Vybrané testerky si zdarma užily letní odpoledne se svou rodinou na koupaliště Kolovraty. Přečtěte si jejich zkušenosti

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
13x
4
12x
3
4x
2
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 22. 7. 2020
do 15. 8. 2020


Koupaliště Kolovraty

Nové koupaliště Kolovraty na okraji Prahy láká návštěvníky na moderní, čistý areál s bazény, slunnou terasou, travnatou plochou a příjemným posezením pod slunečníky u občerstvení.

Každý den je pro vás připraven vyhřívaný venkovní bazén 25 metrů s plaveckými dráhami a relaxační částí. Děti mohou využít menší bazén s klouzačkou a chrličem. Oba bazény jsou vyhřívané, aby byla vždy příjemná teplota i při prvních teplých dnech. 

Relaxovat a slunit se můžete na slunné terase s lehátky nebo na rozlehlé travnaté ploše s kapacitou 600 osob.
K dispozici je také sociální zařízení, převlékárny a občerstvení s posezením pod slunečníky. 

Okolo koupaliště se protíná několik oblíbených cyklostezek, proto jsou vítání cyklisti, pro které jsou připraveny stojany na kola s možností uzamčení přímo v areálu. 

Více informací o koupališti Kolovraty najdete TADY.


    

Hodnocení
29
avatar
Božena
Koupaliště mne zaujalo svou polohou a blízkost Prahy. Autem jsem byla na koupališti za chvíli. Prostředí perfektní s dostatkem všech radovánek co k létu patří. Velká spokojenost.
klad Poloha místa.
klad Nové parkoviště.
klad Bazen s lehátky.
klad Stánek s občerstvením.
klad Nemám výhrady.
avatar
Bobi Pavlína
Koupaliště jsem navštívila 2x. Vždy ve všední den.První návštěva mě navnadila.Bazen přiměřeně zaplněný,plavání bez omezení Teplota vody velice příjemná.Areál čistý,taktéž sprchy i WC.Dostatek slunečníků,lehátek i míst k ležení. Druhá návštěva poněkud katastrofická.Bazen přeplněn,dalo se pouze popocházet.Areál poněkud přeplněn. Parkoviště se trochu hůře hledá a kapacitně bohužel nestačí. Stálo by za úvahu ,umístit na stránky koupaliště momentální obsazenost.
klad poměrně pěkné prostředí
klad čisté sociální zařízení
klad teplota vody v bazenu
klad dětský bazen
klad občerstvení
klad aktivní kontrola plavčíků
klad sluneční terasa
klad nedostačující parkoviště
klad přeplněnost areálu
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Koupaliště Kolovraty ma jedinečnou atmosféru. Prostredi je krasne a ciste. Libi se mi i zde moznost stojanu na kole,jelikoz jsem cyklistka,prijela jsem na kole a na par hodin se osvezila a zaplavala si mezi tréninkem. Občerstvení je zde fajn,mila obsluha a snazi se vyhodit zákazníkovi. Dalsi plus považuji slunečníky.
klad Vse
klad Nic
avatar
Katka
Moc pěkně nově opravené koupaliště, travnatá velká plocha, bazén oddělený lehátky od dětského brouzdaliště s klouzačkou. Vše čisté, stejně tak toalety a převlékárny. I při vysoké návštěvnosti doplněný toal. papír. Občerstvení i zmrzlina v pohodě, nijak dlouhé fronty. Vstupné malinko vyšší, rodinné v pohodě. Nám se moc líbilo. Dostupnost vlakem, autem i na kole.
klad Čistota
klad Trávník
klad Ledová káva
klad Vyšší vstupné
příloha
avatar
Anastázie
Koupaliště se nám se synem hodně líbilo, vše čisté hezky upravené. Využili jsme slunečník na trávě a bylo to super mít stín. Dostatek míst pro parkování skoro hned u areálu. Jediné co nám chybělo byla nějaká zdravější nabídka jídel k obědu, jinak oceňuji nakrájené ovoce :) děkujeme, přijedeme určitě zas :)
klad Čisté prostředí
klad Krásné brouzdaliště pro děti s protiskluzem
klad Lehátka, slunečníky zdarma
klad Nabídka jídla, malý výběr "zdravého"
avatar
Katka
Koupaliště je krásné,čisté,pro rodiny s dětmi ideální. Byli jsme se synem ( 7 let ) který si celý den moc užil,vůbec se mu nechtělo domů. Na koupališti spousta místa,nemuseli jsme se mačkat,určitě znovu brzo zavítáme s celou rodinou.
klad Čisto
klad Celkově pěkný dojem
klad Nic
avatar
Kristýna
Koupaliště je v nádherném prostředí. Den mé návštěvy bylo 30 stupňů a na tomto koupališti je spousta možností na osvěžení jako například příjemná teplota vody, cenově dostupné občerstvení.
klad Prostředí koupaliště
klad Dostupnost
klad Cenově dostupné občerstvení
klad Hodně lidí
avatar
Lenka
Krásné ale dosti malé, hodně lidí. Pokud přijedete autem, problém zaparkovat, pokud zastavíte na trávě hlídají mp krouží tam stále a čekají. Málo místa na leženi.
klad Misto
klad Kapacita
avatar
Tereza
Koupaliště se nachází v klidné části na okraji obce. Velkým plusem je cyklostezka, která vede v blízkosti koupaliště a z okolních obcí se po ní dá pohodlně dojet na koupání na kole. Samotný areál je krásný, nově zrekonstruovaný, čistý a dobře vybavený. Jediné negativum vidím ve vyšší ceně vstupného.
klad vybavení pro děti
klad čistota
klad okolí
klad vyšší cena
avatar
Barbora
Koupaliště jsme navštívili v den, kdy bylo opravdu vedro, takže bylo hodně plno. Nicméně stále je kam dát deku, lidé se v prostoru rozprostřou. Je zde bohužel malá kapacita parkoviště, pokud nepřijedete dopoledne, už nemáte moc šanci. To samé platí o slunečnících a lehátkách. Při takovémto počtu lidí nemáte ani moc šanci si zaplavat ve vyhrazených pruzích. Jinak ale parádní teplota vody, čisté zázemí, občerstvení se slušnými cenami. Děti byly moc spokojené, bavil je jak dětský bazének se skluzavkou, tak i malý dětský koutek u občerstvení. Návštěvu určitě doporučuji, jen je lepší vydat se sem třeba na kole než autem. Kola pohodlně zaparkujete ve stojanech uvnitř areálu a máte je pak na očích.
klad teplota vody
klad čisté WC a převlékárny
klad lehátka a slunečníky zdarma
klad dětský bazen s vybavením
klad dětský koutek pod slunečníky
klad ceny v občerstvení průměrné
klad stojany na kola uvnitř areálu
klad pravidelné čistění předmycího bazénu
klad dohled aktivního plavčíka
klad nekuřácký prostor (pouze vyhrazený koutek)
klad nedostatek parkovacích míst
klad nemožnost zaplavat si v oddělených pruzích
klad chybí přirozený stín (v prostoru nejsou vzrostlé stromy)
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Helena
Jako zastávka pro výlet na kole ideální, cyklo stojanů je dostatek, co se však týče dopravy MHD, to už je horší. Voda čistá, na můj vkus možná zbytečně teplá, místa pro odpočinek dostatek, ale bazén by dle mého názoru měl mít kapacitu větší při větší obsazenosti lidí, je to hlava na hlavě a člověk si nezaplave. Občerstvení bych určitě rozšířila o nějaké drinky jako např. Mojito, Sex On The Beach atd. To k létu prostě patří, zároveň bych přidala i nějaká lehká letní jídla.:) Celkový dojem dobrý, na umělé koupaliště super, nicméně mám raději pískovny a přírodní jezera. :) Otevírací dobu bych určitě prodloužila.
klad Čistá voda
klad Slunečníky
klad Areál
klad Malý bazén
klad Malý nápojový lístek
klad Malý výběr jídla
klad Špatná dostupnost MHD (jezdí málo)
klad Krátká otevírací doba
avatar
Michaela
Na koupališti jsem byla s manželem, dětmi a babičkou, dopoledne to bylo skvělé, odpoledne už bylo více lidí,ale pořád nic hrozného. Velice mě zaujaly stojany na kola,tak příště možná vyrazíme na kolech. Byl tam stánek s občerstvením za přijatelné ceny, pizza prý byla výborná.
klad Velký bazén
klad Dětské brouzdaliště
klad Stojany na kola
klad Stánek s občerstvením
klad Wc, převlékárny
klad Chybí nějaká zamykací skříňka na telefon apod.
avatar
Nicola
Naprosto krásné vyhřívané koupaliště nedaleko Prahy. Doporučuji vyrazit na kole i s dětmi. Na koupališti lze využít oddělený dětský bazén. Všichni jsme byli nadšení a určitě se vrátíme.
klad Čistota
klad Stojany na kola
klad Dětský bazén
klad Občerstvení
klad V blízkosti Prahy
klad Nenapadá mě
avatar
Dominika
Většinou jezdíme na přírodní "koupaliště", ale tentokrát jsem vyrazila k vodě se svojí mladší sestřičkou. Kolovraty vypadala na internetu velice pěkně, hlavně kvůli rozlohlé travnaté ploše, ideální na rozložení deky a relaxování s uběhaným prckem :) Mohu jedině doporučit!
klad Spousta místa na ležení na dece
klad Příjemná, čistá voda
klad Super dostupnost
klad větší fronty k občerstvení
avatar
Ludmila
Moc pěkné koupaliště, kam se dá příjemně dojet po cyklostezce i na kole, super, že kolo je možné uzamknout uvnitř areálu (což je např. pro mě jako vlastníka elektrokola super :-)) Moc pěkné vybavení pro děti, o maličko horší je to s občerstvením, za mě menší výběr, ale zato výborné. O víkendu je koupaliště narvané k prasknutí, moc si nezaplavete, ale v týdnu je to na pohodu :-)
klad Lapače na vosy
klad Čistota
klad Příjemně teplá voda
klad Vyšší ceny vstupného
klad Velmi přísný plavčík
avatar
Zdeňka
Koupaliště je poměrně malé, na to kolik lidí tam bylo než začalo tedy pršet. Chyběly mi tam venkovní herní prvky pro děti, aby se aspoň trochu rozložila kapacita bazénu. Na pizzu, kterou jsme si objednali k obědu jsme čekali hodinu! Velmi se nám zamlouvala teplota vody, tzn. že se tam může člověk vydat i když není úplné teplo :-).
klad teplota vody
klad skluzavka v dětském bazénku
klad lapače na vosy
klad nemožnost jakéhokoliv skákání do bazénu
klad čekací doba na jídlo
klad drahý vstup pro děti, platí už od 1 roku
klad plavčík zakazuje věci, které pak ale někomu povolí
příloha
avatar
Jana
Koupaliště v Kolovratech je nové a velmi pěkné. Zejména pro děti je zde bazén kde stačí a mohou si půjčit hračky připravené k dispozici u bazénu. Voda je příjemně teplá což v zejména mírně chladnějších dnech je hodno ocenění. Dětský bazén nabízí i stříkací houbu a skluzavku do vody. Velký bazén pro dospělé je též příjemně koncipovaný včetně dráhy pro plavce. K dispozici jsou zdarma lehátka u bazénu. Bufet je dobře zásobený a zejména frappé a pizza nemají chybu :-) Co mi chybělo zde byly slunečníky (je jich pár), schránky na cennosti případně šatny a zejména kvalitní převlíkárny (v současné době je k převlékání určen prostor sprch, který je malý a věčně zatopený vodou ze sprch. Celkově koupaliště působí příjemně.
klad dětský bazén s hračkama
klad vyhřívaná voda
klad nabídka bufetu
klad lehátka zdarma u bazénu
klad celková atmosféra
klad nejsou kvalitní převlíkárny
klad nejsou schránky na cennosti
klad vosy
klad minimum stínu - málo slunečníků
klad cena pro dítě stanovená od 1-15let
avatar
Markéta
Koupaliště je úžasné. Pro děti i dospělé je vybavené... Koupání, zázemí je čisté. Občerstvení chutné a cenově dostupné...Dcerka (4 roky) se vyřádila a my také:-)
klad Vše☺
klad Žádné
avatar
Alena
Koupaliště v Kolovratech je moc hezké, voda příjemná, užili jsme si to tam. Celý areál je upravený a má skvělé zázemí, hezké a čisté toalety. Občerstvení je dostačující, se synem jsme si dali pizzu, ale v nabídce bylo například i čerstvé ovoce, obsluha výborná. Nedostatek přirozeného stínu nahrazují slunečníky, kterých je tam sice hodně, ale přesto zvlášť s malými dětmi, bych na to myslela a přinesla si vlastní, popř. stan, slunečníky byly rychle rozebrané. K dispozici jsou i lehátka a slunečná terasa vypadala jako oáza pohody. Díky za možnost testování, byl to fajn relax.
klad příjemná voda
klad upravený areál
klad skvělé zázemí
klad čisté toalety
klad občerstvení s hezkým posezením
klad dětský koutek u občerstvení
klad k dispozici lehátka a slunečníky
klad plavčík ve střehu
klad malé parkoviště
klad málo stínu
klad nesmí se skákat do vody
avatar
Jindřiška
Nakonec jsem nemohla šla moje dcera,byla spokojená, akorát trochu více lidí,ale dalo se,nanašla si místo na opalování a byla spokojená, trochu větší fronty na občerstvení,jinak pohoda, hygienické potřeby v klidu
klad Akorát trochu více lidí, fronty na občerstvení,ale to je asi normální v létě
klad Wc hygienické potřeby dobré
klad Málo obsluhy jinak v pohodě
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel