Vysavač na okna Windomatic Vileda - české ženy

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotily
5
28x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 10. 2015
do 2. 11. 2015

Windomatic je nový elektrický vysavač na okna od Viledy. Po umytí oken běžným způsobem je vysaje do sucha, bez šmouh a bez kapek! Už žádné kapky na vašich parapetech a okenních rámech.
Je možné jej použít na okna, zrcadla a jiné skleněné povrchy.

Špinavá voda se nasává do integrované nádobky s objemem 100 ml. Pak se jednoduše z nádobky vylije.

Flexibilní hlavice Windomaticu se hravě přizpůsobí správnému uhlu. Gumová lišta dokonale přilne k čištěnému povrchu, proto bude výsledek bez zbytečných kapek.

Na jedno nabití vydrží v provozu až 20 minut (postačí na plochu oken cca 60 m2). Jednoduchá manipulace, rychlý a skvělý výsledek, to je nový Vileda Windomatic – elektrický vysavač na okna!

K dostání ve vašem hypermarketu nebo na e-shopech za cenu od 999 Kč.

Více se dozvíte ZDE.

 

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v České republice. Vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno připomínající kůži.

Portfolio značky Vileda zahrnuje veškeré výrobky, které ve své domácnosti potřebujete k udržení čistého a útulného domova.

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg.

Společnost Freudenberg pod značkou Vileda vyrábí a prodává kvalitní prostředky pro domácnost jako jsou mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlící prkna a další. 

Proudukty pod značkou Vileda jsou dnes k dostání ve více než 50 zemích světa.

 

Podívejte se na VLOG Jane, jak testovala Windomatic - vysavač na okna ZDE.   

Hodnocení
31
avatar
Zdeňa
klad Dlouho jsem přemýšlela, zda si Windomatic pořídit, nebo je to zbytečnost, ale neustálé umývání oken mě přesvědčilo. Můžu říct, že od prvního vyzkoušení jsem ani chvilku nelitovala. Na umývání velkých oken a balkónových dveří je ideální. Používám ho i na zrcadlo v koupelně . Za mě je to skvělý pomocník do každé domácnosti
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Michaela
klad Dnes jsem umyla okna Windomaticem od Viledy. :) Bohužel přiloženému rozprašovači často po stisku upadává to tlačítko (pumpička), přesto je dobře, že k tomu je. Nastříkáte okna pumpičkou a nástavcem rozprašovače, kde je na konci hadřík měkkoučký rozetřete vodu po oknech. Hadřík je odnímatelný a 'zas-tam-dací' :-) takže jde krásně namočit a vyždímat. Použila jsem odmašťovač SMAC.
avatar
Kamila
klad Vysavač na okna je moc super vynález. Moc dobře se s ním pracuje a okna se jen blyští. Připadáte si, že je to zázrak. Že jste v pohádce. Vysavač vodu vysaje a špinavá voda zůstává v nádržce. Takže super práce a za mě palec nahoru. Všem vřele doporučuji!!!!!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad super kna jsou costoucká a i zrcadla. dostane se do rohů, ve sprcháči zůstávaly vidět kapky jinak a mě skvělý
klad
avatar
Daniela
klad S vysavačem na okna Windomatic od Viledy je velice snadné. Okna jsem umyla běžným způsobem, a poté vysála vysavačem do sucha. Nepotřebovala jsem spoustu hadýrek na leštění. Protože gumová lišta dokonale přilne ke sklu, nezůstávají na něm žádné kapky. Vysavač vodu vysaje a ta nezůstává na rámech a nemusí se utírat. Špinavá voda zůstává v nádobce a po naplnění se z ní vylije. Mytí oken je tak rychlé a snadné. Vysavač Windomatic mohu všem doporučit.
avatar
Daniela
klad S vysavačem na okna Windomatic od Viledy je velice snadné. Okna jsem umyla běžným způsobem, a poté vysála vysavačem do sucha. Nepotřebovala jsem spoustu hadýrek na leštění. Protože gumová lišta dokonale přilne ke sklu, nezůstávají na něm žádné kapky. Vysavač vodu vysaje a ta nezůstává na rámech a nemusí se utírat. Špinavá voda zůstává v nádobce a po naplnění se z ní vylije. Mytí oken je tak rychlé a snadné. Vysavač Windomatic mohu všem doporučit.
avatar
Martina
klad Viledu Windomatic jsme zakoupili nyní a hned jsem výrobek otestovala, když si ho většina lidí chválí. A je to fakt, člověk si při mytí oken ušetří všude nacákánou vodu, nikde nic neteče a Vileda okna v podstatě vyluxuje do sucha...je to praktická pomůcka, a čím více oken máte, tím větší využití pro Viledu. Doporučení nelhalo.
avatar
Anna
klad Velice praktický vysavač,který jen doporučuji..šetří čas i peníze..na jedno nabití opravdu vydrží,takže není třeba nabíjet moc často a zbytečně plýtvat energiemi a ztrácet čas..čištění oken mě nikdy nebavilo,ale s tímhle pomocníkem to je zábava..doporučuji..
avatar
Drahoslava
klad Velice děkuji za možnost otestovat Windomatic od Viledy. Splnil má očekávání na 100%. Je lehký, dobře se s ním manipuluje. Ovládá se jedním tlačítkem, takže opravdu není co zkazit. Saje velice dobře, nezanechává šmouhy. Používám ho na zrcadla, skleněné výplně dveří, v poslední době i na orosená okna. Úklid s Windomaticem mi jde rychle od ruky. Nemusím pořád přehazovat z ruky do ruky hadry, které poté s sebou nosím po celém bytě, a do nekonečna leštím. Uklízení mi teď připadá čistší a elegantnější. Všem doporučuji.
avatar
Jiří
klad Děkuji za možnost testovat vysavač na okna Windomatic od Viledy. S jeho účinností jsme nadmíru spokojeni. Z oken vysaje opravdu veškerou vodu a nezanechává po sobě žádné šmouhy, které by bylo poté třeba přeleštit. Obsluha je velmi jednoduchá, včetně jeho čištění. Nádobka na špinavou vodu se jednoduše vyjímá a stejně jednoduše čistí. Kapacita baterie je dostatečná. Na jedno nabití jsme byli schopni vyčistit a vysát všechna okna v bytě. Tento výrobek můžeme vřele doporučit.
avatar
Ivana
klad Jsem mile překvapena účinností vysavače na okna Windomatic. Již delší dobu okna neleštím, jen umyji saponátem a stírám stěrkou. S vysavačem je to mnohem snazší a rychlejší. Stěrku jsem po každém přejetí skla musela oklepávat nebo otírat do utěrky, občas mi pár kapek vody cáklo zpět na již setřenou plochu. Ale s tím je již konec!!! Vysavač pojme veškerou vodu a to po celé délce stěrky, nikde žádný cákanec a hlavně nikde nic nemusím otírat. Do ruky padne tak akorát, není ani těžký, lehce se s ním pracuje. Nádržka na vodu je dostatečně veliká. Baterie k mému podivu vydržela na celý náš dům. Vysavač jsem použila nejen na okna, ale i na veliké zrcadlo v koupelně, zkusila jsem i na obklady ve sprchovém koutě i na skleněné dveře sprchového koutu. Vše vysavač zvládl na jedničku, nikde žádné šmouhy ani zaschlé kapky. Jsem moc ráda, že našel uplatnění i jinde než jen na okna, která se přeci jenom nemyjí tak často. Vysavač na okna určitě doporučuji, je to veliká úspora času při mytí oken, jen ta cena je trošku vyšší.
příloha
avatar
Marta
klad Vileda Windomatic, je opravdu velký pomocník při úklidu. Na sprchový kout opravdu ideální, umyje čistě, a kapky nikde. Vysaje veškerou vodu po celé délce gumy. Velmi snadný a zábavný způsob mytí. Plochy oken jsou bez čmouhy a lesknou se. Vileda Windomatic je lehký i s nádržkou plnou vody a jednoduchý na ovládání a také na údržbu.
avatar
Zuzana
klad Z vysavače na okna Windomatic Vileda jsem opravdu nadšená, okna s ním jsou umyté raz dva. Kolem nezůstává žádná špinavá voda. Vyzkoušela jsem ho taky na stůl a kachličky a taky jsem maximálně spokojená. Vysavač stíra jak má, vše je za chvilku čisté a vyleštěné, baterie vydrží dlouho. A to všechno bez použití chemie. za mně můžu jen všem doporučit :-).
avatar
Jana
klad Přístroj mě velmi mile překvapil. Stírá dokonale, dokonce i až dole u parapetu si poradí s přebytečnou vodou. Povedlo se mi umýt okna v celém bytě aniž bych musela nabít baterii. Oceňuji flexibilní hlavu, nízkou hmotnost, umyje bez šmouh, okna jsou dokonale čistá a lesklá. Doporučuji.
avatar
Hana
klad Tak na tento produkt bych byla mile zvědavá...stále slychávám konkurenčné jiné značky aale Vileda je prostě jen jedna :) Dělá radost všem generacíma i moje děti si hrají tak rády na úklid s vašima produkty, kterých pár vlastním...A tento pomocník dovede neuvěřitelné a příjemné práce při skoro při každodenním úklidu...Je to miláček kterého moc doporučuji všem :)
avatar
Hana
klad Vysavač na okna Windomatic Vileda je dobrý pomocník při čištění oken či zrcadel. Práce s ním není vůbec náročná - přístroj je lehký, snadno se ovládá a konečný výsledek se dostaví rychleji a snadněji než klasickým postupem. Nejvíc bych na něm ocenila to, že voda po stěrce nekape dolů na rám okna či parapet. Okna jsou beze šmouh. Pouze výjimečně jsou šmouhy znát v místech přechodů stěrky, ale stačí vzít suchou švédskou utěrku a během několika vteřin místo přeleštit. Stejně tak jako okna lze dobře vyčistit i zrcadla či skleněné výplně nábytku. Přístroj je tichý a na jedno plné nabití se s nám dá vyčistit plno věcí. Pořizovací cena je sice trochu vyšší, ale zase není třeba používat různé spreje a speciální přípravky na mytí, které taky něco stojí. Jsem s ním velmi spokojená a mohu ho ostatním vřele doporučit.
avatar
Růžena
klad Děkuji za možnost testovat vysavač na okna Windomatic Vileda, protože v domě máme hodně oken a jejich umývání je vždy nekonečné. Okna jsem umyla běžným způsobem, a poté vysála vysavačem do sucha. Nepotřebovala jsem spoustu hadýrek na leštění. Protože gumová lišta dokonale přilne ke sklu, nezůstávají na něm žádné kapky.
klad Vysavač vodu vysaje a ta nezůstává na rámech a nemusí se utírat. Špinavá voda zůstává v nádobce a po naplnění se z ní vylije. Umývání oken je hodně urychlené. Výsledek jsem nejvíc viděla na velkých plochách zrcadel, které se mi nikdy nepodařilo vylešit k mé spokojenosti, vždy na zrcadle zůstávaly chloupky z hadříku. Po použití vysavače jsou zrcadla nádherně čistá a bez šmouh a hlavně chloupků. S vysavačem se dobře manipuluje, je lehký do ruky, hlavice je otočná a dostane se do všech rohů.
klad Na jedno nabití jsem umyla 5 oken, práce mi šla velmi rychle. Výborný pomocník, který práci nejen ulehčí, ale je i vidět výsledek-krásně naleštěné skla bez šmouh. Doporučuji.
Zobrazit více recenzí