Užily jsme si zážitkové testování s Electro World, které bylo zaměřené na zdravý životní styl

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 23. 5. 2019
do 30. 6. 2019

 

V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. jsme ve středu 29. května přivítaly 10 testerek a zástupce značky Electro World. Společně jsme vyzkoušeli chytré neboli smart produkty. Otestovali jsme chytrý fitness náramek, bezkontaktní teploměr, tlakoměr na zápěstí a o lepší vzduch se nám postarala čistička vzduchu. Po tomto příjemném setkáni si testerky odnesly domů set 3 produktů a my jsme moc zvědavé, jak budou s těmito smart produkty spokojené. 

 

 

Co jsme testovaly?

 

Fitness náramek Beurer AS 97

Buďte tohle léto v kondici. Stačí mít správného parťáka, díky kterému budete mít skvělý přehled o tom, co všechno jste během dne zvládla!

Okamžitě budete vědět, kolik jste ušla kroků, ujela kilometrů a kolik kalorií jste přitom spálila. Náramek vás upozorní i na příchozí hovor nebo zprávu a pomocí funkce Selfie navíc umožní rychlou a snadnou obsluhu fotoaparátu ve vašem telefonu. Vhod vám přijde také budík, který vás po nastavení probudí jemnými vibracemi.

Hlavní výhody

 • Umožní sledovat počet kroků, ušlou vzdálenost i srdeční rytmus.
 • Ihned zobrazí, kolik kalorií jste při aktivitě spálila.
 • Nabízí analýzu spánku v bezplatné aplikaci HealthManager.
 • Na jedno nabití vydrží až 15 dní a 15 nocí.
 • Přizpůsobí se vašemu zápěstí, příjemně se nosí.

 

 

 

Bezkontaktní teploměr Beurer FT95

Skvělý pomocník nejen při nemoci. Kromě tělesné teploty totiž tento chytrý teploměr změří také teplotu okolí a předmětů. Skvěle ho tedy využijete například při měření teploty lahvičky s mlékem pro vaše miminko. Díky aplikaci si můžete v telefonu zaznamenávat výsledky měření – paměť pojme až 60 různých míst. Na dokončené měření vás teploměr upozorní pípnutím a LED indikátor teploty pomocí barvy (zelená / žlutá / červená) rychle varuje před příliš vysokou teplotou vašich milovaných.

Hlavní výhody

 • Měří tělesnou teplotu, teplotu okolí i předmětů.
 • Nabízí hygienické a přesné měření bez kontaktu s pokožkou.
 • Výsledek se na displeji zobrazí do několika vteřin.

Možnost vypnutí / zapnutí zvuku. Automatické vypnutí teploměru

 

 

 

Tlakoměr na zápěstí Beurer BC57BT

Zvyšuje se vám tlak jen při představě, že musíte zase k doktorovi? Přesné, rychlé a plně automatické měření tlaku teď zvládnete i v pohodlí domova.

Tlakoměr na zápěstí Beurer vám pohodlně změří tlak už při nafukování manžety. Díky aplikaci pak můžete své výsledky sledovat nejen na displeji přístroje, ale i na svém chytrém mobilním telefonu nebo počítači. V aplikaci pak lze všechny výsledky jednoduše uložit a průběžně je sledovat, včetně průměrů ranních a večerních hodnot měřených za posledních 7 dní.

Hlavní výhody

 • Plně automatický. Sám rozpozná, jak moc manžetu nafouknout.
 • Umožňuje ukládání hodnot a jejich zpětné sledování.
 • Velký displej se snadno čitelnými hodnotami.
 • 2 x 60 pamětí, automatické vypínání, kontrolka baterie.

 

 

 

Čistička vzduchu Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier

 

Proměňte svůj domov v to nejpříjemnější a nejzdravější místo na světě. Čistička vzduchu Philips si poradí nejen se zápachem a drobným prachem. Díky HEPA filtru NanoProtect zachytí 99,97 % částic včetně alergenů, bakterií a některých virů. Je vhodná do menších až středně velkých místností – hravě zvládne prostor o velikosti 32 m2. Kvalitu ovzduší pro vás ohlídá barevný kroužek, který napoví, kdy je potřeba filtr vypnout nebo zapnout.

Hlavní výhody

 • Redukuje prach, alergeny, plyny i zápachy. Zachytí 99,97 % částic.
 • Je možné ji ovládat na dálku pomocí aplikace.
 • Nabízí 3 automatické režimy a 4 manuální nastavení rychlosti.
 • Neustále monitoruje kvalitu vzduchu a automaticky jí přizpůsobuje rychlost ventilátoru.

 

 

 

Všechny testerky si ze zážitkového testování odnesou dárek v podobě produktů. 

 

Hodnocení
6
avatar
Kateřina
Musím jednoznačně doporučit. Sze začátku jsem xhcilibojovala se spárováním (kromě hodinek). Ale už je vše v pořádku a pro běžného obyčejného člověka, co rád sleduje čísla jsou to super pomocníci.
klad Možnost porov a ať v aplikaci
klad spárování
avatar
Irena
Zážitkové testování s Electroworldem bylo úžasné. Zástupci společnosti nám představili 3 výbrobky - fitness náramek, bezdotykový teploměr a tlakoměr na zápěstí. Všechny tři výrobky jsou dokonalé a určitě by neměly chybět v každé domácnosti. Navíc obsluha je u všech intuitivní, takže nastavení i manipulaci s nimi zvládne opravdu každý.
klad jednoduché intuitivní ovládání
klad praktické ukázky
klad různé varianty
klad velmi ochotní zástupci společnosti, kteří ze vším hned poradili a vysvětlili
klad nic
příloha
avatar
Anna
Na zážitkovém testování se mi líbilo příjemné prostředí a milý kolektiv. Vše probíhalo v příjemném duchu, jen mi připadalo chaotické samotné první zkoušení produktů. Přišlo mi, ze strany organizátorů, špatně zvládnuté. Především při párování přístrojů s telefonem. Všichni jsme se do toho pustili a většině nám to nefungovalo :). Stačilo jen s každým postupně přístroje spárovat a vše by bylo v pořádku. Přístroje se mi tedy povedlo spárovat s telefonem až doma, takže jsem už neměla možnost doptat se na jednotlivá úskalí specialistů.
klad Možnost testování zajímavých produktů.
klad příjemné prostředí
klad Organizace prvního testování
avatar
Lucie
Bylo to opravdu příjemně strávené odpoledne, v krásném a příjemném prostředí. Byli nám představeny všechny produkty k testování přímo od představitelů Elektro World. Hned poté jsme si mohli všechny výrobky vyzkoušet, osahat :). Jako bonus jsme dostaly fitness hodiny, bezdotykový teploměr a tlakoměr k domácímu otestování. Bylo to opravdu příjemné, pokud bude možnost, určitě se ráda zúčastním znova.
klad Příjemné prostředí
klad Dárečky k otestování
klad Spousta dobrot k snědku
klad Nemám co bych vytkla
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Zážitkové testování bylo skvělé. Je pravda, že nás na chvíli pozlobilo párování mobilů s přístroji, protože když se sejde banda žen a všichni testují, je to mela. Proto jsem uvítala individuální testování v pohodlí domova, kde jsem produkty podrobila mnoha zkouškám. U všech hodnotím klady, že mají opravdu jednoduché ovládání. Příjemné materiály, které se dají dobře udržovat čisté. Často jsem i ze zvědavosti využila aplikaci nejen na měření a sledování svého sportovního výkonu, ale i kontrolu hodnot tlaku a teploty. Za mě palec nahoru a i super tip na užitečné dárky!
klad jedna apka pro všechny produkty
klad dostupná a nepřehnaná cena produktů
klad využitelnost pro celou rodinu
klad jediný problém je když se sejde více přístrojů tak to déle trvá než najdete ten svůj
příloha příloha
avatar
Dana
Akce se mi moc líbila. Byla informačně přínosná a byla to i sranda. :) Ráda se zúčastním dalšího zážitkového testování. Je zajímavé se seznamovat s výrobky společně s dalšími testerkami a skvělá je případná pomoc od odborníků, kteří můžou poradit přímo na místě. Všechny výrobky využiju, nejlepší je za mě fitness náramek.
klad celá akce
klad pohodová atmosféra
klad prezentace
klad testování
klad rady odborníků
klad vzájemná pomoc a focení
klad kvalita výroblů
klad nefungovalo vždy všechno kvůli mnoha puštěným zařízením najednou
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel