20 % sleva do HÖGL! Pořád nemáte dostatek bot? Pojďte s námi nakupovat!

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
5x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 16. 11. 2016
do 30. 12. 2016

Přijďte si udělat radost do prostředí bohatého výběru vzorů a barev bot značky HÖGL v Praze, Na příkopě 17.

 

Pokud máte zájem o slevu 20 %, napište nám na testovani@zenysro.cz a nebo do komentářů níže, na Vaši adresu Vám pošleme voucher platný na slevu do konce července 2017! 

 

 

Hodnocení
12
avatar
Jana
klad Razím heslo že bot není nikdy dost!! Sice už mám plný botníky bot,ale nějaké se tam ještě určitě vejdou.myslim si že je to krásný dárek pod stromeček,na vánoce se určí další boty hodí.,zvlaste kozacky ,pro tohle zimní období,sleva je také příjemná., skvělá akce, zážitkové!!
avatar
Josefa
klad Bot není nikdy dost, překrásným dárkem pod stromečkem jsou krásné botičky, nějaké bych si určitě pořídila, spíš než kozačky bych si pořídila nějaké sportovní boty, protože mi to pro můj případ přijde praktičtější. Bydlím sice na Hané, ale opravdu kousek pod lesem na kopci.
avatar
luci
klad dobrý den, jistě u výběru bot hodnotím přítomnost módní stylistky. Rada, co se hodí k mému outfitu a typu postavy je opravdu neocenitelná. Samozřejmě i samotné prodavačky jsou velmi zkušené a výběr bot u HÖGL je pak paráda a odnesete si nakonec jistě ne jedny, ale hned minimálně dvoje botky. Tak doporučuji prima nakupování u HÖGLu.
avatar
Petra
klad Pro mě určitě plus, že mají dámskou velikost 42 - 43. Já jsem vysoká žena a mám problémy s výběrem dámské obuvi s nadměrnou velikostí 42. Pro mě velké plus. Kvalita, široký výběr velikostí, barevná kolekce a každý si přijde na své! Tak holky co máte stejný problém jako já, zde si nadměrnou velikost 42 - 44,5 v dámské kolekci určitě vyberete :)
avatar
Zuzana
klad Nakupování bot určitě každé ženě zpříjemní den. Já moc bot doma nemám. Jestli mám ze všeho 5.párů; tak je to moc. Nejsou peníze. Dlouhé kozačky nesnáším. Ty nemám ani jedny. Mám jenom polokozačky. V těch se mi chodí lépe. Zážitek to bude asi úžasný a zábavný
avatar
Jana
klad příjemný obchůdek na Příkopech, velice příjemný personál a nemohu opomenout ani úžasný výběr velice kvalitních bot
klad u večera hodnotím rady paní Kláry, která umí opravdu velice krásně nakombinovat boty k oblečení, při večeru byla přítomna i paní Libuše s prezentací šperků, které celý komplet (obuv a oděv) krásně zpestří
klad boty jsou krapet dražší
avatar
Jana
klad příjemný obchůdek na Příkopech, velice příjemný personál a nemohu opomenout ani úžasný výběr velice kvalitních bot
klad u večera hodnotím rady paní Kláry, která umí opravdu velice krásně nakombinovat boty k oblečení, při večeru byla přítomna i paní Libuše s prezentací šperků, které celý komplet (obuv a oděv) krásně zpestří
klad boty jsou krapet dražší
avatar
Alena
klad :-) Krásný boty, elegantní, úžasné, ale pro moji práci a pro mě ne příliš vhodné. Při mém zaměstnání a životě bych je neupotřebila. Jinak se i vše moc líbilo, bylo to úžasné. Jinak celé setkání a program krásný, výborné rady stylistky a všech ostatních. Úžasný zážitek, pobavení a využitý čas. Byla jsem moc spokojená a užila si to. Prostě paráda. Každému bych doporučila, příjemná zábava a poučení.
avatar
Martina
klad Značku bot Hogl znám, mám doma, vyhlášená a světově úspěšná rakouská značka Högl, jedna z největších rakouských obuvnických značek, na kterou narazíte v Praze i na cestách po Rakousku. Mám lodičky, které čekají až bude jaro, aby mohly znovu vyjít na světlo a do světa mezi lidi, pohodlnou chůzí. Kozačky bych taky neodmítla, hezký výběr.
avatar
Lenka
klad Značku Hogl znám, nosí ji spousta mých kamarádek a jsou velmi spokojené.
klad K Vánocům jsem dostala nové lodičky, se kterými jsem protančila zatím všechny plesy a jsem opravdu velmi spokojená :-)
klad Doufám, že k narozeninám dostanu jako dárek další přírůstek od této kvalitní rakouské značky :)
avatar
Daniela
klad Zážitkový nightshopping v HÖGL je velice dobrý nápad, který oceňuji. Obchod je vilce hezký, má příjemnou atmosféru, velice ochotný a milý personál, který vám poradí se vším, co potřebujete při výběru bot vědět. A rozhodně je zde z čeho vybírat. Rozhodně všem ženám doporučuji tento obchod navštívit.
avatar
Kamila
klad Co je to za novinku. Rakouská značka Högl. Slyším poprvé. Kvalita??? Krása??? Razím heslo, že bot není nikdy dost!! Sice už mám plný botník bot. Určitě stojí za to tento obchod vyhledat a jen se pokochat!!!!!! Stojí za to si vyhledat a seznámit se blíž.