Vybrané testerky otestovaly se svými dětmi chytré hodinky LAMAX WATCHY2. Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
1x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 1. 2020
do 1. 2. 2020


S dětskými chytrými hodinkami WatchY2 jste stále ve spojení – ať už jsou vaše děti ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. 

Díky jednoduchému ovládání vám snadno pošlou hlasovou či textovou zprávou a zabudovaná GPS se postará o to, že se nikam nezatoulají. Pro případy malé i velké nouze jsou pak hodinky vybavené SOS tlačítkem. Máte tak jistotu, že se vám vždy dovolají a budou v pořádku.


Parametry: 

 • 1,30“ dotykový displej
 • Lokalizace GPS, GSM a WiFi
 • Výdrž baterie až 100 hodin
 • Historie pohybu – až 30 dní zpětně
 • Funkce telefon – povolené kontakty
 • Vypnutí na dálku
 • SIM karta ZDARMA
 • Voděodolnost IP67
 • Spolupráce s Google Maps
 • Krokoměr
 • SOS tlačítko
 • Zdravotně nezávadné materiály
 • Aplikace při iOS a Android i v češtině


Více informací se dozvíte TADY.


Pozn.: Pro LAMAX je nesmírně důležité téma soukromí, které zejména se sledováním polohy v reálném čase úzce souvisí. Proto výrobce provozuje aplikaci pro WatchY2 na vlastních serverech.

Hodnocení
2
avatar
Vladimíra
Hodinky Lamax jsem pořídila pro svého 7letého syna. Velmi mne překvapilo pěkné uživatelské prostředí. Přehlednost funkcí a snadné ovládání, dokonce syn s ovládáním nemá sebemenší problém a v hodinkách se začal velmi rychle orientovat. Práce s monitorovanými oblastmi je snadná. Lehce zadáte všechny oblasti přes školu, kam dítě dochází, domov, byt babičky atd. Vyzkoušela jsem nastavit SOS kontakt a ihned jsme si se synem vysvětlili, jak použít v případě nouze. Překvapilo mne, jak rychlá byla reakce na telefonu po zmáčknutí SOS, zpráva a volání přišlo téměr okamžitě. Syn byl nadšený z krokoměru a hned druhý den jsme museli doma porovnávat, kdo nachodil více. Jedinou nevýhodu jsem viděla v hlasitosti hodinek, a že nešel upravit zvuk. Zkontaktovala jsem se na přímo s firmou Lamax s dotazem, zda zvuk nějak nastavit lze a překvapila mne rychlá reakce, že nové hodinky již tuto možnost nabízejí automaticky a do těch našich je možné funkci dodatečně nainstalovat. Této nabídky určitě využiji a za mne pochvala Lamaxu za rychlou a vstřícnou komunikaci se zákazníkem. Jinak je skvělé, že jsou hodinky vodotěsné a nevadí jim nějaká ta voda při ranním oplachování obličeje samozřejmě již s hodinkami na ruce, neboť kdyby se nemuseli občas nabít, nosil by je syn i na spaní. Za mne tedy skvělá volba pokud chcete vědět, kde se Vaše dítě pohybuje a zároveň mu udělat radost, protože dotykové hodinky jsou prostě cool.
klad desing
klad voděodolnost
klad servis
klad horší signal
avatar
Barbora
Aplikace hodinek je velmi přehledná. Také je velmi příjemné, že aplikace je v češtině, což konkurence nenabízí. Design hodinek je moderní a fajn. Dceři se moc hodinky líbí a jsou velmi lehké na ruce. Do aplikace jsem nastavila jako monitorované oblasti: školu, kroužky, babička, kamarádka. Zadávání bylo velmi jednoduché. Vše fungovalo naprosto v pořádku s malou odchylkou vzdálenosti cca 100 m, ale to bylo spíše v budově. Venku odchylka nebyla. Také jako plus je určitě to, že vám aplikace ukazuje nejenom polohu, ale také adresu a stav baterie hodinek a na jaký signál hodinky v danou chvíli zaměřují. Při zadávání se mi líbilo, že mapy obsahují názvy institucí (škola, divadlo, sportovní areál atd.) Do aplikace je možné uvést dva SOS kontakty. Je velmi dobře vymyšleno, že když např. manžel nemůže zvednout telefon, když mu dcera volá, tak aplikace volá automaticky na druhé uvedené tel. číslo. Aplikace budíku jsme velmi uvítali, protože dcera začala vstávat sama do školy. Aplikace nerušit je vhodná třeba na školní vyučovací hodiny, aby nám nevolala ze školy, kde je telefon a podobné zařízení zakázáno. Sms hlasové zprávy fungují krásně a dcera neměla sebemenší problém s nahráváním hlas. zpráv. Hlasová zpráva, jde poslat jen na jednom tel. číslo, ale nevadí mi to. Jsou to hodinky s lokalizací a ne telefon. Hodinky při úplném nabití a nastavení minutového intervalu GPS signálu, vydrželi cca 70 hodin při nastavení intervalu 10 min vydrželi cca 90h. Ale krásně postačí 10 minutové nastavení, protože mapy se automaticky aktualizují každých 15 min.Také jako velké plus beru to, že hodinky jsou vodotěsné, takže sprcha nebo déšť jim rozhodně nevadí. Funkce kamarádi jsme zatím bohužel nevyužili, ale jelikož jde do hodinek dát až 20 kontaktů, tak to vlastně není ani potřeba. Nově jde u hodinek regulovat hlasitost, což je velmi praktické. Hodinky doporučuji nejen rodičům, ale i každé mladé slečně.
klad app v češtině
klad design
klad vodotěsnost
klad nic
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel