Windomatic - vysavač na okna Vileda

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
25x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 19. 3. 2015
do 30. 6. 2015

[*] [*] [*] SPECIÁLNÍ TESTOVACÍ PROJEKT / TESTERKY JSOU VYBÍRÁNY ZE VŠECH REGISTROVANÝCH ŽEN NA NAŠEM PORTÁLU A OSLOVOVÁNY NAPŘÍMO [*] [*] [*]

Windomatic je nový elektrický vysavač na okna od Viledy. Po umytí oken běžným způsobem je vysaje do sucha, bez šmouh a bez kapek! Už žádné kapky na vašich parapetech a okenních rámech.
Je možné jej použít na okna, zrcadla a jiné skleněné povrchy.

Špinavá voda se nasává do integrované nádobky s objemem 100 ml. Pak se jednoduše z nádobky vylije.

Flexibilní hlavice Windomaticu se hravě přizpůsobí správnému uhlu. Gumová lišta dokonale přilne k čištěnému povrchu, proto bude výsledek bez zbytečných kapek.

Na jedno nabití vydrží v provozu až 20 minut (postačí na plochu oken cca 60 m2). Jednoduchá manipulace, rychlý a skvělý výsledek, to je nový Vileda Windomatic – elektrický vysavač na okna!

K dostání ve vašem hypermarketu nebo na e-shopech za cenu od 999 Kč.

Více se dozvíte ZDE.

 

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v České republice. Vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno připomínající kůži.

Portfolio značky Vileda zahrnuje veškeré výrobky, které ve své domácnosti potřebujete k udržení čistého a útulného domova.

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg.

Společnost Freudenberg pod značkou Vileda vyrábí a prodává kvalitní prostředky pro domácnost jako jsou mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlící prkna a další. 

Proudukty pod značkou Vileda jsou dnes k dostání ve více než 50 zemích světa.

 

 

[*] Podívejte se na VLOG Jane, jak testovala Windomatic - vysavač na okna ZDE. [*]    

Hodnocení
27
avatar
Jana
klad Dříve jsem se u mytí okne rozčilovala, ale dnes to je pohoda. Použijete hadřík a pak Viledu, která pěkně zafuní a stáhne veškerou vodu. Okna nemají čmouhy a dokonce se nemusí ani leštit.Tento okní vysavač dobře padne do ruky, je lehký.
klad Jediné co mi vadí, je nabijení, které trvá relativně dlouho= celkem 6hodin.
klad
klad Mohl by být třeba i o něco menší.
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad Jinak vřele doporučuji všem posedlým uklízecím ženám.
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Marika
avatar
Jana
avatar
Marika
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Lenka
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Olga
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Anna
klad Taky mě dříve mytí oken nebavilo,ale s tímhle pomocníkem jde o zábavu..manipulace je jednoduchá a čištění rychlé a snadné..určitě doporučuji..jedno mytí oken se v pohodě stihne na jedno nabytí..což je taky výhoda..že se nemusí moc často nabíjet..úspora času i peněz..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jitka
klad Výborný přípravek do každé domácnosti. Ze začátku jsem neměla důvěru, že by byl takový přístroj skutečně tak účinný a práci opravdu ulehčil. O to více mě při samotném používání příjemně překvapil. Rozhodně urychluje mytí oken, zrcadel i jiných skleněných ploch, práce je jednoduchá a rychlá.
avatar
Anna
klad Windomatic - vysavač na okna Vileda mohu jen doporučit.Práce s ním je snadná a nezanechává ani čmouhy.je super
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Věra
klad Windomatic - vysavač na okna Vileda je elektrický vysavač na okna, který krásně usnadní leštění oken. Já osobně mytí a leštění oken přímo nesnáším, ale s tímto pomocníkem je vše snadnější! Windomatic - vysavač na okna Vileda je investice, která se vyplatí!
avatar
Jana
klad Koupila jsem si Windomatic s extra turbo výkonem a stěrkou na mokré okno, která byla k balení jako dárek spolu s čistícím prostředkem. Se stěrkou se dobře manipuluje. Je na suchý zip, takže jde ruční vyprat. Vysavač je účinný, vysaje veškerou vodu a snadno se čistí.
klad Napoprvé se musí nechat několik hodin nabíjet, takže je člověk napjatý, jak bude fungovat. Jinak nemám žádné výtky
avatar
Zdeňa
klad Dlouho jsem přemýšlela, zda si Windomatic pořídit, nebo je to zbytečnost, ale neustálé umývání oken mě přesvědčilo. Můžu říct, že od prvního vyzkoušení jsem ani chvilku nelitovala. Na umývání velkých oken a balkónových dveří je ideální. Používám ho i na zrcadlo v koupelně . Za mě je to skvělý pomocník do každé domácnosti