Znáte Sanytol, průkopníka v dezinfekci textilu? Podělte se s námi o svůj názor

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
33x
4
2x
3
3x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 1. 10. 2017
do 29. 10. 2017

Nové trendy hovoří jasně – perte jakékoli oblečení v nízkých teplotách. Tento postup je efektivní jak z hlediska energetické úspory, ekologické stopy, tak i udržení materiálů v co nejlepší možné kondici. V běžném pracím procesu však značná část bakterií na oblečení přetrvá a může způsobit nepříjemné kožní reakce. Při praní v nízkých teplotách je tak zapotřebí použít účinnou dezinfekci, abyste z oděvů přítomné bakterie, viry a plísně odstranila. Ta udrží oděvy maximálně svěží, a hlavně všechny vytrvalé mikroorganismy účinně eliminuje. 

Předejděte podrážděné pokožce s dezinfekčními přípravky od Sanytolu – průkopníka v dezinfekci textilu.

Pro kompletní péči o vaše oděvy nabízí Sanytol dezinfekci na prádlo, kterou zakoupíte ve velikosti 500 ml.

  • Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie.
  • Ničí choroboplodné zárodky, které zůstávají v pračce a tím vyloučí jejich přenos na oblečení.
  • Dezinfekci na prádlo lze použít na všechny typy materiálů včetně bytového textilu, dětského oblečení, sportovního prádla či textilu v kontaktu s domácími mazlíčky.

Prádlo má vždy svěží vůni. Aplikuje se do přihrádky na aviváž a nekombinuje se s jiným přípravkem.

Funguje i při nízké prací teplotě 20 °C.  

Pokud se nemůžete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte dezinfekční odstraňovač skvrnZničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatého na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní a jeho složení neobsahuje chlór. 

A ještě jedno doporučení na závěr. Září váš šatník bílými oděvy? Sanytol pro vás připravil speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá.

Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká ho hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vaše starší prádlo navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C. Oba dva dezinfekční odstraňovače skvrn zajistí dezinfekci jak oblečení, tak vaší pračky. Vaše prádlo bude hygienicky čisté se svěží vůní. 

 

SANYTOL dezinfekce na prádlo 1 l lze pořídít v 9 českých e-shopech za cenu od 117 Kč do 161 Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
 
Hodnocení
38
avatar
Martina
klad Pouzivam latkove pleny a jednou za půl roku je vyperu v sanitolu.Ted ma syn infekcni nemoc, takže oridav k plenkám pokazde.je fajn ze nenici pradlo,protoze neobsahuje zadne savo a jine prostredky,ktere nici barvy a vlakno.jsem s nim moc spokojená a doporucuji
klad Nemam nic negativniho,s vyrobkem jsem spokojena.kupuji pravidelně
avatar
Veronika
klad Pouzivam tento pripravek,mame deti a i kdyz nejde vzdy vse znicit (si myslim)tak je dulezita prevence,hlavne ve chvili,kdy jdme napriklad nemocni a bacilu je vzdy hodne.Jednoduchy design,snadne davkovani,vydrz celkem dlouho jedna lahev.A pouzivan i jine sanytol pripravky.
avatar
Anna
klad Na dezinfekci prádla při nižších teplotách používám Sanytol již delší dobu a opravdu jsem moc spokojená. Má příjemnou neutrální vůní a člověk nemusí praním tak namáhat a opotřebovávat materiál, takže šetrně vypere i při 40 nebo 30. Je skvělý i na jemné spodní prádlo. Za mně doporučuji.
avatar
Tereza
klad Sayntol na dezinfekci prádla jsem začala používat, když se mi narodil syn. Hledala jsem něco, co by zlepšilo ochranu proti nemocem a běžně se vyskytujícími mikroby. Doporučila mi ho kamarádka a je opravdu skvělý. Na to, že je to vlastně přípravek na dezinfekci, tak musím uznat, že příjemně lehounce voní a především dobře vypere i při nízké teplotě.
avatar
Jana
klad Sanytol dezinfekci na prádlo používám když se našim domovem prožene nějaká viróza či nemoc. Vyperu dětem propocené ložní prádlo i oblečení a mám tak jistotu, že jsme se všech bacilů zbavili. Je to výborný prostředek a jsem s ním moc a moc spokojená..
avatar
Renata
klad Tak přípravek Sanytol také používám moc ráda a jsem s ním spokojená používám ho když potřebuji vyprat bílé prádlo třeba košile je fajn že se dá použít při nízkých teplotách jako je 30 nebo 40 stupnů a má příjemnou neutrální vůni a určitě bych ho doporučila hodí se i na praní povlečení tak určitě za mě doporučuji všem co ho ještě navyzkoušely
avatar
Lucie
klad Sanytol dezinfekci na prádlo používám vždy při generálním úklidu domova. Používám hlavně na všechen textilní nábytek, který potom krásně voní a člověk má pocit, že je jako nový. Také se velice hodí, když vám domů zvířátko přinese domů nějaké potvůrky, jako třeba blechy.
avatar
Renata
klad Značku sanytol znám velmi dobře a nejen výrobky na praní. Velmi šetrně odstraní nežádoucí viry a bakterie z oděvů, nevadí ani malým dětem a prádlo pomáhá udržet zářivě bílé i při nízkých teplotách. I jemné, dětmi umazané prádlo lze se sanytolem vyprat dokonale hygienicky a přitom dokonale. Určitě budu sanytolu věrná i nadále.
avatar
Petra
klad Dezinfekci Sanytol používám jak v práci při dezinfekci rukou (práce s pěnezi) a úklidu, tak doma pro běžný úklid. Také je praktický na cesty pro čistotu rukou když jdeme s dětmi na pískoviště. Sanytol pro dezinfekci oblečení jsem zkoušela poprvé právě z důvodu praní pro děti. V pračce peru pracovní oblečení (kuchyně) i dětské a proto je pro mě důležitá čistá pračka bez bakterií.
avatar
Martina
klad Kdo by neznal Sanytol ze Španělska, z Barcelony. Minimálně v použít gelu na ruce. Ale firma má těch výrobků v nabídce mnohem více, třeba i ta dezinfekce na prádlo, nemusíte používat jenom Savo, pro změnu je fajn zkusit i ten Sanytol a uvidíte jak bude vyhovovat.
avatar
Irena
klad Značka sanytol je skvělá. V kabelce nosím antibakteriální gel, a doma používáme jak mýdlo tak dezinfekci na pracovní oblečení.
klad Odstraňovač skvrn jsem ještě
klad nezkoušela, ale již jsem na něj v drogerii koukala a celkem mě produkt
klad zaujal. *smile*:-);-)
avatar
Michaela
klad Sanytol na prádlo kupujeme pravidelně. Nejen kvůli desinfekci dětského textilu, ale taky proto, že na syna používám látkové pleny, které se dnes již nevyvařují, ale perou jen na 60 stupňů. Desinfekci prostě potřebují. Dávám ji jak do hlavního praní, tak dle návodu do máchání a je super, protože prádlo není zanešeno zbytky prášku, desinfekce samotná krásně voní a nepotřebuji aviváž.
avatar
Denisa
klad Sanytol znám jako univerzální denzinfekční prostředek a také jako dezinfekční prostředek vyloženě na kuchyň, ale osobně si pravidelně kupuji jen ten univerzální, protože se dá použít prakticky na všechno. Krásně voní, je to taková lehká a svěží vůně.
klad Jediný negativum bych viděla jen v ceně, protože i když jsou na něj dost akce, stejně je dražší, než například Savo dezinfekce.
avatar
Jaroslava
klad Mám ráda pocit, že je vše čisté a příjemně voňavé. To Sanytol splňuje. Kupuji řadu přípravku této značky, patří k základu hygieny v naší domácnosti. Přípravky jsou velmi účinné, proto je mám ráda.
klad Špatně uzavřený spray na koupelnu, který jsem v létě koupila a dala si do kabely, která neměla přihrádky, letní nákupní taška se mi vylil do kabely a vytekl do 3 dny starého iphone...to už se mi nestane...:)
avatar
Lucie
klad Používala jsem na oblečení pokakané, na prostěradla poblinkané. Neměla jsem dobrý pocit, když jsem vyprala jen v běžném pracím prášku. Sanitol je dobrý pomocník, prádlo nevybělí jako ocet, nezanechává skvrny. Jsem spokojená a doporučuji, obzvlášť na dětské prádlo, plíny, bryndáky apod.
avatar
Petra
klad Sanytol dezinfekci na prádlo používáme na praní jen když se vracíme domů ze zahraničí. protože na letištích se to hemží vším možným :-) za nás velká spokojenost, příjemná vůně a dobrý pocit, proto kupujeme pravidelně a doporučujeme přátelům i známým.
klad nejsou žádná negativa
avatar
Iva
klad Tento přípravek jsem používala na oblečky u obou dětí, hned po narození a velká spokojenost! Máme od této značky doma více výrobků... včetně mýdla na ruce a úklidových prostředků na kuchyň i koupelnu a jiné už nekupuji!Za celou naší rodinu, doporučuji všechny výrobky této značky!
avatar
Iva
klad Tento přípravek jsem používala na oblečky u obou dětí, hned po narození a velká spokojenost! Máme od této značky doma více výrobků... včetně mýdla na ruce a úklidových prostředků na kuchyň i koupelnu a jiné už nekupuji!Za celou naší rodinu, doporučuji všechny výrobky této značky!
avatar
Lucije
klad Sanytol doma používáme už dlouho a na vše. Líbí se mi jak voní a že je všestranný. Sanytol přímo na prádlo jsem pořídila asi před měsícem a už snad nikdy nekoupim jen aviváž. Prádlo je svěží a voňavé a bez bakterií..alespoň mám pocit,že děláv vše pro naše dítě
klad Nic mě nenapadá. Sanytol je super na vše a i cena je příznivá.Jen některé druhy se špatně shání....
avatar
Martina
klad Kupuji řadu přípravku této značky, doma nesmí chybět antibakteriální gel, dezinfekční čistič, dezinfekce obuvi a chystám se na přípravek na prádlo. A vyzkoušela jsem také tablety do myčky. Vše krásně voní a uklízení je pak radost, velmi vřele všem doporučuji
avatar
Eva
klad Sanytol doma používám pravidelně.Nejvíc samo jako tekutý gel na ruce pro sebe i celou rodinu. Říkám si,že je to pro nás to nejlepší.tento na prádlo jsme již taky vyzkoušela,protože tato značka mě skutečně oslovila. zdá se mi fajn ,skvrny odstraní a prádlo dezinfikuje,což je super.
avatar
Markéta
klad Sanytol dezinfekce na prádlo jsem vyzkoušela na radu kamarádky, která s ním má skvělé zkušenosti. Předtím jsem o tomto produktu vůbec nevěděla. I mě nadchl a začala jsme jej používat pravidelně . Skvrny na prádle dokonale vyčistil, provoněl a dezinfikoval.
avatar
Katka
klad Znacku Sanytol mam moc rada. Dezinfekci na pradlo jsem neznala a ted vyzkousela a jsem s ni spokojena. Ze je pradlo vydezinfikovane videt neni :) ale sanytolu verim. Pouzivam jine vyrobky, tekute mydlo a cistic na podlahy. Pradlo je pekne vyprane, beze skvrn.
avatar
Jaroslava
klad Použila jsem na desinfekci starších věcí, co jsem tu měla déle uložené po prvním dítěti, vytřela s ním kočárek, co jsme dostali a známá ho měla taky déle uložený. Byla jsem spokojená, že věci krásně voní a jsou čisté. Občas použiji i na jiné než miminčí věci.
avatar
Iva
klad Sanytol .....dezinfekci na prádlo mohu doporučit všem pradlenkám a hospodyňkám. Používám ho pravidelně a jsem spokojena. Moc se mi líbí, že mohu prát prádlo třeba jen na čtyřicítku a je spolehlivě zbaveno všech bakterií a plísní. Za mně je to rozhodně velmi potřebný výrobek.
avatar
Kateřina
klad Dostala jsem na vyzkoušení vzoreček a tak jsem ihned vyzkoušela. Líbí se mi představa, že je mě prádlo opravdu čisté zbavené všech nečistot. Mam doma malé děti, takže to vidím jako dobrý pomocník. Doporučuji každému alespoň vyzkoušet a pak sám uvidí, že začne též používat.
avatar
Petra
klad Sanytol na praní mi vyhovuje právě kvůli možnosti prát ve vlažné vodě. I tak mám jistotu, že prádlo je dokonale čisté a hlavně nezávadné. Obzvlášť u dětí se toto ocení. Prádlo je příjemně, nevtíravě voňavé a svěží. Cena je přijatelná. Značka nabízí široké portfolio výrobků, což je fajn. Jsem spokojená.
avatar
Marika
klad Obvykle peru na 40, ale některé prádlo je nutné šetrně na 30, proto se velmi hodí kombinovat právě s tímto přípravkem. Přidávám také, když peru starší ručníky, které už nejsou co bývaly. Odstraňuje méně odolné skvrny a má bělící účinek. Doporučuji každé hospodyňce.
avatar
Emília
klad Mala som viacero výrobkov Sanytol a som spokojná. Nesmrdí dezinfekciou ako iný výrobok na S, no verím, že dezinfikuje, hlavne v období rotavírusu u dieťaťa som to veľmi ocenila. Prádlo je bez škvŕn, dokonca odstraňuje aj pleseň. Budem kupovať naďalej
avatar
Lucie
klad Sanytol dezinfekci na prádlo používám už docela dlouho. Dává se místo aviváže do otvoru pro aviváž. Prádlo krásně voní a je takové měkčí. Nejvíce takto peru ručníky a ponožky, to jsou věci, které to podle mě potřebují nejvíce. Lze přidat jak do bílého, tak do barevného prádla, na barvu nemá vliv, nedělá fleky apod. Poradí si i se zapařeným prádlem, např. pokud zapomenete ručník po plavání nebo ponožky po cvičení v tašce.
klad Protože se Sanytol dezinfekce na prádlo dává do otvoru pro aviváž místo aviváže, mohlo by to někomu vadit. Já aviváž nepoužívám, takže mi to nevadí a jako negativum to neberu.
avatar
Kamila
klad Vyhovuje mi. Sanytol na praní je dobrý právě kvůli možnosti prát ve vlažné vodě. I tak mám jistotu, že prádlo je dokonale čisté a hlavně nezávadné. Prádlo je příjemně voňavé a svěží. Cena je přijatelná. Značka nabízí široké portfolio výrobků. Jsem spokojená.
avatar
Marta
klad Ze začátku jsem byla nadšená, že eliminuje velké množství bakterii mikrobů, ale to bylo snad vše. Vyprané oblečení spíše "smrdělo" dezinfekcí. Řekla jsem si, tak když jsem si Sanytol koupila a nebudu jej používat na oblečení, tak jej využiji na podlahu a popravdě, je to více učinnější než na tom oblečení.
avatar
Jitka
klad Tento přípravek používám hlavně když peru potahy a další textil u kterého vím, že se na něm pohyboval náš pes. Míru dezinfekce posoudit nedovedu, ale už pro ten pocit čistoty a odstranění bakterií přípravek používám. Nepoužívám na běžné oblečení a netroufám si použít na dětské prádlo, přeci jen je to pro mě docela "velká chemie"
avatar
Anna
příloha
klad Používám! Už bych bez Sanitolu nic nevyprala, je ideální desinfekcí na prádlo, po vyprání není vůbec cítit obzvlášt když použijete aviváž zato víte že praní je opravdu hygienické. Dávám ho do každé pračky přímo do bubnu na oblečení, deky, polštáře, zkrátka vše co peru a absolutně bezkonkureční! :D
avatar
Veronika
klad Sanytol používám jak sprej k desinfekci " povrchů, podlah a ostatních ploch) tak i sanytol na prádlo. Bála jsem se jestli nebude po vyprání prádlo cítit, byla jsem mile překvapená, že ne :-) lze použít při nižších teplotách což také oceňuji. Neobsahuje chlór a je šetrný k prádlu. Za Naší rodinku super věc.
avatar
Věra
klad Sanytol používám zejména k desinfekci a očištění povrchů, protože máme kočičku a pejska a nějaké té nehodě se prostě nevyhneme. Přípravek používám již dlouho - více jeho druhů a plně mi vyhovuje! Je i za dobrou cenu, takže není důvod proč ho měnit :) spokojenost
avatar
Lucie
klad Značku Sanytol mám osobně velice ráda. Doma mám přípravek na podlahu a mám i sanytol sprej, který používám hodně často, protože v dnešní době se to všude hemží jen bakteriemi. Vyskoušela jsem sanytol i do pračky a všechno v pořádku :) Já doporučuji. :)
avatar
Zuzka
klad Používam na baktérie. Super produkt. Odporúčam
klad
klad :-D