Jak dopadlo testování zastřihovače vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert? Přečtěte si recenze od našich testerů

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
3x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 9. 2021
do 18. 10. 2021

Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert   

Pánský zastřihovač Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert je technologicky vyspělé, víceúčelové a profesionální řešení pro dokonalý styl a naprostou kontrolu i u těch nejhustších vousů. Objevte jedinečný pánský zastřihovač vousů! Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert vám pomůže dosáhnout dokonalého stylu a naprosté kontroly nad vaším vzhledem, od hladkého oholení po středně dlouhé vousy.    

100% nerezové čepele s titanovým povrchem nemusíte nikdy vyměňovat, pro dlouhotrvající ostrost a dokonalé zastřižení jedním tahem - i u hustých vousů.

Tento zastřihovač na úpravu vousů je vybaven technologicky vyspělými funkcemi, na které se můžete za každých okolností spolehnout. 

Nejdůležitější parametry

 • Zastřihovač na vousy a na tělo 14v1
 • Břity z nerezové oceli s titanovým povrchem
 • Samoostřící čepele - vydrží ostré několik let
 • Výkonný motor: až 8000 otáček/min.
 • Délka střihu od 0 mm do 17 mm
 • Počet nastavení střihu: 18
 • 5 hřebenových nástavců
 • Zastřihování a holení oběma směry
 • Omyvatelné nástavce
 • Voděodolný: určený i pro holení ve sprše
 • Rychlé nabití (doba nabíjení 90 min.)
 • LED indikátor nabíjení
 • Až 120 min. provozu na jedno nabití

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
4
avatar
Zuzanka
Manžel se střihá vlasy, na co nejkratší nástavce, takže to nikdy nebylo podle jeho představ. Až tento strojek zvládl vlastně oholit hlavu. Oproti vousům, které má dlouhé a tvrdé a stará se o ně, více než žena o vlasy, takže využil i možnosti zkracovat dlouhé vousy a tvarovat, jak potřebuje. Vy výsledku, ani nevyužije všechny nástavce, ale to vykompenzuje kvalita strojku. Po čase zjistíme, jak strojek dlouho vydrží nabitý, při částem užívání, ale zatím to vypadá dobře. Co hodně ocenil, tak je výdrž baterie,jelikož strojek využívá částo.
klad Oholit si hlavu
klad Upravit si dlouhé vousy
klad Výdrž baterie
klad Voděodolnost
klad Mnoho nástavců
avatar
Veronika
Zastřihovač vousů značky Rowenta přišel v praktickém pouzdře s mnoha nástavci a nabíječkou. Skvěle padne do ruky, výměna nástavců a čepelí je opravdu jednoduchá a rychlá, není zapotřebí síly. Perfektně zvládne jemné vlasy i tvrdé vousy, netahá, neškube, oholení je bezchybné a rychlé. Díky praktickému pouzdru a bezdrátovému použití jej můžete pohodlně použít na dovolené v přírodě, kde nenajdete zásuvku. Na jedno nabití vydržel necelou 3/4 hodinu.
klad síla
klad výkon
klad různé nástavce
klad bezdrátové použití
klad rychlé a hladké oholení
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Pavla
Zastřihovač přišel ultra rychle, do dvou dnůod objednání byl doma. Přítel je skeptik, nechtěl ho, že nemá tolik vousů a planžeta že je jen jedna. Nicméně vyzkoušel a řekl "uvidíme" :D což je vrchol jeho pochvali :D a znamená to, že jako dobrý ? sice nevyužije zatím všechny nástavce, ale tak hladce oholen dlouho nebyl, užila jsem si to i já ;)
klad Rychlost doručení
klad Preciznost holení
klad Praktický box na zastřihovač
klad Nc
příloha
avatar
renata
produkt přišel rychle, protože to byl dárek manželovi, ihned jsem předala. za mě: zastřihování vousů perfektní, nemusím dostřihovat, dobře se drží, velice tvrdé a husté vousy zvládá bez problémů. holení je na manželovi, tak jsem chtěla vyjádření a dostala jsem: napiš "dost dobrý"
klad zastřihování vousů
klad držení
klad nic