Vybrané testerky relaxovaly 1 hodninu zdarma ve Vodním světě Infinit Vysočany. Jak si odpočinuly zjistíte z recenzí 

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
19x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 9. 8. 2020
do 13. 9. 2020


Vodní svět Infinit 

Celoroční volnočasový areál Infinit Vysočany s Vodním světem nabízí plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a dvě sauny – nově vybudovanou Saunu na hladině a parní solnou lázeň.

Nová finská Sauna na hladině láká na příjemnou teplotu 70 °Celsia a svěží pomerančovou esenci. Zaujme vás panoramatickým výhledem na bazén a je ideální pro rodiny s dětmi, které se učí saunovat. Ve Vodním světě můžete využít i druhou saunu - Parní solnou lázeň. Zázemí Vodního světa je perfektně připraveno pro návštěvy rodin s dětmi, ale i pro dospělé, kteří mohou využít Saunový svět s 6 druhy saun, fresh bary, relaxační místností či slunnou terasou patro výše.

Vodní svět pořádá spolu s Plaveckou školou Žabička kurzy plavání pro děti od 6 měsíců do 10 let. 

Více informací najdete TADY.

 


Hodnocení
27
avatar
Aneta
Super,pekny velky bazen,malo lidi,prizniva cena . Koutek pro deti-mohl by byt vice vybaven ale + je,ze voda u kojencu je osetrena setrne UV filtrem.Relaxacni zona-Prostorna sauna na hladine,whirpool uspokoji myslim kazdeho.Aromaticka parni lazen je skvela relaxace....co vic dodat......Doporucuji ?
klad Parni lazen
klad Detska zona
avatar
Jana
V klidném místě nedaleko Palmovky se nachází tento vodní a saunový svět. Mohou sem zajít i maminky či tatínkové s miminky či maličkými dětmi. Jsou tu také vítáni. Doporučuji přijet na místo autem. Lze v pohodě zaparkovat. Možnost posedět vedle bazénu v prosklené restauraci.
klad příjemné prostředí
klad příjemný personál na recepci
klad Hudba v šatně -relaxační
klad Hudba v sauně - u bazénu- s výhledem přes sklo na bazén
klad Voňavá parní sauna u bazénu
klad přiměřený počet návštěvníků
klad Voda v bazénu i vířivce optimální teploty
klad Asi by to chtělo častěji vytírat vlasy z podlahy ve sprchách a šatně
avatar
Kateřina
Byla jsem moc spokojená se saunami. Výběr tu je opravdu velký a sauny jsou prostorné. Krom saun se zde nachází vířivky, bazén pro plavání, prostě pro každého něco. Co mě potěšilo byla čistota v šatnách, sprchách, ale i v samotném vodním světě. Určitě doporučuji navštívit toto místo i náročnějším klientům, kteří rádi zkouší různé druhy saun, tak jako já.
klad výběr z výcero druhů saun
klad čisté prostředí
klad klid
klad mnoho možností relaxace
klad nic
avatar
Veronika
Pokud jdete do vodního světa s úmyslem odpočinku a nebo dokonce tréninku, tak musíte vybrat čas, kdy tam nebudou děti.Bohužel neukázněné chování maminek s dětmi, které si myslely, že jsou tam sami mi z návštěvy udělaly dost špatnou zkušenost. Mám děti rada, ale pokud si chci odpočinout a nebo zaplavat a děti mi skáčou na hlavu a rodiče a ani personál to neřeší, tak vím, že už tam nepůjdu.Místo je ideální pro rodiny s dětmi pro ně určitě doporučuji, ale pokud chcete sami plavat, tak bohužel neuděláte pár temp aby jste se nemuseli zastavit, protože máte v dráze dítě.
klad Krásné prostředí
klad Čisto
klad Příjemná teplota
klad Vhodné pro rodiče s dětmi
klad Hluk
klad Malé výřivky
avatar
Kláruš
Byla to naprostá paráda. Šatny byly čisté. V bazénu bylo málo lidí. Líbí se mi, že strávený čas počítají až od vstupu u turniketu, který se nachází až po šatně. Při vstupu do vodního světa se dají využít i sauny ve vrchním patře. Myslím, že sem budu rozhodně chodit.
klad velikost
klad čistý čas
klad čistota
klad prostor
klad nic
avatar
Dana
Vodní svět Infinit se líbil už dřív, ale teď s novou saunou je ještě lepší. Musím ocenit moderní vybavení i čistotu celého areálu. Velmi příjemná je teplota vody, zima vám v bazénu rozhodně nebude. Osobně mám nejradši samotný bazén a whirpool, ale šla jsem i do sauny, která je navíc v ceně vstupenky. Nakonec ještě zmíním, že se tu jako v jednom z mála bazénů dá koupit zdravé a lehké občerstvení.
klad Příjemné moderní prostředí
klad Čistota
klad Široká nabídka služeb za jednu cenu
klad Lehké občerstvení
klad O víkendu bylo poměrně plno
avatar
Zuzana Černá
V Infinitu jsem byla ve všední den, a takto méně frekventovaný čas doporučuji! Zázemí je velmi příjemné, celý areál je uzpůsobený pro začátečníky, ale i ,,náročnější relaxanty". Za hodinu se ovšem nedalo úplně všechno stihnout, doporučuji návštěvu na dvě až tři hodinky.
klad Zázemí
klad Sauna
klad Teplota vody
klad Dostupnost
avatar
Kateřina
Ve vodním světě Infinit se mi líbí především možnost si po plavání dát také saunu, z které je pěkný výhled na bazén. Nebo relaxovat ve vířivce. Oceňuji také čistotu vody a ve večerních hodinách ztlumení světla, příjemnou atmosféru. Navíc se mi libí také prostorné šatny.
klad atmosféra
klad sauna s výhledem na bazén
klad čistota vody
klad nic
avatar
Edita
Už dříve jsem slyšela chválu, nyní se mi potvrdilo. Vodní svět Infinit Vysočany se nachází v příjeném sportovním, hotelovém resortu s širokým vyžítím. Tímto Infinit zapadá do konceptu resortu a nabízí širokou škálu sportovního a relaxačního vyžití, a to už od časného rána, až do noci. Návštěvnost byla také příjemná, stejně tak atmosféra a dostupnost plaveckých dráh i relaxačních částí, jako je whirlpool, Sauna na hladině a parní solná lázeň. Skvěle zapadlo do pohodového, odpočinkového víkendu, nesmíme na sebe zapomínat!
klad pěkné a příjemné prostředí
klad celková vybavenost a čistota
klad vyžití pro děti
klad Žádné zápory jsem neshledala.
avatar
Bohumila
Ve Vodním světě můžete využít krytý plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool, saunu na hladině a parní lázeň. Prostředí je hezké, nabízené vodní radovánky také. Byli jsme spokojeni, líbilo se nám tam. Je to takové útulné.
klad prostředí
klad nic
avatar
Marie
Návštěva Vodního světa v Infinit byla fajn. Bylo kde zdarma zaparkovat, bsluha moc ochotná, prostředí čisté (možná bych doporučila dát v dámských šatnách odpadkový koš i k části s fény, protože zde byla spousta vlasů, které nebylo kam vyhodit), šatny prostorné, sprchy uklizené. Vodní svět jsem navštivila v sobotu kolem 10 dopoledne a uvnitř bylo jen pár lidí. Měla jsem tedy dost prostoru na plavání ve vlastním tempu. Daly se najít momenty, kdy byla sauna i vířivka prázdné. V sauně hrála příjemá hudba, celkově se mi prostředí velmi líbilo. Na plavání a následnou relaxaci prostě super.
klad Prostředí
klad Čistota
klad Dostupnost
klad Parkování
klad Teplota vody
klad Vlasy v části s fény
avatar
Iveta
Moc příjemné prostředí. Se synem jsem ocenila hlavně kojenecký bazének, relaxační zónu a výběr různých druhů domácích limonád. Pro rodiče je pak super welness - bazén, vířivka, sauny všeho druhu - naprosto ideální na zimní víkendový relax :) Rozhodně se brzy vrátíme.
klad Kojenecký bazének
klad Vířivka
klad Sauny
klad Nemám připomínek
avatar
Pavla
Prostředí je velmi příjemné včetně personálu. Velký výběr saun k dispozici ručník, prostěradlo v ceně plus bar na osvěžení. Sauny i sprchy jsou čisté, vše velmi příjemně provoněno bylinkami či esenciálními oleji. Určitě budu navštěvovat. Rituály mě neoslovily ale to je individuální. Jako relax je sauna velmi dobrý nápad.
klad Čistota
klad Vůně
klad Výběr saun
klad Nic
avatar
Charlotte Vrindavani
Krásně teplý a čistý bazén s mozaikou palem na zdech, dráhy pro kondiční plavání byly příjemně nevytížené, čas ve sprchách se nezapočítává do stráveného (účtovaného) času v bazénu, velmi příjemné sprchy s hudbou a erární kosmetikou, možnost využít v jednom bazén + saunu + vířivku + solní lázeň.
klad příjemně teplá voda v bazénu: 28 stupňů
klad čistota bazénu a prostor
klad sprchy - do ceny se nezapočítává čas strávený ve sprše a v šatně
klad hudba, fény a erární kosmetika (včetně odličovače) ve sprchách
klad dlouhá otvírací doba: denně 7 - 23h
klad v ceně nová finská sauna vedle bazénu s výhledem na bazén a aroma vůní
klad u bazénu vířivka s teplou vodou 34 stupňů
klad kojenecký bazén bez chlóru, 32 stupňů, oddělená technologie čistění vody
klad solná paní lázeň v ceně
klad příznivá cena: bazén + parní lázeň + finská sauna + vířivka: 130 Kč na 60 min.
klad krásně volný bazén pro kondiční plavání: v sobotu v 19h byly 2 os. na 3 dráhy
klad bazén má relaxační část s masážními tryskami a chrliči
klad možnost zapůjčení ručníku
klad velká a efektivní recepce - rychlost, sympatická obsluha, možnost zakoupení nápojů apod.
klad v šatně individuální uzavíratelné skříňky na kočárky a u recepce indivduální uzavíratelné skříňky na cennosti
klad doprovod může posedět u stolečků na chodbě s výhledem na bazén
klad ve stejném komplexu saunový svět a sportscentrum (vnitřní a venkovní tenisové kurty, squashové a badmintonové kurty,
klad venkovní parkoviště přímo před areálem zdarma
klad vířivka není příliš velká, je oblíbená a často zaplněná
klad bazén se nachází mimo centrum, horší dostupnost MHD
avatar
Tereza
Je to skvělé místo, vše je velice čisté a voda je příjemně teplá. Voucher jistě využiji s dcerou, je to skvělé místo u pro děti. Občerstvení je zde velice dobré a není ani moc drahé. Do sauny bohužel kvůli zdravotním důvodům nechodím, ale bazén a vířivku jistě využiji. Děkuji Hořejší
klad Čistota
klad Prostředí
klad Občerstvení
klad Teplota vody
klad Nic
avatar
Kamča
Navštívili jsme wellness s ročním prckem, zařízení čisté a moderní, k dispozici je mnoho fenu, ohrádky, přebalovací pulty, koupací podložky, kromě klacicky sprchových hlavic i sprcha s hadici, takže jsem malého umyla, jak jsem potřebovala. V plavecké bazénu bylo fajn rozdělení lajn pro plavce a velké části pro dovádění, kojenecký teplý bazén s masážními lavicemi byl perfektní a vyrivka příjemná, pro prohrát jsme vyzkoušeli i páru a sanu a obojí i s malým :) zároveň bych chtěla ocenit možnost volného půjčení plaveckých desek různých velikostí a plavacích pasu, takže jsme si dovádění ve vodě užili i se spestrenim. Slečny na recepci byly moc ochotně, vše vysvětlily a i přes roušku se usmívaly :) určitě jsme zařízení nenavstivili naposled :)
klad Plavací pomucky
klad Cistota
klad Ochotný personal
klad Kojenecký bazen
klad Rozdělení bazénu pro plavce a neplavce
klad Uzpůsobeno pro deti
klad Nic
příloha
avatar
Jana
V Infinit Vysočany jsem byla poprvé a spokojená. Příjemný personál. Sauna u bazénu pro rodiny s dětmi super. Voda a prostředí čisté, voňavé. Zázemí pro děti domyšlené, nic mi nechybělo. Teplota vody byla moc příjemná pro mě i pro dcerku. Určitě znovu navštívíme.
klad Teplota vody
klad Čistota
klad Nic
avatar
Markéta
Vezmu to z pohledu matky s půlročním prckem. Na recepci dostanete čipové hodinky které slouží jak ke vstupu, tak jako zámek na skříňku. Nepočítá se vám čas v šatně, jen ten který strávíte opravdu v bazénu. Hned v první místnosti šatny je postýlka, kam je možné dítě odložit a v klidu si sundat boty a bundu (jsou tam i fény a nízké lavice na které se můžou posadit malé děti a obouvat se). V šatně samotné jsou jak přebalovací pulty, tak speciální skříňky pro maminky (jsou větší). Ve sprchách je ohrádka, kam je možné ratolest zase odložit. K dispozici je zde i sprchový gel pro miminka. Krásný velký plavecký bazén - 3 dráhy a jedna širší pro ty co se rádi jen tak koupou. Speciální bazének pro malé děti s teplou vodou (32 stupňů). Vířivka. Sauna a pára - vše kolem bazénu. Pokud přesáhnete zaplacenou hodinu, počítá se poměrná část ceny z času stráveného navíc. Krásné čisté prostory, rozhodně místo kam se budu ráda vracet.
klad baby friendly
klad rozmanitost
klad free sprchové gely ve sprchách
klad parkování pro kočárky
klad trošku zmatené slečny na recepci
klad absence přebalovacích pultů v pánské šatně
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
V tomto bazénu jsem byla minulý víkend k večeru.A velmi se mi zde líbilo i když občas křičely děti. Ocenuji ve vodním světě možnost různého využití(bazen, 2 vířivky,sauna a pára) Co bych možná zvážila pro příště si vzít: pantofle a také ručník do vnitř abych mohla jít sauny.
klad sauny
klad vířivky
klad dráhy na plavání
klad čas ne převlečení, který se nepočítal do celkového času
klad hluk dětí
klad ručník, který je nutný do sauny- a já ho nechala v šatně
avatar
Dominika
Krásné welness, byly jsme tam s manželem a dcerkou a ocenili jsme, že tam nebyly téměř žádní lidé, krásná sauna, whirpool, bazen, včetně detskeho bazénku. Dcerka se tam krásně vyrafila, já zarelaxovala, rozhodne moc doporučuji. Určitě se budeme moc rádi vracet.
klad Malo lidi
klad Krasne prostredi
klad Moderni
klad Čistý
klad Klidný
klad Vhodne s detmi
klad Nemam výtku
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel