Jak se našim testerkám zamlouvá nový televizor LG OLED A1 a americká chladnička LG? Podívejte se na jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
40x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 28. 6. 2021
do 11. 7. 2021

Televizor LG OLED A1 (OLED65A13LA) 

 • OLED panel - jediná technologie, která nepotřebuje podsvícení. Každý pixel představuje miniaturní organickou diodu, kterou můžeme ovládat zcela nezávisle na okolí. LG OLED TV pak vytváří působivou kvalitu obrazu.
 • Dokonalá černá, dokonalý kontrast díky milionům samosvítících pixelů.
 • Procesor α7 4K Gen4 AI - procesor poháněný umělou inteligencí, využívá algoritmy hlubokého učení (AI Picture = AI obraz, AI Sound = AI zvuk).
 • AI Upscaling - vylepšení rozlišení obrazu díky umělé inteligenci.

Nekončící zábava

 • Dolby Vision IQ & Dolby Atmos – pro úžasný zážitek ze sledování – Dolby Vision IQ inteligentně upraveuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí/ Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk.
 • 4K Cinema HDR – soubor formátů HDR pro podporu výjimečné kvality obrazu.
 • Podpora aplikací pro streamování videa (Netflix, Amazon Prime video, Disney+).
 • Certifikovaný displej šetrný pro oči - televizor příjemnější pro oči i při dlouhodobém sledování, nízká hladina modrého světla.
 • LG OLED oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.
 • Zcela přepracovaný operační systém webOS se zaměřením na rozšířené funkce služeb streamovaného videa.

Více informací o produktu najdete TADY.


LG americká chladnička (GSJ960PZVZ)     

 • LG Lineární kompresor (záruka 10 let) – zajišťuje bezkonkurenční účinnost, využívá méně komponent než konvenční kompresory, má méně třecích ploch, proto je I méně hlučný, poskytujeme na něj 10 let záruku.
 • Total No Frost™ - konec ručnímu odmrazování - námraza s touto technologií nevzniká.
 • Pure N Fresh – udržuje svěží vzduch v chladničce - výkonný systém filtrace vzduchu umožňuje minimalizovat pachy v chladničce.
 • Multi Air Flow™ - rozšířené proudění vzduchu, každá přihrádka má vlastní přívod chladného vzduchu, čímž je zajištěna rovnoměrná distribuce chladného vzduchu.
 • DoorCooling+™ - rychlejší a rovnoměrné zchlazení uvnitř chladničky než konvenční systémy, významně redukuje teplotní rozdíl mezi vnitřní částí a dveřním prostorem uvnitř zařízení.
 • Door-in-Door™ - umožňuje snadný přístup k oblíbeným nápojům a dobrotám a zároveň nabízí další způsob, jak mít vnitřek chladničky uspořádaný.
 • LG ThinQ + WiFi – umožňuje ovládat chladničku odkudkoliv pomocí aplikace telefonu, možné nastavení teploty na dálku (např. příprava pro uskladnění velkého nákupu), spuštění expresního chlazení a Eco Friendly (prázdninového) režimu tato funkce je dostupná v závislosti na typu chladničky.
 • Systém na led SpacePlus™ - inovativní úzký výrobník ledu je vestavěn ve dvěřích chladničky, abychom získali širokou otevřenou polici a zároveň dostatek úložného prostoru ve dveřích.
 • Fresh Balancer™ - udržuje vlhkost na optimální úrovni, umožňuje regulovat vlhkost v prostoru zásuvky, ve které vydrží ovoce a zelenina déle čerstvé.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
46
avatar
Honza
Tento televizor LG OLED TV má naprosto famózní obraz. Obraz je plynulý a dokonale vymaluje všechny barvy do dokonalosti. Akční scény nejsou problém. Televize umožňuje připojení mnoha médií zároveň. Disponuje také mnohým nastavením pro usnadnění a zpohodlnění života jako je upozornění na určitý program, nahrávání a podobně. Má také možnost ovládání hlasem a interaktivním ovladačem.
klad design
klad obraz
klad zvuk
klad nastavení
klad funkce
klad žádné
avatar
Honza
LG americká chladnička je skvělá. Má vychytané dvojité otvírání, díky čemuž si člověk sáhne pro co potřebuje bez zbytečného větrání chladu ven. Velkou výhodou je nápojový automat a výrobník ledu. Výrobník má i svůj zásobník. Mrazák má funkci rychlého nachlazení pokud je potřeba. Kapacita je opravdu dostatečná jak v lednici, tak v mrazáku. Design se mi líbí. Systém chlazení je skvělý a vzduch tak proud všude stejně. Jídlo vydrží déle čerstvé a kvalitní.
klad design
klad dvojité otevírání dveří
klad rychle namrazení
klad výrobník ledu
klad Nápojový automat
klad proudění vzduchu
klad žádné
avatar
Amr
The tv for me were look like from another world i really loved the technology which tv includes which made life easier and more entertainment contract were very sharp made me satisfied as well pic setting and cleariness sound as well have a very good effects , tv allow u to have a very comfortable view even in long distance, the remote control as well have enough option which allow u to do all activity without leaving your place :))
klad Yes
avatar
Amr
Fridge were ver my style which matching each home style as well size of fridge really suitable for normal family the system for the cooler as well very well established and for freezing part were also enough space there to absorb enough food and save them very well meet , fish , fruits even and vegan, in total have a good feedback about it.
klad Yes
avatar
Valerie
Nejvíce mě zaujalo ovládání, které nám ušetří spoustu času. Nemusíme složitě při vyhledávání např.videa na YouTube naklikat název pomocí šipek na ovládání. Stačí namířit ovládání na písmeno a potvrdit. Výhodou je i zvuk, který při reklamách zůstává stejný a nenavyšuje se. Kontrast barev je pestrý.
klad Ovládání
klad Kontrast barev
klad Aplikace
klad Cena
avatar
Valerie
Lednička je krásně prostorná a má skvělé rozložení polic. Výhodou je i to že se police dají nastavovat. Nový system na svěží vzduch je dobrý ale nejvíce mě zaujal systém na zachování svěžesti ovoce a zeleniny. Nesmíme opomenout speciální poličku pro lahve.Výrobník ledu je velký což je dobře.
klad Velikost
klad Nový systém
klad Police na víno
klad Výrobník ledu
klad Oddělené dvířka na nápoje
klad Nemá úchytky
klad Viditelné šmouhy
avatar
Martin
Na televizi LG OLED TV A1 se nádherně sleduje pořad snad jakéhokoliv typu. Její předností podle mě je hlavně zobrazování černé barvy, které technologie OLED posunula na úplně jiný level od ostatních televizorů. Při porovnání s jinými televizory se komfort při pohledu na LG TV nedá opravdu srovnat.
klad Přehledné menu
klad Ovládání magickým ovladačem
klad Obraz jako takový
avatar
Martin
Myslím, že tato lednička oplývá velkou škálou praktických a hlavně efektivních funkcí. Zejména se mi líbilo rozložení veškeré energie do celé chladničky, což zabrání nevyrovnaným teplotám uvnitř chladničky. Každý myslím také ocení výrobník ledu, který může být velikým pomocníkem do domácnosti nejen v létě. Princip nové technologie kompresoru, kterým se tato chladnička pyšní mi jako technicky znalejšímu člověkovi připadal jako super inovace i pro budoucí modely LG chladniček.
klad Nová technologie kompresoru
klad Systém Pure N Fresh
klad Výrobník ledu
avatar
Eva
Televizor LG OLED má jedinečný obraz díky technologii, která nemá podsvícení. Barvy a kontrast jsou dokonalé, má vynikající kvalitu obrazu díky umělé inteligenci. U tohoto televizoru lze podle sledovaného žánru nastavit jak obraz, tak prostorový zvuk, který je naprosto dokonalý. Cokoliv sledovat na tomto televizoru je úžasný zážitek. Při dlouhodobém sledování nepálí oči. Televizor taky je velmi ekologický, má mnoho funkcí, které lze snadno ovládat. Televizor je při svém velkém rozměru neuvěřitelně tenký.
klad nádherné barvy
klad kvalitní prostorový zvuk
klad tenký desing
klad funkce televizoru
klad snadné ovládání
klad nemám co by se mi nelíbilo
avatar
Eva
LG americká chladnička je výkonná, velmi prostorná, tichá a nenámrazová. Rozdělením dveří chladící části na 3 možnosti otevírání dveří uniká při častém otevírání méně chladného vzduchu a tím se šetří energie. Díky funkci Pure N Fresh uchovává optimální čerstvost ovoce i zeleniny zvlášť. Oceňuji výrobník ledu, který se dá nahradit policí k uložení dalších potravin, svěžest potravin v chladničce, minimalizace pachu, udržení stejné teploty v celé chladničce. Jsem s ní velmi spokojená, určitě doporučuji.
klad velká kapacita
klad výrobník ledu
klad nenámrazová
klad Ovládání prostřednictvím aplikace LG ThinQ
klad Funkce Door-in-door
klad tichý chod
klad Moderní design
klad žádné zápory jsem nenalezla
avatar
Tereza
Televize LG OLED TV A1 mě velice mile překvapila. Nejsem úplně největší milovník televizi,doma prakticky na televizi ani nekoukam.Tahle televize ale změnila můj názor. Je vidět jak technologie jde do předu. Televize má několik aplikaci. Lze napojit i na telefon. Funkce oznámení o vyprani pračky je taky moc super. Design a barva jěsou naprosto úžasný.
klad Barva
klad Design
klad Ovládání přes telefon
klad Nic
avatar
Tereza
LG americká lednice mě velmi mile překvapila. Mrazak a lednice je zvlášť. Nápojový automat je prakticky. Design ledničky je velmi krásný. Lednička je velmi prostorná a vychytana. Co mě nejvíc překvapilo ze nemusíte lednicku otvírat celou ale stačí otevřít jen menší dvířka a sáhnout pro věci které nejvíc používáte. U ledničky se vám nestane ze by se vám zamrazila.
klad Design
klad Prostor
klad Velikost
klad Vychytávka
klad Nic
avatar
Petra
Výborný kvalitní obraz. Tím, že je to OLED, dokáže vypnout každý samostatný pixel a naprosto dokonale zobrazit scény, a to zejména ty tmavé. Při porovnání OLED a LCD je v tmavých scénách poměrně velký rozdíl a OLED vyhrává. Super funkce sport alert, která zní jako fajn kompromis ve sporu sledovat romantiku či sport. Sportovní nadšenec má i při dobrovolně povinném sledování romantiky přehled o výsledku oblíbeného týmu. Magický ovladač se bohužel nedalo vyzkoušet osobně, ale ovládání tv s ním vypadalo jednoduše a bylo rychlé. Jenom to asi bude chtít trochu cviku. TV je velice tenká, na nízkých nožkách.
klad obraz
klad sport alert
avatar
Petra
LG americká chladnička se stala v naší rodině favoritem mezi chladničkami. Door-in-Door systém je ideální pro častého návštěvníka a zároveň zaručuje stálou teplotu v chladničce při častém otevírání lednice. U výrobníku ledu se mi líbí dvojí možnost přívodu vody, a to buď doplňováním vody, nebo napojením na vodovod. V případně, že někdo výrobník nevyužije, je možné nahradit další prostorem pro potraviny. Další systémy, které oceňuji je udržování svěžího vzduchu, minimalizace pachu, distribuce chladného vzduchu a rovnoměrné udržování zchlazení uvnitř chladničky. Design jednoduchý, velice pěkný, hodí se do každé kuchyně.
klad door-in-door
klad výrobník ledu
avatar
Helena
Geniální obraz. Fantastická televize, kterou by chtěl mít doma snad opravdu každý. Možnost připojední mnoha všech různých medií najednou. Pocity ze sledování pořadů jako v kině. Dokonalá černá. Šetrná tv pro oči. Manžel ocenil možnost upozornění na sportovní zápasy jeho oblíbených mužstev. Nejmodernější vychytaný tzv. magický ovladač, možnost hlasového ovládání.
klad pocit ze sledování pořadů jako v kině
klad naprosto dokonalý obraz
klad funkce Sport Alert
klad vychytaný ovladač
klad cena
avatar
Helena
Úžasná designová moderní americká lednička pro náročné, vhodná do jakýchkoliv prostor. Díky slim verzi se skvěle hodí i do menších kuchyní. Unikátní 10letá garance na kompresor. Uvnitř prostorná, nenámrazová, velmi tichý chod. Díky funkci Pure N Fresh uchovává optimální čerstvost ovoce i zeleniny zvlášť. Chlazení každého patra zvlášť, zadní i přední. Možnost zasunutí (zmenšení) o polovinu poličky - vhodné pokud čekáte návštěvu a chcete vychladit tzv. "na stojáka" více lahví s nápoji naráz nebo potřebujete uskladnit vicepatrový dort. Líbí se mi 3 různé možnosti otevírání dveří - neutíká vám neustále při otevření ledničky chladný vzduch. Parádní automat na výrobu ledu zabudovaný ve dveřích. Pro hračičky možnost ovládání i přes mobilní telefon. Zámek na digitální panel.
klad slim verze
klad kvalitní kompresor
klad 3 možnosti otevírání dveří
klad funkce Pure N Fresh
klad design
klad výroba ledu ve dveřích
klad zvětšení vnitřního prostoru zmenšením poličky
avatar
Irena
OLED TV LG 65'' je dokonalá designová televize. Hned na první pohled mě televize okouzlila ultra tenkým provedením a úžasným kvalitním a ostrým obrazem, kde černá je opravdu černá a díky samosvítícím pixelům si užijete až neuvěřitelně reálný obraz. Televize dokáže upravit nastavení obrazu na základě žánru, který zrovna běží v tv nebo okolního prostředí. Magický ovladač, který díky ergonomickému tvaru skvěle padne do ruku usnadní jakékoli vyhledávání. Děti nejvíc ocenily nové herní funkce, díky kterým je zážitek z hraní her dokonalý. Moc se mi líbí, že televizory LG OLED jsou oficiálně šetrnější k planetě, než LED televizory.
klad Design
klad Tenké provedení
klad Ostrý obraz
klad Kontrast
klad Nejnovější herní funkce
klad Šetrná pro oči
klad Inteligentní nastavení obrazu dle žánru a okolí
klad Magický ovladač
klad Ovládání hlasem
klad Propojení s mobilním telefonem
klad Nic zásadního mě nenapadá
avatar
Irena
Americká lednička LG má hezký nadčasový design, který se hodí do každé domácnosti. Zaujala mě velkou kapacitou a rovnoměrnou teplotou uvnitř lednice. Díky funkci Door-in-Door, můžete otevírat lednici, jak často chcete. Stačí otevřít jen horní dvířka a snadno se dostanete k oblíbeným kouskům ve vaší lednici. Inovativní výrobník ledu je umístěn ve dveřích ledničky, tím je zajištěn dostatek úložného prostoru ve dveřích. Hlavní funkce lednice, jako například teplotu, lze ovládat pomocí telefonu a aplikace LG ThinQ. Lednice je tichá díky lineárnímu kompresoru, na který LG poskytuje dokonce 10 let záruku. Jsem z lednice nadšená. Pokud hledáte kvalitní, tichou, prostornou lednici je právě tato nejlepší volbou.
klad Moderní design
klad Tichý provoz
klad Velká kapacita
klad Inovativní výrobník ledu
klad Funkce Door-in-door
klad Ovládání prostřednictvím aplikace LG ThinQ
klad Nic zásadního mě nenapadá
avatar
Michaela
Chladnička LG není vůbec hlučná,má skvělý desing a vélký uložný prostor. Záruka 10 let! Žadné ruční odmražování.Skvělý systém Pure N Fresh zajistí svěží vzduch.Funkce Door-in-door vám zajistí naprosto snadný přístup k chladným nápojům.Nechybí wifi ovládání odkudkoliv pomocí telefonu.
klad Desetiletá záruka
klad Door-in-door
klad Pure N Fresh
klad Super desing
klad Přemýšlím o koupi
klad Žádný
avatar
Michaela
Televize mě velice zaujala svým neuvěřitelně ostrým obrazem, má naprosto úžasné barvy.Dále super funkce hlavně pro muže,která vás upozorní na váš oblíbený sportovní zápas.Vypíchla bych dokonalou černou barvu při vypnutí a skvělý zvuk.A ,,magický ovladač,, (ovládání hlasem) už je pak opavdu třešnička na dortu:)
klad Magický ovladač
klad Opravdu černá barva
klad Tichá
klad Super desing
klad Žádný
Zobrazit více recenzí