Testovaly jsme Monnami, zdravou svačinu do kapsy. Zkusila jste ji také? Napište nám, jak vám chutnala!

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
34x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 15. 4. 2016
do 5. 5. 2016

Konec krabiček s unaveným ovocem!

Zdravím!

Ráda bych se vám důkladně představila (hlavně těm, co mě ještě dobře neznají). Jmenuji se MONNAMI a jsem první zdravá svačina s ovocným a ovocno-zeleninovým pyré pro dospělé, ale podělit se o mě můžete i s dětmi, těm také chutnám :o)

Můj zdravotní stav je v naprostém pořádku. Fakt! Jsem stoprocentně natural. Obsahuji pouze přírodní cukry (jen ty z ovoce), hodně vlákniny, mám velmi málo kalorií a rozhodně ve mně nenajdete lepek či takové hrůzy jako barviva a konzervanty. Těch jsem se ani nedotkla!

Rozhodně nejsem fádní typ. Vyskytuji se v šesti velmi chutných variantách, takže se vsadím, že si vybere každý.

Ve srovnání se svými konkurentkami jsem OBR!

Ano, trochu víc jsem vyrostla, to je pravda. Ale jen proto, abych vám stačila ke svačině. Přesnou váhu většinou nesděluji, ale u vás udělám výjimku. Vážím 125 g! A když si mě jednou za den vypijete, nahradíte tím jednu denní porci ovoce či zeleniny. A garantuju vám, že u jedné porce určitě nezůstanete ;-)

Sbalit mě může každý…

Myslím jako na výlet, do práce, na cvičení, dětem do školy nebo kamkoliv jinam. Cestuju ráda, protože vážím málo a všude se vejdu (i do mini kabelky, třeba na ples). Navíc jsem naprosto nerozbitná, takže na rozdíl od mých kolegyň ve skle nebo plastových kelímcích vám nic nezmažu.

A když mě nevypijete celou (lžičku vůbec nepotřebujete), klidně mě znovu zavřete. V ledničce vydržím až dva dny čerstvá. A namražená jako ledová tříšť v létě pěkně zchladím vás nebo třeba na dovolené vaši chladicí tašku. BRRRR!

Tak nashle!

Nebo vlastně ještě ne. Na něco jsem zapomněla. Když si mě budete chtít koupit, najdete mě v partnerských prodejnách (brzy jich bude mnohem víc) nebo si o mě napište přímo. Vše o mé maličkosti najdete ZDE.

Hodnocení
40
avatar
Zuzka
klad Rýchla zdravá svačina, ktorá je vždy po ruke. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Monnami, zdravou svačinu do kapsy jsem poprvé zkusila asi před měsícem a jsem naprosto spokojená. Za sebe mohu určitě doporučit. Nejenže zdravá svačinka Monnami je zdravá a plná potřebných látek, ale je taky chutná a vejde se do každé kapsy :) Určitě všem doporučuji :)
avatar
Kamila
klad :-D:-D:-D Naprosto vynikající svačinka. Velice dobrá. Chutná mně i dětem. Je vhodná na cesty, tak i na doma. Není drahá a určitě ji všem doporučuji vyzkoušet!!!! Má velice praktické balení. Děti ji milují!!!!! A já také, ale musím si hlídat kalorie, tak raději pro mě čistou vodu.
avatar
Anna
klad Svačinka je opravdu moc dobrá :-) vhodná na cesty :-) 100% ovoce :-) praktické balení :-) vhodná i pro děti od 6 měsíců
avatar
Věra
klad Chutná a lahodná kapsička. Mohu doporučit, chutná všem.
klad .
avatar
Šárka
klad Dostala jsem na vyzkoušení kapsičku monnami s příchutí hruška. Byla sladká tak akorát, balení dostatečně velké aby mi zahnalo hlad v období svačiny, kdy si dávám ovoce. Skladné balení, prakticky uzávěr. 100% ovoce. Je vhodný i pro miminka od 6ti měsíců
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Markéta
klad velice chutné, praktické na cesty, velký výběr příchutí ...cenově přijatelné a co se týče kvality velmi dobré určitě všem doporučuju, dávám i svým dětem , které to milují a nemusím se tahat se sklem :D :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Tamara
klad jsou velice chutné,kvalitní.perfektní na cesty,je poměrně velké balení oproti ostatním což je velká výhoda.poměrně velký výběr,různé druhy.perfektní je že je bez lepku,což velice ocenuji,navíc není vůbec drahá,jsem velice nadšená,opravdu velice kvalitní
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Petra
klad Opravdu výborné, chutné a lahodné ovocné kapsičky, které si prakticky vezmete kamkoliv s sebou. Nejsou přeslazené, jsou v praktických obalech a mají plnou ovocnou chuť plnou vitamínů. Zkrátka zdravá a chutná svačinka v různých ovocných příchutích vhodná pro děti i dospělé.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martina
klad Skvělé, chutné a hlavne zdrave a bez cukru jak pro dospele tak i pro kojence- coz ej super, je skvele v jakem je v obalu mnohem lepsi jak ve skle, znovuuzaviratelny uzaver mne mile potesil, vyborne chutnaji, a skvele voni, pohodlne a chytre na vylety jako rychla zdrava svacinka jak rpo deti tak rpo dospele
avatar
eva
klad Taková lepší přesnídávka. Jen ne v nepraktické, těžké a rozbitné skleničce, ale v ideálně velkém a praktickém balení. Děti si ihned oblíbily. Mě také chutnají. Hlavně banánová jde u nás dobře na odbyt. Lehká svačinka na kola a pěší výlety. Také pro děti do školy. Dobrý nápad. Rozhodně lepší než zbytečně sladké oplatky a podobné pochoutky.
avatar
Petra
klad Bez těchto kapsiček se neobejde žádný rodinný výlet. Jablečná a banánová varianta... ty jsou nejoblíbenější. Žádné složité vyrábění, žádné balení, žádné balení do ubrousku, žádné objemné a těžké balíčky. Skladné, lehké a přitom chutné a snad i zdravé.
avatar
Renata
klad Prachsprostě jsem ukradla jednu tuto kapsičku své malé neteři a měla jsem co dělat, abych neuzmula ještě jednu. Byla banánová. Velmi vychlazená připomínala ovocnou dřeň. Moc se mi líbilo, že se dá snadno a bez umazání se konzumovat přímo z obalu. Také je příjemné, že je na výběr z mnoha příchutí. Ovocná svačinka je určitě lepší, než klasická sušenka. Osvěžující, nepřeslazená. Ideální společník na výlet nebo pobyt na hřišti a t nejen pro děti.
avatar
Bohumila
klad Děkuji za možnost otestovat ovocné protlaky Monnami. Bylo to příjemné testování, které jsem prováděla společně se sedmiletým synem, kterému často dávám do školy "přesnídávku v pytlíku". U těchto produktů si cením dobré skladovatelnosti, toho, že ke konzumaci není třeba lžička. Na obalech Monnami mě těší rychlá orientace v alergenech (na přední straně obalu značka "gluten free"). Je potěšující, že pyré jsou bez přidaného cukru, ačkoli jsem se setkala na trhu s produkty, které mají sacharidů méně jak Monnami. Potěšila mne vyšší gramáž, díky které zbylo i něco málo na mne :-)
klad Nevýhody tohoto produktu v tom, že není vidět do obalu (což je stejné i u konkurenčních produktů). Tato nevýhoda je společná těmto sáčkovým produktům a představuje nemožnost posoudit případnou vadu obsahu (pokud by třeba z nějakého důvodu obsah zplesnivěl). Nevýhodou Monnami je horší dostupnost na trhu (zatím jsem neviděla v kamenných obchodech) a vyšší cena. Mírně bych vytkla i to, že pro českého konzumenta hůře jazykově vybaveného mohou být odrazující texty na přední straně, které jsou pouze v angličtině. Přijde mi fér zmínit i tyto nedostatky, ačkoli nám produkt chutnal a přeji mu úspěch na trhu, určitě má svůj potenciál!
avatar
Markéta
klad Monami kapsičky, jsou zdravé, vhodné na cesty a pro děti. Líbí se mi nápad obalu, nepotřebuji lžičku. Dále se mi líbí, že po uzavření, když sním na dvakrát, tak je stále pyré čerstvé, nic není okoralé, jako v kelímku.. Prostě balení je velmi praktické..
avatar
Martina
klad Tyto Monnami svačinky jsou konečně dobrým příkladem toho, že ne všechny pyré, jogurty a ovocné nápoje, musí být nutně v kelímkách a nebo v lahvičkách. Naprosto jsem spokojena s těmito Monnami kapsičkami, ke kterým nepotřebuji lžičku, a obsah vymačkám do poslední kapky. Navíc jsou chutné a zdravé.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel