Vyzkoušely jste zdravou krabičkovou dietu se skvělými výsledky

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
10x
4
5x
3
2
1
1x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 12. 1. 2018
do 4. 2. 2018


Měly jste jedinečnou šanci zapojit se do programu PRO ZDRAVÍkterý je určen pro každého, kdo se chce zdravě stravovat nebo má nadbytečná kila, která potřebuje shodit. Samozřejmě bez zbytečného hladovění. Tento program je vhodný pro rychlou dietu i dlouhodobé stravování. Recepty jsou z tuzemské a světové kuchyně. 


Vybíráme z recenzí:

4.5.2018
O karbičkové dietě jsem už slyšela mnoho a to jen samou chválu. Nevěřila jsem tomu, ale když jsem to poprvé vyzkoušela, byla jsem překvapená, že mi stačí tak málo jídla, aniž bych měla hlad! Navíc jsem si zvykla na menší porce a to je u mě dobře. Navíc jsem shodila svá otravná kila, 7 kg :)

Podmínky testování:

Každý den po dobu 5 dní vám bude zavezeno 5 porcí čerstvého jídla pro zdravý a vyvážený jídelníček. Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Jídelníček vám odborně sestaví nutriční specialistka přímo dle vašich potřeb. 

Zdravé stravování nabízí dalších 7 programů krabičkové diety:

*enzo* BEZ MASA - Ne každému vyhovuje jídelníček obsahující maso. Vhodnou stravu si u nás mohou objednat i vegetariáni. Jídelníček je sestavený tak, aby maso bylo nahrazeno rostlinnými bílkovinami. 

*enzo* PRO MÁMY  - Program speciálně vytvořený pro kojící maminky. 

*enzo* LAKTO - Program se sníženým obsahem laktózy obsahuje speciální mléčné výrobky, zároveň je pestrý, vyvážený a splňuje potřebné nutriční parametry. Je vhodný pro klienty s intolerancí na laktózu a všechny, kteří se z jakéhokoliv důvodu vyhýbají určitým druhům mléčných výrobků.

*enzo* PROTEIN + Pokud chcete, aby vaše svaly rostly, potřebujete pravidelný a kvalitní silový trénink. Bez vyvážené stravy to budou zabité hodiny v posilovně a žádné velké změny neuvidíte. Správná výživa a regenerace je velice důležitá a zásadní pro růst svalové hmoty.

*enzo* FIT + Program pro ty, kteří potřebují zlepšit svoji fyzičku nebo zhubnout pár kilogramů tak, aby prospěli svému zdraví. Správná kombinace programu FIT + a aerobního tréninku zrychlí a zlepší váš metabolismus. Skladba jídelníčku nezapomíná na dostatečnou regeneraci a přípravu na další trénink.

*enzo* DETOX PRO - Nastartujte a očistěte svůj organismus. DETOX program poskytuje potřebné vitamíny, minerály a vlákniny, strava je bohatá na antioxidanty. Obsahuje čerstvou zeleninu a ovoce, semínka, oříšky a vejce. V závěru týdne jsme zařadili rybu, aby byl jídelníček dostatečně pestrý.

*enzo* SENIOR + Pro seniory, kteří se chtějí stravovat pravidelně, chutně a vyváženě. Pouze osvědčené recepty, bez specialit zahraničních kuchyní. 


Hodnocení
16
avatar
Hana
klad O karbičkové dietě jsem už slyšela mnoho a to jen samou chválu. Nevěřila jsem tomu, ale když jsem to poprvé vyzkoušela, byla jsem překvapená, že mi stačí tak málo jídla, aniž bych měla hlad! Navíc jsem si zvykla na menší porce a to je u mě dobře. Navíc jsem shodila svá otravná kila, 7 kg
avatar
Lucie
klad O karbičkové dietě jsem už slyšela mnoho a to jen samou chválu. Nevěřila jsem tomu, ale když jsem to poprvé vyzkoušela, byla jsem překvapená, že mi stačí tak málo jídla, aniž bych měla hlad! Navíc jsem si zvykla na menší porce a to je u mě dobře. Navíc jsem shodila svá otravná kila, 7 kg
avatar
Petra
klad Jelikož jsem něměla možnost testovat, ale krabičky mě velmi zaujaly, tak jsem si je na měsíc objednala. Nyní už mi chodí třetí týden. Zvolila jsem střední možnost 7000 Kj (hubnout nepotřebuji, jen s miminkem nestíhám vařit). Je to velice pohodlné a jídla jsou nápaditá! Jen porce mi přijdou za tu cenu malé.
avatar
Martina
klad Nejprve chci poděkovat za možnost testování, které jsem si opravdu užila. Samotnou by mě nikdy nenapadlo si krabičkovou dietu objednat a nyní vím, že jsem neodebírala jídlo ze Zdravého stravování naposledy.
klad Velmi mě překvapilo chutné a pestré jídlo. Nikdy bych neřekla, že si budu tak moc pochutnávat na dýňové nebo květákové pomazánce. Vždy jsem si velmi pochutnala a dokonce také dobře zamlsala. Na šišky s mákem a tvarohem (viz. fotka) jen tak nezapomenu!
klad Jídlo bylo vždy čerstvé.
klad Velké plus je opravdu úspora času. Jsem velmi vytížená časově a bohužel se to odráží na jídle, kterým se odbývám. Takto jsem měla pravidelnou stravu a bylo to znát - měla jsem mnohem menší hlad, chutě a naopak jsem cítila více energie. Cena je sice vyšší, ale je to investice, která se vyplatí. Já teda utratím stejné peníze za zbytečnosti, kterými se pak snažím zaplácnout, ať už to jsou fastfoody, sladkosti, sladké pečivo, coffee to go apod.
klad Palec nahoru také patří oběma řidičům, které jsem měla možnost poznat, perfektní a vstřícná domluva.
klad Snad jedinou nepříjemnou zkušenost jsem měla hned na začátku. Zavolalo mi neznámé číslo a mou radost z oznámení, že jsme se stala testerkou, ihned přehlušila velmi nepříjemná paní, která si ode mě zjišťovala údaje výšky, váhy a věku, aby mi mohla nastavit výši kalorické hodnoty. Po zjištění těchto informací jsme domlouvaly čas dovozu. Čas byl pro mě nevyhovující, protože v té doby jsem na cestě z práce pro děti do školky, prosila jsem o možnost dovozu večer, paní reagovala velmi podrážděně, že to nejde, pak nakonec našla ještě jeden termín s tím, že mi jídlo budou vozit do práce ve 13 hod. Když jsem se zeptala, jak mám postupovat v případě, že se něco stane, onemocním, zůstanu doma, kam mám zavolat, tak paní byla opět velmi nepříjemná. Evidentně spěchala a hovor chtěla mít ihned za sebou. Já po ukončení telefonátu jen těžce spolkla pocit hořkosti, který mi po něm zůstal. Uvědomila jsem si, že se mě paní ani nezeptala, jestli mám nějaké potravinové alergie, zdravotní obtíže, jestli je nějaké jídlo, které mi nechutná....V neděli jsme tedy musela zrušit veškerý program, abych byla ve 13 hod doma a mohla přebrat své první jídlo. Řidič přijel kolem 19 hod.... Na jeho obranu musím říct, že chudák o ničem nevěděl, řekl mi, že bude jezdit až navečer, že dříve to nestíhá (přitom paní mi tvrdila, že večer to prostě nejde!), byl velmi vstřícný, milý, během týdne jsme se vždy na všem spolu domluvili...
klad Jako druhé negativum vnímám neekologické balení jídla. Nikdy jsem neměla takovou spotřebu plastu jako tento týden. Chápu, že to je rychlé a hygienické řešení, ale myslím, že se zdravým stravováním se pojí i zdravotní životní styl a k němu prostě ekologická odpovědnost patří.
příloha příloha příloha
avatar
Renata
klad Líbí se mi jak nápad, tak možnost vybrat si z několika programů pro různé věkové či zdravotní kategorie strávníků. Pro každého je dnes plusem ušetřený čas a zároveň jistota, že krabička obsahuje vše, co tělo potřebuje pro své zdraví a spolehlivé fungování. Vyšší cena ovšem pravděpodobně odradí mnoho klientů. Nezbyde pak než si krabičky chystat sám.
avatar
Alena
klad Na krabičkovou dietu jsem byla velmi zvědavá, bohužel nesplnila mé očekávání.
klad Výhodu vidím v tom, že mám připravené jídlo na druhý den, nemusím chodit do obchodu nakupovat a přemýšlet o tom, co budu vařit. Některá jídla byla velmi dobrá, jiná vypadala podezřele už při svém doručení.
klad Negativa u mě převážila nad pozitivy. Cena je pro každodenní stravování hodně vysoká. Představa, že by se tímto způsobem živilo více členů rodiny je dost nereálná, nicméně pokud má někdo nadstandardní příjmy, asi by to šlo. Jídlo se dá jíst pouze druhý den, další už je krabička nafouknutá, v jednom případě při otvírání přímo bouchla, byť byla skladována v ledničce. Dovoz jídla byl velmi zvláštní. První den ve 20:50, poslední 22:37 (každý den později a později). Když jsem se pokoušela čas přeobjednat, protože vstávám ráno ve 4, bylo mi řečeno, že to nejde... Jídlo po dovezení vůbec nevypadalo čerstvě, jednou byla na rajčatech dokonce plíseň, jednou bylo jídlo bez popisky, což pro mě jako těžkého alergika znamená, že ho nemohu jíst.
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost testovat krabičkovou dietu od firmy zdravé stravování. Měla jsem program pro zdraví 5000, jídla byla pestrá a chutná, rozvozce velmi milý a ochotný. Jednou se jim z důvodu sněhové kalamity nepodařilo balíček na následující den přivézt, ale okamžitě mě informovali jak sms zprávou, tak i e-mailem. Náhradu mi přivezli po domluvě jiný den. Doporučuji tuto společnost.
avatar
Monika
klad Měla jsem tu čest týden testovat zdravé stravování a jsem nadšená. Vždy jsem měla předsudky na krabičkové stravování, že to bude nic moc poživatelné, nenajím se a budu se ještě dojídat. Omyl! Po celou dobu testování jsem neměla potřebu jíst doma něco jiného. Když mi paní přivezla první den jídlo, tak jsem jen hleděla na ten nášup a po přečtení popisu všech jídel jsem se nemohla dočkat druhého dne :-) První den jsem tedy hodně bojovala abych stihla vše sníst :-D Nejsem zvyklá jíst pravidelně 5x denně, ale týden testování mi ukázal, kde dělám chybu. Potřebuji jíst pravidelně a častěji, ale menší porce. Jídlo bylo vždy čerstvé, řádně popsané jak složením, tak i popisem zda se jedná o snídani či svačinu a zda se má jídlo ohřívat či jíst studené. Ochutnala jsem spoustu kombinací, které jsem nikdy nejedla a ani by mě nenapadlo je tak připravit. S paní co jídlo dovážela byla pohodová domluva. Testování bylo inspirativní a doufám, že se mi podaří udržet podobný způsob stravování. Děkuji za tuto možnost. Kdo stále váhá, určitě doporučuji zkusit firmu Zdravé stravování :-D
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Iva
klad Z jídel jsem nadšená, nazvala bych to zážitková gastronomie. Poznala jsem nepoznané chutě, kombinace ingrediencí, které by mě nenapadly. Velmi to zachutnalo i manželovi. Poprvé jsem jedla bulgur, quinou, špaldu, cizrnu, perníkový závin, uzeného lososa, kukuřičník, pistáciové pesto, oves jako přílohu, arašídové máslo, pastyňákové pyré, bílou ředkev, domácí těstoviny atd. Objednala jsem si další jídla, nic se neopakuje. Na každé krabičce je složení pokrmu, včetně přípravy a data spotřeby. Řidič je přesný a diskrétní, jídlo není označené jako Krabičková dieta, ale decentně jako Zdravé stravování, což je plus. Porce jsou poměrně velké, někdy jsem to ani nesnědla. Nejsem zvyklá pravidelně 5x denně jíst a když to vidím vše najednou, jsem překvapená, kolik toho za celý den mám sníst. Velmi mě příjemně překvapilo prostě vše. Jen a jen doporučuji vyzkoušet. Pokud bych si propočítala složení potravin, co bych vše musela kupovat, abych takové jídlo uvařila a ten strávený čas nad plotnou, tak se to prostě vyplatí. Všem budoucím ... přeji dobrou chuť!
avatar
Dagmar
klad Dobry den, krabičky byly dobra zkušenost. Je fajn, ze jidlo nemusíte řešit (kupovat, připravovat a vařit). Dovoz jídel byl v poradku. Jsem rada, ze jsem soutěž vyhrála (týdenní strava od pondelka do pátku) a mohla si to na
klad vlastní telo zkusit:)!
klad Bohužel mi vše z týdení nabídky vše nechutnalo. Vyhovoval by me výběr alespoň ze dvou jídel. Uvítala bych více ovoce. Luštěniny mi nedělají dobre.
avatar
Klára
klad Krabičková dieta je podle mě nejlepší volbou v dnešní uspěchané době. Většinou zapomenu během dne jíst a pak to doháním na večer, což rozhodně k hubnutí nepomáhá. Bylo moc skvělé mít jídlo už připravené, jen otevřít krabičku a vrhnout se do jídla. Taky se mi na krabičkové dietě moc líbilo, že mi jídlo bylo dovezeno přímo až pod nos. Den předem jsem se vždy koukla na to, co budu mít dobrého další den, a už jen podle názvu jsem se na jídlo opravdu moc těšila. Jídla v menu byla pro mě vždy chutná, sytá, čerstvá, pestrá a plná energie. Moc se mi také líbí, že na krabičkách je vždy napsáno co je to za chod a je tam napsáno i celé složení. Prostě výborné! Mohu všem doporučit!!! :-)
avatar
Markét
klad Krabičky mohu vřele doporučit :-) po 5ti dnech, kdy jsem se stravovala krabičkami se cítím mnohem lehčeji, váha je stejná, ano 5 dní je krátká doba, ale pocit úplně jiný. Dodržování krabiček nebylo nic složitého, protože jídla byla pestrá a chuťově výborná. Když jsem viděla množství, tak jsem si říkala, že to nemohu ani sníst. Ochutnala jsem věci, které by mě nenapadli, takže beru pozitivně i to, že si člověk rozšíří obzory. Překvapila mě například květáková pomazánka k snídani - musím sehnat recept, naprosto úžasné byly fleky s kapustou, a uzeným masem, a nebo masové kuličky s červenou čočkou. Ochutnával se mnou i dvouletý syn, a měla jsem co dělat aby mi to nesnědl :) Navíc - krabičky jsem měla připraveny den předem, s dovozem ke dveřím. Takže mám z krabiček velmi dobrý pocit a zakoupila jsem si je i na příští týden :-D:-D:-D:-D
avatar
Markéta
klad Vyzkoušet krabičkové stravování byl můj sen, takže jsem byla úplně nadšená,že já se stala tersterkovou právě tohoto testování.Testovala jsem opravdu poctivě celých 5 dnů.Vždy odpoledne předem mi bylo jídlo dogezeno ve stejný čas dle domluvy s dopravcem. Nejlepším na celém zdravém stravování je to,že máte připravené chuťově výborné a kaloricky vyvážené jídlo pro všech 5 denních jídel.Takže ráno jsem jen nabalila krabičky a frčela do práce. Jídla mě moc chutnaly,i když porce nebyly největší,ale hlad jsem povětšinou nepociťovala.Naučila jsem se jíst 5x denně pravidelně.Což je pro mě asi největší bonus.myslím,že isi za čas zase nějaký ten týden zaplatím a nechám si jídla domů vozit.
klad Největším negativem je pro mě cena. Jídlo na celý den stojí 299,)ta nejmenší kalorická hodnota).Takže za měsíc by člověk utratil jen za stravování v pracovních dnech minimálně 6000,- a to je jídlo jen za jednoho člena rodiny.Živit se takto celá rodina,to by se opravdu prodražilo.
příloha
avatar
Marta
klad Mám zkušenosti s krabičkovou dietou, a musím jen a jen chválit. Díky krabičkové dietě si držím svou váhu lépe neż předtím. Nyní jsem plná energie a elánu. Krabičková dieta je výborná pro všechny, kteří sami se sebou chtějí něčo dělat.
klad Určitě doporučuji všem, kteří bojují se svými kily.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování krabičkove diety od Zdravého stravování. Jídla dováží velice příjemný pán, v podvečer den předem. Jídlo je krásně servírované v krabičce, je pěkně upravené - jí se i očima... skvěle pestrý jídelníček, jídla jsou velice chutná, vždy čerstvá, a jsou dokonale ochucená. Porce jsou akorát, někdy i větší, než jsem byla zvyklá. Jsem naprosto spokojená a vřele doporučuji všem!
příloha
avatar
Kateřina
klad už to bude přes rok, co odebíráme obědy o Zdravého stravování a jsme velice spokojení. Jak s řidiči, se zaměstnanci na infolice, tak s chutností a výběrem jídla. Každý odebíráme jiný program a jinou velikost a každému to sedí. Mají slevy pro delší objednávky a nově i pro více jídel na stejnou adresu.
klad Ne každé jídlo je super chutné. Ale je to zcela individuální dle chutí každého. S tím se však musí počítat všude. Většina převažuje do pozitivna, jinak bychom si to pořád nekupovali :)
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel