Vyzkoušely jste vyhlazující podoční masku Nano Eye Lift od Nafigate Cosmetics? Zajímá nás vaše zkušenost

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
25x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 4. 2016
do 16. 5. 2016

Pamatujete si, když jsme testovaly koncentrát kyseliny hyaluronové od Nafigate Cosmetics? Tentokrát tu pro dvacet z vás máme novinku v péči o oční okolí. Jdete do toho s námi?

NANO EYE LIFT představuje převratnou novinku v péči o oční okolí 

Díky nanovlákenné masce, kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému nabízí Nano Eye Lift neinvazivní a okamžité vypnutí vrásek. Nanovlákenná maska otevře póry a umožní tak kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému proniknout hluboko do pokožky. Jedná se o výjimečný patentovaný český produkt.

Aplikací podoční masky dochází k okamžitému viditelnému efektu – vyhlazení vrásek a zmírnění otoků a kruhů pod očima. NANO EYE LIFT má okamžitý efekt, ihned po aplikaci je cítit mírné pnutí a po odstranění masky jsou viditelně redukované vrásky a další projevy stárnutí pleti.

Výsledky Klinické studie realizované Národním referenčním centrem pro kosmetiku prokázaly vyhlazení jemných a redukci hlubokých vrásek až u 75 % respondentů.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
32
avatar
Jana
klad Vysoce kvalitní sérum které opravdu funguje. Vyhladí vrásky, hydratuje a vyživuje opravdu do hloubky pleť. Ta je po použití vypnuta, a na dotek sametové hebká. Jsem s ní velice spokojena a za sebe doporucuji.navíc je bez parfemace což oceňují.opravdu kvalitní
avatar
Stanislav
klad chci poděkovat za možnost testovat Nano Eye Lift baliček jsem dal testovat moji sestře Vysoce kvalitní sérum které opravdu funguje. Vyhladí vrásky, hydratuje a vyživuje opravdu do hloubky pleť. Ta je po použití vypnuta Doporučuji ale je to dost drahe .
avatar
Šárka
klad CHTĚLA BYCH TAKY MOC PODĚKOVAT ŽE JSEM MOHLA TESTOVAT BALÍČEK NA OMLADNUTI . PŘIPRAVEK JSEM POUŽILA PODLE NAVODU A HNED PO PRVNÍM POUŽITÍ ŠLO VÝDĚT JAK SE MY VRAZKY POD OČIMA STRATILY JEN CO MY VADILO ŽE BYLO MALO PÁSKU JINAK SPOKOJENOST RADA BYCH PŘIPRAVEK DOPORUČILA PLET SE VYPIN Á
avatar
vendula
klad Děkuji za možnost testování.Maska Nano Eye Lift je opravdu skvělá, kvalitní a příjemně mě překvapila.Po použití byla pleť vyhlazená,vrásky vypnuté a celkově vypadá pleť svěží a mladší (efekt je opravdu okamžitý)Nemá co vytknout jen že by mohlo být v balení více pásků
avatar
Věra
klad Moc děkuji za možnost testovat masku Nano Eye Lift. Je opravdu výborná. Pleť mám po ní jemno a vláčnou. Hned po prvním použití zmizely vějířky vrásek u očí a po dalším je pleť ještě hladší. Moc doporučuji i za vyšší cenu se tento výrobek vyplatí. Jen výrobce by mohl přiložit více pásků.
avatar
Jaroslav
klad Jako starší člověk mám již spoustu vrásek, ale pokud mi může něco pomoci vypadat lépe jsem pro. Aplikace masky je velmi snadná a příjemná. Za mě mohu říct, že funguje. Vrásky kolem očí jsou mnohem méně viditelné a pleť je vypnutá. Nenapadlo by mě, že může existovat něco co bez injekcí může pomoci takto vyhladit vrásky. Maximální spokojenost a mohu jen doporučit.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testovat tuto podoční masku,která mě opravdu mile překvapila.Už jsem zkoušela opravdu hodně očních krémů a masek a tato mě opravdu nadchla.Nevěřila jsem,že nějaká kosmetika v mém věku se dokáže to co tato maska.Aplikace je jednoduchá a už první dojem byl opravdu pozitivní.Hlubší vrásky se zjemnily,pleť je vypnutější,cítím se skvěle.Pleť se zdá mladší,žádné alergické reakce.Mohu jen a jen doporučit.Za mě jeden z kvalitních přípravků,který funguje.Změnu na mě poznalo i okolí.Určitě si po nějaké době objednám další(i za tuto cenu).Za mě jednička s hvězdičkou.:-)
avatar
Tereza
klad Maska splnila naprosto mé očekávání.Ač nemám tak hluboké vrásky,ty vějířky kolem očí jsou už dost znatelné.Po použití této podoční masky,se téměř vytratily,kůže kolem očí je vypnutá,velice příjemná na dotyk,pleť vypadá mladší a rozzářenější. Aplikovala jsem masku podle videa a použití je velice snadné.Myslím si,že maska je vhodná pro všechny věkové kategorie.Oceňuji,že je maska bez parfumace a nikde nedráždí.Jen by to chtělo více těch podočních pásků.Jinak mi naprosto vyhovuje a doporučuji ostatním.
avatar
Miroslava
klad Velké díky za možnost testování tohoto unikátního výrobku.Vrásky u očí sice nemám hluboké, ale úměrně k věku se už objevily jemné vrásky. Vzhledem k předchozím nikterak valným výsledkům po aplikaci různých gelů a mastiček určených k ošetření očního okolí, přistupovala jsem k testování s lehkou nedůvěrou. O to větší bylo mé překvapení z výsledků po použití tohoto jedinečného séra. Pleť je po něm vyhlazená, na dotek hladká a vypnutá, po dříve viditelných jemných vráskách ani památky. Za mě maximální spokojenost.
avatar
Kateřina
klad Též moc děkuji za možnost vyzkoušet tanto pro mě unikátní produkt. Zafungoval opravdu úžasně. Jsem překvapená, jak je pleť hladká. Vůně příjemná. Nic mě nedráždilo, ačkoliv se jedná o ošetření v těsné blízkosti očí, na které jsem velmi citlivá. Za mě mohu jenom doporučit. Vlastně jsem ani nenašla žádné negativum.
avatar
Hana
klad NANO EYE LIFT maska splnila moje očekávání v každém případě. Kolem očí jsou vrásky vyhlazenější a zmizely i kruhy pod očima. Maska nedráždí pokožku a je velmi příjemná při použití, vůně jemná. Maska má viditelně vyhlazující účinky. Trochu mě dal zabrat návod, ale potom vše OK. K omlazení a oživení očního okolí mohu jen doporučit.
avatar
Nikola
klad Děkuji za možnost testování :)
klad Jelikož jsem relativně mladá (25 let - od smíchu ale už nějaké vrásky kolem očí mám) testovala jsem tedy i s maminkou – na hodnocení jsem se shodly. Vrásky kolem očí se trochu zjemnily a vytratily se kruhy pod očima pleť pod očima byla okamžitě viditelně vypnutější. Z počátku byl návod trochu náročný ( vybrat správný pásek – hodně podobné odstíny hnědé) ale po druhé už bylo vše ok. Obě máme radši kosmetiku s parfumací – to je ale věc názoru. K vyživení, vypnutí a omlazení pleti pod očima by jsme ji doporučily.
klad Rozhodně by jsme ocenily víc podočních pásků v balení.
avatar
Eva
klad Nano Eye Lift som skúšala na mojej mamine, kedže ja viditelné vrásky ešte nemám *smile* aplikácia bola veľmi jedoducha. po prvom použití sa hlboke vrasky zjemnili, ale nie tak ako som čakala, avšak odporúča sa opakovať aplikáciu po týždni, čo určite urobím a myslím že rozdiel bude omnoho viditeľnejší. za mňa odporúčam, plet bola po aplikacii jemna, hydratovana.
avatar
Šárka
klad Děkuji za možnost testování. Je mi 34 let, viditelné vrásky zatím nemám, pouze od smíchu kolem očí. Testovala jsem a výsledky byly vyditelné. Vrásky se vyhladily, pokožka kolem očí byla jemnější. Mohu doporučit. Po aplikaci se mi nestalo, že by mě pokožka pálila, nebyla citlivá. Dalším pozitivem je vůně.
klad Více pásků na aplikaci.
avatar
Blanka
klad jemné vrásky se vyhladily, pleť pod očima Testovala jsem novinku Nano Eye Lift a ve výsledku je má pleť pod očima pružnější a pevnější, zároveň hydratovaná a více oživená a velmi příjemná na dotek, oči nepálily ani neslzely. S výsledkem jsem velmi spokojená, maska jemně vypíná pokožku a funguje velmi dobře.
klad Maska pod oči Nano Eye Lift má jednoduchý návod, který je přiložen, avšak ze začátku nebyla aplikace příliš snadná. V balení by mohlo být více podočních pásků
avatar
Dana
příloha
klad Balení vyhlazující podoční masky obsahuje tubičku s kyselinou hylauronovou, tubičku s očním krémem a podoční polštářky na celkem 6 aplikací, jedna aplikace tedy vychází na 125 Kc. Kyselina hylauronová se aplikuje na bílou část podočního polštářku a přitiskne k oku, přičemž se odlepí, stejně jako třeba obtisky na vajíčko. Poté se aplikuje oční krém. Je potřeba aplikovat opatrně, aby nedošlo ke shrnutí polštářku, což se mi stalo, když jsem masku zkoušela poprvé. Maska se aplikuje na dobu 30 minut. Po sundání polštářku bylo podoční okolí vyhlazenější, vrásky jemnější. S účinkem masky jsem spokojená.
klad Ocenila bych podrobnější návod, jak masku aplikovat. S aplikací mi pomohlo až video.
klad Uvítala bych více podočních polštářků, alespoň na 8 aplikací.
avatar
Anna
klad Moc děkuji za možnost testovat tuto masku. Musím říci, že maska má opravdu skvělé účinky, ze začátku jsem byla skeptická, ale už po první aplikaci jsem viděla rozdíl, sice to nebylo nic velkého, cizí si nevšimli, ale já sama ano. Po aplikaci je podoční okolí takové jakoby napumpované, nafouknuté, jemné vrásky jsou vyhlazené a maska mi zabrala i na pytle pod očima. Akorát ta aplikace je složitější, ale po Vašem návodu jsem byla schopna masku aplikovat bez problémů.
avatar
Mária
klad Test masky vyšel na výbornou. Maska je opravdu skvělá, jemné vrásky jsem po aplikaci skoro neregistrovala, ty hlubší tam stále byly, ale nebylo to tak hrozné jako před aplikací, celé podoční okolí je po masce krásně hydratované a pružné. Moc děkuji za návod, velice jsem ho ocenila.
avatar
Michaela
příloha
klad Děkuji za možnost testování této masky. Dle návodu mi použití přišlo z počátku snadné, ale při aplikaci mi nosná vrstva trochu cestovala pod okem, ale posunula jsem ji nakonec po troše snahy na své místo. ;-) Moc mile mě překvapilo, že, ač mám hodně citlivou kůži, vůbec mě ani jeden gel/krém nedráždil, neslzelo mi oko, nic, takže super. Působit jsem masku nechala trošku déle, i když je psáno půl hodiny. Po sundání pásků byly maličké vrásky zcela vypnuté (hlubší ještě nemám) a mírně mi vybledly i kruhy pod očima, což je opravdu velké plus! Škoda ale, že to nevydrží napořád. :) Po pravidelné aplikaci se to sice zlepšuje, ale po pár hodinkách se efekt postupně vytrácí. Každopádně určitě doporučuji, zatím mi nic nepomohlo tolik jako tento výrobek! :-)
klad Sice efekt dlouho po použití nevydržel (pár hodin), ale jinak v pořádku.
avatar
Alena
klad Po aplikaci bylo oční okolí skutečně vyhlazené. Sice jsem během aplikace jsem žádné pnutí necítila, ale pod očima všude kde maska byla byl výsledek skutečně perfektní. Doporučuji použít krátce před důležitým večerem nebo schůzkou, kdy je výsledek skutečně nejintenzivnějí.
klad Ze začátku aplikace jsem cítila drobné pálení, které však rychle ustálo.
avatar
Anna
klad Určitě doporučuji,efekt na oční okolí je viditelný a pozitivní a trvá i celkem dlouho po nanesení..nanášení mi nebylo nepříjemné..bylo to akorát..jsem ráda,že jsem tento produkt vyzkoušela i když stojí trochu víc peněz..ale i tak se vyplatí i za o něco vyšší cenu..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Neváhejte, já můžu jen doporučit*heart**heart**heart*
klad
klad
avatar
Daniela
klad Vyhlazující podoční maska Nano Eye Lift od Nafigate Cosmetics mě zaujala. Po aplikaci je podoční okolí takové jakoby nafouknuté, jemné vrásky jsou vyhlazené a maska zabírá i na pytle pod očima. Je potřeba aplikovat opatrně, aby nedošlo ke shrnutí polštářku. Po aplikaci se mi nestalo, že by mě pokožka pálila. Dalším pozitivem je vůně. Každopádně všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Tomáš
klad Vysoce kvalitní,luxusní maska.Po aplikaci je oční okolí vyhlazené,jako by bez vrásek,hydratované.Bez kruhů a váčků pod očima.Velice účinná maska která opravdu funguje.Za sebe mohu jen doporučit Aplikovat opatrně. příjemnou jemnou vůni,Jsem nadšen.doporučuji
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kamila
klad Líbí se mi, že funguje NANO EYE LIFT jeho převratná novinka v péči o oční okolí. Vyhlazuje ty nejjemnější vrásky okolo očí. V dnešní době díky výzkumům se dokáží dělat kvalitní a účinné věcičky. A žena ve vyšším věku nechce vypadat jako babičky okolo roku 2000.
avatar
Marika
klad Že je kyselina hyaluronová účinná v boji proti vráskám je už známý fakt. Nafigate nabízí jeho optimální koncentraci tak, aby se účinek dostavil. Vrásky nevygumuje zcela, ale určitě tento problém významně zredukuje tak, že si této změny všimne i vaše okolí.
avatar
Lucie
klad Moc děkuji za tento tip!! Jednou jsem zkoušela a je opravdu vynikající, perfektní a byla jsem naprosto překvapená a spokojená. A co víc, tak mám skvělý dárek pro mamku. Má stále váčky pod očima a kruhy a tak se těším, až si koncem května rozbalí tento dárek. Bude spokojená!
avatar
Zuzka
klad Super vec, ktorú rozhodne treba vyskúšať. Bojuje proti vráskam, vyhladzuje pokožku.
klad
klad :-D