší ;-(.
klad moc
klad nebyly
avatar
Kamila
V podstatě mě časopis zklamal. Nenašla jsem v něm nic moc zajímavého, tedy nic mě nezaujalo natolik, abych to chtěla vyzkoušet. Myslím, že na trhu je spousta jiných podobných časopisů, takže si nejsem jistá, zda v této konkurenci obstojí.
klad formát
klad barevnost,pestrost obalu
klad nezajímavé články
avatar
Lucie
Při prvním prolistování jsem si řekla, že je tam toho málo. Poté jsem si sedla a v klidu znovu pročítala a mohu říct, že si každý najde své. Líbí se mí, že časopis obsahuje jak venkovní tak vnitřní dekorací, něco z mody a ještě receptíky, no fakt super. Za mne spokojenost a určitě si časopis koupím.
příloha příloha
klad recepty
klad dekorace
klad nic jsem nenašla
avatar
luci
děkuji za možnost testování letošního jarního časopisu Všechno, co mám ráda. Velmi mně vyhovuje stylizace a výběr tvořivých nápadů v časopise. Dávám palec nahoru za bezva fotodokumentace. Doporučuji všem
klad foto
klad líbí vše
avatar
Tereza
Skvělý časopis! Myslím, že každá žena si v něm najde to co jí baví a o co se zajímá. Mě osobně nejvíce chytl šití koutek, kuchyně a dílna. Děti ještě nemám, ale pro maminky je pěkná část na tvoření s dětmi. Rozhodně budu přemýšlet o předplacení časopisu.
klad členění časopisu
klad skvělá cena časopisu
klad úžasné nápady
klad nic
avatar
Olga
Casopis je plny velmi zajimavych a inspirativních návodů,které po malých úpravách budu moct využít i v práci na ručních pracech se seniory s vadami zraku. A to mám rada. Časopis, který mi dodá inspiraci do prace. Také oceňuji výrazně méně reklam, než v jiných časopisech. Počítám s tím,že si objednám předplatné.
klad Zajímavá inspirace
klad Málo reklam
klad Nektere návody by mohly být malinko víc rozepsané.
avatar
Annamaria
Je to perfektny perfektny a krásny casopis. Plny novych a tak jenoduchych a uzitocnych veci. Vela dobrych veci sa dá nej naucit. Som ohromena ze som si ho mohla vyskusat. Rada si pozriem aj dalsie kusy. Dakujem Vám za priazen.
klad Ano
klad Nic
avatar
Gabriela
Tenhle časopis nemá chybu. Je plný dobrých nápadů. Nějaké jsme hned vyzkoušeli, některé poupravili podle svého, ale byla tam skvělá inspirace. Myslím si, že si v něm najde své jak začátečník, tak i zkušenější kutil.
klad velký výběr
klad stručný popis
klad srozumitelné návody
klad nic záporného tu není
avatar
Andrea
Časopis se mi moc líbil. Naprosto splnil moje očekávání, nalezla jsem zde skvělé tipy, rady a recepty. Návody jsou velmi jednoduché a zvládne každý. Předplatné časopisu si určitě objednám a časopis doporučím dál.
klad barevnost
klad stručné a jednoduché návody
klad nic
avatar
Katerina
časopis měl nadchl, je plný zajímavých nápadů a inspirací, k domu, zahradě i ručních prací, příjemně se čte. Doporučuji každému, kdo rád tvoří, zútulňuje domácnost a nebo hledá tipy na krásnou zahradu. , v časopise najde vše
klad pestrý
klad nic
avatar
Magdaléna
Z časopisu jsem velmi nadšená, první dojem byl okouzlující, krásná vazba, plno fotek, spoustu krásných nápadů. Uvítala bych ještě nějaké tvoření pro děti, možná i různé tipy na výlet nebo nějaká zajímavá místa. Naopak zbytečné jsou pro mě reklamy. Speciální rozšířené vydání by rozhodně nebylo na škodu. Časopis se mi moc líbí.
klad snad všechno
klad asi nic
avatar
Klára
Je mi líto, bohužel nemohu časopis Všechno, co mám ráda otestovat, jelikož mi nebyl doručen. Sháněla jsem se po něm, ale nikdo nevěděl, kde mohl časopis skončit nebo proč mi nepřišel. Na testování jsem se těšila, takže mě to mrzí.
klad nevím
klad nevím
avatar
Barbora
Tento časopis Všechno co mám ráda má moc zajímavé články ohledně rad a tipů pro domácnost i zahradu. Vynechání by jsem rubriku o háčkování a pletení. To mě vůbec nezajímá. Uvítala bych tématický článek o přírodní kosmetice a také článek tvoření s dětmi.
příloha
klad Vše
klad pletení a háčkování
avatar
Věra
Časopis Všechno co mám ráda, mě zaujal hned na první pohled. Krásná obálka s tulipány mi vzala dech. Přečetla jsem ho jedním dechem. Nejvíce mě zaujaly články o Tvoření s dětmi a pak recepty, jeden jsem hned vyzkoušela. Časopis je krásně barevný a každý si v něm něco najde. Jsem ráda, že jsem si ho mohla přečíst.
klad Vše super
klad Nic
avatar
Anastázie
Je to velmi zajímavý časopis pro ženy, kteří rádi tvoří. Najdete zde spousta nápadů, hlavně do domácností. Uvítala bych občas spíš něco jednoduššího a rychlého, z materiálů, které jsou po ruce a spíše přebývají v domě. Jinak jeden tip jsem využila a udělala si vázu:) děkuji
klad hodně zajímavých tipů na jednom místě, pěkně popsané
klad některé nápady byly na mě moc složité a zdlouhavé
avatar
Lenka
Tento časopis se mi moc líbí. Je zde mnoho praktických tipů. Chyběly mi zde tipy na ekodrogerii. Líbila by se mi varianta zaměřená na tvoření s dětmi, ačkoliv bych jí sama nevyužila, mám mnoho kamarádek, které ano. O speciální rozšířené vydání bych zájem neměla, myslím si, že je to zbytečné.
klad Spousta tipů
klad Přijatelná cena
klad Uvítala bych více tipů na ekodrogerii
avatar
Zdeňka
Časopis jsem neznala, ale zařadila bych ho spíše mezi slabší časopisy. Je zajímavý, ale ne natolik, abych za něj platila. Takhle to bylo fajn ho prolistovat, něco mě i zaujalo, ale přijde mi lidově řečeno na jedno brdo. Dala bych tam více různých sekcí- nejen květiny, vaření.
klad barevnost časopisu
klad vše na jedno brdo
avatar
Lenka
Na časopise se mi líbila tématika o květinách i vaření, ale přijde mi ta koncepce jako nějaká příloha hlavního časopisu či nějaký výtisk zdarma než časopis, který má stát sám za sebe. Doporučila bych určitě,aby měl více témat, které zaujmou více čtenářů. Myslím si,že takhle je to úzký výběr a moc žen si ho kupovat nebude. Měl by prokombinovat více problematik - např. zdraví, příběhy zajímavých lidí atd.
klad květinové téma
klad recepty
klad úzký záběr témat
avatar
Klára
Časopis je velice povedený. Ze všech nápadů si tam určitě vybere každý, avšak bych uvítala nějaké tvoření pro menší děti. Jinak design časopisu je moc příjemný pro oči a celkově hodně barevný což se mi líbí.
klad Design
klad Nápady
klad Málo tvoření pro děti
avatar
Michaela
Tento časopis mně velmi mile překvalip. Jelikož jsem velmi kreativní člověk a ráda a často něco kreslím, maluji, vyrábím apod, tak často hledám inspiraci a další nápady na internetu, v knihách nebo časopisech. Kreativních časopisů na našem trhu bohužel moc není, proto si myslím, že právě tento nebude mít problém zaujmout svou čestnou pozici. Ráda se stanu jeho pravidelnou čternářkou, děkuji za možnost testování:)
příloha
klad velikost
klad zpracování
klad tematické okruhy k dnému období-např.Velikonoce
klad obsah
klad tloušťka
klad přijatelná cena
klad malé množství reklam
klad nic mně nenapadá
avatar
Pavla
Časopis Všechno co mám ráda mě příjemně překvapil. Je vytištěn na kvalitním papíře, články jsou tak akorát, doplněné hezkým fotkami. Uvítala bych rubriku o údržbě bytu, když chlap nemá čas, tak abych si poradila. Příloha o dětech by mi tematicky do časopisu nesedla.
klad Skvělá vazba
klad Pěkné zpracování
klad Velikost
klad Vše ok
avatar
Libuše
Časopis Všechno co mám ráda mě velice překvapil, příjemně a mile. V časopise jsem našla různé nápady a návody na kreativní tvorbu. Je tam od každého něco, velice pěkné nápady. Různé druhy tvoření od vyšívání, šití, vyrábění různých dekorací na zkrášlení domova, po vaření, pečení. Prostě od každého něco a myslím si, že si každá žena zde něco vybere. Časopis hodnotím velice kladně a pozitivně.
klad dobrá velikost časopisu
klad hezky zpracovaný
klad nemám co by se mi nelíbilo
avatar
Eva
Hezký večer. Měla jsem to štěstí, že jsem se stala výherkyní předplatného a současně testerkou. Časopis se mi velmi líbí, souhlasím, že je to magazín plný fantazie. Velmi se mi líbí nápady na tvoření pro domácnost i zahradu, recepty, tipy a mnohé další. Vše doplněné o moc povedené fotky, které přímo lákají čtenáře, aby si zkusil něco vytvořit. Teď mám však v hlavě velký otazník, co s časopisem dál. Jsem zvyklá přečtené časopisy věnovat dál. Ale tento bych si ráda nechávala. Takže budu muset vyčlenit v komodě místo. :-) Dostávám se do věku, kdy si raději za časopis připlatím, ale než nějaký bulvár, tak se raději třeba vzdělám nebo něčemu přiučím.
příloha
klad grafika , kvalitní fotografie
klad magazín plný fantazie
klad nápady pro šikulky
klad úžasné recepty
klad nic
avatar
Alena
Časopis Všechno co mám ráda me naprosto uchvati.Je velice zajímavý a opravdu jednoduše a prakticky vše dopodrobna vysvetluje.Jsou v něm i fotografie, na kterych je vše hezky zachyceno.Rubrika, která by se venovala vyrobe s detmi bych uvitala.Ještě bych ji rozdelila na klučičí a holčičí vyrobu.Zajímavé pro deti by mohlo být i to, pokud by se vzdy vymyslelo téma vyrobku a usporadala by se soutez a deti by posilali fotografie svych vyrobku na dane tema.
klad Rozmery časopisu
klad Kvalita papiru
klad Barevnost
klad Témata
klad NTak se nenaslo
avatar
Oldřiška
Časopis je opravdu skvěle stylizovaný. Velikonoční dekora určiťe doma s dětmi vytvoříme. Moučník už jsme doma pekli třikrat. Listy i barvy papíru jsou nádherné. Rady jsou velice origináĺní. Časopis mě zaujal.
klad Spracování
klad Nápady
klad Nic
klad Bez chyby
klad Malo stranek
klad Cena
avatar
Lucie
Časopis je velmi poutavý s praktickými a jednoduchými radami k výrobě různých ozdob a vylepšení domácnosti včetně podrobných návodů. Časopis je podle mě primárně určený ženám, protože zde najdete spíše rady na výrobu okrasných věcí než rady na práce, u kterých byste se "zašpinili".
klad Praktické rady s podrobnými návody
klad Určeno především ženám
klad Celkem dost reklam, ale to je ve všech časopisech
avatar
Oľga
Časopis je veľmi zaujímavý, asi začnem sledovať aj reláciu :-) Páčia sa mi nápady, ktoré v časopise sú, naozaj sa dá krásne vyzdobiť/ oživiť domácnosť a pritom stačí byť len trošku zručný.. Inšpirácia je v celom časopise, je naozaj pútavý.
klad Super nápady za lacný peniaz - aj s perfektnými návodmi.
klad Nenašla som nič, čo by mi v časopise prekážalo.
avatar
Petra
Časopis se mi moc líbí, našla jsem v něm mnoho inspirace. Sledovala jsem i stejnojmenný pořad v televizi, který mě bavil, byl to takový můj relax. Je ale super mít nápady na vaření, vyrábění, šití, různé tipy do domácnosti na papíře a tak se k nim vracet kdy se nám zachce. Tento časopis je jimi doslova nadupaný,
klad spousta užitečných tipů, rad
klad zajímavé recepty
klad formát časopisu
klad inspirace na tvoření
klad příznivá cena
klad téměř bez reklam
klad nemám nic co by sem mi nelíbilo
avatar
Alenka
Kvalitní časopis velmi se povedl a je dobře vytištění ,velmi hezké stránky a zpracování jediné co mi nevyhovuje je cena kolik stojí tento časopis na našem trhu jinak jsem se do neho ráda za četla velmi mě časopis zaujal
klad Kvalitní zpracování
klad Cena na trhu
avatar
Veronika
Časopis se mi velmi líbí. Je velmi nápaditý, barevný, uhlazený a dobře se čte. Nápady a tipy byly zajímavé, nejen co se týče zahrádky, ale i domácnosti. V časopise mi nevadilo nic, a co bych uvítala je například jedna stránka se sudoku. Rovněž by mohla být dvojstránka věnována fotkám výtvorů, které vytvořili čtenáři časopisu. Taková zpětná vazba. Co se týče speciálního rozšířeného vydání, tak jsem za. A také se mi líbí nápad, že by byl časopis s nápady pro děti, protože mám syna, se kterým stále něco tvoříme by bylo takové něco super.
klad barevnosť
klad uhlazenosť
klad kreativita
klad možnost sudoku, hry
avatar
Ľubica
Televízny program som nesledovala, ale tento časopis je zaujímavý s inšpiráciami aj tipmi nielen do domácnosti pre všetky kreatívne ženy. Určite odporúčam, každý si nájde niečo čo ho zaujme a vyskúša.
klad obsah
klad nič
avatar
Lenka
Časopis Všechno, co mám ráda mně velmi mile překvapil svým vzhledem, provedením a uspořádáním. Bylo v něm mnoho užitečných rad, které byli označeny jaká je to náročnost. Což určitě ocení i ne velmi zručné hospodyňky a dopředu vědí, do čeho se můžou pustit. Jelikož koukám i na tento pořad na ČT1, je dobré že si ho můžu koupit i v listinné podobě, kde jsou přesně i návody a různé šablony. Což v televizním provedení nemusím hned pochopit. Časopis mně natolik zaujal, že ho budu vyhledávat na novinovým stánku nebo spíše využiji zvýhodněné roční předplatné.
klad uspořádání
klad návody
klad i když vím, že máme šetřit naše lesy, mohl by být kvalitnější materiál
avatar
Vlasta
Časopis má krásnou formu, velikostí se krásně vejde do kabelky. Líbí se mi kroužky s označením pro začátečníky nebo snadné. Uvítala bych i kroužky s označením pro pokročilé, či jiné označení že návod je složitější. Oceňuji málo reklam. Je zde i pár článků na čtení. Klidně bych i zařadila nějaké recenze na nové výrobky do kuchyně nebo nové postupy v tvorbě. Celkový závěr - moc pěkný časopis, který bych si s chutí koupila.
klad Velikost
klad Struktura papíru
klad Málo reklam
klad Postupy
klad Od všeho trochu
klad v podstatě nic
avatar
Alena
Časopis je velice zajímavi.Jsou vnem obsazene pekne inspitace.I pro zacatecniky jako jsem ja.Osobne bych jeste uvitala rubriku o zahrade a skalkach.Nebo jak zalozit zahradku,apod.Sezoni dekorativni tvoren je take perferni.Casopis si rada zakoupim
klad Inspirace i pro zacatecniky.
klad Prehledne
klad Na nic jsem neprisla
avatar
Alena
Když jsem si poprvé časopis prolistovala, tak mě vůbec nezaujal. Přijde mi, že jsou tam zbytečné věci. Co bych si já vytvořila z časopisu, tak jsem si vybrala jen tak 2 věci. Přijde mi, že jsou tam věci takové: 'z nouze ctnost'.
příloha
klad Minimum reklam
klad Nudné
avatar
Petra
Časopis se mi velice líbil, je krásně zpracovany a přehledný. Našla jsem v něm spoustu tipů a informací. Je velmi zajímaví, čtivý, jediné co mi tam chybělo byla nějaká křížovka :) jinak bychnic nevytkla a pořídila bych si ho znovu.
klad přehlednost
klad chyběla mi křížovka
avatar
Petra
Z tohoto časopisu musí být nadšeny všechny kreativní duše, tou mou nevyjímaje. Líbí se mi zejména rubrika o renovaci a recyklaci různých věcí a také nápady, jak v moderním duchu využít tradičních rukodělných technik (např. kovová konvička ozdobena křížkovou výšivkou v dubnovém čísle). Uvítala bych rubriku o tvoření šperků z různých materiálů (korálky, Fimo hmota, přírodniny...). Varianta časopisu zaměřená na tvoření s dětmi by také mohla být zajímavým magazínem.
klad design časopisu
klad srozumitelný popis postupu práce
klad nic
avatar
Dana
Časopis je super pro všechny milovnice DIY, bytových dekorací, doplňků, vaření a pečení. Oceňuji i recepty a návody pro začátečníce nebo méně šikovné, jako jsem já. :) Klidně bych přidala například rozhovory s šikovnými tvůrci a umělci.
příloha
klad Zaměření časopisu
klad Obsah
klad Formát
avatar
Růžena
Velmi zajímavý a inspirativní magazín plný nápadů. Nápady na výrobky a dárky jsou popsány a vyfotografovány. Člověk opravdu načerpá i energii při výrobě ozdob a dekorací. Magazín je krásně barevný a zároveň decentní.
klad Nápady
klad Barevnost
klad nemám co vytknout
avatar
Veronika
Krásný časopis plný nápadů, rad a triků včetně receptů. Vše hezky nafocené a vysvětlené. Formát šikovný do kabelky. V ceně časopisu jsou prioritně témata která očekáváte a ne zbytečné reklamy jako u jiných časopisů. Pár se jich tu také objeví, ale je jich opravdu málo.
příloha
klad celkový obsah
klad formát
klad rozmanitost nápadů
klad minimum reklam
klad přehlednost
klad žádné
avatar
Lucie
cením si výběru papíru pro časopis. krásné nápady na přírodní dekorace do domova, některé se dají realizovat i s dětmi. u dekorací bych do poznámek přidala, kde se co dá sehnat. u receptů by to chtělo přidat výživové hodnoty.
klad spousta zajímavých nápadů a inspirací jak na tvoření tak na vaření i pro začátečníky
klad absence výživových hodnot u receptů
avatar
Emília
Je to časopis plný nápadov, veľmi sa mi páči. Mala som jedno jarné číslo, ktoré sršalo jarnými nápadmi na dekorácie, určite o rok niečo vyskúšam. Čo mi tam ale chýba, je niečo z pletenia a háčkovania. Hodilo by sa do každého čísla postupne od základov pletenia a háčkovania po jednoduché návody ako niečo umotať z vlny :)
klad veľa návodov
klad ľahké na vyskúšanie
klad nie je to, že sa mi nepáči, ale chcelo by to aj základy háčkovania a pletenia
avatar
Hana
Děkuji, že jsem se mohla zapojit do testování časopisu Všechno, co mám ráda. Ještě jsem neztihla pročíst všechny nápady, co časopis obsahuje. Líbí se mi množství témat, kterým je v časopise dán prostor a množství nápadů k jednotlivým tématům.
klad Formát časopisu
klad Množství nápadů
klad Některé návody jsou složité
avatar
Blanka
Děkuji za možnost testovat tento časopis,kde jsem si přečetla spoustu zajímavostí a typů jak vylepšit svojí domacnost,zajímavé rady,zkušenosti a inspirace.Tento časopis je skvělý pro lidi co radi vymýšlí nové napady adekorace do svého bytu,kuchyně a zahrady
klad skvělé čtení,inspirace a rady
klad žádné výhrady nemám
avatar
Markéta
Časopis má moc příjemný papír. Je v něm celkem dost zajímavých věcí. Uvítala bych tam ale krátký článek s rozhovorem nějakých zajímavých lidí. Třeba vědců, horolezců, potapěčů, atd. Moc by mě zajímalo třeba podzimní číslo s námětem na různé dekorace.
klad struktura papíru
klad nic
avatar
Michaela
Časopis mi přišel a jsem z něho nadšená,důkladně jsem ho prolistovala a už ted jsem si vyhlídla pár věciček co vyzkouším. Plný časopis různých vychytávek a dekorací i pro méně zdatné kutily :D Jediné mínus že přišlo velikonoční číslo,ale na jaře do něj znovu mrknu.
klad nápady
klad jarní číslo které ted nevyužiji
avatar
Lucie
Testovala jsem časopis s jarní - Velikonoční tematikou. Zbytečně bych tam nedávala tolik výroby květinových dekorací, např. barvení vajíček tam nebylo vůbec. Ráda bych uvítala recepty na výrobu domácí kosmetiky a zpracování bylinek. O speciální vydání bych měla zájem, pokud by to bylo na oblíbené téma. Varianta na tvoření s dětmi by byla fajn, zaměřit i nějaké speciální vydání pro volný čas, aby se děti zabavily a něco jsme společně vytvořili. Některé tvoření a aktivity nejsou úplně realizovatelné pro výrobu v bytě. Časopis je hezky zpracovaný, ale něco bych z uvedených témat ubrala a něco přidala viz. výše.
klad Hezké návody, postupy. Časopis má dobré zpracování, fotky.
klad Příliš mnoho typů na stejné dekorace s jednou tematikou
avatar
Nikola
Casopis me zrovna nenadchnul. Jako ano, je skvely, kdyz si chcete neco vytvorit ci jste tvorivy typ. Pokud si ale chcete neco precist, clanky v casopisu nenajdete. Vhodne opravdu pro kutilky. :) Casopis je plny rad, napadu a receptu.
klad spoustu fotografii
klad vse vysvetlene krok po kroku
klad zadne clanky
avatar
Jana vinsova
je skveli moc se mi libil jen bych přidala trochu o bylinkach a rady nasich babiček tipy na vyrobky s detmi jsem řada ze jsem mola otestovata vyzkoušet byla jsem nadšená články a recepty které určité vyzkousim časopis jsem půjčila i mamince která byla také moc nadšená na prad všechno co mám řada na ČT sleduji pravidelně a nenechal si ujít ani jeden díl jsem rada ze konečně něco takového vzniklo
klad Vse super
klad obrazky
klad zadne
avatar
Andrea
Líbí se mi nespočet DIY návodů na kreativní tvoření, jak do domácnosti, tak na zahradu. Také jsem jako hospodyňka samozřejmě uvítala recepty. Myslím, že časopis uvítají hlavně kreativní ženy, které rády tvoří a zkrášlují svůj domov!
klad DIY návody
klad Recepty
klad Design
klad nemám co bych vytkla :)
avatar
Petra
časopis za mě prošel :-), je to mile a jednoduše napsané. Spoustu nápadů, jak užitečných, tak jen na dekoraci. Recepty jsou jasně napsané, žádné zbytečné popisování. Pro někoho, kdo se nechce pročítat množstvím textu, ale chce přímo k věci, je časopis ideální.
klad stručnost
klad srozumitelnost
klad přehlednost
klad jednoduše popsané návody
klad skvělé recepty
klad zajímavé informace
klad nemám, co dodat
avatar
Alena
Časopis Všechno co mám ráda se mi moc líbí jak grafické zpracování tak samozřejmě obsah,nápady jsou opravdu zajímavé a jsou tu nápady i pro tvoření s dětmi za což jsem moc ráda,protože kolikrát nevím co dělat hlavně v pošmourných dnech.
klad grafické zpracování a různé nápady na tvoření
klad nemám žádné výtky
avatar
Kamila
Časopis Všechno, co mám ráda mě upřimně moc nezaujal. Čekala jsem více. Mnohem víc se mi líbí televizní pořad. Osobně bych speciální rozšířené vydání nezakoupila. Možná by mě více potěšilo speciální vydání zaměřené na tvoření s dětmi.
klad design
klad fotografie i s postupy
klad cena
avatar
Michaela
Časopis Všechno, co mám ráda je velmi inspirativní. Myslím že každý si najde to své, to co ho zajímá. Škoda jen, že v létě přišel velikonoční díl, ale i tak mě časopis moc bavil a našla jsem tam spoustu skvělých nápadů.
klad Obrázky
klad Nápady
klad Kreativnost
klad Nic jsem nenašla
avatar
Kateřina
Velmi obsáhlý časopis se spoustou zajímavých nápadů. Obsahuje návody na různorodé činnosti jako pečení, tvoření s dětmi, dekorace do bytu, práce s květinami, domácí dílna apod. Vychází měsíčně a cena na tuto frekvenci mi přijde přijatelná. Vyhovuje mi velikost časopisu, je o něco větší než A5 a dobře se bere i na cesty do MHD. Je zpracovaný z kvalitního papíru, takže stránky vydrží častější listování. Uspořádání je hezky graficky oddělené dle druhu aktivit a na začátku je i přehledný obsah.
klad velikost
klad zpracování
klad netradiční nápady
klad zatím nic
avatar
Anna
Krásný, velmi inspirativní časopis bez zbytečných reklam. Jednoduché, dobře srozumitelné postupy, zajímavé recepty a všude krásné fotky. Testovala jsem velikonoční číslo, ale je tam spousta věcí co se dají použít i jindy. Vyhovuje mi velikost formátu - ani moc velká, ani moc malá. Akorát bych u návodů přidala info(adresu), kde lze materiály z kterých je to zhotoveno koupit - třeba nikdy předtím jsem neslyšela o tabulové látce. Za mně super.
klad srozumitelné návody
klad každý si tam něco najde
klad fajn velikost
klad kvalitní papír
klad málo reklam
klad chybí mi informace kde potřebný materiál koupím
avatar
Lucie
Skvělý časopis se spousty navodů a rad. Velmi příjemné čtení, které nadchlo mě, moji babičku i maminku. Vše je s laskou krásné napsané. Líbí se me celkově jak obsah, tak i barevne provedení casopisu.za mě skvělý časopis.
klad Příjemné čtení
klad Dobre rady
klad Nic
avatar
Markéta
Děkuji, že jsem mohla testovat časopis Všechno co mám ráda. Je plný tipů na zvelebení domácnosti, rad a triků. Hodně mě zaujali fotky, vše je krásně barevné. Jen ty všudypřítomné reklamy, na můj vkus je jich tam docela dost.
příloha
klad Fotky
klad Reklamy
avatar
Iveta
Časopis Všechno, co mám ráda je plný inspirativních nápadů, které člověk má chuť vyzkoušet, když vidí ty nádherné výtvory. Obsahuje informace, co budeme potřebovat a podrobný návod, jak dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Najdeme zde nápady na výrobu dekorací do bytu, na zahradu a recepty na jídla. Samozřejmostí je i redakční tip, který pozvedne výtvor ještě do vyšších sfér. Doplňují ho nádherné obrázky nafocených výrobků.
příloha
klad Kreativní nápady
klad Nádherné fotky
klad Příjemný papír
klad Nemám moc ráda reklamy v časopisech, ale chápu, že bez nich by to asi nešlo.
avatar
Anna
Časopis plný skvělých nápadů a inspirace pro domácnost. Pěkné a dobře popsaný postup. Při čtení jsem se nemohla odtrhnout, zajímavě a poutavě psané. S obsahem časopisu jsem byla velice spokojená a určitě bych přečetla zas...
klad Vse
klad Nic
avatar
Lada
Název časopisu mi přijde dobře zvolený, zcela vystihuje, co by časopis obsahovat měl. Vámi zvolené návody v tomto díle časopisu hodnotím jako neatraktivní, nehezké, nevkusné. Květ života mi připadá jak na hrob, vedlejší věnec z orchidejí zas jako nevkusná výzdoba z cukrárny. Časopis má dobrý potenciál, ale bohužel ho dostatečně nevyužívá. Místo 90 plytkých stran s nevkusnými návody bych udělala 20, které budou natřískány věcmi, že nebudu vědět, co dřív budu chtít uskutečnit. Plyšáček z betonu mi přijde jako špatný vtip, stejně jako kuřátka pro koledníky. Využívala bych přírodní materiály (lýko, kůru stromů, sušiny, žaludy, skořápky, dřevo apod.) než plast/beton. Také bych jako odběratel časopisu ocenila návody, co kdy v přírodě dozrává a co kdy sbírat. Velmi mě nadchla krása pařezu či přírodní dekorace. Využila bych pinterestu a klidně kopírovala návody a vkládala do nich své know how, než produkovala toto. Za mě NE. Jako kdyby děti ze školní družiny produkovaly časopis.
příloha příloha
klad Titulní strana
klad Přírodní dekorace
klad Použité fonty
klad Více obsahu mající smysl
klad Množství stran
klad Ošklivé návody/nevzhledné provedení
klad Využité materiály
avatar
Lucie
Časopis je plný úžasných nápadu na výzdobu. Chybí motá nějaká stránka o tvoření do dětského pokoje pro miminka. Časopis je kreativně a poutavě zpracovány s podrobným návodem. Každý si tam najde něco pro sebě.
klad Nápaditost
klad Krasne zpracovany
klad Nic
avatar
Katka
Časopis mě moc překvapil. Je v něm spousta tradičních i netradičních nápadů pro byt, dům i zahradu. Už jsem se nechala inspirovat a vyzkoušela některé recepty a měly u rodiny úspěch. Ostatním čtenářům můžu jen doporučit.
klad Pestra nabídka nápadů
klad Nic
avatar
Irena
Časopis Všechno co mám ráda mě velmi mile překvapil. Hned jsme z něj s dětmi upekli úžasnou mrkvovou buchtu a vytvořili kuřátka i přes to, že je léto a velikonoce daleko. Moc by se mi líbil nějaký speciál zaměřený na tvoření s dětmi ????
klad Spousta kreativních nápadů
klad Vše jednoduše vysvětleno - postupy
klad Moc hezky zpracováno
klad Skvělý formát, přesně do kabelky
klad Mohl by vycházet častěji ????
klad Speciální čísla časopisu např. pro děti, vaření a pečení, vánoce
avatar
Lucie
Velmi zajimavy casopis plny nápadu a tipů,jak si zpříjemnit život. Kreativní tipy a recepty. Urcite si sama znovu zakoupinm.Casopis je velmi kvalitně zpracovany a ma hezky graficky design a barvy. Doporučuji
klad Zpracování
klad Recepty
klad Tematické napady
klad Nic
avatar
Lenka
Pořad sleduji a patří k mým oblíbeným ????. Časopis je pěkně přehledný, inspirativní a poutavý. Hlavně mě zaujala ta část, kde jsou návody a postupy k výrobě bytových dekoraci a v neposlední řadě i recepty, které jsou lákavé ????.
klad Nápady,tipy a recepty
klad Mohlo by být více receptů
avatar
Bohumila
Časopis mě zaujal. Jsou zde zajímavé věci, zajímavé nápady a hlavně šikovné podrobné návody jak si něco sám vyrobit. Výrobky, zde prezentované, se hodí do každé domácnosti. Časopis beru jako užitečný zdroj nápadů. Časopis mi zcela vyhovuje. Samostatná verze časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi by čas o času byla vítána. Speciální rozšířené vydání (tematicky zaměřené, složené z již zveřejněných článků) není asi potřeba.
příloha
klad Časopis mě zaujal. Jsou zde zajímavé věci, zajímavé nápady a hlavně šikovné podrobné návody jak si něco sám vyrobit. Výrobky, zde prezentované, se hodí do každé domácnosti. Časopis beru jako užitečný zdroj nápadů. Časopis mi zcela vyhovuje. Samostatná verze časopisu zaměřenou na tvoření s dětmi by čas o času byla vítána. Speciální rozšířené vydání (tematicky zaměřené, složené z již zveřejněných článků) není asi potřeba.
klad nic
avatar
Eliška
Časopis Všechno co mám ráda mě opravdu mile překvapil - viděla jsem každý díl tohoto televizního pořadu, takže jsem se obávala, že v časopisu nenaleznu nic nového. Ale opak byl pravdou - samozřejmě, že zde bylo pár skvělých nápadů z pořadu, ale i spousta dalších nových zajímavých věcí. Velice mě zaujal formát časopisu - to, že se vleze do kabelky a přesto není úplně malý. Rozdělení časopisu na jednotlivé sekce, je chytře promyšlené. Nejvíce ale oceňuji tradiční spíše českou kuchyni, která se neřídí žádnými moderními, aktuálními a pomíjivými trendy. Tyto recepty mohu ve své kuchyni uplatňovat den co den a nikoho tím neurazím, naopak si všichni pochutnají - obvzvláště pak můj muž, který miluje tradiční českou kuchyni. Tvoření s kamarádkami jsme si užili a vytvořily si krásné věnce na vchodové dveře.
příloha
klad Jednoduché návody, které jsou doplněny o fotografie.
klad Praktický formát časopisu. Gramáž a struktura listů - nekrčí se i po zásahu dvouleté dcery.
klad Málo reklam.
klad Rozdělení časopisu na jednotlivé sekce - květiny, šití, kreativita, kuchyně, dílny..
klad Dostala jsem jarní (neaktuální) číslo.
klad K předplatnému není žádný dárek.
avatar
Markéta
Časopis je velmi kreativně vedený. Některé nápady jsou super, ale vím, že je dělat nebudu. Makové řezy jsem hned vyzkoušela a za mne by zajímavých receptů mohlo být víc. Spousta nápadů není přímo pro mne, ale jak budu mít kamarádčiné dětičky na hlídání, je časopis skvělý na plánování programu. Výrobky z betonu jsou naprosto dokonalé! Mám květináče, botu a medvěda. Doporučuji všem.
klad složení nápadů
klad mohlo být více receptů
avatar
Michaela
"Všechno, co mám ráda" - v první řadě skvělý název, to snad zaujme každou ženu. Časopis je plný nápadů jak na výzdobu bytu, zahrady, ale najdeme tu i recepty. Mě nejvíce zaujal střih na jednoduchou zástěru a hned jsem si podobné ušila. Za mě časopis rozhodně doporučuji! :)
klad nápady
klad kreativita
klad jednoduché postupy
klad nic mě nenapadá
avatar
Věra
S napětím jsem očekávala, kdy se časopis Všechno, co mám ráda objeví ve schránce. Trochu nemile mě překvapilo, že místo aktuálního letního vydání jsem dostala dubnové - velikonoční číslo z archivu. Sama ráda tvořím, některé nápady se mi líbí a inspirují mě - výšivky na nábytku či krabici nebo ošatka z korkové látky. Některé mě přivedly k zamyšlení - trochu morbidní betonový zajíček či využití zdraví škodlivých pneumatik v interiéru. Takže můj celkový dojem z časopisu je 50/50.
klad menší formát časopisu
klad hezké fotografie
klad srozumitelný popis
klad některé nápady viz recyklace pneumatik
klad dost prostoru pro reklamy
avatar
Magda
Magazín má poutavou hlavní stranu. Je dostatečně "tlustý". Papír je příjemný na dotek, magazín má krásný formát (dám jej i do kabelky), tak akorát na čtení. Na mě je moc tvořivý, DIY ano, ale je toho až moc. Pojmenujte to vyrob si sám
klad hodně receptů
klad vhodně zvolený typ reklam
klad krásné tipy jak si zútulnit domov
klad moc hezky graficky zpracováno
klad dostatečné (někdy až moc) množství vyrobených výtvorů
klad chybí křížovka
klad chybí horoskop
klad chybí článek k začtení
klad chybí nějaká recenze / doporučení / inspirace
klad žádný rozhovor
avatar
Beáta
Časopis sa mi veľmi páčil. Ja,ako milovníčka varenia a pečenia som ako prvé vyskúšala super recepty, ktoré sa podarili a už sú zapísané v knihe receptov. Ďalej sú tam skvelé tipy na skrášlenie domova vlastnými výtvormi,čo je veľké plus .Celkovo si myslím,že každý si tam nájde niečo,čo ho zaujme a určite podnieti buď vyskúšať, vytvoriť alebo si niekde zapíše nejakú dobrú radu.
klad Obrázky
klad Témy
klad Zrozumiteľnosť článkov
klad Nenašla som nič, čo by mi prekážalo
avatar
Martina
V časopise najdeme hodne moc nápadů a inspirace nejen pro zdatné kutily. I začatecnici si najdou své. U vetsiny vecicek jsou i sablony na obkresleni, nebo navrhy jak zhruba danou vec vyrobit. Najdeme zde i recepty na slane i sladke. Kvetinove vyrobky, dale nejake ozdoby. Katalog je i trosku zamereny vzdycky k danemu obdobi, temate, velikonoce apod. Chybela mi treba nejaka inspirace na vyrobky pro deti nebo s detmi samotnymi, to,by jiste ocenilo mnoho zen ,maminek.
klad Mnoho napadu ruzneho smeru
klad Chybi mi neco pro deti
avatar
Petra
Časopis je velmi inspirativní a poutavý. Našla jsem v něm užitečné rady a tipy na domácí dekorace, které určitě vyzkouším a budu je využívat klidně pravidelně. Doporučuji všem ženám, které mají rády ruční práce a rady si vytvoří své dekorace.
klad Vhled
klad Přehlednost
klad Barevnost
klad Uspořádání
klad Nic
avatar
Eva
Měla jsem možnost si přečíst číslo dubnové, už na první pohled mě upoutala obálka časopisu, není přeplácaná a jasně mi říká čím se časopis bude zabývat. Co oceňuji, že v časopise není na každé druhé stránce reklama na nějaký produkt a opravdu je časopis plný rad a nápadů. Velice mě zaujala rubrika místo pro kreativitu a kuchyně. Škoda je jen, že u článku Módní tašky na nákupy, není návod jak si tašku vyrobit, případně, kde si takovou textilní tašku zakoupit, to by se dalo ošetřit jednoduchým www odkazem. Rubriku kuchyně bych rozšířila. Recepty jsou v ní zajímavé, tak proč nepřidat ještě nějaký, přeci jen většina žen tráví v kuchyni spoustu času. Rubriku Tvoření s dětmi bych buď rozšířila, nebo přidala k stávajícímu časopisu ještě jeden časopis např. Tvoření s dětmi speciál, který by se zabýval výhradně touto tématikou. Udělala bych například nějaké speciální číslo zaměřené na Vánoce více na Velikonoce a v tomto období bych ho rozšířila o více tvoření a stránek.
klad obálka
klad formát časopisu
klad tématické zaměření časopisu
klad bez negativ
avatar
Jaroslava
Opravdu moc hezky casopis, jsem rada, ze jsem byla vybrana. Je opravdu inspirativni, uz jsem na duchodu, tak mam casu hodne, libi se mi, jak si muzu doma udelat hezke veci, a tak si vylepsit bydleni. Mam doma zahradku, a v casopise jsou rady, ktere oceni i zahradkari.
klad pro vsechny vekove kategorie
klad inspirativni
klad nic
avatar
Markéta
Časopis se nám velmi líbil. Hlavně můj 11 letý syn byl z něho nadšený i on si tam vybral návod na výrobu některých zajímavých produktů. Jen jsme zatím vše nevyzkoušeli, protože se zaměření týkalo i velikonočních svátků.
klad zpracování časopisu
klad o žádných nevím
avatar
Eliška
Tento časopis bych si v obchodě nekoupila. Je hodně zaměřený na tvoření a domácí dekorace. Ani jedna dekorace mě nezaujala. V časopise mi chybí příběhy žen, popř. křížovky. Rozhodně jsem si pod názvem "Všechno co mám ráda" představila jiný druh časopisu.
klad vhodný pro domácí kutilky
klad není to můj styl
avatar
Nikola
Skvělý časopis pro ženy všech věkových kategorií. Velmi se mi líbí papír časopisu, je nevšední. Nejvíc oceňuji recepty???? těch bych ocenila klidně víc, moc by se mi líbil třeba příklad nějakého jídelníčku. Velmi zajímavý časopis.
klad Recepty
klad Nápady
klad Žádné
avatar
Pavlína
Velice zajímavý časopis, zajímavé návody na různá kreativní tvoření a recepty , které stojí za to vyzkoušet. Překvapilo mě jak pěkně vypadá komoda a židle kombinované s výšivkou. Doufám , že tyto náměty použiju
příloha
klad tvoření
klad není tam nic co by se mi nelíbilo
avatar
Ivanka
Časopis mě velice zaujal už vzhledem první stránky. Super rady, nápady a spousta receptů, které jsem některé hned zkusila. Na časopilu bych nic neměnila. Jsem velice ráda, že jsem mohla časopis testovat
příloha
klad Vzhled
klad Nápady
klad Recepty
klad -
avatar
Ivana
Mile mě časopis překvapil, jsem vášnivá čtenářka a čtu vše, co mi přijde pod ruku. Velice mě zaujalo zpracování a nápad tohoto časopisu. Super nápady a chutné recepty. Mám ráda, když u receptů jsou fotky, pak člověk vidí, jak jídlo vypadá. Jsem nadšená!
příloha
klad Fotky u receptů
klad Super nápady
klad Plný fotek
klad Velikost časopisu
klad -
avatar
Michaela
Časopis má velmi pěkný design. Je poutavý a očím lichotivý, hlavně těm ženským ;-). Na můj vkus je v něm, ale příliš mnoho rukodělných činností. Jasně, je to časopis o tom, co a jak si doma mohu vylepšit a zdokonalit aniž bych běžela do obchodů - ale přiznejme si, kolik z nás má doma různá lepidla, obaly či provázky nebo laky, apod. Navíc moje maličkost na tohle úplně dělaná není. Takže jsem se těšila na spoustu receptů a tipů třeba v oboru zahradnictví.
příloha příloha
klad design
klad obrázky
klad recepty
klad málo receptů
klad příliš hodně práce :-(
avatar
Michaela
Bohužel nemohu napsat recenzi, jelikož mi do dnešního dne časopis nepřišel. Tudíž nevím, co bych tady tak mohla napsat, aby to mělo požadovaných 200 znaků :-) Časopis je určitě pěkný, ale to si mohu jen domýšlet podle pořadu, který ráda sleduji.
klad nic
klad nedorazil
avatar
Ivana
Luxusní časopis určitě pokud to pujde tak si objednán předplatné na delší dobu . Uzasne čtení kde se dozvím spoustu užitečných informaci a celkove zajímavé věci Miluji te to časopis proste Top doporučuji
klad Luxusní čtení
klad Nic
avatar
Kristýna
Tento časopis jsem viděla poprvé. Velmi se mi líbí velikost provedení. Ocenila bych v časopise určitě téma na tvoření s dětmi. Dále bych uvítala více kreativních věcí k vystřižení, možná nějaké šablony. Věci v časopise se mi zdají spíš zastaralé. Myslím, že dnešní kreativní svět už není jen o vyšívání a pletení. Naopak se mi ale líbí, že v časopise je prostor pro témata a je zde málo reklam.
příloha
klad Velikost
klad Málo reklam
klad Nezajímavá témata
klad Málo věcí k vystřižení
avatar
Jana
Časopis se mi velice líbí. S dcerkou jsme hned vyzkoušely ,,oživit,, staré plyšáky na zahradu a malá byla nadšená :). Já bych v časopisu ještě uvítala třeba přiložený nějaký střih na šití dětského či dámského oblečení. To bych si ho zaručeně koupila vždy :).
klad Přehlednost
klad Velikost časopisu
klad Barevnost
klad Nápaditost
klad není nic, co by se mi vyloženě nelíbilo
avatar
Jan
Jde o casopis napadu, co lze doma vyrobit. Nektere kousky vypadaji opravdu hezky, ale stejne se bojim, kdyz jsem nikdy nic podobneho nevytvarela, ze by to nevypadalo tak profesionalne, jako na fotkach. Tavici pistoli doma nemam, sit neumim :D musela bych nakoupit hodne vybaveni, abych mohla zacit vyrabet...Casopis jsem mela cely precteny za cca 50min
příloha příloha
klad hodne napadu
klad rychle cteni
klad hezke fotografie
klad chybejici vybaveni
klad bojim se, ze kdybych se pustila do vyroby, nevypadalo by to jak na fotkach
avatar
Veronika
Casopis ma pres 90 stranek, mnoho krasnych fotek, ale zaroven neni moc textu na strankach. Vetsinou jde o dobre nafoceny napad s popisem co je potreba a pak navod na vyrobu. Ja osobne nejsem zrucny typ, tak jsem si bohuzel na zadnou vyrobu netroufla. Taktez mi chybi potrebne vybaveni. Obavam se, ze by moje vyrobky vypadaly, jak od zaka ZS a ne tak profesionalne jak na fotkach...
příloha příloha
klad obsahlost
klad fotky
klad ne moc textu
klad popis
klad me chybi zrucnost, na vyrobu si netroufam
klad taktez mi chybi potrebne vybaveni (nemam ani tavnou pistoli)
avatar
Erika
Časopis a ani pořad jsem neznala. Po prolistování časopisu jsem si musela pustit i pořad v TV. Časopis jako takový je velmi inspirativní a každý si tam najde to svoje. Nejen vaření, péče o domácnost, tipy na zvelebení domu či bytu, ale i péče o mazlíčky. Je tam hodně návodů a inspirací. Je to něco nového a neoukaného na trhu. Vřele doporučuji.
klad Poutává obálka
klad Obsah
klad Inspirace
klad nenašla jsem nic
avatar
Jarča
Trošku mě mrzelo, že přišlo staré číslo časopisu. Jaro je už trochu pasé, ale pojďme k obsahu časopisu. Uvnitř jsou úžasné nápady na vyrábění, určitě je příští rok na jaře využiji. Některé ale zkusím už přes podzim a zimu. Například super návod jak si vyrobit zástěru. Jelikož ráda relaxuji v kuchyni, tak velmi oceňuji recepty (špenátové halušky měly doma úspěch). Líbí se mi do jakých částí je časopis rozdělen a každý si v něm určitě najde to svoje. Cena časopisu odpovídá obsahu, není zbytečně předražený.
příloha
klad obsah
klad recepty
klad skvělé nápady
klad přehlednost časopisu
klad příjemný papír
klad vše krásně popsané
klad přívětivá cena
klad nic
avatar
Petra
Krásný casopis plny rad, tipu a inspirace. Nejvice me bavi nove napady na vylepseni bydleni, inspirace na vareni a renovace stareho nabytku. Jsem mile prekvapena, pac jsem necekala takove zpracovani. V letnim testovani jsem se tesila na letni napady, prislo velikonocni cislo, ale to vubec nevadi! Urcite vyuzijeme, vzdyt jsou velikonoce zase zachvili. :)
příloha příloha
klad Obrazky
klad Zpracovani
klad Repty
klad Nove napady
klad Reklamy
avatar
Maky
Magazín Všechno, co mám ráda mě velmi zaujal. Je krásně barevný, plný obrázku a výstižnými komentáři. Magazín je plný obrázků a inspirace. Už mám v plánu, co vše vyzkouším a vyrobím. Moc děkuji za inspiraci a možnost nahlédnout do velmi inspirativního magazínu, který nedržím v ruce naposledy.
klad Vzhled
klad Výrobky
klad Neni nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Marcela
Magazín Všechno, co mám ráda jsem měla možnost prolistovat poprvé. Neznala jsem ani stejnojmenný pořad v České televizi. Podle názvu bych si ale nemyslela, že se jedná o kreativní časopis V podstatě se mi ale časopis líbí. Je v něm plno inspirace z různých oblastí a různých obtížností. Inspiraci nabízí např. při vaření, pečení, zkrášlování bytu, zahrady. Dále třeba šití a další práce s textilem. Syna hodně zaujal plyšáček z betonu. Hned chtěl takového udělat ze svého oblíbeného. Nejdřív nepochopil,že by ho musel namočit do betonu. Zkusíme to ale s nějakým, méně oblíbeným. Je to takový časopis, který i méně zručné lidi láká něco vyrábět. A každý si tam určitě něco najde, pokud má chuť tvořit.
příloha
klad mnoho inspirace
klad různé nápady
klad jednoduché, srozumitelné postupy
klad moc mě nezaujal název magazínu
avatar
Sára
Časopis mě velice nadchl, ráda bych uvítala rubriku věnovanou mazlíčkům, třeba výrobu hraček pro naše miláčky, rady, tipy... Já osobně jsem byla opravdu ráda za proměny starých věcí s novým využitím. Časopis má krásnou grafiku a je z kvalitního materiálu. Cena je přijatelná. Vynechala bych zbytečné reklamy, ale na druhou stranu jsou všude.
klad Materiál
klad cena
klad reklamy
avatar
Lenka
Jedná se o časopis určený především pro ženy, které chtějí zkrášlovat svůj domov. Jsou zde jednoduché návody na výrobu dekorací a renovaci starých předmětů. Nezdá se mi to nijak složité a finančně je to dostupné. Je zde i pár receptů na vaření /pečení.
klad Jednoduchost, vhodné i pro práci s dětmi
klad Recepty na vaření a pečení
klad Finančně dostupné materiály
klad Reklamy
avatar
Olga
Dnes mi přišel v pořadí druhý časopis "Všechno, co mám ráda". Už se moc těším, jak si večer lehnu pod peřinu a začnu v něm listovat a sbírat inspiraci na výrobu různých vychytávek, po zběžném prolistování jsem zahlédla i aranžování kytiček - tak to je moje, to mám moc ráda. Také nezapomenu na recepty a vše ostatní. Máte tu mnoho různých nápadů, které zcela určitě sama vyzkouším. Jsem ráda, že mohu tento skvělý časopis testovat. Krásný den všem :-) Olga
klad Časopis je moc hezky dělaný
klad Nádherné fotky přímo vybízejí k tvoření
klad Žádný zápor jsem nenašla
avatar
Renata
časopis super a hlavně hodně zajímavého čtení jinak určitě si ráda objednám další pokud bude možná objednávka a jinak i na facebooku sleduji články Všechno co mám ráda a jsou zajímavé a jak jsem uvedla časopis si moc ráda objednám pokud najdu někde inforamce tak že určitě doporučuji
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Zdeňka
Moc se mi časopis líbil, hlevně nápady. Moc takovéhle časopisy nečtu, ale tenhle byl opravdu moc moc moc pěkný. Tak do budoucna něco vyzkouším. :-) :-) :-) ............ ...................................
klad Nápady
klad Škoda, že nemá více stran, protože se mi moc líbil.
avatar
Jitka
Casopis Vsechno, co mam rada je moc prijemny casopis, sledovala jsem ho i jako TV porad a take se mi libil. Obsah je prehledne sestaveny, umoznuje snadnou orientaci v tematech jako jsou Kvetiny, Kreativita, Tvoreni s detmi, Kuchyne, Siti a Dilna. Dostala jsem na precteni dubnove cislo, ktere se venovalo Velikonocum ;) Ocenuji bezva napady treba na Kuratka pro koledniky i dalsi recepty se spenatem, napady na jarni vyzdobu i ostatni napady viz fotos - jak ozdobit zrcadlo a jak si usit stylovou zasteru na vareni ;) Rekla bych, ze v dnesni dobe internetu a googleni je takto prakticky ladeny casopis spise urceny pro starsi generaci :)
příloha příloha
klad prehledny obsah
klad originalni napady
klad profesionalni fotos
klad cena
avatar
Jitka
Casopis mi pujcila dcera, dekuji. Casopis je moc fajn, libi se mi prehledny obsah, vetsi pismena, zajimave napady, moc hezky aranzovane fotografie a navody. Koukala jsem i na porad na CT - Vsechno, co mam rada v lete, kde byly moc prijemne moderatorky a zajimave reportaze. Obe verze jsou proste takovy Receptar nejen na nedeli vylozene pro zeny ;) Diky.
klad vetsi pismena
klad zajimave clanky
klad porad v TV
klad nic
avatar
Pavli
Na magazin plny fantazie jsem se tesila, a da se rici, ze me zaujal. Najdeme zde zajimave inspirace a navody z ruznych oblasti, jako jsou recepty, siti, tvorive prace. Vse je hezky zpracovane, nafocene, barevne. Koukla jsem se i na porad v televizi. Je to prijemny porad, ktery v dnesni dobe nasili a politiky uplne vycniva z televizniho programu. Doporucuji na odreagovani a relaxaci.
klad pekne zpracovane
klad zajimava inspirace a napady
klad reklamy
klad vyssi cena
avatar
Marketa
Dekuji za predstaveni casopisu Vsechno, co mam rada. Velmi rada tvorim a zdobim, cokoliv :) Inspiraci hledam hlavne na internetu, uz vim kde a jak. Vyuzivam fler, youtobe..Najdu si to, co presne chci delat. Casopis jsem si procetla, par veci me zaujalo, ale venovala jsem ho dal. Zustanu u netu. Ikdyz je casopis moc pekne pripraveny, verny ctenar se ze mne bohuzel nestane. Sousedku jsem ale videla ho cist venku na zahrade u kavy, takze ji urcite zaujal a udelal radost :))))
klad pekne zpracovane
klad prilisna reklama
klad vyssi cena
avatar
Pavel
Dekuji, dorazil mi casopis s tulipany na titulni strane, cili dubnove velikonocni cislo. S pritelkyni jsme casopis prolistovali, procetli a zkoukli i porad v televizi, kazdy ctvrtek odpoledne v 16,45 hod novy dil. Velmi pekne udelane, oba dva formaty. Opravdu vhodne k relaxaci a odpocinku. Jeste jednou dekuji.
klad casopis i tv porad
klad prakticke rady a tipy
klad nic
avatar
Zdenka
MOOOOOOOOOOOC SE MI ČASOPISSSSSSS LÍBIL VELICE ZAJÍMAVÉ A SKVĚLÉ NÁPADY URČITĚ NĚKTERÝ TIPY VYZKOUŠÍM A NA TELEVIZNÍ POŘAD SE URČITĚ PODÍVÁM:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
klad NÁPADY SKVĚLÉ
klad MÁLO STRÁNEK
avatar
Lucie
Časopis se mi líbí. Obsahuje spoustu inspirativních fotografií a nápadů, nad kterými mi jen oči přecházely. Jsem tvořilka začátečnice a proto bych uvítala podrobnější návody na zpracování (pouze fotografie nestačí), případně více informací a tipů na materiál. Zhlédla jsem i pořad k tomuto dílu časopisu a byl mile oddechový.
klad skvělé nápady
klad skvěle působící fotografie
klad podrobnější popis postupu
avatar
Vladimíra
Časopis Všechno co mám ráda je velmi pěkný, je v něm plno kreativních nápadů na tvoření, doplněných fotografiemi. Uvítala bych v něm více receptů a různých vychytávek do kuchyně a více nápadů pro zahradu.
klad - různá témata
klad - kreativní návody i s postupy
klad - malé množství reklam
klad -
avatar
Drahomíra
Časopis plný nápadů, receptů, inspirací. Fajn společník pro volné chvíle, čtení ke kávě. Doporučuji! Návody na výrobu ozdob a jiných výrobků jsou podrobně a srozumitelné krok po kroku sepsané a nafocené. Vybízí ke shlédnutí stejnojmenného pořadu.
klad barevnost
klad kvalitní vazba
klad nápaditý
klad inspirativní
klad kreativní
klad málo textu