Získaly jste v našem testování stolní vysokorychlostní mixér Tefal InfinyMix+, který se hodí k mixování omáček, polévek či oblíbených smoothie

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
7x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 31. 7. 2021

Stolní vysokorychlostní mixér Tefal InfinyMix+   

Vysokorychlostní mixér InfinyMix+ BL91HD31 vyniká hned několika benefity. Jedná se o naprosto všestranného pomocníka do domácnosti, který disponuje 5 automatickými programy pro rozmixování k úplné dokonalosti. Výkon 1600 W zaručuje bezproblémové rozsekání i tvrdších potravin zcela dohladka.

Nádoba z materiálu Tritan má objem 1,75 l, takže je InfinyMix+ vhodný k mixování omáček či polévek. 

 

Nejdůležitější parametry   

  • Výkon 1600 W
  • Nádoba z tritanu o objemu 1,75 l
  • 5 automatických programů
  • Součástí je kniha s 50 recepty


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Mirka Sofia
Rýchle zloženie a uvedenie do prevádzky dostalo celú rodinu. Mňa ako ženu uchvátilo elegantné a kvalitné prevedenie, robustnosť čo veľmi oceňujem bezpečnosť pri príprave , rýchlosť a všestrannosť je to čo "všetci" ocenia a očakáváme od kvalitného mixeru. Za pár sekund sme vychutnávali výborné smoothie a to.viacero variant. Osobne si moc dávam záležať na kvalite a praktickosti prístrojov do našej domácnosti, úprimne som i neveriaci Tomáš čo sa týka reklám. ALE! S kľudným svedomím môžem odporúčať tento mixer- splní Vaše očakávania .
klad Kvalita
klad Všestrannosť
klad Jednoduchosť
klad Samočistenie
klad Flaška 'on the go" syn to chválil do práce
klad Nič
příloha
avatar
Viktorie
Jako všechny Tefal věší působí kvalitně a robustně. Potěšila kniha s recepty. Zatím jsem v něm jen jednou mixovala základ na polévku, a velmi mile mě překvapila rychlost a nízká hlučnost. Dalo mi trochu zabrat se v přístroji zorientovat, ale moc se těším na další použití!!
klad Zpracování působí kvalitně
klad Kniha s recepty
klad Promyslene detaily
klad Multifunkčnost
klad Snesitelna hlučnost
klad NNeintuitivni první zapojení
příloha příloha příloha
avatar
Lucy
Jelikož mám dvě malé děti, tak mixér využívám téměř každý den. S mladším synem jsme využívali na příkrmy a kapsičky. S mixérem je skvělá manipulace a bezproblémově se vymývá. Se starší dcerou jsme využili hlavně na smoothie. Mixér neměl sebemenší problém s ledem, což beru jako velké plus.
klad Poradí si s ledem
klad Láhev on the go
klad Nic mě nenapadá
avatar
Dominika
Mixér je naprosto úžasný a všestranný, dá se v něm udělat snad úplně všechno od tříště přes pomazánky, zmrzliny, omáčky, smoothie... Rozmixuje úplně všechno má 5 automatických programů a výkon 1600W. Disponuje velmi odolnou nádobou z Tritanu. Od doby co jsem ho zakoupila mixuji každý den je opravdu skvělý a k nákupu obdržíte ještě skvělou knihu s recepty a nápady na různá jídla i nápoje. Láhev on the go je velmi praktická.
klad rozmixuje úplně všechno
klad výkon
klad všestrannost
klad materiál
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Jana
Krásně a do hladka zatím namixoval všechno i ledovou tříšť a oříšky, takže výkon odpovídá skvělému výsledku. Moc pěkná velká nádoba na mixování a praktická je také i cestovní nádoba. Krásný display s automatickými programy včetně samočištění. Praktická kuchařka.
klad programy
klad samočištění
klad malá cestovní nádoba
klad dostatečně velká mixovací nádoba
klad kuchařka
klad trošičku robusnější
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Jedná se se užitečný domácí pomocník s velmi slušným výkonem, z mraženého ovoce uděká skvělou zmrzlinu, byť jsem ten program musela pustit několikrát, aby se vše rozmixovalo. Výhodou je dotykový displej, za nevýhodu považuju váhu mixeru, a dlouho mi trvalo než jsem dala dohromady
klad výkon
klad digitální displej
klad moderní desing
klad těžký, trochu mohutný
klad pro mě trochu hůř pochopitelné sestavení
avatar
Týna
Mixér je větší, ale lehce přenosný, funguje bezproblémově. Lze v něm připravit smoothie, zmrzlinu nebo polévku díky automatickým programům. V balení kromě cestovní lahve i kuchařka s recepty. Šikovný pomocník do kuchyně, který ušetří hromadu času. Je navíc velmi tichý.
klad Rychlost
klad Snadnost údržby
klad Přidané příslušenství
klad Není hlučný
klad Větší hmotnost
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Mixér,. který testují je naprosto úžasný pomocník v kuchyni. Výkon je fenomenální. Nikdy jsem nemá.tak hladké Smoothie. Omáčjy jsou také perfektně hladké. Programy, kterými je mixér obdařen jsou úplně bomba. Nemusíte se o nic starat. Jen zmáčknete tlačítko a přístroj se o vše postará sám. Láhev ,, on to go" jsem využila do práce, na přednášku i na výlet do přírody. Uvnitř vydrží Smoothie krásně čerstvé a hlavně: nic neproteče. Nadchl mě i program automatického čištění. Opravdu klobouk dolů.
klad Přesnost požadovaného výsledku
klad Spolehlivost
klad Domyšlené programy a detaily
klad Rychlost a přesnost
klad Zatím jsem nenašla nic, na co bych si stěżovala
příloha příloha
avatar
Jarmila
Mixér jsem si zakoupila, byl doručen v pořádku. Již jsem ho několikrát použila a musím říct, že velká spokojenost. Jsem nejen já, ale i celá rodina nadšená. Rychlost a výkon je úžasný, programy jsem rovněž využila. Je spíše pro větší rodinu či větší množství pokrmu, používáme spíše menší nádobu.
klad výkon
klad rychlost
klad zbytečné velký
avatar
Daniela
Za mne mohu Tefal InfinyMix velice doporučit. Hlavně kvůli vysokému výkonu, který při svém vaření a častému mixování jemných pyré a omáček opravdu využiji. Zároveň vzhledem k tomu, že často vařím a peču je pro mě mixér ideální jsem ráda že jsem si mixér koupila.
klad Vzhled
klad Hlučnost
klad Cena je dost vysoká
příloha