Zbavte se nepořádku jednou provždy. Testujeme knihu z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
14x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 22. 9. 2016
do 26. 10. 2016

Odhalte jednoduchý, ale chytrý princip, se kterým už nikdy nebudete muset věnovat úklidu více než 10 minut denně! Hledáme deset testerek, které se s námi podělí o hodnocení knihy Zbavte se nepořádku jednou provždy.

Zatočte s nepořádkem jednou provždy

Ať už žijete v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, s touto knížkou se zbavíte nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Zjistíte, jak si krok za krokem a místnost po místnosti udělat pořádek i kterých věcí se nemilosrdně zbavit. Spoustu užitečných rad a tipů získají i ti, kteří pracují z domova. Naučíte se zorganizovat si věci a prostor přesně podle svých představ, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně.

Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu.

Více se dozvíte ZDE.

O autorce

Sheila Chandra je sice mezi spisovateli nováčkem, ale zato se může pyšnit 28 let trvající úspěšnou kariérou v hudební oblasti – je známou zpěvačkou a skladatelkou, která má na svém kontě deset alb. Její první singl se v mnoha zemích dostal do TOP 10 a Sheila začala být vnímána jako důležitá představitelka žánru world music. Je sama sobě manažerkou, řídí hudební vydavatelství a několik produkčních společností a stará se o všechno, co souvisí s její kariérou. Proto dobře ví, jak obtížné bývá dodržovat správný řád a disciplínu, když jste na „volné noze“, a jak moc pomáhá, když pracujete a žijete v harmonickém prostředí.

Hodnocení
20
avatar
Kamila
klad :-) Knížku Zbavte se nepořádku jednou provždy z nakladatelství Grada jsem přečetla doslova jedním dechem. Hezky se čte, je dobře napsaná. Mám s nepořádkem trochu problémy, tak si musím udělat nějaký systém. Hlavně musím zapojit dceru - je jí už 10 let.
avatar
Daniela
klad Kniha Zbavte se nepořádku jednou provždy z nakladatelství Grada je dobře napsaná a hezky lehce se čte. Celkem jsem se v ní našla, jelikož jsem na pořádek celkem puntičkář a mám ráda věci dobře zorganizované. Ulehčuje to život a šetří čas. Akorát trošku mám problémy s vyhazováním nepotřebných věcí, jelikož se snažím najít nějaké to upotřebení pro každou věc. Určitě stojí za to si knihu přečíst.
avatar
Zuzana
klad Ať už člověk žije v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, tak s touto knížkou se zbavíme nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Krok za krokem a místnost po místnosti udělám pořádek i některých věcí se nemilosrdně zbavím. Domov konečně slouží mě, namísto abych sloužila já jemu
avatar
Drahomíra
klad Kniha mě moc neoslovila, očekávala jsem něco více. Sice celkem čtivě napsaná, ale obsah bídný, zejména první kapitoly. Ale přeci jenom pár poznatků, postupů mě nadchlo. A ty v praxi upotřebím.
avatar
Kateřina
klad Kniha je poměrně čtivě napsána a pokud ji člověk čte s přesvědčením, že ho k úklidu přinutí, pak je to jistě dobrý pomocník. Není třeba dodržovat přesný postup, důležité je, aby člověk sám sebe přesvědčil, že tak je to správně a ztotožnil se s tím.
klad Jelikož já, jak říkám, jsem bordelář od přírody, přiznávám, že jsem sice knihu přečetla, líbila se mi, ale nedokázala mě vybičovat k tomu, abych držela náš byt naklizený. Hold mám jiné priority
avatar
Zuzana
klad Kniha je dobře napsaná, čtivá, logicky uspořádaná. Je dost možné, že někoho nakopne k úklidu a uspořádání domácnosti (mě).
klad Někdo možná potřebuje přesný návod jak si uklidit. Mě kniha motivovala a četla jsem ji, ale nedodržovala jsem přesné postupy při úklidu. To by mě fakt nebavilo. Spousta věcí, zmíněných v knize, je každému jasná a napadne ho - nemusí mi to nikdo psát. Kniha mě celkově moc nenadchla. Nikomu bych ji nekoupila a sobě také ne.
avatar
Dominika
klad Moc děkuji za možnost testování tohoto skvělého pomocníka. Jak jsem po přečtení knihy pochopila, hlavní je mít byt či dům tak zorganizovaný, aby v něm nebyl chaos a samotný úklid už potom půjde snadno. Hodně mi pomohla kapitola popisující, jak se zbavit nepotřebných věcí, protože těch jsme měli doma víc než dost (ačkoliv se to nezdálo). Knihu doporučuji!
avatar
Jana
klad skvělá kniha která vás naučí uklidit si nejen v domácnosti ale také v životě,naučí vás udělat si v uklidu řád,aby vás uklid nebyl nekonečný kolotoč,kniha je dobře a pochopitelně napsané,jsem s ní velice spokojená,je velice užitečná,kniha se mi moc líbí
avatar
Lucie
klad Chci moc poděkovat za vytestovanou knihu. Je skvělým návodem...přesně pro moji domácnost. Byt, děti, zaměstnání, spousta dalších aktivit. Chce to jen více vnímat a díky radám v knize "organizovat" a hned má člověk lehčí hlavu. Není to o 100% uklizené domácnosti, ale přiměřeně zorganizované :-) Kniha nestačí přečíst jednou, chce to se stále k jejímu listování vracet a že já určitě budu. Doporučuji ostatním ženám.
avatar
Petra
klad Knihu jsem si ze zvědavosti půjčila od kolegyně, která jí doslova hltá. Musím říct, že mi také dala hodně a třeba jsem si díky ní skvěle zorganizovala svůj pracovní koutek doma. Pro lidi, kteří mají byt 2+1 a k tomu dvě malé děti je opravdu úžasná a usnadní vám práci,jen mě překvapilo, že jsem některé věci už dávno neviděla sama:-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Lenka
klad Prestoze jsem si knihu nevytestovala, koupila jsem si ji a precetla a jeden dech. Ma zajimave postrehy, co se tyce organizace veci v domacnosti, nektere z nich jsem se snazila hned prevest do praxe a jsou opravdu uzitecne. Urcite bych ji kazdemu doporucila.
avatar
Jana
klad Knížka mě opravdu překvapila. Myslím si, že mám doma uklizeno, ale knížka mě vyvedla z omylu, stále je toho fůra k zlepšování. Hned jsem vyzkoušela pár typů z knížky a zatím jsem s nimi spokojená, tak doufám, že mi nějaký ten pátek nový systém vydrží ..............................................................................................................................................
avatar
Hana
příloha příloha
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat tuhle knížku. Překvapilo mě, že i když si myslím, že mám uklizeno, našla jsem tam spoustu zajímavých způsobů, jak to ještě zlepšit. Hned jsem to zkusila a zatím systém funguje, tak uvidíme, jestli mi to vydrží. Knížku určitě půjčím i sestře, která je chronický bordelář. :D
avatar
Michaela
klad Jako každá zaměstnaná matka mám i já občas problém udržet doma pořádek na uzdě. Na jedné straně uklidím a než dojdu na tu druhou, můžu začít znovu. Díky této knize jsem si uvědomila, že ve svém úklidovém stylu mám trochu chaos a poznala jsem, že existuje efektivnější způsob, který mi sice naleštěnou domácnost z katalogu nezajistí, ale pomůže mi udržet ji přiměřeně uklizenou a bez zbytečností, které čekaly na své využití až někdy...
avatar
Petra
klad Knihu jsem před pár dny vyhrála k testování a musím říct, že i když jsem zatím přečetla pár stránek, moc mě zaujala :) dokonce jsem na sobě už začala pozorovat že se celkem nevědomky řídím jejími radami! :) takže za mě určitě ano i pořádným ženám! :D
avatar
Ivana
klad Kniha je velmi dobře a vtipně napsána. Moc se mi líbí, dobře se čte. Kapitola Co vám brání k úspěchu dobře poradí, jak se zbavit nepotřebných věcí. Tato kapitola mně nejvíce oslovila a rady jsem si vzala k srdci. Všem knihu doporučuji a to hlavně chronickým bordelářům, protože je v ní spousta rad, co udělat pro to, aby jste měli doma pořádek.
avatar
Martina
klad Knihu jsme si moc prala testovat bohuzel sjme stetsi nemela tak sjem si pujcila od kamaradky, opravdu moc hezky udelana kniha plna praktickyhc rad do zivota, nejen jak si udelat poradek v baracku ale i celkove ve sve hlave ve svych hodnotach, libi s emi strucny jazy kterym je kniha psana,kniha je poucna poutava a i trochu vtipna, doprocucuju
avatar
Dagmar
klad perfektní kniha která je plně nabitá radami jak si udělat pořádek nejen v bytě ale i v sobě,líbí se mi jednoduché,snadno pochopitelné čtení,a také uprava knihy,rozhodně je to velký pomocník,udělat si ve svém bytě systém a čisto,kniha je dobře zpracovaná
avatar
Petra
klad zajímavá a moc poučně napsaná knížka pro všechny nepořádníky, kteří mají doma chaos a zbytečně shromažďují nepotřebné věci, které nepoužívá.. Určitě moc pomůže k tomu, aby člověk udělal ve svých věcech řád a určitý systém a tím i příjemnější a útulnější bydlení.