Testerky již otestovaly doplněk stravy White Elephant a posilnily svou imunitu v tomto náročném období. Jak jsou spokojené s výsledky?

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 6. 2020
do 12. 7. 2020

Bylinná směs Imunita

Bylinný komplex slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

Doporučené dávkování: 1 - 2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Stepanka
Produkt mne ihned na pohled zaujal krásným designem a skleněnou lahvičkou, kterou určitě dále využiji. Složení je na přírodní bázi, čímž se mnoho doplňků na imunitu v tabletách pochlubit nemůže. Tablety jsou poměrně velké, a je z nich cítit česnek, který špatně snáším, ale po spolknuti již žádný nepříjemný zápach necítím. Po pár dnech se mi hodně zpevnily nehty a mám lepší pleť. Rozdíl v odolnosti imunity zatím nemohu porovnat, ale věřím, že tolik bylinek co produkt obsahuje určitě alespoň trochu pomůže. Určitě bych doporučila, už jen z toho důvodu, že se jedná o český výrobek.
příloha
klad Složení
klad Česká vyroba
klad Design
klad Cena
klad Velikost tablet
avatar
Lucie
Musím říci, že doplnky na imunitu užívám už rok.Pracuji s dětmi ve školce. Boužel děti jsou nejčastějšími přenašeči nemocí.White Elephant jsem vyhrála v tetsování a jsem za to moc ráda.Tento doplněk je v tobolkách a bere se 1-2 denně.Obsahuje důležité minerály a vitamíny, které moje tělo ocení.V budoucnu bych si chtěla zakoupit White Elephant-spánek.
klad obsah vitaminínů a minerálu
klad krásný obal, který upoutá
klad cena
avatar
Lucie
Bylinna směs Imunita vás upoutá na první pohled a to jejím krásným obalem, také mě potěšilo, že se jedná o český výrobek. Složení je opravdu zajímavé, tablety obsahují kromě bylin jako je například lichořeřišnice, žen-šen, aloe vera či rakytník, také i zinek či vitamín C. To vše přispívá nejenom k zlepšení imunity, ale také pleti, vlasům a nehtům. Po otevření mě překvapil silný „zápach“ bylin, který může být pro někoho nepříjemný, stejně i tak velikost tobolky. Směs užívám zatím 14dní, dle návodu. Je to poměrně krátká doba na výsledky, budu ale určitě pokračovat v užívání dál. Je pravda, že se cítím dobře a přestože bývám na začátku léta vždy nemocná, tak tentokrát se zatím držím ?.
příloha
klad vzhled
klad složení
klad zápach
avatar
Alena
Velice děkuji za možnost testování tohoto produktu.Již po obdržení mě zaujala skleněná krabička se symbolem bílého slona.Na stránkách českého výrobce se dočtete o štěstí a úspěchu právě tohoto používaného znaku.Potěšila mě česká výroba a zároveň výhradně bylinný přípravek na podporu imunitního systému.Výrobek obsahuje 60 tablet a výrobce doporučuje 1 - 2 tablety denně.Já jsem zařadila užívání 1 tablety ráno a 1 večer.Dražé se lehce polyká, neměla jsem problém ani při užívání nalačno.Pokud si k přípravku přivoníte, ucítíte bylinný až trochu octový odér, který není nijak na závadu.Bylinný komplex plný vitamínů a minerálů - např. zmíním -Zinek,vitamín C , Maca, Třapatka, Lichořeřišnice aj.Výborné složení k podpoře imunity mi zatím pomohlo a žádnými neduhy netrpím.Mohu všem jedině doporučit a sama si je znovu zakoupím.
klad Naprostá spokojenost se vším, co jsem uvedla v recenzi.
klad bylinný produkt
klad bohaté složení vitamínů a minerálů, výživový doplněk
klad sklenička, etiketa, znak slona
klad Český výrobce
klad trochu zvláštní octový zápach tablet
klad vyšší cena
avatar
Renata
Tekutá varianta tohoto preparátu je také skvělá. Vhodná pro ty, kteří mají problém s užíváním pevných tobolek či prášků. Také dětem lépe vyhovuje a hlavně chutná. Dodá tělu potřebné minerály a další potřebné prvky a posílí organizmus uživatelů všech věkových kategorií. Příjemná chuť, snadné užívání. Přírodní složení velice vítám, stejně tak jako že jde o český produkt.
klad Účinnost
klad složení
klad -
avatar
Renata
Málo co je nám v této době tolik potřeba, jako dobrá imunita. Díky tomuto preparátu posílíte obranyschopnost organizmu kompletně. Dodáte mu potřebné vitamíny, stopové prvky a minerály. Vše čistě na přírodní bázi. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Dobrá snášenlivost. Nezatěžuje organizmus. Užívání snadné, návod k použití srozumitelný. Také vítám, že je to produkt české výroby..
klad Účinnost
klad -