Testovaly jsme knihu Využijte sílu autohypnózy a autosugesce. A výsledek? 94 % z vás doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
11x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 5. 2017
do 4. 6. 2017

Zbavte se svých zlozvyků a závislostí, zvyšte si sebedůvěru, zlepšete vztahy s okolím, zvyšte své sportovní i studijní výsledky! Stačí k tomu jediné – vytestovat si tuto knižní novinku nakladatelství Grada a ovládnout umění autohypnózy a autosugesce, díky kterému dokážete přeprogramovat své vnitřní nastavení a převezmete kontrolu nad svým životem. Hledáme 10 žen, které se o to pokusí a podělí se s námi o svou zkušenost.

*enzo* Rády byste se zbavily svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích?

*enzo* Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím?

*enzo* Trápí vás stres? Nespavost? Problémy ve vztazích? Nebo nedostatek energie?

Pak vám pomůže autohypnóza a autosugesce! Jsou to dovednosti, které se může naučit každý. A hlavně – každý z nich může profitovat.

Často si o sobě myslíme, že jsme logicky myslící a racionálně jednající bytosti, ale ve skutečnosti nás pohánějí emoce. Díky hypnóze získáme přímý přístup do naší pravé mozkové hemisféry, k emocionálním vzpomínkám, představivosti a do světa našich emocí. Pomocí sugestivních technik pak dokážeme „přeprogramovat“ svou mysl i tělo a převzít nad nimi kontrolu.

Vezměte svůj život do vlastních rukou a konečně se pusťte do věcí, ze kterých jste dosud měli strach nebo které vás trápily.

Více informací ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*
Hodnocení
14
avatar
Lucie
klad Doteď jsem se autohypnózou ani autosugescí vůbec nezajímala, tedy všechno co jsem si v knížce přečetla, pro mě bylo úplně nové.
klad Je neskutečné, jak moc si můžeme třeba i náladu ovlivnit sami. Celá knížka pro mě byla opravdu přínosná a snažím se udržet v hlavě několik pravidel - i když mi není do smíchu, prostě se usměju. Sama na sebe v zrcadle, na svět - člověk pak i vypadá mnohem lépe a působí na ostatní pozitivně - a tím, že se nám úsměv vrátí se příliv dobré nálady znásobuje :-) Holky, opravdu doporučuji. Knížku mám v knihovně a věřím, že si jí v těžkých chvílích zase ráda pročtu.
klad Nesuď knihu podle obalu - ale kdybych mohla, dala bych knížce pevný obal. Vypadá to lépe a knížka se líp drží.
klad Po obsahové stránce není co vytknout :-)
avatar
Iveta
příloha příloha
klad Tento žánr jsem ještě nikdy nečetla, a jsem za testování moc ráda, protože samotnou by mě nenapadlo tuto knížku si koupit. Četla jsem se zaujetím. Obal má krásně zelenou uklidňující barvu. Dobře zvolené. Hodně jsem si z knížky vzala a hodně mi dala. Opravdu člověk by měl vypnout, a pokusit se co nejvíc myslet na pozitivní věci. Nejlépe si to napsat do deníčku , jak je to v knížce popsané, hodně to pomáhá. Umět se pochválit. Dělat různé cviky, které dovedou odstranit negativní myšlenky. Opravdu mi knížka hodně dala, moc děkuji a vřele doporučují dál . Stojí za to.
avatar
Kamila
příloha příloha
klad Netestovala jsem. Knihu si sehnala a dokonce si na jejím základě sehnala knihu Meditace pro zdraví... Autohypnóza a práce se sebou samým pomocí uvědomění si, soustředění na něco jiného (už doktor mi říkal: Bolí vás nohy, tak na to nemyslete, odpoutejte pozornost, myšlenky na něco jiného, pozitivního. Knihu jsem již přečetla a nyní budu číst kapitolu po kapitole a ponořím se hlouběji do její problematiky. Je to moc zajímavé, fascinující téma.
avatar
Oldřiška
klad Přiznám se, že knihu bych asi sama od sebe nekoupila. Obal sám o sobě není poutavý. Ale již po před běžném prolistování mě zaujala. Myslela jsem ji, že jsem pozitivní člověk. Ale po přečtení mám co dohánět. V červenci nastupují do nové práce. Věřím, že kniha mě ještě hodně pomůže.
avatar
Lenka
příloha
klad Děkuji za možnost testování této knihy. Obal je atraktivní, a tak jsem ráda, že jsem knihu vyhrála. Vypadá, že je psaná čtivě a hned od začátku čtenáře vtáhne do příslušné tématiky, i když nechce různými cvičeními a příklady. Bohužel se musím přiznat, že jsem nestihla knihu přečíst do konce, a tak nemohu říci, jestli mi s něčím pomohla. Každopádně se člověku určitě snaží pomoci a musím říci, že jsem se při čtení tak jako uvolnila, uklidnila a zamýšlela se nad svým životem. Je to takový jistý druh meditace.
avatar
Petra
klad Knížka je dobrá. Má pěkný obal, což už jen to mě zaujalao. A její obsah je velice čtivý, člověka úplně pohltí do problematiky a když jsem knihu dočetla, tak mě to donutilo se nad sebou zamyslet a popřemýšlet, jestli bych nějaké věci neměla dělat třeba jinak :-)
avatar
Jaroslav
klad Kniha se velmi dobře čte. Obsahuje různé techniky, které s postupným trénováním dokáží změnit naše myšlení. Tyto metody pro mě představují úžasnou možnost, jak změnit své myšlenky na více pozitivní. Po přečtení knihy je mi už jasné, že negativní myšlenky nám nic nepřinášejí a že svůj mozek lze "přeprogramovat". Stejně jako když se učíme cizí jazyk, dá se vytrénovat pozitivní myšlení a tím dokonale přetvořit svůj život. Vše chce ovšem vůli. Dávám 10 bodů, kniha je skvělá.
avatar
Jana
klad Knihu jsem přečetla jedním dechem, doslova mě pohltila a s každou další kapitolou pro mě byla větším a větším přínosem. Vždy jsem byla spíše pesimistou, ale po přečtení této knihy, obracím list svého dosavadního života, a stávám se pozitivním člověkem. Sehnala jsem svou "kotvu" štěstí a připomněla si nádherné vzpomínky z mladých let. A podle návodu z knihy si vedu "Deník dobrých chvil" a díky němu mám i dnešní slunečné ráno ještě více než usměvavé. Knihu doporučuji všem, co se dosud báli cítit se štastně, byť jen kvůli maličkostem. Tato kniha je úžasným průvodcem, jak nepromarnit život strachem z čehokoli dokázat nejen sami sobě, ale také druhým, že cokoli si umanete, také zvládnete a dodá vám potřebnou sílu a energii, pokud se naučíte ty správné techniky popsané v knize. Jsem nadšená a nyní mám pocit, že pro mě není nic nemožné :-)
klad Obsahu knihy není co vytknout, jen desky knihy jsou po přečtení už trochu zmačkané, pevný přebal by byl určitě lepší.
avatar
Eva
klad Na tuto knihu jsem byla velmi zvědavá. O autosugesci a autohypnóze už bylo napsáno mnohé. V podstatě kniha nepřináší nic, co by ještě nebylo objeveno či napsáno, nicméně se velmi dobře čte a je psána naprosto srozumitelným jazykem.
klad Kniha je rozdělena na dva oddíly. První, spíše obecný, nás seznamuje s teorií a příslušnými technikami a druhý je zaměřen na praktické procvičení. Naučíte se jak se zbavit zlozvyků, jak dobít energii, jak se učit, jak překonat strach, jak autohypnóza pomáhá při sportu či v budování kvalitních mezilidských vztahů a mnoho dalšího. Knihu každopádně považuji za přínosnou a určitě se k ní budu pravidelně vracet. Její zakoupení určitě všem doporučuji, nicméně je důležité si ji nejen přečíst, ale dosažené vědomosti i uvést do praxe.
klad Čekala jsem trochu "vědečtější" text a nějaké nové poznatky z dané oblasti. Kniha neobsahuje nic, co by již někdo nenapsal, nicméně toto je vyváženo její druhou - praktickou částí. Jako velké mínus hodnotím vazbu knihy, vázaná by byla mnohem praktičtější. Počítáme-li, že se s knihou bude dost často pracovat, dá se předpokládat, že moc dlouho nevydrží a brzy se rozpadne. Dále bych u takovéto knihy předpokládala, alespoň u části nákladu, vložené CD s nahrávkami praktických částí. Škoda.
avatar
Ladislav
klad Kniha "Využijte sílu autohypnózy a autosugesce" se velmi dobře čte, je zábavná a hlavně je opravdovým přínosem, donutí člověka, aby se zamyslel nejen sám nad sebou, svým životem, ale nad veškerým okolím. Dodá člověku pozitivní myšlení a možnost změnit své myšlení a tím pádem i možnost změnit svůj život tak, aby byl sám člověk šťastný, a učinil tak šťastnějším své okolí. Tuto knihu rozhodně doporučuji.
klad Bral bych, kdyby měla pevné desky, lépe by se četla a neničila by se tak rychle.
avatar
Bohumila
klad Bohužel, díky starostem, syn si udělal úraz a běhám kolem něj, vkládám hodnocení pozdě, moc pozdě. Nu, ale přesto ...
klad Kniha je zajímavá. Protože jsem se snažila si zapamatovat maximum, vracela jsem se opakovaně zpět v textu. Autohypnózou lze dokázat hodně věcí. Bylo zajímavé to na sobě zkoušet. Budu to ještě zkoušet a uvidíme jaké to ještě přinese výsledky.
avatar
Petra
klad Zajímavá, poutavě napsaná kniha, která odkazuje na nenápadné a málo využívané vlastnosti a schopnosti člověka. Často nám není schopen v nouzi pomoci nikdo jiný, než právě my samy. Zajímavé ukázky toho, jak přijít na lepší myšlenky, jak pozitivně přistupovat k životu. Ne nadarmo se říká, že veselá mysl je půl zdraví.
avatar
Věra
klad Knihu jsem si měla možnost půjčit a musím říct, že mi velmi pomohla. Je plná praktických cvičení a ukázek, která pomáhá každému z nás změnit své myšlení z negativního na pozitivní. Jenom síla našich myšlenek může změnit okamžik, den nebo celý život. Je to kniha pro každého, vše je báječně vysvětleno pěkně pozvolna a srozumitelně. Byla jsem s knihou moc spokojena!
avatar
Marika
klad Úžasná kniha. Myslím si, že mi opravdu pomohla. Je vedena velmi prakticky, takže vše lze celkem hravě proměnit do reality a uvěřit. V dnešní hektické době plné stresu, který ovlivňuje i naše zdraví, se něco takového určitě hodí. Knihu posílám do dalších rukou.