Zapojte se do testování a získejte volný vstup do Vodního světa Infinit Vysočany 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
5. 8.
23:00
konec testování
13. 9. 2020

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které získají vstup zdarma do Vodního světa Infinit Vysočany a poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu, na Google a Facebooku Infinit Vysočany. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište, co vás nejvíce na Vodním světe Infinit Vysočany zaujalo. 
 
Redakce ze všech přihlašovacích komentářů náhodně vybere 30 testerek, kterým bude zaslán voucher na jeden hodinový vstup zdarma pro dospělou osobu.


Vodní svět Infinit 

Celoroční volnočasový areál Infinit Vysočany s Vodním světem nabízí plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a dvě sauny – nově vybudovanou Saunu na hladině a parní solnou lázeň.

Nová finská Sauna na hladině láká na příjemnou teplotu 70 °Celsia a svěží pomerančovou esenci. Zaujme vás panoramatickým výhledem na bazén a je ideální pro rodiny s dětmi, které se učí saunovat. Ve Vodním světě můžete využít i druhou saunu - Parní solnou lázeň. Zázemí Vodního světa je perfektně připraveno pro návštěvy rodin s dětmi, ale i pro dospělé, kteří mohou využít Saunový svět s 6 druhy saun, fresh bary, relaxační místností či slunnou terasou patro výše.

Vodní svět pořádá spolu s Plaveckou školou Žabička kurzy plavání pro děti od 6 měsíců do 10 let. 

Více informací najdete TADY.