Vybraní pánové si užili zážitkové testování a seznámili se se dvěma 4K televizemi od LG! Už se těšíme na jejich recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
36x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 7. 2021
do 21. 7. 2021

Televizor LG OLED TV B1 (OLED65B13LA)   

 • OLED panel - jediná technologie, která nepotřebuje podsvícení. Každý pixel představuje miniaturní organickou diodu, kterou můžeme ovládat zcela nezávisle na okolí. LG OLED TV pak vytváří působivou kvalitu obrazu.
 • Dokonalá černá, dokonalý kontrast díky milionům samosvítících pixelů.
 • Procesor α7 4K Gen4 AI - procesor poháněný umělou inteligencí, využívá algoritmy hlubokého učení (AI Picture = AI obraz, AI Sound = AI zvuk).
 • AI Upscaling - vylepšení rozlišení obrazu díky umělé inteligenci.

Nekončící zábava

 • Dolby Vision IQ & Dolby Atmos – pro úžasný zážitek ze sledování – Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí/ Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk.
 • 4K Cinema HDR – soubor formátů HDR pro podporu výjimečné kvality obrazu
 • podpora aplikací pro streamování videa (Netflix, Amazon Prime video, Disney+).
 • Certifikovaný displej šetrný pro oči - televizor šetrnější pro oči i při dlouhodobém sledování, nízká hladina modrého světla a obraz bez blikání.
 • LG OLED oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.
 • Zcela přepracovaný operační systém webOS se zaměřením na rozšířené funkce služeb streamovaného videa.

Více informací o produktu najdete TADY.


Televizor LG OLED TV C1  (OLED65C12LA) 

 • OLED panel - jediná technologie, která nepotřebuje podsvícení. Každý pixel představuje miniaturní organickou diodu, kterou můžeme ovládat zcela nezávisle na okolí. LG OLED TV pak vytváří působivou kvalitu obrazu.
 • Dokonalá černá, dokonalý kontrast díky milionům samosvítících pixelů.
 • 100% věrnost barev – potvrzeno globální testovací agenturou Intertek – věrný odraz barev jako v realitě.
 • Procesor α9 4K Gen4 AI - procesor poháněný umělou inteligencí, využívá algoritmy hlubokého učení (AI Picture Pro = AI obraz PRO, AI Sound Pro = AI zvuk Pro).
 • AI Upscaling - vylepšení rozlišení obrazu díky umělé inteligenci.

Nekončící zábava

 • Dolby Vision IQ & Dolby Atmos – pro úžasný zážitek ze sledování – Dolby Vision IQ inteligentně upraveuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí/ Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk.
 • 4K Cinema HDR – soubor formátů HDR pro podporu výjimečné kvality obrazu.
 • Podpora aplikací pro streamování videa (Netflix, Amazon Prime video, Disney+).
 • Certifikovaný displej šetrný pro oči - televizor šetrnější pro oči i při dlouhodobém sledování, nízká hladina modrého světla a obraz bez blikání
 • LG OLED oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.
 • Nejlepší TV pro hráče - Ideální partner pro konzole nové generace.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
40
avatar
Adam
Úchvatný kontrast a skvěle podání černé, kterou jsem viděl jako u první televize úplně černou. Po té svůj vylepšený WebOS systém, který nad míru propracovaný a dokáže se v něm orientovat úplně všichni. A nakonec pro svůj vzhled jak je tenká. Také nesmím zapomenout na magický ovladač, který dodává televizi úplně jiný rozhled.
klad Předváděcí akce byla velmi kvalitně zpracována
klad Žádné
avatar
Daniel
Byl jsem pozván na testování tohoto televizoru a setkal jsem se zde poprvé s OLED technologií. Barvy jsou opravdu živé. Hodně mě zaujal ovladač, který je velice intuitivní a je s ním radost prohlížet internet. Zvukové rozhraní je také velmi dobře zpracované. Mohu pouze doporučit.
klad ovladač
klad zvuk
klad kvalita
klad nemá žádné zápory
avatar
Daniel
Dnes jsem měl možnost televizi vyzkoušet a porovnat s LED TV. A rozdíl v podaní barev je nepopsatelný. TV umí naprosto bezchybné zobrazení černé barvy. TV nabízí mnoho funkcí, ze kterých mě velice zaujala sportovní upozornění. Jako velký fanoušek fotbalu mě tato funkce doslova vyrazila dech. Vyberete si své oblíbené týmy a vaše televize se o vše postará. Před zápasem vás upozorní a v případě , že souběžně sledujete jiný program a v případě změny stavu, či konce poločasu dostanete upozornění. Dnes jsem měl možnost televizi vyzkoušet a porovnat s LED TV. A rozdíl v podaní barev je nepopsatelný. TV nabízí mnoho funkcí, ze kterých mě velice zaujala sportovní upozornění. Jako velký fanoušek fotbalu mě tato funkce doslova vyrazila dech. Vyberete si své oblíbené týmy a vaše televize se o vše postará. Před zápasem vás upozorní a v případě , že souběžně sledujete jiný program a v případě změny stavu, či konce poločasu dostanete upozornění. TV je pro opravdu náročné zákazníky.
klad obraz
klad nastavení
klad sportovní upozornění
klad nic
avatar
Kristýna Ďurkovičová
Celkový dojem z této televize byl prostě jedním slovem zážitek. Kromě funkce sport alert, krásného čistého obrazu na kterém jsou krásné barvy a zvuku je třeba vyzdvihnout, že tato televize nemá jen skvělé rozlišení pro sledování filmů atd., ale také byť se to na první pohled nezdá, tak mě po koukání na tuto TV ani nebolely oči.
klad Funkce sport alert
klad Nádherné a jasné barvy
klad Zvuk, který se nesl krásně přes celou místnost
klad Magic ovladač
klad Není zde nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Kristýna Ďurkovičová
Televize kromě svého krásného designu mě zaujala i nádherným obrazem, ve kterém je znatelný rozdíl v barvách, hlavně tedy v černé. Dále její chytrý systém nemůže zůstat bez povšimnutí. Co se zvuku týče připadala jsem si jako v kině. V neposlední řadě je třeba zmínit skvělé rozlišení a to i při náročnějších hrách.
klad Kontrasty barev
klad Krásný čistý a plynulý obraz
klad Celkem vysoká cena některých modelů
avatar
Jakub
Nejlepší poměr cena/výkon a to bez kompromisů. LG nabízí opravdu špičkovou kvalitu obrazu a i zvuku (opravdu, vestavěné reproduktory nejsou vůbec špatné) Mám hudební hluch, takže pro mě jsou ty reproduktory naprosto dostačující. Upscalling a AI technologie vylepšující obraz doslova berou dech, člověk to musí vidět. Když jsem si o tom četl, bál jsem se, že to bude "kazit" obraz, respektive, že to může být přehnané, ale není. Obraz od LG je špička - to není vše. Pro mě je velmi důležité i to, jak se televize ovládá, zda si na ní mohu pustit všechny mé oblíbené služby a případně si něco zahrát. V tomto se LG překováná, magický ovladač, kterým pouhým ohnutí zápěstí hýbete kurzorem na monitoru, je skvělý. Takhle si umím představit ovládat televizi a nezapínat počítač (nebo brát mobil do ruky), když chci rychle jen najít něco na internetu a hlasové ovládání to ještě víc usnadňuje.
klad Magický ovadlač
klad Home screen a intuitivní ovládání
klad Černá je opravdu černá
klad Kvalita obrazu
klad Kvalita vestavěných reprodukturů a její automatické ladění díky mikrofonu v ovladači
klad AI technologie vylpšení obrazu
klad 10hodin sledování denně zkracuje živostnost TV
avatar
Jakub
Fenomenální obraz jako v kině. Jak už je u OLED televizí zvykem, černá je opravdu černá. Co mě opravdu ohromilo bylo i při velmi blízkém pozorováním televize jsem neměl šanci vidět pixely, obrazová kvalita je špička! Zvuk a nastavení zvuku je parádní, zážitek z filmu jsem si užil i na vestavěných reproduktorech. A úplně nejlepší zážitek mám z ovládání, magický ovladač, kterým namíříte na TV a pohybem ruky hýbete přesně kurzorem po displeji, ohromně usnadňuje práci a díky tomu lze snadno psát a vybírat věci z nastavení. A pokud chci např. rychle najít recept na večeři, stačí vyhledat pomocí hlasu, např. "recept na knedlíky" a televize mi hned nabídla youtube videa, kliknu a už koukám na video. Paráda!
klad kvalita obrazu
klad vestavěné reproduktory na velmi dorbé úrovni
klad uživatelské prostředí, dobře se ovládá
klad magický ovladač je fenomenální a jinak si to už neumím představit
klad hlasové vyhledávání na jedno kliknutí
klad až 4 HDMI porty
klad store aplikací který má vše co pottřebuji (Netflix, HBOGO, Spotify,...)
klad Možnost párování přes AirPlay
klad Herní mód pro připojení konzole či PC
klad U televize se nedoporučuje, aby běžela 10hodin denně
avatar
Veronika
Díky perfektnímu zvuku si člověk u sledování filmů/sportovních zápasů přijde jako v kině nebo na tribuně (sport alert za vás bude ještě k tomu sledovat, kdy se odehrávají sportovní utkání vašeho oblíbeného týmu). Magický ovladač je pro někoho, kdo v práci sedí od rána do včera u počítače a myš mu v podstatě přirostla k ruce, mnohem přirozenější než klasický ovladač.
klad magický ovladač
klad kontrast obrazu
klad šetrné pro oči
klad sport alert
klad nic
avatar
Veronika
Jako někdo, kdo se na televizi dívá poměrně často, jsem z televizoru nadšená. OLED - černá je skutečně černá a samotný kontrast obrazu je díky tomu velmi realistický oproti televizím s klasickým podsvícením. Líbí se mi jednoduché a rychlé nastavování obrazu na základě toho, na co se právě dívám. Přítel by ale asi nejvíce ocenil sport alert - díky tomu už totiž budete vždycky vědět, kdy, kde a jak hraje váš oblíbený tým a nic vám neunikne...ani dohady o magický ovladač, kdy se vaše drahá polovička bude chtít dívat na romantickou komedii nebo kulinářský pořad...:)
klad kontrast obrazu
klad černá skutečně černá (OLED)
klad sport alert
klad jednoduché nastavování obrazu
klad šetrné pro oči
klad žádné
avatar
Tomáš
LG OLED C1 patří mezi TOP televizi na trhu. Krásně tenká televize, design úžasný, funkcemi našlapaná. Absolutní špička v podání ostrosti a sytost barev + zvuk kterým televize disponuje z ní dělá prémiový produkt. Velice mě zaujala inteligence televize, kdy rozpozná jaký žánr zrovna sledujete a podle toho upravuje hloubku a výšku hlasitosti. Za mě doporučuji na 100% všem kdo hledají prémiovou kvalitu televize
klad Ostrost a sytost barev
klad Zvuk
klad Hlasové ovládání
klad Inteligence televize
klad Magic ovladač
klad Design televize
klad nemám co vytknout
avatar
Radek Černý
Potřeboval jsem ultra tenkou TV, která po přidělání na stěnu nebude vyčnívat a u této TV se to podařilo na výbornou. I s lehkým přesahem "krabičky" s komponenty na zadní, dolní straně. Kvalita obrazu, je také extrémně kvalitní - hotové kino. :) To samé zvuk. A pak samotné funkce TV - super jsou sportovní personifikované notifikace, kdy mám přehled o všem, co jsem si do sportovních upozornění nastavil.
klad Obraz
klad Zvuk
klad Sportovní notifikace
klad cena
avatar
Tomáš
Naprosto skvělý produkt v podání společnosti LG. U televizoru LG OLED TV B1 mě nejvíce zaujala ostrost a sytost barev, naprosto dokonalá hloubka černé barvy ( žádná šedivá jako u ostatních televizí ) a skvělý zvuk. Další věc, magic ovladač s možností hlasového ovládání, naprosto super vychytávka ! Televize je tenká, inteligentní - samá rozpozná na co koukáte a upraví vám zvuk a barvy. Takto má vypadat a fungovat televize v této cenové hladině, za mě doporučuju na 100% !!!
klad 100% černá barva
klad Inteligentní televize
klad Tenký rámeček
klad Magic ovladač
klad Zvuk + basy
klad Kvalita obrazu
klad Hlasové vyhledávání
klad nemám co vytknout
avatar
Radek Černý
Krásná, hlavně za mne skutečně první tenká TV, která mi "nekouká" ze zdi. Měl jsem konkurenční TV, cca rok starou, kterou jsem primárně koupil pro herní čip. Aktuálně tato TV kompletně řeší vše, co u TV potřebuji - Filmové večery a hraní her. :) Nehledě na funkce, které má k dispozici, které jsou ještě lepší pokud máte chytrou domácnost.
klad Tenká TV
klad Kvalita obrazu
klad Funkce (smart home)
klad Kvalita obrazu při hraní her
klad žádný
avatar
Vojtěch
Byl jsem vybrán na zážitkové sledování televizorů LG. Nejvíce mě zaujal obraz. OLED displej dokáže nabídnout dokonalou černou na rozdíl od LCD displejů. Dále mě zaujala funkce potlačení hluku a šumu na pozadí. Zajímavá byla funkce Sport alert, kdy televize zákazníka upozorní na nadcházející sportovní utkání dle výběru a případně nabídne i sestřih utkání. Nakonec bych vyzdvihl ovladatelnost. Díky magickému ovladači se televize ovládá pohodlně jak mluveným slovem, tak pouhým namířením ovladače na televizi.
klad Displej
klad Dokonalá černá
klad Potlačení hluku
klad Ovladač
klad Sport alert
klad Propojení s dalšími spotřebičemi
klad má jen jeden uživatelský profil
avatar
Vojtěch
Byl jsem vybrán na zážitkové sledování téhle LG televize a byl jsem nadšený z celkového zážitku. Nejvíce mě zaujal display samotný. OLED displej na rozdíl od LCD dokáže ukázat absolutní černou, což při sledování dvou televizí vedle sebe udělá ohromný rozdíl. Dále mě zaujala funkce potlačení hluku a šumu na pozadí a zesílení mluveného slova. Rád bych ještě upozornil na funkci Sport alert, kdy vás televize sama upozorní na budoucí sportovní utkání, případně vám sdělí jak zápas dopadl. Nakonec bych vyzdvihl ovladatelnost. Díky novému ovladači se dá televize ovládat buď jen hlasem, nebo ukazováním na obrazovku samotnou.
klad Kvalita displeje - OLED
klad Dokonal černá
klad Potlačení hluku
klad Skvělý ovladač
klad Propojení s LG spotřebiči
klad Funkce Sport alert
klad má jen jeden uživatelský profil
avatar
Pavel
Sledovani televize byl naprosto uzasny zazitek. Libil se mi design tv, moznost propojeni s mobilem, celkovy dojem z obrazu. Dale se mi libil velky vyber doplnkovych aplikaci, pres ktere bylo mozne sledovat vsemozne programy, serialy a sporty, takze si kazdy muze vybrat dle sveho. Jako jedinou nevyhodu vidim porizovaci cenu tv, ktera se ovsem casem vrati na zkvalitneni vasi relaxace=)
klad Kvalita obrazu
klad Uhlopricka
klad Tloustka televizoru
klad Pokrocile funkce
klad Moznost sparovani s mobilem
klad Cena
avatar
Čestmír
Dobrý den doporučuji tuto tv OLED C1,vynikající obraz ,zvukové efekty jako v kině ,velikost tv,možnost Xbox ,skvele barvy ,určitě šetrnější pro oči ,nové funkce ovládání kurzorem skvělé a ovládání mluvením ,skvělá práce hlasitost zůstává stejná i přes reklamách čili nerusene sledování
klad Komplet tento produkt
klad Nevidim žádný zápory u výrobku
avatar
Daniel
Tato televize je dobrou vstupní branou do světa technologie OLED. Díky možnosti ovládat jas každého pixelu samostatně vypadá veškerý zobrazovaný obsah téměř dokonale. LG B1 není ochuzena ani o novinky modelové řady 2021 jako je vylepšený magický ovladač nebo herní lišta pro hráče videoher. Ti určitě ocení podporu HDMI 2.1 s možností zobrazení ve 4K/120FPS. Celkově se jedná o cenově dostupnou televizi s vysoce kvalitním obrazem, která by měla být v hledáčku každého zájemce o novou TV.
klad Kvalita zpracování
klad Kvalita obrazu
klad Magický ovladač
klad Nová funkce herní lišty
klad Podpora next-gen herních konzolí
klad Lesklá obrazovka
klad Nižší maximální jas
avatar
Daniel
Televize LG C1 je následovníkem loňského modelu CX, od kterého si převzala všechny výborné vlastnosti a posouvá hranice této řady zase o něco dále. Design zůstal téměř nezměněn a jeho dominantou je stále ultra tenká obrazovka a stojan z broušeného kovu. Po obrazové stránce se televizor díky velice dobrému poměru kontrastu a podáním černé hodí pro všechny typy zobrazovaného obsahu. Na své si přijdou jak fanoušci filmů a seriálů, tak hráči, kteří ocení novou funkci herní lišty. Další vylepšení přišlo v podobě výkonnějšího procesoru, který zajišťuje lepší upscalling obrazu a vyšších hodnot maximálního jasu. Přirozenou vlastností OLED panelů jsou výraznější odlesky, takže jsou méně vhodné do přesvětlených místností. To by ale neměla být pro většinu zákazníků překážka a koupí této televize, která je jednou z nejlepších na trhu, chybu rozhodně neudělají.
klad Design, kvalita zpracování
klad "Magic" dálkový ovladač
klad Kvalita obrazu
klad Podpora next-gen herních konzolí
klad Nadprůměrný zvuk přímo z TV
klad Možné rušivé odlesky ve světlé místnosti
avatar
Michal
Televize s technologií OLED střední třídy díky kvalitnímu čipu umožní velmi dobrý up-scale(vylazení obrazu z TV SD signalu na 4K). Má tenoučký rámeček a vychytaný ovladač s možností hlasového ovládání a kurzoru, který konečně posunul TV na úroven při které lze použít i internetový prohlížeč. Skvělé možnosti konektivoty a plánování sledování internetových TV.
klad Úhlopříčka
klad Magic ovladač
klad Kvalita obrazu
klad Hloubla černé ve tmě
klad Tenký rámeček
klad Toušťla TV
Zobrazit více recenzí