Testovaly jsme Monnami, zdravou svačinu do kapsy. Zkusila jste ji také? Napište nám, jak vám chutnala!

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
34x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 15. 4. 2016
do 5. 5. 2016

Konec krabiček s unaveným ovocem!

Zdravím!

Ráda bych se vám důkladně představila (hlavně těm, co mě ještě dobře neznají). Jmenuji se MONNAMI a jsem první zdravá svačina s ovocným a ovocno-zeleninovým pyré pro dospělé, ale podělit se o mě můžete i s dětmi, těm také chutnám :o)

Můj zdravotní stav je v naprostém pořádku. Fakt! Jsem stoprocentně natural. Obsahuji pouze přírodní cukry (jen ty z ovoce), hodně vlákniny, mám velmi málo kalorií a rozhodně ve mně nenajdete lepek či takové hrůzy jako barviva a konzervanty. Těch jsem se ani nedotkla!

Rozhodně nejsem fádní typ. Vyskytuji se v šesti velmi chutných variantách, takže se vsadím, že si vybere každý.

Ve srovnání se svými konkurentkami jsem OBR!

Ano, trochu víc jsem vyrostla, to je pravda. Ale jen proto, abych vám stačila ke svačině. Přesnou váhu většinou nesděluji, ale u vás udělám výjimku. Vážím 125 g! A když si mě jednou za den vypijete, nahradíte tím jednu denní porci ovoce či zeleniny. A garantuju vám, že u jedné porce určitě nezůstanete ;-)

Sbalit mě může každý…

Myslím jako na výlet, do práce, na cvičení, dětem do školy nebo kamkoliv jinam. Cestuju ráda, protože vážím málo a všude se vejdu (i do mini kabelky, třeba na ples). Navíc jsem naprosto nerozbitná, takže na rozdíl od mých kolegyň ve skle nebo plastových kelímcích vám nic nezmažu.

A když mě nevypijete celou (lžičku vůbec nepotřebujete), klidně mě znovu zavřete. V ledničce vydržím až dva dny čerstvá. A namražená jako ledová tříšť v létě pěkně zchladím vás nebo třeba na dovolené vaši chladicí tašku. BRRRR!

Tak nashle!

Nebo vlastně ještě ne. Na něco jsem zapomněla. Když si mě budete chtít koupit, najdete mě v partnerských prodejnách (brzy jich bude mnohem víc) nebo si o mě napište přímo. Vše o mé maličkosti najdete ZDE.

Hodnocení
40
avatar
Anna
klad Čas testování mi minule nevyhovoval,ale zaujal mě tenhle výrobek a jeden nápoj jsem si koupila..konkrétně banánovou příchuť a moc mi chutnala..dobré je i výše zmíněné.že obsahuje jen přírodní cukry a je bez barviv..i tak chutná skvěle..takže rozhodně doporučuju..
avatar
Petra
klad Děti neodolaly a tak jsme si koupily - já si ochutnala sladkou hrušku, dcery obě si vybraly jablko s mrkví. Všechny jsme si báječně pochutnaly. Je to velmi osvěžující svačinka, plná vitamínů, sladká tak akorát po ovoci, bez podtónu chemie. Navíc po přečtění etikety jsem měla dobrý pocit, že dětem i sobě dávám něco opravdu zdravého bez konzervantů a jiných strašáků. Určitě koupíme zase.
avatar
Magda
příloha příloha
klad Tak kapsičky nám došly dnes ráno , malá se na ně hned vrhla naštěstí strestala zatím jen banánovou s jablíčkem , zbytek jsme stihly uschovat a zkusíme zamrazit na třišť jinak mi stačily jen olíznout , jsou šťavnaté , a narozdíl od některých druhů jde poznat příchuť v kapsičce nejen podle obrázku ale i podle chuti :) takže věřím že když na kapsičky někde narazíme při plánování výletu a pod. určitě jich pár koupíme na cestu a i nějaké do zásoby domů ..
avatar
Markéta
klad Jako první moc děkuji za možnost testování. Dneska přišli a hned jsem jeden vyzkoušela, protože vypadali opravdu neodolatelně. Hned po rozdělání mě velice překvapila nádherná vůně a když jsem ochutnala, byla jsem překvapená, jak lahodně a čerstvě chutnají. Mohu je jen vřele doporučit, jsou ideální na cesty jako zdravá svačinka, moc dobře chutnají a nádherně osvěží.
avatar
Daniela
klad Všechny tři příchutě ( sladká hruška, jablko a jablko banán ), které jsem měla možnost testovat mi chutnaly. Nejvíce příchuť sladká hruška. Perfektní je i balení, které je velmi skladné ( vejde se do každé kapsičky ) a pevné tak, že se člověk nemusí bát rozbití nebo protržení a dá se krásně rolovat a díku tomu v balení nezůstanou žádné zbytky. Veliké plus je také že svačinky neobsahují žádný cukr ani lepek . Mohu všem jedině doporučit.
avatar
Iva
klad Kapsičky Monnami se mi velmi líbí. Super na nich je hned balení, které je velmi praktické. Dobře se otevírá a znovu uzavírá, což je velká výhoda, Obsah je možno konzumovat tzv. do poslední kapky. Vůně ovoce po otevření je úžasná, jako bych očichávala čerstvé ovoce. Stejně tak svělá je i chuť. Plná chuť ovoce, která je skvělá a velmi osvěžující.
avatar
Soňa
klad Mňam, mňam, mňam. Úžasné kapsičky do kapsy. U nás doma chutnaji úplně všem a to mám doma dva chlapy. Budu se muset poohlédnout, kde jsou kolem našeho bydliště k dostání a doplnit zásobu. Doporučuji na 1000%, jsou zdravé, voňavé a chuť je opravdu skvělá.
avatar
Bohumila
klad Všechny tři příchutě ( sladká hruška, jablko a jablko banán ), které jsem testovala byly dobré. Nebyly sladké, ale ani kyselé. Byly neutrální, příjemně voněly. Může to být zdravá přesnídávka. Na cestách vlastně nemusíte mít s sebou lžičku, protože obsah vytlačíte.
avatar
Alena
příloha
klad Ovocné kapsičky mají perfektní balení, lehké otevírání a znovu uzavíratelný uzávěr je praktický. Příjemná vůně udeří do nosu,bonusem je 0 obsah cukru.Lze vytlačit do poslední kapičky a je perfektní na cesty.
avatar
Jana
klad opravdu vynikající kapsičky. Překvapilo mě , že opravdu nejsou přeslazené, ani příliš kyselé, chuť je vyvážená. Nejvíc mi chutnala asi ta hrušková,vynikající jsou ale všechny. Uzávěr jde dobře otevřít i zavřít a obsah pak nevytékal, to je moc fajn, protože ani na výletě není třeba vypít celý obsah najednou. I když mě kapsičky tak chutnaly že jsem je najednou vypila. Super je, že obsah jde dobře vymačkat celý, takže nezůstávají v obalu žádné zbytky. Výrobek je super, mě moc vyhovoval i chutnal. Takový výrobek s chutí budu doporučovat dál a zase si koupím.
avatar
Blanka
klad Tuto dobrotu jsem koupila svým dcerám protože tyto pyré kapsičky mají velice rádi.Po ochutnání chtěli další protože jim strašně moc chutnala.Pyré bylo krásně jemné ,tak akorát sladké je v bio kvalitě.Je to ideální svačinka která opravdu zasytí a do školy je zase vyhoda šroubovací úzavěr
avatar
Zuzana
příloha příloha
klad Tyto kapsičky s ovocným pyré mě opravdu překvapily. Jejich chuť není přeslazená, ale ani kyselá, Nejvíc mi chutnala příchuť Sladká hruška, ale ostatní byly chuťově hned v zástupu za ní. Praktický uzávěr na cesty jde dobře otevřít i zavřít, když nevypijeme celý obsah najednou,takže třeba na cesty ideální. Obsah jde také dobře vymačkat celý, nezůstávají žádné zbytky. Doporučuji pro děti i dospělé, fajn svačinka.
avatar
Alena
klad Po doručení těchto kapsiček jsem hned ochutnala hrušku,která mi moc chutnala.Pyré není přeslazené,hustota je pro mě tak akorát.Zbývajíci dvě příchutě jsem dala vnučce do školy na svačinu.Moc si je pochvalovala,také jí chutnaly.Nevíc se jí líbilo,že obsah tuby mohla jíst rovnou do pusy a nepotřovala lžičku.To zase oceňuji já,protože mi dost často ztrácí lžičky.Určitě koupím další,hlavně při výletech se budou hodit.Jsou malé,skladné,škroubovací uzávěr je praktický.Při malém hladu,zasytí,dodá energii,u mě budou určitě fungovat,až mě chytne mlsná a budu mít potřebu dát si něco sladšího bez obsahu cukru.Při tom nebudu mít výčitky svědomí.Je to zdravé a chutné.Dobře se vymačkávají,nezůstávají zbytky.Parádní nápad-určitě lepší mít pyré v tubě než ve skleničce.Řekla bych,že to je vynikající přesnídávka v bio kvalitě.Určitě doporučuji malým i velkým.:-)
avatar
Libuše
klad Dorazila mi hruška, jablíčko a banán s jablky. Nejvíce mi chutnala hruška, ale i dvě ostatní byly moc dobré, I když jsem měla možnost ochutnat jen maličko na lžičce, jelikož se jich zmocnil tříletý vnouček a kdybychom ho nezabrzdili, vyzunknul by všechny tři naráz. Oceňuji praktické balení nejen na výlety (nepotřebujeme lžičku, lehké - nenosíme skleněnou přesnídávku...). Rodiče dětí jistě ocení, že jsou přírodní.
avatar
Markéta
klad Dorazily mi 3prichute,jablko, hruška, banan. Můj 1,5 lety syn je mel na svačinku.Moc mu chutnala příchuť banan a hruška,nejsou cítit sladidla,a balení bylo pro něho akorát. Určitě pro mě oceňuji velikost balení a skladnost,i když jsme šli na krátkou procházku.
avatar
Eva
klad Všechny 3 druhy - jablko, hruška, banán, byly opravdu výborné, sladké tak akorát, s příjemnou přírodní ovocnou chutí i vůní. Nejskvělejší na výrobku (mimo bio obsahu) je jeho balení - lehké, nerozbitné, uzavírací, bez potřeby lžičky, které se stále záhadně mizí. Tedy na svačinu na cestu, do školy, do práce naprosto ideální. Navíc možnost vymačkat kapsičku do poslední kapky beze zbytku. Kapsičky by mohly být klidně i o fous větší :)
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testování, ke kterému mi dorazila 3 pyré s příchutí jablko, banán a hruška. KLadně oceňuji skladnost balení a také to, že není potřeba žádná lžička. Všechny příchutě byly na chuť skvělé a velikost balení akorát.
klad Pyré se mi docela špatně otevíralo. Co mě překvapilo, byla cena, která je dle mého názoru dost vysoká a z toho důvodu si tuto dobrotu bohužel nekoupím... *sad*
avatar
Barbora
klad K testovani mi dorazili tři příchutě, jablko, hruška a banán. Asi nejlepší mi přišla příchut banán, ač na mě zbyl jen kousek, dceři chutnala kapsička moc. Oceňuji praktické balení, které lze dát i do kapsy, bez potřeby lžičky, kterou každou chvíli s dětmi zapomeneme. Velikost je tak akorát. Ostatní dvě příchutě byly ale také dobré. Oceňuji přírodní kvalitu, což v naší rodině vyhledáváme.
avatar
Miloslava
klad K testování mi dorazily příchutě banán, jablko a hruška. Všechny mi moc chutnaly. Co jsem na těchto svačinkách ocenila byla jejich skvělá chuť, přírodní složení a praktické balení, které nezabere moc místa a lze vymačkat tak, že spotřebujete celý obsah. Doporučuji.
klad Bohužel cena těchto svačinek je dost vysoká a z tohoto důvodu si svačinky nejspíš nepořídím.
avatar
Ivana
klad Monnami opravdu zdravá a chutná svačinka. Praktické je, že se dá znovu zavřít a je i poté jako čerstvá. ideální asi na sport ale i jako vhodná svačinka na cesty, vejde se totiž všude. Pyré je chutné a bio :-) Za mě doporučuji např. jako svačinu do školy.
Zobrazit více recenzí