Testerky udělaly radost svému muži zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp 3v1 v černé barvě k dokonalé úpravě vousů

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
2x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 24. 8. 2021
do 16. 9. 2021

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN6000F5 3v1   

Dopřejte si mimořádně efektivní a přesné holení* jediným tahem. Tento všestranný a voděodolný přístroj Rowenta Forever Sharp 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení má samoostřící čepele ze 100% nerezové oceli, které není třeba měnit. Zastřihuje, tvaruje a holí bez nutnosti výměny břitů. Výdrž na jedno nabití až 120 minut. Mezi jeho dovednosti patří nejen zastřihování, ale také holení* a vytváření precizních kontur. Ať už dáváte přednost upravenému strništi či středně dlouhým vousům, s tímto zastřihovačem budete vypadat skvěle. 

Nejdůležitější parametry

  • Ultra kvalitní samoostřící břity
  • Zastřihuje, holí i tvaruje
  • Exkluzivní výdrž baterie
  • 5 hřebenových nástavců
  • Vytvoří precizní kontury
  • 100% voděodolnost
  • Zastřihování a holení oběma směry

*Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
KATERINA Gabrielová
Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp 3v1 - černý. jsem vybrala jako dárek pro osobu blízkou k narozeninám. Co bych ráda uvedla je poměr ceny a výkonu , je to taková zlatá střední cesta . Zastřihovač, holící strojek a konturovač v klasickém černém designu zajistí kompletní péči o dokonalý tvar vousů. Kvalitní samoostřící břity. takže můžete využívat dlouhá léta.
klad holí
klad zastřihuje a tvaruje vousy
klad dokonale kopíruje tvar tváře
klad samoostřící čepele
klad nedráždí pokožku
klad omyvatelný, voděodolný
klad výdrž baterie
klad nemám
avatar
Nikola
Strojek jsem věnovala na testování taťkovi. Vždy byl zvyklí se holit Barbusem a klasickou žiletkou. Nechtě nikdy zkusit nic nového. Jelikož má velký plnovous, bál se ho, ale byl velmi překvapený a je rád, že ho vyzkoušel. Je skvělý právě na zastižení a dorovnání tvaru plnovousu, ale i na místa, která nechce člověk mít tak zarostlá. Jediné minus, že neholí dohola. Design je velice sympatický. Padne skvěle do ruky a vypadá velice luxusně. Nabíjení je opravdu velmi rychlé.
klad Design
klad Cena poměr výkon
klad Možnost holit jak nasucho tak i s gelem nebo pěnou
klad Rychlonabíjení
klad Nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Iveta
Překvapila mne velikost, je ale příjemný i do unavené ruky a díky tvaru výborně ovladatelný. Zastřihuje a tvaruje skvěle díky vysoké ostrosti břitů a možnosti oboustranného použití . Škoda , že není více velikostí nástavců, využilo by se i více velikostí, ale i takto příjemný lehký a rychle připravený pomocník, nejen na cesty na které by se využilo i pouzdro, aby bylo vše pohromadě.
klad lehkost a příjemný tvar
klad mohl by mít více velikostí nástavců
avatar
Lucie
Ovládání zastřihovače je jednoduché, krásně se s ním pracuje, velice rychle je nabitý, baterie opravdu vydrží dlouho, holeno bylo nasucho a bez podráždění. Netuším jak upraví opravdu husté vousy, ale na řídké obstál velice dobře. Zastřihovač bychom mohli doporučit.
klad Malý a šikovný
klad Nic
avatar
Martin
Holí se s ním příjemně, břity jsou ostré, takže není třeba tlačit. Třídenní strniště je hezky rovnoměrné. Břity jsou oboustranné, ale zdá se mi, že jedna strana neholí tak dobře. Dobře se drží v ruce a je tichý, po holení tedy nebolí ani tváře, ani uši. Nemusí se ani neustále nabíjet, vydrží dlouho.
klad ostré břity
klad rovnoměrné holení
klad tichý
klad holení brady trvá déle jako u všech zastřihovačů
příloha
avatar
Petra
Pořídila jsem příteli za účelem výměny ziletky za Rowenta Forever Sharp 3v1. Určitě velká výhoda je,že jsou břity samostřící. Lze holit oběma směry. Dobrá vydrž baterie a je voděodolný. Hezky tvaruje tvar vousů a dokonce i účes. Je skladný a tudíž jako cestovní balení ideální.
klad Dobře se drží v ruce
klad Dlouhá vydrž baterie
klad Samostřící břity
klad Voděodolný
klad Někdy má problém vzít kratší vous