Otestovali jsme zdravotnický přípravek Titanlax s trojím účinkem na akutní či chronickou zácpu. Jak si vedl se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
89
jak jste hodnotily
5
51x
4
23x
3
9x
2
2x
1
4x
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 22. 3. 2023
do 23. 4. 2023

TITANLAX – trojí účinek v jednom balení 

Titanlax je zdravotnický prostředek, který rychle, účinně a šetrně léčí akutní i chronickou zácpu, a to díky jedinečnému složení 3 účinných látek – makrogol, psyllium, simetikon. I při každodenním užívání podporuje pravidelnou střevní peristaltiku, změkčuje stolici a napomáhá k vyprázdnění. Zároveň působí proti nadměrné tvorbě plynů v trávicím traktu, a to i při zácpě související se syndromem dráždivého tračníku. Je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. 

Proč při léčbě zácpy zvolit Titanlax?

  • Účinně a šetrně léčí akutní i chronickou zácpu
  • Účinkuje rychle (12–⁠24 hodin)
  • Změkčuje stolici a zároveň snižuje plynatost, která zácpu provází
  • Podporuje pravidelnou střevní peristaltiku a napomáhá vyprázdnění
  • Určen také k léčbě zácpy související se syndromem dráždivého tračníku
  • Vhodný pro děti od 6 let

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání. TITANLAX je zdravotnický prostředek určený k léčbě chronické nebo akutní zácpy nebo zácpy související se syndromem dráždivého tračníku.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
89
avatar
Renata
klad Účinnost
klad Od 6 let
klad Chuť
klad Nic
příloha
avatar
Gabriela
Zdravotnický přípravek Titanlax jsem vůbec neznala, proto jsem byla ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. Příprava je velmi snadná, ve vodě se snadno rozpustí, jeho chuť po citrusech je docela přijatelná. Výsledek se dostavil po dvou sáčcích, takže všem vřele doporučuji vyzkoušet.
klad vhodné i pro děti
klad snadné užívání
klad praktické balení
klad nic
příloha
avatar
Irena
Přípravek mě mile potěšil. Líbí se mi, že má přírodní složení, díky němu působí šetrně a nezpůsobí křeče v břiše a průjem. Balení je praktické, v sáčcích. Můžete si vzít s sebou na cesty jednotlivé dávky. Sáček se rozpustí ve sklenici vody a vypije. Bohužel se špatně rozpouštěl. Chuť je příjemná, pomerančová.Působí proti zácpě i proti nadýmání. Celkově přípravek hodnotím kladně a doporučuji ostatním.
klad účinnost
klad balení
klad chuť
klad delší rozpouštění
příloha
avatar
Barbora
Pytliky se zdaji být hodně plné, ale obsah se ve vodě po pořádném rozmichani všechen rozpustil. Chuť je příjemná. Je fajn, ze davka je nabalíčkovana. Účinek nastoupil celkem rychle. Přívětivé je i složení. Určitě v případě větších potíží budu užívat znovu.
klad Chuť
klad Vůně
klad Konzistence
klad Balení
klad Nerozpusti se sám
příloha příloha
avatar
Ildikó
klad Účinek
klad Snadné užívání
klad Chuť
klad Od 6 let
klad Nic
příloha
avatar
Patrik
klad účinek
příloha
avatar
Irena
klad Příjemná chuť
příloha
avatar
Miroslava
Přípravek se dobře rozmícha v menším množství vody. Chuť je za mne dobrá . Ze začátku jsem byla dosti skeptická ,ale po druhém pytlíčku se stolice nádherne upravila . Za mne velká spokojenost a jak Navíc se mi upravila plynatost na kterou mnoho let trpím. Velice doporucuji jako prostředek pro očistu těla a funkčnost střev .
klad Chuť
klad Pomáhá
klad Dobře se rozpouští
klad Cena
příloha
avatar
Eva
klad Příjemná chuť
klad Balení po sáčcích
klad Upraví vyprazdňování
klad Nemám co vytknout
příloha příloha
avatar
Jitka
Titanlax je unikátní kombinace projímadla makrogol 3350, ve vodě rozpustné vlákniny psyllia a simetikonu, který snižuje množství střevních plynů. Staci rozmichat obsah sacku ve sklenici vody a ihned vypit. Velmi dulezite je dodrzovat pitny rezim, min 1,5 az 2 litry vody za den. Doporucene jsou 2 sacky za den. Mne osobne se ulevilo az druhy den, hodnotim velmi pozitivne.
klad jednoduche pouziti
klad vhodne i pro male deti od 6 let
klad funguje
příloha
avatar
Iveta
klad snadné užívání
klad dobré účinky léku
klad neshledala jsem žádné nedostatky
příloha
avatar
Iveta
Abych se přiznala, byla jsem trochu nedůvěřivá vůči zdravotnickému přípravku Titanlax. Ale musím uznat, že opravdu funguje. Zkusila jsem více produktů v této oblasti, ale žádný neměl takový účinek. Určitě doporučuji všem alespoň vyzkoušet. Už nehledám jiný přípravek na zácpu.
klad Rychlost, s jakou působí
klad Nic
příloha
avatar
Denisa
Skvěle to pomohlo na mou zácpu, kterou trpím už dlouho, zmizela bolest břicha a křeče. Uvolnili se mi střeva. Cítím se mnohem lépe. Je to nenávykové. Ve vodě se rychle rozpouští a ve sklenici nezůstávají usazeniny. Chuť není moc dobrá, ale hlavně že to pomáhá. Rozhodně doporučuji vyzkoušet všem koho už dlouhodobě trápí zácpa.
klad Rychlý účinek
klad Chuť
příloha příloha
avatar
Jana
Podala jsem přípravek dle návodu. Osobě která trpí chronickou zácpou a nejednou jsme museli řešit lékařskou pomocí. Rozmichany prášek ve sklenici vody, poté zapit dostatečným množstvím vody. Po týdenní zácpě, která je chronická. Super, výsledek se dostavil. Po druhém problemu se bohužel žádný účinek neprojevil. Ani po podání 4 po sobě navazujících dnech.
klad Zabral na chronickou zácpu
klad Praktické balení v sáčcích
klad Jednoduché použití
klad Úplně všechen prášek se nerozpustil, plaval na hladině sklenice
příloha příloha
avatar
Lukáš
Výborný prostředek vhodný na střevní potíže jako je například zácpa, plynatost. Šetrné složení, praktické balení a snadné použití. Účinky se projeví v brzké době Velká výhoda je, že ho mohou užívat i děti od 6 let. Určitě stojí za vyzkoušení. U mě fungoval bezvadně.
klad složení
klad účinek
klad balení
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Když nasypu obsah sáčku do vody musím ho hodně míchat aby se dobře rozpustil. Velmi dobrá chuť po citrusech. Oceňuji že nezpůsobuje žádnou alergickou reakci. U mě trvalo více dnů než začal účinkovat tak jak má,ale pak jsem se začala dobře vyprazdňovat.
klad Dobrá příchuť
klad Menší plynatost
klad Horší rozpustnost
příloha příloha
avatar
Jitka
Chtěla jsem vyzkoušet tento nový přípravek na zácpu, která mě trápí skoro celý život (27 let). Na toaletu nejdu i několik dní a musím hodně tlačit, aby vůbec něco vylezlo a i přesto mi přijde, že jsem nedostatečně vyprázdněná. Tento sypký prášek do vody - lepší do horký, líp se rozpouští než ve studený. Mi trochu pomohl ale stejnak u mě nedocházelo k pravidelné denní stolici. Psylium utvoří sliz - gel, na který si člověk musí zvyknout vypít.
klad Balení, sáček na jedno použití
klad Příchuť pomeranče
klad Špatně se rozpouští ve studené vodě
klad Na mě moc neucinkoval
klad Divné kručení v břiše
klad Říhání
příloha
avatar
Alois
Titanlax s trojím účinkem na akutní či chronickou zácpu je super, ,lék", který mohou i děti a není návykové. Účinek je rychlí a dlouhodobí, takže super záležitost do všech lekarnicek ve Vašich domácnostech. Tak že za mne mohu jen a jen doporučit i Vám.
klad Dávkování
klad Působení
klad Účinek
klad Nic
příloha
avatar
Simona
Přípravek TitanLax slouží pro prevenci zácpy. Účinek se však nedostaví ihned po požití, nýbrž při dlouhodobém užívání. Já používala cca 14 dní (někdy jsem zapomněla) a účinek se dostavil. Příprava je jednoduchá - ale musí se pořádně promíchat jinak se tvoří hrudky. Chuť špatná není, ale má to želtinový charakter.
klad Chuť
klad Účinek
klad Želatinová konzistence
příloha příloha
avatar
Denisa
Zdravotní přípravek Titanlax je dobrý a účinný produkt. Rychle působí a při stolici jsem díky němu neměla žádný problém. Žádné bolesti břicha, stolice byla díky Titanlax jednodušší, bez bolestí. Nenadymalo se mi břicho a mohla jsem díky němu lépe fungovat. Neměla jsem špatný pocit na veřejnosti.
klad Rychlost účinků
klad Nerada piju, mam radši tabletky
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel