Voucher na umytí oken od SuperSoused.cz

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
11x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 9. 3. 2016
do 30. 4. 2016

Některé starosti mají překvapivě snadné řešení! Příprava na Velikonoce nebo jarní úklid již nemusí být jenom na vás. Když potřebujete pomoc v domácnosti, využijte Super Sousedy.

Co vše SuperSoused.cz nabízí?

Potřebujete něco opravit, přidělat, převézt, smontovat, nastavit či uklidit? Od drobných oprav v domácnosti, přes rekonstrukce, úklid, žehlení, domácí práce, opravu elektřiny či vody, vyklizení sklepa, odvoz nábytku - to vše a mnoho dalšího pro vás může zařídit šikovný Super Soused.

SuperSoused.cz vám nabízí sousedskou výpomoc se vším, co potřebujete, a to přímo tam, kde bydlíte. Vše za sousedské ceny a v super kvalitě. Vaši šikovní Super Sousedé teď 10 vybraným testerkám umyjí okna ve dvou pokojích zadarmo. Jedinou podmínkou je bydliště v Praze nebo Brně.

A kdo jsou Super Sousedé?

Šikovní domácí kutilové – lidé, pro které je mytí oken, malování, opravy nebo úklid bytu formou příjemného přivýdělku. Mistři, kutilové, studenti i maminky na mateřské. Ale také odborníci na slovo vzatí, kteří chtějí získat nové spokojené klienty v Praze, Brně a jejich okolí.

Jak to funguje?

Stačí, když zadáte svou zakázku nebo problém, se kterým si nevíte rady, na www.SuperSoused.cz. Super Sousedi vám rádi navrhnou řešení a nabídnou svou pomoc. Vy si už jen vyberete tu nabídku, která nejvíc vyhovuje vašim představám. Za práci vybraného Super Souseda zaplatíte předem přes internet. Vaše peníze budou bezpečně uloženy v úschově, dokud nebude práce hotová. Počkejte na Super Souseda, který splní úkol podle vašeho zadání. Nemusíte mít žádné obavy, kutil dostane za práce zaplaceno až ve chvíli, kdy potvrdíte, že jste byla spokojená a vše je hotovo. Pokud ne, vrátíme vám peníze zpět. A vše je navíc pojištěné.

 Více o této skvělé službě se dozvíte ZDE.

Hodnocení
13
avatar
Aneta
klad Zakázka se na portál SuperSoused zadávala jednoduše a intuitivně. Zadala jsem ji večer a už další den ráno jsem měla 4 nabídky. Vybírala jsem dle zkušeností a recenzí. Vybrala jsem Pavlu B. a byla velmi spokojena. Vše proběhlo v podstatě ze dne na den. Doporučuji :)
klad Doporučuji přesně popsat vše do objednávky, jinak SuperSoused nebude vědět, co vše požadujete udělat (zda i rámy oken apod.).
avatar
Jana
klad Musím říct že tohle testování je velice příjemná změna.objednávání souseda je jednoduche a snadné.stránky jsou přehledně a snadno se v nich orientujete.snadno si vyberete,objednat a pak už jen čekáte.soused vám pomůže s čím potřebujete a odvede kvalitní práci.pokud presne popisete vše co potřebujete
avatar
Zuzana
klad Dobrý den, bylo to zajímavé a pro mne i poučné testování. Člověk se potká s novými lidmi a možnostmi.
klad Co se objednání týká, je to velice jednoduché a v případě jakýchkoli nejasností je zákaznická linka na kterou můžete zavolat a milá slečna/paní vám ochotně poradí ( pro jistotu jsem ji využila, abych to ověřila *smile* ).
klad Po zadání vás ve velice krátké době kontaktuje několik "super sousedů" a je jen na vás kterého zvolíte. Zda dáte na doporučení, nebo zda dáte šanci novému "sousedovi". Já zvolila první variantu a to ikdyž se jednalo o pána. Spokojená jsem byla tak na 85%.....rohy oken jsem si musela na některých místech doleštit a rámi do drhnout a to i po jeho opravě těchto míst. Možná jsem jenom příliš velký puntičkář, kdo ví. Jedno co určitě doporučím, je přesný popis zadání.
klad Nikdy nevíte kdo to přesně je a jak odvede svou práci. Je zde garance, ohlídání výplaty za odvedenou práci. V případě, že se vám odvedená práce nelíbí, finance nebudou dané osobě vyplaceny. Doufám, že to nikdo nebude potřebovat a taky nikdo nezneužije.
avatar
Lucie
klad Z tohoto voucheru na umytí oken jsem si na Supersoused.cz vybrala pana Šimka, kterého mohu jen doporučit, je spolehlivý, slušný a velice pečlivý. S umytím oken od něho jsem nadmíru spokojena, takhle nádherně umytá okna jsem snad ještě neviděla. Všem doporučuji nejen tohoto pána, ale také služby na supersoused a moc děkuji, že jsem mohla být testerkou :-).
avatar
Gabriela
klad Děkuji za možnost vyzkouše pro mne něco nového, tedy umytí oken z www.supersoused.cz. Zadání požadavku a objednání na webu jde velmi jednoduše. V krátké době vám na mail začnou chodit jednotlivé nabídky a vy pak vyberete,která vám vyhovuje nejvíce. Já vybrala p. Viktora, který se specializuje na mytí oken a byla jsem moc spokojená. Pán přijel načas a umyl okna bezvadně. Po skončení práce na web napíšete hodnocení a web pánovi vyplatí jeho mzdu, kterou jste uhradili jako zadavatel. To mi příjde jako dobrý nápad, aby služby byly poskytovány kvalitně.
avatar
Anna
klad Jeden můj příbuzný co bydlí v Praze a je staršího věku tuhle službu využil..jelikož už se nemůže moc pohybovat a má problémy se zrakem,tak se mu tato služba hodila a byl s výsledkem spokojený..takže určitě mohu doporučit..zvlášť třeba pro lidi co jsou na tom podobně jako je můj příbuzný je to dobrá služba..
avatar
Alena
klad Ráda jsem vyzkoušela novou službu. S vykonáním služby a její kvalitou jsme spokojeni. Okna jsou krásně čistá. Zadání zakázky i výběr z nabídek byl jednoduchý a bezproblémů. Oceňuji, že si člověk může vybrat sám koho si pustí domů a také škálu nabídek, kterou tato služba nabízí. Zakázka může být zadána na jakoukoliv domácí práci. Navíc zadání zakázky není nijak závazné. Stačí tedy zadat svoji zakázku na web, počkat si na nabídky a poté bud obchod uzavřít nebo ne.
klad Nevyhovovalo mi, že si před výběrem souseda nemohu psát s jednotlivými SuperSousedy soukromé zprávy a dokud si nevyberu konkrétního, tak jsou všechny zprávy veřejné.
avatar
Jita
klad přišel pán 73. letý. Sice jsem si služby objednala u paní, která si se mnou dopisovala, ale po potvrzení ceny, se mně ozval pán,který mně potvrdil domluvený čas. Přišel o 16 minut dříve. Naštěstí jsem byla doma,protože jsem odešla o hodinu dříve z práce.Přeci jen se jednalo o staršího pána,takže trošku po fyzické stránce se jevil někdy dosti zadýchaný.Okna ve dvou místnostech myl jednou vodou a původním saponátem,který nebyl za celou dobu měněn.Ale jinak byl pán sympatický.
avatar
Milena
klad Umytí oken jsem darovala své mamince,protože už je starší a tak je to pro ni namáhavější,přišla nabídka od jedné starší,ale čiperné paní. Přijela ve sjednaný čas,okna krásně umyla a ještě si s maminkou popovídala. Určitě mohu jen doporučit,myslím,že tyhle služby ještě v budoucnu využijeme.
avatar
Lucie
klad Webové stránky supersoused.cz jsou přehledné, jednoduché a celkově je to skvělý nápad, jen je potřeba přesně specifikovat hned v zadání, co kdo požaduje vč. všech detailů. Pán, kterého jsem si pro mytí oken vybrala, dorazil dle domluvy, okna umyl tak, že jsou krásně lesklá. Na můj vkus byl příliš rychlý, což jsem přičítala tomu, že umývá okna často a jde mu práce od ruky. Po jeho odchodu jsem ale zjistila, že zaluzie na oknech nejsou příliš dobře umyté a tak jsem žakuzie přemyla sama:-( Zároveň jsem zjistila, že vůbec neumyl venkovní parapety, to však přičítám tomu, že jsem toto neuvedla v zadání zakázky, považovala jsem to totiž za samozřejmost. Celkově jsem byla spokojená, parapety jsem měla specifikovat v zadání a na to, že žaluzie požaduji umýt důkladně, jsem měla upozornit také, nechtěla jsem tady však stát pánovi za zády a po celou dobu ho kontrolovat. Supersousedovi fandím, skvělý nápad, výborně vymyšlený web...
klad Bylo pro mě trochu nepříjemné zjištění, že pán pracuje v Motole v nemocnici, jelikož mám malé miminko a nejsem nakloněna tomu, aby nám momentálně chodil domů někdo, kdo je v tomto směru "rizikový", ve smyslu, že se pohybuje mezi nemocnými lidmi....Že je sám zdravý, není záruka toho, že nemůže nějaký bacil "přinést"
avatar
Božena
klad Celý proces přes zadání požadavku až k výběru supersouseda, k zaplaceni a ohodnocení vykonané práce funguje naprosto jednoduše. Je to opravdu snadné a reakcí na zadaný požadavek v krátké době přijde spousta, Každý si pak může vybrat, zda dá šanci někomu novému nebo sáhne po osvědčeném, ohodnoceném sousedovi. Mně osobně vyhovuje, že si mohu i já prostudovávat požadavky od jiných klientů a reakce sousedů na ně, do budoucna se to určitě hodí a také inspiruje.
klad Trochu déle jsem čekala na termín provedení. Ale bylo to způsobeno tím, že jsem si chtěla počkat na souseda, který nejen myje okna, ale zvládne i další, třeba elektrikářské práce. Chtěla jsem si otestovat jeho spolehlivost a přístup k práci na
klad " obyčejném" mytí oken. To proto, že v blízké době budu měnit varnou desku, sporák a myčku a tady na 100% odvedené kvalitní a bezpečné práci bude záležet ještě víc.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení