Otestovaly jsme spolu na zážitkovém testování velkokapacitní parní pračku a hybridní sušičku LG. Jaké je hodnocení našich testerů?

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
40x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 7. 2021
do 1. 8. 2021

Velkokapacitní parní pračka LG na 10,5 kg prádla (F4WV910P2E)   

 • Inverter Direct Drive™ motor (10 let záruka) – invertorový, motor s přímým napojením na buben pračky, poskytujeme 10 let záruku.
 • AI DD™ – inteligentní systém praní, automatické vážení, detekce jemnosti vláken a vyvážení, nová generace pracích pohybů, optimální volba pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní.
 • TurboWash™360° - aktivní sprchování čtyřmi tryskami, úspora času, vody a elektřiny (praní za 39 minut).
 • Steam™ – parní praní, lepší péče – redukce alergenů (až 99.9%), vysoká účinnost praní - program Pro alergiky a Osvěžení prádla + možnost parního praní u dalších 5 programů.
 • LG ThinQ + WiFi – ovládání na dálku, notifikace o ukončení programu, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis™ 3.0), možno si stahovat nové prací cykly.
 • Větší kapacita při zachování rozměrů standardní pračky.
 • Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní.
 • Nerezové lopatky bubnu a dvířka z tvrzeného skla – elegantní dvířka z tvrzeného skla a hygienické. nerezové lopatky bubnu zajistí vyšší odolnost a hygieničnost produktu.
 • AAA: Energetická třída A, výkon odstřeďování třída A, hlučnost třída A.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hybridní sušička prádla LG na 9 kg prádla (RC91V9AV4Q)   

 • Duální invertorové tepelné čerpadlo a invertorový motor (10 let záruka na motor/kompresor) – udržitelná péče, šetrné sušení se světově první TÜV certifikovanou sušičkou (TÜV Green Product certifikace – minimalizace dopadů na životní prostředí).
 • Energeticky úsporná třída A+++.
 • Sušení s úsporou času, nebo energie.
 • Automatické čištění kondenzátoru – bezproblémová údržba, čistí se sám, takže ho vy čistit nemusíte.
 • Program Pro alergiky – redukuje až 99,9% bakterií a prachových roztočů.
 • LG ThinQ + WiFi – ovládání na dálku, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis™ 3.0), možnost spuštění sušícího cyklu na dálku, jeho monitorování včetně oznámení, že sušení skončilo.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
48
avatar
Tereza
Susička je vymoženost dnešní doby a měl by ji v domácnosti rád každý. Předností této sušičky v dnešní hektické době je její doba sušení. Ocenuji program jemná péče, který přiypůsobí materiálu sušení a sniží pomačkání materiálů při sušení. Dalším plus dnešní doby je propojení s Aplikací a LG Think a WIFI tím zajištuje kompatibilnost k produktum stejne značky. Dále se mi líbí jednoduchý systém čištění.
klad rychlá doba sušení
klad Prpojení na LG Think a WIFI
klad Spotřeba energie
klad Jemná péče
klad dlouha doba pro oterveni dveri
avatar
Tereza
Výběr pračky je pro ženy velkou výzvou a slastí. Každá pro nás totiž chceme toho nejlepšího pomocníka, který nám usnadní život. Tento produkt Pračka LG, který jsme měla možnost shlédnout a vyzkoušet mne velice zaujal a navnadil na případnou koupi. Pračka disponuje všemi programy, které máte standartně na téměř všech typech praček, ovšem u odloženého startu již nemusíte dopočívat hodiny, za kdy chcete, aby Vam prádlo dopralo. Prostě nastavíte na kdy. Další vychytávkou je program Turbowash39, který nám zaručí urychlení u procesu, u vybraného druhu prádla, prádlo vypere už za 39minut. Dále co se mi na této pračce líbí je samotná technologie praní. Po nastvení programu, program vybere pro daný materiál idealní prací pohyby, čímž zachovává vlákna materiálu nepoškozená a čistá. Pračka je šetrná nejen k samotnému materiálu, ale i životnímu prostředí. Uživatelé IT technologií zajisté ocení napojení na Wifi a možnost ovládání před aplikaci.
klad Technologie myti AI DD
klad Turbowash
klad Ovládání přes Aplikaci
klad Odložený start
klad dlouha doba pro oterveni dveri
avatar
Tomáš
Tato pračka LG, zajistí kvalitní praní se zaměřením na úsporu času, energie a snížení opotřebení prádla díky svému programovému nastavení a možností výběru. Navíc umí detekovat různé druhy materiálu prádla včetně jeho váhy a nastavit automaticky nejvhodnější program. Pračka LG patří mezi světovou špičku ve své kategorii.
klad Design
klad Tichost
klad Kapacita bubnu
klad Programová variabilnost
klad rozměry zařízení
avatar
Tereza
Sušička prádla je sama o sobě velký pomocník do domácnosti. S pračkou LG se skvěle doplňují, dají se propojit v aplikaci. Kvalita sušení je opravdu veliká, sušička ničí bakterie a zbavuje prádlo roztočů, což ocení všichni - nejen alergici. Velké plus je také senzor, který zjistí vlhkost prádla a sám nastaví délku sušení.
klad senzor vlhkosti prádla
klad propojení pračky se sušičkou
klad program pro alergiky
klad Není nic
avatar
Tereza
Parní pračka je skvělý pomocník do domácnosti. Oceňuji přehlednost programů, jednoduchý a moderní design. Tím, že je pračka velkokapacitní a je na 10,5 kg prádla, je ještě lepším pomocníkem. Krásně se v ní vypere například i velká deka, se kterou mají menší pračky problém. Díky turbo praní máte vypráno za cca 40 minut, což ocení každá hospodyňka.
klad tichost pračky
klad kapacita pračky
klad přehlednost programů
klad Zabere více prostoru
avatar
David
Hybridní sušička prádla LG s úsporným tepelným čerpadlem se mi moc líbí. Kvalita sušení je velice dobrá a má to mnoha nastavení, která se hodí. Nejvíc se mi asi líbila část o praní pro alergiky a to já jako alergik velice potřebuji. Také se dá tato sušička připojit přes mobil což je taky dobrá věcička.
klad Úspora
klad Elektronizace
klad WiFi
klad Nastavení
klad Žádná negativa
avatar
Tomáš
Skvělý produkt splňující náročné požadavky domácnosti. Výkonný, tichý, energeticky šetrný. Design je vypracován moderně a nadčasově. Velmi bych zdůraznil pozitivně možnost sdílení s pračkou pomocí mobilního zařízení. Dalším bonusem je samočištění a příprava vypraného prádla před žehlením.
klad Profesionální prezentace produktu
klad Design
klad bez připomínek
avatar
Jan
Velmi kvalitní hybridní sušička LG je skvělou volbou. Prádlo suší šetrně a kvalitně. Sami si můžete zvolit za ušetříte spotřebovanou energii při sušení nebo čas. Údržba filtru je snadná, čištění automatické. Sušičku je možné připojit buď do odpadu nebo ji lze umístit kamkoli v domácnosti a využít odpadního "šuplíčku." Senzor sušičky si sám určí vlhkost prádla a nastaví přesnou teplotu a čas sušení. Sušička má energeticky úspornou třídu A+++
klad Kvalita sušení
klad Úsporná třída A+++
klad Úspora energie či času
klad Program pro alergiky
klad Automatické čištění
klad Vše ok
avatar
Jan
LG parní pračka je kvalitní pomocník do domácnosti. Přehledné prací programy, inteligentní funkce pračky či turbo praní. Vybere si opravdu každý. Invertorový motor zajišťuje tichý chod pračky a navíc na něj LG nabízí záruku 10 let. Pračka je velkokapacitní, vejde se do ní až 10,5 kg prádla. Pračka je k prádlu šetrná. S funkcí turborwash máte vypráno za necelých 40 minut. Pračka má moderní design.
klad Kvalita praní
klad Prací programy
klad Funkce Turbowash
klad Inteligentní funce
klad Moderní desing
klad Kapacita 10,5 kg prádla
klad Vše ok
avatar
Kristýna
Sušička a pračka LG se výborně doplňují a to nejen díky aplikaci, kterou je lze propojit. Sušička má chytré technologie, které pomocí detekce vlhkosti samy nastaví čas a teplotu sušení. Nelze nezmínit kapacitu sušičky (9 kg), program redukující bakterie a roztoče a další programy, které šetří čas a energie. Sušička je šetrná k prádlu a redukuje jeho pomačkání. Pořízení sušičky se rozhodně vyplatí a doporučuji přikoupit i držák na sušení bot.
klad kapacita
klad šetrnost k prádlu
klad úspora času a energie
klad program (nejen) pro alergiky
klad automatické čištění
klad žádná negativa
avatar
Kristýna
Pračka má hezký design a spoustu technických i technologických vychytávek, její provoz je tichý a při zvolení programu TurboWash máte vypráno už za 39 minut. Oceňuji její kapacitu, širokou škálu programů a šetrnost k prádlu. Parní programy jistě ocení nejen alergici, ale také rodiny s malými dětmi. Pračku zvládne ovládat opravdu každý, sama si vyhodnotí hmotnost prádla, druh materiálu a zvolí optimální nastavení. Díky aplikaci je možné ovládat ji na dálku, spárovat se sušičkou a stáhnout si i další prací programy. Vybíráte-li novou pračku, pak tato je skvělou volbou.
klad kapacita
klad tichý provoz
klad intuitivní ovládání
klad bohužel na náš trh nejsou dodávány pračky plněné vrchem
avatar
Milena
Sušička se s pračkou LG skvěle doplňuje a nejen tím, že je lze propojit aplikací. Nejen alergici ocení redukci bakterií a roztočů. Skvělý je senzor detekce vlhkosti, sušička si tak sama nastaví čas a teplotu a rozhodně oceňuji její kapacitu. Obsluha sušičky je poměrně intuitivní, díky svým programům šetří čas i energii. Skvělý je také přídavný držák na sušení bot. Investice do sušičky se rozhodně vyplatí a především tato je k prádlu opravdu šetrná.
klad kapacita
klad intuitivní ovládání
klad program pro alergiky
klad držák na sušení bot
klad šetrná k prádlu
klad úspora času a energie
klad není co vytknout
avatar
Milena
Oceňuji kapacitu pračky, širokou škálu programů a jedinečné uzpůsobení pracích pohybů, které jsou šetrné k prádlu. Především alergici a rodiny s malými dětmi ocení parní programy, které ničí alergeny. Nové technologie samy detekují hmotnost prádla, druh materiálu a zvolí optimální nastavení, pračka je tedy vhodná opravdu pro každého, i když si s různými spotřebiči třeba nerozumí :) Unikátní je nejen motor, který má záruku 10 let, ale i spousta dalších vychytávek. Pračku bych si určitě pořídila, jen preferuji plnění vrchem, které bohužel není k dispozici.
klad kapacita
klad parní program pro alergiky
klad možnost rychlého praní - funkce TurboWash
klad intuitivní ovládání
klad V ČR bohužel nelze pračky LG pořídit vrchem plněné
avatar
Radka
Sušička je oceněna nezávislým testem kvality dTestu, proto je pro mne již dostatečná záruka kvality. Duální inventorový motor i kompresor zajišťují velmi nízkou hlučnost. Tepelné čerpadlo snižuje sušící teplotu, která předchází pomačkání prádla a případnému žehlení. Automatické čištění kondenzátoru během cyklu. Přes aplikaci je kontrola i možnost navolení dalších programů i spárování s pračkou.
klad možnost propojení s pračkou
klad kontrola přes aplikaci
klad tichost
klad účinnost
klad potřeba většího prostoru
avatar
Radka
U této parní pračky oceňuji inventorový motor, který má 10letou záruku zajišťující energetickou účinnost s minimálním hlukem a dlouhodobím výkonem. Parní praní nejen pro alergiky, miminka. Možnost rozšíření a navolení libovolného programu přes Wi-Fi, propojení oznámení pracího cyklu přes TV i spárovaní se sušičkou. Pro mne je i důležité nezávislé ocenění kvality dTestem.
klad kvalita
klad rozmanitost funkcí
klad tichost
klad design
klad potřeba většího prostoru
avatar
Irena
Z hybridní sušičky od LG jsem nadšená. Dostala mě svojí kapacitou 9 kg a energetickou úspornou třída A+++. O kvalitě produktu vypovídá také 10letá záruka na motor a kompresor. Navíc tato sušička od LG redukuje až 99,9 % bakterií a prachových roztočů. Duální filtr zase zachytí téměř každou nečistotu při sušení prádla. Senzor si sám zjistí vlhkost prádla a podle toho nastaví čas a teplotu sušení. Jsem moc spokojená a doporučuji.
klad Kapacita 9 kg
klad Velmi kvalitní sušení
klad Úspora energie a času
klad Program pro alergiky
klad Propojení s wifi
klad Automatické čištění
klad Třída A+++
klad 10letá záruka na motor a kompresor
klad Nic zásadního mě nenapadá
avatar
Irena
Pračka LG je moderní a designový kousek do každé koupelny. Velká kapacita na 10,5 kg prádla je skvělá a hodí se pro každou rodinu. Líbí se mi výběr pracích programů, zvlášť funkce TurboWash, která důkladně vypere vaše prádlo již za 39 minut. Pračka je velmi šetrná - Technologie AI DD si ohlídá hmotnost a jemnost prádla a podle toho zvolí optimální nastavení pracích pohybů. Parní péče STREAM zase zajistí, že zničí až 99,9% alergenů. Jsem moc spokojená a pračku doporučuji.
klad Kapacita 10,5 kg
klad Prací programy
klad Funkce TurboWash
klad Parní péče
klad Propojení s telefonem díky aplikaci
klad 10 let záruka na motor
klad Nic zásadního mě nenapadá
avatar
Jiřina
Hybridní sušička prádla LG s úsporným tepelným čerpadlem se mi moc líbí. Kvalita sušení je velmi dobrá, navíc je sušička k prádlu také šetrná. Oceňuji program pro alergiky a možnost výběru, jestli chci mít usušeno rychle nebo levně. Snadná údržba filtru, možnost připojení na odpad nebo použití "šuplíčku".
klad Úsporná třída A+++
klad 10letá záruka na motor a kompresor
klad Zničí až 99,9 % bakterií
klad Duální filtr
klad Tepelné čerpadlo
klad Není nic
avatar
Jiřina
Na pračce LG mě nejvíce zaujal tichý chod invertorového motoru. Oceňuji také české popisky programů (pánové mě pochopí). Potěší velká kapacita pračky, dokonce 10,5 kg. Díky funkci turbo wash se prádlo pere šetrnějším způsobem a lépe se dávkuje prací prášek. Hezký design, který koresponduje se sušičkou.
klad kapacita pračky
klad Funkce TurboWash
klad Propojení s chytrým telefonem
klad 10 let záruka na invertorový motor
klad Parní péče
klad Nejkratší program na 14 min. mi přijde zbytečný
avatar
Lucie
Úspora nejen nákladů, ale i životního prostředí , záruka na motor a kompresor 10 let indikuje kvalitu výrobku , redukce bakterií a roztočů, takže velmi vhodné i pro alergiky . Skvělá vychytávka v podobě přídavného roštu na sušení bot. V kombinací s pračkou , možností vzájemného propojení a ovládání na dálku , skvělá dvojitá kombinace, která rozhodně nezklame žádnou domácnost . Za mě rozhodně doporučuji !
klad Přídavný rošt na boty
klad Nic jsem nenašla
Zobrazit více recenzí