Jak dopadne testování parní pračky a kombinované parní pračky se sušičkou od LG? Již brzo se můžeme těšit na recenze od testerů

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
14x
4
10x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 7. 2021
do 1. 8. 2021

Parní pračka LG slim na 8,5 kg prádla (F28V9GW2W)   

 • Inverter Direct Drive™ motor (10 let záruka) – invertorový, motor s přímým napojením na buben pračky.
 • AI DD™ – inteligentní systém praní, automatické vážení, detekce jemnosti vláken a vyvážení, nová generace pracích pohybů, optimální volba pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní.
 • TurboWash™360° - aktivní sprchování čtyřmi tryskami, úspora času, vody a elektřiny (praní za 39 minut).
 • Steam™ – parní praní – méně pomačkání, lepší péče – redukce alergenů (až 99.9%), vysoká účinnost praní - program Pro alergiky a Osvěžení prádla + možnost parního praní u dalších 5 programů.
 • Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní.
 • Nerezové lopatky bubnu a dvířka z tvrzeného skla – elegantní dvířka z tvrzeného skla a hygienické nerezové lopatky bubnu zajistí vyšší odolnost a hygieničnost produktu.
 • Slim provedení a kapacita 8,5 kg – tato kapacita je u praček standardních rozměrů, je tedy kompaktnější a přitom pojme stejné množství prádla jako standardní pračka.
 • Ovládací panel v nerezovém provedení.
 • LG ThinQ + WiFi – ovládání na dálku, notifikace o ukončení programu, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis™ 3.0), možno si stahovat nové prací cykly.


Více informací o produktu najdete TADY.

 

Parní pračka se sušičkou LG COMBO (F4DV910H2E)   

 • Automatická parní pračka se sušičkou 10.5 / 7 kg.
 •  ADD™ – inteligentní systém praní, automatické vážení, detekce jemnosti vláken a vyvážení, nová generace pracích pohybů, optimální volba pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní.
 • Inverter Direct Drive™ motor (10 let záruka) – invertorový, motor s přímým napojením na buben pračky.
 • TurboWash™360° - aktivní sprchování čtyřmi tryskami, úspora času, vody a elektřiny (praní za 39 minut).
 • Steam™ – parní praní – méně pomačkání, lepší péče – redukce alergenů (až 99.9%), vysoká účinnost praní - program Pro alergiky a Osvěžení prádla + možnost parního praní u dalších 5 programů.
 • Technologie Eco Hybrid™ - sušení s úsporou času, nebo vody.
 • Velká kapacita při zachování rozměrů standardní pračky.
 • ThinQ + Wi-Fi připojení – ovládání na dálku, notifikace o ukončení programu, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis™ 3.0) , možno si stahovat nové prací cykly.
 • Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
24
avatar
Michaela
kvalitní a šetrné parní praní, možnost přidání prádla, samospuštění i po výpadku proudu, záruka na inventorový motor 10 let, úzká hloubka, přitom se vejde hodně prádla, široký otvor pro vkládání prádla, chytrá komunikace s TV LG, kterou jsem si právě letos v březnu koupila, program pro alergiky,
klad malá hloubka slim
klad kvalitní a šetrné parní praní
klad široký otvor pro vkládání prádla
klad chytrá komunikace s TV LG
klad program pro alergiky
klad záruka na motor 10 let
klad cena, zatím mi přijde drahá
avatar
Michaela
Parní pračka se sušičkou mě ohromila, jednak velkým otvorem pro vkládání prádla, úzkou hloubkou v kombinaci se sušičkou, 10 letou zárukou na motor, šetrným praním a v neposlední řadě i komunikací s chytrou TV LG, kterou jsem si právě letos v březnu koupila. Jsem nadšená, jaký chytrý stroj to je.
klad úzká hloubka v kombinaci se sušičkou
klad široký otvor pro vkládání prádla
klad šetrné parní praní
klad 10letá záruka na inventorový motor
klad komunikace s chytrou TV LG
klad cena, zatím mi přijde drahá
klad už nic
avatar
Lucie
Parní pračka se sušičkou LG F4DV910H2E. Měla jsem možnost zúčastnit se testování uvedeného modelu parní pračky se sušičkou LG. Na tomto modelu mě zaujalo především to, že společnost nabízí záruku 10let. Pro mě to znamená, že si společnost je jistá vysokou kvalitou. Nesmím zapomenout vyzdvihnou systém praní, kdy pračka nejprve prádlo zváží a zároveň pozná, o jaký materiál prádla se jedná a vybere vhodné prací pohyby, které zajistí efektivní a zároveň šetrné praní. Pračka nabízí velké množství přednastavených programů, zároveň lze stáhnout další programy. Lze ovládat dálkově prostřednictvím mobilního telefonu, kde lze zároveň sledovat různé statistiky apod. Pračka nabízí také možnost přidání prádla během pracího cyklu, což pro mě osobně je věc, kterou ocením. Velmi kladně hodnotím i možnost rychlého pracího programu, který vypere prádlo za pouhých 39 min. Pračka se sušičkou je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí sušičku, ale nemají dostatek prostoru pro samostatně stojící spotřebiče.
klad Záruka 10 let
klad systém praní, kdy pračka nejprve prádlo zváží a zároveň pozná, o jaký materiál prádla se jedná a vybere vhodné prací pohyby, které zajistí efektivní a zároveň šetrné praní
klad Spotřeba vody, která je způsobena sušičkou
avatar
Lucie
Parní pračka LG slim na 8,5 kg prádla F28V9GW2W Měla jsem možnost zúčastnit se přestavení uvedeného modelu pračky LG slim. Na tomto modelu mě zaujalo především to, že společnost nabízí záruku 10let. Pro mě to znamená, že si společnost je jistá vysokou kvalitou produktu. Uvedený model nabízí parametry standardní pračky, má však menší rozměry, které jsou vhodné i do menších koupelen, za mě další plus. Nesmím zapomenout vyzdvihnou systém praní, kdy pračka nejprve prádlo zváží a zároveň pozná, o jaký materiál prádla se jedná a vybere vhodné prací pohyby, které zajistí efektivní a zároveň šetrné praní. Pračka nabízí velké množství přednastavených programů, zároveň lze stáhnout další programy. Lze ovládat dálkově prostřednictvím mobilního telefonu, kde lze zároveň sledovat různé statistiky apod. Pračka nabízí také možnost přidání prádla během pracího cyklu, což pro mě osobně je věc, kterou ocením.
klad Záruka 10 let
klad Možnost přidání prádla
klad parametry standardní pračky, má však menší rozměry, které jsou vhodné i do menších koupelen
klad Není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
David
Na LG slim pračce velmi oceňuji kvalitu praní v kombinaci s úzkým tělem, které se nám krásně vejde do koupelny. Má spoustu užitečných programů, nejvíce využívám turbo program, díky němuž je prádlo rychle vyprané a při přidání parního cyklu na závěr i minimálně pomačkané, takže v mnoha případech jej není třeba žehlit. Dále oceňuji možnosti propojení pračky s aplikací LGThinQ, díky které mohu na dálku ovládat např. odložený start.
klad design
klad množství programů
klad parní praní
klad turbo praní
klad LGThinQ
klad ovládání v češtině
klad menší buben, ale pro dva dostačuje
avatar
David
LG combo pračku používám víc jak rok. Pere velmi dobře, i základní program Bavlna díky senzorům nastaví správné množství vody a délku programu. Skvělý pomocník je volba turbo praní, která dodatečným přidáním vody skrze trysky okolo bubnu rychleji namočí prádlo a to je pak dříve vyprané. Velmi oceňuji též funkci parního praní, kdy pračka má jak separátní parní program, tak dodatečný k běžným programům. Toto je velmi užitečné, protože prádlo je po napaření krásně načechrané a pokud se dobře usuší na ramínku, není potřeba jej žehlit, mnohdy ani košile ne. Pračka také velmi dobře suší. Sušení používám převážně na ručníky a ložní prádlo a vždy před ním pouštím parní program, aby prádlo usychalo co nejméně pomačkané. Sušení je též velmi vhodné pro alergiky, protože se prádlo během sušení horkým vzduchem zbaví velkého množství alergenů. Pračka je též vybavena wifi připojením a v kombinaci a aplikací LG ThinQ je možné zvolit libovolnou kombinaci programu a doplňkové fuknce.
klad kombinace pračky/sušičky
klad popisky v češtině
klad skvěle pere i suší
klad velmi tichá
klad velké množství programů
klad design
klad menší buben
klad do zásuvky bych přidal zarážku zabraňují vtečení pracího gelu do pračky při odloženém startu
avatar
Blanka
Parní pračka LG slim mě překvapila svými rozměry, které ušetří spoustu místa v malé koupelně. Možnost výběru z desítek programů pro praní a možnost nahrání programu do pračky pomocí aplikace LGthinQ je naprosto úžasná. Aplikace dokáže spustit pračku na dálku a hlídá i spotřebu a upozorní na čištění bubnu, které prodlouží její životnost.
klad rozměr pračky
klad aplikace LG thinQ
klad mnoho programů
klad bezpečnostní sklo na dvířkách
klad bezřemenový pohon motoru
klad nízká hlučnost pračky i při ždímání
klad nic
avatar
Blanka
Pračka je vhodným řešením pro všechny, kteří nemají prostor na dvě zařízení a to pračku a sušičku. Cenově je též dostupnější než dva produkty. Prací programy jsou vhodné pro všechny rodiny. Praní s párou využijete při alergii nebo u malých miminek. Praní sportovního prádla, přikrývek, syntetiky, ručního praní at. Výběr programů je dostačují s možností si do pračky nahrát vlastní program, který naleznete v aplikaci LG thinQ. S aplikací spustíte pračku sušičkou na dálku. Objem pračky je 10,5 kg a sušičky 7 kg. Což je vyhovující pro velké i malé domácnosti. Výhodou pračky je vážení prádla a tak snižujete spotřebu vody. Vzhledem k jinému principu sušení prádla než v samostatné sušičce je výkonnost sušičky o něco menší, ale pokud hledáte kompromis a chcete ušetřit místo a peníze, určitě je LG combo to co hledáte.
klad velký výběr programů
klad aplikace LG thinQ
klad 2 v 1 - ušetření místa
klad výhodná cena
klad velkost pračky 10,5 kg
klad velikost sušičky 7 kg
klad pěkný vzhled a bezpečnostní sklo na dvířkách
klad vhodné pro nedostatečné místo v bytě
klad princip sušičky (zvýšená spotřeba vody)
avatar
Ilona
Pračka LG slim na 8,5 kg prádla je užší a hodí se do malé koupelny. Má zkrácený program na 39 minut což je úsporné pro přeprání málo zašpiněného oblečení nebo nového. Také šetří energii a vodu, zaujaly mne parní trysky pro efektivnější vyprání, možnost ovládání přes mobil na dálku. Sušička je velmi užitečná pokud není možnost sušit venku, nebo pro alergiky. Je tu ale sušení při 60°, což není pro materiály na sport a pro směsné nebo pleteniny, to mne zklamalo. Také mi vadí zvuková tlačítka ovládání.
klad šetrné a úsporné praní, ovládání na dálku
klad zvuky tlačítek, nedostatek sušení na nižší stupeń
avatar
Ilona
Parní pračka LG Combo se sušičkou vypere až 10,5 kg prádla , což je dobré pro vícečlenné domácnosti. Úsporu vody a energie už má většina praček, zaujalo mne praní pomocí trysek, zkrácený program 39 minut, na kratší přeprání málo zašpiněného prádla , nebo nového oblečení. Ovládání pračky přes mobil i výběr programu přes WIFI je výhodný pro Ty, co nejsou tak často doma a mohou ji pustit z práce. Co mi trochu vadilo jsou zvukové efekty které vydává při mačkání tlačítek, také mi chybí u sušičky sušení prádla na 40° jemné, sportovní směsné oblečení, které jsem zvyklá i sušit v sušičce. Jinak sušení bavlny super . Sušení v sušičce jsem využila u svých alergických dětí.
klad prací trysky, úsporné praní, úspora vody a energie
klad zvuky tlačítek, nedostatek sušení na nižší stupeń
avatar
Lucia
Tichý chod pračky, dobře čitelné ovládání. Prádlo je vyprané skvěle. Zdimani je rychle a účinné. Spousta programu možnost stáhnout si další cez WiFi. Ukazuje čas do ukončení praní. Velký a přehledný zásobník na prášek a aviváž. Při spuštění programu a po vyprání vám hezký zahraje.
klad Design
klad Aplikace na dálkový start
klad Nemám výhrady
avatar
Lucia
Pračka vypadá pěkně, při provozu je tichá. Prádlo je skvělé vyprané. Možnost prihozeni prádla v průběhu prani. Krásný design. Aplikace na dálkový start. Parní praní. Vejdou se do ní deky, přikrývky a polštáře. Predvolene programy dostačující. Ideální velikost zásobníku na aviváž.
klad Parní praní
klad Tichá
klad Design
klad Nemam vyhrady
avatar
Renata
Pračka LG slim mě překvapila , neboť při své menší velikosti pojme až 8,5 kg prádla. Má Inverter Direct Drive motor, ten jsem měla i u mé předcházející pračky a byl opravdu bezporuchový. Má spoustu nových programů, kterými mě zaujala. Jedním z nich je TurboWash program, díky kterému máte skvěle vypráno již za 39 minut a ušetřený čas, vodu a elektřinu. V pračce jsou zabudované trysky, které prádlo sprchují a tím i šetří opotřebení prádla. Je zde inteligentní systém praní AI DD, ten automaticky váží prádlo a odhaduje jemnost vláken a optimalizuje efektivně volbu pracích pohybů. Nemohu také opomenout parní praní, které je vhodné hlavně pro alergiky, protože optimalizuje alergeny v prádle a zároveň ho osvěží a prádlo je i méně pomačkané. Nevýhodou pro někoho může být, že se to děje při vyšší teplotě, nad 40 stupňů. Musím také zmínit možnost ovládání pračky na dálku a možnost si stáhnout nové prací cykly, díky možnosti WIFI připojení.
klad designové provedení
klad spousta programů
klad o ničem nevím
avatar
Renata
Parní pračka se sušičkou LG COMBO mě zaujala několika novinkami. Můžete sem vložit až 10,5 kg prádla. Program turbo praní, při kterém se zkracuje doba praní jen na 39 minut, takže se šetří nejen voda, ale i elektřina. Prádlo se neničí, nesráží a díky tryskám, které jsou zabudované na okrajích a prádlo "sprchují", je i lépe vyprané. Další super výhoda tzv. inteligentní systém praní AI DD, při kterém se vložené prádlo automaticky zváží, odhadne jemnost vláken a podle toho pak volí pohyby praní, tak aby byly dostatečně šetrné a to i k jemným tkaninám. Je zde i tzv. parní praní, které je určeno hlavně pro alergiky. Jediná nevýhoda tohoto parního parní je dosti vysoká teplota, takže ho nelze použít na tkaniny do 40 stupňů. V této pračce se sušičkou můžete sušit až 7 kg prádla a přitom prádlo nemusíte nikam přendávat. Je to výhoda pro všechny, kteří mají malé prostory v bytě a samostatná sušička by se tam nevešla. Na závěr musím zmínit, že se dá ovládat i přes WIFI připojení.
klad dva v jedno
klad zatím nevím
avatar
Jiří Špelda
Parní pračka LG slim je pěkná a prostorově šetřící pračka. Další věc, která se mi moc líbí je funkce "Turbo", která dokáže zkrátit dobu praní o několik desítek minut. Úžasná věc je, že pračka má tvrzené sklo, takže k žádnému poškrabání nedojde. Praní je o něco hlučnější než jsem si představoval.
klad Tvrzené sklo
klad Propojení s aplikací
klad Funkce Turbo
klad Pěkný design
klad Hlučnost zapínání a vypínání pračky
klad Hlučnost praní
avatar
Jiří Špelda
Parní pračka se sušičkou LG COMBO je designově pěkná a moderní pračka. Funkce "Turbo", která dokáže zkrátit čas o několik minut mi přijde skvělá. Také dále oceňuji u pračky spoustu funkcí na každý typ prádla. Jediná věc, která se mi nelíbila byla hlučnost zapínaní a vypínání.
klad Moderní provedení
klad Šetří místo ( 2 v 1 )
klad Propojení s aplikací
klad Hlučnost zapínání a vypínání pračky
avatar
Filip
Pračka i přes své malé rozměry má překvapivě velký buben a dokáže vyprat až 8,5 kg prádla. Využití inteligentního rozpoznávání prádla je také velmi užitečné a to především díky své účinnosti a šetrnosti vůči prádlu. Dále také možnost vzdáleně spustit prací program díky mobilní aplikaci pro mě bylo milým prekvapením.
klad Program pro alergiky
klad Vzdálené spuštění pracího programu
klad Parní programy
klad Zpracování ovládacího systému
avatar
Filip
Na pračce se sušičkou se mi líbí možnost mít sušičku o prostorech kam se dva samostatně stojící spotřebiče nevejdou. Díky využití 4řech trysek mezi dveřmi a bubnem se značně zkracuje doba praní. Dále také implementace parních programů které umožňují vyprání i značně špinavého prádla.
klad Možnost nainstalovat extra programy pomocí aplikace
klad Antialergení program
klad Kombinace pračky sušičky
klad 360 vyúžití trysek
klad Parní programy
klad Nižší výkonnost než normální sušička
avatar
Viktorie
Pračka disponuje inteligentním rozpoznáním typu prádla, které zajišťuje optimální způsob praní a snižuje rozsah poškození oblečení. Dále je zajimavý program pro odstraňení alergenů z oblečení. Dalé inteligentní využití trysek v bubnu které snižuje čas praní.
klad Proti alergení program
klad 360 využití trysek
klad Parní programy
klad Informační a ovládací panel
avatar
Viktorie
U pračky se sušickou se mi nejvíce líbila její menší rozměry proti samostatné sušičce a pračce. Tato výhoda se dá využít nejvíce v bytech s menším rozměrem. I přes to že nezastává plně pračku a sušičku. Jako 2v1 je překvapivě spolehlivá a výkoná a nabízí velký prací a sušící výkon.
klad Parní programy pro velmi špinavé prádlo
klad Program speciálně upravený pro zničení alergenů
klad Zpracování informačního a ovládacího systému
Zobrazit více recenzí