Jak dopadlo testování televizoru LG Nano Cell s 4K rozlišením a kombinované chladničce LG? Koukněte se na recenze od vybraných testerů

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
40x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 18. 8. 2021
do 31. 8. 2021

Televizor LG NanoCell (65NANO91)   

 • LG NanoCell TV - technologie NanoCell očišťuje barvy z podsvícení TV a vytváří tak bohaté a živé barvy i z pohledu ze širokých pozorovacích úhlů.
 • Hluboká černá - díky podsvícení Direct LED a technologii lokálního stmívání FALD (Full Array Local Dimming) dokáže NanoCell TV vykouzlit opravdu hlubokou černou barvu a vylepšuje kontrast.
 • Procesor α7 4K Gen4 AI - procesor poháněný umělou inteligencí, využívá algoritmy hlubokého učení (AI Picture = AI obraz, AI Sound = AI zvuk).
 • AI Upscaling - vylepšení rozlišení obrazu díky umělé inteligenci.
 • Nativní frekvence panelu - 120 / 100 Hz - ideální pro sledování rychlých pohybů jako jsou sportovní přenosy.

Nekončící zábava

 • Dolby Vision IQ & Dolby Atmos – Dolby Vision IQ rozšiřuje výhody Dolby Vision nad rámec HDR, jas, barva a kontrast se upravují podle daného žánru světelných podmínek/Dolby Atmos poskytuje působivý poslechový zážitek.
 • 4K Cinema HDR – soubor formátů HDR pro podporu výjimečné kvality obrazu.
 • Podpora aplikací pro streamování videa (Netflix, Amazon Prime video, Disney+).
 • Čisté barvy bez zátěže pro oči - televizory získaly certifikát „LED bez fotobiologického rizika“ od organizace Underwriters Laboratories (UL).
 • TV vhodná pro hráče - Ideální partner pro konzole nové generace.

Více informací o produktu najdete TADY.


LG kombinovaná chladnička (GBB92STACP)   

 • LG Lineární kompresor (záruka 20 let) – je díky vyspělé technologii méně hlučný než standardní kompresory, šetří vice energie, je mnohem odolnější a poskytujeme na něj 20 let záruka.
 • Total No Frost - konec ručnímu odmrazování - námraza s touto technologií nevzniká.
 • Multi Air Flow™ - rozšířené proudění vzduchu, každá přihrádka má vlastní přívod chladného vzduchu, čímž je zajištěna rovnoměrná distribuce chladného vzduchu.
 • DoorCooling+™ - potraviny zůstanou déle čerstvé - rychlejší a rovnoměrné zchlazení uvnitř chladničky než konvenční systémy, významně redukuje teplotní rozdíl mezi vnitřní částí a dveřním prostorem uvnitř zařízení
 • Metal Fresh – nerezový dekor zadní strany chladničky.
 • Zásuvka Fresh Balancer™ - udržuje vlhkost na optimální úrovni díky nastavitelné ventilaci, umožňuje regulovat vlhkost v prostoru zásuvky, ve které vydrží ovoce a zelenina déle čerstvé.
 • Zásuvka Fresh Converter™ - nastavení optimální teploty pro maso, ryby nebo zeleniny.
 • LG ThinQ + WiFi – umožňuje ovládat chladničku odkudkoliv pomocí aplikace telefonu, možné nastavení teploty na dálku (např. příprava pro uskladnění velkého nákupu), spuštění expresního chlazení nebo mrazení a Eco Friendly (prázdninového) režimu tato funkce je dostupná v závislosti na typu chladničky.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
50
avatar
Jan
Kombinovaná chladnička od LG nás zaujala nejen designem, ale také prostorem. Vnitřní prostor lednice je dostatečný, navíc lze kdykoli ještě zvětšit zasunutím části poličky nebo jejím úplným vyklopením. S funkcí Total No Frost nemusíte ledničku už nikdy odmražovat. Lednice dokáže zajistit maximální čerstvost potravin díky lineárnímu invertorovému kompresoru, který udržuje stálou teplotu v chladničce. Průduchy v přední části lednice udržují rovnoměrnou teplotu a potraviny zůstanou déle čerstvé. Lednici je možné propojit s mobilním telefonem a ovládat odkudkoli pomocí aplikace.
klad Lineární kompresor se zárukou 20 let
klad Total No Frost - již není potřeba odmrazovat
klad Velký objem lednice
klad Rovnoměrné chlazení
klad Praktický úložný prostor
klad vše v naprostém pořádku
avatar
Jan
NanoCell TV od LG vnesla do naší domácnosti opravdu neuvěřitelně luxusní zážitek při sledování filmů či hraní her. Barvy jsou čisté a obraz realističtější a ostrý. Líbí se mi elegantní designové provedení televize. Inteligentní funkce Dolby Vision IQ si upraví nastavení obrazu na základě sledovaného žánru a okolního prostředí. I při delším sledování televize či hraní her, je poznat, že televize je šetrnější pro oči. LG NanoCell má intuitivní ovládání. Pomocí magického ovladače je vyhledávání rychlejší a přístup k nabízeným službám snadnější, ovladač má ergonomický tvar, který skvěle padne do ruky. Tato televize byla skvělou volbou a rozhodně ji doporučuji.
klad design
klad funkce Dolby Vision IQ
klad intuitivní ovládání
klad magický ovladač
klad slim provedení
klad dokonalý obraz
klad čisté barvy
klad vše v pořádku
avatar
Jitka
Nádherný zážitek při sledování televize LG. Díky technologii NanoCell vám přináší zážitek 4K a vidíte opravdu čisté barvy a ostrý obraz. Celkově to působí realističtější obraz a je to šetrnější na oči. Televize má nastavení obrazu na základě žánru a okolního prostředí. Nabízí skutečně filmový zážitek.
klad čisté barvy
klad ostrý obraz
klad úžasný zvuk
klad nemám nic
avatar
Jitka
Ideální pomocník do kuchyně, který spojuje funkčnost a krásný design. Obsahuje lineární invertorový kompresor LG s 20ti letou zárukou, který udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. U spodních fochů si můžete nastavit optimální teplotu dle typu potravin. Jinou na masu, ovoce či zeleninu. Ledničku můžete ovládat pomocí aplikace LG ThinQ™ chytrým telefonem na dálku či displejem přímo na ledničce. Jako milovník vína oceňuji i držák na víno, který je součástí ledničky a také sklopné police, díky kterým se do ledničky vejde jak větší hrnec, tak dokonce objemnější láhev na víno.
klad desing
klad nastavení optimální teploty
klad ovládání lednice pomocí aplikace
klad nemám nic
avatar
Sabina Oskinová
Jsem nadšená! Naposledy jsem kupovala lednici asi 10 let zpátky a neskutečně se posunuly. Stříbrná barva ledničky padne do každé domácnosti. Její rozměry jsou dostačující pro čtyřčlennou domácnost. Lednice nezamrzá díky funkci Total No Frost, každý "kaslík" má své odsávání. Prostřední police se dá stáhnout a tak můžete přidat i větší nádoby. Kufřík na ovoce lze přepnout na zeleninu a tak se nastaví správné proudění teploty, přesně určené na druh jídla, který si nastavíte jedním kliknutím. To stejné u dolního šuplíku na zeleninu/maso a ryby, který udržuje teplotu i lehce pod nulou. V mrazáku lze šuplíky úplně vyndat a mít jen přihrádky. LG thinq vám propojí lednici přímo s telefonem, ve kterém můžete i na dálku nastavit teplotu. Lednice má úplně nový systém kompresoru, na který je 20 let záruky.
klad Velikost
klad Design
klad Funkce LG-thinq
klad Možnost nastavit si teplotu v šuplících
klad Složitelná prostřední police
klad Nelze mít jako vestavěnou
příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_3627.MOV
avatar
Sabina Oskinová
Celkový zážitek ze sledování byl dobrý. Obraz je velmi ostrý, černá je černá. Funkce NanoCell splňuje to co má, avšak pro mé oči to bylo až moc. Hlavně u barev jako je červená a zelená, mi přišly barvy přestřelené, ale asi je to o zvyku. Naštěstí to vyvažoval zvuk Dolby Atmos, což podpořilo atmosféru a sledování bylo jako v kině. Ovladač, který má v sobě "myšku" velmi usnadňuje ovládání, navíc lze vyhledávat pomocí mikrofonu. Obojí velmi usnadňuje ovládání. Ač nejsem sledující sportu, tak mě nadmíru uchvátil Sport-Alert, kdy si může uživatel vybrat, jaké odvětví, kluby atd. bude sledovat. Výsledky zápasů se hází na obrazovku i když člověk kouká na telenovelu.
klad Ostrost obrazu
klad Zvuk
klad Černá barva
klad Sport Alert
klad Sledování z boku
klad Přestřelená červená a zelená barva
klad Cena
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jiřina
Televize LG NanoCell má dynamický obraz i při rychlých scénách nebo při sledování akčních filmů je obraz perfektně zaostřený a dokonale probarvený. Pomocí magického ovladače je nastavování veškerých parametrů velice snadné a rychlé. Televize má dostatek vstupů i výstupů pro běžný provoz. Navíc je šetrná pro oči při dlouhodobějším sledování. Jsem velmi spokojený.
klad Obraz plný barev
klad Šetrná pro oči
klad Magický ovladač
klad 4k rozlišení
klad Slim provedení
klad Umělá inteligence
klad Není nic
avatar
Jiřina
Kombinovaná chladnička LG potěší velkým vnitřním prostorem s výbornou distribucí chladu po celé lednici pomocí funkce Multi Air Flow. Uživatelsky příjemná variabilita vnitřního prostoru s možností nastavování teploty v jednotlivých šuplíkách. Lednice je tichá, úsporná a hezká.
klad design
klad velký vnitřní prostor
klad snadné ovládání
klad funkce Total No Frost
klad nelze zabudovat
avatar
Eliška
Ráda a často sleduji filmy, sle až s televizí nano 91, má člověk pocit, že je v kině. Nastavení obrazu podle žánru, skvěle funguje a podpoří sledovaný pořad. Šetrnost pro oči zatím nedokážu posoudit, ale při tom, jak všude a často koukáme do obrazovek, displayů a monitorů, je to určitě dobrá vlastnost. Co hodně cením, je magický ovladač. Celkově televizi doporučuji.
klad Obraz
klad Magický ovladač
klad Zvuk
klad Cena
avatar
Eliška
Velikost chladničky je dostačující pro velkou rodinu a díky možnosti nastavení teploty pro maso, ryby a hlavně zeleninu, se vám potraviny nezkazí tak rychle, což je super! To, že před nákupem nastavím ledničku na větší chlad je velmi pohodlné a pomáhá to při uchování potravin! Celkově ledničku doporučuji, cena odpovídá luxusnímu vybavení a funkcím.
klad Dostatek místa v lednici
klad No frost. Nikdy více rozmrazování.
klad Šuplíky na zeleninu a ovoce
klad Vyšší cena, která je adekvátní.
avatar
Romana
Chladnička má nejen užasný vzhled, ale splni vaše očekávání ve všech směrech. Funkce Total No Frost ocení nejen ženy, ale i muži. Nastavení teploty pro maso, ryby zeleninu je dokonalé. Navíc funkce LG ThinQ + WiFi je ohromný pomocník a dá se v pohodě ovládat na telefonu
klad skvělá
klad nedá se nic vytknout
avatar
Romana
výtečné nedá se jim nic vytknout a služba je velice dobře organizovaná navíc jsou s testováním spjaté další výhody, které každý ocení. Ovladače super i pro starší lidi, kteří už moderní techniku moc neovládají a vše je srozumitelné. Navíc nové funkce a televizor je šetrnějšší pro oči a ovladač je přímo magický
klad ano
klad nedá se nic vytknout
avatar
Andrea
Lednicka LG ma skvelou vychytavku a to linearni kompresor. Na tento kompresor je 20 let zaruka / to se jen tak nevidi. Funkce doorcooling umoznuje rovnomernejsi zchlazeni potravin v chladnicce. Lednicka ma prakticky ulozny prostor a to zejmena na vysoke a objemnejsi nadoby. Skvela vychytavka na zkraceni policky a vlozeni vetsich hrncu. Funkce lednicky udrzuji delsi cerstvost potravin.
klad ulozny prostor
klad funkce
klad optimalni teplota nastaveni
klad aplikace a ovladani
klad nic jsem nenasla
příloha
avatar
Andrea
TV LG je bohata na barvy -presnejsi a vyraznejsi. Pri sledovani Vas TV vtahne do deje a mate doma skutecne kino. Uzasny vizualni a zvukovy zazitek tato NanoCell Tv nabizi a take neomezenou zabavu. Aplikace lze optimalizovat na zaklade vlastni vyuzitelnosti a muzi oceni sport alert funkci, pri nastaveni a danou sportovni udalost, Vas informuje o vysledku. Dalsi krasny bonus je magicky ovladac, ktery lze vyuzit i na vyhledavani na internetu nebo zvukove navest na danou vec.
klad Barvy jasnejsi
klad ovladac internet, funkce
klad aplikace
klad skvely k hernim konzolim
klad setrnejsi obraz k ocim
klad nic jsem nenasla
příloha
avatar
Daniel
Televize LG NanoCell disponuje dokonalým obrazem . Obraz zůstává perfektní i při pohledu pod menším úhlem. Oceňuji praktický ovladač, který lze ovládat hlasem a plně tak využít všechny multimediální funkce. Na televizi lze nastavit upozornění na sportovní utkání , což ocení kdejaký sportovní fanoušek
klad obraz
klad zvuk
klad -
avatar
Daniel
Lednice se zajímavým designem. Praktická je funkce chlazení dveří a sklápěcí prostřední police. Celkové využití vnitřního prostoru je také fajn. Funkce Total No Frost se postará o odstranění námrazy. Možnost propojení s aplikací v telefonu umožňuje regulaci ovládání na dálku.
klad zajímavé funkce
klad -
avatar
Radka
U této chladničky velmi oceňuji inventorový kompresor, na který je 20 let záruka, velmi elegantní hladké tvary i pro snadné čištění, beznámrazový systém, který rozvádí chladící vzduch i do obtížně přístupných částí. Praktický prostor pro zeleninu i další pro uchování masa, ryb, kde jsou mechanické průduchy pro regulaci požadované teploty i sklopná police pro vytvoření většího prostoru. U mrazícího boxu velký prostřední díl a možnost využití polic. Velmi elegantní design za příznivou cenu.
klad Elegantní design
klad Beznámrazové provedení
klad Praktické sklopné police
klad Nic mě nenapadá
avatar
Radka
Tato prémiová televize mne oslovila opravdu unikátním obrazem, o který se stará úprava žluté a oranžové barvy, která vstřebává frekvence světla. Neztrácí barevné odstíny v úhlech pohledu, rozpoznává obličeje i mazlíčky pro úpravu přirozeného vzhledu. Praktická funkce nastavení zvýraznění hlasů se snížením zvuků při večerním sledování, ovladač s kurzorem a mikrofonem podporující pohodlí. Přes aplikaci je možné propojení s pračkou, lednicí, žaluziemi... Umožňuje i plnohodnotné užívání internetového prohlížeče. Z mého pohledu skvělá kvalita s velkým množstvím funkcí za adekvátní cenu.
klad Kvalita obrazu
klad Množství funkcí
klad Adekvátní cena
klad Uvítala bych i menší uhlopříčku
avatar
Marcela
Televize LG Nano Cell má výborný obraz i zvuk. Obraz se nemění ani pod menším úhlem při pohledu ze strany. Na praktickém ovládači s multimediálními funkcemi nejvíce oceňuji ovládání hlasem, kdy odpadá složité zadávání skrz tlačítka. Přístup k aplikci Netflix nebo Apple TV. Stejná hlasitost při reklamách, možnost nastavení upozornění na sportovní utkání.
klad Obraz se nemění při pohledu ze strany
klad Ovládání hlasem
klad Upozornění na sportovní pořady
klad Stejná hlasitost při reklamách
klad Pro mne cena
avatar
Marcela
Designově velmi hezky navržená lednice, chytré řešení zásuvky na zeleninu a ovoce, ve které díky chytré mřížce udržující vlhkost ,zůstávají potraviny déle čerstvé. Fajn je i funkce chlazení dveří. Propojení s aplikací LG ThinQ je možno regulovat na dálku teplotu a měnit módy dle potřeby. Funkce Total No Frost ušetří spoustu času s odmrazováním.
klad Desing
klad Chytré zásuvky
klad Stejnoměrná teplota v celé chladničce
klad Slabší stěny a tím větší vnitřní prostor
klad Její velikost
Zobrazit více recenzí