Testerky získaly v našem testování stolní vysokorychlostní mixér Tefal InfinyMix+, který se hodí k mixování omáček, polévek či oblíbených smoothie

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
11x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 8. 2021
do 19. 9. 2021

Stolní vysokorychlostní mixér Tefal InfinyMix+   

Vysokorychlostní mixér InfinyMix+ BL91HD31 vyniká hned několika benefity. Jedná se o naprosto všestranného pomocníka do domácnosti, který disponuje 5 automatickými programy pro rozmixování k úplné dokonalosti. Výkon 1600 W zaručuje bezproblémové rozsekání i tvrdších potravin zcela dohladka.

Nádoba z materiálu Tritan má objem 1,75 l, takže je InfinyMix+ vhodný k mixování omáček či polévek. 

 

Nejdůležitější parametry   

  • Výkon 1600 W
  • Nádoba z tritanu o objemu 1,75 l
  • 5 automatických programů
  • Součástí je kniha s 50 recepty


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
15
avatar
Kamila
Mixer mě velice překvapil jak je robustní a zároveň elegantní. Manipulace s ním je snadná a bezpečná. Rozmixuje vše i zmražené ovoce zcela dokonale k čemuž pomáhají přednastavené programy. Za mě nejvíce využiji Smoothie prográmek.Velmi se mi také zamlouvá samočištění a cestovní nádoba.
klad Líbí se mi cestovní nádoba a samočištění.
klad Na nic jsem zatím nepřišla.
příloha
avatar
Romana
Mixér InfinityMix+ je dobrým pomocníkem do kuchyně, který zastane několik přístrojů najednou. Rozmixovat zeleninu na polévku nebo si udělat smoothie, to vše zvládne a stačí mi k tomu pouze tento jeden přístroj. Jeho jednoduché ovládání zvládne každý. Stačí pár kroků a připravím si v něm nejrůznější pokrmy. Výkon mixerů je na velmi dobé úrovni, také rychlost zpravování. Výhodou jsou automatické programy, které jsou přesně připraveny na dané úkony.
klad více funkcí v jednom přístroji
klad jednoduchost ovládání
klad design
klad výkon mixéru
klad nic
avatar
Andrea
Mixér je naprosto špičková záležitost. Velice mě potěšila jeho variabilita. Možnost smoothie v malé nádobce a zároveň velká nádoba pro běžné vaření. Mixér má super výkon. Vše zvládne během velmi krátké doby rozmixovat na jemňoučké a hlaďoučké pyré. Mixér se snadno rozkládá a oplachuje, nepotřebuje žádnou speciální údržbu. Láhev, která byla k mixéru přiložena, se stala mým věrným společníkem při cestě do práce.
klad cena
klad výkon
klad snadná omyvatelsnost a ovladatelnost
klad údržba
klad rychlost
klad žádné
avatar
Jana
Mixér má silný výkon 1600 W a to je opravdu poznat. Smoothie je připravené během jednoho cyklu. Za minutu bez problémů i zrníčka ostružiny. Problém jsem měla jen s návodem, přišel mi celkem složitě napsaný. Údržba také super, automatický program čištění mi vyhovuje.
klad Silný motor
klad Vzhled
klad Automatické programy
klad Návod
klad Vyšší hlučnost
avatar
Veronika
Mixér InfinyMix+ značky Tefal nabízí spoustu programů s různým využitím. Na výběr jsou předem dané 4 programy pro Smoothie, drcení ledu, zmrzliny a dezerty. Dále můžete využít samočištění, které Vám vyřeší problém se složitým umýváním čepelí a nádob. Pokud by Vám kterýkoliv z časů a síly mixování nevyhovoval, na přehledném display si sami můžete nastavit intenzitu a dobu, tak samo pokud potřebujete jen rychlé promíchnutí nebo pulzování na lepší rozemletí, v nabídce pro ně naleznete samostatné tlačítka. V případě využití láhve "on the go" ji můžete uzavřít šikovným víčkem, takže si své smoothie můžete sbalit ráno do práce. V balení je přibalená i přehledná a barevná kuchařka s 50 recepty přímo pro mixér InfinyMix+. Bytelný vzhled mixéru přesně napovídá i jeho síle a výkonu. Při testování mixování kostek ledu nebo domácího vanilkového cukru obstál na výbornou, vůbec se nehýbal a nepřehříval.
klad výkon
klad síla
klad vzhled
klad vyšší hlasitost
příloha
avatar
Mirka Sofia
Rýchle zloženie a uvedenie do prevádzky dostalo celú rodinu. Mňa ako ženu uchvátilo elegantné a kvalitné prevedenie, robustnosť čo veľmi oceňujem bezpečnosť pri príprave , rýchlosť a všestrannosť je to čo "všetci" ocenia a očakáváme od kvalitného mixeru. Za pár sekund sme vychutnávali výborné smoothie a to.viacero variant. Osobne si moc dávam záležať na kvalite a praktickosti prístrojov do našej domácnosti, úprimne som i neveriaci Tomáš čo sa týka reklám. ALE! S kľudným svedomím môžem odporúčať tento mixer- splní Vaše očakávania .
klad Kvalita
klad Všestrannosť
klad Jednoduchosť
klad Samočistenie
klad Flaška 'on the go" syn to chválil do práce
klad Nič
příloha
avatar
Viktorie
Jako všechny Tefal věší působí kvalitně a robustně. Potěšila kniha s recepty. Zatím jsem v něm jen jednou mixovala základ na polévku, a velmi mile mě překvapila rychlost a nízká hlučnost. Dalo mi trochu zabrat se v přístroji zorientovat, ale moc se těším na další použití!!
klad Zpracování působí kvalitně
klad Kniha s recepty
klad Promyslene detaily
klad Multifunkčnost
klad Snesitelna hlučnost
klad NNeintuitivni první zapojení
příloha příloha příloha
avatar
Lucy
Jelikož mám dvě malé děti, tak mixér využívám téměř každý den. S mladším synem jsme využívali na příkrmy a kapsičky. S mixérem je skvělá manipulace a bezproblémově se vymývá. Se starší dcerou jsme využili hlavně na smoothie. Mixér neměl sebemenší problém s ledem, což beru jako velké plus.
klad Poradí si s ledem
klad Láhev on the go
klad Nic mě nenapadá
avatar
Dominika
Mixér je naprosto úžasný a všestranný, dá se v něm udělat snad úplně všechno od tříště přes pomazánky, zmrzliny, omáčky, smoothie... Rozmixuje úplně všechno má 5 automatických programů a výkon 1600W. Disponuje velmi odolnou nádobou z Tritanu. Od doby co jsem ho zakoupila mixuji každý den je opravdu skvělý a k nákupu obdržíte ještě skvělou knihu s recepty a nápady na různá jídla i nápoje. Láhev on the go je velmi praktická.
klad rozmixuje úplně všechno
klad výkon
klad všestrannost
klad materiál
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Jana
Krásně a do hladka zatím namixoval všechno i ledovou tříšť a oříšky, takže výkon odpovídá skvělému výsledku. Moc pěkná velká nádoba na mixování a praktická je také i cestovní nádoba. Krásný display s automatickými programy včetně samočištění. Praktická kuchařka.
klad programy
klad samočištění
klad malá cestovní nádoba
klad dostatečně velká mixovací nádoba
klad kuchařka
klad trošičku robusnější
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Jedná se se užitečný domácí pomocník s velmi slušným výkonem, z mraženého ovoce uděká skvělou zmrzlinu, byť jsem ten program musela pustit několikrát, aby se vše rozmixovalo. Výhodou je dotykový displej, za nevýhodu považuju váhu mixeru, a dlouho mi trvalo než jsem dala dohromady
klad výkon
klad digitální displej
klad moderní desing
klad těžký, trochu mohutný
klad pro mě trochu hůř pochopitelné sestavení
avatar
Týna
Mixér je větší, ale lehce přenosný, funguje bezproblémově. Lze v něm připravit smoothie, zmrzlinu nebo polévku díky automatickým programům. V balení kromě cestovní lahve i kuchařka s recepty. Šikovný pomocník do kuchyně, který ušetří hromadu času. Je navíc velmi tichý.
klad Rychlost
klad Snadnost údržby
klad Přidané příslušenství
klad Není hlučný
klad Větší hmotnost
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Mixér,. který testují je naprosto úžasný pomocník v kuchyni. Výkon je fenomenální. Nikdy jsem nemá.tak hladké Smoothie. Omáčjy jsou také perfektně hladké. Programy, kterými je mixér obdařen jsou úplně bomba. Nemusíte se o nic starat. Jen zmáčknete tlačítko a přístroj se o vše postará sám. Láhev ,, on to go" jsem využila do práce, na přednášku i na výlet do přírody. Uvnitř vydrží Smoothie krásně čerstvé a hlavně: nic neproteče. Nadchl mě i program automatického čištění. Opravdu klobouk dolů.
klad Přesnost požadovaného výsledku
klad Spolehlivost
klad Domyšlené programy a detaily
klad Rychlost a přesnost
klad Zatím jsem nenašla nic, na co bych si stěżovala
příloha příloha
avatar
Jarmila
Mixér jsem si zakoupila, byl doručen v pořádku. Již jsem ho několikrát použila a musím říct, že velká spokojenost. Jsem nejen já, ale i celá rodina nadšená. Rychlost a výkon je úžasný, programy jsem rovněž využila. Je spíše pro větší rodinu či větší množství pokrmu, používáme spíše menší nádobu.
klad výkon
klad rychlost
klad zbytečné velký
avatar
Daniela
Za mne mohu Tefal InfinyMix velice doporučit. Hlavně kvůli vysokému výkonu, který při svém vaření a častému mixování jemných pyré a omáček opravdu využiji. Zároveň vzhledem k tomu, že často vařím a peču je pro mě mixér ideální jsem ráda že jsem si mixér koupila.
klad Vzhled
klad Hlučnost
klad Cena je dost vysoká
příloha