Vybrané testerky si zdarma užily letní odpoledne se svou rodinou na koupaliště Kolovraty. Přečtěte si jejich zkušenosti

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
13x
4
12x
3
4x
2
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 22. 7. 2020
do 15. 8. 2020


Koupaliště Kolovraty

Nové koupaliště Kolovraty na okraji Prahy láká návštěvníky na moderní, čistý areál s bazény, slunnou terasou, travnatou plochou a příjemným posezením pod slunečníky u občerstvení.

Každý den je pro vás připraven vyhřívaný venkovní bazén 25 metrů s plaveckými dráhami a relaxační částí. Děti mohou využít menší bazén s klouzačkou a chrličem. Oba bazény jsou vyhřívané, aby byla vždy příjemná teplota i při prvních teplých dnech. 

Relaxovat a slunit se můžete na slunné terase s lehátky nebo na rozlehlé travnaté ploše s kapacitou 600 osob.
K dispozici je také sociální zařízení, převlékárny a občerstvení s posezením pod slunečníky. 

Okolo koupaliště se protíná několik oblíbených cyklostezek, proto jsou vítání cyklisti, pro které jsou připraveny stojany na kola s možností uzamčení přímo v areálu. 

Více informací o koupališti Kolovraty najdete TADY.


    

Hodnocení
29
avatar
Martina
Koupaliste Kolovraty jsem navstivila cestou na chatu, abych se podivala, jak toto nove koupaliste vypada. Nachazi se na kraji obce, spis smerem na Ricany, trochu potiz muze delat hledani parkoviste. Asi je lepsi navsteva ve vsedni den, pokud je hezky den a vikend, koupaliste je dost plne. Pokud se nekdo nechce opalovat, ale jen si zaplavat, staci asi prijit pozdeji, prijet na kole apod.
klad Je to nove
klad nedaleko Prahy
klad hodne lidi
avatar
Helena
Krásné prostředí, nové parkoviště, služby perfektní. Byla jsem navýsost spokojená. Spojení s Prahou supr. Ideální počasí co si lze víc přát !!! Vřele doporučuji účastníkům letního opalování a užití si letních radovánek-
příloha
klad Báječné koupání
klad Hezké prostředí
klad Neshledala jsem žádnou závadu.
avatar
Renata
Dokonalý venkovní letní relax pro všechny věkové kategorie. Krásné prostředí, čisto, dostatek prostoru jak na trávě tak na zpevněné ploše. Atrakce, které bezpečně zabaví děti a příjemné posezení ve stínu pro rodiče. Široká nabídka občerstvení, vše za normální, přiměřenou cenu. Sympatický personál. K dispozici lehátka, prostě vybere si každý.
klad celé zařízení
klad -
avatar
Tereza
Koupaliště velmi pěkné, dobré vyžití pro děti, občerstvení standard - mohlo by být větší výběr a zdravější varianty. Bohužel nadhodnocená kapacita, byla tam odpoledne hlava na hlavě a to i ve vodě.
klad čislo
klad pěkné prostředí
klad vyžití pro děti
klad občerstvení ok
klad hezký prostor na ležení
klad nadhodnocená kapacita
klad moc návštěvníků
avatar
Petr
Pěkné koupaliste, libilo se mi koupání pro děti, bazenek si dcerka moc užila. V arealu je spousta travnaté plochy, tak jsme to využili a dali si tam deku, moc fajn relax.
klad Detsky bazenek
klad nic
avatar
Michaela
Pěkné menší koupaliště. Při zakoupení celodenního vstupu se můžete opakovaně vrátit. Bezbariérový přístup a možnost platby kartou ?? Vstup dospělí 140,-/den Vstup děti (i 2 leté) 90,-
příloha příloha
klad Čisté koupaliště, sprchy i toalety
klad Velká opalovací louka
klad Vyžití pro děti - Dětský koutek, brouzdaliště se skluzavkou
klad Příznivé ceny občerstvení
klad Cca 12 minut od vlaku
klad Přístupnost i s kočárkem
klad V bazénu nebylo k hnutí
klad Hodně vos, ale mají na každém rohu pastičky
avatar
Michaela
Mensi ale zrekonstruovane koupaliste v prirode. Nedaleko je zastavka MHD. Fronta na vstup rychle utikala, maji 2 pokladny. Voda v bazenu 27 stupnu a krasne cista ? Chvalim za lapace na vosy u odpadkovych kosu a udrzovany travnik.
příloha
klad Dost travnate plochy na lezeni
klad Plastova lehatka a slunecniky
klad Ciste toalety a cele zazemi
klad Pred vstupem do bazenu je brouzdaliste na nohy
klad Berou karty
klad Obcerstveni vcelku drahe
klad Dlouha fronta na pizzu
avatar
Veronika
Velice příjemné koupaliště s čistým bazénem a dostatkem zeleně. Teplota vody pro léto optimální. Celková kapacita koupaliště dostatečná. Bazén však během víkendů spíše ke koupání než plavání pro velký počet návštěvníků. WC a občerstvení celkem vyhovující. Dopravní dostupnost pro auta a kola dobrá, MHD slabší pro dlouhé intervaly a kapacitu autobusu. Ideální koupaliště pro obyvatele Kolovrat a Říčan nebo Prahy Háje.
klad čistota a teplota vody v bazénu
klad příjemné prostředí - tráva a stromy
klad občerstvení - nabídka ovoce a zeleniny
klad WC a sprchy
klad lehátka a slunečníky
klad dopravní dostupnost MHD
klad nedostatečná kapacita plaveckého bazénu během víkendu
avatar
Zdena
Krásné čisté koupaliště. Voda není cítit chlorem je přihřívaná a naprosto čistá. Uklizené a čisté wc. Ochotný personall. Jedině by mohl být větší výběr občerstvení.
klad Vše super.
klad Nic.
avatar
Jindřiška
Nakonec jsem nemohla šla moje dcera,byla spokojená, akorát trochu více lidí,ale dalo se,nanašla si místo na opalování a byla spokojená, trochu větší fronty na občerstvení,jinak pohoda, hygienické potřeby v klidu
klad Akorát trochu více lidí, fronty na občerstvení,ale to je asi normální v létě
klad Wc hygienické potřeby dobré
klad Málo obsluhy jinak v pohodě
avatar
Alena
Koupaliště v Kolovratech je moc hezké, voda příjemná, užili jsme si to tam. Celý areál je upravený a má skvělé zázemí, hezké a čisté toalety. Občerstvení je dostačující, se synem jsme si dali pizzu, ale v nabídce bylo například i čerstvé ovoce, obsluha výborná. Nedostatek přirozeného stínu nahrazují slunečníky, kterých je tam sice hodně, ale přesto zvlášť s malými dětmi, bych na to myslela a přinesla si vlastní, popř. stan, slunečníky byly rychle rozebrané. K dispozici jsou i lehátka a slunečná terasa vypadala jako oáza pohody. Díky za možnost testování, byl to fajn relax.
klad příjemná voda
klad upravený areál
klad skvělé zázemí
klad čisté toalety
klad občerstvení s hezkým posezením
klad dětský koutek u občerstvení
klad k dispozici lehátka a slunečníky
klad plavčík ve střehu
klad malé parkoviště
klad málo stínu
klad nesmí se skákat do vody
avatar
Markéta
Koupaliště je úžasné. Pro děti i dospělé je vybavené... Koupání, zázemí je čisté. Občerstvení chutné a cenově dostupné...Dcerka (4 roky) se vyřádila a my také:-)
klad Vše☺
klad Žádné
avatar
Jana
Koupaliště v Kolovratech je nové a velmi pěkné. Zejména pro děti je zde bazén kde stačí a mohou si půjčit hračky připravené k dispozici u bazénu. Voda je příjemně teplá což v zejména mírně chladnějších dnech je hodno ocenění. Dětský bazén nabízí i stříkací houbu a skluzavku do vody. Velký bazén pro dospělé je též příjemně koncipovaný včetně dráhy pro plavce. K dispozici jsou zdarma lehátka u bazénu. Bufet je dobře zásobený a zejména frappé a pizza nemají chybu :-) Co mi chybělo zde byly slunečníky (je jich pár), schránky na cennosti případně šatny a zejména kvalitní převlíkárny (v současné době je k převlékání určen prostor sprch, který je malý a věčně zatopený vodou ze sprch. Celkově koupaliště působí příjemně.
klad dětský bazén s hračkama
klad vyhřívaná voda
klad nabídka bufetu
klad lehátka zdarma u bazénu
klad celková atmosféra
klad nejsou kvalitní převlíkárny
klad nejsou schránky na cennosti
klad vosy
klad minimum stínu - málo slunečníků
klad cena pro dítě stanovená od 1-15let
avatar
Zdeňka
Koupaliště je poměrně malé, na to kolik lidí tam bylo než začalo tedy pršet. Chyběly mi tam venkovní herní prvky pro děti, aby se aspoň trochu rozložila kapacita bazénu. Na pizzu, kterou jsme si objednali k obědu jsme čekali hodinu! Velmi se nám zamlouvala teplota vody, tzn. že se tam může člověk vydat i když není úplné teplo :-).
příloha
klad teplota vody
klad skluzavka v dětském bazénku
klad lapače na vosy
klad nemožnost jakéhokoliv skákání do bazénu
klad čekací doba na jídlo
klad drahý vstup pro děti, platí už od 1 roku
klad plavčík zakazuje věci, které pak ale někomu povolí
avatar
Ludmila
Moc pěkné koupaliště, kam se dá příjemně dojet po cyklostezce i na kole, super, že kolo je možné uzamknout uvnitř areálu (což je např. pro mě jako vlastníka elektrokola super :-)) Moc pěkné vybavení pro děti, o maličko horší je to s občerstvením, za mě menší výběr, ale zato výborné. O víkendu je koupaliště narvané k prasknutí, moc si nezaplavete, ale v týdnu je to na pohodu :-)
klad Lapače na vosy
klad Čistota
klad Příjemně teplá voda
klad Vyšší ceny vstupného
klad Velmi přísný plavčík
avatar
Dominika
Většinou jezdíme na přírodní "koupaliště", ale tentokrát jsem vyrazila k vodě se svojí mladší sestřičkou. Kolovraty vypadala na internetu velice pěkně, hlavně kvůli rozlohlé travnaté ploše, ideální na rozložení deky a relaxování s uběhaným prckem :) Mohu jedině doporučit!
klad Spousta místa na ležení na dece
klad Příjemná, čistá voda
klad Super dostupnost
klad větší fronty k občerstvení
avatar
Nicola
Naprosto krásné vyhřívané koupaliště nedaleko Prahy. Doporučuji vyrazit na kole i s dětmi. Na koupališti lze využít oddělený dětský bazén. Všichni jsme byli nadšení a určitě se vrátíme.
klad Čistota
klad Stojany na kola
klad Dětský bazén
klad Občerstvení
klad V blízkosti Prahy
klad Nenapadá mě
avatar
Michaela
Na koupališti jsem byla s manželem, dětmi a babičkou, dopoledne to bylo skvělé, odpoledne už bylo více lidí,ale pořád nic hrozného. Velice mě zaujaly stojany na kola,tak příště možná vyrazíme na kolech. Byl tam stánek s občerstvením za přijatelné ceny, pizza prý byla výborná.
klad Velký bazén
klad Dětské brouzdaliště
klad Stojany na kola
klad Stánek s občerstvením
klad Wc, převlékárny
klad Chybí nějaká zamykací skříňka na telefon apod.
avatar
Helena
Jako zastávka pro výlet na kole ideální, cyklo stojanů je dostatek, co se však týče dopravy MHD, to už je horší. Voda čistá, na můj vkus možná zbytečně teplá, místa pro odpočinek dostatek, ale bazén by dle mého názoru měl mít kapacitu větší při větší obsazenosti lidí, je to hlava na hlavě a člověk si nezaplave. Občerstvení bych určitě rozšířila o nějaké drinky jako např. Mojito, Sex On The Beach atd. To k létu prostě patří, zároveň bych přidala i nějaká lehká letní jídla.:) Celkový dojem dobrý, na umělé koupaliště super, nicméně mám raději pískovny a přírodní jezera. :) Otevírací dobu bych určitě prodloužila.
klad Čistá voda
klad Slunečníky
klad Areál
klad Malý bazén
klad Malý nápojový lístek
klad Malý výběr jídla
klad Špatná dostupnost MHD (jezdí málo)
klad Krátká otevírací doba
avatar
Barbora
Koupaliště jsme navštívili v den, kdy bylo opravdu vedro, takže bylo hodně plno. Nicméně stále je kam dát deku, lidé se v prostoru rozprostřou. Je zde bohužel malá kapacita parkoviště, pokud nepřijedete dopoledne, už nemáte moc šanci. To samé platí o slunečnících a lehátkách. Při takovémto počtu lidí nemáte ani moc šanci si zaplavat ve vyhrazených pruzích. Jinak ale parádní teplota vody, čisté zázemí, občerstvení se slušnými cenami. Děti byly moc spokojené, bavil je jak dětský bazének se skluzavkou, tak i malý dětský koutek u občerstvení. Návštěvu určitě doporučuji, jen je lepší vydat se sem třeba na kole než autem. Kola pohodlně zaparkujete ve stojanech uvnitř areálu a máte je pak na očích.
příloha příloha
klad teplota vody
klad čisté WC a převlékárny
klad lehátka a slunečníky zdarma
klad dětský bazen s vybavením
klad dětský koutek pod slunečníky
klad ceny v občerstvení průměrné
klad stojany na kola uvnitř areálu
klad pravidelné čistění předmycího bazénu
klad dohled aktivního plavčíka
klad nekuřácký prostor (pouze vyhrazený koutek)
klad nedostatek parkovacích míst
klad nemožnost zaplavat si v oddělených pruzích
klad chybí přirozený stín (v prostoru nejsou vzrostlé stromy)
Zobrazit více recenzí